donderdag 19 september 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
06-09: MRT training in de praktijk
04-09: Nieuwe hardloopwedstrijd….. 1e Wemeldingeloop
21-08: Hardlopen met bewuste wandelpauzes
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
01-08: Train eens mee met de M.R.T.
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 20-09: Wemeldingeloop
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
zo 22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam
zo 22-09: 3e Kraaieloop Lewedorp
za 28-09: Ten Miles Philippine
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande
zo 06-10: 34e Singelloop Breda
zo 13-10: 36e Marathon Eindhoven
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg
zo 20-10: 44e Amsterdam Marathon
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
za 14-09: 6e d'Ossekoppenloop Ossenisse (103)
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder (516)
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde (52)
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (138)
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen (77)
zo 25-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen (489)
zo 18-08: 3e Saeftinghe Run Paal (129)
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande (103)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

7e Schellachloop

Middelburg, vrijdag 25 mei 2018 - Organisatie: Dynamica
12 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Adriaan WalhoutMiddelburg43.04minM35   16.718  3:354.64-
2  Remy VasseurVlissingen44.57minM35   16.018  3:454.45+1:53
3  Wim van SparrentakSint Laurens44.59minM45   16.006  3:454.45+1:55
4  Peter MeeuwsenKrabbendijke46.37minMse   15.445  3:534.29+3:33
5  Joel AafjesKortgene46.54minMse   15.352  3:554.26+3:50
6  Tom VerbeekKwadendamme47.02minMse   15.308  3:554.25+3:58
7  Martijn BlommaertMiddelburg47.24minMse   15.190  3:574.22+4:20
8  Bryan JoziasseKoudekerke49.58minMse   14.410  4:104.00+6:54
9  Jurg SchienbeinLeichtingen50.08minMse   14.362  4:113.99+7:04
10  Jesper PoppeMiddelburg51.10minMse   14.072  4:163.91+8:06
11  Hans VerhaagenGoes51.27minM50   13.994  4:173.89+8:23
12  Daniel GardingRaarst51.47minMse   13.904  4:193.86+8:43
13  Rinus van de WoestijneMiddelburg51.51minM35   13.886  4:193.86+8:47
14  Marcel SommeijerOost-Souburg52.03minM45   13.833  4:203.84+8:59
15  Lion BaasDynamica52.19minM40   13.762  4:223.82+9:15
16  Peter van LitMiddelburg52.40minM50   13.671  4:233.80+9:36
17  Erwin van SchaikMiddelburg52.58minMse   13.593  4:253.78+9:54
18  Bram VerhageAagtekerke53.34minM55   13.441  4:283.73+10:30
19  Linda VersluisGapinge53.44minVse   13.400  4:293.72+10:40
20  Rian van den BroekeVlissingen53.51minM55   13.370  4:293.71+10:47
21  Valesca LefeberMiddelburg54.21minVse   13.247  4:323.68+11:17
22  Eelke de JongMiddelburg54.31minMse   13.207  4:333.67+11:27
23  Martin PruijsersMiddelburg54.47minM50   13.143  4:343.65+11:43
24  Adrie van den BosseOostkapelle54.50minMse   13.131  4:343.65+11:46
25  Seth DijkstraMiddelburg55.04minM45   13.075  4:353.63+12:00
26  Evelien SparrentakSint Laurens55.07minVse   13.063  4:363.63+12:03
27  Guillaume de JongeOost-Souburg55.16minMse   13.028  4:363.62+12:12
28  Daniel WalhoutMiddelburg55.45minMse   12.915  4:393.59+12:41
29  Albert LewandowskiSchriesheim56.59minMse   12.635  4:453.51+13:55
30  Jan de JagerWolphaartsdijk57.02minM40   12.624  4:453.51+13:58
31  John OverweelMiddelburg57.04minM65   12.617  4:453.50+14:00
32  Jan CornelisseMiddelburg57.08minMse   12.602  4:463.50+14:04
33  Lizo KoppejanArnemuiden57.10minM45   12.595  4:463.50+14:06
34  Michiel BleijenberghMiddelburg57.13minMse   12.584  4:463.50+14:09
35  Mark Allemekinderss-Heer Hendrikskinderen57.16minMse   12.573  4:463.49+14:12
36  Erik DrijdijkMiddelburg57.25minMse   12.540  4:473.48+14:21
37  Siem CornelisseArnemuiden57.27minMse   12.533  4:473.48+14:23
38  Patrick KokVlissingen57.29minMse   12.525  4:473.48+14:25
39  Henny HogewegOostkapelle58.54minMse   12.224  4:553.40+15:50
40  Edwin van AlphenVlissingen58.57minM45   12.214  4:553.39+15:53
41  Bianca SteijnKwadendamme59.00minVse   12.203  4:553.39+15:56
42  Corina LievenseMiddelburg59.04minVse   12.190  4:553.39+16:00
43  Cor SchipperMiddelburg59.06minM60   12.183  4:563.38+16:02
44  Sandra van de BroekSint Laurens59.09minVse   12.172  4:563.38+16:05
45  Johnny DoomsTerneuzen59.29minM65   12.104  4:573.36+16:25
46  Willem HuiszoonMiddelburg59.45minMse   12.050  4:593.35+16:41
47  Ronald van HerculesSerooskerke59.47minMse   12.043  4:593.35+16:43
48  William de JongeNieuwdorp59.59minM45   12.003  5:003.33+16:55
49  Andre LousWestkapelle1.00.18minMse   11.940  5:023.32+17:14
50  Saskia OosterbaanVlissingen1.00.37minVse   11.878  5:033.30+17:33
51  Andre DavidseMiddelburg1.00.50minMse   11.836  5:043.29+17:46
52  Bart van BelleVlissingen1.00.59minMse   11.807  5:053.28+17:55
53  Peter RotteMiddelburg1.01.03minMse   11.794  5:053.28+17:59
54  Jorgen PeerOost-Souburg1.01.35minMse   11.691  5:083.25+18:31
55  Nanda HendrikseMiddelburg1.01.48minVse   11.650  5:093.24+18:44
56  Karin ToornstraMiddelburg1.02.06minVse   11.594  5:113.22+19:02
57  Enrico JoziasseMiddelburg1.02.29minMse   11.523  5:123.20+19:25
58  Petra VerhulstWestkapelle1.02.38minV45   11.495  5:133.19+19:34
59  Suzanne GeschiereMiddelburg1.03.04minVse   11.416  5:153.17+20:00
60  Wim DingemanseGrijpskerke1.03.07minM55   11.407  5:163.17+20:03
61  Remi MesuMiddelburg1.03.34minMse   11.327  5:183.15+20:30
62  Arthur StijnsOudelande1.04.41minM70   11.131  5:233.09+21:37
63  Andre BommeljeSerooskerke1.04.56minMse   11.088  5:253.08+21:52
64  Jan BesuijenMiddelburg1.05.18minMse   11.026  5:273.06+22:14
65  Jon van CaspelVlissingen1.05.23minM60   11.012  5:273.06+22:19
66  Frits van BorrendamMiddelburg1.05.38minMse   10.970  5:283.05+22:34
67  Ellie SpaansGoes1.06.44minV60   10.789  5:343.00+23:40
68  Maarten van KalsbeekMiddelburg1.06.52minMse   10.768  5:342.99+23:48
69  Jessica VernooijMiddelburg1.07.29minVse   10.669  5:372.96+24:25
70  Liesbeth SchakelMiddelburg1.08.13minVse   10.555  5:412.93+25:09
71  Peter CastelGoes1.08.15minM55   10.549  5:412.93+25:11
72  Marina Mols-Heer Abtskerke1.09.01minVse   10.432  5:452.90+25:57
73  Patty FranseKwadendamme1.09.08minVse   10.415  5:462.89+26:04
74  Katja de GroesVrouwenpolder1.14.07minVse   9.714  6:112.70+31:03
75  Theo SimonsMiddelburg1.14.14minM60   9.699  6:112.69+31:10
76  Niels WestmaasGoes1.16.08minMse   9.457  6:212.63+33:04
77  Linda WestmaasGoes1.16.11minVse   9.451  6:212.63+33:07
78  Pien WestmaasGoes1.16.15minVse   9.443  6:212.62+33:11
79  George HeukelomNieuwerkerk1.16.18minMse   9.436  6:222.62+33:14
80  Remy Baats-Heer Hendrikskinderen1.16.21minMse   9.430  6:222.62+33:17
Mannen: 61 (76.25%) => M35=3 - M40=2 - M45=6 - M50=3 - M55=4 - M60=3 - M65=2 - M70=1 - Mse=37
Vrouwen: 19 (23.75%) => V45=1 - V60=1 - Vse=17

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

12 km

2019Erwin Harmes41:11Boris de Bruijn43:34Remy Vasseur46:00Monica Sanderse53:1670
2018Adriaan Walhout43:04Remy Vasseur44:57Wim van Sparrentak44:59Linda Versluis53:4480
2017Adriaan van Keulen45:16Wim van Sparrentak45:23Wilco Boogaard45:43Valesca Lefeber55:38113
2016Joeri Versluis44:18Wim van Sparrentak45:02Arjo Verhage45:48Evelien van Sparrentak56:10109
2015Erwin Adan42:48Joeri Versluis44:09Wim van Sparrentak44:29Carolien van de Kreeke49:1590
2014Adriaan van Keulen43:44Adriaan Walhout44:42Jorim de Boks45:01Anjolie Engels47:41101
2013Arjo Verhage46:28Piet Wisse46:39Maris Jacobs47:15Anjolie Engels45:4868
8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Sergio HarinckGonzalez Running27.53minMse   17.215  3:294.78-
2  Jan-Willem RoelseGonzalez Running28.52minMse   16.628  3:374.62+0:59
3  Wilco BoogaardMiddelburg29.46minM40   16.125  3:434.48+1:53
4  Willem de KorteAagtekerke30.10minMse   15.912  3:464.42+2:17
5  Olof HoogestegerVlissingen30.48minM40   15.584  3:514.33+2:55
6  Stefan den HollanderMeliskerke31.13minMse   15.376  3:544.27+3:20
7  Yanis van der JagtVlissingen32.04minMse   14.969  4:014.16+4:11
8  Armin StangenbergSchriesheim32.10minMse   14.922  4:014.15+4:17
9  Gijsbert Elstgeests-Heerenhoek33.21minM45   14.393  4:104.00+5:28
10  Thijs KoopsOost-Souburg33.33minMse   14.307  4:123.97+5:40
11  Jan MolendijkKrabbendijke33.54minMse   14.159  4:143.93+6:01
12  Huub BeelenGoes36.03minM55   13.315  4:303.70+8:10
13  Suzanne van ElsackerMiddelburg36.11minVse   13.266  4:313.68+8:18
14  Rene LouwerseVlissingen36.19minMse   13.217  4:323.67+8:26
15  Albert KarstanjeMiddelburg36.21minMse   13.205  4:333.67+8:28
16  Durby MeijboomVlissingen36.23minVse   13.193  4:333.66+8:30
17  Ron DellebekeOost-Souburg36.26minM55   13.175  4:333.66+8:33
18  Jack SmitsOost-Souburg36.34minM55   13.127  4:343.65+8:41
19  Lydia KleinjanGoes36.54minVse   13.008  4:373.61+9:01
20  Jaco KleinjanGoes36.57minMse   12.991  4:373.61+9:04
21  Marc RommersVlissingen37.02minM50   12.961  4:383.60+9:09
22  Koen de VriesVlissingen37.55minM60   12.659  4:443.52+10:02
23  Sander nde LangeMiddelburg38.50minMse   12.361  4:513.43+10:57
24  Maroeska ArsGoes38.58minV40   12.318  4:523.42+11:05
25  Rens DavidseMiddelburg39.01minMse   12.302  4:533.42+11:08
26  Ko DavidseOostkapelle39.38minMse   12.111  4:573.36+11:45
27  Johan DekkerMiddelburg39.49minM60   12.055  4:593.35+11:56
28  Jannie de VriesVlissingen39.52minV55   12.040  4:593.34+11:59
29  Louisse de PooterMiddelburg40.14minVse   11.930  5:023.31+12:21
30  Tono WondergemWestkapelle40.26minM55   11.871  5:033.30+12:33
31  Leon JooseMiddelburg40.29minMse   11.857  5:043.29+12:36
32  Henrike BlokpoelOost-Souburg40.46minVse   11.774  5:063.27+12:53
33  Corne van LomwelOost-Souburg40.49minMse   11.760  5:063.27+12:56
34  Hans JoosseMiddelburg41.03minM65   11.693  5:083.25+13:10
35  Debbie VerstelleGoes41.05minV35   11.684  5:083.25+13:12
36  Bram van EenennaamNieuw- en Sint Joosland41.08minMse   11.669  5:093.24+13:15
37  Nathalie de VisserGrijpskerke41.18minVse   11.622  5:103.23+13:25
38  Sandra HaazebroekOost-Souburg41.46minVse   11.492  5:133.19+13:53
39  Corry de SchachtWijvenclub41.51minMse   11.470  5:143.19+13:58
40  Chris van AntwerpenGoes41.58minMse   11.438  5:153.18+14:05
41  Kees KuzeeMiddelburg42.02minMse   11.420  5:153.17+14:09
42  Dylan den HartogMiddelburg42.07minMse   11.397  5:163.17+14:14
43  Debby Elstgeests-Heerenhoek42.10minVse   11.383  5:163.16+14:17
44  Angela van AlphenVlissingen42.28minV45   11.303  5:193.14+14:35
45  Janneke VerschuureKruiningen42.43minVse   11.237  5:203.12+14:50
46  Dick AardenVlissingen43.20minMse   11.077  5:253.08+15:27
47  Ineke TempelaarVlissingen43.24minV60   11.060  5:263.07+15:31
48  Astrid DellaertMiddelburg43.26minVse   11.051  5:263.07+15:33
49  Melissa PoppeGrijpskerke43.28minVse   11.043  5:263.07+15:35
50  Huib DeurlooMiddelburg43.31minM35   11.030  5:263.06+15:38
51  Carlijn PoldermanMiddelburg43.44minVse   10.976  5:283.05+15:51
52  Edwin KoopsOost-Souburg43.47minMse   10.963  5:283.05+15:54
53  Monika TramperMiddelburg43.51minVse   10.946  5:293.04+15:58
54  Evelien KooleMiddelburg43.54minVse   10.934  5:293.04+16:01
55  Myra LatuheruMiddelburg43.57minVse   10.922  5:303.03+16:04
56  Edwin SchoeMiddelburg43.59minMse   10.913  5:303.03+16:06
57  Linda SchoeUtrecht44.03minVse   10.897  5:303.03+16:10
58  Wilko HeijMiddelburg44.05minMse   10.888  5:313.02+16:12
59  Sanne KunstSerooskerke44.17minVse   10.839  5:323.01+16:24
60  Miranda KwakkelaarMiddelburg44.30minV40   10.787  5:343.00+16:37
61  Jaap LuitwielerDynamica44.43minMse   10.734  5:352.98+16:50
62  Ruben LeijnseMiddelburg44.52minMse   10.698  5:372.97+16:59
63  Ilse KuijpersMiddelburg44.55minVse   10.686  5:372.97+17:02
64  Nicolie HensarKoudekerke45.02minVse   10.659  5:382.96+17:09
65  Harry DavidseSerooskerke45.06minMse   10.643  5:382.96+17:13
66  Ilona de GrooteOost-Souburg45.37minVse   10.522  5:422.92+17:44
67  Miriam DissenMiddelburg45.40minVse   10.511  5:432.92+17:47
68  Buddy van GorkomOost-Souburg45.42minMse   10.503  5:432.92+17:49
69  Wim BoogertMiddelburg45.46minM55   10.488  5:432.91+17:53
70  Elze DijkstraMiddelburg46.00minVse   10.435  5:452.90+18:07
71  Jacqueline BaasOost-Souburg46.03minVse   10.423  5:452.90+18:10
72  Jan FranseMiddelburg46.08minMse   10.405  5:462.89+18:15
73  Danny van 't WesteindeGoes46.11minMse   10.393  5:462.89+18:18
74  Sjoerd WassinkVlissingen46.16minMse   10.375  5:472.88+18:23
75  Els GelokVlissingen46.18minVse   10.367  5:472.88+18:25
76  Lena KleingeldVlissingen46.21minVse   10.356  5:482.88+18:28
77  Jacco van de GruiterArnemuiden46.32minVse   10.315  5:492.87+18:39
78  Natasja BreijerSerooskerke46.34minVse   10.308  5:492.86+18:41
79  Inge SteketeeOost-Souburg46.39minVse   10.289  5:502.86+18:46
80  Jacolien VisserMiddelburg46.42minVse   10.278  5:502.86+18:49
81  Kees FranckeGrijpskerke46.51minMse   10.245  5:512.85+18:58
82  Regine BoogertMiddelburg46.57minVse   10.224  5:522.84+19:04
83  Annelies BaasKoudekerke46.59minVse   10.216  5:522.84+19:06
84  Hans CrielaardOost-Souburg47.06minMse   10.191  5:532.83+19:13
85  Jeltina StevelsMiddelburg47.20minVse   10.141  5:552.82+19:27
86  Ton TijhuisVlissingen47.55minMse   10.017  5:592.78+20:02
87  Jolanda van HaverenOost-Souburg48.03minVse   9.990  6:002.77+20:10
88  Hans van SluijsMiddelburg48.06minM65   9.979  6:012.77+20:13
89  Liesbeth KokVlissingen48.38minVse   9.870  6:052.74+20:45
90  Wilza KouwerGapinge49.03minVse   9.786  6:082.72+21:10
91  Andre de HondtOost-Souburg49.13minMse   9.753  6:092.71+21:20
92  Krista JoziasseMiddelburg49.54minVse   9.619  6:142.67+22:01
93  Anita van OuwerkerkMiddelburg50.05minVse   9.584  6:162.66+22:12
94  Marja JongepierNieuw- en Sint Joosland55.01minV60   8.725  6:532.42+27:08
95  Ilse van DommelenBiggekerke55.49minVse   8.600  6:592.39+27:56
Mannen: 50 (52.63%) => M35=1 - M40=2 - M45=1 - M50=1 - M55=5 - M60=2 - M65=2 - Mse=36
Vrouwen: 45 (47.37%) => V35=1 - V40=2 - V45=1 - V55=1 - V60=2 - Vse=38

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.377 seconden nodig om deze lijst met 175 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

4 km
001 Verstraate Wouter    Westkapelle      148 0:14:13    1eHeer
002 Geerste Ronald       Serooskerke      157 0:14:38    2eHeer
003 Vries Martijn de     Middelburg       122 0:14:52    3eHeer
004 Boutens Ruben        Middelburg       128 0:14:59    4eHeer
005 Aafjes Jonah         Kortgene         154 0:15:25    5eHeer
006 Gertman Amber        Roosendaal       146 0:15:35    1eDame
007 Meijers Andre        Hoedekenskerke   150 0:16:04    6eHeer
008 Smit Rick de         Goes             103 0:16:06    7eHeer
009 Elstgeest Youri      s-Heerenhoek     125 0:16:46    8eHeer
010 Koole Stijn          Zoutelande       147 0:17:15    9eHeer
011 Poortvliet Sico      Middelburg       139 0:17:51   10eHeer
012 Vermaat Michael      Souburg          137 0:17:53   11eHeer
013 Verhage Annemiek     Middelburg       442 0:18:02    2eDame
014 Janse Dennis         Middelburg       133 0:18:36   12eHeer
015 Buijze Jeffrey       Middelburg       112 0:18:51   13eHeer
016 Davidse Lisa         Middelburg       140 0:18:53    3eDame
017 Jonghe Jo de         Oudenaarde       109 0:19:43   14eHeer
018 Westerhout Hanneke   Middelburg       113 0:19:45    4eDame
019 Rijkeboer Johan      Middelburg       134 0:19:51   15eHeer
020 Lievense Carmen      Middelburg       119 0:19:59    5eDame
021 Lievense Hans        Middelburg       121 0:20:04   16eHeer
022 Lievense Renate      Middelburg       120 0:20:06    6eDame
023 Elstgeest Lotte      s-Heerenhoek     126 0:20:20    7eDame
024 Luijk Aart van       Middelburg       129 0:20:27   17eHeer
025 Jonge Dylano de      Nieuwdorp        127 0:20:42   18eHeer
026 Duijn Arjan van      Kortgene         155 0:21:09   19eHeer
027 Kuzee Dita           Middelburg       118 0:21:18    8eDame
028 Baak Miriam          Souburg          106 0:21:41    9eDame
029 Ridder Laura de      Middelburg       135 0:21:44   10eDame
030 Vermare Alex         Kapelle          114 0:22:07   20eHeer
031 Boutens Janneke      Middelburg       131 0:22:09   11eDame
032 Velde Daysy v d      Oostburg         156 0:22:23   12eDame
033 Knaap Bas            Vlissingen       124 0:22:48   21eHeer
034 Breijer Myrthe       Serooskerke      138 0:22:50   13eDame
035 Mol Elise            s-H Abtskerke    143 0:22:54   14eDame
036 Buth Marc            Middelburg       496 0:22:59   22eHeer
037 Latuheru Martine     Vlissingen       111 0:23:03   15eDame
038 Aerts Sarijke        Middelburg       144 0:23:29   16eDame
039 Assink Cindy         Middelburg       123 0:23:31   17eDame
040 Gruiter Wilma v d    Arnemuiden       116 0:23:35   18eDame
041 Davidse Simone       Oostkapelle      132 0:23:48   19eDame
042 Boutens Annelien     Middelburg       130 0:24:02   20eDame
043 Belle Mia van        Vlissingen       110 0:24:06   21eDame
044 Pijnenburg Petrie    Veere            105 0:24:15   22eDame
045 Paulusse Annemiek    Souburg          115 0:24:26   23eDame
046 Kolijn Jolanda       Souburg          141 0:24:28   24eDame
047 Rijke Bianca de      Lewedorp         101 0:24:51   25eDame
048 Polderman Ellen      Middelburg       142 0:25:40   23eHeer
049 Maljaars Danielle    Oostkapelle      160 0:25:42   26eDame
050 Coomans Esther       Amsterdam        159 0:25:44   27eDame
051 Dingemanse Helle     Zoutelande       153 0:26:51   28eDame
052 Dingemanse Marco     Zoutelande       151 0:26:53   24eHeer
053 Dingemanse Kristel   Zoutelande       152 0:26:56   29eDame
054 Dingemanse Leo       Vlissingen       149 0:26:59   25eHeer
055 Blom Diana           Oostkapelle      158 0:27:02   30eDame
056 Barselaar Ruud v d   Middelburg       117 0:27:05   26eHeer
057 Peters Natasja       Vlissingen       102 0:27:08   31eDame
058 Janse Lizanna        Souburg          107 0:27:10   32eDame
059 Janse Corina         Souburg          108 0:27:13   33eDame
060 Molen Marcelina v d  Wijvenclub       145 0:27:20   34eDame
061 Palm Marjolein v d   Wijvenclub       100 0:27:22   35eDame

 
Laatste reacties:
Jan Roose: Nieuwe Hardloopwedstrijd….. 1e..
Jan Roose: Nieuwe Hardloopwedstrijd….. 1e..
Jan Roose: Nieuwe Hardloopwedstrijd….. 1e..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
15-09: 40e Bikse Natuurmarathon Hilvarenbeek (6)
marath Guy van Driessche (PR 3.19.20)3.48.23  M50
marath Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27)3.48.23  V50
marath Robert Carol (PR 3.15.57)3.53.05  M50
halve Bram Verhage (PR 1.26.01)1.34.12  M55
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.06  M35
10 km Jack Suijkerbuijk (PR 42.35)49.26  M60
15-09: Door Dik en Dun Steenbergen (4)
10 km Lion Baas (PR 38.59)39.49  M40
10 km Ronald Geertse (PR 39.02)44.36  M35
10 km Andre Meijers (PR 42.14)44.51  M45
10 km Jacqueline Meijers (PR 54.04)58.21  V45
08-09: Marathon Munster (1)
marath Marcel van Delden (PR 3.19.18)3.41.54  M50
08-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (1)
halve Heddie Nieuwdorp (PR 1.20.40)1.23.32  M60
08-09: Quikrun Roosendaal (6)
10 km Lion Baas (PR)38.59  M40
10 km Marco Olivier (PR)44.42  M45
10 km Nancy Koch (PR)48.12  Vse
10 km Rosette Verkaart (PR)50.09  V40
10 km Jacqueline Meijers (PR)54.04  V45
5 km Andre Meijers (PR)19.43  Mse
07-09: Halve Marathon Evergem (11)
07-09: Kramp Run Varsseveld (1)
5 km Tim van den Broeke (ZR + PR)14.37  Mse
03-09: Baanwedstrijd Vlissingen (11)
01-09: 31e Tilburg Ten Miles  (29)
30-08: Track Meeting Utrecht (5)
29-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen (1)
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam (2)
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (3)
09-08: Track Meeting Utrecht (2)
03-08: Memorial Rasschaert Ninove (1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag (8)
Atletiek Zeeland © 2019