zondag 25 februari 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
19-02: Terugblik op Kapelleloop 2018
04-02: Erwin Harmes oppermachtig in Halve Marathon van Cadzand
22-01: Erwin Harmes is ook in 46e Deltacross ongrijpbaar
22-01: 7e Kapelse bosloop/cross in nieuw jasje
21-01: Erwin Harmes voegt na serie missers alsnog Goese Wallenloop aan zegelijst toe
31-12: Erwin Harmes en Marlies Kort domineren Tankloop
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
zo 25-02: 3e Natuurloop Cadzand
za 03-03: Scheldesportloop Terneuzen
za 03-03: 29e Kustcross Vlissingen
za 10-03: 46e Pannekoekloop Westenschouwen
za 10-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 10-03: Krokusloop Hulst
zo 11-03: 44e CPC Loop Den Haag
zo 11-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad
za 17-03: 51e Massaloop Oostkapelle
zo 18-03: 4e Stevensloop Nijmegen
zo 18-03: 25e Zwinstedenloop Sluis
zo 18-03: 30e Parelloop Brunssum
za 24-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 24-03: 7e Ronde van BRU Bruinisse
zo 25-03: 13e Venloop
za 31-03: 25 km van Hulst
Recente uitslagen meer uitslagen
za 24-02: Halve van Axel
zo 18-02: 7e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (53)
za 17-02: 13e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (202)
za 17-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen (116)
za 10-02: Erpelkappersloop Axel (139)
za 10-02: 24e Grevelingen cross Bruinisse (102)
zo 04-02: 27e Midwinter Halve Marathon Cadzand (374)
za 03-02: 20e Rammekensloop Ritthem (297)
za 27-01: 4e Scheldesport cross Westdorpe (72)
za 27-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe (128)
za 20-01: 1e Dow trimloop Terneuzen (111)
za 13-01: 46e Deltacross Westenschouwen (247)
za 13-01: 20e Steense Rattenloop Sint Jansteen (123)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Zeeuwse prestaties in Bergse Monumentenloop
Bergen op Zoom, maandag 17 april 2017 - Organisatie: Bergse Monumentenloop
9.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
10  Ronald GeertseSerooskerke38.40M40   14.897  4:02
12  Tom VerbeekKwadendamme39.06Mse   14.731  4:04
13  Jan willem MeeuwseKwadendamme39.16M50   14.669  4:05
19  Henk LousDynamica40.42M55   14.152  4:14
27  Frans HeijboerPoortvliet41.40M55   13.824  4:20
46  John KommerZierikzee44.31M45   12.939  4:38
50  John GuequierreDynamica45.18M65   12.715  4:43
51  Steven VassenaarScherpenisse46.10M40   12.477  4:49
54  Hans MinnaardYerseke46.16M55   12.450  4:49
83  Maroeska ArsAV'5649.13V40   11.703  5:08
91  Jos KoddeTholen49.57M55   11.532  5:12
111  Dolf ElstMiddelburg51.57M40   11.088  5:25
113  Ad DuvekotTholen51.59M45   11.080  5:25
142  Kris de LaetTholen54.11M45   10.631  5:39
167  Rene NijsseAV'5655.52M55   10.310  5:49
162  Gisela NijsseAV'5656.07V55   10.264  5:51
170  Mary KerkhoveVlissingen57.15Vse   10.061  5:58
171  Leo van DrielVlissingen57.21M55   10.044  5:58
4.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
5  Martijn PotappelSpado18.18M35   15.738  3:49
7  Martin KarremanOssenisse19.22M40   14.871  4:02
9  Jaco RipScherpenisse19.37M35   14.681  4:05
10  Tim Kramers-Heer Hendrikskinderen20.03Mse   14.364  4:11
17  Roos NieuwdorpYerseke20.58Vse   13.736  4:22
21  Martin StroosnijderKruiningen21.09M50   13.617  4:24
36  Annemarie VerschuureKruiningen23.09V35   12.441  4:49
38  Jacco PaauwTholen23.28M45   12.273  4:53
48  Wendy TheuneDynamica24.08V40   11.934  5:02
68  Marlies JeremiasseWemeldinge26.10V55   11.006  5:27
73  Amber ElstMiddelburg26.29Vse   10.875  5:31
74  Merijn van BroekhovenMiddelburg26.33M35   10.847  5:32
82  Marie Jose JanseGoes27.15V55   10.569  5:41
113  Mia van BelleDynamica29.18V65   9.829  6:06

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.037 seconden nodig om deze lijst met 32 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
24-02: Halve Marathon Maasland (1)
halve Heddie Nieuwdorp (PR 1.20.40)1.25.16  M60
17-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (6)
11-02: 41e Groet uit Schoorl Run (8)
11-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (8)
04-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (9)
27-01: Sri Chinmoy Races Amsterdam (1)
21-01: Halve Marathon Maassluis (2)
14-01: 46e Halve van Egmond (14)
Atletiek Zeeland © 2018