maandag 28 mei 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
27-05: Erwin Adan en Anjolie Engels sterksten in Halve van Renesse
18-05: Hardlopen in de Zeeuwse media
30-04: Hardloopadviezen
21-04: Erwin Harmes wint Marathon Zeeuws-Vlaanderen
09-04: Gezocht: gunstige dag voor marathon
19-03: Progressie boeken als hardloper
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
wo 30-05: Hoek Run
vr 01-06: 3e Gaperloop Gapinge
vr 01-06: Track Meeting Utrecht
za 02-06: Putbosmeeting Oordegem
za 02-06: Ladiesrun Goes
do 07-06: Avondbaanwedstrijd Zierikzee
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg
za 09-06: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht
za 09-06: 47e Gouden Spike Leiden
di 12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle
za 16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen
wo 20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
do 21-06: 19e Molenloop Stellendam
za 23-06: Zeeuwse kampioenschappen Oostburg
zo 24-06: Grote Prijs Lokeren
zo 24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal
zo 01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 27-05: 8e Halve van Renesse
vr 25-05: 7e Schellachloop Middelburg
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg (399)
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse (325)
wo 09-05: 10e Stadsloop Biervliet (135)
zo 06-05: Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk (47)
za 05-05: Vrijgezellenloop Vlissingen (30)
vr 27-04: Koningsloop Oostburg
vr 27-04: 43e Omloop van Menheerse Middelharnis
zo 22-04: 7e Zwaakse Weel loop Kwadendamme (66)
za 21-04: 10e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst (505)
vr 20-04: 7e Oranjemuidenloop Arnemuiden (88)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Stadsloop
Biervliet, woensdag 24 mei 2017 - Organisatie: Kuitenbijters
10 km >> Zeeuws record staat met 29.02 min. vanaf 01-04-1992 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Sander Post (PR 33.55)Terneuzen36.20Mse   16.514  3:38
2  Angelo van NevelZedelgem37.38Mse   15.943  3:46
3  Davy BraekmanAssenede37.42Mse   15.915  3:46
4  Erik Goossen (PR 31.53)Terneuzen37.45M45   15.894  3:47
5  Henk de BrauwerWaarschoot38.04Mse   15.762  3:48
6  Edwin de Jaeger (PR 34.38)Zuiddorpe39.15M45   15.287  3:56
7  Monique Verschuure (PR 37.51)Yerseke40.56V35   14.658  4:06
8  Mark Dhuyvetter (PR)Biervliet41.54Mse   14.320  4:11
9  Francois van de Broecke (PR 39.41)Breskens41.59M45   14.291  4:12
10  Berry Simonse (PR 40.05)Goes42.13M45   14.212  4:13
11  Richard de Vlieger (PR 40.27)Goes42.19M45   14.179  4:14
12  Jan de Wilde (PR 32.16)Nisse42.46M55   14.030  4:17
13  Gijsbert Elstgeest (PR 41.59)s-Heerenhoek43.24Mse   13.825  4:20
14  Annet van der Linde (PR 41.25)Nisse44.18V45   13.544  4:26
15  Lennart Piek (PR)Hulst45.09Mse   13.289  4:31
16  Leon van Bavinchoven (PR 44.17)Terneuzen45.33M45   13.172  4:33
17  Peter Schouwenaar (PR)Koudekerke45.36Mse   13.158  4:34
18  Jan de MitsKluizen46.06Mse   13.015  4:37
19  Arjen Luteijn (PR 44.42)Oostburg46.15Mse   12.973  4:38
20  Martijn Doolaege (PR 46.00)Biervliet46.27Mse   12.917  4:39
21  Menno van der Zanden (PR 43.11)Philippine46.28Mse   12.912  4:39
22  Marc WelvaertOost Eeklo46.40Mse   12.857  4:40
23  Jaap van der Veen (PR 42.18)Terneuzen47.02M45   12.757  4:42
24  Martine BouteWaarschoot47.08Vse   12.730  4:43
25  David Mullaert (PR 46.46)Biervliet47.22Mse   12.667  4:44
26  Wim van de VeireSint-Jan-in-Eremo47.59Mse   12.504  4:48
27  Renate de Reus (PR 42.43)Vlissingen48.10Vse   12.457  4:49
28  Ko van Damme (PR 44.55)Kwadendamme48.14M50   12.440  4:49
29  Nick Heijmans (debuut)Hulst48.41Mse   12.325  4:52
30  Harold de Maat (PR 48.01)Terneuzen49.03M45   12.232  4:54
31  Marco Wisse (debuut)Breskens49.07Mse   12.216  4:55
32  Renate van Huffel (PR 47.58)Sint Jansteen49.23Mse   12.150  4:56
33  Ronny Traas (debuut)Philippine49.27Mse   12.133  4:57
34  Tijl HoonhorstBiervliet50.02Mse   11.992  5:00
35  Eric van NevelKoolkerke50.28Mse   11.889  5:03
36  Rudie Hogervorst (debuut)Aardenburg50.49Mse   11.807  5:05
37  Seby FlorescuBiervliet51.02Mse   11.757  5:06
38  Yves BrackeZelzate51.05Mse   11.746  5:07
39  Alex van Leuven (debuut)Sint Jansteen51.55Mse   11.557  5:12
40  Bennie Heijmans (debuut)Hulst52.35Mse   11.410  5:16
41  Frans Verwilligen (PR 49.34)Hulst53.40Mse   11.180  5:22
42  Maartje TimmersMiddelburg54.10Vse   11.077  5:25
43  Gilles Verschure (PR 51.29)Heinkenszand54.28Mse   11.016  5:27
44  Wesley HaeckeWestdorpe55.10Mse   10.876  5:31
45  Johnny Dooms (PR 44.55)Terneuzen56.40M60   10.588  5:40
46  Leo Hoeksma (PR 53.53)Koewacht56.57Mse   10.536  5:42
47  D. van NieuwenhuyzeAssenede57.29Mse   10.438  5:45
48  Johny DoensKluizen58.15Mse   10.300  5:50
49  Helen de BruijneTerneuzen1.03.50Vse   9.399  6:23
50  Levien HamelinkPhilippine1.06.35Mse   9.011  6:40
51  Corianne Vercouteren (PR 1.03.15)Zuidzande1.08.03Vse   8.817  6:48
52  Rini Fenijn (PR 51.15)Nieuwvliet1.08.04Mse   8.815  6:48
Mannen: 45 (86.54%) => M45=8 - M50=1 - M55=1 - M60=1 - Mse=34
Vrouwen: 7 (13.46%) => V35=1 - V45=1 - Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Sander Post35:23Davy Braekman36:32Wim van Sparrentak36:37Monique Verschuure40:5651
2017Sander Post36:20Angelo van Nevel37:38Davy Braekman37:42Monique Verschuure40:5652
2016Tim Pleijte33:39Bart Bleyaert35:23Michel Buijck36:43Myrthe Faro48:5954

7.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Martijn KoxWestdorpe29.26Mse   15.289  3:55
2  Tony DemaretGent31.09Mse   14.446  4:09
3  Paul HaertjensBoekhoute31.20Mse   14.362  4:11
4  Cathy PoppeTerneuzen32.52V35   13.692  4:23
5  Thijs van der GeldSluiskil34.28Mse   13.056  4:36
6  Marc DekeyserMoerbeke36.08Mse   12.454  4:49
7  Achilles RoelsLichtervelde36.20Mse   12.385  4:51
8  Jacco de KosterBiervliet36.22Mse   12.374  4:51
9  William FaesKloosterzande36.25Mse   12.357  4:51
10  Corina van de WegePhilippine36.30Vse   12.329  4:52
11  Rowan van der GeldSluiskil36.55Mse   12.190  4:55
12  Inge de BooijGraauw37.11Vse   12.102  4:57
13  Ivan DellaertIJzendijke38.06Mse   11.811  5:05
14  Jean-Pierre NoletAxel38.17Mse   11.754  5:06
15  Annemarie VerschuureKruiningen39.22V40   11.431  5:15
16  Anne-Marie ThomaesHoofdplaat40.52Vse   11.011  5:27
17  MariĆ«lle SimonseGoes42.13V45   10.659  5:38
18  Joyce KooymanIJzendijke42.47Vse   10.518  5:42
19  Piet de ZeeuwTerneuzen43.28Mse   10.353  5:48
20  Daan DielemanZaamslag43.45Mse   10.286  5:50
21  Cecile MullaertBiervliet43.47Vse   10.278  5:50
22  Daniel RoelsLichtervelde44.50Mse   10.037  5:59
23  Anne Marie TemmermanKapelle-Biezelinge44.55Vse   10.019  5:59
24  Sharon WalhoutIJzendijke45.30Vse   9.890  6:04
25  Rudy van de VeldeWachtebeke47.50Mse   9.408  6:23
Mannen: 15 (60%) => Mse=15
Vrouwen: 10 (40%) => V35=1 - V40=1 - V45=1 - Vse=7

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Kevin Strubbe27:17Wilco Boogaard27:57Martijn Kox28:24Corina van de Wege36:1530
2017Martijn Kox29:26Tony Demaret31:09Paul Haertjens31:20Cathy Poppe32:5225
2016Peter Slits29:18Martijn Kox29:20Amor Maertens30:35Cathy Poppe33:0123

5 km >> Zeeuws record staat met 15.08 min. vanaf 12-09-2015 op naam van Wouter Jansen <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Amor Maertens (PR)Breskens19.20Mse   15.517  3:52
2  Tom du Puy (debuut)IJzendijke20.15Mse   14.815  4:03
3  Joakim van GasseSint-Pauwels20.51Mse   14.388  4:10
4  Floris Huigh (PR 20.36)Schoondijke21.02Mse   14.263  4:12
5  Omar Hillaert (PR 20.59)Westdorpe21.17Mse   14.096  4:15
6  Patrick Vervaet (debuut)Sint Jansteen21.44M45   13.804  4:21
7  Gijs PladdetTerneuzen21.56Mse   13.678  4:23
8  Frank SchoofDestelbergen22.07Mse   13.564  4:25
9  Melissa van EetveltSint-Pauwels22.10Vse   13.534  4:26
10  Youri Elstgeest (PR 20.52)s-Heerenhoek22.16Mse   13.473  4:27
11  Martijn de KoningHeinkenszand22.20Mse   13.433  4:28
12  Roy Klop (debuut)Bruinisse22.27M45   13.363  4:29
13  Sjakkie van den Broeke (debuut)Hoek22.39M45   13.245  4:32
14  Koen Pladdet (debuut)Terneuzen23.00Mse   13.043  4:36
15  Pieter Pladdet (debuut)Terneuzen23.01Mse   13.034  4:36
16  Sabine Vasseur (PR 22.06)Axel23.02Vse   13.025  4:36
17  Berry Knibbeler (debuut)Westdorpe23.13M55   12.922  4:39
18  Aafje van Remoortere (debuut)Biervliet23.16Vse   12.894  4:39
19  Patrick van de VeireBoekhoute23.27Mse   12.793  4:41
20  Chiel GiellietBiervliet23.54Mse   12.552  4:47
21  Josa van der Vliet (PR)Terneuzen24.07Vse   12.440  4:49
22  Rian de Vlieger (debuut)Goes24.12V45   12.397  4:50
23  Angela Buijck (debuut)Middelburg24.33Vse   12.220  4:55
24  Maarten Thomaes (debuut)Hoofdplaat24.36Mse   12.195  4:55
25  Marieke MullaertIJzendijke25.08Vse   11.936  5:02
26  Ciska MorcusIJzendijke25.09Vse   11.928  5:02
27  Steven van StrienBiervliet25.27Mse   11.788  5:05
28  Dagmar van EesveldeErtvelde25.34Vse   11.734  5:07
29  Karin CasparijBiervliet25.37Vse   11.711  5:07
30  Fred VermeireTerneuzen25.50Vse   11.613  5:10
31  Yente van Cuijck (PR)Retranchement25.55Vse   11.576  5:11
32  Arjan van BezuBiervliet25.57Mse   11.561  5:11
33  Elvira BecuTerneuzen26.04Vse   11.509  5:13
34  Brecht HoonhorstBiervliet26.13Vse   11.443  5:15
35  Stefanie van de Visser (debuut)Hoek26.15V35   11.429  5:15
36  Falco RoelansBiervliet26.19Mse   11.400  5:16
37  Johan de ReuBiervliet27.01Mse   11.104  5:24
38  Jan-Willem Slabbekoorn (debuut)Hoek27.41M50   10.837  5:32
39  Tonny van Mulken (PR 27.08)Breskens27.44M60   10.817  5:33
40  Jan de Jonge (PR)Driewegen27.45Mse   10.811  5:33
41  Marloes SammanZoutelande27.46Vse   10.804  5:33
42  Chantal van de Guchte (debuut)Renesse27.47Vse   10.798  5:33
43  Arsene van LaekenAssenede27.51Mse   10.772  5:34
44  Monica Schram (debuut)Sluis27.53Vse   10.759  5:35
45  Nicolien van Bezu (PR 27.50)Biervliet27.54Vse   10.753  5:35
46  Marloes de MeijerBiervliet28.02Vse   10.702  5:36
47  Imelda de Poorter (debuut)Terneuzen28.07Vse   10.670  5:37
48  Veerle MeusenZaamslag28.09Vse   10.657  5:38
49  Petra MaasTerneuzen28.24Vse   10.563  5:41
50  Rinus Sijs (debuut)Biervliet28.26Mse   10.551  5:41
51  Cindy Dijkers (debuut)Biervliet28.41Vse   10.459  5:44
52  Esther CalonWestdorpe29.27Vse   10.187  5:53
53  Els van KerckhoveSint-Kruis-Winkel29.31Vse   10.164  5:54
54  Veerle van RentergemGent29.34Vse   10.147  5:55
55  Fiona RooseBiervliet29.51Vse   10.050  5:58
56  Miranda Steijaert (debuut)Oostburg30.30V50   9.836  6:06
57  Marieke MullaertBiervliet31.09Vse   9.631  6:14
58  Lisette de Neve (debuut)Schoondijke31.25Vse   9.549  6:17
59  Francien ElfrinkCadzand32.03Vse   9.360  6:25
60  Kimberley DhooreSluis32.09Vse   9.331  6:26
61  Ilona NeelsBiervliet32.17Vse   9.293  6:27
62  Mirjam van LuijkBiervliet32.50Vse   9.137  6:34
63  Priscilla BlommeBiervliet32.51Vse   9.132  6:34
64  Lia ProvoostBiervliet32.52Vse   9.128  6:34
65  Veerle MornoutWaterlankerkje33.13Vse   9.032  6:39
66  Esther DielemanBiervliet35.39Vse   8.415  7:08
67  JacobusBiervliet36.40Mse   8.182  7:20
68  HubertusBiervliet36.40Mse   8.182  7:20
Mannen: 29 (42.65%) => M45=3 - M50=1 - M55=1 - M60=1 - Mse=23
Vrouwen: 39 (57.35%) => V35=1 - V45=1 - V50=1 - Vse=36

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Benny Fischer16:12Ronny Wagenaer18:33Joos Pauwel18:50Sabine Vasseur22:3054
2017Amor Maertens19:20Tom du Puy20:15Joakim van Gasse20:51Melissa van Eetvelt22:1068


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.555 seconden nodig om deze lijst met 145 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
09-05-2018 10e StadsloopBiervlietKuitenbijters0
05-05-2016 8e StadsloopBiervlietKuitenbijters406

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
halve Heddie Nieuwdorp (PR 1.20.40)1.24.44  M60
27-05: 28e Leiden Marathon (24)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
1500 m Tim van den Broeke (PR)3.47.93  Mse
1500 m Yunis Stitan (PR)3.59.85  Mse
800 m Bezuayehu Petersen (PR 1.57.99)1.59.48  JoB
800 m Floris Willeboordse (PR 1.58.62)1.59.54  Mse
800 m Bereket Petersen (PR 2.03.12)2.04.00  JoB
21-05: Pinksterwedstrijd Hulst (13)
21-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (9)
19-05: Ter Specke Bokaal Lisse (3)
19-05: 7e Bokkenloop Sinaai (5)
18-05: Track Meeting Wageningen (2)
17-05: Track Meeting Barendrecht (6)
16-05: Verkerkloop Zwijndrecht (4)
13-05: Marathon Tilburg (5)
12-05: Kaaienloop Oosterhout (3)
11-05: Track Meeting Utrecht (4)
10-05: Golden Tenloop Delft (2)
10-05: 15 km van Standdaarbuiten (8)
10-05: Harry Schulting Games Vught (12)
06-05: 1e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (9)
01-05: Knokke 10 KM (4)
27-04: Vlietloop Oud-Gastel (4)
22-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (11)
19-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (7)
15-04: Bergse Monumentenloop Bergen op Zoom (11)
14-04: 9e Wolvenloop Wachtebeke (7)
08-04: 38e Marathon Rotterdam (99)
08-04: Marathon Rome (1)
Atletiek Zeeland © 2018