dinsdag 13 november 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
12-11: Levensduur van sporthorloges
10-11: Aggrey Agaba klopt Pleijte en Harmes in Mosselloop
29-10: Stelleplascross opent Zeeuws veldloopseizoen
23-10: Zorgt EK cross voor een nieuwe impuls?
22-10: Tim van den Broeke de beste in 57e Singelloop
12-10: Het zwarte gat na de marathon.
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 18-11: 35e Zevenheuvelenloop Nijmegen
za 24-11: 33e Elderschanscross Aardenburg
zo 25-11: 19e Zakloop Nisse
za 01-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 01-12: 26e Inkelcross Kruiningen
za 08-12: Halve Marathon Terneuzen
zo 09-12: Jules Unlimitedloop Breskens
vr 14-12: Kanjerloop Goes
za 15-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
zo 16-12: 13e Spark marathon Spijkenisse
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 11-11: 1e Natuurloop Retranchement
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (100)
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse (416)
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst (138)
za 03-11: Appelloop Axel (168)
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (93)
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand (67)
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (107)
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg (109)
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande (1436)
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
za 29-09: 10 Miles Philippine (101)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
46e Pannekoekloop
Westenschouwen, zaterdag 10 maart 2018 - Organisatie: Delta Sport
15 km >> Zeeuws record staat met 44.31 min. vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Tim Pleijte (PR 46.43)Dynamica56.43Mse   15.868  3:47
2  Eric WolfertFlakkee58.54Mse   15.280  3:56
3  Boris de Bruijn (PR 56.04)AV '5659.14M35   15.194  3:57
4  Arjo Verhage (PR 56.56)Dynamica1.03.39M45   14.140  4:15
5  Peter Meeuwsen (PR 1.00.05)Krabbendijke1.03.59Mse   14.066  4:16
6  Rob van t Veen (PR)Goes1.05.43M35   13.695  4:23
7  Paul JansenOlympus '701.05.53M45   13.661  4:24
8  Krispijn de Jonge (PR 1.03.28)Delta Sport1.06.35M35   13.517  4:26
9  Michel van den Bos (PR 1.00.49)Delta Sport1.06.38M50   13.507  4:27
10  Gert Van der Vinden (PR 1.04.24)Dynamica1.06.48M50   13.473  4:27
11  Martijn de Vries (PR 1.05.18)Middelburg1.07.40M35   13.300  4:31
12  Daniel KannapinnKöln1.08.18M45   13.177  4:33
13  Kees FrankenSpado1.08.32M55   13.132  4:34
14  Arjan Beije (PR 49.09)Burgh-Haamstede1.08.53M45   13.066  4:36
15  Patrick van Iersel (PR 1.04.00)Goes1.08.56M50   13.056  4:36
16  Jaap Wouters (PR)Oostkapelle1.09.10Mse   13.012  4:37
17  Edwin van Alphen (PR 58.08)Dynamica1.09.12M45   13.006  4:37
18  Matthijs GlerumRotterdam1.09.22M45   12.975  4:37
19  Rian van den Broeke (PR 47.57)Dynamica1.09.25M55   12.965  4:38
20  Bart de Visser (PR 1.02.06)Serooskerke1.09.44Mse   12.906  4:39
21  Bart Verhaeghe (debuut)Kapelle-Biezelinge1.09.46M35   12.900  4:39
22  Tim HanswijkSteenbergen1.09.48Mse   12.894  4:39
23  Jacob HolwerdaZierikzee1.09.58M35   12.863  4:40
24  Bert HederikBarendrecht1.10.34M55   12.754  4:42
25  Alex de LangenOud-Beijerland1.10.40M55   12.736  4:43
26  Robbert TinneveldOlympus '701.10.52M45   12.700  4:43
27  Bram MourikSommelsdijk1.10.59M55   12.679  4:44
28  Michel Bouwman (PR)Delta Sport1.11.00M45   12.676  4:44
29  Patrick Giljam (debuut)Nieuwerkerk1.11.02Mse   12.670  4:44
30  Werner den Exter (debuut)Vlissingen1.11.11M45   12.643  4:45
31  Jan van GentOud-Beijerland1.11.20M55   12.617  4:45
32  Jan-Willem Florie (PR 1.02.24)Vlissingen1.11.35M35   12.573  4:46
33  Ludolf Reijntjes (PR 1.10.18)Delta Sport1.11.49M50   12.532  4:47
34  Steef Berrevoets (PR 1.07.06)Delta Sport1.12.04M45   12.488  4:48
35  Rob Schaap (PR 1.00.12)Vlissingen1.12.10M55   12.471  4:49
36  Hans HakvoortOlympus '701.12.40M45   12.385  4:51
37  Caio de Graaf (PR 1.09.39)Delta Sport1.12.54M45   12.346  4:52
38  Leo Dalebout (PR 1.05.20)Dynamica1.13.16M55   12.284  4:53
39  Edwin van den BergOlympus '701.13.40M45   12.217  4:55
40  Martin ZwinkelsOlympus '701.13.42M45   12.212  4:55
41  Henk Lous (PR 1.02.11)Dynamica1.13.52M55   12.184  4:55
42  Annick beckersKasterlee1.13.56V45   12.173  4:56
43  Eddy SneydersVosselaar1.14.03M55   12.154  4:56
44  Robert-jan Provoost (PR)Domburg1.14.20M45   12.108  4:57
45  Arie van DijkFlakkee1.14.42M65   12.048  4:59
46  Renate de Reus (debuut)Dynamica1.15.14Vse   11.963  5:01
47  Piet PeetersGierle1.15.19M45   11.950  5:01
48  Koen DrenthMaarssen1.15.24M35   11.936  5:02
49  Ronald VeraarOlympus '701.15.32M45   11.915  5:02
50  Saskia Giljam (debuut)Kapelle-Biezelinge1.16.17Vse   11.798  5:05
51  Frans DekkerMaasdijk1.16.26M45   11.775  5:06
52  Leon BijdevaateZierikzee1.16.34M35   11.754  5:06
53  Matthijs van Straten (PR)Vlissingen1.16.38M35   11.744  5:07
54  Jasper HellwigMaarssen1.16.48M35   11.719  5:07
55  Co de Feijter (PR 1.06.25)Delta Sport1.16.57M50   11.696  5:08
56  Jef SmitsKasterlee1.16.58M45   11.693  5:08
57  Eric van Remortel (PR 1.04.40)AV '561.17.15M60   11.650  5:09
58  Durby Meijboom (PR 1.10.18)Vlissingen1.17.51V35   11.561  5:11
59  Peter DuijndamOlympus '701.17.55M55   11.551  5:12
60  Jeroen KortenoevenSteenbergen1.18.07M35   11.521  5:12
61  Anouk KerstensOlympia Halsteren1.18.14Vse   11.504  5:13
62  Peter Koopman (PR 1.10.29)Krabbendijke1.18.24M45   11.480  5:14
63  Annette Bevelander (PR 1.10.57)Rilland1.18.49Vse   11.419  5:15
64  Cor Kloet (PR 1.13.27)Delta Sport1.19.03M65   11.385  5:16
65  Koen de Vries (PR 1.14.16)Vlissingen1.19.23M60   11.337  5:18
66  Maurice Rentmeester (PR 1.08.30)Wolphaartsdijk1.19.31M35   11.318  5:18
67  Jeroen Franssen (PR 1.08.53)Vlissingen1.19.50M45   11.273  5:19
68  Jos TorremansVosselaar1.20.16M55   11.213  5:21
69  Robert Kraaijenbrink (PR 1.06.21)Delta Sport1.20.17M50   11.210  5:21
70  Norbert VeringmeierDen Hoorn1.20.28M45   11.185  5:22
71  Adri Koole (PR 1.04.18)Dynamica1.20.32M65   11.175  5:22
72  Henry van Klinken (PR 1.19.40)Delta Sport1.20.43M35   11.150  5:23
73  Angelique Jansen (PR 1.17.42)Middelburg1.21.12V45   11.084  5:25
74  Siem Cornelisse (PR 1.12.18)Dynamica1.21.13M65   11.081  5:25
75  Erwin Lems (debuut)Zierikzee1.22.00M35   10.976  5:28
76  Rik DuijmBreda1.22.14M35   10.944  5:29
77  Gert Jan HoogvlietSteenbergen1.22.38M45   10.891  5:31
78  Sjaan ReusSteenbergen1.22.39M45   10.889  5:31
79  Inge Marchand (PR)Burgh-Haamstede1.22.44V35   10.878  5:31
80  Mark Giljam (debuut)Bruinisse1.22.45M35   10.876  5:31
81  Edwin de Vlieger (PR 1.18.16)Scharendijke1.22.49M45   10.867  5:31
82  Vivian DeegensLeiden1.22.55Vse   10.854  5:32
83  Jan HeshofSteenbergen1.23.12M45   10.817  5:33
84  Marco Olivier (PR 1.14.57)Vlissingen1.23.14M45   10.813  5:33
85  Ingrid Koene (PR 1.10.48)AV '561.23.15V50   10.811  5:33
86  Ferdy OerlemansSteenbergen1.23.17M45   10.806  5:33
87  Inge de Booij (debuut)Graauw1.24.00Vse   10.714  5:36
88  Natasja de Booij (debuut)Scheldesport1.24.01V45   10.712  5:36
89  Ad t HoenNaaldwijk1.24.22M45   10.668  5:37
90  Remi van Schaik (PR 1.23.42)Middelburg1.24.27M45   10.657  5:38
91  Krijn van Sparrentak (debuut)Biggekerke1.24.29M45   10.653  5:38
92  Johan de Vlieger (PR 48.00)Dynamica1.24.32M60   10.647  5:38
93  Marco van der StapWateringen1.24.33M45   10.645  5:38
94  Merijn Hooftman (debuut)Goes1.24.34M45   10.642  5:38
95  Wouter Labrujere (debuut)Nieuw- en Sint Joosland1.24.54M45   10.601  5:40
96  Piet Beijer (PR 1.08.33)Dynamica1.24.55M65   10.599  5:40
97  Ronald kooman (PR 1.14.37)Vlissingen1.25.09Mse   10.570  5:41
98  Sanne HuizerScorpio1.25.12Vse   10.563  5:41
99  Gert-Jan Ludikhuize (PR 1.19.14)Middelburg1.25.48M45   10.490  5:43
100  Danielle mook (PR)Burgh-Haamstede1.26.03V45   10.459  5:44
101  Marc Van der WangenBeerse1.26.13M45   10.439  5:45
102  Andre lous (debuut)Westkapelle1.26.26M45   10.413  5:46
103  Johnny Dooms (PR 1.10.00)Terneuzen1.26.33M65   10.399  5:46
104  Marc de Regt (PR 1.11.09)Goes1.26.37M60   10.391  5:46
105  Dick Assenberg van EijsdeVoorne Atletiek1.26.39M55   10.387  5:47
106  Richard Polderdijk (PR 1.11.12)Kortgene1.27.02M50   10.341  5:48
107  Leon de Munnik (PR 1.05.52)Delta Sport1.27.23M45   10.299  5:50
108  Dita DaalmeijerDynamica1.27.32V45   10.282  5:50
109  Petra Verhulst (PR 1.14.25)Dynamica1.27.36V45   10.274  5:50
110  Dave Louws (PR 1.17.24)Dynamica1.27.39M65   10.268  5:51
111  Krista Voorham (PR 1.13.55)Delta Sport1.27.47V45   10.253  5:51
112  Marlies HellingMaarssen1.28.01V35   10.225  5:52
113  Joke de Koster (PR 1.17.25)Delta Sport1.28.02V60   10.223  5:52
114  Robert van Popering (PR 1.26.27)Bruinisse1.28.34Mse   10.162  5:54
115  Bart WaasdorpOlympus '701.28.36M45   10.158  5:54
116  Eelco van Loenen (debuut)Vlissingen1.28.37M45   10.156  5:54
117  Michiel broosRoosendaal1.28.46M35   10.139  5:55
118  Imo Jongepier (PR 1.20.31)Nieuw- en Sint Joosland1.28.51M65   10.129  5:55
119  Arjan de LangMonster1.29.09M35   10.095  5:57
120  Patricia Huisman-HersbachOlympus '701.29.27V45   10.061  5:58
121  Jeroen PaymansNieuwdorp1.29.36M45   10.045  5:58
122  Nellie Blom (PR 1.30.33)Burgh-Haamstede1.30.44V60   9.919  6:03
123  Sylvia van den HeerikHonselersdijk1.31.03V45   9.885  6:04
124  Claudia WubbenMonster1.31.03V45   9.885  6:04
125  Hans Lievense (PR 1.17.43)Middelburg1.31.16M45   9.861  6:05
126  Sonja JansenDen Hoorn1.31.26V45   9.843  6:06
127  Ton SmetsersAtletiek Oirschot1.31.32M45   9.832  6:06
128  Veronica VriendDynamica1.32.14V55   9.758  6:09
129  Kees DamenPassaat1.32.26M65   9.737  6:10
130  Floor GroeneveldZwijndrecht1.32.36M45   9.719  6:10
131  Bernd StruijsOosterhout1.33.04M45   9.670  6:12
132  Hans van HalAtletiek Oirschot1.33.05M55   9.669  6:12
133  Roos SlagboomMiddelburg1.33.34V35   9.619  6:14
134  Corina Lievense (PR 1.19.13)Middelburg1.33.47V35   9.597  6:15
135  Elbert Simonse (PR 1.22.54)Aagtekerke1.33.56M35   9.581  6:16
136  Esther MondtWillemstad1.34.05V35   9.566  6:16
137  Ramon Groen (PR 1.20.21)Goes1.34.07M45   9.563  6:16
138  Marco BellioMaarssen1.34.24Mse   9.534  6:18
139  Chery den Exter (debuut)Vlissingen1.34.45V40   9.499  6:19
140  Ilonka de Vlaam-KlinkDelta Sport1.34.55V35   9.482  6:20
141  Isto Knaap (PR 1.21.32)Goes1.35.54M55   9.385  6:24
142  Eric ten FeldScorpio1.36.03M55   9.370  6:24
143  Leny BurgmansGoirle1.36.20V55   9.343  6:25
144  Cees van HamOosterhout1.36.22M65   9.339  6:25
145  Jan Dalebout (PR 1.22.24)Kapelle-Biezelinge1.37.09M55   9.264  6:29
146  Nancy Hajo´sMiddelburg1.37.10V45   9.262  6:29
147  Jan Noom (debuut)Scherpenisse1.37.51Mse   9.198  6:31
148  Adrie Van Bavel (PR 1.35.17)Delta Sport1.37.53M55   9.195  6:32
149  Walter TimmerDelta Sport1.38.05M35   9.176  6:32
150  Lianne wijsman (PR 1.27.52)Delta Sport1.38.12V50   9.165  6:33
151  Jeroen DeurlooLeiden1.38.26Mse   9.143  6:34
152  Irene JurnaLeiden1.38.26Vse   9.143  6:34
153  Rosette Verkaart (PR 1.18.53)Vlissingen1.38.30V40   9.137  6:34
154  Nico 't HoenOlympus '701.38.48M45   9.109  6:35
155  Erwin vd BoschOuwerkerk1.38.55M35   9.099  6:36
156  Jacquelien Smit (PR 1.26.39)Heinkenszand1.39.11V45   9.074  6:37
157  Arthur Stijns (PR 1.21.41)Dynamica1.40.15M65   8.978  6:41
158  Joanna BottemaHoeven1.40.21M45   8.969  6:41
159  Niek Hesp (PR 1.22.37)Goes1.40.29M45   8.957  6:42
160  Sylvia Glerum-witkamDelta Sport1.41.12V35   8.893  6:45
161  Maurice BastinDelft1.41.52M45   8.835  6:47
162  Laila HeshofSteenbergen1.41.58V45   8.826  6:48
163  Marielle Simonse (PR 1.24.10)AV '561.42.01V45   8.822  6:48
164  Jolanda Steenbakker (PR 1.28.37)AV '561.42.02V50   8.821  6:48
165  Eduard van OeverenYerseke1.44.26Mse   8.618  6:58
166  Leo Francke (PR 1.21.20)Oostkapelle1.46.43M55   8.434  7:07
167  Franz BosEtten-Leur1.48.03M65   8.329  7:12
168  Soekie van ZundertRoosendaal1.48.10V35   8.320  7:13
169  Stan UijtdehaagRoosendaal1.48.11M45   8.319  7:13
170  Anneke van OlstDe Gemzen1.50.28V55   8.147  7:22
171  Theo Simons (PR 1.20.56)Dynamica1.52.02M60   8.033  7:28
172  Sylvia Duinhouwer (PR 1.31.44)Zierikzee1.55.01V45   7.825  7:40
173  Richard de Vlaam (PR 1.31.12)Delta Sport1.55.03M35   7.823  7:40
Mannen: 130 (75.14%) => M35=23 - M45=51 - M50=7 - M55=19 - M60=5 - M65=12 - Mse=13
Vrouwen: 43 (24.86%) => V35=9 - V40=2 - V45=16 - V50=3 - V55=3 - V60=2 - Vse=8

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Tim Pleijte56:43Eric Wolfert58:54Boris de Bruijn59:14Annick beckers1:13:56173
2017Adriaan van Keulen59:17Rob Musters1:00:11Michel Buijck1:00:29Annick Beckers1:14:11180
2016Erwin Adan58:26Joeri Versluis59:17Joeri Smit59:56Laurey van den Berge1:04:08133
2015Tommy Staal57:41Ralph Wiessner59:05Alwin Vermeulen59:41Isabel Lous1:11:56163
2014Wim Nieuwkerk57:37Michel Buijck1:02:38Bart Verkaart1:03:06Nadine de Wilde1:14:29208
2013Tommy Staal55:57Kas van Veen56:20Huub van Noorden58:46Annick Beckers1:09:50190
2012Adriaan van Keulen57:54Tjitte van den Buijs57:56Arjan Beije58:06Leonie Ton1:09:04208
2011Michel Schrier56:59Jorrit Pels57:33Nap Hage1:00:04Marianne de Kok1:10:15196
2010Arjan Beije58:00Robert Planting58:00Wim van Sparrentak58:42Annick Beckers1:07:51184
2009Ronnie Overgaauw57:29Jean-Pierre Hoeboer57:45Arjan Beije58:34Annick Beckers1:05:21214
2008Michel Schrier57:46Theo Rabout59:39Erik Cappon59:40Annick Beckers1:06:09238
2007Jorrit Pels56:30Michel Schrier57:03Franky Beljaars58:06Leonie Ton1:07:23215
2006Jawad Bouazzoui54:11Hans van Beek54:23Peter Jongsma55:44Marleen van der Graaff1:06:36204
2005Jawad Bouazzaoui55:59Franky Beljaars57:18Arjan Beije57:51Marlies Kort1:03:41182
2004Arjan Beije56:46Erik Cappon59:17Sebastiaan Francke59:37Marlies Kort1:00:20175
2003Paul Verkleij55:47Arjan Beije56:55Jan de Bart57:14Marlies Kort1:01:04192
1999John Vermeule55:13Alwin Vermeulen55:59Anton van de Heuvel56:18Marlies Kort1:11:14239
1998Jim Svenoy55:11Frans Roelofs57:17Jan Zuidweg57:23Ellie Westerweele1:13:52205

7.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Johan SpruitKapelle-Biezelinge33.05Mse   13.602  4:25
2  Niels van TuilBurgh-Haamstede33.39Mse   13.373  4:29
3  Mart GoudzwaardHaarlemmermeer33.50Mse   13.300  4:31
4  Pieter KlemSommelsdijk34.07Mse   13.190  4:33
5  Jaap HoekGoedereede34.49Mse   12.925  4:39
6  Jaco KleinjanGoes35.20Mse   12.736  4:43
7  Valentijn SergierIeper35.46Mse   12.582  4:46
8  Ilvia HederikEnergie36.11Vse   12.437  4:49
9  Ron DellebekeDynamica37.25M55   12.027  4:59
10  Angela BuijckMiddelburg38.34Vse   11.668  5:09
11  Geke FlachHeemstede38.56Vse   11.558  5:11
12  Corne van LomwelOost-Souburg39.50Mse   11.297  5:19
13  Martin van NieulandeNieuw- en Sint Joosland39.57Mse   11.264  5:20
14  Els GelokDynamica40.03V55   11.236  5:20
15  Willem BoschSpirit40.19Mse   11.162  5:23
16  Tara Schuilwerve's-Heer Hendrikskinderen40.21Vse   11.152  5:23
17  Lennart de BruijnOud-Beijerland40.28Mse   11.120  5:24
18  Lydia KleinjanGoes40.34Vse   11.093  5:25
19  Frits BurgerZierikzee40.36Mse   11.084  5:25
20  Bram van EenennaamNieuw- en Sint Joosland40.42Mse   11.057  5:26
21  Joel WoutersHoevelaken40.47Mse   11.034  5:26
22  Ronny VersluysZuidzande41.22M45   10.878  5:31
23  Leonie van KlinkenNieuwerkerk41.34Vse   10.826  5:33
24  Evelien Capellos-Heerenhoek42.06Vse   10.689  5:37
25  Martin GelukKattendijke42.10Mse   10.672  5:37
26  Acronius KramerGoes42.19M65   10.634  5:39
27  Renate klaassenOost-Souburg43.28Vse   10.353  5:48
28  Stefan VrijdagRotterdam43.54Mse   10.251  5:51
29  Ineke TempelaarDynamica44.42V60   10.067  5:58
30  Jesse WernsingDelta Sport44.55Mse   10.019  5:59
31  Tom van der HeijdenVlissingen44.58Mse   10.007  6:00
32  Erik OggelWilhelminadorp45.40Mse   9.854  6:05
33  Janine de WitteSerooskerke46.20Vse   9.712  6:11
34  Peter RentmeesterYerseke47.08M50   9.547  6:17
35  Cedric BryonIeper47.16Mse   9.520  6:18
36  John van SprundelHoeven47.39Mse   9.444  6:21
37  Christian MullerMiddelburg47.41Mse   9.437  6:21
38  Wim DeClerckIeper48.16Mse   9.323  6:26
39  Lena KleingeldVlissingen48.23Vse   9.301  6:27
40  Lenie van KlevenVlissingen48.36V60   9.259  6:29
41  Ada de RijkeDelta Sport48.37Vse   9.256  6:29
42  Neil van SluijsKoudekerke48.39Mse   9.250  6:29
43  Nico VriendDynamica49.07Mse   9.162  6:33
44  Louisa MiechielsenVosselaar49.26Vse   9.103  6:35
45  Merel BoschSpirit50.02Vse   8.994  6:40
46  Koen FreijssenRotterdam50.37Mse   8.890  6:45
47  Iris de RooijRotterdam50.38Vse   8.887  6:45
48  Roeland VeraartRotterdam50.40Mse   8.882  6:45
49  Robin VerspeekRotterdam50.42Mse   8.876  6:46
50  Oscar LangerakRotterdam50.43Mse   8.873  6:46
51  Kaj de BoerNieuwerkerk50.57Mse   8.832  6:48
52  Susan KloetDelta Sport51.04Vse   8.812  6:49
53  JaapJan KloetBurgh-Haamstede51.05Mse   8.809  6:49
54  Herman KreeftDelta Sport51.20M70   8.766  6:51
55  Mia van BelleDynamica51.33V65   8.729  6:52
56  Els van ZwietenDelta Sport51.37V70   8.718  6:53
57  Bettina BerrevoetsBruinisse51.54Vse   8.671  6:55
58  Nikki de MackerBurgh-Haamstede52.11Vse   8.623  6:57
59  Theo de MackerDelta Sport52.12Mse   8.621  6:58
60  Jos BrockmansMechelen52.29Mse   8.574  7:00
61  Ben de BoerNieuwerkerk52.47Mse   8.525  7:02
62  Andre FreyssenRotterdam52.48Mse   8.523  7:02
63  Daphne DrenthMaarssen55.41Vse   8.081  7:25
64  Denise BaldingerMaarssen55.43Vse   8.077  7:26
65  Ellen Bosch-KossenSpirit55.50Vse   8.060  7:27
66  Tineke den HarderScorpio55.52Vse   8.055  7:27
67  Dick de boerNieuwerkerk59.10Mse   7.606  7:53
Mannen: 41 (61.19%) => M45=1 - M50=1 - M55=1 - M65=1 - M70=1 - Mse=36
Vrouwen: 26 (38.81%) => V55=1 - V60=2 - V65=1 - V70=1 - Vse=21

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Johan Spruit33:05Niels van Tuil33:39Mart Goudzwaard33:50Ilvia Hederik36:1167
2017Niels Goudswaard28:18Niels van Tuil31:00Robin van de Wege31:29Stephanie Vermeulen37:3981
2016Patrick de Vos28:15Franklin van Anrooij29:47Niels van Tuil32:23Ilvia Hederik34:2963
2015Pieter Wisse31:06Lars de Jongste32:30Niels van Tuil33:07Laurey van den Berge29:3798
2014Peter Klem31:13Stef Kapteijn33:30Simon Forde33:34Lisette Antheunisse36:1174
2013Léon Jacobse29:29Ron Dellebeke34:43Ad Goudswaard35:14Roely Prenger35:5080
2012Luuk Balkenende28:41Léon Jacobse29:46J de Graaf29:57Anne de Vlieger32:17103
2011Erik Cappon28:54Harmen van Eijzeren29:15René den Hollander29:55Annemiek van de Velde33:0962
2010Tim van den Broeke30:34Mathieu Weststrate30:53Luuk Balkenende32:03Lisette Antheunisse33:5680
2009Franklin van Anrooij31:21freek schuerman33:15Koen de Vries35:20Sanne van Mourik36:0649
2008Franklin van Anrooij33:32Robin Botman33:33Johan Mol36:03Leonie Ton35:0045
2007Tommy Staal29:05Lars Paardekooper29:16Wibo Verstraate31:20Bo Klaassen33:1869
2006Danny in het Veen26:48Richard Reijnhout30:04Wilko de Vos31:09Laurey van den Berge36:2137
2005Tommy Staal32:44H.S. Bale35:14Adrie de Jong36:12Elna Wisse40:0538


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.173 seconden nodig om deze lijst met 240 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
11-03-2017 45e PannekoekloopWestenschouwenDelta Sport0
12-03-2016 44e PannekoekloopWestenschouwenDelta Sport1348
14-03-2015 43e PannekoekloopWestenschouwenDelta Sport2019
08-03-2014 42e PannekoekloopBurgh-HaamstedeDelta Sport2991
09-03-2013 41e PannekoekloopBurgh-HaamstedeDelta Sport2937
10-03-2012 40e PannekoekloopBurgh-HaamstedeDelta Sport6515
12-03-2011 39e PannekoekloopBurgh-HaamstedeDelta Sport5058
13-03-2010 38e PannekoekloopBurgh-HaamstedeDelta Sport4081
14-03-2009 37e PannekoekloopWestenschouwenDelta Sport4610
08-03-2008 36e PannekoekloopWestenschouwenDelta Sport3236
10-03-2007 35e PannekoekloopWestenschouwenDelta Sport2573
11-03-2006 34e PannekoekloopWestenschouwenDelta Sport2111
12-03-2005 33e PannekoekloopWestenschouwenDelta Sport1624
13-03-2004 32e PannekoekloopWestenschouwenDelta Sport1808
08-03-2003 31e PannekoekloopWestenschouwenDelta Sport1945
09-03-2002 30e PannekoekloopWestenschouwenDelta Sport350
13-03-1999 27e PannekoekloopWestenschouwenDelta Sport2449
14-03-1998 26e PannekoekloopWestenschouwenDelta Sport2363

 
Laatste reacties:
Martijn de Kok: Levensduur Van Sporthorloges..
Jeroen Janse: Levensduur Van Sporthorloges..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
04-11: 13e Drechtstadloop Dordrecht (10)
04-11: New York City Marathon (2)
28-10: Marathon Ljubljana (7)
28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur (61)
28-10: Diepe Hel Holterbergloop Nijverdal (1)
28-10: Ghent Marathon Gent (5)
21-10: 43e Amsterdam Marathon (26)
21-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
14-10: 35e Marathon Eindhoven (10)
14-10: Linker Oevert marathon Antwerpen (5)
07-10: 33e Singelloop Breda (41)
23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam (24)
23-09: Vestingloop Willemstad (21)
23-09: Berenloop Beernem (5)
16-09: Berlin marathon Berlijn (4)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018