maandag 23 september 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
06-09: MRT training in de praktijk
04-09: Nieuwe hardloopwedstrijd….. 1e Wemeldingeloop
21-08: Hardlopen met bewuste wandelpauzes
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
01-08: Train eens mee met de M.R.T.
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 28-09: Ten Miles Philippine
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande
zo 06-10: 34e Singelloop Breda
zo 13-10: 36e Marathon Eindhoven
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg
zo 20-10: 44e Amsterdam Marathon
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand
zo 27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
vr 20-09: Wemeldingeloop (87)
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
za 14-09: 6e d'Ossekoppenloop Ossenisse (103)
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde (52)
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder (516)
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (138)
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen (77)
zo 25-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen (489)
zo 18-08: 3e Saeftinghe Run Paal (129)
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

8e Sportvissersloop

Yerseke, woensdag 11 juli 2018 - Organisatie: AV'56
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tim van den Broeke (PR 29.53) Dynamica33.08minMse   18.109  3:195.03713
2  Tim Pleijte (PR 30.12) Dynamica33.15minMse   18.045  3:205.01704
3  Erwin Harmes (PR 31.18) Gonzalez Running33.59minM35   17.656  3:244.90652
4  Floris Willeboordse (PR 31.40) Gonzalez Running34.16minMse   17.510  3:264.86632
5  Martijn de Kok (PR 32.05) AV'5634.41minM35   17.299  3:284.81603
6  Ralph Wiessner (PR 33.47) Dynamica35.04minM40   17.110  3:304.75578
7  Bereket Petersen (debuut) AV'5635.51minMse   16.736  3:354.65527
8  Nick van den BleekenHoogerheide36.09minM35   16.598  3:374.61508
9  Joeri Versluis (PR 36.05) Dynamica36.36minMse   16.393  3:404.55480
10  Remy Vasseur (PR 33.36) Vlissingen37.25minM35   16.036  3:454.45432
11  Jozias Boone (PR 34.11) AV'5637.31minM35   15.993  3:454.44427
12  Wim van Sparrentak (PR 34.04) Dynamica37.33minM45   15.979  3:454.44425
13  Peter Balkenende (PR 36.33) AV'5637.48minM50   15.873  3:474.41411
14  Wilko de Vos (PR 33.54) AV'5637.53minM55   15.838  3:474.40406
15  Johan Karelse (PR 35.56) AV'5637.56minM45   15.817  3:484.39403
16  Rob van 't Veen (PR 37.11) AV'5638.24minM35   15.625  3:504.34378
17  Jan-Willem Roelse (PR 36.31) Gonzalez Running38.26minMse   15.611  3:514.34376
18  Monique Verschuure (PR 36.43) AV'5638.37minV35   15.537  3:524.32409
19  Wilco Boogaard (PR 35.52) Dynamica38.44minM40   15.491  3:524.30360
20  Marcel Adriaanse (PR)Middelburg38.47minM45   15.471  3:534.30357
21  Erik Cappon (PR 34.52) Wielingen38.50minM50   15.451  3:534.29355
22  Willem de Korte (PR 35.26) Gonzalez Running38.53minMse   15.431  3:534.29352
23  Peter Meeuwsen (PR 37.06) Krabbendijke39.01minMse   15.378  3:544.27345
24  Rens de Ridder (PR 37.23) Arnemuiden39.03minMse   15.365  3:544.27344
25  Ruud Hoosemans (PR 34.33) Dynamica39.06minM35   15.345  3:554.26341
26  Martijn Hoosemans (PR 38.46) Dynamica39.09minM35   15.326  3:554.26339
27  John Nieuwenhuize (PR 37.26) AV'5639.20minM35   15.254  3:564.24329
28  Jesper Poppe (PR)Middelburg39.42minMse   15.113  3:584.20311
29  Bart de Visser (PR 38.28) Serooskerke39.46minM35   15.088  3:594.19308
30  Martijn de Vries (PR)Middelburg39.51minM35   15.056  3:594.18304
31  Hans QuistSpado40.27minMse   14.833  4:034.12276
32  Edwin van Alphen (PR 35.38) Dynamica40.31minM45   14.809  4:034.11273
33  Rian van den Broeke (PR 30.28) Dynamica40.33minM55   14.797  4:034.11271
34  Berry Simonse (PR 39.47) AV'5640.36minM45   14.778  4:044.11269
35  Jesse Beijer (PR 38.08) Middelburg40.38minMse   14.766  4:044.10267
36  Wolter Vos (PR 39.04) Dynamica40.40minM45   14.754  4:044.10266
37  Gijsbert Elstgeest (PR 40.27) AV'5640.42minM45   14.742  4:044.10264
38  Adriaan Wattel (PR 38.19) Middelburg40.44minMse   14.730  4:044.09263
39  Jan HoppenbrouwersRijen40.46minM35   14.718  4:054.09261
40  Aart Joziasse (PR 37.31) Gonzalez Running40.48minM50   14.706  4:054.08260
41  Jan Molendijk (PR 40.47) Krabbendijke40.52minMse   14.682  4:054.08257
42  Tom Verbeek (PR 36.34) AV'5640.57minM35   14.652  4:064.07253
43  Patrick van SchiltOlympia41.08minM45   14.587  4:074.05245
44  Jonathan Boon (PR 38.55) Gonzalez Running41.12minM35   14.563  4:074.05242
45  Rinus van de Woestijne (PR 38.43) Dynamica41.14minM35   14.551  4:074.04241
46  Gaelle DespeselHalsteren41.16minVse   14.540  4:084.04268
47  Nicolas DespeselHalsteren41.18minMse   14.528  4:084.04238
48  Johan Spruit (PR 39.56) AV'5641.24minMse   14.493  4:084.03234
49  Patrick van Iersel (PR 39.52) AV'5641.26minM50   14.481  4:094.02232
50  Paola van Gilst (PR 40.10) AV'5641.28minV45   14.469  4:094.02258
51  Marcel Vervuurt (PR 41.11) Middelburg42.13minM45   14.212  4:133.95201
52  Bram Verhage (PR 38.11) Dynamica42.28minM55   14.129  4:153.92191
53  Amy van den BroekGilze42.48minV35   14.019  4:173.89199
54  Andre Meijers (PR 42.14) AV'5642.56minM45   13.975  4:183.88174
55  Bas de Nooijer (PR 37.43) Gonzalez Running42.58minMse   13.964  4:183.88172
56  Lion Baas (PR 38.59) Dynamica43.01minM40   13.948  4:183.87171
57  Tim Vervuurt (PR 40.25) Middelburg43.05minMse   13.926  4:193.87168
58  Martin Pruijsers (PR 37.08) Dynamica43.09minM45   13.905  4:193.86166
59  Ada Geuze (PR)Middelburg43.13minV35   13.884  4:193.86182
60  Wiebe Tolman (PR 41.43) Heinkenszand43.16minMse   13.867  4:203.85162
61  Hein Vermin (PR)Nisse43.18minMse   13.857  4:203.85161
62  Henk Lous (PR 40.07) Dynamica43.23minM55   13.830  4:203.84158
63  Jacques GrootSpado43.28minM55   13.804  4:213.83155
64  Kees de Rooij (PR 41.21) Yerseke43.31minMse   13.788  4:213.83153
65  Maurice Steketee (PR 41.35) Middelburg43.33minM35   13.777  4:213.83152
66  Danmar Dees (PR 42.35) AV'5643.35minM45   13.767  4:223.82151
67  Theo den Herder (PR 37.27) AV'5643.37minM65   13.756  4:223.82150
68  Bram van Keulen (PR 41.06) Meliskerke43.48minM45   13.699  4:233.81143
69  Mirthe Overkamp (PR 39.22) Dynamica43.51minVse   13.683  4:233.80159
70  Peter Dekker (PR 39.23) Zoutelande43.58minM40   13.647  4:243.79138
71  Rien van VossenOlympia44.01minM55   13.631  4:243.79136
72  Jaco Kleinjan (debuut) Goes44.04minM45   13.616  4:243.78135
73  Harry Boot (PR)Delta Sport44.06minM35   13.605  4:253.78134
74  Kees van OevelenSpado44.09minMse   13.590  4:253.78132
75  Caio de Graaf (PR 42.01) Delta Sport44.26minM45   13.503  4:273.75123
76  Fred LuijckKruiningen44.29minM45   13.488  4:273.75122
77  Renate de Reus (PR 42.43) Dynamica44.39minVse   13.438  4:283.73131
78  Rinus Paardekooper (PR 42.28) AV'5644.41minM55   13.428  4:283.73116
79  Johan Bruijnooge (PR 41.36) Yerseke44.54minMse   13.363  4:293.71109
80  Merijn van den Berg (PR)Middelburg44.57minMse   13.348  4:303.71108
81  Daniel Walhout (PR)Veere44.59minM35   13.338  4:303.71107
82  Suzanne van Elsacker (PR 44.53) Gonzalez Running45.03minV35   13.319  4:303.70117
83  Michiel Bleijenbergh (PR)Middelburg45.10minM35   13.284  4:313.69102
84  Arnoud van de GriendYerseke45.17minMse   13.250  4:323.6899
85  Mark AllemekindersAV'5645.31minMse   13.182  4:333.6692
86  Leon Vermeulen (PR 45.21) Wemeldinge45.33minM45   13.172  4:333.6692
87  Albert Karstanje (PR 43.41) Middelburg45.39minM60   13.143  4:343.6589
88  Richard de Vlieger (PR 40.27) AV'5645.42minM45   13.129  4:343.6588
89  Evelien van Sparrentak (PR 44.36) Sint Laurens45.46minV45   13.110  4:353.6496
90  Edgar BakkerGroningen45.57minM45   13.058  4:363.6381
91  Dennis de Nooijer (PR 40.59) Vlissingen46.06minM45   13.015  4:373.6278
92  Gerard de Nooijer (debuut) Oost-Souburg46.09minM45   13.001  4:373.6176
93  Nicky Alderss-Heer Hendrikskinderen46.12minMse   12.987  4:373.6175
94  Ko van Damme (PR 44.55) AV'5646.17minM55   12.964  4:383.6073
95  Marco Moerland (PR 44.08) Arnemuiden46.21minMse   12.945  4:383.6072
96  Marc Rommers (PR 40.23) Dynamica46.28minM50   12.912  4:393.5969
97  Florence van RijsbergenTHOR46.39minV50   12.862  4:403.5772
98  Sico Poortvliet (PR)Middelburg46.43minM45   12.843  4:403.5763
99  Piet Ovaa (PR 46.23) Meliskerke46.49minM55   12.816  4:413.5661
100  Martin Stroosnijder (PR)Kruiningen46.53minM55   12.798  4:413.5560
101  Kees de Visser (PR 43.48) Aagtekerke46.56minM50   12.784  4:423.5559
102  Henny Strating (PR 46.14) AV'5646.58minV45   12.775  4:423.5564
103  Gerrit Spaans (PR 43.59) AV'5647.01minM65   12.761  4:423.5457
104  Johan de Vlieger (PR 35.16) Dynamica47.07minM60   12.734  4:433.5455
105  Sander RijkYerseke47.20minMse   12.676  4:443.5251
106  Dirk-Jan LukasseRoosendaal47.22minM35   12.667  4:443.5250
107  Jos Hoebeke (PR)Spado47.25minM45   12.654  4:453.5149
108  Gertjan Bakker (PR 45.10) AV'5647.30minM45   12.632  4:453.5147
109  Eric van Remortel (PR 42.18) AV'5647.34minM60   12.614  4:453.5046
110  Hans Lievense (PR)Middelburg47.46minM45   12.561  4:473.4942
111  Lydia Kleinjan (PR 42.53) Goes47.51minVse   12.539  4:473.4845
112  Mark Boutense (debuut) Kapelle-Biezelinge47.55minMse   12.522  4:483.4840
113  John Overweel (PR 35.33) Dynamica47.59minM65   12.504  4:483.4739
114  Merijn KnulstAV'5648.02minM35   12.491  4:483.4738
115  Marco van 't Westeinde (PR 43.26) AV'5648.04minM45   12.483  4:483.4737
116  Alexander van Keulen (PR)Kloetinge48.08minM45   12.465  4:493.4636
117  Ronald Wagenaar (PR)Schore48.11minM45   12.452  4:493.4635
118  Rene Goetheer (PR 44.13) Wolphaartsdijk48.19minM50   12.418  4:503.4533
119  Remi Mesu (PR)Middelburg48.23minMse   12.401  4:503.4432
120  Leon van Bavinchoven (PR 44.17) Terneuzen48.26minM45   12.388  4:513.4431
121  Pieter Moelker (PR)Kloetinge48.28minM45   12.380  4:513.4431
122  Maarten van Kaam (PR 43.43) Yerseke48.31minMse   12.367  4:513.4430
123  Kim de NooijerGanshoren48.33minVse   12.358  4:513.4332
124  Corina Lievense (PR)Middelburg48.36minV45   12.346  4:523.4332
125  Jan Borra (PR 47.53) Biggekerke48.38minM35   12.337  4:523.4328
126  Berry Knibbeler (PR 45.30) Scheldesport48.40minM55   12.329  4:523.4228
127  Marije Besuijen (PR 47.00) Dynamica48.43minV35   12.316  4:523.4230
128  Marike Brusket (PR 48.37) Wilhelminadorp48.45minM45   12.308  4:533.4227
129  Dirk van Zweden (debuut) Kapelle-Biezelinge48.47minM65   12.299  4:533.4226
130  John Guequierre (PR 33.40) Dynamica48.50minM65   12.287  4:533.4125
131  Niek van Belzen (PR 41.21) Arnemuiden48.52minM45   12.278  4:533.4125
132  Ron Dellebeke (PR 33.54) Dynamica48.59minM55   12.249  4:543.4023
133  Stefan van den Dries (PR 48.13) AV'5649.06minMse   12.220  4:553.3922
134  Jan Noom (PR 46.21) Scherpenisse49.13minMse   12.191  4:553.3920
135  Arjen Berrevoets (PR 46.08) Kerkwerve49.17minM35   12.175  4:563.3820
136  Hans de JongStrijen49.24minM55   12.146  4:563.3718
137  Huib Deurloo (debuut) Middelburg49.37minM35   12.093  4:583.3616
138  Roos Nieuwdorp (PR 46.01) AV'5649.40minVse   12.081  4:583.3616
139  Arjen Dommisse (PR 47.32) Krabbendijke49.56minM35   12.016  5:003.3412
140  Krista Voorham (PR 47.54) Delta Sport50.27minV45   11.893  5:033.308
141  Petra Verhulst (PR 47.09) Dynamica51.11minV45   11.723  5:073.263
142  Mark Kakes (PR 49.19) AV'5651.15minM45   11.707  5:083.253
143  Joost Boonman (PR 47.18) Yerseke51.32minM55   11.643  5:093.232
144  Raoul van Hijfte (PR 47.49) Yerseke51.44minMse   11.598  5:103.221
145  Peter Kakes (debuut) Nisse52.00minMse   11.538  5:123.211
146  Annemarie Verschuure (PR 48.01) Kruiningen52.02minV40   11.531  5:123.201
147  Johnny ChristiaanseYerseke52.05minM55   11.520  5:133.201
148  Marloes Saaman (PR 48.10) AV'5652.07minV40   11.513  5:133.201
149  Herman van de Glind (PR 50.37) AV'5652.09minM35   11.505  5:133.201
150  Jan van Wingerden (PR 44.47) AV'5652.11minM60   11.498  5:133.191
151  Marlou Eckhardt (PR 48.55) AV'5652.13minVse   11.491  5:133.19-
152  John GelukYerseke52.22minM35   11.458  5:143.18-
153  Roeland van de VijselYerseke52.29minMse   11.432  5:153.18-
154  Wim Witte (PR 50.09) Borssele52.33minM55   11.418  5:153.17-
155  Karin van Noorden (PR 48.36) Vlissingen52.36minV45   11.407  5:163.17-
156  Bianca DavidseAV'5652.38minV35   11.400  5:163.17-
157  Marijn Traas (PR 45.39) Heinkenszand52.41minM35   11.389  5:163.16-
158  Gertjan Poleij (PR 48.48) Kruiningen52.47minM45   11.367  5:173.16-
159  Niels Bakker (PR 44.57) Goes52.55minMse   11.339  5:183.15-
160  Arthur Stijns (PR 50.53) Dynamica53.05minM65   11.303  5:193.14-
161  Pim van Meerkerk (PR 51.58) Kloetinge53.08minMse   11.292  5:193.14-
162  Jan Euser (PR)Gonzalez Running53.11minM65   11.282  5:193.13-
163  Wendy Scholten (debuut) AV'5653.19minV35   11.254  5:203.13-
164  Rene Nijsse (PR 50.47) AV'5653.22minM55   11.243  5:203.12-
165  Laura van Nijnatten (PR)Gonzalez Running53.24minVse   11.236  5:203.12-
166  Alexander de Reu (debuut) Goes53.33minMse   11.204  5:213.11-
167  Niels NieuwenhuijzeKruiningen53.35minMse   11.198  5:223.11-
168  Marion Goossen (PR 50.44) Scheldesport53.41minV45   11.177  5:223.10-
169  Ellie Spaans (PR 50.56) AV'5653.52minV60   11.139  5:233.09-
170  Marielle Simonse (PR 53.38) AV'5653.55minV45   11.128  5:243.09-
171  Anita Veldhof (PR 52.54) AV'5654.03minV55   11.101  5:243.08-
172  Rainier Zweep (PR 54.00) Kamperland54.07minM45   11.087  5:253.08-
173  Camila BertoliniBergen op Zoom54.18minVse   11.050  5:263.07-
174  Roxanne Machielse (PR 48.31) Goes54.26minVse   11.023  5:273.06-
175  Chris van Antwerpen (PR 52.06) AV'5654.28minM35   11.016  5:273.06-
176  Imo Jongepier (PR 52.05) Nieuw- en Sint Joosland54.31minM65   11.006  5:273.06-
177  Berry HeereboutDynamica54.48minM65   10.949  5:293.04-
178  Ilse Traas (PR 49.51) Heinkenszand54.53minVse   10.932  5:293.04-
179  Danny Ars (PR 48.26) Ovezande55.00minM55   10.909  5:303.03-
180  Arno PoleyKruiningen55.40minM45   10.778  5:342.99-
181  Kevin de Pagter (PR 33.34) Arnemuiden55.43minMse   10.769  5:342.99-
182  Jelco KostenYerseke56.04minMse   10.702  5:362.97-
183  Aart van Luijk (PR 46.28) Dynamica56.13minM55   10.673  5:372.96-
184  Niek Hesp (PR 50.54) AV'5656.41minM55   10.585  5:402.94-
185  Cherry Strating (PR)Kamperland57.14minM45   10.483  5:432.91-
186  Wouter van den Dries (PR 54.03) Heinkenszand58.10minM35   10.315  5:492.87-
187  Ronald DekkerAV'5658.29minM45   10.259  5:512.85-
188  Janneke Boutens (PR 55.12) Middelburg58.32minV55   10.251  5:512.85-
189  Marco Wagenaar (PR 49.34) AV'5658.36minM45   10.239  5:522.84-
190  Laura de Ridder (PR 54.20) Middelburg58.56minV45   10.181  5:542.83-
191  Katinka SchotanusKloetinge59.05minV55   10.155  5:552.82-
192  Chantal de Koning (PR)Colijnsplaat59.12minV35   10.135  5:552.82-
193  Marjan BoonAV'5659.15minV35   10.127  5:562.81-
194  Antoinette BarbeYerseke1.00.52minV35   9.858  6:052.74-
195  Sebastian Nijssen (PR 54.53) Dynamica1.00.56minM35   9.847  6:062.74-
196  Denise van KaamYerseke1.02.11minVse   9.649  6:132.68-
197  Arjan de Vrieze (PR 52.25) Wolphaartsdijk1.02.16minMse   9.636  6:142.68-
198  Sarijke Aerts (PR 58.53) Middelburg1.02.19minV60   9.628  6:142.67-
199  Marina Mol (PR 59.58) AV'561.02.22minV35   9.621  6:142.67-
200  Marcel Mohr (PR 1.00.45) AV'561.02.25minM65   9.613  6:152.67-
201  Karin DekKruiningen1.02.32minV35   9.595  6:152.67-
202  Jaco van de GruiterArnemuiden1.03.06minMse   9.509  6:192.64-
203  Gisela Nijsse (PR 53.49) AV'561.04.58minV55   9.236  6:302.57-
Mannen: 160 (78.82%) => M35=31 - M40=4 - M45=39 - M50=7 - M55=20 - M60=4 - M65=10 - Mse=45
Vrouwen: 43 (21.18%) => V35=12 - V40=2 - V45=10 - V50=1 - V55=4 - V60=2 - Vse=12

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2019Tim Pleijte32:05Ronnie Overgaauw32:19Floris Willeboordse32:42Samantha Luitwieler38:03213
2018Tim van den Broeke33:08Tim Pleijte33:15Erwin Harmes33:59Monique Verschuure38:37203
2017Erwin Adan33:17Huub van Noorden33:43Ronnie Overgaauw34:41Liselotte van de Berg38:27205
2016Tim Pleijte33:36Erwin Harmes33:40Martijn de Kok33:51Monique Verschuure40:32248
2015Tim Pleijte31:34Erwin Harmes32:41Martijn de Kok33:15Monique Verschuure39:58205
2014Erwin Harmes32:11Erwin Adan34:33Martijn de Kok35:34Anjolie Engels38:57195
2013Tim Pleijte32:06Erwin Harmes32:24Martijn de Kok33:41Marianne de Kok38:51184
3.3 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Bezuayehu PetersenAV'5611.13minMse   17.652  3:244.90-
2  Jarno KooijmanAV'5612.06minMse   16.364  3:404.55+0:53
3  Tom DeesAV'5614.28minJoB   13.687  4:233.80+3:15
4  Jesper SimonseGoes15.52minMse   12.479  4:483.47+4:39
5  Mika RidderhofMiddelburg15.56minVse   12.427  4:503.45+4:43
6  Doreen de VisserAagtekerke17.12minMse   11.512  5:133.20+5:59
7  Mirjam van HijfteYerseke17.30minMse   11.314  5:183.14+6:17
8  Arlando FortuinYerseke17.33minMse   11.282  5:193.13+6:20
9  Stefan StokmanDynamica17.37minMse   11.239  5:203.12+6:24
10  Elise MolAV'5617.44minMse   11.165  5:223.10+6:31
11  Hilde KooleDynamica17.57minMse   11.031  5:263.06+6:44
12  Silvia RijkAV'5618.04minMse   10.959  5:283.04+6:51
13  Rinus SchrijverBergen op Zoom18.09minMse   10.909  5:303.03+6:56
14  Peter van OrsouwOss18.13minMse   10.869  5:313.02+7:00
15  Daisy van de VeldeWielingen18.46minMse   10.551  5:412.93+7:33
16  Annelien BoutensMiddelburg18.49minVse   10.523  5:422.92+7:36
17  Renate van der LindeKrabbendijke18.52minMse   10.495  5:432.92+7:39
18  Vivian GeelhoedNieuwdorp19.01minMse   10.412  5:462.89+7:48
19  Nino van den BergAV'5619.05minMse   10.376  5:472.88+7:52
20  Rianne VerschuureAV'5619.14minMse   10.295  5:502.86+8:01
21  Mariet PekaarYerseke19.26minMse   10.189  5:532.83+8:13
22  Jacqueline MeijersAV'5619.29minM45   10.163  5:542.82+8:16
23  Angela BauerGoes19.38minMse   10.085  5:572.80+8:25
24  Wilma van de GruiterArnemuiden19.46minMse   10.017  5:592.78+8:33
25  Liesbet BodeAV'5620.11minMse   9.810  6:072.73+8:58
26  Angela van HeldenYerseke21.05minMse   9.391  6:232.61+9:52
27  Chantal DaaneKrabbendijke21.32minMse   9.195  6:322.55+10:19
28  Heleen de VliegerVlissingen22.07minMse   8.953  6:422.49+10:54
29  Jeannet van GoethemGoes22.23minMse   8.846  6:472.46+11:10
30  Danielle WagenaarGoes22.26minMse   8.826  6:482.45+11:13
31  Lara SlagerYerseke22.48minMse   8.684  6:552.41+11:35
32  Simone PasmanKapelle-Biezelinge23.06minMse   8.571  7:002.38+11:53
33  Christa van de HoestKrabbendijke23.09minMse   8.553  7:012.38+11:56

Warning: A non-numeric value encountered in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/weduitslag.php on line 532
Mannen: 30 (90.91%) => M45=1 - Mse=29

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 4.527 seconden nodig om deze lijst met 236 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Jeugdloop
001 Steenblok Koen       AV'56            0976 0:03:31   1eJ11-12 17.061  3.31 min/km
002 Lorier Lisanne       Dynamica         0992 0:03:40   1eM13-14 16.363  3.40 min/km
003 Geense Bowen         AV'56            0905 0:03:43   1eJ13-14 16.143  3.43 min/km
004 Kraker Jasmine de    Dynamica         0973 0:03:48   1eM11-12 15.789  3.47 min/km
005 Salm Michael         Yerseke          0965 0:03:51   1eM09-10 15.584  3.50 min/km
006 Koole Stijn          Dynamica         0987 0:03:53   2eJ11-12 15.450  3.53 min/km
007 Voorde Kyra van de   Dynamica         0978 0:03:55   2eM11-12 15.319  3.55 min/km
008 Boonman Jasper       Dynamica         0983 0:03:58   1eJ09-10 15.126  3.58 min/km
009 Simonse Marit        AV'56            0974 0:04:00   3eM11-12 15.000  4.00 min/km
010 IJzermans Dyero      Spado            0989 0:04:05   3eJ11-12 14.693  4.05 min/km
011 Beljaars Damian      Dynamica         0996 0:04:09   1eJ07-08 14.457  4.09 min/km
012 IJzermans Lyano      Spado            0990 0:04:15   2eJ07-08 14.117  4.15 min/km
013 Boertjes Rody        Yerseke          0966 0:04:22   4eJ11-12 13.740  4.22 min/km
014 Boonman Anouk        Nieuwdorp        0982 0:04:25   4eM11-12 13.584  4.24 min/km
015 Adriaanse Kenji      Middelburg       0971 0:04:28   3eJ07-08 13.432  4.28 min/km
016 Jonge Dylano de      AV'56            0995 0:04:30   2eJ09-10 13.333  4.30 min/km
017 Bustraan Tess        AV'56            0991 0:04:34   2eM09-10 13.138  4.33 min/km
018 Lorier Floor         Vlissingen       0993 0:04:39   3eM09-10 12.903  4.39 min/km
019 Belaert Thomas       Terneuzen        0980 0:04:41   4eJ07-08 12.811  4.41 min/km
020 Berg Matz van den    Goes             0986 0:04:44   3eJ09-10 12.676  4.43 min/km
021 Geelhoed Fien        Nieuwdorp        0970 0:04:46   4eM09-10 12.587  4.46 min/km
022 Verschuure Fayenne   AV'56            0967 0:04:49   5eM09-10 12.456  4.48 min/km
023 Geelhoed Jet         Nieuwdorp        0988 0:04:57   1eM07-08 12.121  4.56 min/km
024 Braal Jan de         Yerseke          0994 0:05:00   5eJ07-08 12.000  5.00 min/km
025 Bel Melvin           Yerseke          0969 0:05:21   6eJ07-08 11.214  5.20 min/km
026 Al-Kibsi Artjom      B o Zoom         0975 0:06:05   4eJ09-10 09.863  6.05 min/km

>>>>>Stratenloopcircuit mannen 2018
>>>>>naam                  vereniging        stn  zou yer wkp bhs vli   ptn
001  Harmes Erwin          Gonzalez RT       0002  499 498               0997 01e H35/44
002  Kok Martijn de        AV'56             0067  497 496               0993 02e H35/44
003  Wiessner Ralph        Dynamica          0032  496 495               0991 03e H35/44
004  Versluis Joeri        Dynamica          0034  495 492               0987 01e H20/34
005  Boone Jozias          AV'56             0054  492 490               0982 04e H35/44
006  Vasseur Remy          Vlissingen        0016  489 491               0980 05e H35/44
007  Vos Wilko de          AV'56             0048  487 487               0974 01e H55/64
008  Roelse Jan-Willem     Vlissingen        0045  485 484               0969 02e H20/34
009  Veen Rob van 't       AV'56             0070  481 485               0966 06e H35/44
010  Korte Willem de       Gonzalez RT       0064  480 480               0960 03e H20/34
011  Poppe Jesper          Middelburg        0041  475 474               0949 04e H20/34
012  Hoosemans Martijn     Dynamica          0033  469 476               0945 07e H35/44
013  Visser Bart de        Serooskerke       0051  471 473               0944 08e H35/44
014  Alphen Edwin van      Dynamica          0043  465 470               0935 01e H45/54
015  Beijer Jesse          Middelburg        0060  468 467               0935 05e H20/34
016  Verbeek Tom           AV'56             0017  473 460               0933 09e H35/44
017  Wattel Adriaan        Middelburg        0019  466 464               0930 06e H20/34
018  Molendijk Jan         Krabbendijke      0059  464 461               0925 07e H20/34
019  Hoppenbrouwers Jan    Rijen             0024  462 463               0925 10e H35/44
020  Joziasse Aart         Gonzalez RT       0050  455 462               0917 02e H45/54
021  Spruit Johan          AV'56             0037  457 454               0911 08e H20/34
022  Woestijne Rinus vd    Dynamica          0012  446 457               0903 11e H35/44
023  Meijers Andre         AV'56             0057  449 450               0899 03e H45/54
024  Baas Lion             Dynamica          0073  451 448               0899 12e H35/44
025  Verhage Bram          Dynamica          0027  447 451               0898 02e H55/64
026  Pruijsers Martin      Dynamica          0044  442 446               0888 04e H45/54
027  Lous Henk             Dynamica          0010  440 443               0883 03e H55/64
028  Keulen Bram van       Meliskerke        0030  439 437               0876 05e H45/54
029  Steketee Maurice      Middelburg        0035  432 440               0872 13e H35/44
030  Graaf Caio de         DeltaSport        0020  441 430               0871 06e H45/54
031  Paardekooper Rinus    AV'56             0036  434 427               0861 04e H55/64
032  Walhout Daniel        Veere             0028  429 424               0853 14e H35/44
033  Berg Merijn van den   Middelburg        0006  417 425               0842 09e H20/34
034  Rommers Marc          Dynamica          0013  415 411               0826 07e H45/54
035  Spaan Gerrit          AV'56             0029  418 406               0824 01e H65/99
036  Visser Kees de        Aagtekerke        0063  414 407               0821 08e H45/54
037  Ovaa Piet             Meliskerke        0026  411 409               0820 05e H55/64
038  Vlieger Johan de      Dynamica          0038  407 405               0812 06e H55/64
039  Boutense Mark         Kapelle           0046  399 397               0796 10e H20/34
040  Reu Alexander de      Goes              0056  438 352               0790 11e H20/34
041  Mesu Remi             Middelburg        0065  385 390               0775 12e H20/34
042  Dries Stefan van den  AV'56             0007  392 378               0770 13e H20/34
043  Borra Jan             Biggekerke        0025  381 385               0766 15e H35/44
044  Guequierre John       Dynamica          0042  382 381               0763 02e H65/99
045  Kakes Mark            AV'56             0071  380 371               0751 09e H45/54
046  Dommisse Arjen        Krabbendijke      0011  378 372               0750 16e H35/44
047  Traas Marijn          Heinkenszand      0052  373 360               0733 17e H35/44
048  Stijns Arthur         Dynamica          0005  374 357               0731 03e H65/99
049  Euser Jan             Gonzalez RT       0009  376 355               0731 04e H65/99
050  Pagter Kevin de       Arnemuiden        0021  377 341               0718 14e H20/34
051  Heerebout Berry       Dynamica          0039  371 345               0716 05e H65/99
052  Luijk Aart van        Dynamica          0018  360 339               0699 07e H55/64
053  Dries Wouter van den  Heinkenszand      0031  362 336               0698 18e H35/44
054  Hesp Niek             AV'56             0008  353 338               0691 08e H55/64
055  Wagenaar Marco        AV'56             0015  350 334               0684 10e H45/54
056  Pleijte Tim           Dynamica          0001      499               0499 15e H20/34
057  Nieuwenhuyze Laurent  AV'56             0022  494                   0494 16e H20/34
058  Meeuwsen Peter        Krabbendijke      0055      479               0479 17e H20/34
059  Beije Arjan           DeltaSport        0074  477                   0477 11e H45/54
060  Wouters Jaap          Dynamica          0072  454                   0454 18e H20/34
061  Bootsgezel Dennis     Vlissingen        0040  412                   0412 19e H35/44
062  Provoost Robert-Jan   Domburg           0066  403                   0403 12e H45/54
063  Jonge Wim de          AV'56             0023  394                   0394 06e H65/99
064  Dellebeke Ron         Dynamica          0047      379               0379 09e H55/64
065  Dijl Kees             Waarde            0049  364                   0364 13e H45/54
066  Dees Steven           Wissenkerke       0058  359                   0359 20e H35/44
067  Rijkeboer Johan       Middelburg        0004  356                   0356 10e H55/64
068  Luitwieler Jacob      Dynamica          0014  354                   0354 07e H65/99

>>>>>Stratenloopcircuit vrouwen 2018
>>>>>naam                  vereniging        stn  zou yer wkp bhs vli   ptn
001  Verschuure Monique    AV'56             0145  500 500               1000 01e D35/44
002  Despesel Gaelle       Halsteren         0143  499 499               0998 01e D20/34
003  Gilst Paola van       AV'56             0134  498 498               0996 01e D45/54
004  Geuze Ada             Middelburg        0137  496 496               0992 02e D35/44
005  Overkamp Mirthe       Dynamica          0133  497 495               0992 02e D20/34
006  Rijsbergen Florence   THOR              0136  492 491               0983 02e D45/54
007  Strating Henny        AV'56             0147  491 490               0981 03e D45/54
008  Besuijen Marije       Dynamica          0130  484 486               0970 03e D35/44
009  Voorham Krista        DeltaSport        0144  485 484               0969 04e D45/54
010  Verschuure Annemarie  Kruiningen        0131  480 482               0962 04e D35/44
011  Eckhardt Marlou       AV'56             0141  478 480               0958 03e D20/34
012  Goossen Marion        Scheldesport      0149  481 475               0956 05e D45/54
013  Spaans Ellie          AV'56             0140  479 474               0953 01e D55/64
014  Machielse Roxanne     Goes              0142  477 470               0947 04e D20/34
015  Reus Renate de        Dynamica          0138      494               0494 05e D20/34
016  Sinke Natalie         Gonzalez RT       0139  487                   0487 05e D35/44
017  Saaman Marloes        AV'56             0146      481               0481 06e D35/44
018  Traas Ilse            Heinkenzand       0132      469               0469 06e D20/34

>>>>>Jeugdcircuit 2018
>>>>>naam                  vereniging        stn  zou yer wkp bhs vli   ptn
001  Geense Bowen          AV'56             0905  497 498               0995 01e J13-14
002  Lorier Lisanne        Dynamica          0992  495 499               0994 01e M13-14
003  Koole Stijn           Dynamica          0987  494 495               0989 01e J11-12
004  IJzermans Dyero       Spado             0989  496 491               0987 02e J11-12
005  IJzermans Lyano       Spado             0990  488 489               0977 01e J07-08
006  Beljaars Damian       Dynamica          0996  487 490               0977 02e J07-08
007  Jonge Dylano de       AV'56             0995  484 485               0969 01e J09-10
008  Bustraan Tess         AV'56             0991  481 484               0965 01e M09-10
009  Berg Matz van den     Goes              0986  483 481               0964 02e J09-10
010  Geelhoed Jet          Nieuwdorp         0988  480 478               0958 01e M07-08
011  Zerbib Raphael        Dynamica          0901  500                   0500 02e J13-14
012  Steenblok Koen        AV'56             0976      500               0500 03e J11-12
013  Graaf Amy de          AV'56             0903  499                   0499 01e M11-12
014  Feleus Milan          Westkapelle       0906  498                   0498 03e J13-14
015  Kraker Jasmine de     Dynamica          0973      497               0497 02e M11-12
016  Salm Michael          Yerseke           0965      496               0496 02e M09-10
017  Voorde Kyra van de    Dynamica          0978      494               0494 03e M11-12
018  Simonse Jesper        Goes              0984  493                   0493 04e J13-14
019  Boonman Jasper        Dynamica          0983      493               0493 03e J09-10
020  Maranus Femke         Dynamica          0907  492                   0492 04e M11-12
021  Simonse Marit         AV'56             0974      492               0492 05e M11-12
022  Beuns Jens            AV'56             0902  491                   0491 04e J09-10
023  Feleus Annick         Westkapelle       0908  490                   0490 06e M11-12
024  Luijk Zoe van         AV'56             0998  489                   0489 07e M11-12
025  Boertjes Rody         Yerseke           0966      488               0488 04e J11-12
026  Boonman Anouk         Nieuwdorp         0982      487               0487 08e M11-12
027  Adriaanse Kenji       Middelburg        0971      486               0486 03e J07-08
028  Kok Timo              Arnemuiden        0985  486                   0486 05e J11-12
029  Geijs Quinten         Goes              0904  485                   0485 05e J13-14
030  Lorier Floor          Vlissingen        0993      483               0483 03e M09-10
031  Belaert Thomas        Terneuzen         0980      482               0482 04e J07-08
032  Luijk Daan van        AV'56             0997  482                   0482 05e J07-08
033  Geelhoed Fien         Nieuwdorp         0970      480               0480 04e M09-10
034  Verschuure Fayenne    AV'56             0967      479               0479 05e M09-10
035  Luijk Tess van        AV'56             0999  479                   0479 06e M09-10
036  Braal Jan de          Yerseke           0994      477               0477 06e J07-08
037  Bel Melvin            Yerseke           0969      476               0476 07e J07-08
038  Al-Kibsi Artjom       B o Zoom          0975      475               0475 05e J09-10

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Nieuwe Hardloopwedstrijd….. 1e..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam (2)
Tien M Floris Willeboordse (debuut)53.37  Mse
Tien M Annemiek Verhage (PR)1.07.15  Vse
20-09: Track Meeting Wageningen (2)
5000 m Marijke de Visser (ZR + PR)16.11.96  Vse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.53  JoA
15-09: 40e Bikse Natuurmarathon Hilvarenbeek (6)
marath Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27)3.48.23  V50
marath Guy van Driessche (PR 3.19.20)3.48.23  M50
marath Robert Carol (PR 3.15.57)3.53.05  M50
halve Bram Verhage (PR 1.26.01)1.34.12  M55
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.06  M35
10 km Jack Suijkerbuijk (PR 42.35)49.26  M60
15-09: Door Dik en Dun Steenbergen (4)
10 km Lion Baas (PR 38.59)39.49  M40
10 km Ronald Geertse (PR 39.02)44.36  M35
10 km Andre Meijers (PR 42.14)44.51  M45
10 km Jacqueline Meijers (PR 54.04)58.21  V45
08-09: Marathon Munster (1)
08-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (1)
08-09: Quikrun Roosendaal (6)
07-09: Halve Marathon Evergem (11)
07-09: Kramp Run Varsseveld (1)
03-09: Baanwedstrijd Vlissingen (11)
01-09: 31e Tilburg Ten Miles  (29)
30-08: Track Meeting Utrecht (5)
29-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen (1)
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam (2)
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (3)
09-08: Track Meeting Utrecht (2)
03-08: Memorial Rasschaert Ninove (1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag (8)
Atletiek Zeeland © 2019