dinsdag 23 oktober 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
23-10: Zorgt EK cross voor een nieuwe impuls?
12-10: Het zwarte gat na de marathon.
10-10: Flandrien Willem van Schuerbeeck kwam, zag en overwon in 16e Kustmarathon
08-10: Belg Van Schuerbeeck soleert naar zege in Kustmarathon
05-10: Te hard van stapel lopen, vooral in de marathon, resulteert vaak in een domper
03-10: Poolse Kustmarathonwinnaar komt weer op vakantie
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 26-10: 3e Halloween Run Middelburg
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand
zo 28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur
za 03-11: Appelloop Axel
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen
za 17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
za 24-11: 33e Elderschanscross Aardenburg
zo 25-11: 19e Zakloop Nisse
Recente uitslagen meer uitslagen
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (107)
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
za 29-09: 10 Miles Philippine (101)
vr 28-09: Pump-up Run 10k Middelburg (47)
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp (51)
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande (127)
vr 21-09: Vaart van Vlissingen (166)
za 15-09: 2e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (79)
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes (188)
za 08-09: 5e d'Ossekoppenloop Ossenisse (133)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
39e Stratenloop Westkapelle
Westkapelle, woensdag 18 juli 2018 - Organisatie: Dynamica
8.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Tim PleijteDynamica28.22Mse   18.402  3:16
2  Patrick de VosAV'5628.32Mse   18.294  3:17
3  Erwin HarmesGonzalez Running28.58M35   18.021  3:20
4  Job de FeijterRKHAV29.23Mse   17.765  3:23
5  Martijn de KokAV'5629.48M35   17.517  3:26
6  Nick van den BleekenHoogerheide30.04M35   17.361  3:27
7  Menno MudLeeuwarden30.07M35   17.333  3:28
8  Joeri VersluisDynamica30.15Mse   17.256  3:29
9  Ruud HoosemansDynamica31.15M35   16.704  3:36
10  Jozias BooneAV'5631.50M35   16.398  3:40
11  Laurent van NieuwenhuijzeAV'5631.57Mse   16.338  3:40
12  Peter BiewengaLeiderdorp32.26M35   16.095  3:44
13  Peter BalkenendeAV'5632.27M50   16.086  3:44
14  Arjan BeijeDelta Sport32.30M45   16.062  3:44
15  Wilko de VosAV'5632.43M55   15.955  3:46
16  Willem de KorteGonzalez Running32.58Mse   15.834  3:47
17  Armand van der SmissenTilburg33.06M45   15.770  3:48
18  Rob van 't VeenAV'5633.14M35   15.707  3:49
19  Monique VerschuureAV'5633.18V35   15.676  3:50
20  Peter MeeuwsenKrabbendijke33.24Mse   15.629  3:50
21  Emiel FlipseVlissingen33.42Mse   15.490  3:52
22  Tom VerbeekAV'5634.00M35   15.353  3:54
23  Jesper PoppeMiddelburg34.12Mse   15.263  3:56
24  Martijn HoosemansDynamica34.15M35   15.241  3:56
25  Kees LouwsGrijpskerke34.17M40   15.226  3:56
26  Aart JoziasseGonzalez Running34.19M50   15.211  3:57
27  Arne PoppelKoningswinter34.21M45   15.197  3:57
28  Jan HoppenbrouwersRijen34.28M35   15.145  3:58
29  Adriaan WattelMiddelburg34.43Mse   15.036  3:59
30  Bart de VisserSerooskerke34.47M35   15.007  4:00
31  Manfred van den BroekeMiddelburg34.50M35   14.986  4:00
32  Wolter VosDynamica34.52M45   14.971  4:00
33  Luc StratingKamperland35.03Mse   14.893  4:02
34  Jesse BeijerMiddelburg35.10Mse   14.844  4:03
35  Gaelle DespeselHalsteren35.12Vse   14.830  4:03
36  Rini BruggemanAV'5635.14M50   14.816  4:03
37  Monica SanderseDynamica35.18V35   14.788  4:03
38  Gijsbert ElstgeestAV'5635.29M45   14.711  4:05
39  Jonathan BoonOost-Souburg35.37M35   14.656  4:06
40  Jan MolendijkKrabbendijke35.40Mse   14.636  4:06
41  Jordi van de HaarMiddelburg35.43Mse   14.615  4:06
42  Nicolas DespeselHalsteren35.46Mse   14.595  4:07
43  Vincent Toutenhoofdwestkapelle35.48M45   14.581  4:07
44  Johan SpruitAV'5635.53Mse   14.547  4:07
45  Martin PruijsersDynamica35.55M45   14.534  4:08
46  Bas de NooijerGonzalez Running36.03Mse   14.480  4:09
47  Ada GeuzeMiddelburg36.05V35   14.467  4:09
48  Bram VerhageDynamica36.12M55   14.420  4:10
49  Martijn de VriesMiddelburg36.18M35   14.380  4:10
50  Mirthe OverkampDynamica36.31Vse   14.295  4:12
51  Lion BaasDynamica36.46M40   14.198  4:14
52  Caio de GraafDelta Sport36.53M45   14.153  4:14
53  Alexander de ReuGoes37.04Mse   14.083  4:16
54  Andre MeijersAV'5637.11M45   14.039  4:16
55  Leo JanseGonzalez Running37.16M45   14.007  4:17
56  Bram van KeulenMeliskerke37.19M45   13.988  4:17
57  Peter DekkerZoutelande37.33M40   13.901  4:19
58  Henk LousDynamica37.39M55   13.865  4:20
59  Annet van der LindeAV'5637.55V45   13.767  4:21
60  Rinus PaardekooperAV'5637.59M55   13.743  4:22
61  Michiel BleijenberghMiddelburg38.07M35   13.695  4:23
62  Renate de ReusDynamica38.13Vse   13.659  4:24
63  Jos PutVlissingen38.20M50   13.617  4:24
64  Robert-Jan ProvoostDomburg38.28M45   13.570  4:25
65  Danmar DeesAV'5638.30M45   13.558  4:26
66  Daniel WalhoutVeere38.42M35   13.488  4:27
67  Thilo ExUber dem Bruch39.26Mse   13.238  4:32
68  Jochem BargemanMiddelburg39.29M40   13.221  4:32
69  Maurice SteketeeMiddelburg39.32M35   13.204  4:33
70  Albert KarstanjeMiddelburg39.44M60   13.138  4:34
71  Vicky WiessnerMiddelburg39.57V40   13.066  4:36
72  Kees de VisserAagtekerke40.02M50   13.039  4:36
73  Henny StratingAV'5640.04V45   13.028  4:36
74  Gerrit SpaansAV'5640.07M65   13.012  4:37
75  Ronald WagenaarSchore40.29M45   12.894  4:39
76  Jack SmitsDynamica40.32M55   12.878  4:40
77  Jacky LuitwielerDynamica40.46M55   12.805  4:41
78  Jan JoosseKapelle-Biezelinge40.54M55   12.763  4:42
79  Johan de VliegerDynamica40.57M60   12.747  4:42
80  Andre LousWestkapelle41.13M45   12.665  4:44
81  Ron DellebekeDynamica41.16M55   12.649  4:45
82  Franklin NieuwdorpMiddelburg41.34M45   12.558  4:47
83  Kenneth de HollanderSerooskerke41.42Mse   12.518  4:48
84  Mark BoutenseKapelle-Biezelinge41.45Mse   12.503  4:48
85  John GuequierreDynamica41.57M65   12.443  4:49
86  Huib DeurlooMiddelburg42.02M35   12.419  4:50
87  Pieter MoelkerKloetinge42.17M45   12.345  4:52
88  Jan CornelisseMiddelburg42.21M45   12.326  4:52
89  Remi MesuMiddelburg42.24Mse   12.311  4:52
90  Jan BorraBiggekerke42.26M35   12.302  4:53
91  Marijn TraasHeinkenszand42.28M35   12.292  4:53
92  Marije BesuijenDynamica43.01V35   12.135  4:57
93  Stefan van den DriesAV'5643.03Mse   12.125  4:57
94  Natalie SinkeGonzalez Running43.07V40   12.107  4:57
95  Izaak DekkerDynamica43.09M55   12.097  4:58
96  Mark FrijlinkKloetinge43.13M35   12.079  4:58
97  Petra VerhulstDynamica43.21V45   12.042  4:59
98  Hanko LievenseWestkapelle43.28Mse   12.009  5:00
99  Hans de JongStrijen43.31M55   11.995  5:00
100  Mark KakesAV'5643.33M45   11.986  5:00
101  Marloes SaamanAV'5643.50V35   11.909  5:02
102  Sabine GelokKoudekerke43.55Vse   11.886  5:03
103  Pieter den HollanderSerooskerke43.58M45   11.873  5:03
104  Annemarie VerschuureKruiningen44.02V40   11.855  5:04
105  Marlou EckhardtAV'5644.06Vse   11.837  5:04
106  Adrie van BavelDelta Sport44.33M55   11.717  5:07
107  Arjen DommisseKrabbendijke44.50M35   11.643  5:09
108  Roxanne MachielseGoes44.53Vse   11.630  5:10
109  Laura van NijnattenGonzalez Running44.59Vse   11.604  5:10
110  Steven DeesWissenkerke45.02M35   11.591  5:11
111  Jan EuserGonzalez Running45.09M65   11.561  5:11
112  Cynthia VerhoevenBreda45.26Mse   11.489  5:13
113  Hans MinnaardYerseke45.29M55   11.477  5:14
114  Wim WitteBorssele45.36M55   11.447  5:14
115  Harry NicolasenGoes45.42Mse   11.422  5:15
116  Ciska DijkersZoutelande45.54V45   11.373  5:17
117  Arthur StijnsDynamica46.05M65   11.327  5:18
118  Ellie SpaansAV'5646.10V55   11.307  5:18
119  Rainier ZweepKamperland46.13M45   11.295  5:19
120  Ilse TraasHeinkenszand46.31Vse   11.222  5:21
121  Kees DijlWaarde46.47M45   11.158  5:23
122  Marion GoossenScheldesport46.50V45   11.146  5:23
123  Wouter van den DriesHeinkenszand47.23M35   11.017  5:27
124  Aart van LuijkDynamica47.37M55   10.963  5:28
125  Cherry StratingKamperland48.02M45   10.867  5:31
126  Jorg MolwitzKoningswinter48.20M45   10.800  5:33
127  Chris van AntwerpenAV'5648.54M35   10.675  5:37
128  Dick AardenVlissingen49.00M55   10.653  5:38
129  Rene VerhulstEde49.15M55   10.599  5:40
130  Niek HespAV'5649.35M55   10.528  5:42
131  Jacob LuitwielerDynamica50.10M65   10.405  5:46
132  Marco WagenaarAV'5650.25M45   10.354  5:48
133  Rieky de KockZoutelande50.32V35   10.330  5:49
134  Janneke BoutensMiddelburg51.10V55   10.202  5:53
135  Wenda VerstraateGonzalez Running51.19Vse   10.172  5:54
136  Antina de JongeWemeldinge51.46Vse   10.084  5:57
137  Mans SterkGorinchem51.55M55   10.055  5:58
138  Sebastian NijssenDynamica52.29M35   9.946  6:02
139  Shari den HerderKoudekerke52.55Vse   9.865  6:05
140  Michael ExUber dem Bruch53.03M35   9.840  6:06
141  Jessica MaasZoutelande54.45V35   9.534  6:18
142  Angelique GoverdeMiddelburg54.47V45   9.528  6:18
143  Sabine OsterhoutBod Honnef56.28V45   9.244  6:29
Mannen: 113 (79.02%) => M35=28 - M40=4 - M45=25 - M50=5 - M55=18 - M60=2 - M65=5 - Mse=26
Vrouwen: 30 (20.98%) => V35=7 - V40=3 - V45=7 - V55=2 - Vse=11

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Tim Pleijte28:22Patrick de Vos28:32Erwin Harmes28:58Monique Verschuure33:18143
2017Tim van den Broeke28:16Erwin Adan28:42Erwin Harmes29:03Leonie Ton35:15180
2016Martijn de Kok29:11Erwin Harmes29:43Ralph Wiessner30:09Monique Verschuure34:33148
2015Erwin Harmes28:08Huub van Noorden29:53Ralph Wiessner30:18Sabine van de Reijt30:56210
2014Erwin Harmes27:23Tim Pleijte28:23Huub van Noorden28:40Monique Verschuure35:11205
2013Tim Pleijte28:26Martijn de Kok28:42Erwin Harmes28:51Monique Verschuure35:06202
2012Tim Pleijte28:05Armand van der Smissen28:57Martijn de Kok29:17Anjolie Engels31:34199
2011Tim Pleijte27:01Erwin Harmes28:03Filip Detiege28:25Anjolie Engels31:52206
2010Michel Schrier28:26Arjan Beije29:08Jesper Francke29:45Sandra de Block34:37242

3.48 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Abraham HailemkaelAV'5613.00Mse   16.062  3:44
2  Sander PleijteNisse13.40Mse   15.278  3:56
3  Tom DeesAV'5614.23Mse   14.517  4:08
4  Marco MoerlandArnemuiden14.34Mse   14.334  4:11
5  Matthijs van den DriesHeinkenszand14.37Mse   14.285  4:12
6  Mika RidderhofMiddelburg15.32Vse   13.442  4:28
7  Paulette de KrakerDynamica16.11Vse   12.902  4:39
8  Hilde KooleDynamica17.39Vse   11.830  5:04
9  Doreen VisserAagtekerke17.43Vse   11.786  5:05
10  Lotte ElstgeestAV'5617.46Vse   11.752  5:06
11  Nino van den BergAV'5617.57Mse   11.632  5:09
12  Ad van den BergAV'5618.22Mse   11.368  5:17
13  Silvia RijkAV'5618.36Vse   11.226  5:21
14  Renate LievenseMiddelburg18.42Vse   11.166  5:22
15  Carmen LievenseMiddelburg19.10Vse   10.894  5:30
16  Daisy VeldeWielingen19.20Vse   10.800  5:33
17  Anna-Luisa LopezBod Honnef21.32Vse   9.697  6:11
18  Heleen de VliegerVlissingen23.37Vse   8.841  6:47
Vrouwen: 11 (61.11%) => Vse=11

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.195 seconden nodig om deze lijst met 161 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
19-07-2017 38e Stratenloop Westkapelle WestkapelleDynamica0
20-07-2016 37e Stratenloop Westkapelle WestkapelleDynamica1657
15-07-2015 36e Stratenloop Westkapelle WestkapelleDynamica2084
16-07-2014 35e Stratenloop Westkapelle WestkapelleDynamica2236
17-07-2013 34e Stratenloop Westkapelle WestkapelleDynamica2651
18-07-2012 33e Stratenloop Westkapelle WestkapelleDynamica2703
20-07-2011 32e Stratenloop Westkapelle WestkapelleDynamica2709
21-07-2010 31e Stratenloop Westkapelle WestkapelleDynamica2482
15-07-2009 30e Stratenloop Westkapelle WestkapelleDynamica3029
16-07-2008 29e Stratenloop Westkapelle WestkapelleDynamica2488
18-07-2007 28e Stratenloop Westkapelle WestkapelleDynamica2173
19-07-2006 27e Stratenloop Westkapelle WestkapelleDynamica1215
20-07-2005 26e Stratenloop Westkapelle WestkapelleDynamica1178
21-07-2004 25e Stratenloop Westkapelle WestkapelleDynamica1131
23-07-2003 24e Stratenloop Westkapelle WestkapelleDynamica898
24-07-2002 23e Stratenloop Westkapelle WestkapelleDynamica1103
25-07-2001 22e Stratenloop Westkapelle WestkapelleDynamica903
26-07-2000 21e Stratenloop Westkapelle WestkapelleDynamica788
27-07-1999 20e Stratenloop Westkapelle WestkapelleDynamica944
29-07-1998 19e Stratenloop Westkapelle WestkapelleDynamica808

 
Laatste reacties:
Rudy De Pauw: Zorgt EK Cross Voor Een Nieuwe..
Jan Roose: Het Zwarte Gat Na De Marathon...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
21-10: 43e Amsterdam Marathon (24)
21-10: 10 van AVR Rucphen (6)
10 km Ferry Engel (PR 37.05)37.47  M55
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)38.08  M40
10 km Adrie Faes (PR 33.42)38.13  M55
10 km Jaco Rip (PR 40.41)42.08  M40
10 km Rene Goetheer (PR)44.13  M50
5 km Esma Guigui (PR)22.19  Vse
14-10: Linker Oevert marathon Antwerpen (5)
14-10: 35e Marathon Eindhoven (10)
07-10: 33e Singelloop Breda (41)
23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam (24)
23-09: Berenloop Beernem (5)
23-09: Vestingloop Willemstad (21)
16-09: Berlin marathon Berlijn (4)
09-09: Quikrun Roosendaal (7)
09-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (5)
09-09: Flanders Field Marathon Ieper (4)
09-09: M√ľnster marathon (4)
08-09: 43e Run Winschoten (3)
08-09: WK 100 km Sveti Martin na Muri (2)
02-09: 30e Tilburg Ten Miles (30)
01-09: Halve Marathon Evergem (6)
01-09: Memorial Polspoel Vilvoorde (1)
31-08: Track Meeting Utrecht (4)
28-08: 10km van Groot Steenbergen (3)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018