dinsdag 23 oktober 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
12-10: Het zwarte gat na de marathon.
10-10: Flandrien Willem van Schuerbeeck kwam, zag en overwon in 16e Kustmarathon
08-10: Belg Van Schuerbeeck soleert naar zege in Kustmarathon
05-10: Te hard van stapel lopen, vooral in de marathon, resulteert vaak in een domper
03-10: Poolse Kustmarathonwinnaar komt weer op vakantie
27-09: De “reactieterreur” van JaRo
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 26-10: 3e Halloween Run Middelburg
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand
zo 28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur
za 03-11: Appelloop Axel
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen
za 17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
za 24-11: 33e Elderschanscross Aardenburg
zo 25-11: 19e Zakloop Nisse
Recente uitslagen meer uitslagen
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (107)
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
za 29-09: 10 Miles Philippine (101)
vr 28-09: Pump-up Run 10k Middelburg (47)
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp (51)
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande (127)
vr 21-09: Vaart van Vlissingen (166)
za 15-09: 2e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (79)
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes (188)
za 08-09: 5e d'Ossekoppenloop Ossenisse (133)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
34e Strandloop
Ouddorp, vrijdag 3 augustus 2018 - Organisatie: Flakkee
10 km
  1 Beusichem Christiaan van   av Flakkee       546 0:36:24   1eH30/39
  2 Fernandes Nixon            PAC              449 0:36:52   2eH30/39
  3 Sint Nicolaas Ricardo      av Flakkee       504 0:38:06   3eH30/39
  4 Bouman David               PAC              429 0:38:25   4eH30/39
  5 Wolfert Eric               av Flakkee       528 0:39:15   1eHse/29
  6 Groot Tom                  av Flakkee       535 0:42:18   5eH30/39
  7 Krol Folkert van der       Energie          542 0:42:49   1eH40/49
  8 Phaff Victor               Pallas'93        563 0:43:00   2eH40/49
  9 Wijk Danny van             Hellevoetsluis   526 0:43:06   3eH40/49
 10 Hoek Robbie van der        R A              554 0:43:10   6eH30/39
 11 Dijk Mattnijs van          Sommelsdijk      606 0:43:26   7eH30/39
 12 Solleveld Gerben           Rotterdam atl    510 0:43:38   8eH30/39
 13 Kesteren Ruben van         Spark            555 0:43:41   2eHse/29
 14 Snoeij Ab                  Pallas'93        560 0:43:46   1eH50/59
 15 Speksnijder Goos           Spark            544 0:43:50   9eH30/39
 16 Walsen Maarten van         Middelharnis     569 0:43:56   3eHse/29
 17 Pollemans Peter            PAC              497 0:44:00  10eH30/39
 18 Bergen Ben van             Pallas'93        573 0:44:03   2eH50/59
 19 Berge Laurey van den       av Flakkee       423 0:44:21   1eDse/29
 20 Maliepaard Ruud            av Flakkee       587 0:44:42  11eH30/39
 21 Huizer Ron                 Spijkenisse      460 0:44:48   3eH50/59
 22 Ton Leonie                 AV'56            517 0:45:31   1eD40/49
 23 Nieuwenboom Erik           Rotterdam Atl    490 0:45:36   4eH40/49
 24 Timmermans Charles         Pallas'93        516 0:45:49   1eH60/99
 25 Boeters Eric-Paul          av Flakkee       427 0:45:58   4eHse/29
 26 Blaauw Erwin               Sparta           539 0:46:02   4eH50/59
 27 Akershoek leo              Stellerunners    419 0:46:14   5eH40/49
 28 Kerkhof Henk               Hoogvliet        585 0:46:22   5eH50/59
 29 Broecke Francois van de    Wielingen        432 0:46:39   6eH50/59
 30 Fa Adda                    Feniks           448 0:47:07   2eD40/49
 31 Schelvis Rauric            Hoogvliet        576 0:47:42   5eHse/29
 32 Esch Jules van             Spijkenisse      577 0:47:45   6eHse/29
 33 Mourik Bram                Sommelsdijk      488 0:47:52   7eH50/59
 34 Bakker Cornelis            Dirkland         581 0:48:03  12eH30/39
 35 Collignon Sander           Mijnsheerenland  540 0:48:20   6eH40/49
 36 Rinkel Pieter              H I Ambacht      500 0:48:29  13eH30/39
 37 Vette Ruud de              Pallas'93        550 0:48:36   8eH50/59
 38 Klink Sander               Hellevoetsluis   471 0:48:48  14eH30/39
 39 Ihrman Niels               Eindhoven        461 0:48:53  15eH30/39
 40 Gilst Paola van            AV'56            452 0:48:56   3eD40/49
 41 Koole Adriaan              Sommelsdijk      598 0:49:08   7eHse/29
 42 Goedhart Ruud              Rotterdam        597 0:49:11   8eHse/29
 43 Wubben Cees                Naaldwijk        529 0:49:19   2eH60/99
 44 Donkers Marc               O Tonge          603 0:49:33   7eH40/49
 45 Blok Martien               Voorne Atletiek  424 0:49:40   3eH60/99
 46 Bennekom Jan van           Heinenoord       422 0:49:47   9eH50/59
 47 Fluit Michiel              Pallas'93        602 0:49:50  10eH50/59
 48 Dijk Arie van              av Flakkee       445 0:49:58   4eH60/99
 49 Boutens Ruben              Middelburg       574 0:50:07   9eHse/29
 50 Looij Johan                av Flakkee       483 0:50:10  16eH30/39
 51 Karremans A                Diomedon         467 0:50:13  17eH30/39
 52 Schraven Remco             Voorne Atletiek  564 0:50:17  11eH50/59
 53 Smit Jordi                 Middelharnis     506 0:50:24  18eH30/39
 54 Dieleman Marco             Middelharnis     549 0:50:34   8eH40/49
 55 Lugtenbyrg Coran           Nw Tonge         570 0:50:38  19eH30/39
 56 Steketee Maurice           Middelharnis     551 0:50:44  20eH30/39
 57 Akkerman Claudia           Energie          601 0:50:47  12eH50/59
 58 Hoogdalem Augusta van      Fortuna          561 0:51:01   4eD40/49
 59 Buuren Paul van            Capelle ad Yssel 439 0:51:06   9eH40/49
 60 Klaasse Leo                Spijkenisse      470 0:51:12   5eH60/99
 61 Kalken Leon                Melissant        580 0:51:15  10eH40/49
 62 Zwinkels Raw               Tinte            594 0:51:25  11eH40/49
 63 Geesink Jeroen             Rotterdam        605 0:51:28  10eHse/29
 64 Metzenmaekers Edwin        Spark            579 0:51:32  13eH50/59
 65 Termijn Rene               Rotterdam        531 0:51:35  21eH30/39
 66 Kamp Pieter-Frank v d      Delft            590 0:51:38  12eH40/49
 67 Klooster Renda v d         Rotterdam        562 0:51:42  13eH40/49
 68 Wiese Niels                Rotterdam        552 0:51:49  14eH40/49
 69 Eggens Ruud                Ridderkerk       446 0:51:52  22eH30/39
 70 Verkerke  Bram             Gouda            600 0:51:56  23eH30/39
 71 Klooster Johan van der     Barendrecht      473 0:52:39  15eH40/49
 72 Kruis Rene                 R A              559 0:52:42  16eH40/49
 73 Klooster Jack van de       Stellendam       474 0:52:50  11eHse/29
 74 Boer Christian             Barendrecht      426 0:52:54  24eH30/39
 75 Lukasse Dirk-Jan           Roosendaal       484 0:52:59  25eH30/39
 76 McBride Neil               Colijnsplaat     485 0:53:04  26eH30/39
 77 Voogd Edwin                Goedereede       599 0:53:08  17eH40/49
 78 Krouwel Alex               Melissant        575 0:53:11  27eH30/39
 79 Bouman Arno                Giessen          538 0:53:17  14eH50/59
 80 Damme Eva van              Goedereede       444 0:53:21   2eDse/29
 81 Rumpt Marcel van           Pallas'93        536 0:53:34  18eH40/49
 82 Kolloffel Ronald           Waterweg         475 0:53:52   6eH60/99
 83 Heshof Jan                 Steenbergen      456 0:53:57  15eH50/59
 84 Pad-Blanker Yvonne v d     Brugrunners      494 0:54:06   1eD50/99
 85 Oerlemans Ferdy            Steenbergen      491 0:54:19  16eH50/59
 86 Veringmeijer Norbert       Waterweg         558 0:54:33  17eH50/59
 87 Prins Kees                 Sliedrecht       565 0:54:39  28eH30/39
 88 Verhagen Peter             Ouddorp          521 0:54:51  18eH50/59
 89 Wissink Raymond            Hellevoetsluis   527 0:54:54   7eH60/99
 90 Schellevis Bram            Stellerunners    503 0:54:58  19eH50/59
 91 Collignon Antje            Mijnsheerenland  441 0:55:03   1eD30/39
 92 Elleswijk GertJan van      Spijkenisse      543 0:55:44  20eH50/59
 93 Bok Ronald van de          Goedereede       428 0:56:15  19eH40/49
 94 Duin Vincent van           Rotterdam        532 0:56:30  20eH40/49
 95 Flikweert Jaap             Delta Sport      451 0:56:33  21eH50/59
 96 Jansen Andre               Abbendbroek      463 0:56:42   8eH60/99
 97 Flikweert Rian             Dynamica         450 0:56:45   2eD50/99
 98 Leeuwenburg Arjan          Heinenoord       547 0:56:51  22eH50/59
 99 Kooman Cees                Steenbergen      567 0:56:59   9eH60/99
100 Guequierre John            Dynamica         453 0:57:02  10eH60/99
101 Ulfman Jeroen              Stelledam        518 0:57:12  29eH30/39
102 Driel Leen van             Ouddorp          578 0:57:59  30eH30/39
103 Kreemer Anore              Nw Tonge         588 0:58:03  23eH50/59
104 Verwijs Rini               Delta Sport      523 0:58:15  21eH40/49
105 Taale Femke                Sommelsdijk      514 0:58:47   3eDse/29
106 Taale Hans                 Sommelsdijk      515 0:58:50  24eH50/59
107 Nagtegaal Kees             Sommelsdijk      571 0:59:06  25eH50/59
108 Ydema Frank                Energie          591 0:59:25   2eD30/39
109 Knabben Esther             Den Haag         530 0:59:36   5eD40/49
110 Brouwers Annemieke         Waalre           433 0:59:56   3eD50/99
111 Eijk Wouter van            Schipluiden      447 1:00:11  31eH30/39
112 Bodegom Cok van            Stellerunners    425 1:00:21  11eH60/99
113 Zwart Marianne             Helmond          584 1:00:34   6eD40/49
114 Joustra Annet              Stellerunners    465 1:00:48   4eD50/99
115 Winkels Ton                Middelharnis     572 1:00:54  22eH40/49
116 Buren Linda van            Rotterdam        438 1:00:57   7eD40/49
117 Jansen Sonja               Waterweg         557 1:01:02   8eD40/49
118 Prooijen Dick van          LPK              589 1:01:05  12eH60/99
119 Staveren Bas               Zwijndrecht      511 1:01:09  32eH30/39
120 Dijk Jan van               Avanti           533 1:01:18  13eH60/99
121 Dijk Erna van              Avanti           534 1:01:21   5eD50/99
122 Dalen Dave van             Spijkenisse      442 1:01:26  33eH30/39
123 Klijn Timo                 Ouddorp          583 1:01:34  23eH40/49
124 Stijns Arthur              Dynamica         512 1:02:04  14eH60/99
125 Versavel Eelco             Melissant        566 1:02:17  34eH30/39
126 Verhoef Afke               Voorne Atletiek  522 1:02:33   6eD50/99
127 Labree Leon                Hellevoetsluis   548 1:02:42  24eH40/49
128 Bruijn Linda de            Hellevoetsluis   435 1:02:46   3eD30/39
129 Ronde Wijnand de           Stellendam       607 1:02:49  12eHse/29
130 Meijde Joey van der        Spijkenisse      537 1:03:10  35eH30/39
131 Snijders Adrie             Hoogvliet        507 1:03:32  15eH60/99
132 Pancan Santo               Zwijndrecht      495 1:03:35  25eH40/49
133 Snijders Johan             Voorne Atletiek  508 1:03:37  26eH50/59
134 Meijer Nicolien            Hellevoetsluis   486 1:03:55   4eD30/39
135 Verheezen Tom              Fortuna          604 1:05:21  27eH50/59
136 Boven Reginald  van        Bergschenhoek    430 1:05:47  28eH50/59
137 Schultz Diana              Abbenbroek       568 1:05:51   5eD30/39
138 Kruithof Judith            Z Beijerland     478 1:06:05   9eD40/49
139 Budding Ron                Vlaardingen      437 1:06:11  29eH50/59
140 Hofd Claude                Spark            459 1:06:35   7eD50/99
141 Wagner Dirk                Middelharnis     586 1:06:52  16eH60/99
142 Veer Mireille v d          Voorne Atletiek  593 1:07:21  10eD40/49
143 Mellink Anneleen           Houten           545 1:07:36   6eD30/39
144 Reus Remco de              Spijkenisse      498 1:08:22  13eHse/29
145 Hanenberg Ilse             Oude Tonge       582 1:09:13   4eDse/29
146 Romijn Dirk                s-Gravendeel     592 1:09:23  17eH60/99
147 Jansen Yunairy             Hellevoetsluis   464 1:09:33   5eDse/29
148 Beijer Janet               Spark            421 1:09:40   8eD50/99
149 Paassen Joke van           Voorne Atletiek  493 1:09:42   9eD50/99
150 Heshof Laila               Steenbergen      457 1:09:45  11eD40/49
151 Berkel Hanneke v           Brielle          596 1:09:53  30eH50/59
152 Koning  Kees               Schiedam         595 1:09:56  31eH50/59
153 Kostense Janetta           Ouddorp          476 1:09:59  12eD40/49
154 Willemsen Diana            Hellevoetsluis   541 1:10:03  10eD50/99
155 Beeckman Reinier           BerkelRodenrijs  420 1:10:32  26eH40/49
156 Visser Lenie de            Schiedam         524 1:11:59  11eD50/99
157 Reus Marco de              Spijkenisse      499 1:13:08  32eH50/59
158 Cazander Annemijn          Rotterdam        440 1:16:44   7eD30/39
159 Rouwen Stefan              Alblasserdam     788 1:16:57  27eH40/49
160 Snoek Liesbeth             Ouddorp          509 1:18:41  13eD40/49
161 Rooij Liza van             Rockanje         556 1:20:00   8eD30/39
162 Kloet-de Oude Arina        Scharendijke     472 1:20:04  14eD40/49
163 Well Melissa van           Rotterdam        525 1:34:26   9eD30/39
164 Hoek-Hofs Emile            Spark            458 1:34:37  10eD30/39

4.5 km
  1 Peeman Maikel              Flakkee          793 0:15:03   1eH 4km
  2 Waardenburg Richard van    Pallas           939 0:16:16   2eH 4km
  3 Stolk Edwin                av Flakkee       931 0:17:12   3eH 4km
  4 Groot Huib                 Leiden Atl       804 0:18:06   4eH 4km
  5 Halleen Gert-Jan           Hilversum        904 0:18:14   5eH 4km
  6 Peeman Maikel              av Flakkee       795 0:18:27   6eH 4km
  7 Postma Dennis              Pallas'93        775 0:18:53   7eH 4km
  8 Hederik Ilvia              Energie          782 0:19:03   1eD 4km
  9 Collignon Rogier           Barendercht      807 0:19:06   8eH 4km
 10 Zijl Mrijn van             Oostvoorne       934 0:19:12   9eH 4km
 11 Kromme jeroen              Rotterdam        912 0:19:15  10eH 4km
 12 Munter Mark de             PAC              919 0:19:21  11eH 4km
 13 Hederik Bert               Barendrecht      783 0:19:29  12eH 4km
 14 Osseweijer Jarno           Sommelsdijk      924 0:19:32  13eH 4km
 15 White Thomas               Hellevoetsluis   790 0:19:40  14eH 4km
 16 Visser Lotte de            Energie          770 0:19:45   2eD 4km
 17 Grinwis Mark               Simonshaven      806 0:19:55  15eH 4km
 18 Vermeulen Sandra           TVS'90           938 0:19:59   3eD 4km
 19 Joppe Zedie                av Flakkee       906 0:20:06  16eH 4km
 20 Vroegindeweij Marc         Melissant        799 0:20:11  17eH 4km
 21 Kleijnendorst Frank        H I Ambacht      767 0:20:23  18eH 4km
 22 Bayer Maxell               Huizen           896 0:20:28  19eH 4km
 23 Velde Mark van de          Capelle ad Ysse; 935 0:20:32  20eH 4km
 24 Kerkhof Michael            av Mees          908 0:20:38  21eH 4km
 25 Lange Walter de            Zwijndrecht      914 0:20:49  22eH 4km
 26 Hammer Frank               Mijnsheerenland  792 0:21:04  23eH 4km
 27 Loon Alex van              Spark            553 0:21:39  24eH 4km
 28 Melaard Martijn            O Tonge          917 0:22:00  25eH 4km
 29 Ouzzine Elhoucine          Antwerpen        773 0:22:27  26eH 4km
 30 Velde Andre van de         Veldhoven        936 0:22:36  27eH 4km
 31 Siep Michel                TVS'90           772 0:22:41  28eH 4km
 32 Runderkamp Tom             Breda            814 0:22:47  29eH 4km
 33 Bolnes Jeroen van          Sommelsdijk      933 0:23:04  30eH 4km
 34 Wissen Gerard van          TVHW             781 0:23:16  31eH 4km
 35 Groenewegen Antoinette     Stellerunners    812 0:23:48   4eD 4km
 36 Tieleman Thom              Sommelsdijk      932 0:24:05  32eH 4km
 37 Aalst Michel van           Goedereede       895 0:24:14  33eH 4km
 38 Baans Madelon              Rotterdam        811 0:24:18   5eD 4km
 39 Langstraat Tjeern          Rotterdam        810 0:24:20  34eH 4km
 40 Groot Bert de              av Flakkee       803 0:24:24  35eH 4km
 41 Prinsen Justin             Sommelsdijk      926 0:24:28  36eH 4km
 42 Penning Peter              Hellevoetsluis   774 0:24:40  37eH 4km
 43 Verheijden Marc            Ooltgensplaat    784 0:24:53  38eH 4km
 44 Boer Emilie de             Mijnsheerenland  791 0:25:00   6eD 4km
 45 Klein Adri                 Stellerunners    801 0:25:11  39eH 4km
 46 Boutens Janneke            Middelharnis     805 0:25:22   7eD 4km
 47 Saan Erik                  Hellevoetsluis   780 0:25:24  40eH 4km
 48 Fens Vincent               Pernis           813 0:26:06  41eH 4km
 49 Visser Jamie de            Energie          771 0:26:20  42eH 4km
 50 Terlouw Rico               Middelharnis     785 0:26:35  43eH 4km
 51 Terlauw Marco              Energie          786 0:26:38  44eH 4km
 52 Kasius Inge                Hellevoetsluis   778 0:26:42   8eD 4km
 53 Driel Esther van           Ouddorp          808 0:27:11   9eD 4km
 54 Berghout Roy               Bergschenhoek    897 0:27:15  45eH 4km
 55 Verheijen Daphne           av Flakkee       937 0:27:19  10eD 4km
 56 Biezer Mirjam              Hellevoetsluis   898 0:27:22  11eD 4km
 57 Lange Monique de           Zwijndrecht      913 0:27:25  12eD 4km
 58 Kuil Shannon v d           Stellendam       809 0:27:28  13eD 4km
 59 Groningen Tim van          Dirksland        777 0:28:05  46eH 4km
 60 Groningen Judith van       Dirksland        776 0:28:14  14eD 4km
 61 Visser Peter de            Barendrecht      768 0:28:17  47eH 4km
 62 Nouwens Tamar              av Flakkee       921 0:28:20  15eD 4km
 63 Schijndel Jos van          Bakel            929 0:28:35  48eH 4km
 64 Maletason Kirsten          Barendrecht      787 0:30:05  16eD 4km
 65 Nouwens Ins                Dirksland        920 0:30:19  17eD 4km
 66 Akershoek Ko               Pallas'93        796 0:30:22  49eH 4km
 67 Otto Rina                  Stampersgat      797 0:30:26  18eD 4km
 68 Visser Claudia             Energie          769 0:30:38  19eD 4km
 69 Timmer Hannah              av Flakkee       794 0:30:52  20eD 4km
 70 Nugteren Charlotte         Delft            922 0:31:05  21eD 4km
 71 Kloppenburg Mandy          Spijkenisse      909 0:31:14  22eD 4km
 72 Jong Tessa de              Dirksland        798 0:31:35  23eD 4km
 73 Ham Mieke van              Oosterhout       905 0:32:06  24eD 4km
 74 Paanakker Marie=Louise     Vught            925 0:32:16  25eD 4km
 75 Rouwen Debora              Alblasserdam     789 0:32:19  26eD 4km
 76 Mitrop Tamara              Scharendijke     779 0:32:33  50eH 4km
 77 Wolfert Marian             av Flakkee       940 0:32:42  27eD 4km
 78 Lansbergen Henk            Honselersdijk    916 0:32:55  51eH 4km
 79 Okker Marieke              Sommelsdijk      923 0:33:54  28eD 4km
 80 Sewell Mary-Anne           av Flakkee       930 0:33:59  29eD 4km
 81 Ravesteijn Hennie          B Haamstede      928 0:35:17  52eH 4km
 82 Boven Annemieke van        Bergschenhoek    901 0:36:05  30eD 4km
 83 Bosman Barbara             Hellevoetsluis   899 0:36:15  31eD 4km
 84 Prooijen Sandra van        Hellevoetsluis   927 0:36:18  32eD 4km
 85 Vroegindeweij Anja         Melissant        800 0:37:07  33eD 4km
 86 Kanters Margriet           O Tonge          907 0:40:20  34eD 4km
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
04-08-2017 33e StrandloopOuddorpFlakkee0
05-08-2016 32e StrandloopOuddorpFlakkee701
07-08-2015 31e StrandloopOuddorpFlakkee1373
08-08-2014 30e StrandloopOuddorpFlakkee1144
09-08-2013 29e StrandloopOuddorpFlakkee1817
10-08-2012 28e StrandloopOuddorpFlakkee1830
12-08-2011 27e StrandloopOuddorpFlakkee1925
06-08-2010 26e StrandloopOuddorpFlakkee1937
07-08-2009 25e StrandloopOuddorpFlakkee2234
08-08-2008 24e StrandloopOuddorpFlakkee1751
10-08-2007 23e StrandloopOuddorpFlakkee1772
11-08-2006 22e StrandloopOuddorpFlakkee2351
14-08-2005 21e StrandloopOuddorpFlakkee3425
13-08-2004 20e StrandloopOuddorpFlakkee3022
08-08-2003 19e StrandloopOuddorpFlakkee2790
09-08-2002 18e StrandloopOuddorpFlakkee3058
10-08-2001 17e StrandloopOuddorpFlakkee2305
11-08-2000 16e StrandloopOuddorpFlakkee1411
13-08-1999 15e StrandloopOuddorpFlakkee1351

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Het Zwarte Gat Na De Marathon...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
21-10: 43e Amsterdam Marathon (24)
21-10: 10 van AVR Rucphen (6)
10 km Ferry Engel (PR 37.05)37.47  M55
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)38.08  M40
10 km Adrie Faes (PR 33.42)38.13  M55
10 km Jaco Rip (PR 40.41)42.08  M40
10 km Rene Goetheer (PR)44.13  M50
5 km Esma Guigui (PR)22.19  Vse
14-10: Linker Oevert marathon Antwerpen (5)
14-10: 35e Marathon Eindhoven (10)
07-10: 33e Singelloop Breda (41)
23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam (24)
23-09: Berenloop Beernem (5)
23-09: Vestingloop Willemstad (21)
16-09: Berlin marathon Berlijn (4)
09-09: Quikrun Roosendaal (7)
09-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (5)
09-09: Flanders Field Marathon Ieper (4)
09-09: Münster marathon (4)
08-09: 43e Run Winschoten (3)
08-09: WK 100 km Sveti Martin na Muri (2)
02-09: 30e Tilburg Ten Miles (30)
01-09: Halve Marathon Evergem (6)
01-09: Memorial Polspoel Vilvoorde (1)
31-08: Track Meeting Utrecht (4)
28-08: 10km van Groot Steenbergen (3)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018