donderdag 21 februari 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
15-02: Krijgt Jarocross in Kapelle record deelname?
14-02: Tim van den Broeke na zijn 29.53 in Schoorl aan het woord
11-02: Tim van den Broeke loopt ‘historische’ tijd op NK 10km in Schoorl
07-02: Startgeld bij volgende Jarocross in Kapelle
24-01: Jan Roose als beginnende hardloper
12-01: D’n rapsten is eerst
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-02: Halve Marathon Axel
zo 24-02: 8e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 24-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
za 02-03: Scheldesportloop Terneuzen
za 02-03: 30e Kustcross Vlissingen
za 09-03: 47e Pannekoekloop Westenschouwen
za 09-03: 32e Krokusloop Hulst
zo 10-03: 45e CPC Loop Den Haag
zo 10-03: 4e Natuurloop Retranchement
za 16-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 16-03: 52e Massaloop Oostkapelle
zo 17-03: Giganten Trail Bergen op Zoom
zo 17-03: 26e Zwinstedenloop Sluis
za 23-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 23-03: 8e Ronde van BRU Bruinisse
zo 24-03: 31e Parelloop Brunssum
Recente uitslagen meer uitslagen
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen (121)
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse
za 09-02: Erpelkappersloop Axel
zo 03-02: 28e Midwinter Halve Marathon Cadzand-Bad (420)
za 02-02: 21e Rammekensloop Ritthem (258)
za 02-02: Berlaerloop Koewacht (81)
za 26-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe (119)
za 26-01: 5e Scheldesport cross Westdorpe (88)
za 19-01: 1e Dow trimloop Terneuzen (106)
za 12-01: 21e Steense Rattenloop Sint Jansteen (99)
za 12-01: 47e Deltacross Westenschouwen (282)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
3e Natuurloop
Cadzand, zondag 25 februari 2018 - Organisatie: Wielingen
9.88 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Angelo Van NevelZedelgem38.52Mse   15.252  3:56
2  Yves DepoorterKnokke-Heist38.59M50   15.206  3:57
3  Chris de SmitRKHAV40.32M35   14.625  4:06
4  Lars AndriesSint Kruis Brugge41.10Mse   14.400  4:10
5  Edwin de la RuelleKoewacht41.21M50   14.336  4:11
6  Theo RaboutAardenburg41.25M40   14.313  4:12
7  Stefaan VannesteJabbeke42.49M50   13.845  4:20
8  Peter SlitsSluis42.58M50   13.797  4:21
9  Patrick van MorrelgemSluis43.39Mse   13.581  4:25
10  Robert VroonBreskens44.37M50   13.287  4:31
11  David MestdaghSint-Michiels46.25Mse   12.771  4:42
12  Monique NobusAardenburg46.32Vse   12.739  4:43
13  Patrick van QuekelbergheAardenburg46.34M50   12.730  4:43
14  Marco RegeerReeuwijk47.10Mse   12.568  4:46
15  Walther MurreZaamslag47.39M50   12.441  4:49
16  Jaap van der VeenTerneuzen49.07M50   12.069  4:58
17  John BirchBreskens49.18M50   12.024  4:59
18  Michel de RuijsscherBreskens50.22M45   11.770  5:06
19  Patrick de SutterOostburg52.29M50   11.295  5:19
20  Alex MichielsBrugge52.46M50   11.234  5:20
21  Paz BoekhoutSint Kruis52.50Mse   11.220  5:21
22  Jelko SweegersBreskens53.06Mse   11.164  5:22
23  Fred VermeireBreskens55.34M50   10.668  5:37
24  Jan Piet FlikweertOostburg56.52M50   10.424  5:45
25  Michel De BleekerDamme59.43M50   9.927  6:03
26  Philip HeyndrickxDamme1.00.25M50   9.812  6:07
27  Ingrid BouckaertDamme1.02.30V50   9.485  6:20
28  Carla ZegersKoewacht1.05.10V50   9.097  6:36
29  Karel TobbackPuurs1.17.31M50   7.647  7:51
Mannen: 26 (89.66%) => M35=1 - M40=1 - M45=1 - M50=16 - Mse=7
4.94 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Wannes DejaegherDiksmuide19.38Mse   15.097  3:58
2  Amor MaertensNummer Een20.52Mse   14.204  4:13
3  Thomas BonamieSint-Margriete21.28Mse   13.807  4:21
4  Marco de FeijterSchoondijke22.12Mse   13.351  4:30
5  Floris HuighSchoondijke22.40Mse   13.076  4:35
6  Peter van WaesAardenburg22.57M50   12.915  4:39
7  Bart DejaegherDiksmuide23.15Mse   12.748  4:42
8  Jacques ZamanTerneuzen23.51M55   12.428  4:50
9  Niek RijnbergZuidzande23.57M50   12.376  4:51
10  Twan TimmermansHoofdplaat24.07M50   12.290  4:53
11  Johan de FeijterOostburg24.20Mse   12.181  4:56
12  Yente van CuijckRetranchement24.35Vse   12.057  4:59
13  Alphonse HamelijnckSluis24.37Mse   12.041  4:59
14  Alex FenijnPhilippine25.05M50   11.817  5:05
15  Rini FenijnNieuwvliet25.06M50   11.809  5:05
16  Kurt De MuytDamme25.31M50   11.616  5:10
17  Toni LuteijnRetranchement26.33M45   11.164  5:22
18  Corinne MaertensNummer Een26.45Vse   11.080  5:25
19  Anne-Mie DepreitereMoerkerke27.30V50   10.778  5:34
20  Michel de MeijerCadzand27.48M50   10.662  5:38
21  Giovanni BoumanOostburg28.10Mse   10.523  5:42
22  Kimberley D'HooreSluis28.15Vse   10.492  5:43
23  Marc van WaesIJzendijke28.57M70   10.238  5:52
24  Stefaan de WolfAardenburg29.01Mse   10.215  5:52
25  Annemieke RijnbergZuidzande29.56V50   9.902  6:04
26  Daisy van de VeldeOostburg30.20Vse   9.771  6:08
27  Rik van SchuurOostburg31.49M65   9.316  6:26
Mannen: 21 (77.78%) => M45=1 - M50=7 - M55=1 - M65=1 - M70=1 - Mse=10
Vrouwen: 6 (22.22%) => V50=2 - Vse=4

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.153 seconden nodig om deze lijst met 56 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
11-11-2018 1e NatuurloopRetranchementWielingen0
11-03-2018 4e NatuurloopCadzand-BadWielingen0
31-12-2018 2e NatuurloopNieuwvlietWielingen0
31-12-2017 2e NatuurloopNieuwvlietWielingen0
12-11-2017 1e NatuurloopRetranchementWielingen0
13-11-2016 NatuurloopCadzandWielingen375
31-12-2015 2e NatuurloopCadzandWielingen616
15-11-2015 1e NatuurloopCadzand-BadWielingen633
17-02-2013 NatuurloopCadzand-BadWielingen778
18-11-2012 NatuurloopCadzandWielingen937
06-03-2011 NatuurloopCadzand-BadWielingen1116
17-02-2008 NatuurloopNieuwvliet-BadWielingen564
02-03-2008 NatuurloopCadzand-BadWielingen650
31-12-2007 NatuurloopNieuwvliet-BadWielingen703
06-03-2005 NatuurloopCadzand-BadWielingen510
15-02-2004 NatuurloopNieuwvliet-BadWielingen396

 
Laatste reacties:
Jan Roose: Krijgt Jarocross In Kapelle Re..
Jan Roose: Tim Van Den Broeke Loopt ‘hist..
Marcel Mangnus: Tim Van Den Broeke Loopt ‘hist..
Jan Roose: Krijgt Jarocross In Kapelle Re..
Jan Roose: Krijgt Jarocross In Kapelle Re..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
10-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (12)
10-02: 42e Groet uit Schoorl Run (6)
03-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (5)
27-01: Marathon Murcia (8)
13-01: 47e Halve van Egmond (7)
31-12: Oliebollenloop Weert (1)
Recente video(s)
28e Halve van Cadzand
Atletiek Zeeland © 2019