vrijdag 22 juni 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
08-06: De laatste Lepraloop!
28-05: Organiseren met de nieuwe privacywet
27-05: Erwin Adan en Anjolie Engels sterksten in Halve van Renesse
18-05: Hardlopen in de Zeeuwse media
30-04: Hardloopadviezen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 22-06: NK baan Senioren Utrecht
za 23-06: Zeeuwse kampioenschappen Oostburg
zo 24-06: Grote Prijs Lokeren
zo 24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal
zo 01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke
vr 13-07: Track Meeting Utrecht
za 14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle
di 24-07: 4e Zomerloop Groede
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede
vr 27-07: 45e Noormannenloop Westkapelle
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg (149)
za 02-06: Ladiesrun Goes
vr 01-06: 3e Gaperloop Gapinge (199)
wo 30-05: Hoek Run (45)
zo 27-05: 8e Halve van Renesse (442)
vr 25-05: 7e Schellachloop Middelburg (175)
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg (399)
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse (325)
wo 09-05: 10e Stadsloop Biervliet (135)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Hoek Run
Hoek, woensdag 14 juni 2017 - Organisatie: d'Oekse Feesten
12.27 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Sander PostTerneuzen43.32M35   16.911  3:33
2  Erwin van den BroekeAxel46.41M35   15.770  3:48
3  Pieter PladdetTerneuzen50.38M45   14.540  4:08
4  Sjakkie van den BroekeHoek56.33M45   13.019  4:37
5  Gino DhanisSint Jansteen59.53M50   12.294  4:53
6  John GuequierreMiddelburg1.01.50M65   11.906  5:02
7  Johnny DoomsTerneuzen1.01.51M60   11.903  5:02
8  Jochem de DijckerAxel1.02.19M35   11.814  5:05
9  Thea de BlaeijHoek1.03.43Vse   11.554  5:12
10  Piet PijpelinkTerneuzen1.04.03M50   11.494  5:13
11  Piet BeijerMiddelburg1.07.00M65   10.988  5:28

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Sander Post42:40Wim van Sparrentak45:15Jordy Leenknecht48:06Liselot Hemelsoet59:0618
2017Sander Post43:32Erwin van den Broeke46:41Pieter Pladdet50:38Thea de Blaeij1:03:4311

8.18 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Rene den HollanderAagtekerke30.29Mse   16.101  3:44
2  Martijn KoxWestdorpe31.21M35   15.656  3:50
3  Robert VroonBreskens33.03M50   14.850  4:02
4  Joakim van GasseSint-Pauwels34.24Mse   14.267  4:12
5  Jaco de FouwHoek35.15M50   13.923  4:19
6  Menno van der ZandenPhilippine36.22Mse   13.496  4:27
7  Mark d'HontKuitaart36.59M50   13.271  4:31
8  Marnix van den BrandeClinge37.13Mse   13.188  4:33
9  Melissa van EelveltSint-Pauwels38.32Vse   12.737  4:43
10  Corina van de WegePhilippine39.17V50   12.494  4:48
11  Aschwin RoegiersTerneuzen39.31M45   12.420  4:50
12  Josa van der VlietTerneuzen39.51V50   12.316  4:52
13  Jack FolkersmaTerneuzen40.55M45   11.995  5:00
14  Marco WisseBreskens41.01Mse   11.966  5:01
15  Mike VisserHoek42.06M35   11.658  5:09
16  Vicky HermansTerneuzen42.37Vse   11.517  5:13
17  Patrick de Koninghoek43.29M40   11.287  5:19
18  Linda Van MeursAxel44.56Vse   10.923  5:30
19  Imelia de PoorterTerneuzen45.11V50   10.862  5:31
20  Jan-Willem SlabbekoornHoek45.46M50   10.724  5:36
21  Jamie KaanTerneuzen46.58V35   10.450  5:44
22  Linde van GoolSint Kruis47.19V45   10.373  5:47
23  Natasja BreijerSerooskerke51.01Vse   9.620  6:14
24  Marleen BakkerAxel51.27V45   9.539  6:17
25  Daan DielemanZaamslag53.15M65   9.217  6:31
Mannen: 15 (60%) => M35=2 - M40=1 - M45=2 - M50=4 - M65=1 - Mse=5
Vrouwen: 10 (40%) => V35=1 - V45=2 - V50=3 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Gino van Broeck30:12Michael den Hamer32:54Robert vroon33:54Ingrid Koene37:0827
2017Rene den Hollander30:29Martijn Kox31:21Robert Vroon33:03Melissa van Eelvelt38:3225

4.09 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Andy CocquytZelzate14.30M35   16.924  3:33
2  Amor MaertensBreskens14.55M35   16.451  3:39
3  Alex CocquytBoekhoute15.54M60   15.434  3:53
4  Cathy PoppeTerneuzen16.24V40   14.963  4:01
5  Omar HillaertWestdorpe16.50M45   14.578  4:07
6  Jos van GrembergheStekene17.24M60   14.103  4:15
7  Lucas HillaertWestdorpe17.28Mse   14.050  4:16
8  Koen PladdetTerneuzen17.47Mse   13.799  4:21
9  Marco OlivierVlissingen18.43M45   13.111  4:35
10  Daan BoogaardHoek19.30Mse   12.585  4:46
11  Jimmy de WaeleHoek19.56Mse   12.311  4:52
12  Rosette VerkaartVlissingen20.03V40   12.239  4:54
13  Benthe den HamerHoek21.03Vse   11.658  5:09
14  Jacqueline d'HontKuitaart21.45V50   11.283  5:19
15  Angela de PutterHoek22.40Vse   10.826  5:33
16  Lydia de JongeHoek22.42Vse   10.811  5:33
17  Jelle den HamerHoek22.47Mse   10.771  5:34
18  Cas DielemanHoek22.49Mse   10.755  5:35
19  Ria VerhelstPhilippine22.56Vse   10.701  5:36
20  Mia van BelleVlissingen23.47V65   10.318  5:49
21  Saskia KlaassenHoek24.34V40   9.989  6:00
22  Maaike GuiljamSluiskil24.54Vse   9.855  6:05
23  Sophie GuiljamHoek24.56Vse   9.842  6:06
24  Brigitte AbrahamseHoek25.05Vse   9.783  6:08
25  Damien BernardHoek25.07Mse   9.770  6:08
26  Yentl de BlaayHoek25.09Vse   9.757  6:09
27  Rens TriancePhilippine25.54Mse   9.475  6:20
28  Astrid KramerHoek29.42V35   8.263  7:16
29  Anja van CadsandZaamslag29.43V45   8.258  7:16
Mannen: 14 (48.28%) => M35=2 - M45=2 - M60=2 - Mse=8
Vrouwen: 15 (51.72%) => V35=1 - V40=3 - V45=1 - V50=1 - V65=1 - Vse=8

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.257 seconden nodig om deze lijst met 65 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
30-05-2018 Hoek RunHoekd'Oekse Feesten0

 
Laatste reacties:
Jan Roose: De Levensduur Van Hardloopweds..
Hans Corbijn: De Laatste Lepraloop!..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
22-06: NK baan Senioren Utrecht (4)
3000 m Tim van den Broeke (PR 9.05.03)9.22.97  Mse
800 m Aniek Aper (PR 2.14.18)2.19.94  Vse
100 m Mariska Bun (PR 12.11)12.41  Vse
verspr Joeri van der Hooft (PR 7.27)6.96  Mse
21-06: 19e Molenloop Stellendam (4)
10 km Arnoud Rijk (PR 38.41)38.56  Mse
10 km Arco Melissant (PR)39.29  M35
10 km Ruben Boutens (PR 38.57)40.54  Mse
10 km Theo Engel (PR 47.05)51.53  Mse
20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (25)
17-06: Dwars door Geel (1)
10 km Paola van Gilst (PR 40.10)40.53  V45
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
3000 m Bereket Petersen (PR 8.56.34)9.01.69  JoB
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.07.06)4.13.49  JoB
800 m Paavo de Leng (PR 2.03.76)2.06.34  JoB
200 m Ruben Heijnen (PR)23.79  JoA
100 m Ruben Heijnen (PR)11.71  JoA
kogel Esther Bolle (PR)7.52  MeA
kogel Ruud Louter (PR)15.42  JoA
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
10 km Erwin Harmes (PR 31.18)32.17  M35
10 km Patrick de Vos (PR 32.14)32.27  Mse
10 km Heddie Nieuwdorp (PR 37.24)37.31  M60
10 km Ronald Geertse (PR)39.02  M35
10 km Johan Karelse (PR 36.55)39.18  M45
10 km Lion Baas (PR 41.27)41.39  M40
10 km Jaco Rip (PR 40.41)42.46  M40
10 km Annette Bevelander (PR)44.01  Vse
5 km Adrie van Bavel (PR 22.57)23.43  M55
14-06: Track Meeting Dordrecht (2)
13-06: Hardloopgala Gilze (9)
12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (24)
09-06: 47e Gouden Spike Leiden (1)
09-06: Baanwedstrijd Zierikzee (14)
09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht (2)
08-06: Nijmegen Global Athletics (3)
06-06: Pagnevaartloop Oudenbosch (4)
03-06: 8e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (43)
03-06: NK Masters Gouda (1)
02-06: Van Goghloop Zundert (3)
02-06: Putbosmeeting Oordegem (10)
01-06: Track Meeting Utrecht (5)
27-05: 28e Leiden Marathon (25)
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
21-05: Pinksterwedstrijd Hulst (13)
21-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (9)
19-05: Ter Specke Bokaal Lisse (3)
19-05: 7e Bokkenloop Sinaai (5)
18-05: Track Meeting Wageningen (2)
17-05: Track Meeting Barendrecht (6)
16-05: Verkerkloop Zwijndrecht (4)
13-05: Marathon Tilburg (5)
12-05: Kaaienloop Oosterhout (3)
11-05: Track Meeting Utrecht (4)
10-05: 15 km van Standdaarbuiten (8)
10-05: Harry Schulting Games Vught (12)
10-05: Golden Tenloop Delft (2)
06-05: 1e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (9)
01-05: Knokke 10 KM (4)
27-04: Vlietloop Oud-Gastel (4)
Atletiek Zeeland © 2018