woensdag 26 februari 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-01: Nog dieper graven over het meten van afstand met GPS door deelnemers
17-01: Voor de 9e keer Kapellecross
03-01: Nogmaals over vermeende PR's en onzorgvuldig gemeten afstanden
28-12: Wel of geen PR op Tien Mijl in Barendrecht?
18-12: De hardloopnieuwsresten van 2019
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen
za 07-03: Krokusloop Hulst
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle
zo 08-03: 45e CPC Loop Den Haag
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad
za 14-03: 48e Pannekoekloop Westenschouwen
zo 15-03: 27e Zwinstedenloop Sluis
zo 15-03: 32e Parelloop Brunssum
za 21-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 21-03: 9e Ronde van BRU Bruinisse
zo 22-03: 60 km van Walcheren Vlissingen
za 28-03: 25 km van Hulst
zo 29-03: 15e Venloop
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
za 22-02: Halve Marathon Axel
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (227)
za 08-02: Erpelkappersloop Axel (140)
za 08-02: Grevelingen cross Bruinisse (115)
zo 02-02: 29e Midwinter Halve Marathon Cadzand (391)
za 01-02: 22e Rammekensloop Ritthem (267)
za 25-01: 6e Scheldesport cross Westdorpe (85)
za 18-01: Dow trimloop Terneuzen (88)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

1e Dow trimloop

Terneuzen, zaterdag 20 januari 2018 - Organisatie: Jogging Club Dow
15.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Sander PostTerneuzen55.02minM35   17.008  3:324.72-
2  Sander van DoornTerneuzen58.51minM35   15.905  3:464.42+3:49
3  Tom JanssensEksaarde1.00.08minM35   15.565  3:514.32+5:06
4  Stefan van den BroekeAxel1.01.39minMse   15.182  3:574.22+6:37
5  Jan VermeulenClinge1.02.51minM50   14.893  4:024.14+7:49
6  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel1.03.09minM50   14.822  4:034.12+8:07
7  Ronald GeertseSerooskerke1.03.30minM40   14.740  4:044.09+8:28
8  Michel RidderhofMiddelburg1.03.55minM45   14.644  4:064.07+8:53
9  Erik BollemanAxel1.04.00minM45   14.625  4:064.06+8:58
10  Fons de RijckeKloosterzande1.04.58minM50   14.407  4:104.00+9:56
11  Dimitri MevensenStekene1.05.31minMse   14.286  4:123.97+10:29
12  Bryan JoziasseKoudekerke1.05.33minMse   14.279  4:123.97+10:31
13  Raoul De WildeZele1.06.01minM55   14.178  4:143.94+10:59
14  Adinda VetsuypensOuwegem1.07.44minV35   13.819  4:213.84+12:42
15  Saskia VercrammenSint-Niklaas1.08.22minV40   13.691  4:233.80+13:20
16  Niki BogaertWaasmunster1.08.22minVse   13.691  4:233.80+13:20
17  Geerd de RijckStekene1.08.23minM60   13.688  4:233.80+13:21
18  Wim de FeijterTerneuzen1.08.31minM45   13.661  4:243.79+13:29
19  Ben SmetGent1.08.55minMse   13.582  4:253.77+13:53
20  Ada GeuzeMiddelburg1.09.53minV35   13.394  4:293.72+14:51
21  Frank BoerebachHoek1.10.37minM55   13.255  4:323.68+15:35
22  Janny van DammeSinaai1.11.17minV60   13.131  4:343.65+16:15
23  Jos WynsHallaar1.11.36minM65   13.073  4:353.63+16:34
24  Marc DeketserMoerbeke1.12.07minM50   12.979  4:373.61+17:05
25  Luc SmetSint-Niklaas1.12.39minM50   12.884  4:393.58+17:37
26  Michiel LippensMoerbeke1.12.43minMse   12.872  4:403.58+17:41
27  Renate van HuffelSint Jansteen1.13.47minV40   12.686  4:443.52+18:45
28  Patrick PielaatTerneuzen1.14.47minM45   12.516  4:483.48+19:45
29  Dita PaalmeijerVlissingen1.18.13minV50   11.967  5:013.32+23:11
30  Alex KoussonskyArc-Ainieres1.18.16minM50   11.959  5:013.32+23:14
31  Piet PijpelinkTerneuzen1.18.29minM50   11.926  5:023.31+23:27
32  Frans VerwilligenHulst1.18.30minM60   11.924  5:023.31+23:28
33  Dennie KnolSint Jansteen1.20.00minM35   11.700  5:083.25+24:58
34  Michel FieretTerneuzen1.20.43minM40   11.596  5:103.22+25:41
35  Willem van der heijdenKieldrecht1.21.16minM65   11.518  5:133.20+26:14
36  Paul ObbelsNijlen1.22.18minM65   11.373  5:173.16+27:16
37  Jos van BellenHulst1.22.37minM60   11.329  5:183.15+27:35
38  Imelda de PoorterTerneuzen1.26.56minV50   10.767  5:342.99+31:54
39  Els ZweistraTerneuzen1.30.13minV55   10.375  5:472.88+35:11
40  Nienke BoogmansMoerbeke1.31.15minVse   10.258  5:512.85+36:13
41  Philip De VroeSleidinge1.34.37minM50   9.893  6:042.75+39:35
42  Romain BolssensKieldrecht1.34.57minM60   9.858  6:052.74+39:55
43  Kimberley van WaesbergheSint-Pauwels1.36.49minVse   9.668  6:122.69+41:47
44  Tommy DevosHaasdonk1.36.50minM35   9.666  6:122.69+41:48
Mannen: 33 (75%) => M35=5 - M40=2 - M45=4 - M50=8 - M55=2 - M60=4 - M65=3 - Mse=5
Vrouwen: 11 (25%) => V35=2 - V40=2 - V50=2 - V55=1 - V60=1 - Vse=3

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2020Erwin Harmes51:49Mark Verhage53:41Pieterjan de Bosscher54:40Carmen Bogaert1:15:5345

15.6 km

2019Sander Post54:48Sander d'Hont55:22Sander van Doorn58:02Monica Sanderse1:00:1242
2018Sander Post55:02Sander van Doorn58:51Tom Janssens1:00:08Adinda Vetsuypens1:07:4444

15 km

2017Sander Post54:34Wim Vercruyssen59:37Henk de Brauwer59:55Martine Boute1:12:5845

15.6 km

2016Sander Post54:01Remy Vasseur56:30Patrick Hembrecht58:06Martine Boute1:10:5650
2015Sander Post55:34Alexander Vanwalleghem59:53Dennis Florussen1:00:15Niki Bogaert1:05:5743
2014Henk de Brauwer55:10Thijs Planckaert55:17Jopie van Brandt56:10Katrien Lievens1:04:4552
10.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Mark VerhageZaamslag35.43minMse   17.471  3:264.85-
2  Sem SchockaertMelle36.45minMse   16.980  3:324.72+1:02
3  Peter RottierKalken37.57minM35   16.443  3:394.57+2:14
4  Leo BrackeAxel40.00minM50   15.600  3:514.33+4:17
5  Ronny WagenaerMelsele40.35minM45   15.376  3:544.27+4:52
6  Ben van VlietTerneuzen41.07minM40   15.176  3:574.22+5:24
7  Antoin VerschaereBurght41.42minMse   14.964  4:014.16+5:59
8  Ralph SchaaljeAxel42.08minMse   14.810  4:034.11+6:25
9  Dennis VlassenroodSint Jansteen42.13minM35   14.781  4:044.11+6:30
10  Alexander VanwalleghemVeldegem43.40minM35   14.290  4:123.97+7:57
11  Patrick van RemortelHulst43.56minM55   14.203  4:133.95+8:13
12  Jos van GrembergheKoewacht44.02minM60   14.171  4:143.94+8:19
13  Sara WuytackKruibeke44.07minV45   14.144  4:153.93+8:24
14  Jean-Paul MysKruibeke44.08minM50   14.139  4:153.93+8:25
15  Philip VioenKoewacht45.17minMse   13.780  4:213.83+9:34
16  Martin NoensKemzeke45.54minM50   13.595  4:253.78+10:11
17  Stefaan HeirmanMoerbeke46.39minM45   13.376  4:293.72+10:56
18  Jacques ZamanTerneuzen46.40minM55   13.371  4:293.71+10:57
19  Jochem de BeeldeSint-Niklaas46.42minMse   13.362  4:293.71+10:59
20  Hennie DriessenAxel46.44minM40   13.352  4:303.71+11:01
21  Dirk BreynaertSint-Niklaas46.46minM60   13.343  4:303.71+11:03
22  Matthieu VerleeSinaai47.05minM35   13.253  4:323.68+11:22
23  Cedric de BeeldeSint-Niklaas48.06minMse   12.973  4:383.60+12:23
24  Wim LagaeTemse48.21minM50   12.906  4:393.58+12:38
25  Anneke RombautTemse48.23minV55   12.897  4:393.58+12:40
26  Dimitri CuyversStekene48.35minM40   12.844  4:403.57+12:52
27  Luc KusseneersRumst48.53minM60   12.765  4:423.55+13:10
28  Viktor BeulenHaarlem49.06minMse   12.709  4:433.53+13:23
29  Dirk De BosscherLokeren49.15minM55   12.670  4:443.52+13:32
30  Wim BakkerTerneuzen50.43minM65   12.304  4:533.42+15:00
31  Rony AdriaenssensLokeren50.57minM60   12.247  4:543.40+15:14
32  Bennie BouterseTerneuzen51.06minM50   12.211  4:553.39+15:23
33  Marc de BaetsHeusden51.07minM55   12.207  4:553.39+15:24
34  Guy van SeverenLovendegem51.50minM70   12.039  4:593.34+16:07
35  Patrick MichielsNieuw-Namen52.18minM50   11.931  5:023.31+16:35
36  Age BaltSint Jansteen52.21minM50   11.920  5:023.31+16:38
37  Ronald RoctusTerneuzen52.41minM50   11.844  5:043.29+16:58
38  Wanda ZegersTerneuzen52.56minV45   11.788  5:053.27+17:13
39  John GuequierreMiddelburg53.00minM65   11.774  5:063.27+17:17
40  Geert Standaert?53.04minM45   11.759  5:063.27+17:21
41  Patrick CarlierErtvelde53.20minM50   11.700  5:083.25+17:37
42  Mario SchockaertWetteren53.53minM40   11.581  5:113.22+18:10
43  Claudia PaelinckPuivelde54.25minVse   11.467  5:143.19+18:42
44  Ferdie de KlerkTerneuzen54.25minM70   11.467  5:143.19+18:42
45  Elisabeth SchoorewegenHallaar54.34minV60   11.436  5:153.18+18:51
46  Harry DurinckKalken54.47minM50   11.390  5:163.16+19:04
47  Coos BuurmaHulst55.46minV55   11.189  5:223.11+20:03
48  Didier van NieuwenhuyzeAssenede56.21minM50   11.074  5:253.08+20:38
49  Mia ClymansVosselaar56.48minV50   10.986  5:283.05+21:05
50  Marc GorisVosselaar56.49minM50   10.983  5:283.05+21:06
51  Dirk van den HoeckeZaamslag57.08minM50   10.922  5:303.03+21:25
52  Didier van de BulckeGert57.40minM50   10.821  5:333.01+21:57
53  Annelies RombautKieldrecht57.41minV60   10.818  5:333.00+21:58
54  Isabelle JacobsLokeren59.15minV50   10.532  5:422.93+23:32
55  Jean-Pierre D'HauwZelzate1.02.27minM65   9.992  6:002.78+26:44
56  Gisela NijseOud-Sabbinge1.03.22minV55   9.847  6:062.74+27:39
57  Chantal SchilperoordtTerneuzen1.04.28minV40   9.679  6:122.69+28:45
58  Annelore de BosscherLokeren1.05.05minVse   9.588  6:152.66+29:22
59  Claire MartensBoekhoute1.05.13minV50   9.568  6:162.66+29:30
60  Arseme van LaekenAssenede1.05.14minM60   9.566  6:162.66+29:31
61  Mariette van GuchtSinaai1.05.15minV65   9.563  6:162.66+29:32
62  Antoine MathysDe Pinte1.05.21minM70   9.549  6:172.65+29:38
63  Maria van BelleSleidinge1.05.29minV70   9.529  6:182.65+29:46
64  Aimé SamsonSint-Pauwels1.05.37minM65   9.510  6:192.64+29:54
65  William VerdonckBeveren-Waas1.11.22minM70   8.744  6:522.43+35:39
66  Greta de VylderSint-Gillis-Waas1.12.33minV70   8.601  6:592.39+36:50
67  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.12.35minM80   8.597  6:592.39+36:52
Mannen: 51 (76.12%) => M35=4 - M40=4 - M45=3 - M50=14 - M55=4 - M60=5 - M65=4 - M70=4 - M80=1 - Mse=8
Vrouwen: 16 (23.88%) => V40=1 - V45=2 - V50=3 - V55=3 - V60=2 - V65=1 - V70=2 - Vse=2

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.184 seconden nodig om deze lijst met 111 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reactie:
Jan Roose: Voor De 9e Keer Kapellecross..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
3000 m Marijke de Visser (PR 9.34.73)9.52.78  Vse
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
1500 m Wouter Verstraate (PR 4.09.34)4.12.05  Mse
800 m Jasper Zuidhof (debuut)2.02.08  Mse
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR)9.01.49  JoA
3000 m Bereket Petersen (PR 8.53.28)9.06.46  JoA
26-01: Indoormeeting Gent (2)
19-01: Kievitloop Bergen op Zoom (11)
19-01: Marathon Funchal (3)
12-01: 48e Halve van Egmond  (21)
Atletiek Zeeland © 2020