zaterdag 21 september 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
06-09: MRT training in de praktijk
04-09: Nieuwe hardloopwedstrijd….. 1e Wemeldingeloop
21-08: Hardlopen met bewuste wandelpauzes
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
01-08: Train eens mee met de M.R.T.
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
zo 22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam
zo 22-09: 3e Kraaieloop Lewedorp
za 28-09: Ten Miles Philippine
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande
zo 06-10: 34e Singelloop Breda
zo 13-10: 36e Marathon Eindhoven
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg
zo 20-10: 44e Amsterdam Marathon
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
za 14-09: 6e d'Ossekoppenloop Ossenisse (103)
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder (516)
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde (52)
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (138)
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen (77)
zo 25-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen (489)
zo 18-08: 3e Saeftinghe Run Paal (129)
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

18e Hobbeldebobbelloop

Zoutelande, zaterdag 17 november 2018 - Organisatie: Dynamica
11 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Tim PleijteVlissingen40.58minMse   16.111  3:434.48-
2  Huub van Noordens-Heer Abtskerke42.34minMse   15.505  3:524.31+1:36
3  Yunis StitanDreischor43.02minMse   15.337  3:554.26+2:04
4  Ruud HoosemansVlissingen45.20minMse   14.559  4:074.04+4:22
5  Eric WolfertSommelsdijk45.28minMse   14.516  4:084.03+4:30
6  Floris WilleboordseMiddelburg45.44minMse   14.431  4:094.01+4:46
7  Adriaan WalhoutMiddelburg45.53minM35   14.384  4:104.00+4:55
8  David SchrierVlissingen46.05minMse   14.322  4:113.98+5:07
9  Crum van der LindenOost-Souburg47.35minMse   13.870  4:203.85+6:37
10  Jan RiemensWatervliet47.38minMse   13.856  4:203.85+6:40
11  Joeri VersluisMiddelburg47.53minMse   13.784  4:213.83+6:55
12  Wim van SparrentakSint Laurens48.02minM45   13.740  4:223.82+7:04
13  Rens de RidderArnemuiden48.35minMse   13.585  4:253.77+7:37
14  Peter MeeuwsenKrabbendijke48.52minMse   13.506  4:273.75+7:54
15  Cesar BeiloUtrecht49.02minMse   13.460  4:273.74+8:04
16  Rene den HollanderAagtekerke49.14minMse   13.406  4:293.72+8:16
17  Erik PoppeBiggekerke49.21minM50   13.374  4:293.71+8:23
18  Michel SchrierVlissingen49.37minM35   13.302  4:313.69+8:39
19  John SlabbekoornKapelle-Biezelinge50.01minM50   13.196  4:333.67+9:03
20  Olof HoogestegerVlissingen50.07minM40   13.169  4:333.66+9:09
21  Pieter WisseRotterdam50.10minMse   13.156  4:343.65+9:12
22  Sjaak BrouwerVlissingen50.36minM50   13.043  4:363.62+9:38
23  Robin van de WegeVlissingen50.51minMse   12.979  4:373.61+9:53
24  Cees DijkmanBurgh-Haamstede51.13minMse   12.886  4:393.58+10:15
25  Nathan de ZeeuwTerneuzen51.19minMse   12.861  4:403.57+10:21
26  Martijn HoosemansVlissingen51.22minMse   12.849  4:403.57+10:24
27  Monique VerschuureYerseke51.37minV35   12.787  4:423.55+10:39
28  Johan OvaaKoudekerke51.57minM35   12.705  4:433.53+10:59
29  Richard van de WegeVlissingen52.00minMse   12.692  4:443.53+11:02
30  Patrick van SchiltHalsteren52.05minMse   12.672  4:443.52+11:07
31  Jan-Pieter MoensKapelle-Biezelinge52.08minMse   12.660  4:443.52+11:10
32  Bart de VisserSerooskerke52.10minMse   12.652  4:453.51+11:12
33  Martijn de VriesMiddelburg52.25minM35   12.591  4:463.50+11:27
34  Gert van der VindenBiggekerke52.46minM50   12.508  4:483.47+11:48
35  Rinus van de WoestijneMiddelburg52.56minM35   12.469  4:493.46+11:58
36  Marius BesuijenMiddelburg52.59minM55   12.457  4:493.46+12:01
37  Maurice JacobseZoutelande53.06minMse   12.429  4:503.45+12:08
38  Rob de PagterRitthem53.31minMse   12.333  4:523.43+12:33
39  Ronald GeertseSerooskerke53.35minMse   12.317  4:523.42+12:37
40  Micha JanseZoutelande53.56minM40   12.237  4:543.40+12:58
41  Gijsbert Elstgeests-Heerenhoek53.59minM45   12.226  4:543.40+13:01
42  Marijn GrootjansWestkapelle54.32minMse   12.103  4:573.36+13:34
43  Piet van MourikOuwerkerk54.40minM55   12.073  4:583.35+13:42
44  Bas de NooijerBiggekerke54.43minMse   12.062  4:583.35+13:45
45  Jozias MarijsArnemuiden54.46minMse   12.051  4:593.35+13:48
46  Jeroen HollebrandsEtten-Leur54.48minMse   12.044  4:593.35+13:50
47  Ewald ProvoostBiggekerke54.50minMse   12.036  4:593.34+13:52
48  Stefan den HollanderMeliskerke55.26minMse   11.906  5:023.31+14:28
49  Marco RiemensWatervliet55.34minMse   11.878  5:033.30+14:36
50  Peter van LitMiddelburg55.36minM50   11.871  5:033.30+14:38
51  Bart van NoordenYerseke55.38minM50   11.863  5:033.30+14:40
52  Johan KoddeArnemuiden55.45minM50   11.839  5:043.29+14:47
53  Michel RidderhofMiddelburg55.48minM45   11.828  5:043.29+14:50
54  Peter HoncoopRijen55.50minMse   11.821  5:053.28+14:52
55  Cor de RidderArnemuiden56.05minM45   11.768  5:063.27+15:07
56  Elsbeth HaasnootMiddelburg56.21minVse   11.713  5:073.25+15:23
57  Jesper PoppeMiddelburg56.29minMse   11.685  5:083.25+15:31
58  Menno den DekkerTerneuzen56.35minMse   11.664  5:093.24+15:37
59  Jeroen FranssenVlissingen56.36minMse   11.661  5:093.24+15:38
60  Alwin de ZeeuwTerneuzen56.38minM45   11.654  5:093.24+15:40
61  Bram van KeulenMeliskerke56.47minMse   11.623  5:103.23+15:49
62  Reinier SpijkGoes56.51minMse   11.609  5:103.22+15:53
63  Pascal van de VoordeMiddelburg56.58minMse   11.586  5:113.22+16:00
64  Pieter WisseBiggekerke57.01minM50   11.576  5:113.22+16:03
65  Christiaan ChodyTurnhout57.06minMse   11.559  5:113.21+16:08
66  Marc WijneKoudekerke57.10minMse   11.545  5:123.21+16:12
67  Geert WaelputAxel57.14minM45   11.532  5:123.20+16:16
68  Erwin van der LindeVlissingen57.16minMse   11.525  5:123.20+16:18
69  Marijn MoensArnemuiden57.23minMse   11.502  5:133.19+16:25
70  Marco DielemanMiddelharnis57.36minMse   11.458  5:143.18+16:38
71  Aron OtteNieuwdorp57.42minMse   11.438  5:153.18+16:44
72  Kees de VisserAagtekerke57.49minM50   11.415  5:153.17+16:51
73  Johan BruijnoogeYerseke57.51minMse   11.409  5:163.17+16:53
74  Jaap van der VeenTerneuzen57.58minM50   11.386  5:163.16+17:00
75  Lydia KleinjanGoes58.00minVse   11.379  5:163.16+17:02
76  Danmar DeesGoes58.03minM45   11.370  5:173.16+17:05
77  Albert PlatteeuwTerneuzen58.10minM50   11.347  5:173.15+17:12
78  Marc van MourikMiddelburg58.14minMse   11.334  5:183.15+17:16
79  Niek van BelzenMiddelburg58.17minM50   11.324  5:183.15+17:19
80  Edward GeersRotterdam58.22minMse   11.308  5:183.14+17:24
81  Rinus PaardekooperGoes58.24minM55   11.301  5:193.14+17:26
82  Maurice SteketeeMiddelburg58.26minM35   11.295  5:193.14+17:28
83  Mark AlmekindersHeinkenszand58.29minMse   11.285  5:193.13+17:31
84  Jochem BargemanMiddelburg58.33minM40   11.272  5:193.13+17:35
85  Andre MeijersHoedekenskerke58.35minM45   11.266  5:203.13+17:37
86  Harry BootZierikzee58.41minMse   11.247  5:203.12+17:43
87  Elroy van der VlistZierikzee58.48minMse   11.224  5:213.12+17:50
88  Ko van DammeKwadendamme59.24minM55   11.111  5:243.09+18:26
89  Jonnathan DuinkerkeKapelle-Biezelinge59.32minMse   11.086  5:253.08+18:34
90  Kees van der HeijdenVlissingen59.38minM55   11.068  5:253.07+18:40
91  Paul PoulardMiddelburg59.40minM45   11.061  5:253.07+18:42
92  Jacky LuitwielerOost-Souburg59.42minMse   11.055  5:263.07+18:44
93  Edwin SchoeMiddelburg59.45minMse   11.046  5:263.07+18:47
94  Henk LeeftinkOost-Souburg59.48minM50   11.037  5:263.07+18:50
95  Kees van den BerkRoosendaal1.00.04minMse   10.988  5:283.05+19:06
96  Niels GoudGoes1.00.12minMse   10.963  5:283.05+19:14
97  Rien van VossenHalsteren1.00.17minMse   10.948  5:293.04+19:19
98  Hans HuurmanBergen op Zoom1.00.19minMse   10.942  5:293.04+19:21
99  Dennis van RuttenMiddelburg1.00.21minMse   10.936  5:293.04+19:23
100  Marloes EykelenburgLonden1.00.27minVse   10.918  5:303.03+19:29
101  Mark van den BergOud Gastel1.00.30minMse   10.909  5:303.03+19:32
102  Ronnie KrockeOost-Souburg1.00.35minM60   10.894  5:303.03+19:37
103  Rene GoetheerWolphaartsdijk1.00.52minM50   10.843  5:323.01+19:54
104  Dirk JansenDinxperlo1.00.54minMse   10.837  5:323.01+19:56
105  Bas SwildensTienhoven1.00.56minMse   10.832  5:323.01+19:58
106  Frank SchoonwaterVlissingen1.00.58minMse   10.826  5:333.01+20:00
107  Timon HuininkDinkxperlo1.01.00minMse   10.820  5:333.01+20:02
108  Gertjan LudikhuizeMiddelburg1.01.02minMse   10.814  5:333.00+20:04
109  Mark GeuzeMiddelburg1.01.29minM50   10.735  5:352.98+20:31
110  Corne NieuwkerkKoudekerke1.01.31minMse   10.729  5:362.98+20:33
111  Rob JongeneelMiddelburg1.01.33minMse   10.723  5:362.98+20:35
112  Cyril BelfroidVlissingen1.01.34minMse   10.720  5:362.98+20:36
113  Adri KooleSerooskerke1.01.36minM65   10.714  5:362.98+20:38
114  James StangroomHalsteren1.01.38minMse   10.708  5:362.97+20:40
115  Hans LievenseMiddelburg1.01.40minMse   10.703  5:362.97+20:42
116  Bert DijkhuisHengelo1.01.42minMse   10.697  5:372.97+20:44
117  Andre LousWestkapelle1.01.44minMse   10.691  5:372.97+20:46
118  Valesca LefeberMiddelburg1.01.46minVse   10.685  5:372.97+20:48
119  Rik DuijmBreda1.01.50minMse   10.674  5:372.96+20:52
120  Johan LooijHerkingen1.01.52minMse   10.668  5:372.96+20:54
121  Daniel WalhoutVeere1.01.58minMse   10.651  5:382.96+21:00
122  Rene LouwerseVlissingen1.02.01minMse   10.642  5:382.96+21:03
123  Pieter-Jan de BaarWolphaartsdijk1.02.03minM40   10.637  5:382.95+21:05
124  Twan TimmermansHoofdplaat1.02.05minMse   10.631  5:392.95+21:07
125  Bart StoffelsBergen op Zoom1.02.08minMse   10.622  5:392.95+21:10
126  NiewenhuiyseBoudewynOostdijk1.02.16minMse   10.600  5:402.94+21:18
127  John de LeeuwSommelsdijk1.02.31minMse   10.557  5:412.93+21:33
128  Esther NoteboomHeinkenszand1.02.34minVse   10.549  5:412.93+21:36
129  Hans BienefeltSommelsdijk1.02.37minMse   10.540  5:422.93+21:39
130  Sicco JongemaMiddelburg1.02.39minMse   10.535  5:422.93+21:41
131  Marcel VeldhuizenVlissingen1.02.41minMse   10.529  5:422.92+21:43
132  William de JongeNieuwdorp1.02.43minM45   10.524  5:422.92+21:45
133  Bart van BelleVlissingen1.02.45minMse   10.518  5:422.92+21:47
134  Marcel van den DriestVlissingen1.02.50minMse   10.504  5:432.92+21:52
135  Alexander DavidseKoudekerke1.02.54minMse   10.493  5:432.91+21:56
136  Jaap FlikweertNieuwerkerk1.03.04minM55   10.465  5:442.91+22:06
137  Gerrit SpaansGoes1.03.06minM65   10.460  5:442.91+22:08
138  Frank OckeOost-Souburg1.03.09minM50   10.451  5:442.90+22:11
139  Ronald DeesVlissingen1.03.14minMse   10.438  5:452.90+22:16
140  Andre van den HoovenOost-Souburg1.03.18minMse   10.427  5:452.90+22:20
141  Jeroen PootBergen op Zoom1.03.20minMse   10.421  5:452.89+22:22
142  Laus de RidderVlissingen1.03.23minM55   10.413  5:462.89+22:25
143  Wim TabakVlissingen1.03.27minM55   10.402  5:462.89+22:29
144  Johnny DoomsTerneuzen1.03.30minM65   10.394  5:462.89+22:32
145  ??1.03.34minMse   10.383  5:472.88+22:36
146  Ilona HartenOost-Souburg1.03.38minV45   10.372  5:472.88+22:40
147  Wim WillemsBassevelde1.03.43minMse   10.358  5:482.88+22:45
148  Mitchell MatthijssenRijsbergen1.03.47minMse   10.348  5:482.87+22:49
149  Kees GeuzeMiddelburg1.03.56minMse   10.323  5:492.87+22:58
150  Ebe BlaauwTerneuzen1.04.07minM65   10.294  5:502.86+23:09
151  Henk van der PoelWestkapelle1.04.15minM60   10.272  5:502.85+23:17
152  ??1.04.24minMse   10.248  5:512.85+23:26
153  Jan de VoogdMiddelburg1.04.26minMse   10.243  5:512.85+23:28
154  Gertjan BakkerGoes1.04.29minM45   10.235  5:522.84+23:31
155  Johan QuistMiddelburg1.04.46minM55   10.190  5:532.83+23:48
156  Fred BastemeijerZierikzee1.04.49minM70   10.183  5:542.83+23:51
157  Marlon MensonBiggekerke1.04.51minMse   10.177  5:542.83+23:53
158  Ad den DekkerKapelle-Biezelinge1.04.53minMse   10.172  5:542.83+23:55
159  Emma van MourikOuwerkerk1.04.55minVse   10.167  5:542.82+23:57
160  Nigel SandifortBorssele1.05.04minMse   10.143  5:552.82+24:06
161  Daniel RouwMiddelburg1.05.07minMse   10.136  5:552.82+24:09
162  Ronald van HerculesSerooskerke1.05.08minMse   10.133  5:552.81+24:10
163  Rian FlikweertMiddelburg1.05.11minV55   10.125  5:562.81+24:13
164  Henny HogewegOostkapelle1.05.43minVse   10.043  5:582.79+24:45
165  Natalie SinkeVlissingen1.05.47minV40   10.033  5:592.79+24:49
166  Mart-Jan DelzenneKrabbendijke1.06.00minMse   10.000  6:002.78+25:02
167  Bennie de LooffVlissingen1.06.09minMse   9.977  6:012.77+25:11
168  Els GelokVlissingen1.06.25minVse   9.937  6:022.76+25:27
169  Martin GelukKattendijke1.06.27minMse   9.932  6:022.76+25:29
170  Anne de WinterOvezande1.06.33minVse   9.917  6:032.75+25:35
171  Claudia van SighemWestkapelle1.06.51minVse   9.873  6:052.74+25:53
172  Jack FolkersmaTerneuzen1.07.07minMse   9.834  6:062.73+26:09
173  Jeroen RaucampMiddelburg1.07.09minMse   9.829  6:062.73+26:11
174  Corina van de WegePhilippine1.07.13minVse   9.819  6:072.73+26:15
175  Jacques ZamanTerneuzen1.07.15minM55   9.814  6:072.73+26:17
176  John van TiggelenDen Haag1.07.26minMse   9.787  6:082.72+26:28
177  Dennis de BoerVlissingen1.07.33minMse   9.771  6:082.71+26:35
178  Beet DoedelMiddelburg1.07.40minMse   9.754  6:092.71+26:42
179  Arjen DommisseKrabbendijke1.07.54minMse   9.720  6:102.70+26:56
180  Theo KuipensNaarden1.08.00minMse   9.706  6:112.70+27:02
181  Kees-Jan VerstrateMiddelburg1.08.18minMse   9.663  6:132.68+27:20
182  Corina LievenseMiddelburg1.08.29minVse   9.637  6:142.68+27:31
183  Roel BakkerMoergestel1.08.33minMse   9.628  6:142.67+27:35
184  Ingrid de KokKapelle-Biezelinge1.08.38minVse   9.616  6:142.67+27:40
185  Jan StaalMaastricht1.08.44minMse   9.602  6:152.67+27:46
186  Lex LuteijnKapelle-Biezelinge1.08.51minM35   9.586  6:162.66+27:53
187  Petra VerhulstWestkapelle1.08.58minV50   9.570  6:162.66+28:00
188  Hans JoosseMiddelburg1.09.01minM65   9.563  6:162.66+28:03
189  Sjirk de JongVlissingen1.09.07minM55   9.549  6:172.65+28:09
190  Saskia OosterbaanVlissingen1.09.22minVse   9.515  6:182.64+28:24
191  Arco van SprangBarendrecht1.09.30minMse   9.496  6:192.64+28:32
192  Erwin FrankHillegom1.09.34minMse   9.487  6:192.64+28:36
193  Eric van der KnaapBreda1.09.40minMse   9.474  6:202.63+28:42
194  Anouk JoziasseBreda1.09.43minVse   9.467  6:202.63+28:45
195  Wim KrolsHeerle1.09.48minMse   9.456  6:212.63+28:50
196  Gerco GeschiereNieuwdorp1.10.07minMse   9.413  6:222.61+29:09
197  Arian de VisserGrijpskerke1.10.13minMse   9.399  6:232.61+29:15
198  Jan KaljouwOostkapelle1.10.27minMse   9.368  6:242.60+29:29
199  Laura van NynattenBiggekerke1.10.40minVse   9.340  6:252.59+29:42
200  Dita DaalmeijerVlissingen1.10.47minVse   9.324  6:262.59+29:49
201  Fred MuldersHeerle1.10.48minMse   9.322  6:262.59+29:50
202  Kobus BotmanMiddelburg1.10.50minM65   9.318  6:262.59+29:52
203  Anna JansenAmsterdam1.11.08minVse   9.278  6:282.58+30:10
204  Leo Goedegebures-Heer Arendskerke1.11.29minMse   9.233  6:302.56+30:31
205  Peter VerburgGoes1.11.34minMse   9.222  6:302.56+30:36
206  Marian van DammeMeerdonk1.11.42minVse   9.205  6:312.56+30:44
207  Ina WillemseKoudekerke1.11.49minVse   9.190  6:322.55+30:51
208  Veronica VriendMiddelburg1.11.51minV55   9.186  6:322.55+30:53
209  Marjan BoogaardMiddelburg1.12.18minVse   9.129  6:342.54+31:20
210  Dolf ElstMiddelburg1.12.31minMse   9.101  6:362.53+31:33
211  Gertjan van BroekhovenBergen op Zoom1.12.34minMse   9.095  6:362.53+31:36
212  Hans MatthijssenRijsbergen1.12.41minMse   9.080  6:362.52+31:43
213  Evi FoubertOost-Souburg1.12.49minVse   9.064  6:372.52+31:51
214  Rosan BosmaUtrecht1.12.58minVse   9.045  6:382.51+32:00
215  Chery den ExterVlissingen1.13.03minV40   9.035  6:382.51+32:05
216  Leon van LiereMiddelburg1.13.48minMse   8.943  6:432.48+32:50
217  Edith van DijkeGoes1.13.50minVse   8.939  6:432.48+32:52
218  Arjan GebuisOost-Souburg1.13.57minMse   8.925  6:432.48+32:59
219  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland1.14.00minM65   8.919  6:442.48+33:02
220  Dirk HooijerWemeldinge1.14.02minMse   8.915  6:442.48+33:04
221  Marcel MurkBenschop1.14.05minMse   8.909  6:442.47+33:07
222  Leo JasperseUlvenhout1.14.10minMse   8.899  6:452.47+33:12
223  Marij van DijckUlvenhout1.14.13minMse   8.893  6:452.47+33:15
224  Erik RooseKoudekerke1.14.16minMse   8.887  6:452.47+33:18
225  Elise KleinjanDomburg1.14.19minVse   8.881  6:452.47+33:21
226  Gertjan RuissenVlissingen1.14.21minMse   8.877  6:462.47+33:23
227  Herman van de GlindKloetinge1.14.33minMse   8.853  6:472.46+33:35
228  Rene NijsseWolphaartsdijk1.14.36minMse   8.847  6:472.46+33:38
229  Marcel BesuijenMiddelburg1.15.01minMse   8.798  6:492.44+34:03
230  Arthur StijnsOudelande1.15.29minM70   8.744  6:522.43+34:31
231  Annemiek de DieTerneuzen1.15.36minVse   8.730  6:522.43+34:38
232  Jack MechielsenSpui1.15.38minMse   8.726  6:532.42+34:40
233  Thomas MahieuBergen op Zoom1.15.56minMse   8.692  6:542.41+34:58
234  Paul BurgerOost-Souburg1.16.03minMse   8.679  6:552.41+35:05
235  Angela GoedmanZoutelande1.16.10minV40   8.665  6:552.41+35:12
236  Barba MelensMuidenberg1.16.12minVse   8.661  6:562.41+35:14
237  Adrie MatthijssenGoes1.16.15minMse   8.656  6:562.40+35:17
238  Marco BogaardsGoes1.16.17minMse   8.652  6:562.40+35:19
239  Hanneke SchoenenVeenendaal1.16.20minVse   8.646  6:562.40+35:22
240  Monon de LaatDongen1.16.26minVse   8.635  6:572.40+35:28
241  Annelies KeijzerMelissant1.16.29minVse   8.629  6:572.40+35:31
242  Jan KoleWolphaartsdijk1.16.48minMse   8.594  6:592.39+35:50
243  Regine BoogertMiddelburg1.17.08minVse   8.557  7:012.38+36:10
244  Theo SimonsMiddelburg1.17.28minM60   8.520  7:032.37+36:30
245  Laura de RidderMiddelburg1.17.49minVse   8.481  7:042.36+36:51
246  Tono WondegemWestkapelle1.17.55minMse   8.471  7:052.35+36:57
247  Evert MeulenbergSerooskerke1.17.58minMse   8.465  7:052.35+37:00
248  Ed MerisonZoutelande1.18.03minMse   8.456  7:062.35+37:05
249  Sigrid Epker-JenseMiddelburg1.19.11minVse   8.335  7:122.32+38:13
250  Nico VriendMiddelburg1.19.14minMse   8.330  7:122.31+38:16
251  Sheila BaarsAxel1.19.16minVse   8.326  7:122.31+38:18
252  Karin de BeuleHeikant1.19.49minV45   8.269  7:152.30+38:51
253  Leonie van de BersselaarDen Bosch1.20.11minVse   8.231  7:172.29+39:13
254  Suzanne van de BergMoergestel1.20.13minVse   8.228  7:182.29+39:15
255  Corne KlijnTilburg1.20.18minMse   8.219  7:182.28+39:20
256  Leo FranckeOostkapelle1.20.21minM60   8.214  7:182.28+39:23
257  Dolf PigmansOisterwijk1.20.24minMse   8.209  7:192.28+39:26
258  Leonie DiepenhorstOisterwijk1.20.26minVse   8.206  7:192.28+39:28
259  Rob EpkerMiddelburg1.20.30minMse   8.199  7:192.28+39:32
260  Evelien VerschuureWilhelminadorp1.20.47minVse   8.170  7:212.27+39:49
261  Nicole VersteegGoes1.20.49minVse   8.167  7:212.27+39:51
262  Niel MuijselaarOosterhout1.21.28minMse   8.101  7:242.25+40:30
263  Hermann GroeneveltDordrecht1.21.31minMse   8.097  7:252.25+40:33
264  Hans ToorensVelden1.21.46minMse   8.072  7:262.24+40:48
265  Rina OttoStampersgat1.27.10minVse   7.572  7:552.10+46:12
266  Marleen HozeeWolphaartsdijk1.29.03minVse   7.412  8:062.06+48:05
267  Karin den DekkerTerneuzen1.29.53minV45   7.343  8:102.04+48:55
268  Chantal SchilperoordTerneuzen1.29.56minVse   7.339  8:112.04+48:58
269  Henk de KiewitKapelle-Biezelinge1.30.45minMse   7.273  8:152.02+49:47
270  George HahnZierikzee1.34.00minM45   7.021  8:331.95+53:02
271  Iris HahnZierikzee1.34.03minVse   7.018  8:331.95+53:05
272  Leen GerschiereZwijndrecht1.36.11minMse   6.862  8:451.91+55:13
273  Ids van der MeulenVenlo1.41.27minMse   6.506  9:131.81+0:29
Mannen: 220 (80.59%) => M35=7 - M40=4 - M45=12 - M50=16 - M55=11 - M60=4 - M65=7 - M70=2 - Mse=157
Vrouwen: 53 (19.41%) => V35=1 - V40=3 - V45=3 - V50=1 - V55=2 - Vse=43

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

11 km

2018Tim Pleijte40:58Huub van Noorden42:34Yunis Stitan43:02Monique Verschuure51:37273
2017Huub van Noorden42:09Yunis Stitan44:18David Bouman44:35Monica Sanderse53:26253
2016Tim Pleijte41:49Huub van Noorden42:58Tim van den Broeke43:11Lisa Jobse58:50275
5.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Thijs KoopsOost-Souburg26.04minMse   13.350  4:303.71-
2  Mike OldenmengerMiddelburg26.38minMse   13.066  4:363.63+0:34
3  Chris de SmitHulst28.01minM35   12.421  4:503.45+1:57
4  Jurgen SaurensWemeldinge29.27minMse   11.817  5:053.28+3:23
5  Cor PoortvlietColijnsplaat29.35minMse   11.763  5:063.27+3:31
6  Laurens MeeuwsenKrabbendijke31.12minMse   11.154  5:233.10+5:08
7  Henkjan TielemanSommelsdijk31.18minMse   11.118  5:243.09+5:14
8  Huub BeelenGoes31.28minM55   11.059  5:263.07+5:24
9  Johan AdriaanseMiddelburg31.46minMse   10.955  5:293.04+5:42
10  Stijn KooleZoutelande31.47minMse   10.949  5:293.04+5:43
11  Kyra van de VoordeMiddelburg31.53minVse   10.915  5:303.03+5:49
12  Adriaan MeeuwsenKruiningen32.10minMse   10.819  5:333.01+6:06
13  Danny van KootenMiddelburg32.12minMse   10.807  5:333.00+6:08
14  Robin van VelzenVlissingen32.25minMse   10.735  5:352.98+6:21
15  Mike SuurmondVlissingen32.33minMse   10.691  5:372.97+6:29
16  Kasper KoopmanBiggekerke32.35minMse   10.680  5:372.97+6:31
17  Tom van HouwelingenMiddelburg32.50minMse   10.599  5:402.94+6:46
18  Ron DellebekeOost-Souburg34.41minM55   10.034  5:592.79+8:37
19  Lotte MullerBruinisse35.27minVse   9.817  6:072.73+9:23
20  Simone GeuzeMiddelburg36.53minVse   9.435  6:222.62+10:49
21  Lisanne LorierVlissingen36.56minVse   9.422  6:222.62+10:52
22  Johan LorierVlissingen36.57minM40   9.418  6:222.62+10:53
23  Emma de VoogdMiddelburg37.10minVse   9.363  6:242.60+11:06
24  Ellie SpaansGoes37.59minV60   9.162  6:332.54+11:55
25  Tara Schuilwerves-Heer Hendrikskinderen38.50minVse   8.961  6:422.49+12:46
26  Pascale ValeWemeldinge38.50minVse   8.961  6:422.49+12:46
27  Robin Bickelmeijers-Heerenhoek40.00minMse   8.700  6:542.42+13:56
28  Rebecca CoomansZoutelande40.03minVse   8.689  6:542.41+13:59
29  Joan MaljaarsMeliskerke40.13minMse   8.653  6:562.40+14:09
30  Edward WisseMeliskerke40.19minMse   8.632  6:572.40+14:15
31  Nathalie BassieOostkapelle41.30minVse   8.386  7:092.33+15:26
32  Quin WijkhuijsMeliskerke44.45minMse   7.777  7:432.16+18:41
33  Katinka van de GlindKloetinge44.47minV40   7.771  7:432.16+18:43
34  Gisela NijsseOud-Sabbinge44.48minVse   7.768  7:432.16+18:44
35  Johanneke WijkhuijsMeliskerke44.52minVse   7.756  7:442.15+18:48
36  Bas KnaapVlissingen45.30minMse   7.648  7:512.12+19:26
37  Mariette KooleWolphaartsdijk46.12minVse   7.532  7:582.09+20:08
38  Katja RijnGoes47.46minVse   7.285  8:142.02+21:42
39  Iris RijnGoes47.48minVse   7.280  8:142.02+21:44
40  Wendy TheuneVlissingen50.03minV40   6.953  8:381.93+23:59
41  Mia van BelleVlissingen50.06minV65   6.946  8:381.93+24:02
Mannen: 23 (56.1%) => M35=1 - M40=1 - M55=2 - Mse=19
Vrouwen: 18 (43.9%) => V40=2 - V60=1 - V65=1 - Vse=14

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.37 seconden nodig om deze lijst met 314 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Nieuwe Hardloopwedstrijd….. 1e..
Jan Roose: Nieuwe Hardloopwedstrijd….. 1e..
Jan Roose: Nieuwe Hardloopwedstrijd….. 1e..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
20-09: Track Meeting Wageningen (2)
5000 m Marijke de Visser (ZR + PR)16.11.96  Vse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.53  JoA
15-09: 40e Bikse Natuurmarathon Hilvarenbeek (6)
marath Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27)3.48.23  V50
marath Guy van Driessche (PR 3.19.20)3.48.23  M50
marath Robert Carol (PR 3.15.57)3.53.05  M50
halve Bram Verhage (PR 1.26.01)1.34.12  M55
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.06  M35
10 km Jack Suijkerbuijk (PR 42.35)49.26  M60
15-09: Door Dik en Dun Steenbergen (4)
10 km Lion Baas (PR 38.59)39.49  M40
10 km Ronald Geertse (PR 39.02)44.36  M35
10 km Andre Meijers (PR 42.14)44.51  M45
10 km Jacqueline Meijers (PR 54.04)58.21  V45
08-09: Marathon Munster (1)
marath Marcel van Delden (PR 3.19.18)3.41.54  M50
08-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (1)
halve Heddie Nieuwdorp (PR 1.20.40)1.23.32  M60
08-09: Quikrun Roosendaal (6)
10 km Lion Baas (PR)38.59  M40
10 km Marco Olivier (PR)44.42  M45
10 km Nancy Koch (PR)48.12  Vse
10 km Rosette Verkaart (PR)50.09  V40
10 km Jacqueline Meijers (PR)54.04  V45
5 km Andre Meijers (PR)19.43  Mse
07-09: Halve Marathon Evergem (11)
07-09: Kramp Run Varsseveld (1)
5 km Tim van den Broeke (ZR + PR)14.37  Mse
03-09: Baanwedstrijd Vlissingen (11)
01-09: 31e Tilburg Ten Miles  (29)
30-08: Track Meeting Utrecht (5)
29-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen (1)
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam (2)
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (3)
09-08: Track Meeting Utrecht (2)
03-08: Memorial Rasschaert Ninove (1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag (8)
Atletiek Zeeland © 2019