zondag 22 juli 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
20-07: Jullie lopen te snel?
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
08-06: De laatste Lepraloop!
28-05: Organiseren met de nieuwe privacywet
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 24-07: 4e Zomerloop Groede
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede
vr 27-07: 45e Noormannenloop Westkapelle
za 28-07: Memorial Rasschaert Ninove
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
vr 03-08: Track Meeting Utrecht
za 04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk
vr 17-08: 4e Goes on Track
vr 24-08: Hardloop3Daagse Ritthem
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
za 25-08: Potatorun Axel
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen
Recente uitslagen meer uitslagen
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke (236)
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad (46)
za 07-07: Ronde van Sint Kruis (25)
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande (192)
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke (74)
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle (95)
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg (149)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
3e Natuurloop
Cadzand, zondag 25 februari 2018 - Organisatie: Wielingen
9.88 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Angelo Van NevelZedelgem38.52Mse   15.252  3:56
2  Yves DepoorterKnokke-Heist38.59M50   15.206  3:57
3  Chris de SmitRKHAV40.32M35   14.625  4:06
4  Lars AndriesSint Kruis Brugge41.10Mse   14.400  4:10
5  Edwin de la RuelleKoewacht41.21M50   14.336  4:11
6  Theo RaboutAardenburg41.25M40   14.313  4:12
7  Stefaan VannesteJabbeke42.49M50   13.845  4:20
8  Peter SlitsSluis42.58M50   13.797  4:21
9  Patrick van MorrelgemSluis43.39Mse   13.581  4:25
10  Robert VroonBreskens44.37M50   13.287  4:31
11  David MestdaghSint-Michiels46.25Mse   12.771  4:42
12  Monique NobusAardenburg46.32Vse   12.739  4:43
13  Patrick van QuekelbergheAardenburg46.34M50   12.730  4:43
14  Marco RegeerReeuwijk47.10Mse   12.568  4:46
15  Walther MurreZaamslag47.39M50   12.441  4:49
16  Jaap van der VeenTerneuzen49.07M50   12.069  4:58
17  John BirchBreskens49.18M50   12.024  4:59
18  Michel de RuijsscherBreskens50.22M45   11.770  5:06
19  Patrick de SutterOostburg52.29M50   11.295  5:19
20  Alex MichielsBrugge52.46M50   11.234  5:20
21  Paz BoekhoutSint Kruis52.50Mse   11.220  5:21
22  Jelko SweegersBreskens53.06Mse   11.164  5:22
23  Fred VermeireBreskens55.34M50   10.668  5:37
24  Jan Piet FlikweertOostburg56.52M50   10.424  5:45
25  Michel De BleekerDamme59.43M50   9.927  6:03
26  Philip HeyndrickxDamme1.00.25M50   9.812  6:07
27  Ingrid BouckaertDamme1.02.30V50   9.485  6:20
28  Carla ZegersKoewacht1.05.10V50   9.097  6:36
29  Karel TobbackPuurs1.17.31M50   7.647  7:51
Mannen: 26 (89.66%) => M35=1 - M40=1 - M45=1 - M50=16 - Mse=7
4.94 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Wannes DejaegherDiksmuide19.38Mse   15.097  3:58
2  Amor MaertensNummer Een20.52Mse   14.204  4:13
3  Thomas BonamieSint-Margriete21.28Mse   13.807  4:21
4  Marco de FeijterSchoondijke22.12Mse   13.351  4:30
5  Floris HuighSchoondijke22.40Mse   13.076  4:35
6  Peter van WaesAardenburg22.57M50   12.915  4:39
7  Bart DejaegherDiksmuide23.15Mse   12.748  4:42
8  Jacques ZamanTerneuzen23.51M55   12.428  4:50
9  Niek RijnbergZuidzande23.57M50   12.376  4:51
10  Twan TimmermansHoofdplaat24.07M50   12.290  4:53
11  Johan de FeijterOostburg24.20Mse   12.181  4:56
12  Yente van CuijckRetranchement24.35Vse   12.057  4:59
13  Alphonse HamelijnckSluis24.37Mse   12.041  4:59
14  Alex FenijnPhilippine25.05M50   11.817  5:05
15  Rini FenijnNieuwvliet25.06M50   11.809  5:05
16  Kurt De MuytDamme25.31M50   11.616  5:10
17  Toni LuteijnRetranchement26.33M45   11.164  5:22
18  Corinne MaertensNummer Een26.45Vse   11.080  5:25
19  Anne-Mie DepreitereMoerkerke27.30V50   10.778  5:34
20  Michel de MeijerCadzand27.48M50   10.662  5:38
21  Giovanni BoumanOostburg28.10Mse   10.523  5:42
22  Kimberley D'HooreSluis28.15Vse   10.492  5:43
23  Marc van WaesIJzendijke28.57M70   10.238  5:52
24  Stefaan de WolfAardenburg29.01Mse   10.215  5:52
25  Annemieke RijnbergZuidzande29.56V50   9.902  6:04
26  Daisy van de VeldeOostburg30.20Vse   9.771  6:08
27  Rik van SchuurOostburg31.49M65   9.316  6:26
Mannen: 21 (77.78%) => M45=1 - M50=7 - M55=1 - M65=1 - M70=1 - Mse=10
Vrouwen: 6 (22.22%) => V50=2 - Vse=4

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.073 seconden nodig om deze lijst met 56 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
11-03-2018 4e NatuurloopCadzand-BadWielingen0
31-12-2017 2e NatuurloopNieuwvlietWielingen0
12-11-2017 1e NatuurloopRetranchementWielingen0
13-11-2016 NatuurloopCadzandWielingen375
31-12-2015 2e NatuurloopCadzandWielingen616
15-11-2015 1e NatuurloopCadzand-BadWielingen633
17-02-2013 NatuurloopCadzand-BadWielingen778
18-11-2012 NatuurloopCadzandWielingen937
06-03-2011 NatuurloopCadzand-BadWielingen1116
02-03-2008 NatuurloopCadzand-BadWielingen650
17-02-2008 NatuurloopNieuwvliet-BadWielingen564
31-12-2007 NatuurloopNieuwvliet-BadWielingen703
06-03-2005 NatuurloopCadzand-BadWielingen510
15-02-2004 NatuurloopNieuwvliet-BadWielingen396

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
07-07: Arena Games Hilversum (3)
07-07: Chaamloop (2)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
23-06: Marathon Rond Sneek en Meer (6)
21-06: 19e Molenloop Stellendam (4)
20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (25)
17-06: Dwars door Geel (1)
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
14-06: Track Meeting Dordrecht (2)
13-06: Hardloopgala Gilze (9)
12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (24)
09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht (2)
09-06: Baanwedstrijd Zierikzee (14)
09-06: 47e Gouden Spike Leiden (1)
08-06: Nijmegen Global Athletics (3)
06-06: Pagnevaartloop Oudenbosch (4)
03-06: 8e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (43)
03-06: NK Masters Gouda (1)
02-06: Putbosmeeting Oordegem (10)
02-06: Van Goghloop Zundert (3)
01-06: Track Meeting Utrecht (5)
27-05: 28e Leiden Marathon (25)
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
Atletiek Zeeland © 2018