vrijdag 13 december 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
31-10: De handrem
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen
zo 15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse
za 21-12: 20e Aagtekerke Run
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel
do 26-12: 18e Kerstloop Dishoek
vr 27-12: Snertloop Arnemuiden
za 28-12: Eindejaarscross Axel
di 31-12: 39e Sylvestercross Soest
di 31-12: Tankloop Westkapelle
di 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
za 04-01: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 04-01: 59e Wallenloop Goes
zo 05-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 11-01: Berlaerloop Koewacht
za 11-01: 48e Deltacross Westenschouwen
zo 12-01: 48e Halve van Egmond
Recente uitslagen meer uitslagen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
zo 01-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 30-11: Grand Slam Vlissingen
za 30-11: Scheldesportloop Terneuzen (105)
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse (527)
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg (107)
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (345)
za 16-11: Juul Van De Walleloop Nieuw-Namen (95)
zo 10-11: Natuurloop Cadzand-Bad (73)
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen (324)
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (105)
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst (109)
za 02-11: Appelloop Axel (94)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

39e Stratenloop Westkapelle

Westkapelle, woensdag 18 juli 2018 - Organisatie: Dynamica
8.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim PleijteDynamica28.22minMse   18.402  3:165.11-
2  Patrick de VosAV'5628.32minMse   18.294  3:175.08+0:10
3  Erwin HarmesGonzalez Running28.58minM35   18.021  3:205.01+0:36
4  Job de FeijterRKHAV29.23minMse   17.765  3:234.93+1:01
5  Martijn de KokAV'5629.48minM35   17.517  3:264.87+1:26
6  Nick van den BleekenHoogerheide30.04minM35   17.361  3:274.82+1:42
7  Menno MudLeeuwarden30.07minM35   17.333  3:284.81+1:45
8  Joeri VersluisDynamica30.15minMse   17.256  3:294.79+1:53
9  Ruud HoosemansDynamica31.15minM35   16.704  3:364.64+2:53
10  Jozias BooneAV'5631.50minM35   16.398  3:404.55+3:28
11  Laurent van NieuwenhuijzeAV'5631.57minMse   16.338  3:404.54+3:35
12  Peter BiewengaMiddelburg32.26minM35   16.095  3:444.47+4:04
13  Peter BalkenendeAV'5632.27minM50   16.086  3:444.47+4:05
14  Arjan BeijeDelta Sport32.30minM45   16.062  3:444.46+4:08
15  Wilko de VosAV'5632.43minM55   15.955  3:464.43+4:21
16  Willem de KorteGonzalez Running32.58minMse   15.834  3:474.40+4:36
17  Armand van der SmissenTilburg33.06minM45   15.770  3:484.38+4:44
18  Rob van 't VeenAV'5633.14minM35   15.707  3:494.36+4:52
19  Monique VerschuureAV'5633.18minV35   15.676  3:504.35+4:56
20  Peter MeeuwsenKrabbendijke33.24minMse   15.629  3:504.34+5:02
21  Emiel FlipseVlissingen33.42minMse   15.490  3:524.30+5:20
22  Tom VerbeekAV'5634.00minM35   15.353  3:544.26+5:38
23  Jesper PoppeMiddelburg34.12minMse   15.263  3:564.24+5:50
24  Martijn HoosemansDynamica34.15minM35   15.241  3:564.23+5:53
25  Kees LouwsGrijpskerke34.17minM40   15.226  3:564.23+5:55
26  Aart JoziasseGonzalez Running34.19minM50   15.211  3:574.23+5:57
27  Arne PoppelKoningswinter34.21minM45   15.197  3:574.22+5:59
28  Jan HoppenbrouwersRijen34.28minM35   15.145  3:584.21+6:06
29  Adriaan WattelMiddelburg34.43minMse   15.036  3:594.18+6:21
30  Bart de VisserSerooskerke34.47minM35   15.007  4:004.17+6:25
31  Manfred van den BroekeMiddelburg34.50minM35   14.986  4:004.16+6:28
32  Wolter VosDynamica34.52minM45   14.971  4:004.16+6:30
33  Luc StratingKamperland35.03minMse   14.893  4:024.14+6:41
34  Jesse BeijerMiddelburg35.10minMse   14.844  4:034.12+6:48
35  Gaelle DespeselHalsteren35.12minVse   14.830  4:034.12+6:50
36  Rini BruggemanAV'5635.14minM50   14.816  4:034.12+6:52
37  Monica SanderseDynamica35.18minV35   14.788  4:034.11+6:56
38  Gijsbert ElstgeestAV'5635.29minM45   14.711  4:054.09+7:07
39  Jonathan BoonOost-Souburg35.37minM35   14.656  4:064.07+7:15
40  Jan MolendijkKrabbendijke35.40minMse   14.636  4:064.07+7:18
41  Jordi van de HaarMiddelburg35.43minMse   14.615  4:064.06+7:21
42  Nicolas DespeselHalsteren35.46minMse   14.595  4:074.05+7:24
43  Vincent Toutenhoofdwestkapelle35.48minM45   14.581  4:074.05+7:26
44  Johan SpruitAV'5635.53minMse   14.547  4:074.04+7:31
45  Martin PruijsersDynamica35.55minM45   14.534  4:084.04+7:33
46  Bas de NooijerGonzalez Running36.03minMse   14.480  4:094.02+7:41
47  Ada GeuzeMiddelburg36.05minV35   14.467  4:094.02+7:43
48  Bram VerhageDynamica36.12minM55   14.420  4:104.01+7:50
49  Martijn de VriesMiddelburg36.18minM35   14.380  4:103.99+7:56
50  Mirthe OverkampDynamica36.31minVse   14.295  4:123.97+8:09
51  Lion BaasDynamica36.46minM40   14.198  4:143.94+8:24
52  Caio de GraafDelta Sport36.53minM45   14.153  4:143.93+8:31
53  Alexander de ReuGoes37.04minMse   14.083  4:163.91+8:42
54  Andre MeijersAV'5637.11minM45   14.039  4:163.90+8:49
55  Leo JanseGonzalez Running37.16minM45   14.007  4:173.89+8:54
56  Bram van KeulenMeliskerke37.19minM45   13.988  4:173.89+8:57
57  Peter DekkerZoutelande37.33minM40   13.901  4:193.86+9:11
58  Henk LousDynamica37.39minM55   13.865  4:203.85+9:17
59  Annet van der LindeAV'5637.55minV45   13.767  4:213.82+9:33
60  Rinus PaardekooperAV'5637.59minM55   13.743  4:223.82+9:37
61  Michiel BleijenberghMiddelburg38.07minM35   13.695  4:233.80+9:45
62  Renate de ReusDynamica38.13minVse   13.659  4:243.79+9:51
63  Jos PutVlissingen38.20minM50   13.617  4:243.78+9:58
64  Robert-Jan ProvoostDomburg38.28minM45   13.570  4:253.77+10:06
65  Danmar DeesAV'5638.30minM45   13.558  4:263.77+10:08
66  Daniel WalhoutVeere38.42minM35   13.488  4:273.75+10:20
67  Thilo ExUber dem Bruch39.26minMse   13.238  4:323.68+11:04
68  Jochem BargemanMiddelburg39.29minM40   13.221  4:323.67+11:07
69  Maurice SteketeeMiddelburg39.32minM35   13.204  4:333.67+11:10
70  Albert KarstanjeMiddelburg39.44minM60   13.138  4:343.65+11:22
71  Vicky WiessnerMiddelburg39.57minV40   13.066  4:363.63+11:35
72  Kees de VisserAagtekerke40.02minM50   13.039  4:363.62+11:40
73  Henny StratingAV'5640.04minV45   13.028  4:363.62+11:42
74  Gerrit SpaansAV'5640.07minM65   13.012  4:373.61+11:45
75  Ronald WagenaarSchore40.29minM45   12.894  4:393.58+12:07
76  Jack SmitsDynamica40.32minM55   12.878  4:403.58+12:10
77  Jacky LuitwielerDynamica40.46minM55   12.805  4:413.56+12:24
78  Jan JoosseKapelle-Biezelinge40.54minM55   12.763  4:423.55+12:32
79  Johan de VliegerDynamica40.57minM60   12.747  4:423.54+12:35
80  Andre LousWestkapelle41.13minM45   12.665  4:443.52+12:51
81  Ron DellebekeDynamica41.16minM55   12.649  4:453.51+12:54
82  Franklin NieuwdorpMiddelburg41.34minM45   12.558  4:473.49+13:12
83  Kenneth de HollanderSerooskerke41.42minMse   12.518  4:483.48+13:20
84  Mark BoutenseKapelle-Biezelinge41.45minMse   12.503  4:483.47+13:23
85  John GuequierreDynamica41.57minM65   12.443  4:493.46+13:35
86  Huib DeurlooMiddelburg42.02minM35   12.419  4:503.45+13:40
87  Pieter MoelkerKloetinge42.17minM45   12.345  4:523.43+13:55
88  Jan CornelisseMiddelburg42.21minM45   12.326  4:523.42+13:59
89  Remi MesuMiddelburg42.24minMse   12.311  4:523.42+14:02
90  Jan BorraBiggekerke42.26minM35   12.302  4:533.42+14:04
91  Marijn TraasHeinkenszand42.28minM35   12.292  4:533.41+14:06
92  Marije BesuijenDynamica43.01minV35   12.135  4:573.37+14:39
93  Stefan van den DriesAV'5643.03minMse   12.125  4:573.37+14:41
94  Natalie SinkeGonzalez Running43.07minV40   12.107  4:573.36+14:45
95  Izaak DekkerDynamica43.09minM55   12.097  4:583.36+14:47
96  Mark FrijlinkKloetinge43.13minM35   12.079  4:583.36+14:51
97  Petra VerhulstDynamica43.21minV45   12.042  4:593.34+14:59
98  Hanko LievenseWestkapelle43.28minMse   12.009  5:003.34+15:06
99  Hans de JongStrijen43.31minM55   11.995  5:003.33+15:09
100  Mark KakesAV'5643.33minM45   11.986  5:003.33+15:11
101  Marloes SaamanAV'5643.50minV40   11.909  5:023.31+15:28
102  Sabine GelokKoudekerke43.55minVse   11.886  5:033.30+15:33
103  Pieter den HollanderSerooskerke43.58minM45   11.873  5:033.30+15:36
104  Annemarie VerschuureKruiningen44.02minV40   11.855  5:043.29+15:40
105  Marlou EckhardtAV'5644.06minVse   11.837  5:043.29+15:44
106  Adrie van BavelDelta Sport44.33minM55   11.717  5:073.25+16:11
107  Arjen DommisseKrabbendijke44.50minM35   11.643  5:093.23+16:28
108  Roxanne MachielseGoes44.53minVse   11.630  5:103.23+16:31
109  Laura van NijnattenGonzalez Running44.59minVse   11.604  5:103.22+16:37
110  Steven DeesWissenkerke45.02minM35   11.591  5:113.22+16:40
111  Jan EuserGonzalez Running45.09minM65   11.561  5:113.21+16:47
112  Cynthia VerhoevenBreda45.26minMse   11.489  5:133.19+17:04
113  Hans MinnaardYerseke45.29minM55   11.477  5:143.19+17:07
114  Wim WitteBorssele45.36minM55   11.447  5:143.18+17:14
115  Harry NicolasenGoes45.42minMse   11.422  5:153.17+17:20
116  Ciska DijkersZoutelande45.54minV45   11.373  5:173.16+17:32
117  Arthur StijnsDynamica46.05minM65   11.327  5:183.15+17:43
118  Ellie SpaansAV'5646.10minV60   11.307  5:183.14+17:48
119  Rainier ZweepKamperland46.13minM45   11.295  5:193.14+17:51
120  Ilse TraasHeinkenszand46.31minVse   11.222  5:213.12+18:09
121  Kees DijlWaarde46.47minM45   11.158  5:233.10+18:25
122  Marion GoossenScheldesport46.50minV45   11.146  5:233.10+18:28
123  Wouter van den DriesHeinkenszand47.23minM35   11.017  5:273.06+19:01
124  Aart van LuijkDynamica47.37minM55   10.963  5:283.05+19:15
125  Cherry StratingKamperland48.02minM45   10.867  5:313.02+19:40
126  Jorg MolwitzKoningswinter48.20minM45   10.800  5:333.00+19:58
127  Chris van AntwerpenAV'5648.54minM35   10.675  5:372.97+20:32
128  Dick AardenVlissingen49.00minM55   10.653  5:382.96+20:38
129  Rene VerhulstEde49.15minM55   10.599  5:402.94+20:53
130  Niek HespAV'5649.35minM55   10.528  5:422.92+21:13
131  Jacob LuitwielerDynamica50.10minM65   10.405  5:462.89+21:48
132  Marco WagenaarAV'5650.25minM45   10.354  5:482.88+22:03
133  Rieky de KockZoutelande50.32minV35   10.330  5:492.87+22:10
134  Janneke BoutensMiddelburg51.10minV55   10.202  5:532.83+22:48
135  Wenda VerstraateGonzalez Running51.19minVse   10.172  5:542.83+22:57
136  Antina de JongeWemeldinge51.46minVse   10.084  5:572.80+23:24
137  Mans SterkGorinchem51.55minM55   10.055  5:582.79+23:33
138  Sebastian NijssenDynamica52.29minM35   9.946  6:022.76+24:07
139  Shari den HerderKoudekerke52.55minVse   9.865  6:052.74+24:33
140  Michael ExUber dem Bruch53.03minM35   9.840  6:062.73+24:41
141  Jessica MaasZoutelande54.45minV35   9.534  6:182.65+26:23
142  Angelique GoverdeMiddelburg54.47minVse   9.528  6:182.65+26:25
143  Sabine OsterhoutBod Honnef56.28minV45   9.244  6:292.57+28:06
Mannen: 113 (79.02%) => M35=28 - M40=4 - M45=25 - M50=5 - M55=18 - M60=2 - M65=5 - Mse=26
Vrouwen: 30 (20.98%) => V35=6 - V40=4 - V45=6 - V55=1 - V60=1 - Vse=12

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

8.7 km

2019Tim Pleijte27:34Ronnie Overgaauw28:17Patrick de Vos28:37Samantha Luitwieler32:52177
2018Tim Pleijte28:22Patrick de Vos28:32Erwin Harmes28:58Monique Verschuure33:18143
2017Tim van den Broeke28:16Erwin Adan28:42Erwin Harmes29:03Leonie Ton35:15180
2016Martijn de Kok29:11Erwin Harmes29:43Ralph Wiessner30:09Monique Verschuure34:33148
2015Erwin Harmes28:08Huub van Noorden29:53Ralph Wiessner30:18Sabine van de Reijt30:56210
2014Erwin Harmes27:23Tim Pleijte28:23Huub van Noorden28:40Monique Verschuure35:11205
2013Tim Pleijte28:26Martijn de Kok28:42Erwin Harmes28:51Monique Verschuure35:06202
2012Tim Pleijte28:05Armand van der Smissen28:57Martijn de Kok29:17Anjolie Engels31:34199
2011Tim Pleijte27:01Erwin Harmes28:03Filip Detiege28:25Anjolie Engels31:52206
2010Michel Schrier28:26Arjan Beije29:08Jesper Francke29:45Sandra de Block34:37242

8.55 km

2009Tim Pleijte27:52Wim Nieuwkerk28:38Kevin de Pagter28:52Anjolie Engels32:37276
2008Wim Nieuwkerk27:00Michel Schrier27:45Tim Pleijte28:06Anjolie Engels33:18230
2007Wim Nieuwkerk27:51Huub Maas28:00Michel Schrier28:25Marianne de Kok33:53193

6.84 km

2006Patrick van Meel22:18Arjan Beije22:20Niels Koole22:49Marisa Hopmans27:12116

8.55 km

2005Arjan Beije28:08Jack Hopmans28:14Sebastiaan Francke28:22Marianne de Kok33:42191
2004Wim Nieuwkerk27:38Arjan Beije27:45Jack Hopmans28:06Anjolie Engels32:00184
3.48 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Abraham MehariAV'5613.00minMse   16.062  3:444.46-
2  Sander PleijteNisse13.40minMse   15.278  3:564.24+0:40
3  Tom DeesAV'5614.23minJoB   14.517  4:084.03+1:23
4  Marco MoerlandArnemuiden14.34minMse   14.334  4:113.98+1:34
5  Matthijs van den DriesHeinkenszand14.37minMse   14.285  4:123.97+1:37
6  Mika RidderhofMiddelburg15.32minVse   13.442  4:283.73+2:32
7  Paulette de KrakerDynamica16.11minVse   12.902  4:393.58+3:11
8  Hilde KooleDynamica17.39minVse   11.830  5:043.29+4:39
9  Doreen VisserAagtekerke17.43minVse   11.786  5:053.27+4:43
10  Lotte ElstgeestAV'5617.46minVse   11.752  5:063.26+4:46
11  Nino van den BergAV'5617.57minMse   11.632  5:093.23+4:57
12  Ad van den BergAV'5618.22minMse   11.368  5:173.16+5:22
13  Silvia RijkAV'5618.36minVse   11.226  5:213.12+5:36
14  Renate LievenseMiddelburg18.42minVse   11.166  5:223.10+5:42
15  Carmen LievenseMiddelburg19.10minVse   10.894  5:303.03+6:10
16  Daisy VeldeWielingen19.20minVse   10.800  5:333.00+6:20
17  Anna-Luisa LopezBod Honnef21.32minVse   9.697  6:112.69+8:32
18  Heleen de VliegerVlissingen23.37minVse   8.841  6:472.46+10:37
Mannen: 6 (33.33%) => Mse=6
Vrouwen: 11 (61.11%) => Vse=11

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.315 seconden nodig om deze lijst met 161 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reactie:
Jan Roose: JARO Crossen 2011 – 2021..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-12: 31e Bruggenloop Rotterdam (85)
08-12: Marathon Vientiane (2)
marath Marius Besuijen (PR 2.43.21)3.21.23  M55
marath Ingrid Koene (PR 3.28.34)4.12.32  V55
01-12: Surpriseloop Halsteren (4)
10 km Ronald Geertse (PR 39.02)40.25  Mse
10 km Colin Harmsen Van Der Vliet (PR 40.41)43.47  M35
10 km Sjef Goris (PR 40.53)43.59  M55
5 km Jaco Rip (PR 19.32)19.42  M40
01-12: Montferland Run s-Heerenberg (1)
15 km Wouter Jansen (PR 46.47)48.30  Mse
24-11: Marathon San Sebastian (9)
17-11: Kievitloop Bergen op Zoom (7)
17-11: Marathon Kasterlee  (3)
17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen (109)
17-11: Marathon Palermo (3)
11-11: Halve Marathon Deinze-Aalter  (5)
03-11: 14e Drechtstadloop Dordrecht (11)
03-11: New York City Marathon  (7)
03-11: Marathon Nice (1)
03-11: Marathon Porto (1)
27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur (83)
27-10: Frankfurt Marathon  (1)
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (24)
Atletiek Zeeland © 2019