woensdag 19 juni 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
10-06: Hardloopschema’s
03-06: Het bloed kruipt, maar het moet wel leuk blijven
17-05: Nieuwe kampioenen dankzij ketonenbier
02-05: Weinig hardloopnieuws
11-04: De belangrijkste kilometer
04-04: Crossen in Zeeland
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-06: Track Meeting Utrecht
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg
za 22-06: Rondje Veerse Meer Middelburg
zo 23-06: Grote Prijs Lokeren
zo 23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal
di 02-07: Boulevardloop IJzendijke
wo 03-07: 30e Stratenloop Zoutelande
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke
vr 12-07: Track Meeting Utrecht
za 13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle
di 23-07: 4e Zomerloop Groede
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede
Recente uitslagen meer uitslagen
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg
wo 12-06: 3e Hoek Run (61)
vr 07-06: 19e Stadsloop Middelburg
wo 29-05: 11e Stadsloop Biervliet (162)
zo 26-05: 7e Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk
vr 24-05: 4e Gaperloop Gapinge (243)
zo 19-05: 9e Halve van Renesse (492)
za 18-05: Lenteloop Terneuzen (93)
za 18-05: Krammer Run Bruinisse (93)
za 11-05: 23e Meidoornloop Nisse (349)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
7e Schellachloop
Middelburg, vrijdag 25 mei 2018 - Organisatie: Dynamica
12 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Adriaan WalhoutMiddelburg43.04M35   16.718  3:354.64
2  Remy VasseurVlissingen44.57M35   16.018  3:454.45
3  Wim van SparrentakSint Laurens44.59M45   16.006  3:454.45
4  Peter MeeuwsenKrabbendijke46.37Mse   15.445  3:534.29
5  Joel AafjesKortgene46.54Mse   15.352  3:554.26
6  Tom VerbeekKwadendamme47.02Mse   15.308  3:554.25
7  Martijn BlommaertMiddelburg47.24Mse   15.190  3:574.22
8  Bryan JoziasseKoudekerke49.58Mse   14.410  4:104.00
9  Jurg SchienbeinLeichtingen50.08Mse   14.362  4:113.99
10  Jesper PoppeMiddelburg51.10Mse   14.072  4:163.91
11  Hans VerhaagenGoes51.27M50   13.994  4:173.89
12  Daniel GardingRaarst51.47Mse   13.904  4:193.86
13  Rinus van de WoestijneMiddelburg51.51M35   13.886  4:193.86
14  Marcel SommeijerOost-Souburg52.03M45   13.833  4:203.84
15  Lion BaasDynamica52.19M40   13.762  4:223.82
16  Peter van LitMiddelburg52.40M50   13.671  4:233.80
17  Erwin van SchaikMiddelburg52.58Mse   13.593  4:253.78
18  Bram VerhageAagtekerke53.34M55   13.441  4:283.73
19  Linda VersluisGapinge53.44Vse   13.400  4:293.72
20  Rian van den BroekeVlissingen53.51M55   13.370  4:293.71
21  Valesca LefeberMiddelburg54.21Vse   13.247  4:323.68
22  Eelke de JongMiddelburg54.31Mse   13.207  4:333.67
23  Martin PruijsersMiddelburg54.47M50   13.143  4:343.65
24  Adrie van den BosseOostkapelle54.50Mse   13.131  4:343.65
25  Seth DijkstraMiddelburg55.04M45   13.075  4:353.63
26  Evelien SparrentakSint Laurens55.07Vse   13.063  4:363.63
27  Guillaume de JongeOost-Souburg55.16Mse   13.028  4:363.62
28  Daniel WalhoutMiddelburg55.45Mse   12.915  4:393.59
29  Albert LewandowskiSchriesheim56.59Mse   12.635  4:453.51
30  Jan de JagerWolphaartsdijk57.02M40   12.624  4:453.51
31  John OverweelMiddelburg57.04M65   12.617  4:453.50
32  Jan CornelisseMiddelburg57.08Mse   12.602  4:463.50
33  Lizo KoppejanArnemuiden57.10M45   12.595  4:463.50
34  Michiel BleijenberghMiddelburg57.13Mse   12.584  4:463.50
35  Mark Allemekinderss-Heer Hendrikskinderen57.16Mse   12.573  4:463.49
36  Erik DrijdijkMiddelburg57.25Mse   12.540  4:473.48
37  Siem CornelisseArnemuiden57.27Mse   12.533  4:473.48
38  Patrick KokVlissingen57.29Mse   12.525  4:473.48
39  Henny HogewegOostkapelle58.54Mse   12.224  4:553.40
40  Edwin van AlphenVlissingen58.57M45   12.214  4:553.39
41  Bianca SteijnKwadendamme59.00Vse   12.203  4:553.39
42  Corina LievenseMiddelburg59.04Vse   12.190  4:553.39
43  Cor SchipperMiddelburg59.06M60   12.183  4:563.38
44  Sandra van de BroekSint Laurens59.09Vse   12.172  4:563.38
45  Johnny DoomsTerneuzen59.29M65   12.104  4:573.36
46  Willem HuiszoonMiddelburg59.45Mse   12.050  4:593.35
47  Ronald van HerculesSerooskerke59.47Mse   12.043  4:593.35
48  William de JongeNieuwdorp59.59M45   12.003  5:003.33
49  Andre LousWestkapelle1.00.18Mse   11.940  5:023.32
50  Saskia OosterbaanVlissingen1.00.37Vse   11.878  5:033.30
51  Andre DavidseMiddelburg1.00.50Mse   11.836  5:043.29
52  Bart van BelleVlissingen1.00.59Mse   11.807  5:053.28
53  Peter RotteMiddelburg1.01.03Mse   11.794  5:053.28
54  Jurgen PeerOost-Souburg1.01.35Mse   11.691  5:083.25
55  Nanda HendrikseMiddelburg1.01.48Vse   11.650  5:093.24
56  Karin ToornstraMiddelburg1.02.06Vse   11.594  5:113.22
57  Enrico JoziasseMiddelburg1.02.29Mse   11.523  5:123.20
58  Petra VerhulstWestkapelle1.02.38V45   11.495  5:133.19
59  Suzanne GeschiereMiddelburg1.03.04Vse   11.416  5:153.17
60  Wim DingemanseGrijpskerke1.03.07M55   11.407  5:163.17
61  Remi MesuMiddelburg1.03.34Mse   11.327  5:183.15
62  Arthur StijnsOudelande1.04.41M70   11.131  5:233.09
63  Andre BommeljeSerooskerke1.04.56Mse   11.088  5:253.08
64  Jan BesuijenMiddelburg1.05.18Mse   11.026  5:273.06
65  Jon van CaspelVlissingen1.05.23M60   11.012  5:273.06
66  Frits van BorrendamMiddelburg1.05.38Mse   10.970  5:283.05
67  Ellie SpaansGoes1.06.44V60   10.789  5:343.00
68  Maarten van KalsbeekMiddelburg1.06.52Mse   10.768  5:342.99
69  Jessica VernooijMiddelburg1.07.29Vse   10.669  5:372.96
70  Liesbeth SchakelMiddelburg1.08.13Vse   10.555  5:412.93
71  Peter CastelGoes1.08.15M55   10.549  5:412.93
72  Marina Mols-Heer Abtskerke1.09.01Vse   10.432  5:452.90
73  Patty FranseKwadendamme1.09.08Vse   10.415  5:462.89
74  Katja de GroesVrouwenpolder1.14.07Vse   9.714  6:112.70
75  Theo SimonsMiddelburg1.14.14M60   9.699  6:112.69
76  Niels WestmaasGoes1.16.08Mse   9.457  6:212.63
77  Linda WestmaasGoes1.16.11Vse   9.451  6:212.63
78  Pien WestmaasGoes1.16.15Vse   9.443  6:212.62
79  George HeukelomNieuwerkerk1.16.18Mse   9.436  6:222.62
80  Remy Baats-Heer Hendrikskinderen1.16.21Mse   9.430  6:222.62
Mannen: 61 (76.25%) => M35=3 - M40=2 - M45=6 - M50=3 - M55=4 - M60=3 - M65=2 - M70=1 - Mse=37
Vrouwen: 19 (23.75%) => V45=1 - V60=1 - Vse=17

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Adriaan Walhout43:04Remy Vasseur44:57Wim van Sparrentak44:59Linda Versluis53:4480
2017Adriaan van Keulen45:16Wim van Sparrentak45:23Wilco Boogaard45:43Valesca Lefeber55:38113
2016Joeri Versluis44:18Wim van Sparrentak45:02Arjo Verhage45:48Evelien van Sparrentak56:10109
2015Erwin Adan42:48Joeri Versluis44:09Wim van Sparrentak44:29Carolien van de Kreeke49:1590
2014Adriaan van Keulen43:44Adriaan Walhout44:42Jorim de Boks45:01Anjolie Engels47:41101
2013Arjo Verhage46:28Piet Wisse46:39Maris Jacobs47:15Anjolie Engels45:4868

8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Sergio HarinckGonzalez Running27.53Mse   17.215  3:294.78
2  Jan-Willem RoelseGonzalez Running28.52Mse   16.628  3:374.62
3  Wilco BoogaardMiddelburg29.46M40   16.125  3:434.48
4  Willem de KorteAagtekerke30.10Mse   15.912  3:464.42
5  Olof HoogestegerVlissingen30.48M40   15.584  3:514.33
6  Stefan den HollanderMeliskerke31.13Mse   15.376  3:544.27
7  Yanis van der JagtVlissingen32.04Mse   14.969  4:014.16
8  Armin StangenbergSchriesheim32.10Mse   14.922  4:014.15
9  Gijsbert Elstgeests-Heerenhoek33.21M45   14.393  4:104.00
10  Thijs KoopsOost-Souburg33.33Mse   14.307  4:123.97
11  Jan MolendijkKrabbendijke33.54Mse   14.159  4:143.93
12  Huub BeelenGoes36.03M55   13.315  4:303.70
13  Suzanne van ElsackerMiddelburg36.11Vse   13.266  4:313.68
14  Rene LouwerseVlissingen36.19Mse   13.217  4:323.67
15  Albert KarstanjeMiddelburg36.21Mse   13.205  4:333.67
16  Durby MeijboomVlissingen36.23Vse   13.193  4:333.66
17  Ron DellebekeOost-Souburg36.26M55   13.175  4:333.66
18  Jack SmitsOost-Souburg36.34M55   13.127  4:343.65
19  Lydia KleinjanGoes36.54Vse   13.008  4:373.61
20  Jaco KleinjanGoes36.57Mse   12.991  4:373.61
21  Marc RommersVlissingen37.02M50   12.961  4:383.60
22  Koen de VriesVlissingen37.55M60   12.659  4:443.52
23  Sander nde LangeMiddelburg38.50Mse   12.361  4:513.43
24  Maroeska ArsGoes38.58V40   12.318  4:523.42
25  Rens DavidseMiddelburg39.01Mse   12.302  4:533.42
26  Ko DavidseOostkapelle39.38Mse   12.111  4:573.36
27  Johan DekkerMiddelburg39.49M60   12.055  4:593.35
28  Jannie de VriesVlissingen39.52V55   12.040  4:593.34
29  Louisse de PooterMiddelburg40.14Vse   11.930  5:023.31
30  Tono WondergemWestkapelle40.26M55   11.871  5:033.30
31  Leon JooseMiddelburg40.29Mse   11.857  5:043.29
32  Henrike BlokpoelOost-Souburg40.46Vse   11.774  5:063.27
33  Corne van LomwelOost-Souburg40.49Mse   11.760  5:063.27
34  Hans JoosseMiddelburg41.03M65   11.693  5:083.25
35  Debbie VerstelleGoes41.05V35   11.684  5:083.25
36  Bram van EenennaamNieuw- en Sint Joosland41.08Mse   11.669  5:093.24
37  Nathalie de VisserGrijpskerke41.18Vse   11.622  5:103.23
38  Sandra HaazebroekOost-Souburg41.46Vse   11.492  5:133.19
39  Corry de SchachtWijvenclub41.51Mse   11.470  5:143.19
40  Chris van AntwerpenGoes41.58Mse   11.438  5:153.18
41  Kees KuzeeMiddelburg42.02Mse   11.420  5:153.17
42  Dylan den HartogMiddelburg42.07Mse   11.397  5:163.17
43  Debby Elstgeests-Heerenhoek42.10Vse   11.383  5:163.16
44  Angela van AlphenVlissingen42.28V45   11.303  5:193.14
45  Janneke VerschuureKruiningen42.43Vse   11.237  5:203.12
46  Dick AardenVlissingen43.20Mse   11.077  5:253.08
47  Ineke TempelaarVlissingen43.24V60   11.060  5:263.07
48  Astrid DellaertMiddelburg43.26Vse   11.051  5:263.07
49  Melissa PoppeGrijpskerke43.28Vse   11.043  5:263.07
50  Huib DeurlooMiddelburg43.31M35   11.030  5:263.06
51  Carlijn PoldermanMiddelburg43.44Vse   10.976  5:283.05
52  Edwin KoopsOost-Souburg43.47Mse   10.963  5:283.05
53  Monika TramperMiddelburg43.51Vse   10.946  5:293.04
54  Evelien KooleMiddelburg43.54Vse   10.934  5:293.04
55  Myra LatuheruMiddelburg43.57Vse   10.922  5:303.03
56  Edwin SchoeMiddelburg43.59Mse   10.913  5:303.03
57  Linda SchoeUtrecht44.03Vse   10.897  5:303.03
58  Wilko HeijMiddelburg44.05Mse   10.888  5:313.02
59  Sanne KunstSerooskerke44.17Vse   10.839  5:323.01
60  Miranda KwakkelaarMiddelburg44.30V40   10.787  5:343.00
61  Jaap LuitwielerDynamica44.43Mse   10.734  5:352.98
62  Ruben LeijnseMiddelburg44.52Mse   10.698  5:372.97
63  Ilse KuijpersMiddelburg44.55Vse   10.686  5:372.97
64  Nicolie HensarKoudekerke45.02Vse   10.659  5:382.96
65  Harry DavidseSerooskerke45.06Mse   10.643  5:382.96
66  Ilona de GrooteOost-Souburg45.37Vse   10.522  5:422.92
67  Miriam DissenMiddelburg45.40Vse   10.511  5:432.92
68  Buddy van GorkomOost-Souburg45.42Mse   10.503  5:432.92
69  Wim BoogertMiddelburg45.46M55   10.488  5:432.91
70  Elze DijkstraMiddelburg46.00Vse   10.435  5:452.90
71  Jacqueline BaasOost-Souburg46.03Vse   10.423  5:452.90
72  Jan FranseMiddelburg46.08Mse   10.405  5:462.89
73  Danny van 't WesteindeGoes46.11Mse   10.393  5:462.89
74  Sjoerd WassinkVlissingen46.16Mse   10.375  5:472.88
75  Els GelokVlissingen46.18Vse   10.367  5:472.88
76  Lena KleingeldVlissingen46.21Vse   10.356  5:482.88
77  Jacco van de GruiterArnemuiden46.32Vse   10.315  5:492.87
78  Natasja BreijerSerooskerke46.34Vse   10.308  5:492.86
79  Inge SteketeeOost-Souburg46.39Vse   10.289  5:502.86
80  Jacolien VisserMiddelburg46.42Vse   10.278  5:502.86
81  Kees FranckeGrijpskerke46.51Mse   10.245  5:512.85
82  Regine BoogertMiddelburg46.57Vse   10.224  5:522.84
83  Annelies BaasKoudekerke46.59Vse   10.216  5:522.84
84  Hans CrielaardOost-Souburg47.06Mse   10.191  5:532.83
85  Jeltina StevelsMiddelburg47.20Vse   10.141  5:552.82
86  Ton TijhuisVlissingen47.55Mse   10.017  5:592.78
87  Jolanda van HaverenOost-Souburg48.03Vse   9.990  6:002.77
88  Hans van SluijsMiddelburg48.06M65   9.979  6:012.77
89  Liesbeth KokVlissingen48.38Vse   9.870  6:052.74
90  Wilza KouwerGapinge49.03Vse   9.786  6:082.72
91  Andre de HondtOost-Souburg49.13Mse   9.753  6:092.71
92  Krista JoziasseMiddelburg49.54Vse   9.619  6:142.67
93  Anita van OuwerkerkMiddelburg50.05Vse   9.584  6:162.66
94  Marja JongepierNieuw- en Sint Joosland55.01V60   8.725  6:532.42
95  Ilse van DommelenBiggekerke55.49Vse   8.600  6:592.39
Mannen: 50 (52.63%) => M35=1 - M40=2 - M45=1 - M50=1 - M55=5 - M60=2 - M65=2 - Mse=36
Vrouwen: 45 (47.37%) => V35=1 - V40=2 - V45=1 - V55=1 - V60=2 - Vse=38

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Sergio Harinck27:53Jan-Willem Roelse28:52Wilco Boogaard29:46Suzanne van Elsacker36:1195
2017Sven Vermeulen30:09Tom Verbeek31:31Jonathan Boon31:36Emma Schiffman34:38109
2016Ruben Boutens31:29Luc Strating32:36Berry Simonse32:52Bianca de Regt35:02112
2015Danny Huibregtse31:03Sven Vermeulen31:18Jan-Willem Roelse32:21Mirthe Overkamp35:3668
2014Jan-Willem Roelse31:05Bart de Visser31:23Peter Meeuwsen31:39Jannie de Vries37:3577
2013Ivar van den Bos32:29Patrick Vogel32:34Jan-Willem Roelse32:47Bianca de Regt36:1943


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.817 seconden nodig om deze lijst met 175 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

4 km
001 Verstraate Wouter    Westkapelle      148 0:14:13    1eHeer
002 Geerste Ronald       Serooskerke      157 0:14:38    2eHeer
003 Vries Martijn de     Middelburg       122 0:14:52    3eHeer
004 Boutens Ruben        Middelburg       128 0:14:59    4eHeer
005 Aafjes Jonah         Kortgene         154 0:15:25    5eHeer
006 Gertman Amber        Roosendaal       146 0:15:35    1eDame
007 Meijers Andre        Hoedekenskerke   150 0:16:04    6eHeer
008 Smit Rick de         Goes             103 0:16:06    7eHeer
009 Elstgeest Youri      s-Heerenhoek     125 0:16:46    8eHeer
010 Koole Stijn          Zoutelande       147 0:17:15    9eHeer
011 Poortvliet Sico      Middelburg       139 0:17:51   10eHeer
012 Vermaat Michael      Souburg          137 0:17:53   11eHeer
013 Verhage Annemiek     Middelburg       442 0:18:02    2eDame
014 Janse Dennis         Middelburg       133 0:18:36   12eHeer
015 Buijze Jeffrey       Middelburg       112 0:18:51   13eHeer
016 Davidse Lisa         Middelburg       140 0:18:53    3eDame
017 Jonghe Jo de         Oudenaarde       109 0:19:43   14eHeer
018 Westerhout Hanneke   Middelburg       113 0:19:45    4eDame
019 Rijkeboer Johan      Middelburg       134 0:19:51   15eHeer
020 Lievense Carmen      Middelburg       119 0:19:59    5eDame
021 Lievense Hans        Middelburg       121 0:20:04   16eHeer
022 Lievense Renate      Middelburg       120 0:20:06    6eDame
023 Elstgeest Lotte      s-Heerenhoek     126 0:20:20    7eDame
024 Luijk Aart van       Middelburg       129 0:20:27   17eHeer
025 Jonge Dylano de      Nieuwdorp        127 0:20:42   18eHeer
026 Duijn Arjan van      Kortgene         155 0:21:09   19eHeer
027 Kuzee Dita           Middelburg       118 0:21:18    8eDame
028 Baak Miriam          Souburg          106 0:21:41    9eDame
029 Ridder Laura de      Middelburg       135 0:21:44   10eDame
030 Vermare Alex         Kapelle          114 0:22:07   20eHeer
031 Boutens Janneke      Middelburg       131 0:22:09   11eDame
032 Velde Daysy v d      Oostburg         156 0:22:23   12eDame
033 Knaap Bas            Vlissingen       124 0:22:48   21eHeer
034 Breijer Myrthe       Serooskerke      138 0:22:50   13eDame
035 Mol Elise            s-H Abtskerke    143 0:22:54   14eDame
036 Buth Marc            Middelburg       496 0:22:59   22eHeer
037 Latuheru Martine     Vlissingen       111 0:23:03   15eDame
038 Aerts Sarijke        Middelburg       144 0:23:29   16eDame
039 Assink Cindy         Middelburg       123 0:23:31   17eDame
040 Gruiter Wilma v d    Arnemuiden       116 0:23:35   18eDame
041 Davidse Simone       Oostkapelle      132 0:23:48   19eDame
042 Boutens Annelien     Middelburg       130 0:24:02   20eDame
043 Belle Mia van        Vlissingen       110 0:24:06   21eDame
044 Pijnenburg Petrie    Veere            105 0:24:15   22eDame
045 Paulusse Annemiek    Souburg          115 0:24:26   23eDame
046 Kolijn Jolanda       Souburg          141 0:24:28   24eDame
047 Rijke Bianca de      Lewedorp         101 0:24:51   25eDame
048 Polderman Ellen      Middelburg       142 0:25:40   23eHeer
049 Maljaars Danielle    Oostkapelle      160 0:25:42   26eDame
050 Coomans Esther       Amsterdam        159 0:25:44   27eDame
051 Dingemanse Helle     Zoutelande       153 0:26:51   28eDame
052 Dingemanse Marco     Zoutelande       151 0:26:53   24eHeer
053 Dingemanse Kristel   Zoutelande       152 0:26:56   29eDame
054 Dingemanse Leo       Vlissingen       149 0:26:59   25eHeer
055 Blom Diana           Oostkapelle      158 0:27:02   30eDame
056 Barselaar Ruud v d   Middelburg       117 0:27:05   26eHeer
057 Peters Natasja       Vlissingen       102 0:27:08   31eDame
058 Janse Lizanna        Souburg          107 0:27:10   32eDame
059 Janse Corina         Souburg          108 0:27:13   33eDame
060 Molen Marcelina v d  Wijvenclub       145 0:27:20   34eDame
061 Palm Marjolein v d   Wijvenclub       100 0:27:22   35eDame
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
14-06-2019 8e SchellachloopMiddelburgDynamica0
09-06-2017 6e SchellachloopMiddelburgDynamica0
27-05-2016 SchellachloopMiddelburgDynamica1458
29-05-2015 SchellachloopMiddelburgDynamica2038
16-05-2014 3e SchellachloopMiddelburgDynamica2206
07-06-2013 2e SchellachloopMiddelburgDynamica2390
08-06-2012 SchellachloopMiddelburgDynamica2352

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
15-06: Maasdijkmarathon (1)
marath Peter Biewenga (PR)2.56.12  Mse
15-06: Nijmegen Global Athletics (3)
5000 m Patrick de Vos (PR)15.41.02  Mse
1500 m Yunis Stitan (PR 3.55.57)3.59.34  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR)4.04.90  JoA
13-06: Track Meeting Dordrecht (3)
3000 m Bart van Trigt (PR 9.02.32)9.04.19  Mse
3000 m Abraham Mehari (PR 9.34.69)9.36.18  JoA
3000 m Wouter Schets (PR)9.52.12  JoB
10-06: Pinksterwedstrijd Hulst (10)
08-06: 48e Gouden Spike Leiden (3)
08-06: 37e Lenteloop Papendrecht (1)
08-06: Memorial Jos Verstockt Lier (1)
02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (52)
01-06: Baanwedstrijd Zierikzee (18)
01-06: Putbosmeeting Oordegem (4)
30-05: Harry Schulting Games Vught (1)
28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (9)
26-05: Rock 'n' Roll Marathon Liverpool (6)
25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem (6)
24-05: Track Meeting Utrecht (4)
19-05: Leiden Marathon (10)
18-05: Ter Specke Bokaal Lisse (1)
18-05: Marathon Helsinki (5)
16-05: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (3)
15-05: Avondbaanwedstrijd Dongen (1)
12-05: Great Breweries Marathon Puurs (11)
11-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (3)
09-05: Track Meeting Barendrecht (5)
07-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (12)
05-05: 2e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (5)
03-05: Track Meeting Utrecht (4)
03-05: Avondbaanwedstrijd Zierikzee (34)
01-05: Knokke 10 KM (8)
01-05: Belgisch Studenten Kampioenschap Oordegem (1)
01-05: Tungri Run Tongeren (1)
28-04: London Marathon Londen (1)
28-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (34)
Atletiek Zeeland © 2019