donderdag 21 maart 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
21-03: Komende jaren lopen we massaal de 5 km
18-03: KIKA-KWF Run
08-03: Wie leerde de Zeeuwen hardlopen?
28-02: Langzame lopers zijn ook welkom, maar……..?
25-02: 8e Kapellecross was geslaagd hardloopfeest
22-02: Wat eten we?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 23-03: 8e Ronde van BRU Bruinisse
zo 24-03: 31e Parelloop Brunssum
za 30-03: 25 km van Hulst
zo 31-03: 14e Venloop
za 06-04: 13e Oosterscheldeloop Goes
zo 07-04: Marathon Rotterdam
wo 10-04: Kika KWF Run Heinkenszand
vr 12-04: 8e Oranjemuidenloop Arnemuiden
za 13-04: 11e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
zo 14-04: Enschede Marathon
za 20-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 17-03: 26e Zwinstedenloop Sluis
za 16-03: Corn Boys Loop Sas van Gent (58)
za 16-03: 52e Massaloop Oostkapelle
zo 10-03: 4e Natuurloop Retranchement
za 09-03: 47e Pannekoekloop Westenschouwen (247)
za 02-03: Scheldesportloop Terneuzen (72)
za 02-03: 30e Kustcross Vlissingen (125)
zo 24-02: 8e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (141)
zo 24-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (48)
za 23-02: Halve Marathon Axel (295)
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (184)
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen (121)
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse (117)
za 09-02: Erpelkappersloop Axel (125)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Ondoloop
Sint Laurens, vrijdag 6 januari 2017 - Organisatie: Ondo
7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Wim van SparrentakSint Laurens24.28M45   17.166  3:30
2  Bart de VisserSerooskerke26.41Mse   15.740  3:49
3  Aart JoziasseMiddelburg26.47M50   15.681  3:50
4  Bram VerhageAagtekerke26.52M50   15.633  3:50
5  Carolien van de KreekeSerooskerke26.57V40   15.584  3:51
6  Ronald GeertseSerooskerke27.03Mse   15.527  3:52
7  Michel RidderhofMiddelburg27.08M45   15.479  3:53
8  Rene GeschiereDoetinchen28.09Mse   14.920  4:01
9  Johan MesuSerooskerke28.22Mse   14.806  4:03
10  Jan van VaardegemWestkapelle28.31M45   14.728  4:04
11  Marco de BruineSerooskerke28.35Mse   14.694  4:05
12  Bert DaaneButtinge28.51Mse   14.558  4:07
13  Niek van BelzenMiddelburg29.13Mse   14.375  4:10
14  Rinus WitteSint Laurens29.21M50   14.310  4:12
15  Arthur van AartsenMiddelburg29.44M40   14.126  4:15
16  Ronald WillemsenKamperland29.58M50   14.016  4:17
17  Laurens GeschiereMiddelburg30.00Mse   14.000  4:17
18  Niels WitteSint Laurens30.04Mse   13.969  4:18
19  Jack SmitsOost-Souburg30.16M55   13.877  4:19
20  Jos PutVlissingen30.33M50   13.748  4:22
21  Ada GeuzeMiddelburg30.36Vse   13.725  4:22
22  Evelien van SparrentakSint Laurens30.53Vse   13.600  4:25
23  Albert KarstanjeSint Laurens31.20M60   13.404  4:29
24  Ronnie KrockeOost-Souburg31.22M60   13.390  4:29
25  Peter de WaalMiddelburg31.31Mse   13.326  4:30
26  Wim DingemanseGrijpskerke31.53M55   13.173  4:33
27  Suzanne GeschiereSint Laurens32.34V50   12.897  4:39
28  Emma HermansMiddelburg32.53Vse   12.772  4:42
29  Maurice SteketeeMiddelburg33.05M35   12.695  4:44
30  Johan QuistMiddelburg33.07M50   12.682  4:44
31  Petra VerhulstWestkapelle33.54V45   12.389  4:51
32  Wim JobseVeere33.57Mse   12.371  4:51
33  Sandra van den BroekSint Laurens33.59Vse   12.359  4:51
34  Piet BeijerMiddelburg34.07M65   12.311  4:52
35  Marcel BesuijenMiddelburg34.10Mse   12.293  4:53
36  Jack van AspertMiddelburg34.18M60   12.245  4:54
37  Kristy KolmusSerooskerke36.01Vse   11.661  5:09
38  Niels van den BroekSint Laurens36.34Mse   11.486  5:13
Mannen: 30 (78.95%) => M35=1 - M40=1 - M45=3 - M50=6 - M55=2 - M60=3 - M65=1 - Mse=13
Vrouwen: 8 (21.05%) => V40=1 - V45=1 - V50=1 - Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2019Wouter Verstraate23:49Wim van Sparrentak24:11Jorim de Boks24:28Anjolie Engels26:3151
2018Jorim de Boks24:38Rene den Hollander26:21Martijn de Vries26:54Carolien van de Kreeke27:2444
2017Wim van Sparrentak24:28Bart de Visser26:41Aart Joziasse26:47Carolien van de Kreeke26:5738
2016Ronnie Overgaauw23:11Wim van Sparrentak24:04Gilles Geschiere26:02Carolien van de Kreeke26:3248
2015Wim van Sparrentak24:00David Schrier24:11Niels Koole24:34Carolien van de Kreeke27:0671
2014Ronnie Overgaauw25:22Wim van Sparrentak25:38Niels Koole26:25Carolien van de Kreeke29:0157


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.14 seconden nodig om deze lijst met 38 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
04-01-2019 OndoloopSint LaurensOndo0
05-01-2018 OndoloopSint LaurensOndo0
08-01-2016 OndoloopSint LaurensOndo943
02-01-2015 OndoloopSint LaurensOndo1269
03-01-2014 OndoloopSint LaurensOndo1293
04-01-2013 OndoloopSint LaurensOndo1403
06-01-2012 OndoloopSint LaurensOndo1487
08-01-2010 OndoloopSint LaurensOndo1540
04-01-2008 OndoloopSint LaurensOndo1169
05-01-2007 OndoloopSint LaurensOndo1338
06-01-2006 OndoloopSint LaurensOndo962

 
Laatste reactie:
Jan Roose: KIKA-KWF Run..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-03: Stevensloop Nijmegen (8)
10 km Wouter Jansen (PR 30.21)31.52  Mse
10 km Mark Bouterse (PR 46.39)49.33  Mse
10 km Michelle van Doeselaar (PR 57.51)58.54  V35
10 km Marcel Pelster (PR 48.35)58.55  M35
5 km Wouter Verdurmen (PR)17.28  M35
halve Laurent van Nieuwenhuijze (PR 1.14.03)1.27.40  Mse
halve Rob Jongeneel (PR 1.38.58)1.47.18  M50
halve Jos Put (PR 1.37.17)1.48.45  M55
10-03: Marato Barcelona (6)
10-03: AttilaRun Tilburg (3)
10-03: Halve van Oostvoorne (5)
09-03: Indoorwedstrijd Gent (1)
03-03: Marathon Tokyo (1)
10-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (12)
10-02: 42e Groet uit Schoorl Run (7)
03-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (5)
27-01: Marathon Murcia (8)
Atletiek Zeeland © 2019