donderdag 29 juni 2017 Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
22-06: De magie van de zes uren. Die na vier uurtjes altijd over was…
15-06: Hardlopers staan al jaren stil
08-06: Skeelerbaanwedstrijd in Goes gaat gewoon door
04-06: De droom van Leonie Ton: Het kussen van de voeten van Leonidas
22-05: Jaro baanwedstrijd op skeelerbaan
21-05: Erwin Adan wint Halve van Renesse (video)
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
wo 05-07: 28e Stratenloop Zoutelande
di 11-07: Boulevardloop IJzendijke
wo 12-07: 7e Sportvissersloop Yerseke
za 15-07: Masters Trophy Terneuzen
za 15-07: 27e Memorial Rasschaert Ninove
di 18-07: 2e Zomerloop Cadzand
wo 19-07: 38e Stratenloop Westkapelle
vr 21-07: 1e Lange Jan Challenge Middelburg
di 25-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 26-07: 34e Bokaalloop Burgh-Haamstede
vr 28-07: 44e Noormannenloop Westkapelle
za 29-07: 53e Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
di 01-08: 4e Zomerloop Groede
wo 02-08: 80e Boulevardloop Vlissingen
Recente uitslagen meer uitslagen
za 24-06: 7e Ten Miles Zierikzee (60)
vr 16-06: 9e Lepraloop Oostkapelle (85)
do 15-06: 18e Molenloop Stellendam
wo 14-06: Hoek Run (65)
zo 11-06: Skeelerbaanloop Goes
vr 09-06: 6e Schellachloop Middelburg (222)
vr 02-06: 17e Stadsloop Middelburg (399)
vr 26-05: 2e Gaperloop Gapinge (234)
wo 24-05: Stadsloop Biervliet (145)
zo 21-05: 7e Halve van Renesse (568)
zo 21-05: Skeelerbaanloop Goes (13)
vr 19-05: 9e Griffioenloop Middelburg (130)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
10 km van Nederland
Goes, zondag 18 juni 2017 - Organisatie: AV'56
10 km >> Zeeuws record staat met 29.02 min. vanaf 01-04-1992 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Bruno ClerboutBelgie33.26M40   17.946  3:21
2  Ronnie Overgaauw (PR 32.07)Dynamica33.55Mse   17.690  3:24
3  Crum van der Linden (PR 35.18)Dynamica35.20Mse   16.981  3:32
4  Aad van Kleeff35.34M65   16.870  3:33
5  Boris de Bruijn (PR)AV'5635.53M35   16.721  3:35
6  Luuk Balkenende (PR 36.03)AV'5636.07Mse   16.613  3:37
7  Patrick de Vos (PR 32.46)AV'5636.49Mse   16.297  3:41
8  Bart Balkenende (PR)AV'5636.59Mse   16.224  3:42
9  Frank Houweling (PR)AV'5637.21M40   16.064  3:44
10  Laurent van Nieuwenhuijze (PR 33.22)AV'5638.25Mse   15.618  3:51
11  Jordi Bot (debuut)AV'5639.53Mse   15.044  3:59
12  Casper van Sabben (debuut)Kloetinge40.05Mse   14.969  4:01
13  Rini Bruggeman (PR 32.58)AV'5640.08M50   14.950  4:01
14  Arnoud Rijk (PR)AV'5640.08Mse   14.950  4:01
15  Rob van 't Veen (PR 40.29)AV'5641.29M35   14.464  4:09
16  Patrick van Iersel (PR)AV'5642.06M50   14.252  4:13
17  Marco van den Boogaard (PR)Goes42.36M50   14.085  4:16
18  Lion Baas (PR 41.51)Vlissingen42.44M40   14.041  4:16
19  Tim Kramer (PR)AV'5642.53Mse   13.991  4:17
20  2743 Nr42.56   13.975  4:18
21  Danmar Dees (PR 42.35)AV'5643.01M45   13.948  4:18
22  Remie Openeer (PR 41.10)AV'5643.29M35   13.798  4:21
23  Paola van Gilst (PR 41.29)AV'5643.36V40   13.761  4:22
24  2380 Nr43.36   13.761  4:22
25  Niek Wieland (PR 38.53)Axel43.37M40   13.756  4:22
26  Rinus Paardekooper (PR 42.28)AV'5644.18M55   13.544  4:26
27  Niek van Belzen (debuut)AV'5645.03M45   13.319  4:30
28  Michiel RomboutsAV'5645.15Mse   13.260  4:32
29  Eric van Remortel (PR 42.18)AV'5646.22M60   12.940  4:38
30  Ramon van de Gruiter (PR)Goes46.34M45   12.885  4:39
31  Rick de SmitAV'5647.02Mse   12.757  4:42
32  Wim Huurman (PR 44.30)AV'5647.13M55   12.707  4:43
33  Stefan de Koeijer47.16Mse   12.694  4:44
34  Elise Stroo47.16Vse   12.694  4:44
35  Henk Schraa47.40M40   12.587  4:46
36  Jolien Korts-Heer Arendskerke48.29V40   12.375  4:51
37  Geert Sandkuijl48.30M35   12.371  4:51
38  Eric van Eijkeren48.32M45   12.363  4:51
39  Marco Olivier (PR)Vlissingen48.43M45   12.316  4:52
40  Ronald Wagenaar48.46M40   12.303  4:53
41  Esther Noteboom49.41Vse   12.076  4:58
42  Wendy Wijnstra49.59Vse   12.004  5:00
43  Stephan de Muijnck50.04M45   11.984  5:00
44  Antoine Gijzel50.53M40   11.792  5:05
45  Rosette Verkaart (PR)Vlissingen51.11V40   11.723  5:07
46  Manouk Remijn51.15Vse   11.707  5:08
47  Kevin van den Heuvel51.30Mse   11.650  5:09
48  Joyce Bosschaart51.38Vse   11.620  5:10
49  Bart Zandee51.38Mse   11.620  5:10
50  Maroeska Ars (PR 49.13)AV'5651.46V40   11.590  5:11
51  Freer van Roeyen51.48M50   11.583  5:11
52  Esther van Sluijs (PR 48.59)AV'5651.56V40   11.553  5:12
53  Linda Goense52.05V50   11.520  5:13
54  Bo de Muijnck52.05Vse   11.520  5:13
55  Fania van Houten52.06Vse   11.516  5:13
56  René Goetheer (PR 47.16)AV'5652.18M50   11.472  5:14
57  Herman Abbink (PR 46.32)AV'5653.01M60   11.317  5:18
58  Ester Beerens53.08V35   11.292  5:19
59  Anne Remijnse53.39Vse   11.184  5:22
60  Manon van Dieren53.50Vse   11.146  5:23
61  Nicole Jeremiasse54.19V50   11.046  5:26
62  Kim de Hart54.22V40   11.036  5:26
63  Jeroen van Gent54.30M40   11.009  5:27
64  Kevin Kuitems54.42Mse   10.969  5:28
65  Ranco Bogaard (PR 49.50)Oostburg55.00Mse   10.909  5:30
66  Willem van der Vaart55.11M55   10.873  5:31
67  Laurens Jobse55.16Mse   10.856  5:32
68  Karen Lombaerts55.40V35   10.778  5:34
69  Noleen Schraa55.41V40   10.775  5:34
70  Priscilla Valk55.42Vse   10.772  5:34
71  Toon de Winter55.52Mse   10.740  5:35
72  Johan Rijkeboer55.53M60   10.737  5:35
73  Jolanda Groenen55.57V35   10.724  5:36
74  Simone Courtin56.00Vse   10.714  5:36
75  Niek Hesp56.02M50   10.708  5:36
76  Antoine Hoogerheide56.24M40   10.638  5:38
77  Emmy Nagelhout57.03V35   10.517  5:42
78  David de Feijter57.13Mse   10.486  5:43
79  Chris van Antwerpen57.47M35   10.384  5:47
80  Danny van 't Westeinde57.47M45   10.384  5:47
81  Ferdy Depondt57.57M45   10.354  5:48
82  Rob Epker58.13M50   10.306  5:49
83  Tatiana Netsere58.36V35   10.239  5:52
84  Sylvia Bardolf58.58Vse   10.175  5:54
85  Alex van Trirum59.01M40   10.167  5:54
86  2738 Nr1.00.03   9.992  6:00
87  Peter Neels1.00.25M40   9.931  6:03
88  Cheng Chuan Soo1.01.23Mse   9.775  6:08
89  Maurice van Winsen1.02.26M35   9.610  6:15
90  Alexander van Aert1.03.08M40   9.504  6:19
91  Angela BrusketWilhelminadorp1.03.30Vse   9.449  6:21
92  Marion van den Boogaard1.03.58V45   9.380  6:24
93  Ruud Joosen1.04.16M50   9.336  6:26
94  Alexandra de Jonge1.04.17Vse   9.334  6:26
95  Sjaak Tellekamp1.04.28M50   9.307  6:27
96  Freek Zuiddam1.06.46M40   8.987  6:41
97  Sarike van Es1.09.02V35   8.691  6:54
98  Maritha Dieleman1.09.02V45   8.691  6:54
99  Rozemarijn de Blaaij1.09.44Vse   8.604  6:58
100  Lieske van Slobbe1.10.55Vse   8.461  7:06
101  Etienne de Poorter1.11.03M55   8.445  7:06
102  Kathleen Baets1.11.36V35   8.380  7:10
Mannen: 65 (63.73%) => M35=6 - M40=13 - M45=8 - M50=9 - M55=4 - M60=3 - M65=1 - Mse=21
Vrouwen: 34 (33.33%) => V35=7 - V40=7 - V45=2 - V50=2 - Vse=16
5 km >> Zeeuws record staat met 15.08 min. vanaf 12-09-2015 op naam van Wouter Jansen <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Justin BooneKapelle-Biezelinge18.43Mse   16.028  3:45
2  Jan van Vaardegem (PR 21.13)Westkapelle21.25M45   14.008  4:17
3  Jordan van LageveldeKruiningen22.06Mse   13.575  4:25
4  Kristijan Wagenaar22.57Mse   13.072  4:35
5  Rob Koetserwuyster23.05Mse   12.996  4:37
6  Tristan Quaale23.23Mse   12.830  4:41
7  Mariska Bunders23.27V45   12.793  4:41
8  Chantal Hofstra23.45Vse   12.632  4:45
9  Derk Alssema23.59Mse   12.509  4:48
10  Jochem Schipper25.04Mse   11.968  5:01
11  Joris Kraaijeveld25.15M40   11.881  5:03
12  Bjorn Aaldering25.23M35   11.819  5:05
13  Rene Peda25.25M40   11.803  5:05
14  Evita Vermeulen25.40V35   11.688  5:08
15  Lucien Maat26.12M35   11.450  5:14
16  Rene Verhulst (debuut)Goes26.22Mse   11.378  5:16
17  Lizet Nieuwenhuijse27.05Vse   11.077  5:25
18  Yvette Bonestroo27.23V35   10.956  5:29
19  Marieke Jooss27.58V35   10.727  5:36
20  Jolanda Steenbakker (PR 25.42)AV'5628.03V50   10.695  5:37
21  Jacqueline de Bondt28.14V50   10.626  5:39
22  Eline van Es28.15Vse   10.619  5:39
23  Anke Snoeck28.15Vse   10.619  5:39
24  Diana Beije28.33V35   10.508  5:43
25  Vivian Geelhoed28.47Vse   10.423  5:45
26  Eduard Schipper28.54M50   10.381  5:47
27  Marco Wagenaar29.12M45   10.274  5:50
28  Nicolle Bierens29.14V35   10.262  5:51
29  Franny van Iersel (debuut)Goes29.23V50   10.210  5:53
30  Anita Elzinga29.57V50   10.017  5:59
31  Heleen Westerveld29.59Vse   10.006  6:00
32  Michiel de Nooijer30.01Mse   9.994  6:00
33  Annelies Kakes31.03V50   9.662  6:13
34  Wim Roozendaal31.55M60   9.399  6:23
35  Ramon de Blok32.09M45   9.331  6:26
36  Joyce de Blok32.09V40   9.331  6:26
37  Ylja van Iwaarden32.11Vse   9.322  6:26
38  Manon Wolff32.25Vse   9.254  6:29
39  Angela Bauer32.41V40   9.179  6:32
40  Simon Dehab32.53Mse   9.123  6:35
41  Petra Kraaijvanger32.56V40   9.109  6:35
42  Michel Verhaeghe33.13M40   9.032  6:39
43  Andre Jansen33.25Mse   8.978  6:41
44  Jimmy Verstraten33.25Mse   8.978  6:41
45  Marlous Mes34.39V55   8.658  6:56
46  Daniëlle Wagenaar35.06V40   8.547  7:01
47  Chantal Verhoeven35.28V35   8.459  7:06
48  Lilian van Strien35.55V45   8.353  7:11
49  Amanda Lindenberg36.20Vse   8.257  7:16
50  Margot van Gils36.20Vse   8.257  7:16
51  Lidy Kuitems36.20V50   8.257  7:16
Mannen: 22 (43.14%) => M35=2 - M40=3 - M45=3 - M50=1 - M60=1 - Mse=12
Vrouwen: 29 (56.86%) => V35=6 - V40=4 - V45=2 - V50=6 - V55=1 - Vse=10

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.225 seconden nodig om deze lijst met 153 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
28-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (10)
25-06: 34e Halve Marathon Roosendaal (56)
25-06: 10e Grote Prijs Lokeren (3)
1500 m Tim van den Broeke (PR)3.50.26  Mse
1500 m Chris de Smit (PR 4.30.67)4.39.62  M35
800 m Niek den Exter (PR 1.56.69)1.58.21  Mse
23-06: Track Meeting Utrecht (5)
1500 m Franklin van Anrooij (PR)4.17.90  Mse
1500 m Aniek Aper (PR 4.44.08)4.47.08  Vse
800 m Floris Willeboordse (PR 1.58.62)2.00.13  Mse
800 m Piet van Mourik (PR 2.19.00)2.23.32  M50
800 m Emma van Mourik (PR 2.31.54)2.34.92  Vse
23-06: Grachtenloop Haarlem (1)
5 km Ronnie Overgaauw (PR 15.56)16.12  Mse
18-06: Great Breweries Marathon Puurs (15)
18-06: Marathon Amersfoort (1)
17-06: Gouden Spike Leiden (1)
17-06: Gouden 3000m Ertvelde (6)
11-06: Nationale Lenteloop Papendrecht (2)
11-06: 7e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (30)
10-06: Allonsius Sport Meeting Huizingen (2)
08-06: Avondbaanwedstrijd Zierikzee (19)
05-06: Lelieloop Etten-Leur (6)
05-06: Track Meeting Tilburg (4)
05-06: Pinksterwedstrijd Hulst (17)
04-06: Halve Marathon Nijlen (6)
03-06: 26e Putbosmeeting Oordegem (7)
02-06: Track Meeting Utrecht (2)
01-06: Track Meeting Barendrecht (7)
Atletiek Zeeland © 2017