donderdag 27 februari 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-01: Nog dieper graven over het meten van afstand met GPS door deelnemers
17-01: Voor de 9e keer Kapellecross
03-01: Nogmaals over vermeende PR's en onzorgvuldig gemeten afstanden
28-12: Wel of geen PR op Tien Mijl in Barendrecht?
18-12: De hardloopnieuwsresten van 2019
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen
za 07-03: Krokusloop Hulst
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle
zo 08-03: 45e CPC Loop Den Haag
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad
za 14-03: 48e Pannekoekloop Westenschouwen
zo 15-03: 27e Zwinstedenloop Sluis
zo 15-03: 32e Parelloop Brunssum
za 21-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 21-03: 9e Ronde van BRU Bruinisse
zo 22-03: 60 km van Walcheren Vlissingen
za 28-03: 25 km van Hulst
zo 29-03: 15e Venloop
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen
za 22-02: Halve Marathon Axel
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (227)
za 08-02: Erpelkappersloop Axel (140)
za 08-02: Grevelingen cross Bruinisse (115)
zo 02-02: 29e Midwinter Halve Marathon Cadzand (391)
za 01-02: 22e Rammekensloop Ritthem (267)
za 25-01: 6e Scheldesport cross Westdorpe (85)
za 18-01: Dow trimloop Terneuzen (88)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

12e Oosterscheldeloop

Goes, zaterdag 7 april 2018 - Organisatie: AV'56
Tien Mijl >>> Zeeuws record staat met 47.01 vanaf 18-09-1988 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tim Pleijte (PR 51.37) Vlissingen56.46minMse   17.006  3:324.72629
2  Martijn de Kok (PR 53.12) Heinkenszand58.03minM35   16.630  3:364.62578
3  Jeroen Janse (PR)Kapelle-Biezelinge1.00.36minMse   15.931  3:464.43482
4  Jeroen van DammeRoosendaal1.02.10minM40   15.529  3:524.31427
5  Wilko de Vos (PR 54.17) Kattendijke1.03.16minM50   15.259  3:564.24391
6  Heddie Nieuwdorp (PR 1.01.42) AV'561.03.31minM60   15.199  3:574.22383
7  Peter Balkenende (PR 59.16) Goes1.04.05minM50   15.065  3:594.18365
8  Jan-Willem Roelse (PR 1.03.53) Goes1.04.35minMse   14.948  4:014.15350
9  Jan-Willem DavidseZwolle1.05.27minM50   14.750  4:044.10324
10  John Slabbekoorn (PR 1.03.52) Kapelle-Biezelinge1.05.38minM50   14.709  4:054.09318
11  Chris de Smit (PR 1.03.27) Hulst1.05.56minM35   14.642  4:064.07310
12  David Schrier (PR 1.02.06) Vlissingen1.06.09minMse   14.594  4:074.05303
13  Joel Aafjes (debuut) Kortgene1.06.25minMse   14.536  4:084.04296
14  Carolien van de Kreeke (PR 1.05.05) Serooskerke1.07.27minV40   14.313  4:123.98496
15  Ronald Geertse (PR 1.05.49) Serooskerke1.07.56minM40   14.211  4:133.95255
16  Yvonne Moerland (PR 1.05.13) Yerseke1.08.05minV35   14.180  4:143.94475
17  Marcel Adriaanse (PR 1.04.57) Middelburg1.08.08minM40   14.169  4:143.94250
18  Bart Verhaeghe (PR)Kapelle-Biezelinge1.08.37minM35   14.069  4:163.91237
19  Peter Meeuwsen (PR 1.02.39) Krabbendijke1.09.02minMse   13.985  4:173.88227
20  Hans Verhaagen (debuut) Goes1.09.59minM50   13.795  4:213.83204
21  Rob Schaap (PR 1.05.26) Vlissingen1.10.04minM60   13.778  4:213.83202
22  Monica Sanderse (PR 1.08.53) Vlissingen1.10.17minV35   13.736  4:223.82408
23  Rini Bruggeman (PR 53.28) Wilhelminadorp1.10.47minM50   13.639  4:243.79186
24  Ruben Boutens (debuut) Middelburg1.10.57minMse   13.607  4:253.78182
25  Edwin van Alphen (PR 1.02.47) Vlissingen1.11.49minM45   13.443  4:283.73164
26  Arnoud Rijk (debuut) Heinkenszand1.12.10minMse   13.377  4:293.72157
27  Jaap HoekGoedereede1.12.44minM50   13.273  4:313.69145
28  Robin de Vriend (PR 1.11.16) Hansweert1.12.59minMse   13.228  4:323.67140
29  Lion Baas (PR 1.04.24) Vlissingen1.13.18minM40   13.171  4:333.66134
30  Marco Toussaint (debuut) Wolphaartsdijk1.13.41minM50   13.102  4:353.64127
31  Leon van Kruiningen (PR 1.10.59) Goes1.14.11minMse   13.014  4:373.61118
32  JaapJan Ritsema (PR 1.02.24) Middelburg1.15.36minM45   12.770  4:423.5594
33  Erik Kok (PR 59.05) Arnemuiden1.15.43minM45   12.750  4:423.5492
34  Reinier Spijk (PR 1.10.41) Goes1.15.46minMse   12.742  4:433.5492
35  Hans DagevosLeidschendam1.15.49minM50   12.733  4:433.5491
36  Rien van VossenHalsteren1.16.05minM50   12.689  4:443.5287
37  Rinus Paardekoper (debuut) Goes1.17.02minM50   12.532  4:473.4873
38  Patrick van Remortel (PR 1.01.29) Hulst1.18.20minM55   12.324  4:523.4256
39  Wim Wouters (PR 58.46) Kruiningen1.18.33minM60   12.290  4:533.4153
40  Tonnis van der Tuin (debuut) Kattendijke1.18.37minM50   12.280  4:533.4153
41  Eric van Remortel (PR 1.08.56) Goes1.19.20minM60   12.169  4:563.3844
42  Vincent Toutenhoofd (PR 1.09.48) Westkapelle1.20.12minM40   12.037  4:593.3435
43  Siem Cornelisse (debuut) Arnemuiden1.20.16minM60   12.027  4:593.3435
44  Enrico Kraak (PR 1.19.48) Goes1.21.01minM45   11.916  5:023.3128
45  Gertjan Bakker (debuut) Goes1.21.18minM45   11.875  5:033.3026
46  Adrie van Dalen (debuut) Lewedorp1.22.11minM50   11.747  5:063.2619
47  Nathalie Slabbekoorn (PR 1.20.21) Kapelle-Biezelinge1.22.28minVse   11.707  5:083.25128
48  Izaak Dekker (PR)Middelburg1.22.36minM50   11.688  5:083.2516
49  Adri Koole (PR 1.08.46) Serooskerke1.22.58minM65   11.636  5:093.2314
50  Jan Molendijk (debuut) Krabbendijke1.23.01minMse   11.629  5:103.2313
51  Pieter Moelker (debuut) Kloetinge1.23.06minM50   11.617  5:103.2313
52  Gerrit Spaans (PR 1.14.57) Goes1.23.19minM65   11.587  5:113.2212
53  Kees van Haveren (PR 1.17.11) Vlissingen1.23.24minM60   11.576  5:113.2211
54  Martijn Ruissen (PR 1.21.33) Oud-Sabbinge1.23.38minMse   11.543  5:123.2110
55  Henny Strating (PR 1.14.52) Kamperland1.23.55minV50   11.504  5:133.20105
56  Berry Knibbeler (PR 1.13.48) Westdorpe1.24.13minM55   11.463  5:143.187
57  Maroeska Ars (PR 1.18.08) Goes1.24.24minV40   11.438  5:153.1898
58  Leon Vermeulen (PR 1.16.15) Wemeldinge1.24.32minM40   11.420  5:153.176
59  Lydia Kleinjan (PR 1.11.43) Goes1.24.45minVse   11.391  5:163.1693
60  Werner Helmich (PR 1.20.03) Kapelle-Biezelinge1.26.26minM45   11.169  5:223.101
61  Paul de Jonge (debuut) Kloetinge1.26.40minM40   11.139  5:233.091
62  Rianne Kok (PR)Wemeldinge1.26.45minV40   11.129  5:233.0967
63  John Guequierre (PR 56.23) Middelburg1.27.10minM65   11.075  5:253.08-
64  Stefan van den Dries (PR 1.19.44) Heinkenszand1.28.16minMse   10.937  5:293.04-
65  Ronald Wagenaar (debuut) Schore1.28.35minMse   10.898  5:303.03-
66  Christine Balkenende (debuut) Goes1.29.24minV50   10.799  5:333.0039
67  Karin van Noorden (PR)Vlissingen1.29.33minV45   10.781  5:342.9938
68  Michael Vermaat (debuut) Oost-Souburg1.29.35minM40   10.777  5:342.99-
69  Marianne Knijff (debuut) Philippine1.29.39minV55   10.769  5:342.9937
70  Herman van de Glind (PR 1.29.28) Kloetinge1.29.48minM40   10.751  5:352.99-
71  Rob Roskam (debuut) Zoutelande1.29.52minM40   10.743  5:352.98-
72  Yolanda Krombeen (PR 1.29.36) Kruiningen1.29.55minV40   10.737  5:352.9835
73  Jan Noom (debuut) Scherpenisse1.29.59minMse   10.729  5:362.98-
74  Yvonne Joziasse (debuut) Middelburg1.30.02minVse   10.723  5:362.9834
75  Rene Goetheer (PR 1.15.49) Wolphaartsdijk1.30.09minM50   10.709  5:362.97-
76  Chris HeijboerKapelle-Biezelinge1.30.12minMse   10.703  5:362.97-
77  Tanita van Belzen (debuut) Kamperland1.30.19minVse   10.689  5:372.9731
78  Evelien Capello (debuut) s-Heerenhoek1.31.25minVse   10.560  5:412.9323
79  Piet Beijer (PR 1.18.37) Middelburg1.32.17minM65   10.461  5:442.91-
80  Frits van Borrendam (PR 1.28.02) Middelburg1.32.33minM60   10.431  5:452.90-
81  Rob Bourgonje (debuut) Driewegen1.33.39minM50   10.309  5:492.86-
82  Jan Euser (debuut) Veere1.34.19minM65   10.236  5:522.84-
83  Ellie Spaans (PR 1.27.59) Goes1.34.29minV60   10.218  5:522.847
84  Wim Witte (debuut) Borssele1.34.44minM60   10.191  5:532.83-
85  Jeroen Adriaanses-Gravenpolder1.35.02minMse   10.159  5:542.82-
86  Peter Verhaar (debuut) Wemeldinge1.36.12minM40   10.035  5:592.79-
87  Dirk Hooijer (debuut) Wemeldinge1.36.15minM50   10.030  5:592.79-
88  Thijs van der Zanden (debuut) Kapelle-Biezelinge1.36.18minMse   10.025  5:592.78-
89  Hans Minnaard (PR 1.16.54) Yerseke1.37.18minM55   9.922  6:032.76-
90  Arthur Stijns (PR 1.24.26) Oudelande1.37.23minM70   9.913  6:032.75-
91  Janneke Wiskerke (debuut) Goes1.37.37minV50   9.890  6:042.75-
92  Nelleke BoelhouwerZoetermeer1.37.40minVse   9.885  6:042.75-
93  Imo Jongepier (PR 1.33.03) Nieuw- en Sint Joosland1.37.45minM65   9.876  6:052.74-
94  Everdien Vermeulen (debuut) Kloetinge1.38.12minV50   9.831  6:062.73-
95  Loes BeishuizenKloetinge1.38.38minVse   9.788  6:082.72-
96  Jan-Rolf Hendriks (debuut) Middelburg1.38.42minM50   9.781  6:082.72-
97  Annemieke Houmes (debuut) Middelburg1.38.45minV35   9.776  6:082.72-
98  Chris de Koe (PR 57.51) Vlissingen1.38.50minM70   9.768  6:092.71-
99  Tea Tazelaar (PR 1.37.01) Middelburg1.38.57minV60   9.756  6:092.71-
100  Jakobus Meulenberg (PR 1.35.08) Oudelande1.39.38minM45   9.690  6:122.69-
101  Niek Hesp (PR 1.30.05) Goes1.40.39minM50   9.592  6:152.66-
102  Chris van Antwerpen (PR 1.27.04) Goes1.41.27minMse   9.516  6:182.64-
103  Marina Mol-Krijger (debuut) s-Heer Abtskerke1.42.24minVse   9.428  6:222.62-
104  Leonard van EgeraatBergen op Zoom1.42.37minM60   9.408  6:232.61-
105  Remke van Belzen (debuut) Arnemuiden1.42.55minV45   9.380  6:242.61-
106  Winanda de RuijterKapelle-Biezelinge1.43.00minV40   9.373  6:242.60-
107  Eva Posthumus (debuut) Goes1.45.21minVse   9.164  6:332.55-
108  Stefan van Hemert (PR 1.25.21) Middelburg1.46.42minMse   9.048  6:382.51-
109  Theo Simons (PR 1.37.08) Middelburg1.47.44minM60   8.961  6:422.49-
110  Jacqueline de Bondt (debuut) Goes1.47.58minV50   8.942  6:432.48-
111  Anita Wieles (debuut) Philippine1.49.05minV50   8.850  6:472.46-
112  Andre de Visser (PR 1.29.54) Krabbendijke1.49.08minM50   8.846  6:472.46-
113  Jack van Aspert (PR 1.09.16) Middelburg1.53.32minM60   8.503  7:032.36-
114  Katinka van de Glind (debuut) Kloetinge1.55.25minV40   8.364  7:102.32-
115  Ronald Dekker (debuut) Yerseke1.55.27minMse   8.362  7:112.32-
116  Jessica Maas (debuut) Zoutelande1.55.34minVse   8.354  7:112.32-
117  Mirjam Verhulst (debuut) Oud-Sabbinge1.55.37minVse   8.350  7:112.32-
118  Wolfgang Schafer (debuut) Kloetinge2.01.20minM60   7.957  7:322.21-
119  Marco BoogaardsGoes2.01.47minM40   7.927  7:342.20-
120  Anoeska van de NoortGoes2.01.49minV40   7.925  7:342.20-
121  Yvonne Houweling (debuut) Goes2.01.57minV40   7.916  7:352.20-
122  Jack de Groote (debuut) Wilhelminadorp2.02.00minM60   7.913  7:352.20-
123  Henk de Kiewit (PR 1.34.19) Kapelle-Biezelinge2.04.08minM40   7.777  7:432.16-
124  Diana Koopman (debuut) Krabbendijke2.05.03minV40   7.720  7:462.14-
125  Nadine Leestemaker (debuut) Goes2.07.06minVse   7.596  7:542.11-
126  Hans LeestemakerGoes2.07.12minM40   7.590  7:542.11-
Mannen: 91 (72.22%) => M35=3 - M40=14 - M45=7 - M50=21 - M55=3 - M60=13 - M65=6 - M70=2 - Mse=22
Vrouwen: 35 (27.78%) => V35=3 - V40=9 - V45=2 - V50=6 - V55=1 - V60=2 - Vse=12

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

Tien Mijl

2019Tim Pleijte53:52Erwin Harmes54:50Jeroen van Damme55:13Yvonne Moerland1:05:13122
2018Tim Pleijte56:46Martijn de Kok58:03Jeroen Janse1:00:36Carolien van de Kreeke1:07:27126
2017Patrick de Vos55:44Remy Vasseur59:13Edwin de la Ruelle59:17Monica Sanderse1:13:51146

20 km

2016Huub van Noorden1:08:14Marius Besuijen1:18:12Rob Schaap1:21:22Ingrid Koene1:32:4671
2015Davy Stieperaere1:08:10Remy Vasseur1:10:16Maarten Harthoorn1:14:29Paola van Gilst1:29:57103
2014Huub van Noorden1:08:39Martijn de Kok1:10:08Maarten van den Donck1:12:42Anjolie Engels1:20:1095
2013Huub van Noorden1:13:18Maarten Harthoorn1:16:04Wilko de Vos1:16:27Marianne de Kok1:23:14123
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Bereket Petersen (PR 16.38) Hansweert16.40minMse   18.000  3:205.00540
2  Bezuayehu Petersen (PR 15.56) Hansweert16.44minMse   17.928  3:214.98530
3  Franklin van Anrooij (PR 15.38) Kapelle-Biezelinge16.47minMse   17.875  3:214.97523
4  Wouter Schets (PR 17.16) Kapelle-Biezelinge19.12minMse   15.625  3:504.34232
5  Jan-Kees Koole (PR 18.36) Wolphaartsdijk20.44minMse   14.469  4:094.02107
6  Leo de Leeuw (debuut) Wolphaartsdijk20.47minM55   14.435  4:094.01104
7  Bertus van GinnekenEtten-Leur21.35minMse   13.900  4:193.8659
8  Danny de Leeuw (PR 19.52) Goes21.44minMse   13.804  4:213.8352
9  Derk AlssemaKloetinge22.00minMse   13.636  4:243.7940
10  Pieter-Jan de Baar (PR 21.47) Wolphaartsdijk22.25minM40   13.383  4:293.7225
11  Ron Dellebeke (PR 20.01) Oost-Souburg22.39minM55   13.245  4:323.6818
12  Niels Goud (debuut) Goes22.53minMse   13.110  4:353.6413
13  Marco Olivier (PR 21.40) Vlissingen23.13minM45   12.922  4:393.596
14  Seth Dijkstra (PR)Middelburg23.17minM45   12.885  4:393.585
15  Bowen GeenseWaarde23.24minMse   12.821  4:413.564
16  Tessa Schets (debuut) Kapelle-Biezelinge23.34minVse   12.730  4:433.5488
17  Arno Molenaar (PR 23.53) Goes24.19minMse   12.337  4:523.43-
18  Ruben van Luijk (debuut) Goes24.26minMse   12.278  4:533.41-
19  John van Nunen (debuut) Wolphaartsdijk24.29minM40   12.253  4:543.40-
20  Wim Roose (PR 20.54) Goes24.34minM65   12.212  4:553.39-
21  Ina van OtzelRoosendaal24.46minVse   12.113  4:573.3636
22  Bram van Eenennaam (PR 24.09) Nieuw- en Sint Joosland24.57minMse   12.024  4:593.34-
23  Mart SchuurmanGoes25.01minMse   11.992  5:003.33-
24  Johan Dekker (PR 24.12) Middelburg25.04minM60   11.968  5:013.32-
25  Arjan Moerdijk (debuut) Goes25.33minM50   11.742  5:073.26-
26  Tara Schuilwerve (PR 22.11) s-Heer Hendrikskinderen26.01minVse   11.531  5:123.206
27  Hans Westveer (PR 24.27) Kruiningen26.04minM55   11.509  5:133.20-
28  Nathalie Marijs (debuut) Arnemuiden26.08minVse   11.480  5:143.195
29  Debbie Verstelle (debuut) Goes26.13minV35   11.443  5:153.184
30  Saskia Goole (PR 23.10) Kapelle-Biezelinge26.24minV45   11.364  5:173.162
31  Marcella de Bakkers-Heer Abtskerke26.27minVse   11.342  5:173.152
32  Ilona van Belzen (debuut) Goes26.34minVse   11.292  5:193.141
33  Corne van Lomwel (PR 24.01) Oost-Souburg27.00minMse   11.111  5:243.09-
34  Sanne KunstSerooskerke27.12minVse   11.029  5:263.06-
35  Jeroen Govers (PR 26.04) Goes27.17minV45   10.996  5:273.05-
36  Leon Schreur (debuut) Middelburg27.26minMse   10.936  5:293.04-
37  Jolanda van Haveren (PR 27.17) Oost-Souburg27.36minVse   10.870  5:313.02-
38  Nares WirtzWemeldinge28.03minVse   10.695  5:372.97-
39  Vicky LockefeerMiddelburg28.14minVse   10.626  5:392.95-
40  Kees KramerKloetinge29.00minMse   10.345  5:482.87-
41  Andrea Koning (PR)Goes29.04minVse   10.321  5:492.87-
42  Ylja van Iwaarden (debuut) Goes29.40minVse   10.112  5:562.81-
43  Dineke LindemansGoes30.10minVse   9.945  6:022.76-
44  Angela Bauer (PR)Goes30.28minVse   9.847  6:062.74-
45  Mia van Belle (PR 29.54) Vlissingen30.42minV65   9.772  6:082.71-
46  Els van Zwieten (PR 28.22) Zierikzee31.02minV70   9.667  6:122.69-
47  Ann Fiers (PR 27.51) Goes31.39minVse   9.479  6:202.63-
48  Ella de Koks-Gravenpolder31.59minVse   9.380  6:242.61-
49  Hanneke Witte (PR 29.08) Borssele32.08minV55   9.336  6:262.59-
50  Mariska van de Meeberg (debuut) Wemeldinge32.39minVse   9.188  6:322.55-
51  Ina DekkerKloetinge32.49minVse   9.142  6:342.54-
52  Rob van de Voordes-Heer Abtskerke33.23minMse   8.987  6:412.50-
53  Bram Tissink (PR 27.07) Kapelle-Biezelinge33.33minM50   8.942  6:432.48-
54  Girbe VoogdKloetinge34.04minMse   8.806  6:492.45-
55  Marjan DekkerKloetinge34.11minVse   8.776  6:502.44-
56  Marjoleine KramerGoes34.13minVse   8.768  6:512.44-
57  Sjaak van HooydonkGoes34.32minMse   8.687  6:542.41-
58  Wendy Koppejan (debuut) Middelburg35.49minVse   8.376  7:102.33-
59  Ruud van de BarselaarMiddelburg37.47minMse   7.940  7:332.21-
Mannen: 32 (54.24%) => M40=2 - M45=2 - M50=2 - M55=3 - M60=1 - M65=1 - Mse=21
Vrouwen: 27 (45.76%) => V35=1 - V45=2 - V55=1 - V65=1 - V70=1 - Vse=21

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.612 seconden nodig om deze lijst met 185 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reactie:
Jan Roose: Voor De 9e Keer Kapellecross..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
3000 m Marijke de Visser (PR 9.34.73)9.52.78  Vse
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
1500 m Wouter Verstraate (PR 4.09.34)4.12.05  Mse
800 m Jasper Zuidhof (debuut)2.02.08  Mse
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR)9.01.49  JoA
3000 m Bereket Petersen (PR 8.53.28)9.06.46  JoA
26-01: Indoormeeting Gent (2)
19-01: Kievitloop Bergen op Zoom (11)
19-01: Marathon Funchal (3)
12-01: 48e Halve van Egmond  (21)
Atletiek Zeeland © 2020