maandag 18 juni 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
08-06: De laatste Lepraloop!
28-05: Organiseren met de nieuwe privacywet
27-05: Erwin Adan en Anjolie Engels sterksten in Halve van Renesse
18-05: Hardlopen in de Zeeuwse media
30-04: Hardloopadviezen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
wo 20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
do 21-06: 19e Molenloop Stellendam
za 23-06: Zeeuwse kampioenschappen Oostburg
zo 24-06: Grote Prijs Lokeren
zo 24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal
zo 01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke
vr 13-07: Track Meeting Utrecht
za 14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg (149)
za 02-06: Ladiesrun Goes
vr 01-06: 3e Gaperloop Gapinge (199)
wo 30-05: Hoek Run (45)
zo 27-05: 8e Halve van Renesse (442)
vr 25-05: 7e Schellachloop Middelburg (175)
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg (399)
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse (325)
wo 09-05: 10e Stadsloop Biervliet (135)
zo 06-05: Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk (47)
za 05-05: Vrijgezellenloop Vlissingen (30)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
20e Steense Rattenloop
Sint Jansteen, zaterdag 13 januari 2018 - Organisatie: Funrunners
12.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Jordi van GuyseWachtebeke43.23Mse   17.149  3:30
2  Jente SamsonBerlare43.49Mse   16.980  3:32
3  Christoph de ManAppels43.50M40   16.973  3:32
4  Mark VerhageZaamslag45.04Mse   16.509  3:38
5  Christian de MeijerPhilippine49.32M40   15.020  4:00
6  Edwin de la RuelleKoewacht49.34M50   15.010  4:00
7  Joris ZamanNieuw-Namen49.45M40   14.955  4:01
8  Kris CornelisZele49.53M40   14.915  4:01
9  Giovanni van LokerenZele50.42Mse   14.675  4:05
10  Maarten SeghersBreda51.07Mse   14.555  4:07
11  Allan van AltenAxel51.31M40   14.442  4:09
12  Fons de RijckeKloosterzande51.33M50   14.433  4:09
13  Joel AafjesKortgene51.35Mse   14.423  4:10
14  Matti BuysseStekene51.38Mse   14.409  4:10
15  Marnix HillaertMoerbeke51.40M45   14.400  4:10
16  Erik BollemanAxel52.04M45   14.289  4:12
17  Stefaan de MaeyerNieuwkerken54.30M45   13.651  4:24
18  Cathy PoppeTerneuzen54.31V40   13.647  4:24
19  Menno den DekkerTerneuzen54.33M45   13.639  4:24
20  Jos van GrembergheKoewacht54.49M60   13.573  4:25
21  Ard van HouteHeikant54.55M45   13.548  4:26
22  Veerle HofmanSint-Niklaas55.16V40   13.462  4:27
23  Sjakkie van den BroekeHoek56.47M45   13.102  4:35
24  Peter van den BergHulst58.12M50   12.784  4:42
25  Jos PutVlissingen58.23M50   12.743  4:43
26  Michiel IJsebaertSint Jansteen58.45Mse   12.664  4:44
27  Luc SmetSint-Niklaas58.51M50   12.642  4:45
28  Bart RoelantSint-Niklaas58.52M50   12.639  4:45
29  Laurens DiehlSint Jansteen58.53M45   12.635  4:45
30  Ben van der KaaRilland59.42M50   12.462  4:49
31  Danny van GuyseSint-Pauwels1.00.16M45   12.345  4:52
32  Luc KusseneersRumst1.01.02M60   12.190  4:55
33  Renate van HuffelSint Jansteen1.01.08V40   12.170  4:56
34  Wim StrobbeKloosterzande1.01.11M60   12.160  4:56
35  Age BaltHulst1.01.26M50   12.111  4:57
36  Mario de MaereStekene1.01.32M45   12.091  4:58
37  Ronald LangenusMechelen1.01.49M60   12.036  4:59
38  Mike van EckHulst1.01.52M40   12.026  4:59
39  Bas ValckxHulst1.01.54M40   12.019  5:00
40  Yara RoelsHulst1.13.23Vse   10.139  5:55
41  Christophe van HoveKemzeke1.13.45Mse   10.088  5:57
42  Jan BoonmanAxel1.13.55M65   10.065  5:58
43  Frans VerwilligenHulst1.13.58M60   10.059  5:58
44  Joa EphraimAxel1.14.16Mse   10.018  5:59
45  Wanda ZegersTerneuzen1.14.37V45   9.971  6:01
46  Kees van GeloofHulst1.14.39M55   9.967  6:01
47  Henny van PamelenKloosterzande1.15.27M55   9.861  6:05
48  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland1.15.29M65   9.856  6:05
49  Christoph BaeleDendermonde1.15.35M40   9.843  6:06
50  Monique KokkeWestdorpe1.16.04Vse   9.781  6:08
51  Jos van BellenHulst1.16.10M60   9.768  6:09
52  Manon HeyensSint Jansteen1.17.17Vse   9.627  6:14
53  Conrad de RidderPhilippine1.17.26M50   9.608  6:15
54  Coos BuurmaHulst1.17.53V55   9.553  6:17
55  Romain BolssensKieldrecht1.18.03M60   9.532  6:18
56  Danny van WaterschootHulst1.18.20M40   9.498  6:19
57  Tommy DevosHaasdonk1.18.32Mse   9.474  6:20
58  Kimberly van WaesbergheSint-Pauwels1.18.34Vse   9.470  6:20
59  Jacqueline d'HontKuitaart1.18.35V50   9.468  6:20
60  Carla ZegersKoewacht1.19.11V45   9.396  6:23
61  Els ZweistraTerneuzen1.19.13V55   9.392  6:23
62  Alain EhlingerBerchem1.19.53M65   9.314  6:27
63  Werner StallaartKaapstad1.20.01M45   9.298  6:27
64  Monik van LoockVorselaar1.20.44V55   9.216  6:31
65  Herman de SobrieVorselaar1.20.46M65   9.212  6:31
66  Nienke BoogmansMoerbeke1.21.25Vse   9.138  6:34
67  Hubert RoelsKloosterzande1.21.27M65   9.134  6:34
Mannen: 53 (79.1%) => M40=9 - M45=10 - M50=9 - M55=2 - M60=7 - M65=5 - Mse=11
Vrouwen: 14 (20.9%) => V40=3 - V45=2 - V50=1 - V55=3 - Vse=5
7.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Jarno van GuyseStekene26.37Mse   16.907  3:33
2  Peter RottierKalken27.05Mse   16.615  3:37
3  Ronny WagenaerMelsele27.43M45   16.236  3:42
4  Didier VerleeHeikant27.56Mse   16.110  3:43
5  Jan RouwendaalVogelwaarde28.05Mse   16.024  3:45
6  Timo d'HontKuitaart28.12Mse   15.957  3:46
7  Leo BrackeAxel28.55M50   15.562  3:51
8  Andre MeijersHoedekenskerke31.34M45   14.256  4:13
9  Chris SchelkenDeudenniel33.45M45   13.333  4:30
10  Willy SijmusKeerbergen33.54M60   13.274  4:31
11  Gian ScheeleZaamslag34.06Mse   13.196  4:33
12  Ivan de KeyserWaasmunster34.35M55   13.012  4:37
13  Theo RoelsKloosterzande35.24M60   12.712  4:43
14  Davy de WolfHulst36.02Mse   12.488  4:48
15  Maarten de RidderSint Jansteen36.15Mse   12.414  4:50
16  Jochem MarimanSint Jansteen36.17Mse   12.402  4:50
17  Sjoerd BoussenSint Jansteen36.20Mse   12.385  4:51
18  Norbert BaartHulst36.27M40   12.346  4:52
19  Niels van NieuwenhuyzeDendermonde36.37Mse   12.289  4:53
20  Willy van den BrandenSint Jansteen36.43M65   12.256  4:54
21  Pepijn BoussenSint Jansteen37.22Mse   12.043  4:59
22  Sjors StevensSint Jansteen37.24Mse   12.032  4:59
23  Jack de BooijHulst37.34Mse   11.979  5:01
24  Joost MortierSint Jansteen37.38Mse   11.957  5:01
25  Stefan de WertClinge37.41M45   11.942  5:01
26  Monique AllefsHulst37.44V50   11.926  5:02
27  Emanuella BrackeAxel37.47V45   11.910  5:02
28  Ivo de WildeClinge38.18M50   11.749  5:06
29  Ria FreijserHulst38.48V55   11.598  5:10
30  Leo KaijserTerneuzen38.53M55   11.573  5:11
31  Ferdie de KlerkTerneuzen38.59M70   11.543  5:12
32  Jurgen VerstraetenSint Jansteen39.37M50   11.359  5:17
33  Davy van de WalleSint Jansteen39.47M40   11.311  5:18
34  Hilde MoensDendermonde40.12V50   11.194  5:22
35  Been ZaanSint Jansteen40.22M70   11.148  5:23
36  Stephen GrondmanHulst40.29M45   11.116  5:24
37  Daan DielemanZaamslag40.31M65   11.107  5:24
38  Ditier van NieuwenhuijzeAssenede40.36M50   11.084  5:25
39  Annelies RomboutKieldrecht40.56V60   10.993  5:27
40  Georges VonckSint Gilles?Waas41.07M65   10.944  5:29
41  Sem IvensStekene41.31Mse   10.839  5:32
42  Remco IvensStekene41.32M40   10.835  5:32
43  Tom de RidderTemse41.42M40   10.791  5:34
44  Quintelier KrisielLebbeke42.10V40   10.672  5:37
45  Willy MenuWalsoorden43.15M55   10.405  5:46
46  Jacqueline MeijersHoedekenskerke43.34V40   10.329  5:49
47  Anniek de RijckSint Jansteen43.44V50   10.290  5:50
48  Joop de RijckSint Jansteen43.47M50   10.278  5:50
49  Bjorn de BetueSint Jansteen43.51M40   10.262  5:51
50  Ellen BroekaartKloosterzande44.08Vse   10.196  5:53
51  Daniella BogaerdHulst46.09V40   9.751  6:09
52  Sven de RijckSint Jansteen46.11Mse   9.744  6:09
53  Evie de BakkerHulst48.48V35   9.221  6:30
54  Marja JongepierNieuw- en Sint Joosland50.24V60   8.929  6:43
55  Wim CoppietersStrombeek Bever53.28M80   8.416  7:08
56  Greta de VijlderSint Gilles?Waas53.31V70   8.409  7:08
Mannen: 43 (76.79%) => M40=5 - M45=5 - M50=5 - M55=3 - M60=2 - M65=3 - M70=2 - M80=1 - Mse=17
Vrouwen: 13 (23.21%) => V35=1 - V40=3 - V45=1 - V50=3 - V55=1 - V60=2 - V70=1 - Vse=1

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Jarno van Guyse26:37Peter Rottier27:05Ronny Wagenaer27:43Monique Allefs37:4456
2016Martijn Kox28:05Ronny van Acker30:24Piet van Looij30:32An Renckens30:0267
2015Francesco Degroote26:14Crum van der Linden27:46Martijn Kox28:45Annet Smits34:2460


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.166 seconden nodig om deze lijst met 123 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
14-01-2017 19e Steense RattenloopSint JansteenFunrunners0
09-01-2016 18e Steense RattenloopSint JansteenFunrunners897
10-01-2015 17e Steense RattenloopSint JansteenFunrunners716
11-01-2014 16e Steense RattenloopSint JansteenFunrunners1132
12-01-2013 Steense RattenloopSint JansteenFunrunners1610

 
Laatste reactie:
Hans Corbijn: De Laatste Lepraloop!..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
10 km Erwin Harmes (PR 31.18)32.17  M35
10 km Patrick de Vos (PR 32.14)32.27  Mse
10 km Heddie Nieuwdorp (PR 37.24)37.31  M60
10 km Ronald Geertse (PR)39.02  M35
10 km Johan Karelse (PR 36.55)39.18  M45
10 km Lion Baas (PR 41.27)41.39  M40
10 km Jaco Rip (PR 40.41)42.46  M40
10 km Annette Bevelander (PR)44.01  Vse
5 km Adrie van Bavel (PR 22.57)23.43  M55
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
3000 m Bereket Petersen (PR 8.56.34)9.01.69  JoB
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.07.06)4.13.49  JoB
800 m Paavo de Leng (PR 2.03.76)2.06.34  JoB
200 m Ruben Heijnen (PR)23.79  JoA
100 m Ruben Heijnen (PR)11.71  JoA
kogel Esther Bolle (PR)7.52  MeA
kogel Ruud Louter (PR)15.42  JoA
14-06: Track Meeting Dordrecht (2)
3000 m Hassan Mahamed (PR 9.05.52)9.17.37  JoA
3000 m Emma van Mourik (PR 11.42.61)13.25.11  Vse
13-06: Hardloopgala Gilze (9)
5 km Job de Feijter (PR)16.16  Mse
5 km Martijn Tissink (PR 16.49)17.25  Mse
5 km Shirin van Anrooij (PR 17.43)17.56  MeB
5 km Monique Verschuure (PR)18.08  V35
5 km Tim Kramer (PR)19.34  Mse
5 km Paola van Gilst (PR 19.39)20.12  V45
5 km Lindy van Anrooij (PR 20.13)20.31  Vse
5 km Annet van der Linde (PR)20.48  V45
5 km Jan van Laarhoven (PR)22.30  M65
12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (24)
09-06: 47e Gouden Spike Leiden (1)
09-06: Baanwedstrijd Zierikzee (14)
09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht (2)
08-06: Nijmegen Global Athletics (3)
06-06: Pagnevaartloop Oudenbosch (4)
03-06: 8e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (43)
03-06: NK Masters Gouda (1)
02-06: Van Goghloop Zundert (3)
02-06: Putbosmeeting Oordegem (10)
01-06: Track Meeting Utrecht (5)
27-05: 28e Leiden Marathon (25)
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
21-05: Pinksterwedstrijd Hulst (13)
21-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (9)
19-05: 7e Bokkenloop Sinaai (5)
19-05: Ter Specke Bokaal Lisse (3)
18-05: Track Meeting Wageningen (2)
17-05: Track Meeting Barendrecht (6)
16-05: Verkerkloop Zwijndrecht (4)
13-05: Marathon Tilburg (5)
12-05: Kaaienloop Oosterhout (3)
11-05: Track Meeting Utrecht (4)
10-05: Harry Schulting Games Vught (12)
10-05: Golden Tenloop Delft (2)
10-05: 15 km van Standdaarbuiten (8)
06-05: 1e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (9)
01-05: Knokke 10 KM (4)
27-04: Vlietloop Oud-Gastel (4)
22-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (11)
Atletiek Zeeland © 2018