dinsdag 16 januari 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
31-12: Erwin Harmes en Marlies Kort domineren Tankloop
30-12: Yunis Stitan verrassende winnaar van 47e Kerstloop
23-12: Oegandees Aggrey Agaba wint 18e Aagtekerkerun
22-12: De beste stuurlui staan aan wal
21-12: Verslag van de 18e Aagtekerkerun
11-12: De ene crosser is de andere niet
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 20-01: 1e Dow trimloop Terneuzen
za 27-01: 4e Scheldesport cross Westdorpe
za 27-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe
za 03-02: 20e Rammekensloop Ritthem
za 03-02: Berlaerloop Koewacht
zo 04-02: Midwinter Marathon Apeldoorn
zo 04-02: 27e Midwinter Halve Marathon Cadzand
za 10-02: Erpelkappersloop Axel
za 10-02: 24e Grevelingen cross Bruinisse
zo 11-02: 41e Groet uit Schoorl Run
za 17-02: 13e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 17-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen
zo 18-02: 7e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
Recente uitslagen meer uitslagen
za 13-01: 46e Deltacross Westenschouwen (247)
za 13-01: 20e Steense Rattenloop Sint Jansteen (123)
zo 07-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (98)
za 06-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (211)
za 06-01: 57e Wallenloop Goes (134)
vr 05-01: Ondoloop Sint Laurens (56)
zo 31-12: Tankloop Westkapelle (418)
zo 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet (103)
za 30-12: Eindejaarscross Axel (217)
di 26-12: Kerstloop Dishoek (606)
za 16-12: 18e Aagtekerke Run (458)
za 16-12: Kriekeloop Clinge (110)
za 16-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
zo 10-12: Jules Unlimitedloop Breskens (50)
za 09-12: Halve Marathon Terneuzen (142)
za 02-12: 25e Inkelcross Kruiningen (154)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
5e Worstel en kom boven loop
Wolphaartsdijk, zondag 7 mei 2017 - Organisatie: Worstel en kom boven
10.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Patrick de VosKattendijke36.02Mse   17.484  3:26
2  Peter van LimbergenGoes39.19M40   16.024  3:45
3  Wilko de VosKattendijke39.31M50   15.943  3:46
4  Jozias BooneGoes40.55Mse   15.397  3:54
5  Tom VerbeekKwadendamme41.19Mse   15.248  3:56
6  Jan Willem MeeuwseKwadendamme41.59M55   15.006  4:00
7  Jeroen de NoodMiddelburg42.14M35   14.917  4:01
8  Rico de PutterGoes42.37Mse   14.783  4:04
9  Patrick van IerselGoes43.20M50   14.538  4:08
10  Richard de VliegerLewedorp43.23M45   14.522  4:08
11  Rinus van de WoestijneMiddelburg44.01Mse   14.313  4:12
12  Lion BaasVlissingen44.09M40   14.270  4:12
13  Baukje DoedeeDriewegen44.20Vse   14.211  4:13
14  Gijsbert Elstgeests-Heerenhoek44.24Mse   14.189  4:14
15  Berry SimonseGoes44.46M45   14.073  4:16
16  Wijbrand BoonstraGoes44.52Mse   14.042  4:16
17  Johan SpruitKapelle-Biezelinge45.20Mse   13.897  4:19
18  Leon VermeulenWemeldinge45.55Mse   13.721  4:22
19  Jostein DecorteWolphaartsdijk45.58M40   13.706  4:23
20  William de JongeNieuwdorp46.18M45   13.607  4:25
21  Frank SpengersWolphaartsdijk46.35Mse   13.524  4:26
22  Ron DellebekeOost-Souburg47.12M55   13.347  4:30
23  Kees KloostermanWolphaartsdijk47.43Mse   13.203  4:33
24  Linda de Groots-Heerenhoek47.52Vse   13.162  4:34
25  Henny StratingKamperland48.22V45   13.025  4:36
26  Niek van BelzenArnemuiden48.30M45   12.990  4:37
27  Rene GoetheerWolphaartsdijk48.44Mse   12.927  4:38
28  John GuequierreMiddelburg49.53M65   12.629  4:45
29  Stefan de KoeijerKapelle-Biezelinge49.56Mse   12.617  4:45
30  Rian de VliegerLewedorp51.01V45   12.349  4:52
31  Martijn RuissenOud-Sabbinge51.33Mse   12.221  4:55
32  Wim WitteBorssele51.40M55   12.194  4:55
33  Esther van SluijsKloetinge54.00V40   11.667  5:09
34  Peter KuijperLewedorp54.13Mse   11.620  5:10
35  Joris van GroningenGoes55.01Mse   11.451  5:14
36  Arthur StijnsOudelande55.09M65   11.423  5:15
37  Yolanda KrombeenKruiningen55.24Vse   11.372  5:17
38  Henk de KiewitKapelle-Biezelinge55.26Mse   11.365  5:17
39  Adriaan BootGoes55.29Mse   11.355  5:17
40  Jan DaleboutKapelle-Biezelinge56.07Mse   11.227  5:21
41  Rene NijsseOud-Sabbinge56.18Mse   11.190  5:22
42  Piet JoziasseNieuw- en Sint Joosland58.23Mse   10.791  5:34
43  Anne-Marie TemmermanKapelle-Biezelinge59.02Vse   10.672  5:37
44  Lois van BeijnumRilland59.04Vse   10.666  5:38
45  Jacqueline de BondtGoes1.01.29Vse   10.247  5:51
46  Marina Mols-Heer Abtskerke1.02.13Vse   10.126  5:56
47  Erik van LiereNieuwdorp1.04.29Mse   9.770  6:08
Mannen: 37 (78.72%) => M35=1 - M40=3 - M45=4 - M50=2 - M55=3 - M65=2 - Mse=22
Vrouwen: 10 (21.28%) => V40=1 - V45=2 - Vse=7

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Patrick de Vos36:02Peter van Limbergen39:19Wilko de Vos39:31Baukje Doedee44:2047
2016Luuk Balkenende36:56Laurent van Nieuwenhuijze37:14Peter Balkenende38:05Annemieke Hannewijk48:2550
2015Martijn de Kok34:37Ronnie Overgaauw34:52Alwin Vermeulen37:36Rian Flikweert49:4747
2014Alwin Vermeulen38:33Gerben van den Bliek39:08Wilko de Vos41:06Ilse Kraak55:3831

7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Andre MeijersHoedekenskerke28.54Mse   14.533  4:08
2  Tim Kramers-Heer Hendrikskinderen28.59Mse   14.491  4:08
3  Zico FertouteWolphaartsdijk32.22Mse   12.976  4:37
4  Marian SteenblokHeinkenszand32.57V45   12.747  4:42
5  Ruben van LuijkGoes33.05Mse   12.695  4:44
6  Julian SprengersWolphaartsdijk33.55Mse   12.383  4:51
7  Sanne de BaarWolphaartsdijk33.58Vse   12.365  4:51
8  Leon TavenierWolphaartsdijk34.24Mse   12.209  4:55
9  Evelien Capellos-Heerenhoek34.29Vse   12.180  4:56
10  Anne RemijnseKapelle-Biezelinge34.59Vse   12.006  5:00
11  Debby Elstgeests-Heerenhoek35.55Vse   11.694  5:08
12  Stefan van den DriesHeinkenszand36.28Mse   11.517  5:13
13  Marijn TraasHeinkenszand36.58Vse   11.362  5:17
14  Ilse SchoeHeinkenszand37.00Vse   11.351  5:17
15  Gisela NijsseOud-Sabbinge38.28Vse   10.919  5:30
16  Marieke NelisWolphaartsdijk39.24Vse   10.660  5:38
17  Sharon MinnaardYerseke39.28Vse   10.642  5:38
18  Marco WagenaarGoes40.19Mse   10.418  5:46
19  Wouter KatsmanWolphaartsdijk40.28Mse   10.379  5:47
20  Melanie SpruitKapelle-Biezelinge41.43Vse   10.068  5:58
21  Bianca de RijkeLewedorp47.00V35   8.936  6:43
22  Bram TissinkKapelle-Biezelinge47.02M50   8.930  6:43
Vrouwen: 12 (54.55%) => V35=1 - V45=1 - Vse=10

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Andre Meijers28:54Tim Kramer28:59Zico Fertoute32:22Marian Steenblok32:5722
2016Tom Verbeek27:12Danny de Leeuw27:55Casper van Sabben28:17Linda de Groot31:2730
2015Tom Verbeek29:20Maurice Steketee30:03William de Jonge31:19Yvonne Moerland28:0436
2014Tom Verbeek28:15Jop de Feijter28:15Thomas Stoffels29:20Henny Strating33:5133


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.152 seconden nodig om deze lijst met 69 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

3.3 km
001 Baar Remco de        Wolphaartsdijk   737 0:13:58    1eHeer
002 Feyter Jop de        s-H Arendskerke  704 0:14:22    2eHeer
003 Steenblok Koen       Heinkensand      168 0:15:53    3eHeer
004 Simonse Jesper       Goes             700 0:16:33    4eHeer
005 Luijk Zoe van        Goes             734 0:17:10    1eMeis
006 Geis Quinten         Goes             701 0:17:24    5eHeer
007 Simonse Marit        Goes             165 0:17:29    2eMeis
008 Limbergen Marieke v  Goes             702 0:19:51    1eDame
009 Witte Hanneke        Borssele         735 0:20:21    2eDame
010 Hozee Marleen        Wolphaartsdijk   703 0:20:30    3eDame
011 Klerk Jet de         Middelburg       736 0:23:10    4eDame
012 Vermeijden Thijmen   Vlissingen       739 0:29:58    6eHeer
013 Peters Richard       Vlissingen       740 0:30:07    7eHeer
014 Peters Natasja       Vlissingen       738 0:30:10    5eDame

     jeugd
001 Maranus Femke        Westkapelle      164 0:04:53    1eMeis
002 Houtekamer Liam      O Sabbinge       162 0:05:17    1eJong
003 Mol Elise            s-HAbtskerke     170 0:05:39    2eMeis
004 Jonge Dylan de       Nieuwdorp        169 0:05:43    2eJong
005 Koole Marith         Wolphaartsdijk   166 0:05:44    3eMeis
006 Sluijs Femke van     Kloetinge        161 0:05:53    4eMeis
007 Oosten Skaye van     Kamperland       160 0:05:59    3eJong
008 Oosten Thyjan van    Kamperland       159 0:06:13    4eJong
009 Luijk Tess van       Goes             167 0:06:24    5eMeis
010 Maranus Niek         Westkapelle      163 0:06:30    5eJong
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
22-05-2016 4e Worstel en kom boven loopWolphaartsdijkWorstel en kom boven1108
17-05-2015 3e Worstel en kom boven loopWolphaartsdijkWorstel en kom boven1416
18-05-2014 2e Worstel en kom boven loopWolphaartsdijkWorstel en kom boven1359
21-04-2013 1e Worstel en kom boven loopWolphaartsdijkWorstel en kom boven1357

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-01: 46e Halve van Egmond (14)
17-12: 12e Spark marathon Spijkenisse (11)
26-11: Halve Marathon Tarragona (1)
26-11: Firenze Marathon Florence (4)
19-11: Ronde Venen Marathon Abcoude (2)
19-11: 34e Zevenheuvelenloop Nijmegen (72)
18-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht (149)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018