zondag 17 februari 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
15-02: Krijgt Jarocross in Kapelle record deelname?
11-02: Tim van den Broeke loopt ‘historische’ tijd op NK 10km in Schoorl
07-02: Startgeld bij volgende Jarocross in Kapelle
24-01: Jan Roose als beginnende hardloper
12-01: D’n rapsten is eerst
05-01: Records en de juiste afstand
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-02: Halve Marathon Axel
zo 24-02: 8e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 24-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
za 02-03: Scheldesportloop Terneuzen
za 02-03: 30e Kustcross Vlissingen
za 09-03: 47e Pannekoekloop Westenschouwen
za 09-03: 32e Krokusloop Hulst
zo 10-03: 45e CPC Loop Den Haag
zo 10-03: 4e Natuurloop Retranchement
za 16-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 16-03: 52e Massaloop Oostkapelle
zo 17-03: 26e Zwinstedenloop Sluis
za 23-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 23-03: 8e Ronde van BRU Bruinisse
zo 24-03: 31e Parelloop Brunssum
Recente uitslagen meer uitslagen
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse
za 09-02: Erpelkappersloop Axel
zo 03-02: 28e Midwinter Halve Marathon Cadzand-Bad (420)
za 02-02: Berlaerloop Koewacht (81)
za 02-02: 21e Rammekensloop Ritthem (258)
za 26-01: 5e Scheldesport cross Westdorpe (88)
za 26-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe (119)
za 19-01: 1e Dow trimloop Terneuzen (106)
za 12-01: 21e Steense Rattenloop Sint Jansteen (99)
za 12-01: 47e Deltacross Westenschouwen (282)
zo 06-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (125)
za 05-01: 58e Wallenloop Goes (158)
za 05-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (186)
vr 04-01: Ondoloop Sint Laurens (66)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Scheidsrechtersloop
Vlissingen, zondag 7 januari 2018 - Organisatie: Dynamica
7.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Joel AafjesKortgene30.21Mse   15.420  3:53
2  John de WaardKapelle-Biezelinge30.32Mse   15.328  3:55
3  Olof HoogestegerVlissingen30.45M40   15.220  3:57
4  Edwin van AlphenVlissingen31.03M45   15.072  3:59
5  Rene TraasKapelle-Biezelinge31.03M50   15.072  3:59
6  Ronald GeertseSerooskerke31.03M40   15.072  3:59
7  Jeroen de NoodMiddelburg31.03M35   15.072  3:59
8  Marinus StrooMiddelburg31.18Mse   14.952  4:01
9  Rinus van de WoestijneMiddelburg31.45M35   14.740  4:04
10  Erwin HarmesMiddelburg32.07M35   14.572  4:07
11  Richard JacobsNieuw- en Sint Joosland32.21Mse   14.467  4:09
12  Jurjen SwiersVlissingen32.53M50   14.232  4:13
13  Henk LousVlissingen32.53M55   14.232  4:13
14  Corné NieuwkerkKoudekerke32.53M40   14.232  4:13
15  Niels KooleZoutelande32.53M45   14.232  4:13
16  Lion BaasVlissingen32.53M40   14.232  4:13
17  Rob SchaapVlissingen33.22M60   14.026  4:17
18  Henk LeeftinkOost-Souburg34.06M50   13.724  4:22
19  Martijn de VriesMiddelburg34.18M35   13.644  4:24
20  Rian van de BroekeVlissingen34.18M55   13.644  4:24
21  Matthijs JobseSint Laurens34.18M35   13.644  4:24
22  Renate de ReusVlissingen34.18Vse   13.644  4:24
23  Tim PleijteVlissingen34.18Mse   13.644  4:24
24  Sjaak BrouwerVlissingen34.18M50   13.644  4:24
25  Kees van der HeijdenVlissingen34.51M55   13.429  4:28
26  Stefan FelensWestkapelle34.51M40   13.429  4:28
27  Erwin ClowtingVLissingen35.02M55   13.359  4:29
28  Maurice SteketeeMiddelburg35.15M35   13.277  4:31
29  Arthur van AartsenMiddelburg35.27M40   13.202  4:33
30  Johan de VliegerVlissingen36.00M60   13.000  4:37
31  Marc RommersVlissingen36.25M50   12.851  4:40
32  Ron DellebekeOost-Souburg36.57M55   12.666  4:44
33  Edwin SchoeMiddelburg37.21Mse   12.530  4:47
34  Jack SmitsOost-Souburg37.21M55   12.530  4:47
35  Wim TabakVlissingen37.47M55   12.386  4:51
36  Eric de VisserMiddelburg37.47Mse   12.386  4:51
37  Jaap AltonondaMiddelburg38.02M45   12.305  4:53
38  Andre LousWestkapelle38.16M50   12.230  4:54
39  Pieter MoelkerKloetinge38.16M50   12.230  4:54
40  Danny MolegraafKoudekerke38.32M50   12.145  4:56
41  Bjorn van BelzenKapelle-Biezelinge38.32M50   12.145  4:56
42  Martin van NieulandeNieuw- en Sint Joosland38.32M50   12.145  4:56
43  Els GelokVlissingen38.56V60   12.021  4:59
44  Matthijs van StratenVlissingen38.56M40   12.021  4:59
45  Martin FranckeMiddelburg38.56M40   12.021  4:59
46  Rian FlikweertMiddelburg39.04V55   11.980  5:01
47  André van den HoovenOost-Souburg39.20M45   11.898  5:03
48  Stefan de NooijerVlissingen39.20M45   11.898  5:03
49  Benito BostelaarOost-Souburg39.20M40   11.898  5:03
50  Ton van EenennaamVlissingen39.34M55   11.828  5:04
51  Peter MaranusAagtekerke40.31M50   11.551  5:12
52  Petra VerhulstWestkapelle40.57V45   11.429  5:15
53  Barry SchroeversArnemuiden41.09M35   11.373  5:17
54  Dick HoogestegerHeinkenszand41.34M50   11.259  5:20
55  Kees TraasKapelle-Biezelinge42.21M70   11.051  5:26
56  Frank van BoxtelVlissingen43.19M55   10.804  5:33
57  Renate KlassenOost-Souburg43.19V45   10.804  5:33
58  Corry de SchachtOost-Souburg43.19V45   10.804  5:33
59  Huub KosterArnemuiden43.52M60   10.669  5:37
60  Emmy ?Vlissingen44.02V65   10.628  5:39
61  Jacob LuitwielerMiddelburg44.38M70   10.485  5:43
62  Arjan SchotanusMiddelburg44.51M50   10.435  5:45
63  Folgert WindtVlissingen45.58M40   10.181  5:54
64  Nicole HenrarKoudekerke46.01V45   10.170  5:54
65  Alex VermareKapelle-Biezelinge46.12M45   10.130  5:55
66  Ed MerissonZoutelande46.27Mse   10.075  5:57
67  Theodoor BraaksmaMiddelburg47.11M60   9.919  6:03
68  Leo FranckeOostkapelle47.40M55   9.818  6:07
Mannen: 60 (88.24%) => M35=7 - M40=10 - M45=6 - M50=13 - M55=10 - M60=4 - M70=2 - Mse=8
Vrouwen: 8 (11.76%) => V45=4 - V55=1 - V60=1 - V65=1 - Vse=1

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2019Sammie de Vriendt28:52Adrie Faes30:30Ronald Geertse30:56Monica Sanderse30:3586
2018Joel Aafjes30:21John de Waard30:32Olof Hoogesteger30:45Renate de Reus34:1868
2017Erwin Harmes28:13Ruud Hoosemans29:15Edwin van Alphen30:34Monica Sanderse32:2273
2016Wim van Sparrentak29:44Sven Vermeulen30:55Rene Traas31:05Myrthe Faro35:4889
2015Ralph Wiessner28:20Wim van Sparrentak28:55Ruud Hoosemans29:13Sandra Joziasse36:26105

4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Thijs KoopsOost-Souburg13.02JoC   18.414  3:16
2  Andre MeijersHoedekenskerke13.55M45   17.246  3:29
3  Mike de KrakerVlissingen15.00Mse   16.000  3:45
4  Boris SchouffoerVlissingen15.14JoC   15.755  3:49
5  Stijn KooleZoutelande15.15JoD   15.738  3:49
6  Joost PluijlaarMiddelburg15.18M50   15.686  3:50
7  Roy WattelBreda15.32Mse   15.451  3:53
8  Sandra JoziasseVlissingen15.48V40   15.190  3:57
9  Nel van de SteenOost-Souburg16.27V50   14.590  4:07
10  Jannot JoosseNieuw- en Sint Joosland16.40Mse   14.400  4:10
11  Leen JasperseVlissingen16.45M65   14.328  4:11
12  Lex van ZuilenVlissingen16.50M55   14.257  4:13
13  Stein RietbergOost-Souburg16.58JoD   14.145  4:15
14  Kasper KoopmanBiggekerke17.03Mse   14.076  4:16
15  Jan Willem RietbergOost-Souburg17.15M40   13.913  4:19
16  Petra NieuwkerkKoudekerke18.03V45   13.296  4:31
17  Arie WilleboordseNieuw- en Sint Joosland18.40M55   12.857  4:40
18  Jacqueline MeijersHoedekenskerke19.07V40   12.554  4:47
19  Jan JoosseNieuw- en Sint Joosland19.20M55   12.414  4:50
20  Domina LousWestkapelle19.32Vse   12.287  4:53
21  Mia van BelleVlissingen20.10V65   11.901  5:03
22  Corina CijvatKoudekerke20.23Vse   11.774  5:06
23  Conny JoosseNieuw- en Sint Joosland21.16Vse   11.285  5:19
24  George StröhVlissingen21.29M55   11.171  5:22
25  Lian AlwijnseWestkapelle23.16V45   10.315  5:49
26  Edith RamakersWestkapelle23.16V60   10.315  5:49
27  Aline SchutVlissingen23.20Vse   10.286  5:50
28  Chavira de NooijerVlissingen23.31Vse   10.206  5:53
29  Jailja de NooijerVlissingen23.31MeD   10.206  5:53
30  Sylvana de NooijerVlissingen24.12V40   9.917  6:03

Warning: A non-numeric value encountered in /home/vhosting/r/vhost0024451/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/weduitslag.php on line 756
Mannen: 12 (40%) => M40=1 - M45=1 - M50=1 - M55=4 - M65=1 - Mse=4
Vrouwen: 13 (43.33%) => V40=3 - V45=2 - V50=1 - V60=1 - V65=1 - Vse=5
Jongens: 4 (13.33%) => JoC=2 - JoD=2

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2019Jason Boel19:31Boris Schouffoer20:00Andre Meijers20:06Nel van de Steer23:2539
2018Thijs Koops13:02Andre Meijers13:55Mike de Kraker15:00Sandra Joziasse15:4830
2017Niels Boel13:22André Meijers14:12Raphaël Zerbib14:38Chantal Koole15:5127
2016Duncan Lau13:46Deqain de Nooijer15:27Youri Elstgeest15:30Sandra de la Cousine17:5422
2015Bas de Waal14:02Danil Jözwiak15:15Deqain de Nooijer16:14Rosette Erdtsieck18:2816
2014Dennis de Waal15:25Sylvan Konings17:02Peter Verlaan17:12Marieke Nelis17:1517


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.323 seconden nodig om deze lijst met 98 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
06-01-2019 ScheidsrechtersloopVlissingenDynamica0
08-01-2017 32e ScheidsrechtersloopVlissingenDynamica0
03-01-2016 ScheidsrechtersloopVlissingenDynamica1099
04-01-2015 ScheidsrechtersloopVlissingenDynamica1240
05-01-2014 ScheidsrechtersloopVlissingenDynamica1587
06-01-2013 28e ScheidsrechtersloopVlissingenDynamica1419
08-01-2012 27e ScheidsrechtersloopVlissingenDynamica1526
02-01-2011 26e ScheidsrechtersloopVlissingenDynamica1563
03-01-2010 24e ScheidsrechtersloopVlissingenDynamica1818

 
Laatste reacties:
Jos den Hollander: Tim Van Den Broeke Loopt ‘hist..
Jan Roose: Tim Van Den Broeke Loopt ‘hist..
Jos den Hollander: Tim Van Den Broeke Loopt ‘hist..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
10-02: 42e Groet uit Schoorl Run (6)
10-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (12)
03-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (5)
27-01: Marathon Murcia (8)
13-01: 47e Halve van Egmond (7)
31-12: Oliebollenloop Weert (1)
23-12: Kerstloop Barendrecht (8)
Recente video(s)
28e Halve van Cadzand
Atletiek Zeeland © 2019