zaterdag 17 november 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
16-11: Aggrey Agaba oppermachtig in 51e Mosselloop
13-11: Kustmarathon kan volgend jaar weer terug naar oud parcours
12-11: Levensduur van sporthorloges
10-11: Aggrey Agaba klopt Pleijte en Harmes in Mosselloop
29-10: Stelleplascross opent Zeeuws veldloopseizoen
23-10: Zorgt EK cross voor een nieuwe impuls?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 18-11: 35e Zevenheuvelenloop Nijmegen
za 24-11: 33e Elderschanscross Aardenburg
zo 25-11: 19e Zakloop Nisse
za 01-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 01-12: 26e Inkelcross Kruiningen
za 08-12: Halve Marathon Terneuzen
zo 09-12: Jules Unlimitedloop Breskens
vr 14-12: Kanjerloop Goes
za 15-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
zo 16-12: 13e Spark marathon Spijkenisse
za 22-12: 19e Aagtekerke Run
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 11-11: 1e Natuurloop Retranchement
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen (286)
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (100)
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse (416)
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst (138)
za 03-11: Appelloop Axel (168)
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (93)
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand (67)
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (107)
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg (109)
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande (1436)
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
7e Zwaakse Weel loop
Kwadendamme, zondag 22 april 2018 - Organisatie: ZR Running Team
15 km >> Zeeuws record staat met 44.31 min. vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Jozias Boone (PR 57.29)Goes1.00.00M35   15.000  4:00
2  Jeroen HollebrandsEtten-Leur1.06.35Mse   13.517  4:26
3  Jan-Kees Koole (PR 1.02.43)Wolphaartsdijk1.08.53Mse   13.066  4:36
4  Jean-Paul WillemsenMiddelburg1.12.09Mse   12.474  4:49
5  Ewald Provoost (PR 1.04.21)Biggekerke1.13.07Mse   12.309  4:52
6  Remco Kapteijn (PR 1.05.11)Kapelle-Biezelinge1.14.08M45   12.140  4:57
7  Guillaume de Jonge (PR)Oost-Souburg1.15.26Mse   11.931  5:02
8  Esther Noteboom (PR)Heinkenszand1.15.30Vse   11.921  5:02
9  Marius Besuijen (PR 55.01)Middelburg1.15.33M55   11.913  5:02
10  Pietjan Reijnierse (PR 1.13.48)Koudekerke1.15.38M55   11.900  5:03
11  Gert-Jan Ludikhuize (PR)Middelburg1.19.14Mse   11.359  5:17
12  Gerrit Spaans (PR 1.12.52)Goes1.19.58M65   11.255  5:20
13  Patrick Stokx (PR 1.14.09)Heinkenszand1.21.04Mse   11.102  5:24
14  John Jansen (PR 1.16.46)Lewedorp1.23.21M60   10.798  5:33
15  Martijn Ruissen (PR 1.13.47)Oud-Sabbinge1.24.38Mse   10.634  5:39
16  Wim-Paul Lievense (debuut)Middelburg1.27.05Mse   10.335  5:48
17  Bram Brasser (PR 1.20.06)Vlissingen1.27.32Mse   10.282  5:50
18  Joeri van der GenderHerentals1.28.08Mse   10.212  5:53
19  Linda Goense (debuut)Ovezande1.28.27V50   10.175  5:54
20  Wendy van de Heide (PR 1.18.22)Vlissingen1.28.31Vse   10.168  5:54
21  Jan Dalebout (PR 1.22.24)Kapelle-Biezelinge1.30.12Mse   9.978  6:01
22  Manouk Remijn (PR 1.14.37)Ovezande1.30.16Vse   9.970  6:01
23  Patty Franse (PR 1.29.42)Kwadendamme1.33.20Vse   9.643  6:13
24  Herman Abbink (PR 1.11.15)Goes1.39.24M60   9.054  6:38
25  Rene Nijsse (PR 1.23.45)Oud-Sabbinge1.40.15Mse   8.978  6:41
26  Marina Mol (PR 1.33.02)s-Heer Abtskerke1.40.18Vse   8.973  6:41
Mannen: 20 (76.92%) => M35=1 - M45=1 - M55=2 - M60=2 - M65=1 - Mse=13
Vrouwen: 6 (23.08%) => V50=1 - Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Jozias Boone1:00:00Jeroen Hollebrands1:06:35Jan-Kees Koole1:08:53Esther Noteboom1:15:3026
2017Boris de Bruijn56:04Luuk Balkenende57:22Sven Vermeulen58:47Nelleke Balde1:09:4076
2014Danny de Leeuw58:48Peter van Limbergen59:53Dennis Heilbron1:04:05Nadine de Wilde1:09:0441

6.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Sem BodeBiggekerke25.02Mse   15.340  3:55
2  Ronald GeertseSerooskerke25.21Mse   15.148  3:58
3  Martijn de VriesMiddelburg25.40M35   14.961  4:01
4  Tom VerbeekKwadendamme25.57Mse   14.798  4:03
5  Rini BruggemanWilhelminadorp26.18M50   14.601  4:07
6  Arnoud RijkHeinkenszand26.50Mse   14.311  4:12
7  Martijn LavooijGoes29.13M45   13.143  4:34
8  Huub BeelenGoes29.57M55   12.821  4:41
9  Mark AlmekindersHeinkenszand30.14Mse   12.701  4:43
10  Thiery PietsGroningen31.13Mse   12.301  4:53
11  Robert BosHeinkenszand31.21Mse   12.249  4:54
12  Maurice SteketeeMiddelburg31.26M35   12.216  4:55
13  Sanne StroosnijderKruiningen31.29Vse   12.197  4:55
14  Henny StratingKamperland31.48V50   12.075  4:58
15  Ko van DammeKwadendamme31.52M55   12.050  4:59
16  Wim RooseGoes32.00M65   12.000  5:00
17  Ingrid KoeneYerseke32.39V55   11.761  5:06
18  Rene den ToonderGoes33.34Mse   11.440  5:15
19  Cees HoogerlandKwadendamme33.46Mse   11.372  5:17
20  John CarolHeinkenszand33.49Mse   11.355  5:17
21  Muriel HofmanKloetinge33.52Vse   11.339  5:18
22  Judith de TheerKloetinge33.54Vse   11.327  5:18
23  Matthijs BodeBiggekerke33.58Mse   11.305  5:18
24  Bo de MuynckHeinkenszand34.01Vse   11.289  5:19
25  Stephan SteenbackerNisse34.05Mse   11.267  5:20
26  Henrike BlokpoelOost-Souburg34.18Vse   11.195  5:22
27  Michael VermaatOost-Souburg35.11Mse   10.914  5:30
28  Sylvia VerkaikOvezande35.33Vse   10.802  5:33
29  Jacquelien SmitHeinkenszand35.44Vse   10.746  5:35
30  Leonhard van EgeraalBergen op Zoom35.47Mse   10.731  5:35
31  Ellie SpaansGoes36.46Vse   10.444  5:45
32  Marius LeendertseKapelle-Biezelinge37.34M65   10.222  5:52
33  John GuequierreMiddelburg37.54M65   10.132  5:55
34  Cherry StratingKamperland37.58M45   10.114  5:56
35  Dick HoogestegerHeinkenszand38.21Mse   10.013  6:00
36  Cees JoosseNisse40.19M60   9.525  6:18
37  Marcel MohrKortgene41.14Mse   9.313  6:27
38  Jolanda ZuidhofHeinkenszand43.30Vse   8.828  6:48
39  Gisela NijsseOud-Sabbinge43.35Vse   8.811  6:49
40  Ron OpeneerArnemuiden43.39Mse   8.797  6:49
Mannen: 28 (70%) => M35=2 - M45=2 - M50=1 - M55=2 - M60=1 - M65=3 - Mse=17
Vrouwen: 12 (30%) => V50=1 - V55=1 - Vse=10

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Sem Bode25:02Ronald Geertse25:21Martijn de Vries25:40Sanne Stroosnijder31:2940
2017Jan-Kees Koole24:02Arnoud Rijk24:13Wilko de Vos24:15Roos Nieuwdorp28:2472
2016Patrick de Vos22:23Martijn Tissink22:57Jan-Kees Koole25:01Roos Nieuwdorp28:2179
2015Bereket Petersen22:45Joel Aafjes23:08Raoul Poortvliet25:04Mariska de Kroo30:3557
2014Gerben van de Bliek24:41J de Freijter26:46Ronald de Broekert27:05Paola van Gilst28:1249


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.489 seconden nodig om deze lijst met 66 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
23-04-2017 6e Zwaakse Weel loopKwadendammeZR Running Team0
24-04-2016 5e Zwaakse Weel loopKwadendammeZR Running Team1123
26-04-2015 4e Zwaakse Weel loopKwadendammeZR Running Team1618
27-04-2014 3e Zwaakse Weel loopKwadendammeZR Running Team1124
28-04-2013 2e Zwaakse Weel loopKwadendammeZR Running Team1685

 
Laatste reacties:
Jan Roose: Kustmarathon Kan Volgend Jaar ..
Gerben Soethaert: Levensduur Van Sporthorloges..
Martijn de Kok: Levensduur Van Sporthorloges..
Jeroen Janse: Levensduur Van Sporthorloges..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
11-11: Istanbul Marathon (3)
marath Hans Verhaagen (PR 3.08.54)3.14.09  M50
marath Gert-Jan Verbrugge (PR 2.58.36)3.26.16  M50
marath Renske Verbrugge (PR 3.32.32)3.46.27  V45
04-11: 13e Drechtstadloop Dordrecht (10)
04-11: New York City Marathon (2)
28-10: Marathon Ljubljana (7)
28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur (61)
28-10: Brussels Marathon (1)
28-10: Diepe Hel Holterbergloop Nijverdal (1)
28-10: Ghent Marathon Gent (5)
21-10: 43e Amsterdam Marathon (26)
21-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
14-10: 35e Marathon Eindhoven (10)
14-10: Linker Oevert marathon Antwerpen (5)
07-10: 33e Singelloop Breda (41)
23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam (24)
23-09: Vestingloop Willemstad (21)
23-09: Berenloop Beernem (5)
Recente video(s)

Atletiek Zeeland © 2018