donderdag 19 juli 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
08-06: De laatste Lepraloop!
28-05: Organiseren met de nieuwe privacywet
27-05: Erwin Adan en Anjolie Engels sterksten in Halve van Renesse
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 24-07: 4e Zomerloop Groede
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede
vr 27-07: 45e Noormannenloop Westkapelle
za 28-07: Memorial Rasschaert Ninove
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
vr 03-08: Track Meeting Utrecht
za 04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk
vr 17-08: 4e Goes on Track
Recente uitslagen meer uitslagen
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke (236)
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad (46)
za 07-07: Ronde van Sint Kruis (25)
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande (192)
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke (74)
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle (95)
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg (149)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
1e Lange Jan Challenge
Middelburg, vrijdag 21 juli 2017 - Organisatie: Runderground
001 Vermazen Willem      Vlissingen       058 00:48    1eMan   
002 Bakergem Niels van   Fitter           132 00:52    2eMan   
003 Bannenberg Jurre     Alkmaar          151 00:53    3eMan   
004 Lous Emiel           Middelburg       152 00:57    4eMan   
005 Krieger Kevin        s-Gravenhage     154 00:57    5eMan   
006 Brandes Marc         Middelburg       093 00:58    6eMan   
007 Vandezande David     Middelburg       161 00:59    7eMan   
008 Sparrentak Wim van   Middelburg       126 01:00    8eMan   
009 Lange Vincent        Middelburg       105 01:03    9eMan   
010 Ludlage Thijs        Fitter           149 01:03   10eMan   
011 Simons Dennis        Fitter           144 01:03   11eMan   
012 Bakergen Niels v     Middelbnrg       241 01:04   12eMan   
013 Simons Dennis        Middelburg       239 01:05   13eMan   
014 Deurloo Huib         Middelburg       243 01:05   14eMan   
015 Pinas Jordan         Middelburg       102 01:06   15eMan   
016 Herder Astrid den    Goes             110 01:07    1eVrouw 
017 Goudzwaard Emiel     Kloetinge        226 01:08   16eMan   
018 Doorn Dirk-Jan van   Middelburg       104 01:08   17eMan   
019 Jonge Guillaume de   Souburg          085 01:09   18eMan   
020 Knulst Merijn        Middelburg       109 01:10   19eMan   
021 Verhaeghe Bart       Kapelle          080 01:10   20eMan   
022 Timmers Tonny        Vlissingen       084 01:10   21eMan   
023 Boonman Mark         Middelburg       091 01:10   22eMan   
024 Woestijne Rinus vd   Middelburg       158 01:11   23eMan   
025 Goris Sjef           Middelburg       235 01:11   24eMan   
026 Wiersma Michel       Middelburg       127 01:11   25eMan   
027 Smit Rick de         Goes             112 01:12   26eMan   
028 Lange Peter de       Fitter           133 01:12   27eMan   
029 Visser Eric de       Middelburg       077 01:12   28eMan   
030 Deurloo Huib         Middelburg       129 01:13   29eMan   
031 Sturm Kees           Vlissingen       101 01:14   30eMan   
032 Hemel Lora van den   Fitter           140 01:14    2eVrouw 
033 Dooms Johnny         Terneuzen        076 01:16   31eMan   
034 Verhage Arjo         Aagtekerke       051 01:17   32eMan   
035 Schulte Bas          Goes             111 01:17   33eMan   
036 Toornstra Thijs      Middelburg       115 01:17   34eMan   
037 Verburg Jochem       Domburg          233 01:18   35eMan   
038 Kostadinova Assya    Fitter           146 01:18    3eVrouw 
039 Winkel Fred          Colijnsplaat     130 01:18   36eMan   
040 Toornstra Karin      Middelburg       079 01:19    4eVrouw 
041 Sinke Olof 2         Domburg          160 01:20   37eMan   
042 Matulesy Sophie      Fitter           135 01:20    5eVrouw 
043 Dooms Johnny         Terneuzen        231 01:21   38eMan   
044 Schoenmakers Michael Middelburg       067 01:21   39eMan   
045 Haasnoot Elsbeth v   Middelburg       181 01:21    6eVrouw 
046 Oggel Luc            Kloetinge        054 01:21   40eMan   
047 Pooter Nico de       Middelburg       065 01:22   41eMan   
048 Gent Stephan van     Amersfoort       178 01:22   42eMan   
049 Vaardegem Jan van    Westkapelle      087 01:22   43eMan   
050 Koole Florence       Oostkapelle      012 01:23    1eMeisje
051 Oele Corine          Kapelle          064 01:23    7eVrouw 
052 Lnage Peter de       Koudekerke       242 01:23   44eMan   
053 Groot Peter de       Fitter           134 01:23   45eMan   
054 Haze Lydia           Middelburg       086 01:24    8eVrouw 
055 Heemskerk Nancy      Goes             117 01:25    9eVrouw 
056 Hermans Mirjam       s-Gravenhage     155 01:25   10eVrouw 
057 Gaalen Edwin van     Kamperland       227 01:26   46eMan   
058 Schetters Kim        Middelburg       066 01:26   47eMan   
059 Boks Mariska de      Fitter           143 01:27   11eVrouw 
060 Benschop Martijn     Souburg          002 01:28    1eJongen
061 Kroo Mariska de      Nw St Joosland   229 01:29   12eVrouw 
062 Gent Diana van       Amersfoort       179 01:29   13eVrouw 
063 Malcorps Cythia      Fitter           142 01:29   14eVrouw 
064 Visser Kiki          Middelburg       010 01:29    2eMeisje
065 Pooter Louise de     Middelburg       078 01:29   15eVrouw 
066 Vries Martijn de     Middelburg       238 01:30   48eMan   
067 Brandes Jona         Middelburg       013 01:30    2eJongen
068 Beekwilder Linn      Middelburg       009 01:30    3eMeisje
069 Mulder Ilse          Middelburg       061 01:31   16eVrouw 
070 Dooms Jacky          Sluiskil         056 01:31   49eMan   
071 Nagelhout Menno      Wilhelminadorp   055 01:31   50eMan   
072 Ovaa Wilco           Middelburg       237 01:31   51eMan   
073 Knibbeler Berry      Westdorpe        114 01:32   52eMan   
074 Joose Eva            Middelburg       240 01:32   17eVrouw 
075 Velde Lisanne vd     Fitter           147 01:32   18eVrouw 
076 Steketee Maurice     Middelburg       131 01:32   53eMan   
077 Sinke Olof           Fitter           118 01:33   54eMan   
078 Luiten Mariska       Middelburg       082 01:34   19eVrouw 
079 Dellaert Astrid      Middelburg       128 01:34   20eVrouw 
080 Buuren GertJan van   Nieuwerkerk ad Y 159 01:35   55eMan   
081 Seters Wim van       Vlissingen       108 01:36   56eMan   
082 Volmer Marlies       Gapinge          230 01:36   21eVrouw 
083 Keulen Dara van      Middelburg       008 01:37    4eMeisje
084 Lodder Michelle      Fitter           145 01:38   22eVrouw 
085 Calon Anke           Fitter           137 01:38   23eVrouw 
086 Schetters Kim        Middelburg       007 01:39    5eMeisje
087 Stel Thirza van      Fitter           138 01:39   24eVrouw 
088 Paling Wesley        Middelburg       060 01:41   57eMan   
089 Meijer Matthias      Dordrecht        063 01:42   58eMan   
090 Hond Mabel de        Fitter           150 01:42   25eVrouw 
091 Groes Katja de       Vrouwenpolder    088 01:42   26eVrouw 
092 Rijcke Carolien vd   Fitter           141 01:42   27eVrouw 
093 Joosse Eva           Fitter           136 01:42   28eVrouw 
094 Verhage Annemiek     Middelburg       106 01:43   29eVrouw 
095 Huibregts Lindy      Middelburg       234 01:45   30eVrouw 
096 Bil Bianca           Goes             116 01:47   31eVrouw 
097 Kloosteer Marieke t  Middelburg       059 01:47   32eVrouw 
098 Vreugedenhil Sam     Middelburg       015 01:48    3eJongen
099 Boonman Edith        Middelburg       092 01:49   33eVrouw 
100 Minnaar Kylian       Middelburg       003 01:49    4eJongen
101 Vries Koen de        Vlissingen       113 01:50   59eMan   
102 Maljaars Johny       Middelburg       236 01:50   60eMan   
103 Sinke Tija           Middelburg       016 01:52    5eJongen
104 Leon Maartje         Fitter           148 01:52   34eVrouw 
105 Boonman Jasper       Nieuwdorp        004 01:53    6eJongen
106 Oele Ruben           Kapelle          006 01:53    7eJongen
107 Jobse Piet           Koudekerke       153 01:53   61eMan   
108 Visser Lise          Middelburg       020 01:53    6eMeisje
109 Visser Mats          Middelburg       017 01:54    8eJongen
110 Gwalchmal Louise     Fitter           139 01:59   35eVrouw 
111 Veer Sung van't      Middelburg       081 02:01   36eVrouw 
112 Alexandra Linda      Rotterdam        062 02:04   37eVrouw 
113 Vreugendenhil Daan   Middelburg       014 02:07    9eJongen
114 Jonckman Manuel      Vlissingen       005 02:18   10eJongen
115 Melis Justin         Middelburg       019 02:26   11eJongen
116 Moeleker Sander      Middelburg       120 02:26   62eMan   
117 Moeleker Mark        Kapelle          119 02:53   63eMan   
118 Petroy Alex          Amsterdam        245 03:50   64eMan   
119 Quax Nina            Amsterdam        244 03:50   38eVrouw 

 
Laatste reactie:
Jan Roose: De Levensduur Van Hardloopweds..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
1500 m Chris de Smit (PR 4.29.70)4.38.26  M35
800 m Wouter Verstraate (PR 1.58.48)1.58.99  Mse
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
800 m Viktor Beelen (PR 2.05.32)2.07.80  Mse
100 m Mariska Bun (PR 12.11)12.42  Vse
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
07-07: Arena Games Hilversum (3)
07-07: Chaamloop (2)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
23-06: Marathon Rond Sneek en Meer (6)
21-06: 19e Molenloop Stellendam (4)
20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (25)
17-06: Dwars door Geel (1)
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
14-06: Track Meeting Dordrecht (2)
13-06: Hardloopgala Gilze (9)
12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (24)
09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht (2)
09-06: Baanwedstrijd Zierikzee (14)
09-06: 47e Gouden Spike Leiden (1)
08-06: Nijmegen Global Athletics (3)
06-06: Pagnevaartloop Oudenbosch (4)
03-06: 8e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (43)
03-06: NK Masters Gouda (1)
02-06: Putbosmeeting Oordegem (10)
02-06: Van Goghloop Zundert (3)
01-06: Track Meeting Utrecht (5)
27-05: 28e Leiden Marathon (25)
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
21-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (9)
21-05: Pinksterwedstrijd Hulst (13)
Atletiek Zeeland © 2018