woensdag 22 augustus 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
20-08: Strijd verwacht bij Stratenloop Kapelle
07-08: Verwarring over wedstrijden
28-07: Jullie lopen te snel ( of te langzaam )? Vervolg.
20-07: Jullie lopen te snel?
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 24-08: Hardloop3Daagse Ritthem
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
za 25-08: Potatorun Axel
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen
zo 26-08: Lamsorenloop Lamswaarde
wo 29-08: Kreekloop Terneuzen
vr 31-08: Track Meeting Utrecht
za 01-09: 12e Kustloop Vrouwenpolder
zo 02-09: 30e Tilburg Ten Miles
za 08-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
za 08-09: 43e Run Winschoten
za 08-09: Avondbaanwedstrijd Hulst
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes
za 15-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 21-09: Vaart van Vlissingen
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp
zo 23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam
Recente uitslagen meer uitslagen
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk (111)
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen (277)
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet (144)
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede (140)
di 24-07: 4e Zomerloop Groede (110)
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle (161)
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement (102)
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke (236)
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad (46)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Sluitingsprijs SSP
Westdorpe, zaterdag 7 april 2018 - Organisatie: SSP
10.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Angelo van NevelZedelgem42.34Mse   15.223  3:56
2  Erwin van den BroekeAxel43.19M35   14.960  4:01
3  Stefan van den BroekeAxel47.38Mse   13.604  4:25
4  Kurt SchreyenEvergem48.02M45   13.491  4:27
5  Matti BuysseStekene48.39Mse   13.320  4:30
6  Marc Van de GeuchteEvergem48.54M50   13.252  4:32
7  Patrick de SutterStekene49.14M55   13.162  4:34
8  Danny De BaereWaasmunster50.15M55   12.896  4:39
9  Geerd de RijckStekene50.38M60   12.798  4:41
10  Menno den DekkerTerneuzen51.26M45   12.599  4:46
11  Adelin de GrooteEvergem51.39M55   12.546  4:47
12  Erik ClaeysEvergem51.40M55   12.542  4:47
13  Michiel LippensMoerbeke52.39Mse   12.308  4:53
14  Ivan De KeyserWaasmunster53.12M50   12.180  4:56
15  Danny van DammeSinaai53.12M60   12.180  4:56
16  Chris SchelkensDendermonde53.12M55   12.180  4:56
17  Albert PlatteeuwTerneuzen53.30M50   12.112  4:57
18  Rudi de Caluw√©Sas van Gent54.17M55   11.937  5:02
19  Franky StandaertZelzate55.47M45   11.616  5:10
20  Frank BoerebachHoek56.46M55   11.415  5:15
21  Martin de JaegerTerneuzen56.58M45   11.375  5:16
22  Frans VerwilligenHulst57.33M60   11.260  5:20
23  Geert StandaertAssenede59.12M45   10.946  5:29
24  Nienke BoogmansMoerbeke1.00.37Vse   10.690  5:37
25  Gerald MonteyneOosteeklo1.00.38M50   10.687  5:37
26  Guy van SeverenLovendegem1.00.38M70   10.687  5:37
27  Marcel De CanckBottelaere1.00.39M65   10.684  5:37
28  Nancy VerbruggenStekene1.02.53V45   10.305  5:49
29  Marja HofmanTerneuzen1.03.11V45   10.256  5:51
30  Marielle LauretTerneuzen1.03.13V50   10.250  5:51
31  Wim de GreytStekene1.03.14M50   10.248  5:51
32  Leo HoeksmaKoewacht1.03.55M60   10.138  5:55
33  Didier van de BulckeLedeberg1.04.28M50   10.052  5:58
34  Romain BolssensKieldrecht1.08.39M60   9.439  6:21
35  Arsene van LaekenAssenede1.08.39M60   9.439  6:21
36  Kimberley van WaesbergheSint-Pauwels1.14.03Vse   8.751  6:51
37  Tommy DevosHaasdonk1.14.04M35   8.749  6:51
Mannen: 32 (86.49%) => M35=2 - M45=5 - M50=6 - M55=7 - M60=6 - M65=1 - M70=1 - Mse=4
Vrouwen: 5 (13.51%) => V45=2 - V50=1 - Vse=2
8.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Philippe de WindtAdegem33.07M35   15.219  3:57
2  Endy SlockAxel33.22M40   15.105  3:58
3  Ben van VlietTerneuzen34.25M40   14.644  4:06
4  Joakim van GasseSint-Pauwels34.58Mse   14.414  4:10
5  Edmond HelskensZelzate35.08M50   14.345  4:11
6  Ralph SchaaljeAxel35.51Mse   14.059  4:16
7  Xavier HermanSas van Gent36.13M35   13.916  4:19
8  Jos van GrembergheKoewacht36.31M60   13.802  4:21
9  Niek WielandAxel37.37M40   13.398  4:29
10  Martin NoensKemzeke38.46M50   13.001  4:37
11  Menno van der ZandenPhilippine38.58Mse   12.934  4:38
12  William HelskensOostende40.29M55   12.450  4:49
13  Dirk De BosscherLokeren40.40M55   12.393  4:50
14  Wesley HaekeWestdorpe40.46M35   12.363  4:51
15  Matthieu VerleeSinaai40.54M35   12.323  4:52
16  Stefaan HeirmanMoerbeke41.09M45   12.248  4:54
17  Hennie DriessenAxel41.20M40   12.194  4:55
18  Rony AdriaenssensLokeren41.27M60   12.159  4:56
19  Patrick MichielsNieuw-Namen42.31M50   11.854  5:04
20  Ko de BruyneKloosterzande42.42M50   11.803  5:05
21  Marc WelvaertOosteeklo42.46M50   11.785  5:05
22  Freer van RoeyenAxel43.48M50   11.507  5:13
23  Cedric de BeeldeSint-Niklaas43.57Mse   11.468  5:14
24  Ronald RoctusTerneuzen44.01M50   11.450  5:14
25  Pascal De GraeveWestdorpe44.43M45   11.271  5:19
26  Bennie BouterseTerneuzen44.53M50   11.229  5:21
27  Leo KaijserTerneuzen44.55M55   11.221  5:21
28  Claudia PaelinckPuivelde46.45Vse   10.781  5:34
29  Anthony MassonGentBrugge47.31Mse   10.607  5:39
30  Peter SlockVrasene48.06M45   10.478  5:44
31  Ronald BreepoelSluiskil49.10M55   10.251  5:51
32  Stefan De SaedeleerZelzate51.16M45   9.831  6:06
33  Daan DielemanZaamslag51.30M65   9.786  6:08
34  Matthijs BijlsmaSas van Gent52.30Mse   9.600  6:15
35  Karin den DekkerTerneuzen53.00V45   9.509  6:19
36  Domien van ParijsWestdorpe53.14M60   9.468  6:20
37  Jean Piere D'HauwZelzate53.57M65   9.342  6:25
38  Claire MartensBoekhoute54.16V50   9.287  6:28
39  Antoine MathysDe Pinte54.44M70   9.208  6:31
40  Maria van BelleSleidinge56.28V70   8.926  6:43
41  Mariette van GuchtSinaai57.29V65   8.768  6:51
42  Rudi van WaesbergenSint-Pauwels57.37M60   8.747  6:52
43  Wanda StandaertZelzate57.51Vse   8.712  6:53
44  Aim√© SamsonSint-Pauwels1.00.57M65   8.269  7:15
45  Greta de VylderSint-Gillis-Waas1.02.16V70   8.094  7:25
46  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.02.16M80   8.094  7:25
47  William VerdonckBeveren-Waas1.02.16M70   8.094  7:25
Mannen: 40 (85.11%) => M35=4 - M40=4 - M45=4 - M50=8 - M55=4 - M60=4 - M65=3 - M70=2 - M80=1 - Mse=6
Vrouwen: 7 (14.89%) => V45=1 - V50=1 - V65=1 - V70=2 - Vse=2

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Philippe de Windt33:07Endy Slock33:22Ben van Vliet34:25Claudia Paelinck46:4547
2016Joos Pauwel31:26Jens Taeckens31:30Christophe Declerck32:36Cathy Poppe36:4669
2014Erik Cappon29:41Mark Verhage29:50Xavier de Vriendt29:54Esther Platteeuw32:3685


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.1 seconden nodig om deze lijst met 84 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
01-04-2017 Sluitingsprijs SSPWestdorpeSSP0
02-04-2016 Sluitingsprijs SSPWestdorpeSSP427
04-04-2015 Sluitingsprijs SSPWestdorpeSSP770
05-04-2014 Sluitingsprijs SSPWestdorpeSSP837
06-04-2013 Sluitingsprijs SSPWestdorpeSSP1216

 
Laatste reactie:
Danny Meeus: Verwarring Over Wedstrijden..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
18-08: Memorial Jos Verstockt Lier (2)
5000 m Job de Feijter (PR)15.23.36  Mse
800 m Paavo de Leng (PR 2.03.76)2.04.95  JoB
17-08: 4e Goes on Track (45)
15-08: We All Love Running Zomergem (4)
08-08: Internationale meeting Sint-Niklaas (3)
04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (2)
03-08: Track Meeting Utrecht (7)
28-07: Memorial Rasschaert Ninove (2)
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
07-07: Chaamloop (2)
07-07: Arena Games Hilversum (3)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
Atletiek Zeeland © 2018