donderdag 18 januari 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
31-12: Erwin Harmes en Marlies Kort domineren Tankloop
30-12: Yunis Stitan verrassende winnaar van 47e Kerstloop
23-12: Oegandees Aggrey Agaba wint 18e Aagtekerkerun
22-12: De beste stuurlui staan aan wal
21-12: Verslag van de 18e Aagtekerkerun
11-12: De ene crosser is de andere niet
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 20-01: 1e Dow trimloop Terneuzen
za 27-01: 4e Scheldesport cross Westdorpe
za 27-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe
za 03-02: 20e Rammekensloop Ritthem
za 03-02: Berlaerloop Koewacht
zo 04-02: Midwinter Marathon Apeldoorn
zo 04-02: 27e Midwinter Halve Marathon Cadzand
za 10-02: Erpelkappersloop Axel
za 10-02: 24e Grevelingen cross Bruinisse
zo 11-02: 41e Groet uit Schoorl Run
za 17-02: 13e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 17-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen
zo 18-02: 7e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
Recente uitslagen meer uitslagen
za 13-01: 20e Steense Rattenloop Sint Jansteen (123)
za 13-01: 46e Deltacross Westenschouwen (247)
zo 07-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (98)
za 06-01: 57e Wallenloop Goes (134)
za 06-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (211)
vr 05-01: Ondoloop Sint Laurens (56)
zo 31-12: Tankloop Westkapelle (418)
zo 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet (103)
za 30-12: Eindejaarscross Axel (217)
di 26-12: Kerstloop Dishoek (606)
za 16-12: Kriekeloop Clinge (110)
za 16-12: 18e Aagtekerke Run (458)
zo 10-12: Jules Unlimitedloop Breskens (50)
za 09-12: Halve Marathon Terneuzen (142)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Zeeuwse prestaties in Stratenloop Menheerse
Middelharnis, zaterdag 16 december 2017 - Organisatie: Flakkee
10 km
001 Braven Henkjan den   Nieuwpoort       007 0:34:50    1eMsen
002 Wolfert Eric         av Flakkee       044 0:35:21    2eMsen
003 Zoon Bastian         Dirksland        045 0:36:08    3eMsen
004 Stolk Edwin          av Flakkee       047 0:37:21    1eM 40
005 Dijk Matthijs van    av Flakkee       013 0:38:27    4eMsen
006 Peeman Erik          av Flakkee       028 0:38:55    2eM 40
007 Akkershoek Leo       Ouddorp          001 0:39:53    3eM 40
008 Stoop Jeroen         av Flakkee       036 0:40:25    4eM 40
009 Berrevoets Steef     Bruinisse        003 0:40:28    5eM 40
010 Giljam Patrick       Nieuwerkerk      017 0:41:02    5eMsen
011 Nagtzaam Ron         Puttershoek      051 0:41:17    6eMsen
012 Kouijzer Ruud        Amsterdam        050 0:41:43    7eMsen
013 Tieleman Henkjan     av Flakkee       020 0:42:28    6eM 40
014 Gio Lorenzo          Rotterdam        059 0:43:13    8eMsen
015 Boeters Eric-Paul    av Flakkee       005 0:43:22    9eMsen
016 Dijk Arie van        av Flakkee       012 0:43:39    7eM 40
017 Pijls Hans           av Flakkee       046 0:44:14    8eM 40
018 Doornbosch Kevin     Hellevoetsluis   014 0:44:18   10eMsen
019 Verkaik Michel       Capelle          060 0:44:32   11eMsen
020 Itusman Wieke        Ouddorp          056 0:44:44    9eM 40
021 Feijter Co de        Zierikzee        016 0:44:48   10eM 40
022 Stee Rinus van       Herkingen        064 0:45:35   11eM 40
023 Verhagen Peter       Ouddorp          040 0:45:46   12eM 40
024 Huizer Hendrik       Middelharnis     021 0:46:05   12eMsen
025 Potappel Rianne      av Flakkee       054 0:46:33    1eDsen
026 Bienefielt Hans      av Flakkee       004 0:46:50   13eM 40
027 Tuijl Samantha van   Dirksland        038 0:47:31    2eDsen
028 Witte Michel de      Middelharnis     043 0:48:37   14eM 40
029 Kreemer Andre        Nw Tonge         063 0:49:10   15eM 40
030 Groningen Judith v   Dirksland        055 0:49:16    1eD 40
031 Brussel Peter van    Sommelsdijk      009 0:49:23   16eM 40
032 Dijkman Petra        av Flakkee       048 0:49:49    2eD 40
033 Wit Adriaan de       O Tonge          065 0:49:55   17eM 40
034 Lodder Jacqueline    av Flakkee       024 0:50:40    3eD 40
035 Maliepaard Jeroen    Middelharnis     025 0:50:56   13eMsen
036 Damme Jens van       Sommelsdijk      011 0:51:04   14eMsen
037 Nagtegaal Kees       Melissant        026 0:51:24   18eM 40
038 Velde Jaco v d       Middelharnis     062 0:51:40   19eM 40
039 Hoogerwerf  Aad      Brielle          052 0:52:10   20eM 40
040 Bruin Arjan de       Middelharnis     008 0:52:16   21eM 40
041 Goverde Ruben        Hellevoetsluis   019 0:52:46   15eMsen
042 Verhoef Afke         Brielle          041 0:52:55    4eD 40
043 Vrieze Arjan de      Wolphaartsdijk   042 0:54:09   16eMsen
044 Damme Wout van       Sommelsdijk      010 0:54:37   22eM 40
045 Snijder Lauw         av Flakkee       035 0:54:44   23eM 40
046 Both Ronald          Sommelsdijk      006 0:56:55   24eM 40
047 Kievit Cees          Sommelsdijk      023 0:56:56   25eM 40
048 Neef Ben de          av Flakkee       053 0:57:20   26eM 40
049 Sarelse Jeanet       av Flakkee       031 0:57:41    5eD 40
050 Timmer Hannah        av Flakkee       037 0:59:36    3eDsen
051 Baalen JanWillem     Dirksland        057 1:00:20   27eM 40
052 Baalen Maartje van   Dirksland        058 1:00:22    4eDsen
053 Berrevoets Bettina   Bruinisse        002 1:00:33    6eD 40
054 Jordaan Karolien     av Flakkee       049 1:02:58    7eD 40
055 Sewell Mary-Anne     av Flakkee       034 1:02:59    8eD 40

5 km
001 Vroegindeweij Ruben  Delft            461 0:17:48    1eMsen
002 Goedhart Ruud        av Flakkee       467 0:18:45    2eMsen
003 Kooijman Jarno       Yerseke          487 0:18:50    3eMsen
004 Dongen Rijk van      av Flakkee       462 0:18:53    4eMsen
005 Eijken Mark van      av Flakkee       482 0:20:29    5eMsen
006 Oudheusden Chantal   Breda            474 0:20:41    1eDsen
007 Feijter Co de        Zierikzee        483 0:21:34    6eMsen
008 Zwijndrecht Ron      Nw Vossemeer     466 0:21:42    7eMsen
009 Lodder Judith        av Flakkee       488 0:22:31    2eDsen
010 Buitendijk Martin    H I Ambacht      480 0:23:16    8eMsen
011 Biert Marc van       Sommelsdijk      476 0:23:52    9eMsen
012 Hassent Jan van      av Flakkee       457 0:24:03   10eMsen
013 Nimwegen William     Middelharnis     460 0:24:14   11eMsen
014 Iwaarden Sharon van  av Flakkee       486 0:24:41    3eDsen
015 Oudenaren Peter      av Flakkee       458 0:24:46   12eMsen
016 Gulik Corine van     Dirksland        485 0:25:01    4eDsen
017 Ende Cathleen v d    Ridderkerk       015 0:25:39    5eDsen
018 Roetman Sem          Middelharnis     471 0:25:49   13eMsen
019 Roetman Johan        Middelharnis     472 0:25:51   14eMsen
020 Zelfde Lyanne van 't av Flakkee       500 0:26:15    6eDsen
021 Splunter Walter van  Stellendam       464 0:26:25   15eMsen
022 Velde Adriana van de Den Bommel       496 0:26:41    7eDsen
023 Splunten Joris van   Ouddorp          459 0:26:52   16eMsen
024 Jonkers Roos         av Flakkee       463 0:28:01    8eDsen
025 Vroegindeweij Cindy  Den Bommel       498 0:28:03    9eDsen
026 Vette Miranda de     Den Bommel       497 0:28:06   10eDsen
027 Bakker Anne de       Den Bommel       478 0:28:10   11eDsen
028 Slik Caroline v d    Sommelsdijk      494 0:29:57   12eDsen
029 Soest Anita van      Stellendam       495 0:30:23   13eDsen
030 Joustra Trix         Sommelsdijk      465 0:30:36   14eDsen
031 Loosdrecht Naomi     Stellendam       468 0:30:39   15eDsen
032 Vermaat Piet         Hellevoetsluis   469 0:30:41   17eMsen
033 Kreeft Herman        Delta Sport      470 0:30:51   18eMsen
034 Tieleman Sjaan       av Flakkee       473 0:31:21   16eDsen
035 Schouten Rene        Den Bommel       492 0:31:36   19eMsen
036 Wolfert Marian       av Flakkee       499 0:31:39   17eDsen
037 Geluk Joyce          Den Bommel       484 0:31:43   18eDsen
038 Edel Nadia           Melissant        481 0:31:54   19eDsen
039 Philipsen Janneke    Stellendam       490 0:32:19   20eDsen
040 Admiraal Bettine     Middelharnis     477 0:37:43   21eDsen

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-01: 46e Halve van Egmond (14)
17-12: 12e Spark marathon Spijkenisse (11)
26-11: Halve Marathon Tarragona (1)
26-11: Firenze Marathon Florence (4)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018