maandag 28 mei 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
27-05: Erwin Adan en Anjolie Engels sterksten in Halve van Renesse
18-05: Hardlopen in de Zeeuwse media
30-04: Hardloopadviezen
21-04: Erwin Harmes wint Marathon Zeeuws-Vlaanderen
09-04: Gezocht: gunstige dag voor marathon
19-03: Progressie boeken als hardloper
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
wo 30-05: Hoek Run
vr 01-06: 3e Gaperloop Gapinge
vr 01-06: Track Meeting Utrecht
za 02-06: Putbosmeeting Oordegem
za 02-06: Ladiesrun Goes
do 07-06: Avondbaanwedstrijd Zierikzee
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg
za 09-06: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht
za 09-06: 47e Gouden Spike Leiden
di 12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle
za 16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen
wo 20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
do 21-06: 19e Molenloop Stellendam
za 23-06: Zeeuwse kampioenschappen Oostburg
zo 24-06: Grote Prijs Lokeren
zo 24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal
zo 01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 27-05: 8e Halve van Renesse
vr 25-05: 7e Schellachloop Middelburg
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg (399)
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse (325)
wo 09-05: 10e Stadsloop Biervliet (135)
zo 06-05: Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk (47)
za 05-05: Vrijgezellenloop Vlissingen (30)
vr 27-04: Koningsloop Oostburg
vr 27-04: 43e Omloop van Menheerse Middelharnis
zo 22-04: 7e Zwaakse Weel loop Kwadendamme (66)
za 21-04: 10e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst (505)
vr 20-04: 7e Oranjemuidenloop Arnemuiden (88)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
13e Zwaarste 10 van Zeeland
Westenschouwen, zaterdag 17 februari 2018 - Organisatie: Delta Sport
10 km >> Zeeuws record staat met 29.02 min. vanaf 01-04-1992 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Tim Pleijte (PR 30.12)Dynamica37.16Mse   16.100  3:44
2  Ralph Wiessner (PR 33.47)Vlissingen38.01M40   15.783  3:48
3  Boris de Bruijn (PR 35.05)AV '5639.03M35   15.365  3:54
4  Peter PollemansPAC39.31Mse   15.183  3:57
5  Thijs NijveldtDelft39.52Mse   15.050  3:59
6  Jelle EnthovenLoopgroep PK40.38Mse   14.766  4:04
7  Arjo Verhage (PR 35.52)Dynamica41.01M45   14.628  4:06
8  Niels Goudswaard (PR 36.38)Delta Sport41.08M45   14.587  4:07
9  Ramon van de Grift (PR 38.16)Kamperland41.20Mse   14.516  4:08
10  Laurey van den BergeFlakkee42.02Vse   14.274  4:12
11  Annemiek van KootenWageningen42.15Vse   14.201  4:14
12  Bas Groothedde (debuut)Zierikzee42.20Mse   14.173  4:14
13  Yann Sinke (PR 40.24)AV '5642.23Mse   14.157  4:14
14  Krispijn de Jonge (PR 37.12)Delta Sport42.29M35   14.123  4:15
15  Sven Vermeulen (PR 36.39)Vlissingen42.43M40   14.046  4:16
16  Michel van den Bos (PR 36.26)Delta Sport43.19M50   13.851  4:20
17  Cees Dijkman (PR 41.07)Burgh-Haamstede43.42Mse   13.730  4:22
18  Peter Balkenende (PR 36.33)AV '5643.55M50   13.662  4:24
19  Martijn de Vries (PR 40.31)Middelburg44.02M35   13.626  4:24
20  Ronald Geertse (PR 39.16)Serooskerke44.03Mse   13.621  4:24
21  Piet Van mourik (PR 38.28)Delta Sport44.08M50   13.595  4:25
22  Bart de Visser (PR 38.28)Serooskerke44.16Mse   13.554  4:26
23  Rinus van de Woestijne (PR 38.43)Middelburg44.19M35   13.539  4:26
24  Bastian Mathijssen (PR 40.04)Zonnemaire44.23Mse   13.519  4:26
25  Walter Houtzager (PR)Dynamica44.35M45   13.458  4:28
26  Jan van BennekomHeinenoord44.49Mse   13.388  4:29
27  Carolien van de Kreeke (PR 39.05)Dynamica44.50V40   13.383  4:29
28  Jacob Holwerda (PR)Dreischor44.51Mse   13.378  4:29
29  Ruud de VetteOuddorp45.17Mse   13.250  4:32
30  Edwin van Alphen (PR 35.38)Vlissingen45.30M45   13.187  4:33
31  Robin JonkersOlympia Halsteren46.00Mse   13.043  4:36
32  Bob Vervloet's-Gravenhage46.03Mse   13.029  4:36
33  Jan-Willem Florie (PR 42.09)Vlissingen46.11M35   12.992  4:37
34  Sjef Goris (PR 40.53)Middelburg46.15Mse   12.973  4:38
35  Rian van den Broeke (PR 30.28)Dynamica46.23M55   12.936  4:38
36  Michel Bouwman (PR)Delta Sport46.30M45   12.903  4:39
37  Peter koedoodRotterdam46.39Mse   12.862  4:40
38  Marcel Kieboom (debuut)Delta Sport46.51Mse   12.807  4:41
39  Jan van GentOud Beijerland46.54Mse   12.793  4:41
40  Gerben van der Bliek (PR 38.22)Goes46.57Mse   12.780  4:42
41  Maarten Tanis (PR 45.49)Serooskerke47.01Mse   12.761  4:42
42  Robert Verwijs (PR 42.14)Delta Sport47.17M40   12.689  4:44
43  Pieter Goud (PR 42.01)Oostdijk47.30M35   12.632  4:45
44  Mart Goudzwaard (PR 43.02)Zonnemaire47.38Mse   12.596  4:46
45  Joop HelbersHellevoetsluis47.41Mse   12.583  4:46
46  Peter HoncoopSpiridon47.43Mse   12.574  4:46
47  Sander PleyteBreda47.53Mse   12.530  4:47
48  Arnoud Rijk (PR 40.08)AV '5648.05Mse   12.478  4:49
49  Thomas MolBreda48.20Mse   12.414  4:50
50  Hans HolwerdaRotterdam48.22Mse   12.405  4:50
51  Chris Tunders (debuut)Delta Sport48.25Mse   12.392  4:51
52  Caio de Graaf (PR 42.01)Delta Sport48.27M45   12.384  4:51
53  Kees van OeveleHuybergen48.34Mse   12.354  4:51
54  Rien van VossenOlympia Halsteren48.40Mse   12.329  4:52
55  Fred VisserHoogvliet48.47Mse   12.299  4:53
56  Colin Harmsen van der Vliet (PR 43.38)Tholen48.50Mse   12.287  4:53
57  Ron HuizerSpijkenisse48.53Mse   12.274  4:53
58  Nicky Engels (PR 46.15)Arnemuiden49.00Mse   12.245  4:54
59  Matthijs van Straten (PR 45.00)Vlissingen49.05Mse   12.224  4:55
60  Maurice Steketee (PR 41.35)Middelburg49.08M35   12.212  4:55
61  Ariadne OomsRotterdam49.10Vse   12.203  4:55
62  Kees de Visser (PR 43.48)Aagtekerke49.11M50   12.199  4:55
63  Nikki KolfschotenVoorburg49.14Vse   12.187  4:55
64  Stefan Van der Voorn (debuut)Zierikzee49.24Mse   12.146  4:56
65  Kevin Veerhoek (debuut)Renesse49.27Mse   12.133  4:57
66  Ko van Damme (PR 44.55)AV '5650.15M55   11.940  5:02
67  Leon Vermeulen (PR 45.25)Wemeldinge50.17Mse   11.932  5:02
68  John Overweel (PR 35.33)Dynamica50.19M65   11.924  5:02
69  Elsbeth Haasnoot (PR 44.00)Middelburg50.23Vse   11.909  5:02
70  Edwin de vlieger (PR)Scharendijke50.26M45   11.897  5:03
71  Cor Kloet (PR 43.00)Delta Sport50.32M65   11.873  5:03
72  Erwin Lems (PR)Zierikzee50.41Mse   11.838  5:04
73  Arnold Westerbeke (PR 49.56)Vlissingen50.45Mse   11.823  5:05
74  Cyril van SchijndelDelft50.47Mse   11.815  5:05
75  Durby Meijboom (PR 46.05)Vlissingen50.48Vse   11.811  5:05
76  Vincent Lange (debuut)Middelburg50.50Mse   11.803  5:05
77  Jan HeshofSteenbergen50.53Mse   11.792  5:05
78  Wim de Jonge (PR 37.27)AV '5651.00M65   11.765  5:06
79  Anouk KerstensOlympia Halsteren51.10Vse   11.726  5:07
80  William de Jonge (PR 43.48)Nieuwdorp52.01M45   11.535  5:12
81  Co de Feijter (PR 42.23)Delta Sport52.14M50   11.487  5:13
82  Robert SteendijkRotterdam52.17Mse   11.476  5:14
83  Pieter Moelker (PR 50.12)Kloetinge52.27Mse   11.439  5:15
84  Patrick GrootveldGorinchem52.29Mse   11.432  5:15
85  Libby van DalenRotterdam52.31Vse   11.425  5:15
86  Mark den BestenSerooskerke52.46Mse   11.371  5:17
87  Bas Daalmans (PR 44.18)Goes52.48Mse   11.364  5:17
88  Gertjan van de SluisZierikzee52.52Mse   11.349  5:17
89  Henry van Klinken (PR 47.36)Delta Sport52.54Mse   11.342  5:17
90  Norbert VeringmeierDen Hoorn53.00Mse   11.321  5:18
91  Guido KluijtmansGeneraal Michaelis53.06Mse   11.299  5:19
92  Erwin Berman (PR 48.22)Waarde53.20Mse   11.250  5:20
93  Bert de Vos (debuut)Zierikzee53.36Mse   11.194  5:22
94  Peter van den heuvel (debuut)Zierikzee53.38Mse   11.187  5:22
95  Henny Strating (PR 46.18)AV '5653.42V50   11.173  5:22
96  George Hahn (PR 51.38)Delta Sport53.51M45   11.142  5:23
97  Gerrit Spaans (PR 43.59)AV '5653.53M65   11.135  5:23
98  Andre lous (PR 51.14)Westkapelle53.56Mse   11.125  5:24
99  Stephan Schouten (PR 51.58)Vlissingen53.59Mse   11.115  5:24
100  RenĂ© Goetheer (PR 46.24)Wolphaartsdijk54.08Mse   11.084  5:25
101  Saskia giljamBruinisse54.21Vse   11.040  5:26
102  Berry Lindenbergh (debuut)Zierikzee54.31Mse   11.006  5:27
103  Dirk Jan LukasseRoosendaal54.38Mse   10.982  5:28
104  Ilse Verwijs (PR 45.30)Delta Sport54.44V35   10.962  5:28
105  Ruud WesselsMaassluis54.48Mse   10.949  5:29
106  Mark Giljam (debuut)Bruinisse54.55M35   10.926  5:30
107  Martijn Ruissen (PR)Wolphaartsdijk55.40Mse   10.778  5:34
108  Ferdy OerlemansSteenbergen55.42Mse   10.772  5:34
109  Peter Maranus (PR 45.40)Aagtekerke55.45Mse   10.762  5:35
110  Hans Tramper (PR 51.51)Goes55.48Mse   10.753  5:35
111  Ane van de velde (PR 49.10)Delta Sport55.52Mse   10.740  5:35
112  Peter ziekmanSpijkenisse55.56Mse   10.727  5:36
113  Michel SiepRotterdam55.57Mse   10.724  5:36
114  Berteke de JongRotterdam56.00Vse   10.714  5:36
115  Hans CorbijnOoste Kapelle56.24Mse   10.638  5:38
116  Paul Poulard (PR)Middelburg56.56Mse   10.539  5:42
117  Martin van den BoschDelta Sport57.01Mse   10.523  5:42
118  Erwin vd BoschOuwerkerk57.06Mse   10.508  5:43
119  Frits Burger (PR 49.10)Zierikzee57.17Mse   10.474  5:44
120  Marjanne van de SluisDelta Sport57.22Vse   10.459  5:44
121  Frenk Jan VisserMiddelburg57.30Mse   10.435  5:45
122  John Scheffers (PR 46.53)Delta Sport57.39M55   10.408  5:46
123  Amber MiddelhoekDelft57.48Vse   10.381  5:47
124  John de BreejenGiessenburg57.56Mse   10.357  5:48
125  Esther MondtWillemstad57.59Vse   10.348  5:48
126  John Guequierre (PR 33.40)Dynamica58.04M65   10.333  5:48
127  Marc CouwenberghGouda58.09Mse   10.318  5:49
128  Joke De Koster-HoogerheidDelta Sport58.26Vse   10.268  5:51
129  Yde StarreveldUtrecht58.42Mse   10.221  5:52
130  Michel Meeuwse (PR)Vlissingen58.49Mse   10.201  5:53
131  Krista Voorham (PR 47.54)Delta Sport58.59V45   10.172  5:54
132  Adrie Bavel (PR 47.49)Delta Sport59.09M55   10.144  5:55
133  Hugo Meeusen (PR 54.23)Terneuzen59.14M45   10.129  5:55
134  Martin Voshol (debuut)Tholen59.18Mse   10.118  5:56
135  George Taal (PR 42.51)Oostkapelle59.22M65   10.107  5:56
136  Walter TimmerDelta Sport59.29Mse   10.087  5:57
137  Hans Lievense (PR 48.33)Middelburg59.38Mse   10.061  5:58
138  Christine Balkenende (PR 48.33)AV '5659.55V50   10.014  6:00
139  Sonja JansenDen Hoorn59.59Vse   10.003  6:00
140  Veronica VriendDynamica1.00.04Vse   9.989  6:00
141  Wietse Sluimer (debuut)Zonnemaire1.00.25Mse   9.931  6:03
142  Pascal Tournier (PR 59.33)Renesse1.00.40Mse   9.890  6:04
143  Lianne Wijsman (PR 53.40)Delta Sport1.00.43V50   9.882  6:04
144  Corina Lievense (debuut)Middelburg1.00.45Vse   9.877  6:05
145  Brian de ManBrielle1.00.47Mse   9.871  6:05
146  Dave Assenberg van EijsdeBrielle1.00.49Mse   9.866  6:05
147  Henk van DalfsenWaarde1.01.22Mse   9.777  6:08
148  Louise de Pooter (PR 53.22)Middelburg1.01.32Vse   9.751  6:09
149  Lydia HazeDynamica1.01.32Vse   9.751  6:09
150  Marcel HeskensBrielle1.02.14Mse   9.641  6:13
151  Elbert Simonse (PR 46.55)Aagtekerke1.02.19M35   9.628  6:14
152  Jan Dalebout (PR 52.56)Kapelle-Biezelinge1.02.46Mse   9.559  6:17
153  Renate klaassen (PR 1.01.09)Oost-Souburg1.03.46Vse   9.409  6:23
154  Ellie Spaans (PR 55.12)AV '561.03.47Vse   9.407  6:23
155  Marleen van Sighem (PR 52.28)Delta Sport1.03.51V50   9.397  6:23
156  Christl Rozendaal (PR 50.51)Kapelle-Biezelinge1.04.10V50   9.351  6:25
157  Theo Simons (PR 41.26)Dynamica1.04.15M60   9.339  6:26
158  Peter Castel (PR 52.58)AV '561.06.42M55   8.996  6:40
159  Leo Francke (PR 51.45)Oostkapelle1.09.18M60   8.658  6:56
160  Nico VriendDynamica1.12.19Mse   8.297  7:14
161  Mara Verhulst (PR 1.01.10)Dreischor1.13.07Vse   8.206  7:19
162  Margriet BakkerVoorne Atletiek1.16.59Vse   7.794  7:42
163  Dick Assenberg van EijsdeVoorne Atletiek1.17.01Mse   7.791  7:42
Mannen: 132 (80.98%) => M35=9 - M40=3 - M45=10 - M50=5 - M55=5 - M60=2 - M65=6 - Mse=92
Vrouwen: 31 (19.02%) => V35=1 - V40=1 - V45=1 - V50=5 - Vse=23

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Tim Pleijte37:16Ralph Wiessner38:01Boris de Bruijn39:03Laurey van den Berge42:02163
2017Erwin Adan38:31Tim Pleijte38:32Ronnie Overgaauw38:54Marjolein Menheere45:33110
2016Tim Pleijte35:42Tim van den Broeke36:59Erwin Adan37:33Denise van Weelden49:27103
2015Tim Pleijte35:19Remy Vasseur37:02Adriaan Walhout37:31Leonie Ton45:30153
2014Wim Nieuwkerk38:20Tim van den Broeke39:19Ruden Grim39:47Monique Verschuure46:1394

6.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Bert HederikBarendrecht29.37Mse   13.168  4:33
2  Werner HelmichKapelle-Biezelinge34.59M45   11.148  5:23
3  Anouk AndewegSpiridon37.08Vse   10.503  5:43
4  Silkie GraafmansSpiridon37.09Vse   10.498  5:43
5  Leonard MourikKrimpen aan de Ijssel37.11Mse   10.489  5:43
6  Danielle MookBurgh-Haamstede37.13Vse   10.479  5:44
7  Kiona lindersKoudekerke37.50Vse   10.308  5:49
8  Jos koddeTholen38.18Mse   10.183  5:54
9  Johan DekkerMiddelburg38.37M60   10.099  5:56
10  Alex AndewegRijen38.41Mse   10.082  5:57
11  Kris de laetTholen39.10Mse   9.957  6:02
12  Toby AarnoutseOoste Souburg39.38Mse   9.840  6:06
13  Leonie van KlinkenNieuwerkerk40.06Vse   9.726  6:10
14  Ad DuvekotTholen40.16Mse   9.685  6:12
15  Sandra AndewegRijen40.23Vse   9.657  6:13
16  Pim CouwenberghZierikzee40.26V55   9.646  6:13
17  Marianne KosterBorssele41.45Vse   9.341  6:25
18  Siwoh DjojomartoSpijkenisse41.48Vse   9.330  6:26
19  Anton BraakmanMiddelburg41.56Mse   9.300  6:27
20  Stefanie MourikKrimpen aan de Ijssel43.45Vse   8.914  6:44
21  Katja de groesVrouwenpolder44.21Vse   8.794  6:49
22  Sonja PoppeKamperland44.49Vse   8.702  6:54
23  Rob EpkerMiddelburg44.57Mse   8.676  6:55
24  Jessica KlapRotterdam44.59Vse   8.670  6:55
25  Marijn EijkelenboomOud-Beijerland45.02Vse   8.660  6:56
26  Marin EijkelenboomOud-Beijerland45.20Mse   8.603  6:58
27  Annelies ?t HoenKamperland45.25Vse   8.587  6:59
28  Miranda de VriesBodegraven45.27Vse   8.581  7:00
29  Lian zorgeZierikzee46.28Vse   8.393  7:09
30  Jolanda JanssenVlijmen46.49Vse   8.330  7:12
31  Els van Zwieten-BusDelta Sport47.10Vse   8.269  7:15
32  Caroline CouwenberghRotterdam47.51Vse   8.150  7:22
33  Marilou CreemersDelta Sport48.06V65   8.108  7:24
34  Sigrid JanseMiddelburg48.37Vse   8.022  7:29
35  Margriet de HoopUtrecht48.45Vse   8.000  7:30
36  Floris PrengerAmsterdam49.50Mse   7.826  7:40
37  Elzemieke RijndersAmsterdam50.01Vse   7.797  7:42
38  Herman KreeftDelta Sport50.56M70   7.657  7:50
39  Paula MeeusenTerneuzen53.27Vse   7.297  8:13
Mannen: 14 (35.9%) => M45=1 - M60=1 - M70=1 - Mse=11
Vrouwen: 25 (64.1%) => V55=1 - V65=1 - Vse=23

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Bert Hederik29:37Werner Helmich34:59Leonard Mourik37:11Anouk Andeweg37:0839
2016Jan Verhage31:17Bert Hederik31:53Judith Lodder32:23Lotte de Visser31:1421
2015Jan-Kees Koole31:38Bert Hederik31:46Martin van Nieulande33:42Ilvia Hederik31:4530
2014Luc Strating33:54Cor Kloet35:44Adrie van Bavel36:05Lisette Nieuwkerk33:5719


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.859 seconden nodig om deze lijst met 202 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
04-02-2017 12e Zwaarste 10 van ZeelandWestenschouwenDelta Sport0
06-02-2016 11e Zwaarste 10 van ZeelandWestenschouwenDelta Sport1086
07-02-2015 10e Zwaarste 10 van ZeelandWestenschouwenDelta Sport1840
08-02-2014 9e Zwaarste 10 van ZeelandBurgh-HaamstedeDelta Sport2137
09-02-2013 8e Zwaarste 10 van ZeelandBurgh-HaamstedeDelta Sport2320
11-02-2012 7e Zwaarste 10 van ZeelandWestenschouwenDelta Sport2709
12-02-2011 6e Zwaarste 10 van ZeelandWestenschouwenNiet bekend3316
03-04-2010 5e Zwaarste 10 van ZeelandBurgh-HaamstedeDelta Sport2759
18-04-2009 4e Zwaarste 10 van ZeelandBurgh-HaamstedeDelta Sport2827
19-04-2008 3e Zwaarste 10 van ZeelandWestenschouwenDelta Sport2164
21-04-2007 2e Zwaarste 10 van ZeelandBurgh-HaamstedeDelta Sport2123

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
27-05: 28e Leiden Marathon (23)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
1500 m Tim van den Broeke (PR)3.47.93  Mse
1500 m Yunis Stitan (PR)3.59.85  Mse
800 m Bezuayehu Petersen (PR 1.57.99)1.59.48  JoB
800 m Floris Willeboordse (PR 1.58.62)1.59.54  Mse
800 m Bereket Petersen (PR 2.03.12)2.04.00  JoB
21-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (9)
21-05: Pinksterwedstrijd Hulst (13)
19-05: Ter Specke Bokaal Lisse (3)
19-05: 7e Bokkenloop Sinaai (5)
18-05: Track Meeting Wageningen (2)
17-05: Track Meeting Barendrecht (6)
16-05: Verkerkloop Zwijndrecht (4)
13-05: Marathon Tilburg (5)
12-05: Kaaienloop Oosterhout (3)
11-05: Track Meeting Utrecht (4)
10-05: 15 km van Standdaarbuiten (8)
10-05: Golden Tenloop Delft (2)
10-05: Harry Schulting Games Vught (12)
06-05: 1e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (9)
01-05: Knokke 10 KM (4)
27-04: Vlietloop Oud-Gastel (4)
22-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (11)
19-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (7)
15-04: Bergse Monumentenloop Bergen op Zoom (11)
14-04: 9e Wolvenloop Wachtebeke (7)
08-04: 38e Marathon Rotterdam (99)
08-04: Marathon Rome (1)
Atletiek Zeeland © 2018