donderdag 23 mei 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
17-05: Nieuwe kampioenen dankzij ketonenbier
02-05: Weinig hardloopnieuws
11-04: De belangrijkste kilometer
04-04: Crossen in Zeeland
21-03: Komende jaren lopen we massaal de 5 km
18-03: KIKA-KWF Run
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 24-05: 4e Gaperloop Gapinge
vr 24-05: Track Meeting Utrecht
za 25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem
zo 26-05: 7e Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk
di 28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
wo 29-05: 11e Stadsloop Biervliet
do 30-05: Harry Schulting Games Vught
za 01-06: Putbosmeeting Oordegem
za 01-06: Baanwedstrijd Zierikzee
zo 02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom
vr 07-06: 19e Stadsloop Middelburg
za 08-06: Memorial Jos Verstockt Lier
ma 10-06: Pinksterwedstrijd Hulst
wo 12-06: 3e Hoek Run
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg
za 15-06: Baanwedstrijd Oostburg
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle
vr 21-06: Track Meeting Utrecht
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg
za 22-06: Rondje Veerse Meer Middelburg
zo 23-06: Grote Prijs Lokeren
zo 23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 19-05: 9e Halve van Renesse
za 18-05: Lenteloop Terneuzen (93)
za 18-05: Krammer Run Bruinisse
za 11-05: 23e Meidoornloop Nisse (349)
zo 28-04: 8e Zwaakse Weel loop Kwadendamme (117)
za 27-04: Koningsloop Oostburg (24)
za 27-04: 44e Omloop van Menheerse Middelharnis
za 20-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe (95)
za 13-04: 11e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst (579)
vr 12-04: 8e Oranjemuidenloop Arnemuiden (79)
wo 10-04: Kika KWF Run Heinkenszand (123)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
25 km Scheldeloop
Terneuzen, zaterdag 17 februari 2018 - Organisatie: Jogging Club Dow
25 km >> Zeeuws record staat met 1.16.01 uur vanaf 20-08-1988 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Tom Van DriesscheZele1.36.41M40   15.515  3:524.31
2  Anthony de RopAntwerpen1.39.21Mse   15.098  3:584.19
3  Yves DepoorterKnokke-Heist1.40.53M50   14.869  4:024.13
4  Kris CornelisZele1.42.41M40   14.608  4:064.06
5  Martijn Kox (PR 1.42.30)Westdorpe1.42.50M40   14.587  4:074.05
6  Erwin van den Broeke (PR 1.35.40)Axel1.43.16M35   14.526  4:084.03
7  Jan Vermeulen (PR)Clinge1.43.37M55   14.476  4:094.02
8  Edwin de Jaeger (PR 1.36.55)Zuiddorpe1.43.57M45   14.430  4:094.01
9  Stefan van den Broeke (PR 1.43.55)Axel1.44.15Mse   14.388  4:104.00
10  Adriaan Wieles (PR 1.41.20)Terneuzen1.44.47M50   14.315  4:113.98
11  Erik Goossen (PR 1.36.47)Terneuzen1.45.53M45   14.167  4:143.94
12  Gino Van BroeckTemse1.47.43M35   13.925  4:193.87
13  Lion Baas (PR 1.45.37)Vlissingen1.47.51M40   13.908  4:193.86
14  Frederik Van de VeldeZele1.49.11M35   13.738  4:223.82
15  Niels ClinckKalken1.49.12Mse   13.736  4:223.82
16  Francois van de Broecke (PR)Breskens1.49.20M45   13.720  4:223.81
17  Monica Sanderse (PR 1.40.47)Vlissingen1.49.24V35   13.711  4:233.81
18  Michel Ridderhof (PR 1.49.03)Middelburg1.51.12M45   13.489  4:273.75
19  Christian van der Reest (debuut)Oudelande1.51.31Mse   13.451  4:283.74
20  Esther Verhaegen (debuut)Sluis1.51.35Vse   13.443  4:283.73
21  Danny MeeusNijlen1.51.36V55   13.441  4:283.73
22  Robert Matthijs (PR)Terneuzen1.51.52M50   13.409  4:283.72
23  Raphaelle TangheAntwerpen1.52.56Vse   13.282  4:313.69
24  Omar Hillaert (PR 1.53.05)Westdorpe1.55.10M45   13.025  4:363.62
25  Niki BoogaertWaasmunster1.55.11Vse   13.023  4:363.62
26  Veerle HofmanSint-Niklaas1.55.12V40   13.021  4:363.62
27  Cathy Poppe (PR 1.54.56)Terneuzen1.56.27V40   12.881  4:393.58
28  Remco Kapteijn (PR)Kapelle-Biezelinge1.56.54M45   12.831  4:413.56
29  Stijn LioenDadizele1.57.35M40   12.757  4:423.54
30  Patrick van den VijverVeldhoven1.58.53M45   12.617  4:453.50
31  Dimitri MevensenWachtebeke1.59.49Mse   12.519  4:483.48
32  Ada Geuze (PR 1.51.02)Middelburg2.01.03V35   12.392  4:513.44
33  Nico De HeefGent2.01.09M35   12.381  4:513.44
34  Erik Bolleman (PR 1.53.06)Axel2.01.16M50   12.369  4:513.44
35  Astrid Verhage (PR)Zuiddorpe2.01.25V35   12.354  4:513.43
36  Kees van der Heijden (PR)Vlissingen2.01.47M55   12.317  4:523.42
37  Nicole SpruitVeldhoven2.01.50V45   12.312  4:523.42
38  Bart RoelantSint-Niklaas2.02.24M50   12.255  4:543.40
39  Jan Rouwendaal (PR 2.01.25)Vogelwaarde2.03.53M35   12.108  4:573.36
40  Patrick de SutterStekene2.05.08M55   11.987  5:003.33
41  John Vette (PR)Terneuzen2.05.48M55   11.924  5:023.31
42  Frank Boerebach (PR 1.45.45)Hoek2.08.09M55   11.705  5:083.25
43  Wim LammersBleskensgraaf2.08.11M60   11.702  5:083.25
44  Piet Pijpelink (PR)Terneuzen2.10.57M50   11.455  5:143.18
45  Franklin GregoryWetteren2.11.19M35   11.423  5:153.17
46  Harold de Maat (PR 2.04.08)Terneuzen2.11.30M45   11.407  5:163.17
47  Isabelle HerteleerGent2.12.05V40   11.356  5:173.15
48  Jochem de Dijcker (PR)Axel2.12.15M40   11.342  5:173.15
49  Davy Dubbeldam (PR)Sluiskil2.12.32M45   11.318  5:183.14
50  Isabel Van NieuwenhuyzeKalken2.12.39V40   11.308  5:183.14
51  Bart VanhauwermeirenWetteren2.12.40M50   11.307  5:183.14
52  Frans Verwilligen (PR 1.53.59)Hulst2.13.05M60   11.271  5:193.13
53  Debby MeulemanWanzele2.13.34Vse   11.230  5:213.12
54  Christophe De ClercqBrakel2.13.35M35   11.229  5:213.12
55  Edwin Riemens (PR)Axel2.14.27M50   11.157  5:233.10
56  Lex AdamHoogerheide2.14.48M55   11.128  5:243.09
57  Marc van der Male (PR)Axel2.15.51M50   11.042  5:263.07
58  Davy BaeleHoevenen2.16.03M40   11.025  5:273.06
59  Melissa ten Kate (PR 2.03.58)Terneuzen2.16.26Vse   10.994  5:273.05
60  Aly TalenAntwerpen2.17.28V50   10.912  5:303.03
61  Michel Fieret (debuut)Terneuzen2.17.39M45   10.897  5:303.03
62  Theo Roels (PR 1.54.12)Kloosterzande2.18.05M60   10.863  5:313.02
63  Hanno de HoonVogelwaarde2.18.15Mse   10.850  5:323.01
64  Carlo PlotsLaarne2.19.40V45   10.740  5:352.98
65  Brigitte RoelsKalken2.19.42V55   10.737  5:352.98
66  Melissa Van der VeldeLaarne2.20.11Vse   10.700  5:362.97
67  Thomas Van NoorleghemKalken2.22.22Mse   10.536  5:422.93
68  Christian HerteleerBellem2.25.12M65   10.331  5:482.87
69  Heike ClinckSchellebelle2.28.02Vse   10.133  5:552.81
70  Marion Goossen (PR 2.19.14)Terneuzen2.29.28V45   10.036  5:592.79
71  Tom Van WynsbergheEeklo2.31.16M35   9.916  6:032.75
72  Peter de BruynBrasschaat2.33.47M45   9.754  6:092.71
73  Geert van den VoordeDenderleeuw2.35.12M45   9.665  6:122.68
74  Marieke van Hecke (debuut)Terneuzen2.38.02V35   9.492  6:192.64
75  Jack Folkersma (PR 2.14.15)Terneuzen2.39.36M50   9.398  6:232.61
76  Ann Van SamangBrugge2.51.00V45   8.772  6:502.44
Mannen: 54 (71.05%) => M35=8 - M40=7 - M45=12 - M50=10 - M55=6 - M60=3 - M65=1 - Mse=7
Vrouwen: 22 (28.95%) => V35=4 - V40=4 - V45=4 - V50=1 - V55=2 - Vse=7

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2019Erwin Harmes1:28:53Sander Post1:34:19Frederik Christiaens1:35:40Monica Sanderse1:40:4778
2018Tom Van Driessche1:36:41Anthony de Rop1:39:21Yves Depoorter1:40:53Monica Sanderse1:49:2476
2017Erwin Harmes1:25:43Jente Samson1:29:25Sean Durinck1:32:57Paola van Gilst1:53:4865
2016Wouter Decock1:31:47Jente Samson1:31:50Remy Vasseur1:37:48Elien van Locke1:58:0956
2015Gino de Cock1:31:13Sander Post1:35:56Edwin de Jaeger1:37:00Ellen van Loocke2:04:0764
2014Christophe De Grande1:37:12Yaron Weyts1:42:37Gilles Geschiere1:44:17Kristl Blancquaert1:59:2271

12 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Jordi van GuyseStekene42.08M35   17.089  3:314.75
2  Koen van HerzeleAalst47.58Mse   15.010  4:004.17
3  Jean Paul PraetDenderleeuw50.15M60   14.328  4:113.98
4  Thomas WulffraatTerneuzen50.45M35   14.187  4:143.94
5  Dennis FlorussenTerneuzen51.49M40   13.895  4:193.86
6  Marco OttjesOssenisse52.03M45   13.833  4:203.84
7  Menno den DekkerTerneuzen52.25M45   13.736  4:223.82
8  Jos van GrembergheStekene52.45M60   13.649  4:243.79
9  Iwein PereboomAalst54.19M35   13.256  4:323.68
10  Wilfried de KortAxel55.07M60   13.063  4:363.63
11  Alain LippensErtvelde58.07M55   12.389  4:513.44
12  Joa EphraimAxel58.45Mse   12.255  4:543.40
13  Josa van der VlietTerneuzen1.00.37V50   11.878  5:033.30
14  Marianne KnijffPhilippine1.01.58V55   11.619  5:103.23
15  Evert KuijkTerneuzen1.02.58M50   11.435  5:153.18
16  Patrick CeuppensHalle1.03.03M60   11.420  5:153.17
17  Guy Van SeverenLovendegem1.03.14M70   11.386  5:163.16
18  Wanda ZegersTerneuzen1.03.38V45   11.315  5:183.14
19  Leo HoekmaKoewacht1.06.21M65   10.852  5:323.01
20  Sjaak OosterlingBreskens1.06.33M65   10.819  5:333.01
21  Didier Van NieuwenhuyzenAssenede1.07.14M50   10.709  5:362.97
22  Hubert RoelsKloosterzande1.08.35M70   10.498  5:432.92
23  Carla ZegersKoewacht1.08.38V50   10.491  5:432.91
24  Daan DielemanZaamslag1.09.29M65   10.362  5:472.88
25  Stefanie van de VisserHoek1.09.34V35   10.350  5:482.87
26  Eline de MeesterEeklo1.09.39Vse   10.337  5:482.87
27  Erik de MunckTerneuzen1.11.41M35   10.044  5:582.79
28  Romain BolssensKieldrecht1.11.52M60   10.019  5:592.78
29  Monique AdriaanseTerneuzen1.13.07V50   9.847  6:062.74
30  Marie Jeanne De KeyserBellem1.13.24V70   9.809  6:072.72
31  Didier Vanden BaldeDedeberg1.13.25M50   9.807  6:072.72
32  Ithan PijnenTerneuzen1.14.04M35   9.721  6:102.70
33  Alexandra PijnenTerneuzen1.15.37V35   9.522  6:182.64
34  Patrick DobbelaarZaamslag1.15.41M40   9.513  6:182.64
35  Martine MampaeyKontich1.15.41V50   9.513  6:182.64
36  Sabrina SpeeleveldBrasschaat1.15.42V45   9.511  6:192.64
37  Dirk SpiessenKontich1.15.42M55   9.511  6:192.64
38  Fenia van den BrandeHoevenen1.15.42Vse   9.511  6:192.64
39  Greta de VylderSint-Gillis-Waas1.25.19V70   8.439  7:072.34
40  Aime SamsomSint-Pauwels1.25.20M70   8.438  7:072.34
Mannen: 27 (67.5%) => M35=5 - M40=2 - M45=2 - M50=3 - M55=2 - M60=5 - M65=3 - M70=3 - Mse=2
Vrouwen: 13 (32.5%) => V35=2 - V45=2 - V50=4 - V55=1 - V70=2 - Vse=2

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2019Mark Verhage44:46Rene den Hollander47:00Alexander van Walleghem49:35Wanda Zegers1:03:2043
2018Jordi van Guyse42:08Koen van Herzele47:58Jean Paul Praet50:15Josa van der Vliet1:00:3740
2017Patrick de Vos40:55Davy vanderroost43:22Rens de Ridder44:17Marianne de Kok47:2756
2016Peter Slits47:48Paul van Gent49:17Martin Voncken49:35Wanda Zegers1:03:4839
2015Francesco Degroote43:14Sam van Elsuwe48:00Niko Schelfhout48:29Fiona Reijers59:1339
2014Edwin de la Ruelle42:19Bart Haesebeyt43:30Sander Post44:29Kimberly van Waesberghe1:04:5036


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.516 seconden nodig om deze lijst met 116 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
16-02-2019 25 km ScheldeloopTerneuzenJogging Club Dow0
18-02-2017 25 km ScheldeloopTerneuzenJogging Club Dow0
20-02-2016 25 km ScheldeloopTerneuzenScheldesport512
21-02-2015 25 km ScheldeloopTerneuzenJogging Club Dow1007
22-02-2014 25 km ScheldeloopTerneuzenJogging Club Dow1239
25-02-2012 25 km ScheldeloopTerneuzenJogging Club Dow1500
28-02-2009 25 km ScheldeloopTerneuzenSSP2088
12-04-2008 25 km ScheldeloopTerneuzenScheldesport1527
14-04-2007 25 km ScheldeloopTerneuzenScheldesport1114

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-05: Leiden Marathon (10)
18-05: Marathon Helsinki (5)
halve Ingrid Koene (PR 1.38.21)1.50.17  V55
halve John Guequierre (PR 1.17.01)1.55.51  M65
halve Gerrit Spaans (PR 1.38.53)1.56.12  M65
halve Ellie Spaans (PR 1.53.12)2.02.57  V60
marath Marius Besuijen (PR 2.43.21)3.23.52  M55
18-05: Ter Specke Bokaal Lisse (1)
1000 m Yunis Stitan (PR)2.28.68  Mse
16-05: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (3)
15-05: Avondbaanwedstrijd Dongen (1)
12-05: Great Breweries Marathon Puurs (11)
11-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (3)
09-05: Track Meeting Barendrecht (5)
07-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (12)
05-05: 2e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (5)
03-05: Avondbaanwedstrijd Zierikzee (34)
03-05: Track Meeting Utrecht (3)
01-05: Tungri Run Tongeren (1)
01-05: Knokke 10 KM (8)
01-05: Belgisch Studenten Kampioenschap Oordegem (1)
28-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (34)
28-04: London Marathon Londen (1)
18-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (10)
14-04: Enschede Marathon (9)
13-04: Parkloop Schoonhoven (1)
07-04: Marathon Rotterdam (67)
07-04: Marathon Bonn (1)
06-04: 10e Wolvenloop Wachtebeke (5)
31-03: 14e Venloop (18)
31-03: 10 van Halsteren (20)
Atletiek Zeeland © 2019