dinsdag 19 juni 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
08-06: De laatste Lepraloop!
28-05: Organiseren met de nieuwe privacywet
27-05: Erwin Adan en Anjolie Engels sterksten in Halve van Renesse
18-05: Hardlopen in de Zeeuwse media
30-04: Hardloopadviezen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
wo 20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
do 21-06: 19e Molenloop Stellendam
za 23-06: Zeeuwse kampioenschappen Oostburg
zo 24-06: Grote Prijs Lokeren
zo 24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal
zo 01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke
vr 13-07: Track Meeting Utrecht
za 14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle
di 24-07: 4e Zomerloop Groede
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg (149)
za 02-06: Ladiesrun Goes
vr 01-06: 3e Gaperloop Gapinge (199)
wo 30-05: Hoek Run (45)
zo 27-05: 8e Halve van Renesse (442)
vr 25-05: 7e Schellachloop Middelburg (175)
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg (399)
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse (325)
wo 09-05: 10e Stadsloop Biervliet (135)
zo 06-05: Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk (47)
za 05-05: Vrijgezellenloop Vlissingen (30)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
1e Dow trimloop
Terneuzen, zaterdag 20 januari 2018 - Organisatie: Jogging Club Dow
15.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Sander PostTerneuzen55.02M35   17.008  3:32
2  Sander van DoornTerneuzen58.51M35   15.905  3:46
3  Tom JanssensEksaarde1.00.08M35   15.565  3:51
4  Stefan van den BroekeAxel1.01.39Mse   15.182  3:57
5  Jan VermeulenClinge1.02.51M50   14.893  4:02
6  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel1.03.09M50   14.822  4:03
7  Ronald GeertseSerooskerke1.03.30M40   14.740  4:04
8  Michel RidderhofMiddelburg1.03.55M45   14.644  4:06
9  Erik BollemanAxel1.04.00M45   14.625  4:06
10  Fons de RijckeKloosterzande1.04.58M50   14.407  4:10
11  Dimitri MevensenStekene1.05.31Mse   14.286  4:12
12  Bryan JoziasseKoudekerke1.05.33Mse   14.279  4:12
13  Raoul De WildeZele1.06.01M55   14.178  4:14
14  Adinda VetsuypensOuwegem1.07.44V35   13.819  4:21
15  Saskia VercrammenSint-Niklaas1.08.22V40   13.691  4:23
16  Niki BogaertWaasmunster1.08.22Vse   13.691  4:23
17  Geerd de RijckStekene1.08.23M60   13.688  4:23
18  Wim de FeijterTerneuzen1.08.31M45   13.661  4:24
19  Ben SmetGent1.08.55Mse   13.582  4:25
20  Ada GeuzeMiddelburg1.09.53V35   13.394  4:29
21  Frank BoerebachHoek1.10.37M55   13.255  4:32
22  Janny van DammeSinaai1.11.17V60   13.131  4:34
23  Jos WynsHallaar1.11.36M65   13.073  4:35
24  Marc DeketserMoerbeke1.12.07M50   12.979  4:37
25  Luc SmetSint-Niklaas1.12.39M50   12.884  4:39
26  Michiel LippensMoerbeke1.12.43Mse   12.872  4:40
27  Renate van HuffelSint Jansteen1.13.47V40   12.686  4:44
28  Patrick PielaatTerneuzen1.14.47M45   12.516  4:48
29  Dita PaalmeijerVlissingen1.18.13V50   11.967  5:01
30  Alex KoussonskyArc-Ainieres1.18.16M50   11.959  5:01
31  Piet PijpelinkTerneuzen1.18.29M50   11.926  5:02
32  Frans VerwilligenHulst1.18.30M60   11.924  5:02
33  Dennie Knol?1.20.00M35   11.700  5:08
34  Michel FieretTerneuzen1.20.43M40   11.596  5:10
35  Willem van der heijdenKieldrecht1.21.16M65   11.518  5:13
36  Paul ObbelsNijlen1.22.18M65   11.373  5:17
37  Jos van BellenHulst1.22.37M60   11.329  5:18
38  Imelda de PoorterTerneuzen1.26.56V50   10.767  5:34
39  Els ZweistraTerneuzen1.30.13V55   10.375  5:47
40  Nienke BoogmansMoerbeke1.31.15Vse   10.258  5:51
41  Philip De VroeSleidinge1.34.37M50   9.893  6:04
42  Romain BolssensKieldrecht1.34.57M60   9.858  6:05
43  Kimberley van WaesbergheSint-Pauwels1.36.49Vse   9.668  6:12
44  Tommy DevosHaasdonk1.36.50M35   9.666  6:12
Mannen: 33 (75%) => M35=5 - M40=2 - M45=4 - M50=8 - M55=2 - M60=4 - M65=3 - Mse=5
Vrouwen: 11 (25%) => V35=2 - V40=2 - V50=2 - V55=1 - V60=1 - Vse=3

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Sander Post55:02Sander van Doorn58:51Tom Janssens1:00:08Adinda Vetsuypens1:07:4444
2017Ruud Naudts58:40Henk de Brauwer59:04Gertjan Boeykens59:56Martine Boute1:12:3727
2016Sander Post54:01Remy Vasseur56:30Patrick Hembrecht58:06Martine Boute1:10:5650
2015Sander Post55:34Alexander Vanwalleghem59:53Dennis Florussen1:00:15Niki Bogaert1:05:5743
2014Henk de Brauwer55:10Thijs Planckaert55:17Jopie van Brandt56:10Katrien Lievens1:04:4552

10.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Mark VerhageZaamslag35.43Mse   17.471  3:26
2  Sem SchockaertMelle36.45Mse   16.980  3:32
3  Peter RottierKalken37.57M35   16.443  3:39
4  Leo BrackeAxel40.00M50   15.600  3:51
5  Ronny WagenaerMelsele40.35M45   15.376  3:54
6  Ben van VlietTerneuzen41.07M40   15.176  3:57
7  Antoin VerschaereBurght41.42Mse   14.964  4:01
8  Ralph SchaaljeAxel42.08Mse   14.810  4:03
9  Dennis VlassenroodSint Jansteen42.13M35   14.781  4:04
10  Alexander VanwalleghemVeldegem43.40M35   14.290  4:12
11  Patrick van RemortelHulst43.56M55   14.203  4:13
12  Jos van GrembergheKoewacht44.02M60   14.171  4:14
13  Sara WuytackKruibeke44.07V45   14.144  4:15
14  Jean-Paul MysKruibeke44.08M50   14.139  4:15
15  Philip VioenKoewacht45.17Mse   13.780  4:21
16  Martin NoensKemzeke45.54M50   13.595  4:25
17  Stefaan HeirmanMoerbeke46.39M45   13.376  4:29
18  Jacques ZamanTerneuzen46.40M55   13.371  4:29
19  Jochem de BeeldeSint-Niklaas46.42Mse   13.362  4:29
20  Hennie DriessenAxel46.44M40   13.352  4:30
21  Dirk BreynaertSint-Niklaas46.46M60   13.343  4:30
22  Matthieu VerleeSinaai47.05M35   13.253  4:32
23  Cedric de BeeldeSint-Niklaas48.06Mse   12.973  4:38
24  Wim LagaeTemse48.21M50   12.906  4:39
25  Anneke RombautTemse48.23V55   12.897  4:39
26  Dimitri CuyversStekene48.35M40   12.844  4:40
27  Luc KusseneersRumst48.53M60   12.765  4:42
28  Viktor BeulenHaarlem49.06Mse   12.709  4:43
29  Dirk De BosscherLokeren49.15M55   12.670  4:44
30  Wim BakkerTerneuzen50.43M65   12.304  4:53
31  Rony AdriaenssensLokeren50.57M60   12.247  4:54
32  Bennie BouterseTerneuzen51.06M50   12.211  4:55
33  Marc de BaetsHeusden51.07M55   12.207  4:55
34  Guy van SeverenLovendegem51.50M70   12.039  4:59
35  Patrick MichielsNieuw-Namen52.18M50   11.931  5:02
36  Age BaltSint Jansteen52.21M50   11.920  5:02
37  Ronald RoctusTerneuzen52.41M50   11.844  5:04
38  Wanda ZegersTerneuzen52.56V45   11.788  5:05
39  John GuequierreMiddelburg53.00M65   11.774  5:06
40  Geert Standaert?53.04M45   11.759  5:06
41  Patrick CarlierErtvelde53.20M50   11.700  5:08
42  Mario SchockaertWetteren53.53M40   11.581  5:11
43  Claudia PaelinckPuivelde54.25Vse   11.467  5:14
44  Ferdie de KlerkTerneuzen54.25M70   11.467  5:14
45  Elisabeth SchoorewegenHallaar54.34V60   11.436  5:15
46  Harry DurinckKalken54.47M50   11.390  5:16
47  Coos BuurmaHulst55.46V55   11.189  5:22
48  Didier van NieuwenhuyzeAssenede56.21M50   11.074  5:25
49  Mia ClymansVosselaar56.48V50   10.986  5:28
50  Marc GorisVosselaar56.49M50   10.983  5:28
51  Dirk van den HoeckeZaamslag57.08M50   10.922  5:30
52  Didier van de BulckeGert57.40M50   10.821  5:33
53  Annelies RombautKieldrecht57.41V60   10.818  5:33
54  Isabelle JacobsLokeren59.15V50   10.532  5:42
55  Jean-Pierre D'HauwZelzate1.02.27M65   9.992  6:00
56  Gisela Nijse MeertensOud-Sabbinge1.03.22V55   9.847  6:06
57  Chantal SchilperoordtTerneuzen1.04.28V40   9.679  6:12
58  Annelore de BosscherLokeren1.05.05Vse   9.588  6:15
59  Claire MartensBoekhoute1.05.13V50   9.568  6:16
60  Arseme van LaekenAssenede1.05.14M60   9.566  6:16
61  Mariette van GuchtSinaai1.05.15V65   9.563  6:16
62  Antoine MathysDe Pinte1.05.21M70   9.549  6:17
63  Maria van BelleSleidinge1.05.29V70   9.529  6:18
64  Aimé SamsonSint-Pauwels1.05.37M65   9.510  6:19
65  William VerdonckBeveren-Waas1.11.22M70   8.744  6:52
66  Greta de VylderSint-Gillis-Waas1.12.33V70   8.601  6:59
67  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.12.35M80   8.597  6:59
Mannen: 51 (76.12%) => M35=4 - M40=4 - M45=3 - M50=14 - M55=4 - M60=5 - M65=4 - M70=4 - M80=1 - Mse=8
Vrouwen: 16 (23.88%) => V40=1 - V45=2 - V50=3 - V55=3 - V60=2 - V65=1 - V70=2 - Vse=2

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Mark Verhage35:43Sem Schockaert36:45Peter Rottier37:57Sara Wuytack44:0767
2017Francesko de Groote37:22Mike Zegers43:42Jan Rouwendaal43:50Cathy Poppe46:0138
2016Sander d'Hont35:46Stijn Vermeersch36:31Martin Voncken38:45Inge de Booij47:4278
2015Francesko Degroote36:08Frederque Lotin37:20Ronny Wagenaer39:59Irma Karahotka46:1537
2014Dirk van Wesepoel36:00Geert de Keyser37:01Alexander Vanwalleghem39:18Marleen Ackerman48:0650


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.923 seconden nodig om deze lijst met 111 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
24-03-2018 2e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow0
21-01-2017 1e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow0
18-03-2017 2e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow0
23-01-2016 1e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow742
24-01-2015 1e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow659
21-03-2015 2e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow930
25-01-2014 1e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow1007
08-03-2014 2e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow1223

 
Laatste reacties:
Hans Corbijn: De Laatste Lepraloop!..
Hans Corbijn: De Laatste Lepraloop!..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-06: Dwars door Geel (1)
10 km Paola van Gilst (PR 40.10)40.53  V45
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
3000 m Bereket Petersen (PR 8.56.34)9.01.69  JoB
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.07.06)4.13.49  JoB
800 m Paavo de Leng (PR 2.03.76)2.06.34  JoB
200 m Ruben Heijnen (PR)23.79  JoA
100 m Ruben Heijnen (PR)11.71  JoA
kogel Esther Bolle (PR)7.52  MeA
kogel Ruud Louter (PR)15.42  JoA
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
10 km Erwin Harmes (PR 31.18)32.17  M35
10 km Patrick de Vos (PR 32.14)32.27  Mse
10 km Heddie Nieuwdorp (PR 37.24)37.31  M60
10 km Ronald Geertse (PR)39.02  M35
10 km Johan Karelse (PR 36.55)39.18  M45
10 km Lion Baas (PR 41.27)41.39  M40
10 km Jaco Rip (PR 40.41)42.46  M40
10 km Annette Bevelander (PR)44.01  Vse
5 km Adrie van Bavel (PR 22.57)23.43  M55
14-06: Track Meeting Dordrecht (2)
3000 m Hassan Mahamed (PR 9.05.52)9.17.37  JoA
3000 m Emma van Mourik (PR 11.42.61)13.25.11  Vse
13-06: Hardloopgala Gilze (9)
5 km Job de Feijter (PR)16.16  Mse
5 km Martijn Tissink (PR 16.49)17.25  Mse
5 km Shirin van Anrooij (PR 17.43)17.56  MeB
5 km Monique Verschuure (PR)18.08  V35
5 km Tim Kramer (PR)19.34  Mse
5 km Paola van Gilst (PR 19.39)20.12  V45
5 km Lindy van Anrooij (PR 20.13)20.31  Vse
5 km Annet van der Linde (PR)20.48  V45
5 km Jan van Laarhoven (PR)22.30  M65
12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (24)
09-06: Baanwedstrijd Zierikzee (14)
09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht (2)
09-06: 47e Gouden Spike Leiden (1)
08-06: Nijmegen Global Athletics (3)
06-06: Pagnevaartloop Oudenbosch (4)
03-06: NK Masters Gouda (1)
03-06: 8e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (43)
02-06: Putbosmeeting Oordegem (10)
02-06: Van Goghloop Zundert (3)
01-06: Track Meeting Utrecht (5)
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
27-05: 28e Leiden Marathon (25)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
21-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (9)
21-05: Pinksterwedstrijd Hulst (13)
19-05: Ter Specke Bokaal Lisse (3)
19-05: 7e Bokkenloop Sinaai (5)
18-05: Track Meeting Wageningen (2)
17-05: Track Meeting Barendrecht (6)
16-05: Verkerkloop Zwijndrecht (4)
13-05: Marathon Tilburg (5)
12-05: Kaaienloop Oosterhout (3)
11-05: Track Meeting Utrecht (4)
10-05: 15 km van Standdaarbuiten (8)
10-05: Harry Schulting Games Vught (12)
10-05: Golden Tenloop Delft (2)
06-05: 1e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (9)
01-05: Knokke 10 KM (4)
27-04: Vlietloop Oud-Gastel (4)
22-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (11)
Atletiek Zeeland © 2018