dinsdag 24 april 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
21-04: Erwin Harmes wint Marathon Zeeuws-Vlaanderen
09-04: Gezocht: gunstige dag voor marathon
19-03: Progressie boeken als hardloper
18-03: Jubileumeditie Zwinstedenloop prooi voor Diaz Rodriguez
10-03: Leonie Ton pakt Nederlands record op 100 km terug
05-03: Yunis Stitan en Monica Sanderse de sterksten in Kustcross
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 27-04: 43e Omloop van Menheerse Middelharnis
za 28-04: 13e Ropakustrun Dishoek
za 05-05: Vrijgezellenloop Vlissingen
zo 06-05: Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk
vr 11-05: Track Meeting Utrecht
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg
za 19-05: Ter Specke Bokaal Lisse
ma 21-05: Pinksterwedstrijd Hulst
vr 25-05: 7e Schellachloop Middelburg
za 26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem
zo 27-05: 28e Leiden Marathon
zo 27-05: 8e Halve van Renesse
Recente uitslagen meer uitslagen
za 21-04: 10e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
vr 20-04: 7e Oranjemuidenloop Arnemuiden
za 07-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe (84)
za 07-04: 12e Oosterscheldeloop Goes (185)
ma 02-04: Paas Kustloop Breskens (77)
za 31-03: Vrijburgloop Vlissingen (85)
za 31-03: 25 km van Hulst (186)
za 24-03: 2e Dow trimloop Terneuzen (62)
zo 18-03: 25e Zwinstedenloop Sluis (307)
za 17-03: 51e Massaloop Oostkapelle (95)
zo 11-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (55)
za 10-03: 46e Pannekoekloop Westenschouwen (240)
za 10-03: Corn Boys Loop Sas van Gent (91)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
7e Ronde van BRU
Bruinisse, zaterdag 24 maart 2018 - Organisatie: Delta Sport
10 km >> Zeeuws record staat met 29.02 min. vanaf 01-04-1992 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Hassan Mahamed (debuut)Delta Sport36.30Mse   16.438  3:39
2  Jozias Boone (PR 36.46)AV '5637.03M35   16.194  3:42
3  Johan Spruit (PR 39.56)AV '5640.49Mse   14.700  4:05
4  Yvonne Moerland (PR 40.00)AV '5640.49V35   14.700  4:05
5  Leon Bal (PR 40.18)Delta Sport41.29M40   14.464  4:09
6  Mart Goudzwaard (PR)Zonnemaire43.02Mse   13.943  4:18
7  Jaap HoekGoedereede43.08Mse   13.910  4:19
8  Maurice Steketee (PR 41.35)Middelburg43.25M35   13.820  4:21
9  Chris IJzelenberg (PR 43.48)Oosterland46.07Mse   13.010  4:37
10  Zef DiddensBruinisse46.18Mse   12.959  4:38
11  Pieter de MunnikNieuwerkerk46.20Mse   12.950  4:38
12  Jan IJzelenberg (PR 44.19)Oosterland47.16Mse   12.694  4:44
13  Janita van der HaveNieuwe-Tonge47.26Vse   12.649  4:45
14  George GelukBruinisse49.00Mse   12.245  4:54
15  Jan de UrlooBruinisse49.24Mse   12.146  4:56
16  Annemiek Verhage (debuut)Middelburg49.52Vse   12.032  4:59
17  Leon de Munnik (PR 41.39)Nieuwerkerk50.00M45   12.000  5:00
18  Eva van Hoek (PR)Middelburg50.17Vse   11.932  5:02
19  Peter van BrusselSommelsdijk50.28Mse   11.889  5:03
20  Gerardus van PoppelBruinisse50.36Mse   11.858  5:04
21  Ane van de Velde (PR 49.10)Delta Sport50.46Mse   11.819  5:05
22  Joke de Koster (PR 48.32)Delta Sport50.47V60   11.815  5:05
23  Hjalmar van de VeldeBruinisse51.22Mse   11.681  5:08
24  Martin van den BoschDelta Sport51.30Mse   11.650  5:09
25  Raymond SchilperoordtWissenkerke51.41Mse   11.609  5:10
26  Marloes Saaman (PR)Zoutelande51.42V35   11.605  5:10
27  Krista Voorham (PR 47.54)Delta Sport51.43V45   11.602  5:10
28  Corne van Lomwel (PR 44.57)Oost-Souburg51.55Mse   11.557  5:12
29  Rini VerwijsBruinisse51.59Mse   11.542  5:12
30  Piet Beijer (PR 44.20)Dynamica52.22M65   11.458  5:14
31  Arnoud van der LindeBruinisse52.26Mse   11.443  5:15
32  Niels van den OudenBruinisse53.09Mse   11.289  5:19
33  Bram van Eenennaam (PR 48.56)Nieuw- en Sint Joosland53.16Mse   11.264  5:20
34  Jeroen van DuivendijkBruinisse55.17Mse   10.853  5:32
35  Jolanda van der LaanDelta Sport55.49Vse   10.749  5:35
36  Simone Hanzen (PR 54.24)Bruinisse58.00Vse   10.345  5:48
37  Henriette Kempe (PR 54.25)Bruinisse58.02Vse   10.339  5:48
38  Theo Simons (PR 41.26)Dynamica58.51M60   10.195  5:53
39  Jan van de Velde (debuut)Oosterland59.13Mse   10.132  5:55
40  Marien van Os's-Gravenhage59.45Vse   10.042  5:59
41  Cees de KeijzerBruinisse1.00.04Mse   9.989  6:00
42  Ernst TroederEemnes1.00.05Mse   9.986  6:01
43  Wim MatsingerBruinisse1.00.07Mse   9.981  6:01
44  Adriana van der VeldenDen Bommel1.00.53Vse   9.855  6:05
45  Walter van SplunterStellendam1.01.10Mse   9.809  6:07
46  Els van Zwieten (PR 56.04)Delta Sport1.02.15V70   9.639  6:14
47  Bettina Berrevoets (PR)Bruinisse1.02.50Vse   9.549  6:17
48  Martine ZwartHeinenoord1.02.55Vse   9.536  6:18
49  Astrid van NimwegenAchthuizen1.03.50Vse   9.399  6:23
50  Angela SteenpoorteDelta Sport1.04.01Vse   9.373  6:24
51  Robert Hubregsen (debuut)Heinkenszand1.04.14Mse   9.341  6:25
52  Suzanne BongersDe Grenslaupers1.07.13Vse   8.926  6:43
53  Trudy van Waarde (PR 1.06.17)Arnemuiden1.09.12Vse   8.671  6:55
54  Mirjam Kloet (debuut)Arnemuiden1.09.12Vse   8.671  6:55
Mannen: 34 (62.96%) => M35=2 - M40=1 - M45=1 - M60=1 - M65=1 - Mse=28
Vrouwen: 20 (37.04%) => V35=2 - V45=1 - V60=1 - V70=1 - Vse=15

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Hassan Mahamed36:30Jozias Boone37:03Johan Spruit40:49Yvonne Moerland40:4954
2017Yunis Stitan35:03Sebastiaan Heikoop39:54Bart de Visser41:02Emma Hermans48:0947
2016Neal Bouterse34:40Sebastian Sterk36:42Erwin Fonteine39:24Kitty de Kraa45:28110
2015Tommy Staal35:07Bas de Graaf36:32Pieter Klem38:52Kitty de Kraa45:3086
2014Ricardo Sint Nicolaas34:07Johnny Arensman34:34Marco Adriaansen38:00Lisette Antheunisse43:0583

Halve marathon >> Zeeuws record staat met 1.01.54 uur vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Johnny Ravia (PR 1.20.14)Delta Sport1.23.59M45   15.073  3:59
2  Krispijn de Jonge (PR 1.22.00)Delta Sport1.27.27M35   14.475  4:09
3  Wim Douw (PR 1.23.33)Diomedon1.27.34M55   14.456  4:09
4  Ronald Geertse (PR 1.24.32)Serooskerke1.27.59Mse   14.387  4:10
5  Bart Verhaeghe (PR)Kapelle-Biezelinge1.28.14M35   14.347  4:11
6  Erik GroenewegOud Beijerland1.29.13Mse   14.188  4:14
7  Leonie Ton (PR 1.26.32)Wissenkerke1.30.03V40   14.057  4:16
8  Jeroen de Nood (PR 1.25.50)Dynamica1.31.44M35   13.799  4:21
9  Jeroen StoopFlakkee1.32.08Mse   13.739  4:22
10  Jacob Holwerda (PR)Dreischor1.33.01Mse   13.609  4:25
11  Mattheo Moerland (PR)Delta Sport1.33.36Mse   13.524  4:26
12  Wouter VliermanKoudekerke1.35.21Mse   13.276  4:31
13  Jack GelensRoosendaal1.35.46Mse   13.218  4:32
14  John de Waard (PR 1.26.44)Kapelle-Biezelinge1.36.03Mse   13.179  4:33
15  Marc DonkersOude Tonge1.38.49Mse   12.810  4:41
16  Marcel Kieboom (PR 1.29.45)Delta Sport1.39.47Mse   12.686  4:44
17  Frans Ten Brink (PR 1.37.53)Tholen1.41.36Mse   12.459  4:49
18  Cor Kloet (PR 1.40.04)Delta Sport1.41.41M65   12.449  4:49
19  Andre DreeseAlblasserdam1.41.59Mse   12.412  4:50
20  Kees van der Heijden (PR 1.40.37)Dynamica1.44.08M55   12.156  4:56
21  Bjorn Wijnstekers (debuut)Oosterland1.45.38Mse   11.983  5:00
22  Mark den HaanNieuwerkerk1.45.43Mse   11.974  5:01
23  Peter van den Heuvel (PR)Zierikzee1.45.56Mse   11.949  5:01
24  Albert VliermanDynamica1.46.35Mse   11.877  5:03
25  Evert de RijkeHoek1.46.42Mse   11.864  5:03
26  Hendrik HuizerMiddelharnis1.46.43Mse   11.862  5:03
27  Robbert MelaardMiddelharnis1.46.50Mse   11.849  5:04
28  Leon van der WeideOude Tonge1.47.14Mse   11.805  5:05
29  Siem Cornelisse (PR 1.40.30)Arnemuiden1.47.55Mse   11.730  5:07
30  Paul Timmermans (PR 1.24.23)Tholen1.48.19Mse   11.687  5:08
31  Mark Giljam (PR)Bruinisse1.48.22Mse   11.681  5:08
32  Patrick Giljam (PR 1.32.27)Nieuwerkerk1.48.23Mse   11.679  5:08
33  Izaak Dekker (PR 1.45.15)Middelburg1.48.27M50   11.672  5:08
34  Rob van der Beijl (PR 1.43.26)Bruinisse1.48.39M50   11.651  5:09
35  Jelle OpstalHoogerheide1.48.59Mse   11.615  5:10
36  Ronald van der HaveHellevoetsluis1.49.09Mse   11.597  5:10
37  Ilse Verwijs (PR 1.42.51)Delta Sport1.49.11V35   11.594  5:11
38  Arjan van den BergeEllewoutsdijk1.50.11Mse   11.489  5:13
39  Kasper VermaatHeinenoord1.51.19Mse   11.372  5:17
40  Erwin van der Maas (debuut)Kortgene1.51.47Mse   11.324  5:18
41  Adri Koole (PR 1.31.25)Dynamica1.51.50M65   11.319  5:18
42  Rene Goetheer (PR 1.40.08)Wolphaartsdijk1.52.19M50   11.270  5:19
43  Monique van de Ketterij (PR)Vlissingen1.54.09Vse   11.089  5:25
44  Hans Corbijn (PR 1.35.00)Oostkapelle1.54.55M55   11.015  5:27
45  Henry van Klinken (debuut)Delta Sport1.55.26Mse   10.966  5:28
46  Leona Olree (PR 1.37.12)Bruinisse1.55.34Vse   10.953  5:29
47  Erik Jan Olree (PR)Bruinisse1.55.35Mse   10.952  5:29
48  Peter ZiekmanSpijkenisse1.56.33Mse   10.861  5:31
49  Michel SiepRotterdam1.57.03Mse   10.815  5:33
50  Cindy den Hollander (PR 1.46.42)Oost-Souburg1.57.13Vse   10.799  5:33
51  Wendy Wijnstra (PR)Kapelle-Biezelinge1.57.45Vse   10.750  5:35
52  Rowdy JacobsonDordrecht1.57.57Mse   10.732  5:35
53  Fabian VerkaartGoes1.58.05Mse   10.720  5:36
54  Rini van Opijnen (PR 1.39.50)Bruinisse1.58.10Mse   10.712  5:36
55  Co de Feijter (PR 1.34.34)Delta Sport1.58.11M50   10.711  5:36
56  Robert van Popering (PR 1.57.26)Bruinisse1.58.13Mse   10.708  5:36
57  Foeke Roukema (PR 1.37.11)Bruinisse1.58.19Mse   10.699  5:36
58  Peter de Rijke (PR 1.40.21)Bruinisse1.58.20Mse   10.697  5:37
59  Edwin VroegopBruinisse1.58.22Mse   10.694  5:37
60  Monique HoevenOud Beijerland1.58.23Vse   10.693  5:37
61  Roland van Braak (PR)Terneuzen1.58.25Mse   10.690  5:37
62  Mireille Huiszoon (PR 1.57.40)Arnemuiden1.59.03Vse   10.633  5:39
63  Robert Verwijs (PR 1.32.14)Delta Sport1.59.18M40   10.611  5:39
64  Wietse Sluimer (PR 1.47.21)Zonnemaire1.59.19Mse   10.609  5:39
65  Sopie van den BosscheSint-Lievens-Houtens1.59.46Vse   10.569  5:41
66  Stijn VermeerschDenderleeuw1.59.47Mse   10.568  5:41
67  Leanne de Vos (PR 1.59.55)Arnemuiden2.01.31Vse   10.417  5:46
68  Patrick van den BroeckMerksem2.05.21Mse   10.099  5:56
69  Bianca van den KieboomHoogerheide2.05.31Vse   10.085  5:57
70  Corne den Otter (PR 2.06.03)Nieuwerkerk2.06.33Mse   10.003  6:00
71  Arthur Stijns (PR 1.54.07)Dynamica2.06.56M70   9.973  6:01
72  Adrie van Bavel (PR 2.02.29)Delta Sport2.08.41M55   9.837  6:06
73  Remke van Belzen (PR 2.11.07)Arnemuiden2.15.07V45   9.369  6:24
Mannen: 61 (83.56%) => M35=3 - M40=1 - M45=1 - M50=4 - M55=4 - M65=2 - M70=1 - Mse=45
Vrouwen: 12 (16.44%) => V35=1 - V40=1 - V45=1 - Vse=9

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Johnny Ravia1:23:59Krispijn de Jonge1:27:27Wim Douw1:27:34Leonie Ton1:30:0373
2017Krispijn de Jonge1:24:59Ferry Engel1:25:27Marcel Kieboom1:29:45Leona Olree1:58:2341


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.808 seconden nodig om deze lijst met 127 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
25-03-2017 6e Ronde van BRUBruinisseDelta Sport0
26-03-2016 5e Ronde van BRUBruinisseDelta Sport767
28-03-2015 4e Ronde van BRUBruinisseDelta Sport1077
05-04-2014 3e Ronde van BRUBruinisseDelta Sport1634
13-04-2013 2e Ronde van BRUBruinisseDelta Sport1620
14-04-2012 Ronde van BRUBruinisseDelta Sport1820

 
Laatste reacties:
Danny Meeus: Erwin Harmes Wint Marathon Zee..
Jan Roose: Gezocht: Gunstige Dag Voor Mar..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
22-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (11)
19-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (7)
3000 m Tim van den Broeke (PR 8.23.79)8.26.86  Mse
3000 m Yunis Stitan (PR)8.45.42  Mse
3000 m Ronnie Overgaauw (PR 8.30.14)8.57.40  Mse
3000 m Hassan Mahamed (PR)9.05.52  JoA
3000 m Franklin van Anrooij (PR)9.08.43  Mse
3000 m Robert de Graaf (PR)9.41.69  JoB
3000 m Shirin van Anrooij (PR 9.50.09)9.54.76  MeB
15-04: Bergse Monumentenloop Bergen op Zoom (11)
14-04: 9e Wolvenloop Wachtebeke (7)
08-04: 38e Marathon Rotterdam (98)
08-04: Marathon Rome (1)
25-03: 10 van Halsteren (13)
25-03: Halve marathon Lier (1)
25-03: 13e Venloop (45)
18-03: 30e Parelloop Brunssum (9)
18-03: 4e Stevensloop Nijmegen (4)
18-03: Utrecht Marathon (2)
18-03: Scheveningen/Zandvoort strand marathon (3)
11-03: 44e CPC Loop Den Haag (85)
11-03: AttilaRun Tilburg (1)
10-03: Dordtse Biesbosch halve marathon Dordrecht (5)
10-03: Wegwedstrijd Rheine (1)
04-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (2)
25-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (6)
24-02: Halve Marathon Maasland (1)
Atletiek Zeeland © 2018