vrijdag 24 mei 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
17-05: Nieuwe kampioenen dankzij ketonenbier
02-05: Weinig hardloopnieuws
11-04: De belangrijkste kilometer
04-04: Crossen in Zeeland
21-03: Komende jaren lopen we massaal de 5 km
18-03: KIKA-KWF Run
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 24-05: 4e Gaperloop Gapinge
vr 24-05: Track Meeting Utrecht
za 25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem
zo 26-05: 7e Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk
di 28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
wo 29-05: 11e Stadsloop Biervliet
do 30-05: Harry Schulting Games Vught
za 01-06: Putbosmeeting Oordegem
za 01-06: Baanwedstrijd Zierikzee
zo 02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom
vr 07-06: 19e Stadsloop Middelburg
za 08-06: Memorial Jos Verstockt Lier
ma 10-06: Pinksterwedstrijd Hulst
wo 12-06: 3e Hoek Run
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg
za 15-06: Baanwedstrijd Oostburg
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle
vr 21-06: Track Meeting Utrecht
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg
za 22-06: Rondje Veerse Meer Middelburg
zo 23-06: Grote Prijs Lokeren
zo 23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 24-05: 4e Gaperloop Gapinge
zo 19-05: 9e Halve van Renesse
za 18-05: Krammer Run Bruinisse
za 18-05: Lenteloop Terneuzen (93)
za 11-05: 23e Meidoornloop Nisse (349)
zo 28-04: 8e Zwaakse Weel loop Kwadendamme (117)
za 27-04: Koningsloop Oostburg (24)
za 27-04: 44e Omloop van Menheerse Middelharnis
za 20-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe (95)
za 13-04: 11e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst (579)
vr 12-04: 8e Oranjemuidenloop Arnemuiden (79)
wo 10-04: Kika KWF Run Heinkenszand (123)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
5e Worstel en kom boven loop
Wolphaartsdijk, zondag 7 mei 2017 - Organisatie: Worstel en kom boven
10.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Patrick de VosKattendijke36.02Mse   17.484  3:264.86
2  Peter van LimbergenGoes39.19M40   16.024  3:454.45
3  Wilko de VosKattendijke39.31M50   15.943  3:464.43
4  Jozias BooneGoes40.55Mse   15.397  3:544.28
5  Tom VerbeekKwadendamme41.19Mse   15.248  3:564.24
6  Jan Willem MeeuwseKwadendamme41.59M55   15.006  4:004.17
7  Jeroen de NoodMiddelburg42.14M35   14.917  4:014.14
8  Rico de PutterGoes42.37Mse   14.783  4:044.11
9  Patrick van IerselGoes43.20M50   14.538  4:084.04
10  Richard de VliegerLewedorp43.23M45   14.522  4:084.03
11  Rinus van de WoestijneMiddelburg44.01Mse   14.313  4:123.98
12  Lion BaasVlissingen44.09M40   14.270  4:123.96
13  Baukje DoedeeDriewegen44.20Vse   14.211  4:133.95
14  Gijsbert Elstgeests-Heerenhoek44.24Mse   14.189  4:143.94
15  Berry SimonseGoes44.46M45   14.073  4:163.91
16  Wijbrand BoonstraGoes44.52Mse   14.042  4:163.90
17  Johan SpruitKapelle-Biezelinge45.20Mse   13.897  4:193.86
18  Leon VermeulenWemeldinge45.55Mse   13.721  4:223.81
19  Jostein DecorteWolphaartsdijk45.58M40   13.706  4:233.81
20  William de JongeNieuwdorp46.18M45   13.607  4:253.78
21  Frank SpengersWolphaartsdijk46.35Mse   13.524  4:263.76
22  Ron DellebekeOost-Souburg47.12M55   13.347  4:303.71
23  Kees KloostermanWolphaartsdijk47.43Mse   13.203  4:333.67
24  Linda de Groots-Heerenhoek47.52Vse   13.162  4:343.66
25  Henny StratingKamperland48.22V45   13.025  4:363.62
26  Niek van BelzenArnemuiden48.30M45   12.990  4:373.61
27  Rene GoetheerWolphaartsdijk48.44Mse   12.927  4:383.59
28  John GuequierreMiddelburg49.53M65   12.629  4:453.51
29  Stefan de KoeijerKapelle-Biezelinge49.56Mse   12.617  4:453.50
30  Rian de VliegerLewedorp51.01V45   12.349  4:523.43
31  Martijn RuissenOud-Sabbinge51.33Mse   12.221  4:553.39
32  Wim WitteBorssele51.40M55   12.194  4:553.39
33  Esther van SluijsKloetinge54.00V40   11.667  5:093.24
34  Peter KuijperLewedorp54.13Mse   11.620  5:103.23
35  Joris van GroningenGoes55.01Mse   11.451  5:143.18
36  Arthur StijnsOudelande55.09M65   11.423  5:153.17
37  Yolanda KrombeenKruiningen55.24Vse   11.372  5:173.16
38  Henk de KiewitKapelle-Biezelinge55.26Mse   11.365  5:173.16
39  Adriaan BootGoes55.29Mse   11.355  5:173.15
40  Jan DaleboutKapelle-Biezelinge56.07Mse   11.227  5:213.12
41  Rene NijsseOud-Sabbinge56.18Mse   11.190  5:223.11
42  Piet JoziasseNieuw- en Sint Joosland58.23Mse   10.791  5:343.00
43  Anne-Marie TemmermanKapelle-Biezelinge59.02Vse   10.672  5:372.96
44  Lois van BeijnumRilland59.04Vse   10.666  5:382.96
45  Jacqueline de BondtGoes1.01.29V50   10.247  5:512.85
46  Marina Mols-Heer Abtskerke1.02.13Vse   10.126  5:562.81
47  Erik van LiereNieuwdorp1.04.29Mse   9.770  6:082.71
Mannen: 37 (78.72%) => M35=1 - M40=3 - M45=4 - M50=2 - M55=3 - M65=2 - Mse=22
Vrouwen: 10 (21.28%) => V40=1 - V45=2 - V50=1 - Vse=6

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Patrick de Vos36:02Peter van Limbergen39:19Wilko de Vos39:31Baukje Doedee44:2047
2016Luuk Balkenende36:56Laurent van Nieuwenhuijze37:14Peter Balkenende38:05Annemieke Hannewijk48:2550
2015Martijn de Kok34:37Ronnie Overgaauw34:52Alwin Vermeulen37:36Rian Flikweert49:4747
2014Alwin Vermeulen38:33Gerben van der Bliek39:08Wilko de Vos41:06Ilse Kraak55:3831

7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Andre MeijersHoedekenskerke28.54Mse   14.533  4:084.04
2  Tim Kramers-Heer Hendrikskinderen28.59Mse   14.491  4:084.03
3  Zico FertouteWolphaartsdijk32.22Mse   12.976  4:373.60
4  Marian SteenblokHeinkenszand32.57V45   12.747  4:423.54
5  Ruben van LuijkGoes33.05Mse   12.695  4:443.53
6  Julian SprengersWolphaartsdijk33.55Mse   12.383  4:513.44
7  Sanne de BaarWolphaartsdijk33.58Vse   12.365  4:513.43
8  Leon TavenierWolphaartsdijk34.24Mse   12.209  4:553.39
9  Evelien Capellos-Heerenhoek34.29Vse   12.180  4:563.38
10  Anne RemijnseKapelle-Biezelinge34.59Vse   12.006  5:003.33
11  Debby Elstgeests-Heerenhoek35.55Vse   11.694  5:083.25
12  Stefan van den DriesHeinkenszand36.28Mse   11.517  5:133.20
13  Marijn TraasHeinkenszand36.58Vse   11.362  5:173.16
14  Ilse SchoeHeinkenszand37.00Vse   11.351  5:173.15
15  Gisela NijsseOud-Sabbinge38.28Vse   10.919  5:303.03
16  Marieke NelisWolphaartsdijk39.24Vse   10.660  5:382.96
17  Sharon MinnaardYerseke39.28Vse   10.642  5:382.96
18  Marco WagenaarGoes40.19Mse   10.418  5:462.89
19  Wouter KatsmanWolphaartsdijk40.28Mse   10.379  5:472.88
20  Melanie SpruitKapelle-Biezelinge41.43Vse   10.068  5:582.80
21  Bianca de RijkeLewedorp47.00V35   8.936  6:432.48
22  Bram TissinkKapelle-Biezelinge47.02M50   8.930  6:432.48
Vrouwen: 12 (54.55%) => V35=1 - V45=1 - Vse=10

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Andre Meijers28:54Tim Kramer28:59Zico Fertoute32:22Marian Steenblok32:5722
2016Tom Verbeek27:12Danny de Leeuw27:55Casper van Sabben28:17Linda de Groot31:2730
2015Tom Verbeek29:20Maurice Steketee30:03William de Jonge31:19Yvonne Moerland28:0436
2014Tom Verbeek28:15Jop de Feijter28:15Thomas Stoffels29:20Henny Strating33:5133


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.235 seconden nodig om deze lijst met 69 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

3.3 km
001 Baar Remco de        Wolphaartsdijk   737 0:13:58    1eHeer
002 Feyter Jop de        s-H Arendskerke  704 0:14:22    2eHeer
003 Steenblok Koen       Heinkensand      168 0:15:53    3eHeer
004 Simonse Jesper       Goes             700 0:16:33    4eHeer
005 Luijk Zoe van        Goes             734 0:17:10    1eMeis
006 Geis Quinten         Goes             701 0:17:24    5eHeer
007 Simonse Marit        Goes             165 0:17:29    2eMeis
008 Limbergen Marieke v  Goes             702 0:19:51    1eDame
009 Witte Hanneke        Borssele         735 0:20:21    2eDame
010 Hozee Marleen        Wolphaartsdijk   703 0:20:30    3eDame
011 Klerk Jet de         Middelburg       736 0:23:10    4eDame
012 Vermeijden Thijmen   Vlissingen       739 0:29:58    6eHeer
013 Peters Richard       Vlissingen       740 0:30:07    7eHeer
014 Peters Natasja       Vlissingen       738 0:30:10    5eDame

     jeugd
001 Maranus Femke        Westkapelle      164 0:04:53    1eMeis
002 Houtekamer Liam      O Sabbinge       162 0:05:17    1eJong
003 Mol Elise            s-HAbtskerke     170 0:05:39    2eMeis
004 Jonge Dylan de       Nieuwdorp        169 0:05:43    2eJong
005 Koole Marith         Wolphaartsdijk   166 0:05:44    3eMeis
006 Sluijs Femke van     Kloetinge        161 0:05:53    4eMeis
007 Oosten Skaye van     Kamperland       160 0:05:59    3eJong
008 Oosten Thyjan van    Kamperland       159 0:06:13    4eJong
009 Luijk Tess van       Goes             167 0:06:24    5eMeis
010 Maranus Niek         Westkapelle      163 0:06:30    5eJong
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
06-05-2018 6e Worstel en kom boven loopWolphaartsdijkWorstel en kom boven0
22-05-2016 4e Worstel en kom boven loopWolphaartsdijkWorstel en kom boven1108
17-05-2015 3e Worstel en kom boven loopWolphaartsdijkWorstel en kom boven1416
18-05-2014 2e Worstel en kom boven loopWolphaartsdijkWorstel en kom boven1359
21-04-2013 1e Worstel en kom boven loopWolphaartsdijkWorstel en kom boven1357

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Nieuwe Kampioenen Dankzij Keto..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-05: Leiden Marathon (9)
10 km Tim Kramer (PR 41.20)41.48  M35
10 km Jack Suijkerbuijk (PR 42.35)49.22  M60
halve Pieter Pladdet (PR 1.22.50)1.27.30  M50
halve Jos Gabrielse (PR)1.34.51  M55
halve Rudie Hogervorst (PR 1.43.29)1.48.50  M50
halve Hans Tramper (PR 1.49.09)1.58.30  M50
marath Lion Baas (PR 3.04.55)3.26.15  M40
marath Leendert van de Ven (PR 3.18.23)3.36.51  M55
marath Leon Bisschops (PR 3.31.40)4.01.56  M45
18-05: Marathon Helsinki (5)
halve Ingrid Koene (PR 1.38.21)1.50.17  V55
halve John Guequierre (PR 1.17.01)1.55.51  M65
halve Gerrit Spaans (PR 1.38.53)1.56.12  M65
halve Ellie Spaans (PR 1.53.12)2.02.57  V60
marath Marius Besuijen (PR 2.43.21)3.23.52  M55
18-05: Ter Specke Bokaal Lisse (1)
1000 m Yunis Stitan (PR)2.28.68  Mse
16-05: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (3)
15-05: Avondbaanwedstrijd Dongen (1)
12-05: Great Breweries Marathon Puurs (11)
11-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (3)
09-05: Track Meeting Barendrecht (5)
07-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (12)
05-05: 2e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (5)
03-05: Avondbaanwedstrijd Zierikzee (34)
03-05: Track Meeting Utrecht (3)
01-05: Knokke 10 KM (8)
01-05: Belgisch Studenten Kampioenschap Oordegem (1)
01-05: Tungri Run Tongeren (1)
28-04: London Marathon Londen (1)
28-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (34)
18-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (10)
14-04: Enschede Marathon (9)
13-04: Parkloop Schoonhoven (1)
07-04: Marathon Rotterdam (67)
07-04: Marathon Bonn (1)
06-04: 10e Wolvenloop Wachtebeke (5)
31-03: 10 van Halsteren (20)
31-03: 14e Venloop (18)
Atletiek Zeeland © 2019