zaterdag 16 februari 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
15-02: Krijgt Jarocross in Kapelle record deelname?
11-02: Tim van den Broeke loopt ‘historische’ tijd op NK 10km in Schoorl
07-02: Startgeld bij volgende Jarocross in Kapelle
24-01: Jan Roose als beginnende hardloper
12-01: D’n rapsten is eerst
05-01: Records en de juiste afstand
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen
za 23-02: Halve Marathon Axel
zo 24-02: 8e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 24-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
za 02-03: Scheldesportloop Terneuzen
za 02-03: 30e Kustcross Vlissingen
za 09-03: 47e Pannekoekloop Westenschouwen
za 09-03: 32e Krokusloop Hulst
zo 10-03: 45e CPC Loop Den Haag
zo 10-03: 4e Natuurloop Retranchement
za 16-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 16-03: 52e Massaloop Oostkapelle
zo 17-03: 26e Zwinstedenloop Sluis
za 23-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 23-03: 8e Ronde van BRU Bruinisse
Recente uitslagen meer uitslagen
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse
za 09-02: Erpelkappersloop Axel
zo 03-02: 28e Midwinter Halve Marathon Cadzand-Bad (420)
za 02-02: Berlaerloop Koewacht (81)
za 02-02: 21e Rammekensloop Ritthem (258)
za 26-01: 5e Scheldesport cross Westdorpe (88)
za 26-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe (119)
za 19-01: 1e Dow trimloop Terneuzen (106)
za 12-01: 21e Steense Rattenloop Sint Jansteen (99)
za 12-01: 47e Deltacross Westenschouwen (282)
zo 06-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (125)
za 05-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (186)
za 05-01: 58e Wallenloop Goes (158)
vr 04-01: Ondoloop Sint Laurens (66)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
2e Kraaieloop
Lewedorp, zondag 23 september 2018 - Organisatie: Kraaieloop
15 km >> Zeeuws record staat met 44.31 min. vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Yunis Stitan (debuut)Dreischor49.36Mse   18.145  3:18
2  Patrick KwistRotterdam Atletiek49.55Mse   18.030  3:20
3  Emiel Flipse (PR)Vlissingen56.55Mse   15.813  3:48
4  Tom Verbeek (PR)Kwadendamme58.34Mse   15.367  3:54
5  Berry Simonse (PR)Goes1.00.26M45   14.892  4:02
6  Gijsbert Elstgeest (PR)s-Heerenhoek1.00.53M45   14.782  4:04
7  Lion Baas (PR)Vlissingen1.02.11M40   14.473  4:09
8  Robin de Vriend (PR)Hansweert1.02.48Mse   14.331  4:11
9  Esther Vermue (PR 58.28)Lewedorp1.03.57Vse   14.073  4:16
10  Renske Verbrugge (PR)Goes1.08.05V45   13.219  4:32
11  Rinus van de Woestijne (PR 1.02.41)Middelburg1.08.08M35   13.209  4:33
12  Thijs ThijssenOosterhout1.08.52Mse   13.069  4:35
13  Stefan de MuijnckVlissingen1.08.55Mse   13.059  4:36
14  Marco van 't Westeinde (PR 1.07.45)Arnemuiden1.11.16Mse   12.629  4:45
15  Kees van den BerkRoosendaal1.11.47Mse   12.538  4:47
16  Rene Goetheer (PR 1.14.22)Wolphaartsdijk1.14.34M50   12.070  4:58
17  Manouk Remijn (PR)Ovezande1.14.37Vse   12.062  4:58
18  Siemen GoosensVlissingen1.19.53Mse   11.266  5:20
19  Ramon Groen (PR)Goes1.20.21Mse   11.201  5:21
20  Huub Koster (PR)Arnemuiden1.23.48M60   10.740  5:35
21  Marielle Simonse (PR)Goes1.24.10V45   10.693  5:37
22  Marjon Zoeteweij (PR)s-Heerenhoek1.24.14Vse   10.685  5:37
23  Eric BoonmanLewedorp1.26.05Mse   10.455  5:44
24  Bo de Muijnck (debuut)Heinkenszand1.26.53Vse   10.359  5:48
25  Dick Hoogesteger (PR 1.28.26)Heinkenszand1.28.32Mse   10.166  5:54
26  Patty Franse (PR)Kwadendamme1.29.42Vse   10.033  5:59
Mannen: 19 (73.08%) => M35=1 - M40=1 - M45=2 - M50=1 - M60=1 - Mse=13
Vrouwen: 7 (26.92%) => V45=2 - Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Yunis Stitan49:36Patrick Kwist49:55Emiel Flipse56:55Esther Vermue1:03:5726
2017Jan Hoppenbrouwers56:14Sven Vermeulen58:27Erik Kok1:00:54Baukje Doedee1:07:0937

7.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Marianne de KokLewedorp29.25V45   15.297  3:55
2  Richard de VliegerGoes29.29M45   15.263  3:56
3  Tim Kramers-Heer Hendrikskinderen30.24Mse   14.803  4:03
4  Erik GoedhartMiddelburg32.08Mse   14.004  4:17
5  Jan de JagerWolphaartsdijk32.38M40   13.790  4:21
6  Rob EversdijkLewedorp33.54Mse   13.274  4:31
7  Enrico JoziasseMiddelburg35.00Mse   12.857  4:40
8  Guido MoisonMiddelburg35.21Mse   12.730  4:43
9  Sjaak de KokLewedorp36.57Mse   12.179  4:56
10  Tim de MunckKruiningen37.35Mse   11.973  5:01
11  Jeanet VerhaagenGoes37.54V50   11.873  5:03
12  Bram van EenennaamNieuw- en Sint Joosland37.57Mse   11.858  5:04
13  Jacqueline SmitHeinkenszand38.14Vse   11.770  5:06
14  Orlando FortuinYerseke38.29Mse   11.693  5:08
15  Rian de VliegerGoes38.37V45   11.653  5:09
16  Bjorn MullerVlissingen38.44Mse   11.618  5:10
17  Saskia RoozeKapelle-Biezelinge39.07Vse   11.504  5:13
18  Simon BeijerMiddelburg39.16Mse   11.460  5:14
19  Judith NagtegaalHeinkenszand39.19Vse   11.446  5:15
20  Yvonne EchhardtNieuwdorp39.48Vse   11.307  5:18
21  Lia VerhageLewedorp40.41Vse   11.061  5:25
22  Mirella SteenbakkerLewedorp41.47Vse   10.770  5:34
23  Jessica de JongeLewedorp41.50Vse   10.757  5:35
24  John GuequierreMiddelburg41.53M65   10.744  5:35
25  Monica de MunckKruiningen46.50V45   9.609  6:15
Mannen: 14 (56%) => M40=1 - M45=1 - M65=1 - Mse=11
Vrouwen: 11 (44%) => V45=3 - V50=1 - Vse=7

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Richard de Vlieger29:29Tim Kramer30:24Erik Goedhart32:08Marianne de Kok29:2525
2017Johan Spruit30:06Gijsbert Elstgeest30:22Ronald Geertse31:18Marianne de Kok29:1341


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.559 seconden nodig om deze lijst met 51 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
24-09-2017 1e KraaieloopLewedorpKraaieloop0

 
Laatste reacties:
Jos den Hollander: Tim Van Den Broeke Loopt ‘hist..
Jan Roose: Tim Van Den Broeke Loopt ‘hist..
Jos den Hollander: Tim Van Den Broeke Loopt ‘hist..
Jan Roose: Tim Van Den Broeke Loopt ‘hist..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
10-02: 42e Groet uit Schoorl Run (6)
10 km Tim van den Broeke (PR)29.53  Mse
10 km Tim Pleijte (PR 30.12)30.54  Mse
10 km Floris Willeboordse (PR 32.42)33.28  Mse
10 km Marijke de Visser (PR 35.12)35.28  Vse
10 km Carolien van de Kreeke (PR)38.36  V45
10 km Frederique Versluys (PR 37.26)39.55  V45
10-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (12)
03-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (5)
27-01: Marathon Murcia (8)
13-01: 47e Halve van Egmond (7)
31-12: Oliebollenloop Weert (1)
23-12: Kerstloop Barendrecht (8)
Recente video(s)
28e Halve van Cadzand
Atletiek Zeeland © 2019