vrijdag 17 november 2017 Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
11-11: 50e Mosselloop is prooi voor El Mouaziz
05-11: Erwin Harmes en Tim van den Broeke winnen Trail by the Sea
04-11: Tim van den Broeke winnaar Moerschanscross
04-11: Paola van Gilst: wat allemaal kan als je je niet laat beperken door je gedachten
03-11: 2018 overgangsjaar voor JARO
30-10: Driemaal is scheepsrecht in Marathon Brabant
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 18-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 18-11: 17e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 19-11: 34e Zevenheuvelenloop Nijmegen
za 25-11: 32e Elderschanscross Aardenburg
zo 26-11: 18e Zakloop Nisse
zo 26-11: 59e Warandeloop Tilburg
za 02-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 02-12: 25e Inkelcross Kruiningen
za 09-12: Halve Marathon Terneuzen
zo 10-12: Jules Unlimitedloop Breskens
zo 10-12: Wintrloipe Middelburg
za 16-12: Kriekeloop Clinge
za 16-12: 18e Aagtekerke Run
zo 17-12: 12e Spark marathon Spijkenisse
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 12-11: 1e Natuurloop Retranchement
za 11-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (134)
za 11-11: 50e Mosselloop Westenschouwen (363)
zo 05-11: 7e Trail By The Sea Renesse (405)
za 04-11: Appelloop Axel (172)
za 04-11: 32e Moerschanscross Hulst (126)
za 28-10: 16e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (119)
za 21-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (136)
za 21-10: 56e Singelloop Middelburg (110)
za 14-10: Bamisrun Kloosterzande (125)
za 07-10: Clingse Bosloop Kapellebrug (87)
za 07-10: 15e Kustmarathon Zoutelande (1431)
vr 06-10: 10e Ladiesrun Zoutelande
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Strandloop
Zoutelande, zaterdag 29 april 2017 - Organisatie: Kustmarathon
10 km >> Zeeuws record staat met 29.02 min. vanaf 01-04-1992 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Jan HoppenbrouwersVlissingen39.41Mse   15.120  3:58
2  Arjo Verhage (PR 35.52)Aagtekerke39.51M45   15.056  3:59
3  Erik Poppe (PR 35.56)Biggekerke42.10M50   14.229  4:13
4  Harmen SchotRotterdam43.25Mse   13.820  4:21
5  Rob Schaap (PR 36.45)Vlissingen44.25M55   13.508  4:27
6  Bart de Visser (PR 38.28)Serooskerke44.28Mse   13.493  4:27
7  Rinus van de Woestijne (PR 38.43)Middelburg44.31Mse   13.478  4:27
8  Ewald Provoost (PR 40.51)Biggekerke45.27M45   13.201  4:33
9  Arnoud Rijk (PR 40.08)Heinkenszand45.52Mse   13.081  4:35
10  Andre Meijers (PR 42.14)Hoedekenskerke46.03Mse   13.029  4:36
11  Henk Lous (PR 40.07)Vlissingen46.17M55   12.964  4:38
12  JaapJan Ritsema (PR 37.32)Middelburg46.44M45   12.839  4:40
13  Jack Smits (PR 42.43)Oost-Souburg47.00M55   12.766  4:42
14  Lion Baas (PR 41.51)Vlissingen47.29M40   12.636  4:45
15  Marius Besuijen (PR 35.10)Sint Laurens47.43M55   12.574  4:46
16  Adrie Janse (PR 41.10)Arnemuiden48.18Mse   12.422  4:50
17  Ron Dellebeke (PR 33.54)Oost-Souburg48.27M55   12.384  4:51
18  Johan Spruit (PR 40.16)Kapelle-Biezelinge48.46Mse   12.303  4:53
19  Anton LamperRosmalen49.57Mse   12.012  5:00
20  Gino Dhanis (PR 43.36)Sint Jansteen50.07M50   11.972  5:01
21  Maurice Steketee (PR 41.35)Middelburg50.25M35   11.901  5:03
22  Elise Stroo (debuut)Kruiningen50.35Vse   11.862  5:04
23  Ruud Geldof (PR 46.12)Middelburg50.47M55   11.815  5:05
24  Ingrid Koene (PR 44.27)Yerseke51.48V50   11.583  5:11
25  Corne van Lomwel (PR 44.57)Oost-Souburg52.02Mse   11.531  5:12
26  Rob Roskam (PR 46.11)Zoutelande52.30Mse   11.429  5:15
27  Jacco Willemse (PR 41.30)Middelburg52.38Mse   11.400  5:16
28  Arno Willemse (PR 46.23)Zoutelande52.41Mse   11.389  5:16
29  Rik HopmansMunstergeleen52.47Mse   11.367  5:17
30  Stefan van Hemert (PR 51.37)Middelburg53.22Mse   11.243  5:20
31  Bram van EnennaamNieuw- en Sint Joosland53.29Mse   11.218  5:21
32  Connie de RidderMiddelburg53.46Vse   11.159  5:23
33  Petra Verhulst (PR 47.09)Westkapelle54.14V45   11.063  5:25
34  Kobus Botman (PR 48.34)Middelburg54.49M65   10.946  5:29
35  Rene Goetheer (PR 46.24)Wolphaartsdijk55.05Mse   10.893  5:31
36  Johan van Gelder (PR 50.05)Middelburg55.11Mse   10.873  5:31
37  Rene Moerland (PR 49.53)Yerseke55.20Mse   10.843  5:32
38  Johnny Maljaars (PR 49.55)Oostkapelle55.43Mse   10.769  5:34
39  Jack van Aspert (PR 41.42)Middelburg55.51M60   10.743  5:35
40  John Guequierre (PR 33.40)Middelburg55.53M65   10.737  5:35
41  Eric de Visser (PR 45.07)Middelburg56.02Mse   10.708  5:36
42  Elbert Simonse (PR 46.55)Aagtekerke56.05M35   10.698  5:37
43  Ad SwolfsZoutelande56.17Mse   10.660  5:38
44  Rian Flikweert (PR 47.13)Middelburg56.21V55   10.648  5:38
45  Eva van Hoek (PR 55.40)Middelburg56.42Vse   10.582  5:40
46  Piet Jobse (PR 56.06)Koudekerke57.16Mse   10.477  5:44
47  Arthur Stijns (PR 51.42)Oudelande57.50M65   10.375  5:47
48  Jan Dalebout (PR 52.56)Kapelle-Biezelinge58.15Mse   10.300  5:50
49  Louise de Pooter (PR 53.22)Middelburg58.36Vse   10.239  5:52
50  Kees Pouwelse (PR 53.00)Westkapelle58.46Mse   10.210  5:53
51  Marissa Riemens (PR 52.20)Vlissingen59.03Vse   10.161  5:54
52  Tim TreurnietVlissingen59.06Mse   10.152  5:55
53  Manon RiemensVlissingen59.08Vse   10.147  5:55
54  Lex van Zuilen (PR 51.04)Vlissingen59.18M50   10.118  5:56
55  Marloes Saaman (PR 55.03)Zoutelande59.20V35   10.112  5:56
56  Henk de Kiewit (PR 55.57)Kapelle-Biezelinge59.22Mse   10.107  5:56
57  Ellie Spaans (PR 55.12)Goes59.37Vse   10.064  5:58
58  Gerrit Spaans (PR 43.59)Goes59.39M65   10.059  5:58
59  Fania van Houten (debuut)Goes59.48Vse   10.033  5:59
60  Yvonne Joziasse (PR 48.53)Middelburg59.51Vse   10.025  5:59
61  Martin van der HeijdenBussum1.00.08Mse   9.978  6:01
62  Bram van der HeijdenBussum1.00.10Mse   9.972  6:01
63  Lilian de Bruijn (PR 1.01.59)Vrouwenpolder1.02.03Vse   9.670  6:12
64  Marjolein Mol (PR 54.01)Kapelle-Biezelinge1.02.08Vse   9.657  6:13
65  Nicole Sturm (PR 56.53)Wemeldinge1.02.11Vse   9.649  6:13
66  Jaap Wondergem (debuut)Middelburg1.02.19M65   9.628  6:14
67  Jacco van de Gruiter (PR 58.49)Arnemuiden1.03.49Mse   9.402  6:23
68  Marianne AalbersVeenendaal1.04.28Vse   9.307  6:27
69  Renske HopmansMunstergeleen1.05.47Vse   9.121  6:35
70  Henk van GeijtenbeekBreda1.08.56Mse   8.704  6:54
71  Francoise van SluijsOost-Souburg1.09.11Vse   8.673  6:55
72  Edith de BlokRotterdam1.11.04Vse   8.443  7:06
73  Nelie BliekZoutelande1.17.55Vse   7.701  7:48
74  Lucienne PasBreda1.23.13Vse   7.210  8:19
Mannen: 52 (70.27%) => M35=2 - M40=1 - M45=3 - M50=3 - M55=6 - M60=1 - M65=5 - Mse=31
Vrouwen: 22 (29.73%) => V35=1 - V45=1 - V50=1 - V55=1 - Vse=18
5 km >> Zeeuws record staat met 15.08 min. vanaf 12-09-2015 op naam van Wouter Jansen <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Kevin Spruijt (debuut)Meliskerke20.41Mse   14.504  4:08
2  David WolterDusseldorf23.09Mse   12.959  4:38
3  Esma Guigui (PR 22.20)Goes25.41Vse   11.681  5:08
4  Tom DeesGoes25.54Mse   11.583  5:11
5  Maikel VerdiessenBreda26.06Mse   11.494  5:13
6  Richard GoedbloedMiddelburg27.34Mse   10.883  5:31
7  Wouter de KortAlphen a/d Rijn27.46Mse   10.804  5:33
8  Lydia Haze (debuut)Middelburg27.56Vse   10.740  5:35
9  Kim Spruijt (PR 26.46)Nieuw- en Sint Joosland28.48Vse   10.417  5:46
10  Kees de KortBreda29.34Mse   10.147  5:55
11  Ricky de KockZoutelande30.02Vse   9.989  6:00
12  Ine Kramer (debuut)Goes30.06Vse   9.967  6:01
13  Ina Willemse (PR 28.32)Zoutelande30.27Vse   9.852  6:05
14  Jacqueline Meijers (PR 27.47)Hoedekenskerke31.27Vse   9.539  6:17
15  Femke de KortBreda31.45Vse   9.449  6:21
16  Wendy Theune (PR 23.57)Vlissingen31.49V40   9.429  6:22
17  Marlies GeijtenbeekBreda32.13Vse   9.312  6:27
18  Mia van Belle (PR 30.54)Vlissingen32.46V65   9.156  6:33
19  Arianne Bolle (PR 30.28)Middelburg32.49Vse   9.142  6:34
20  Angelique van DalenGoes33.39Vse   8.915  6:44
21  Jorien BuijsOost-Souburg34.42Vse   8.646  6:56
22  Marijn GerretsenMiddelburg34.45Vse   8.633  6:57
23  Carolien de RijckeMiddelburg34.48Vse   8.621  6:58
24  Theo AalbersVeenendaal35.02Mse   8.563  7:00
25  Jose de KortBreda35.33Vse   8.439  7:07
26  Janine Bauer (PR)Kruiningen36.23Vse   8.246  7:17
27  Chantal BoonaertsBeek37.15Vse   8.054  7:27
Vrouwen: 19 (70.37%) => V40=1 - V65=1 - Vse=17

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.093 seconden nodig om deze lijst met 101 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-11: 21e Berenloop Terschelling (5)
05-11: Herbstlauf Bottrop (2)
05-11: Marathon Porto (3)
29-10: 12e Drechtstadloop Dordrecht (10)
29-10: 35e Marathon Brabant Etten-Leur (76)
28-10: Marathon van Gent (8)
22-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Typhoonloop Gorinchem (1)
15-10: 42e Amsterdam Marathon (11)
15-10: Linker Oevert 1/2 marathon Antwerpen (12)
08-10: 34e Marathon Eindhoven (11)
08-10: 31e 4 Mijl van Groningen (1)
08-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
01-10: 32e Singelloop Breda (40)
01-10: Singelloop Utrecht (5)
24-09: Berlin marathon Berlijn (2)
24-09: Wegwedstrijd Steenbergen (7)
24-09: Vestingloop Willemstad (8)
17-09: Halve van Hoogland (1)
17-09: 33e Dam tot Damloop Amsterdam (33)
Atletiek Zeeland © 2017