zaterdag 20 april 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
11-04: De belangrijkste kilometer
04-04: Crossen in Zeeland
21-03: Komende jaren lopen we massaal de 5 km
18-03: KIKA-KWF Run
08-03: Wie leerde de Zeeuwen hardlopen?
28-02: Langzame lopers zijn ook welkom, maar……..?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 20-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe
za 27-04: Koningsloop Oostburg
za 27-04: 44e Omloop van Menheerse Ouddorp
zo 28-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen
zo 28-04: 8e Zwaakse Weel loop Kwadendamme
vr 03-05: Avondbaanwedstrijd Zierikzee
vr 03-05: Track Meeting Utrecht
di 07-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
za 11-05: 23e Meidoornloop Nisse
za 18-05: Krammer Run Bruinisse
za 18-05: Lenteloop Terneuzen
za 18-05: Ter Specke Bokaal Lisse
za 18-05: 3e Strandloop voor Hoop Zoutelande
zo 19-05: Rondje Voorne Brielle
zo 19-05: 9e Halve van Renesse
vr 24-05: 4e Gaperloop Gapinge
za 25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem
Recente uitslagen meer uitslagen
za 13-04: 11e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
vr 12-04: 8e Oranjemuidenloop Arnemuiden
wo 10-04: Kika KWF Run Heinkenszand (123)
za 06-04: 13e Oosterscheldeloop Goes
za 30-03: 25 km van Hulst (152)
za 23-03: 8e Ronde van BRU Bruinisse (120)
za 23-03: 2e Dow trimloop Terneuzen (59)
zo 17-03: 26e Zwinstedenloop Sluis (306)
za 16-03: Corn Boys Loop Sas van Gent (58)
za 16-03: 52e Massaloop Oostkapelle (139)
zo 10-03: 4e Natuurloop Retranchement (43)
za 09-03: 47e Pannekoekloop Westenschouwen (247)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
2e Dow trimloop
Terneuzen, zaterdag 24 maart 2018 - Organisatie: Jogging Club Dow
15.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Frederik ChristiaensBerlare54.46Mse   17.091  3:31
2  Erwin van de BroekeAxel58.39Mse   15.959  3:46
3  Rudi WillemsErtvelde1.00.14Mse   15.540  3:52
4  Gertjan BoeykensHasse1.01.34Mse   15.203  3:57
5  Marcel AdriaanseMiddelburg1.02.14M45   15.040  3:59
6  Erik BollemanAxel1.03.04M45   14.841  4:03
7  Ben van VlietTerneuzen1.03.04Mse   14.841  4:03
8  Sasscha StrackDuisburg1.03.39Mse   14.705  4:05
9  Stefan van den BroekeAxel1.04.05Mse   14.606  4:06
10  Jeroen van De BroekeTerneuzen1.06.13Mse   14.135  4:15
11  Martin VonckenTerneuzen1.06.59Mse   13.974  4:18
12  Leo BrackeAxel1.07.44Mse   13.819  4:21
13  Glenn ChristiaensZele1.09.11Mse   13.529  4:26
14  Erik ClaeysSleidinge1.11.16Mse   13.134  4:34
15  John vetteTerneuzen1.11.36Mse   13.073  4:35
16  Paul HaertjensBoekhoute1.12.05Mse   12.985  4:37
17  Jos van GrembergheKoewacht1.12.24Mse   12.928  4:38
18  Adelin de GrooteEvergem1.13.03Mse   12.813  4:41
19  Wim van de VeireBassevelde1.13.20Mse   12.764  4:42
20  Yves BrackeZelzate1.17.37Mse   12.059  4:59
21  Franky StandaertZelzate1.17.38Mse   12.057  4:59
22  Rene VinkTerneuzen1.19.02Mse   11.843  5:04
23  Willem van der HeydenKieldrecht1.19.17Mse   11.806  5:05
24  Frans VerwilligenHulst1.19.20Mse   11.798  5:05
25  Geert StandaertAssenede1.20.22Mse   11.647  5:09
26  Els CrielWachtebeke1.23.38Vse   11.192  5:22
27  Kurt SchreyenEvergem1.23.39Mse   11.189  5:22
28  Gerald MonteyneOosteeklo1.24.02Mse   11.138  5:23
29  L. HoelvomaKoewacht1.26.08Mse   10.867  5:31
30  Judith RidderhofKloosterzande1.27.54Vse   10.648  5:38
31  Betty MeckingDusseldorf1.28.03Vse   10.630  5:39
32  Els ZweistraTerneuzen1.32.27V60   10.124  5:56
33  Louis Van der SteenGent1.39.43Mse   9.387  6:24
Mannen: 29 (87.88%) => M45=2 - Mse=27
Vrouwen: 4 (12.12%) => V60=1 - Vse=3

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2019Sander Post54:48Sander d'Hont55:22Sander van Doorn58:02Monica Sanderse1:00:1242
2018Sander Post55:02Sander van Doorn58:51Tom Janssens1:00:08Adinda Vetsuypens1:07:4444
2017Ruud Naudts58:40Henk de Brauwer59:04Gertjan Boeykens59:56Martine Boute1:12:3727
2016Sander Post54:01Remy Vasseur56:30Patrick Hembrecht58:06Martine Boute1:10:5650
2015Sander Post55:34Alexander Vanwalleghem59:53Dennis Florussen1:00:15Niki Bogaert1:05:5743
2014Henk de Brauwer55:10Thijs Planckaert55:17Jopie van Brandt56:10Katrien Lievens1:04:4552

10.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Sander PostTerneuzen39.40Mse   15.731  3:49
2  Marc Van de GeuchteSleidinge45.27Mse   13.729  4:22
3  Evert KuijkTerneuzen45.59M50   13.570  4:25
4  Dennis FlorussenTerneuzen46.01M40   13.560  4:25
5  Michael VereeckenOosteeklo46.04Mse   13.546  4:26
6  Jaap van der VeenTerneuzen46.27M50   13.434  4:28
7  Patrick de SutterStekene46.40Mse   13.371  4:29
8  Menno van der ZandenPhilippine46.42Mse   13.362  4:29
9  Rudi de CaluwéSas van Gent46.52Mse   13.314  4:30
10  Ron DellebekeOost-Souburg47.23M55   13.169  4:33
11  Eric DielemanTerneuzen48.17Mse   12.924  4:39
12  Bart WiemeerschErtvelde49.43Mse   12.551  4:47
13  Herman van de GlindKloetinge51.38Mse   12.085  4:58
14  Willem YmkerTerneuzen51.39Mse   12.081  4:58
15  Leo KaijserTerneuzen53.58M55   11.563  5:11
16  Bennie BouterseTerneuzen54.03Mse   11.545  5:12
17  D. van NiewenhuyzeAssenede57.32Mse   10.846  5:32
18  Ferdie de KlerkTerneuzen58.10M70   10.728  5:36
19  Piet de ZeeuwTerneuzen58.51Mse   10.603  5:40
20  Andrea KoningGoes59.41Vse   10.455  5:44
21  Didier van de BulckeGent59.45Mse   10.444  5:45
22  Katinka van de GlindKloetinge1.00.18V40   10.348  5:48
23  Daan DielemanZaamslag1.00.24Mse   10.331  5:48
24  Romain BolssensKieldrecht1.02.12Mse   10.032  5:59
25  Paul BouchierErtvelde1.05.17Mse   9.558  6:17
26  Caroline de WaalTerneuzen1.05.18Vse   9.556  6:17
27  Arcene van LaekenAssenede1.05.35Mse   9.515  6:18
28  Jurgen LippensWaarschoot1.06.05Mse   9.443  6:21
29  Carlos De WillemackerAalter1.14.42Mse   8.353  7:11
Mannen: 26 (89.66%) => M40=1 - M50=2 - M55=2 - M70=1 - Mse=20

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2019Tim Buysse39:03Ronny Wakenaer41:08Alexander Vanwalleghem42:09Cathy Poppe43:1864
2018Mark Verhage35:43Sem Schockaert36:45Peter Rottier37:57Sara Wuytack44:0767
2017Francesko de Groote37:22Mike Zegers43:42Jan Rouwendaal43:50Cathy Poppe46:0138
2016Sander d'Hont35:46Stijn Vermeersch36:31Martin Voncken38:45Inge de Booij47:4278
2015Francesko Degroote36:08Frederque Lotin37:20Ronny Wagenaer39:59Irma Karahotka46:1537
2014Dirk van Wesepoel36:00Geert de Keyser37:01Alexander Vanwalleghem39:18Marleen Ackerman48:0650


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.246 seconden nodig om deze lijst met 62 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
19-01-2019 1e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow0
23-03-2019 2e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow0
20-01-2018 1e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow0
21-01-2017 1e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow0
18-03-2017 2e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow0
23-01-2016 1e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow742
24-01-2015 1e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow659
21-03-2015 2e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow930
25-01-2014 1e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow1007
08-03-2014 2e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow1223

 
Laatste reactie:
Jan Roose: De Belangrijkste Kilometer..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
18-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (10)
14-04: Enschede Marathon (9)
halve Peter Balkenende (PR)1.21.35  M50
halve Ingrid Koene (PR 1.38.21)1.46.18  V55
halve Gerrit Spaans (PR 1.38.53)1.47.39  M65
halve John Guequierre (PR 1.17.01)1.51.55  M65
halve Ellie Spaans (PR)1.53.12  Vse
marath Erwin Harmes (PR 2.29.50)2.30.03  M35
marath Marius Besuijen (PR 2.43.21)3.10.06  M55
marath Henny Strating (PR)3.29.09  V50
marath Rudie Hogervorst (PR)3.41.38  M50
13-04: Parkloop Schoonhoven (1)
07-04: Marathon Bonn (1)
07-04: Marathon Rotterdam (63)
06-04: 10e Wolvenloop Wachtebeke (5)
31-03: 14e Venloop (18)
31-03: 10 van Halsteren (20)
24-03: 31e Parelloop Brunssum (7)
23-03: Wegwedstrijd Naaldwijk (1)
17-03: Stevensloop Nijmegen (8)
10-03: Halve van Oostvoorne (5)
10-03: Marato Barcelona (6)
10-03: AttilaRun Tilburg (3)
09-03: Indoorwedstrijd Gent (1)
03-03: Marathon Tokyo (1)
Atletiek Zeeland © 2019