zaterdag 23 november 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
31-10: De handrem
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
23-09: Veldloopbijeenkomst
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg
zo 24-11: Warandeloop Tilburg
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse
za 30-11: Grand Slam Vlissingen
za 30-11: Scheldesportloop Terneuzen
zo 01-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 07-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen
zo 15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse
za 21-12: 20e Aagtekerke Run
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel
do 26-12: 18e Kerstloop Dishoek
za 28-12: Eindejaarscross Axel
Recente uitslagen meer uitslagen
za 16-11: Juul Van De Walleloop Nieuw-Namen (95)
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 10-11: Natuurloop Cadzand-Bad
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (105)
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen (324)
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst (109)
za 02-11: Appelloop Axel (94)
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand (76)
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (78)
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (121)
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg (108)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

33e Moerschanscross

Hulst, zaterdag 3 november 2018 - Organisatie: RKHAV
9.45 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim van den BroekeDynamica30.06minMse   18.837  3:115.23-
2  Tim PleijteDynamica30.17minMse   18.723  3:125.20+0:11
3  Erwin HarmesGonzalez Running30.45minM35   18.439  3:155.12+0:39
4  Patrick de VosAV'5631.25minMse   18.048  3:195.01+1:19
5  Yunis StitanDelta Sport31.41minMse   17.896  3:214.97+1:35
6  Job de FeijterRKHAV31.50minMse   17.812  3:224.95+1:44
7  Niek den ExterScheldesport31.57minMse   17.746  3:234.93+1:51
8  Martijn de KokAV'5632.52minM35   17.252  3:294.79+2:46
9  Bereket PetersenAV'5633.24minJoA   16.976  3:324.72+3:18
10  Sander d'HontScheldesport33.34minMse   16.892  3:334.69+3:28
11  Jozias BooneAV'5634.12minM35   16.579  3:374.61+4:06
12  Eric WolfertFlakkee34.28minMse   16.451  3:394.57+4:22
13  Berten de VleeschauwerAVLO Lokeren35.24minMse   16.017  3:454.45+5:18
14  Peter BalkenendeAV'5635.35minM50   15.934  3:464.43+5:29
15  Wim van SparrentakDynamica35.49minM45   15.831  3:474.40+5:43
16  Johan KarelseAV'5636.14minM45   15.649  3:504.35+6:08
17  Erik CapponWielingen36.31minM50   15.527  3:524.31+6:25
18  Edwin van AlphenDynamica37.05minM45   15.290  3:554.25+6:59
19  Wilko de VosAV'5637.09minM55   15.262  3:564.24+7:03
20  Michael den HamerScheldesport37.25minM35   15.154  3:584.21+7:19
21  Benny ThuyRKHAV37.30minM45   15.120  3:584.20+7:24
22  Micha JanseDynamica37.32minM40   15.107  3:584.20+7:26
23  Monique VerschuureAV'5637.37minV35   15.073  3:594.19+7:31
24  Sjaak BrouwerDynamica37.57minM50   14.941  4:014.15+7:51
25  Rinus van de WoestijneDynamica37.59minM35   14.928  4:014.15+7:53
26  Edward de LengDynamica38.02minM55   14.908  4:014.14+7:56
27  Monica SanderseDynamica38.09minV35   14.862  4:024.13+8:03
28  Lotte Claes3Solidpharme38.29minVse   14.734  4:044.09+8:23
29  Arnoud RijkAV'5638.37minMse   14.683  4:054.08+8:31
30  Jesper PoppeMiddelburg38.44minMse   14.639  4:064.07+8:38
31  Bart de VisserSerooskerke38.58minM35   14.551  4:074.04+8:52
32  Bart VerhaegheAV'5639.16minM35   14.440  4:094.01+9:10
33  Jan Willem MeeuwseAV'5639.18minM55   14.427  4:104.01+9:12
34  Leo van den BergEssen39.25minM35   14.385  4:104.00+9:19
35  Rini BruggemanAV'5639.35minM55   14.324  4:113.98+9:29
36  Adriaan WielesScheldesport39.46minM45   14.258  4:123.96+9:40
37  Patrick van IerselAV'5639.48minM50   14.246  4:133.96+9:42
38  Cor de RidderDynamica40.19minM45   14.064  4:163.91+10:13
39  Emardo de RijckSint Jansteen40.26minMse   14.023  4:173.90+10:20
40  Francois van de BroeckeWielingen40.29minM45   14.006  4:173.89+10:23
41  Koen PoppeAVLO40.32minM35   13.988  4:173.89+10:26
42  Martin PruijsersDynamica40.36minM45   13.966  4:183.88+10:30
43  Patrick VervaetSint Jansteen40.39minM45   13.948  4:183.87+10:33
44  Alwin de ZeeuwScheldesport40.52minM45   13.874  4:193.85+10:46
45  Otto MeijDynamica40.55minMse   13.857  4:203.85+10:49
46  Ronald WagenaarSchore41.16minM45   13.740  4:223.82+11:10
47  Lisz VerbeekVolharding41.22minVse   13.707  4:233.81+11:16
48  Jaap van der VeenScheldesport41.26minM45   13.685  4:233.80+11:20
49  Albert PlatteeuwScheldesport41.41minM50   13.603  4:253.78+11:35
50  Paola van GilstAV'5641.45minV45   13.581  4:253.77+11:39
51  Cor KloetDelta Sport42.01minM65   13.495  4:273.75+11:55
52  Erik BollemanScheldesport42.13minM45   13.431  4:283.73+12:07
53  Thomas KruisifikxScheldesport42.16minJoA   13.415  4:283.73+12:10
54  John CompietRKHAV42.20minM45   13.394  4:293.72+12:14
55  Walter MurreScheldesport42.38minM45   13.299  4:313.69+12:32
56  Harold de MaatScheldesport43.22minM45   13.075  4:353.63+13:16
57  Tom van RemoortereHulst43.34minM35   13.015  4:373.62+13:28
58  Maurice SteketeeMiddelburg43.43minM35   12.970  4:383.60+13:37
59  Kees van der HeijdenDynamica43.45minM55   12.960  4:383.60+13:39
60  Rene GoetheerWolphaartsdijk43.57minM50   12.901  4:393.58+13:51
61  Siem CornelisseDynamica44.05minM65   12.862  4:403.57+13:59
62  Henk LousDynamica44.07minM55   12.852  4:403.57+14:01
63  Aafje van RemoortereBiervliet44.09minV35   12.843  4:403.57+14:03
64  Durby MeijboomVlissingen44.14minV35   12.818  4:413.56+14:08
65  Wilco FrankenRKHAV44.18minM45   12.799  4:413.56+14:12
66  Andre CrucqDynamica44.21minM65   12.785  4:423.55+14:15
67  Hans LievenseMiddelburg44.46minM45   12.666  4:443.52+14:40
68  Natasja BooijScheldesport45.04minV45   12.581  4:463.49+14:58
69  Jacques ZamanScheldesport45.30minM55   12.462  4:493.46+15:24
70  Marijn TraasHeinkenszand46.06minM35   12.299  4:533.42+16:00
71  Ebe BlaauwScheldesport46.27minM65   12.207  4:553.39+16:21
72  Melissa ten KateScheldesport46.38minVse   12.159  4:563.38+16:32
73  Wim de JongeAV'5646.48minM65   12.115  4:573.37+16:42
74  Berry KnibbelerScheldesport46.53minM55   12.094  4:583.36+16:47
75  Els GelokDynamica47.00minV55   12.064  4:583.35+16:54
76  Emma van MourikDelta Sport47.18minVse   11.987  5:003.33+17:12
77  Jan LangelaanStekene47.22minM45   11.970  5:013.33+17:16
78  Saskia GooleAV'5647.37minV45   11.908  5:023.31+17:31
79  Monique AllefsRKHAV47.47minV50   11.866  5:033.30+17:41
80  Rian FlikweertDynamica48.20minV55   11.731  5:073.26+18:14
81  Stefan van den DriesAV'5648.35minMse   11.671  5:083.24+18:29
82  Gerard BrasDynamica49.22minM65   11.485  5:133.19+19:16
83  Jannie de VriesDynamica49.34minV55   11.439  5:153.18+19:28
84  Dave LouwsDynamica49.37minM65   11.428  5:153.17+19:31
85  Marianne KnijffScheldesport50.39minV55   11.194  5:223.11+20:33
86  Corina LievenseMiddelburg51.04minV45   11.103  5:243.08+20:58
87  John GuequierreDynamica53.35minM65   10.582  5:402.94+23:29
88  Bill StegersVlissingen53.37minM45   10.575  5:402.94+23:31
89  Theo SimonsDynamica56.16minM60   10.077  5:572.80+26:10
Mannen: 70 (78.65%) => M35=12 - M40=1 - M45=20 - M50=6 - M55=8 - M60=1 - M65=8 - Mse=14
Vrouwen: 17 (19.1%) => V35=4 - V45=4 - V50=1 - V55=4 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

9.45 km

2019Sander Vercauteren31:04Yunis Stitan31:43Tim Pleijte32:02Monica Sanderse38:1171
2018Tim van den Broeke30:06Tim Pleijte30:17Erwin Harmes30:45Monique Verschuure37:3789
2017Tim van den Broeke31:35Sander Vercauteren31:41Frederic Cappaert31:53Monique Verschuure38:5482

8 km

2016Tim Pleijte27:40Tim van den Broeke27:47Niek den Exter27:57Monique Verschuure35:3682
2015Job de Feijter29:29Sander Vercauteren29:36Thijs Verbeeck30:02Astrid den Herder36:3971

8.6 km

2014Erwin Harmes27:37Olivier van Hoey28:10Ruben van Praet28:18Lotte Claes36:05111

9.48 km

2013Tim Pleijte29:15Erwin Harmes29:20Karl de Raeymaecker30:26Frederique Burkin34:59102
2.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Paavo de LengDynamica8.45minMse   18.514  3:145.14-
2  Jasper ZuidhofAV'569.16minMse   17.482  3:264.86+0:31
3  Rens de RidderDynamica9.23minMse   17.265  3:294.80+0:38
4  Mees VerbruggeAV'569.30minMse   17.053  3:314.74+0:45
5  Matthijs van DrieschePAC9.33minMse   16.963  3:324.71+0:48
6  Stef KapteijnAV'569.42minMse   16.701  3:364.64+0:57
7  Kenzo ObrieScheldesport9.44minMse   16.644  3:364.62+0:59
8  Chris de SmitRKHAV9.47minM35   16.559  3:374.60+1:02
9  Anjolie EngelsDynamica9.55minV40   16.336  3:404.54+1:10
10  Sjaak LuteijnOostburg10.12minM60   15.882  3:474.41+1:27
11  Patrick van QuekelbergheWielingen10.17minM50   15.754  3:494.38+1:32
12  Chris WielesTerneuzen10.29minMse   15.453  3:534.29+1:44
13  Pascal van de VoordeMiddelburg10.57minMse   14.795  4:034.11+2:12
14  Pieter-Jan de BaarAV'5611.02minM40   14.683  4:054.08+2:17
15  Caro HaegensLokeren11.11minVse   14.486  4:094.02+2:26
16  Ilse GoudswaardDelta Sport11.19minMeB   14.315  4:113.98+2:34
17  Tom DeesAV'5611.24minMse   14.211  4:133.95+2:39
18  Dylan VinkRKHAV11.27minMse   14.148  4:143.93+2:42
19  Jasmijn GeldofAV'5611.29minMeB   14.107  4:153.92+2:44
20  Emma van AckerRKHAV11.33minMeB   14.026  4:173.90+2:48
21  Eva den ExterRKHAV11.35minMeB   13.986  4:173.88+2:50
22  Sanne de BaarAV'5611.38minMeB   13.926  4:193.87+2:53
23  Veerle SmitsAV'5611.49minMeB   13.709  4:233.81+3:04
24  Cindy HeynderickxVolharding11.53minVse   13.633  4:243.79+3:08
25  Ruchama HoutzagerDelta Sport11.55minMeB   13.594  4:253.78+3:10
26  Rachida GuchtenneireScheldesport11.58minVse   13.538  4:263.76+3:13
27  Femke YsewynAVLO Zele12.00minMeB   13.500  4:273.75+3:15
28  William de JongeNieuwdorp12.02minM45   13.463  4:273.74+3:17
29  Lisa KapteijnAV'5612.05minMeB   13.407  4:293.72+3:20
30  Jesse WernsingDelta Sport12.07minMse   13.370  4:293.71+3:22
31  Irinia PietersAC Waasland12.18minVse   13.171  4:333.66+3:33
32  Paulette de KrakerDynamica12.31minVse   12.943  4:383.60+3:46
33  Fleur LeenheerDelta Sport12.35minMeB   12.874  4:403.58+3:50
34  Ron DellebekeDynamica12.38minM55   12.823  4:413.56+3:53
35  Kathleen AdriaensenVolharding12.47minVse   12.673  4:443.52+4:02
36  Joland t JongDelta Sport12.53minVse   12.574  4:463.49+4:08
37  Annemarie VerschuureAV'5613.12minV40   12.273  4:533.41+4:27
38  George SchanckWielingen13.29minM35   12.015  5:003.34+4:44
39  Manon WakkerScheldesport13.32minVse   11.970  5:013.33+4:47
40  Esther van SluijsAV'5613.35minV40   11.926  5:023.31+4:50
41  Ingrid RasenbergDelta Sport13.38minVse   11.883  5:033.30+4:53
42  Ad van den BergAV'5614.02minMse   11.544  5:123.21+5:17
43  Marielle SimonseAV'5614.56minV45   10.848  5:323.01+6:11
44  Jane van der VloetHulst15.02minVse   10.776  5:342.99+6:17
45  Marina MolAV'5615.14minV35   10.635  5:392.95+6:29
46  Ronald RasenbergDelta Sport15.44minM50   10.297  5:502.86+6:59
47  Martine LatuheruVlissingen16.08minVse   10.041  5:592.79+7:23
48  Lenie van KlevenVlissingen16.11minV60   10.010  6:002.78+7:26
49  Mia van BelleDynamica17.53minV65   9.059  6:372.52+9:08
Mannen: 21 (42.86%) => M35=2 - M40=1 - M45=1 - M50=2 - M55=1 - M60=1 - Mse=13
Vrouwen: 18 (36.73%) => V35=1 - V40=3 - V45=1 - V60=1 - V65=1 - Vse=11
Meisjes: 10 (20.41%) => MeB=10

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.218 seconden nodig om deze lijst met 138 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Jongens C04/05   2.7  km
    naam                            stn  club         tijd
001 Aerde           Yens van        0119 AVLO Lokeren 0:10:05
002 Suy             Victor          0114 AVLO Sinaai  0:10:15
003 Smet            Ruben           0152 AC Waasland  0:10:19
004 Rooms           Jentho          0150 AC Waasland  0:10:22
005 Zeeuw           Tobias de       0201 Scheldesport 0:10:51
006 Dikkeberg       Jesse van den   0080 AV'56        0:10:57
007 Kooten          Thijs van       0311 AV'56        0:10:58
008 Bosscher        Thomas de       0151 AC Waasland  0:11:10
009 Saeger          Milan de        0053 AVLO Lokeren 0:11:13
010 Houwelingen     Tom van         0027 Dynamica     0:11:21
011 Verniers        Maxim           0347 AVLO Zele    0:11:29
012 Kapteijn        Mart            0056 AV'56        0:12:55
013 Berg            Nino van den    0101 AV'56        0:12:59
014 Bruijn          Tim de          0050 RKHAV        0:13:55
 
Meisjes C04/05   2.7  km
    naam                            stn  club         tijd
001 Poppe           Dorien          0078 AVLO Zele    0:10:13
002 Roose           Rhune van       0355 AVLO         0:10:55
003 Penneman        Charlotte       0159 AC Waasland  0:11:03
004 Kegel           Iris de         0117 AVLO Overmer 0:11:11
005 Smedt           Noor            0354 AVLO         0:11:25
006 Vleeschouwer    Lucca de        0118 AVLO Lokeren 0:11:28
007 Schets          Tessa           0358 AV'56        0:11:31
008 Keijmel         Myrthe          0202 Scheldesport 0:11:42
009 Verbrugge       Mette           0099 AV'56        0:11:50
010 Vierbergen      Kirsten         0340 RKHAV        0:12:10
011 Geboes          Kaat            0144 AC Waasland  0:12:30
012 Burg            Yara            0169 AV'56        0:12:49
013 Thiieman        Georgette       0081 club         0:14:21
014 Sluijs          Femke van       0048 AV'56        0:16:15
 
Jongens D06/07   2.7  km
    naam                            stn  club         tijd
001 Penneman        Emiel           0160 AC Waasland  0:10:10
002 Verbrugge       Ipe             0100 AV'56        0:10:24
003 Schletterer     Julius          0088 Dynamica     0:10:33
004 Joppe           Zedie           0230 Flakkee      0:10:49
005 Maat            Fabian de       0197 Scheldesport 0:10:53
006 Cloodt          Niels van de    0146 AC Waasland  0:10:55
007 Overmeire       Ewaud           0147 AC Waasland  0:11:00
008 Engels          Ivar            0045 Dynamica     0:11:02
009 Steel           Jaro            0033 RKHAV        0:11:04
010 Hooste          Tijn van        0329 AC Waasland  0:11:06
011 Steenblok       Koen            0162 AV'56        0:11:17
012 Koopman         Kasper          0310 Dynamica     0:11:19
013 Anne            Sven            0148 AC Waasland  0:11:24
014 Koole           Stijn           0315 Dynamica     0:11:26
015 Vlieger         Milan de        0258 Volharding   0:11:34
016 Marin           Vince           0298 Volharding B 0:11:40
017 Noppe           Siebe           0299 Volharding B 0:11:46
018 Belien          Billy           0149 AC Waasland  0:11:48
019 Pijnen          Benjamin        0198 Scheldesport 0:11:55
020 Bunder          Jesse vd        0379 crosscomp    0:12:03
021 Wieles          Vicktor         0196 Scheldesport 0:12:08
022 Bonten          Jasper          0145 AC Waasland  0:12:10
023 Kwikkelberge    Jens            0195 Scheldesport 0:12:24
024 Vithanage       Samil Parana    0153 AV'56        0:12:36
025 Zandstra        Lucas           0106 Wielingen    0:12:56
026 Oele            Niels           0168 AV'56        0:13:01
027 Nobels          Zeno            0348 Volharding B 0:13:24
028 Moussaoui       Montacer        0330 AC Waasland  0:13:27
029 Vuytack         Florian         0372 RKHAV        0:13:31
030 Geldof          Thibe           0376 Volharding   0:13:35
031 Verschuren      Niels           0199 Scheldesport 0:13:38
032 Jong            Yannick de      0194 Scheldesport 0:13:57
033 Waele           Wout de         0294 Volharding B 0:14:01
034 Ruben           Teun            0378 Kloosterzand 0:14:30
035 Lous            Jochen          0076 Dynamica     0:15:03
036 Dees            Rody            0367 AV'56        0:15:26
 
Meisjes D06/07   2.7  km
    naam                            stn  club         tijd
001 Poucke          Fran van        0143 AC Waasland  0:11:14
002 Loir            Elise           0142 AC Waasland  0:11:19
003 Lokeren         Phebe van       0139 AC Waasland  0:11:33
004 Maranus         Femke           0052 Dynamica     0:11:35
005 Bosscher        Elise de        0141 AC Waasland  0:11:40
006 Suy             Emma            0113 AVLO Sinaai  0:11:44
007 Kraker          Yasmine de      0013 Dynamica     0:11:46
008 Voorde          Kyra van de     0069 Dynamica     0:11:48
009 Vercammen       Kaat            0328 AC Waasland  0:11:52
010 Wibbelink       Felien          0011 Dynamica     0:11:54
011 D'Hooge         Chloe           0303 AVLO Zelzate 0:11:56
012 Duhoux          Dorien          0300 Volharding B 0:12:00
013 Raemdonck       Ayco            0057 AVLO Lochcri 0:12:03
014 Wauters         Lize            0301 Volharding B 0:12:16
015 Lagaert         Julie           0295 Volharding B 0:12:27
016 Lekhli          Nour Chioua     0140 AC Waasland  0:12:32
017 Hamer           Benthe den      0192 Scheldesport 0:12:36
018 Dikkenberg      Inke van den    0079 AV'56        0:12:47
019 Geus            Brigitte de     0019 AV'56        0:12:51
020 Steigerwald     Myrthe          0082 AV'56        0:12:53
021 Goudswaard      Lieke           0304 Delta Sport  0:12:55
022 Exter           Ann den         0073 RKHAV        0:12:57
023 Karelse         Yara            0094 AV'56        0:13:02
024 Thoen           Alexe           0296 Volharding B 0:13:17
025 Elias           Alexandra       0058 RKHAV        0:13:20
026 Wilde           Zita de         0302 Volharding B 0:13:22
027 Crombeen        Evita           0239 RKHAV        0:13:30
028 Simonse         Marit           0308 AV'56        0:13:32
029 Waal            Ulvy de         0360 RKHAV        0:13:50
030 Luijk           Tess van        0110 AV'56        0:14:24
031 Peeters         Demi            0193 Scheldesport 0:15:05
032 Flies           Femke           0137 AC Waasland  0:15:47
033 Smedt           Laura de        0257 Volharding   0:15:50
 
Jongens pA2 08   1.3  km
    naam                            stn  club         tijd
001 Zutter          Rune de         0283 Volharding B 0:05:10
002 Riel            Senne van       0289 Volharding B 0:05:13
003 Boogaard        Ezra            0028 Dynamica     0:05:16
004 Overmeire       Merijn          0136 AC Waasland  0:05:20
005 Geerardyn       Michiel         0157 AC Waasland  0:05:24
006 Paelinck        Lode            0285 Volharding B 0:05:29
007 Verbeist        Kyano           0190 Scheldesport 0:05:32
008 Schepper        Matiz de        0134 AC Waasland  0:05:34
009 Verstraeten     Bas             0290 Volharding B 0:05:37
010 Vries           Sean de         0284 Volharding B 0:05:42
011 Poorten         Sven van        0035 RKHAV        0:05:44
012 Giele           Midas           0187 Scheldesport 0:05:48
013 Nespen          Lucas van       0291 Volharding B 0:05:49
014 Bogaert         Arne van        0288 Volharding B 0:05:53
015 Rummens         Bram            0287 Volharding B 0:05:55
016 d'Heer          Kobe            0256 Volharding   0:05:58
017 Noordijk        Lyam            0186 Scheldesport 0:06:02
018 Beuns           Jens            0072 AV'56        0:06:08
019 Huffel          Renzo van       0034 RKHAV        0:06:16
020 Pauwels         Seppo           0158 AC Waasland  0:06:25
021 Lensen          Quint           0366 Scheldesport 0:06:27
022 Vlassenrood     Rens            0371 St Jansteen  0:06:29
023 Cauwer          Corneel de      0135 AC Waasland  0:06:31
024 Raaymakers      Robe            0286 Volharding B 0:06:33
025 Cock            Thibeau de      0255 Volharding   0:06:35
026 Jonge           Dylano de       0090 AV'56        0:06:49
027 Schillings      Roemer          0108 Dynamica     0:06:52
028 Waele           Lars de         0282 Volharding B 0:06:54
029 Wagenaar        Seppe           0093 AV'56        0:07:03
030 Deijl           Kyan v d        0381              0:07:37
031 Bisschops       Luuk            0185 Scheldesport 0:09:20
 
Jongens pA1 09   1.3  km
    naam                            stn  club         tijd
001 Rooms           Jorden          0128 AC Waasland  0:05:17
002 Bareman         Daniel          0183 Scheldesport 0:05:20
003 Lekhli          Hesa Chioua     0130 AC Waasland  0:05:23
004 Jonghe          Korneel de      0326 AC Waasland  0:05:35
005 Vijdt           Jules           0129 AC Waasland  0:05:57
006 Boonman         Jasper          0226 Dynamica     0:05:59
007 Beljaars        Damian          0164 Dynamica     0:06:04
008 Dorsselaer      Sem van         0103 RKHAV        0:06:06
009 Herremans       Sebastian       0131 AC Waasland  0:06:07
010 Heijens         Maxim           0039 RKHAV        0:06:17
011 Potter          Nilo de         0253 Volharding   0:06:19
012 Tuller          Sven            0177 Scheldesport 0:06:29
013 Back            Pedro           0254 Volharding   0:06:31
014 Vercauteren     Lion            0127 AC Waasland  0:06:42
015 Cock            Wannes de       0276 Volharding B 0:06:44
016 Dalen           Rens van        0016 AV'56        0:06:47
017 Antonneau       Oscar           0040 RKHAV        0:06:52
018 Berman          Florian         0233 AV'56        0:06:53
019 Vlieger         Mats de         0369              0:06:58
020 Stroo           Quinten         0064 Dynamica     0:07:01
021 Tuller          Marcel          0178 Scheldesport 0:07:16
022 Speleman        Berre           0325 AC Waasland  0:07:22
023 Kevie           Shane v d       0359 Dynamica     0:07:24
024 MartensSpanhove Emile           0277 Volharding B 0:07:59
 
Meisjes pA2 08   1.3  km
    naam                            stn  club         tijd
001 Holsbeke        Eva             0006 RC Gent      0:05:46
002 Schletterer     Bowien          0087 Dynamica     0:05:52
003 Mol             Elise           0022 AV'56        0:06:00
004 Casserie        Ella van de     0252 Volharding   0:06:03
005 Vercauteren     Violetta        0132 AC Waasland  0:06:05
006 Lagaert         Eline           0293 Volharding B 0:06:38
007 Muyldermans     Talitha         0133 AC Waasland  0:06:39
008 Pijnen          Valerie         0189 Scheldesport 0:06:41
009 Weduwe          Laura der       0037 RKHAV        0:06:43
010 Zahradnik       Iris            0188 Scheldesport 0:06:45
011 Waele           Lotte de        0292 Volharding B 0:06:47
012 Zuidweg         Nora            0010 AV'56        0:06:51
013 Seager          Stien de        0370 Stekene      0:07:06
014 Dobbelaar       Zebekka         0361 Scheldesport 0:07:36
 
Meisjes pA1 09   1.3  km
    naam                            stn  club         tijd
001 Vercammen       Lies            0324 AC Waasland  0:05:42
002 Bock            Alicia de       0351 AC Waasland  0:06:09
003 Verhulst        Yinte           0126 AC Waasland  0:06:11
004 Joppe           Daphne          0231 Flakkee      0:06:13
005 Constant        Elise           0250 Volharding   0:06:15
006 Zandstra        Liselotte       0105 Wielingen    0:06:21
007 Pijnen          Victoria        0179 Scheldesport 0:06:24
008 Govers          Anouk           0312 AV'56        0:06:27
009 Vloet           Sabine van der  0009 RKHAV        0:06:33
010 Vermaelen       Sara            0180 Scheldesport 0:06:35
011 Wauters         Stien           0278 Volharding B 0:06:37
012 Mettepenningen  Ava Brys        0125 AC Waasland  0:06:40
013 Vries           Alyssa de       0280 Volharding B 0:06:49
014 Clerkx          Ane Lucia       0279 Volharding B 0:06:55
015 Post            Jasmijn         0182 Scheldesport 0:07:05
016 Groeneveld      Marjolein       0014 RKHAV        0:07:09
017 Waal            Indy de         0313 RKHAV        0:07:11
018 Verschuure      Fayenne         0319 AV'56        0:07:19
019 Maat            Femke           0356 AV'56        0:07:26
020 Soethaert       Jo-Ann          0181 Scheldesport 0:07:39
021 Mei             Ke              0343 Flakkee      0:07:41
022 Reyns           Marie           0281 Volharding B 0:08:45
 
Jongens pB  10   1.3  km
    naam                            stn  club         tijd
001 Buysse          Lucas           0124 AC Waasland  0:05:27
002 Zutter          Dries de        0269 Volharding B 0:05:38
003 Sierens         Vic             0323 AC Waasland  0:05:41
004 Post            Thijmen         0174 Scheldesport 0:05:44
005 Bogaert         Anse van        0272 Volharding B 0:05:52
006 Zweedijk        Tim             0306 Delta Sport  0:05:59
007 d'Heer          Birger          0249 Volharding   0:06:11
008 Luijk           Daan van        0109 AV'56        0:06:15
009 Driedijk        Aneirin         0049 Dynamica     0:06:28
010 Wee             Zino van der    0248 Volharding   0:06:41
011 Drongelen       Luca van        0175 Scheldesport 0:06:48
012 Braal           Jan de          0318 AV'56        0:06:51
013 Waesberghe      Michale van     0029 RKHAV        0:06:53
014 Poorten         Mike van        0036 RKHAV        0:06:55
015 Teunissen       Micha           0060 AV'56        0:07:02
016 Vos             Gerben de       0042 RKHAV        0:07:04
017 Roeck           Senne de        0038 RKHAV        0:07:06
018 Wilde           Milo de         0270 Volharding B 0:07:09
019 Schraaf         Robin van de    0309 AV'56        0:07:25
020 RAemdonck       Siebe van       0349 Volharding B 0:07:26
021 Overbeeke       Kiron           0363 Scheldesport 0:07:56
022 Boot            Damian          0305 Delta Sport  0:07:58
 
Meisjes pB  10   1.3  km
    naam                            stn  club         tijd
001 Schletterer     Dorethe         0086 Dynamica     0:06:13
002 Schepper        Elize de        0122 AC Waasland  0:06:30
003 Stuer           Pauline         0274 Volharding B 0:06:46
004 Paelinck        Lucas           0271 Volharding B 0:06:50
005 Steels          Ona             0032 RKHAV        0:06:57
006 Kraker          Aimee de        0012 Dynamica     0:07:12
007 Heyndrickx      Lisa            0322 AC Waasland  0:07:19
008 Cauwer          Lili de         0123 AC Waasland  0:07:27
009 Goethem         Romy van        0041 RKHAV        0:07:37
010 Rooms           Amber           0121 AC Waasland  0:07:39
011 Lefever         Emeline         0273 Volharding B 0:07:41
012 Nys             Lore            0275 Volharding B 0:07:48
013 Westerweele     Vivian          0095 AV'56        0:08:00
014 Lijs            Nova de         0067 Wielingen    0:08:02
015 Schuit          Senna           0176 Scheldesport 0:08:04
016 Jong            Puck de         0240 Flakkee      0:08:06
017 Aps             Xyana           0243 Volharding   0:08:17
 
Jongens pC  11+  1.3  km
    naam                            stn  club         tijd
001 Muyldermans     Liano           0120 AC Waasland  0:05:40
002 Hemelrijck      Jef van         0246 Volharding   0:06:09
003 Bruneel         Thomas          0247 Volharding   0:06:19
004 Cock            Karsten de      0261 Volharding B 0:06:28
005 Constant        Matti           0244 Volharding   0:06:35
006 Barentsen       Collin          0107 Dynamica     0:06:45
007 Vydt            Arthur          0350 AC Waasland  0:06:49
008 Waesberghe      Floris van      0030 RKHAV        0:07:01
009 Meul            Lander          0352 Volharding   0:07:04
010 Landeghem       Jonah van       0260 Volharding B 0:07:09
011 Soethart        Kevin           0172 Scheldesport 0:07:13
012 Baert           Maxim           0245 Volharding   0:07:15
013 Vyvere          Melvin vd       0344 Volharding   0:07:17
014 Slowack         Daan            0262 Volharding B 0:07:23
015 Thoen           Leon            0264 Volharding B 0:07:25
016 Pauwels         Matti           0156 AC Waasland  0:08:01
017 Elis            Nicolas         0065 RKHAV        0:08:30
018 Roelands        Louis           0263 Volharding B 0:08:44
 
Meisjes pC  11+  1.3  km
    naam                            stn  club         tijd
001 Snoeck          Julie           0268 Volharding B 0:07:06
002 Assel           Mare van        0242 Volharding   0:07:11
003 Speleman        Marith          0265 Volharding B 0:07:19
004 Lokko           Alicia          0266 Volharding B 0:07:21
005 Guchteneire     Lois de         0333 Scheldesport 0:07:28
006 Tuller          Evi-Marlene     0170 Scheldesport 0:07:44
007 Roelands        Charlotte       0267 Volharding B 0:08:08
008 Potter          Bente de        0362 Scheldesport 0:08:47
009 Mornout         Sophie          0229 Wielingen    0:08:59
010 Peeters         Maila           0171 Scheldesport 0:09:17      
011 Meijer          Noortje         0307 Delta Sport  0:11:12 

 
Laatste reacties:
Jan Roose: De Belangrijkste Kilometer..
Jan Roose: De Belangrijkste Kilometer..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-11: Kievitloop Bergen op Zoom (7)
15 km Lion Baas (PR 1.00.39)1.01.34  M40
10 km Hein van Uffelen (PR)39.27  Mse
10 km Theo den Herder (PR 37.27)43.00  M65
10 km Peter Noordijke (PR)47.04  M55
5 km Robin Jonkers (PR)19.34  Mse
5 km Martin Stroosnijder (PR 20.58)21.19  Mse
5 km Tara Schuilwerve (PR)22.11  Vse
17-11: Marathon Kasterlee  (3)
marath Erwin Harmes (PR 2.29.50)2.38.55  M35
marath Johan van de Woestijne (PR 3.05.00)3.24.59  Mse
marath Marcel Adriaanse (PR 2.57.46)3.31.35  M45
17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen (109)
11-11: Halve Marathon Deinze-Aalter  (5)
halve Wim van Sparrentak (PR 1.14.32)1.20.47  M50
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.40  M35
halve John Guequierre (PR 1.17.01)1.51.07  M65
halve Hans Minnaard (PR 1.39.20)1.52.34  M55
halve Piet Beijer (PR 1.46.43)2.02.23  M70
03-11: 14e Drechtstadloop Dordrecht (11)
03-11: New York City Marathon  (7)
03-11: Marathon Nice (1)
03-11: Marathon Porto (1)
27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur (83)
27-10: Frankfurt Marathon  (1)
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (24)
14-10: Kermisloop Putte (4)
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
13-10: Marathon Chicago (1)
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (14)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
13-10: Marathon Köln  (2)
06-10: 34e Singelloop Breda  (35)
06-10: Loch Ness Marathon Inverness (5)
06-10: Marathon Perth (1)
06-10: Singelloop Utrecht (3)
28-09: Halve van Katwijk  (2)
Atletiek Zeeland © 2019