zondag 15 juli 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
08-06: De laatste Lepraloop!
28-05: Organiseren met de nieuwe privacywet
27-05: Erwin Adan en Anjolie Engels sterksten in Halve van Renesse
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle
di 24-07: 4e Zomerloop Groede
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede
vr 27-07: 45e Noormannenloop Westkapelle
za 28-07: Memorial Rasschaert Ninove
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
vr 03-08: Track Meeting Utrecht
za 04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk
vr 17-08: 4e Goes on Track
Recente uitslagen meer uitslagen
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad
za 07-07: Ronde van Sint Kruis
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg (149)
za 02-06: Ladiesrun Goes
vr 01-06: 3e Gaperloop Gapinge (199)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Ondoloop
Sint Laurens, vrijdag 6 januari 2017 - Organisatie: Ondo
7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Wim van SparrentakSint Laurens24.28M45   17.166  3:30
2  Bart de VisserSerooskerke26.41Mse   15.740  3:49
3  Aart JoziasseMiddelburg26.47M50   15.681  3:50
4  Bram VerhageAagtekerke26.52M50   15.633  3:50
5  Carolien van de KreekeSerooskerke26.57V40   15.584  3:51
6  Ronald GeertseSerooskerke27.03Mse   15.527  3:52
7  Michel RidderhofMiddelburg27.08M45   15.479  3:53
8  Rene GeschiereDoetinchen28.09Mse   14.920  4:01
9  Johan MesuSerooskerke28.22Mse   14.806  4:03
10  Jan van VaardegemWestkapelle28.31M45   14.728  4:04
11  Marco de BruineSerooskerke28.35Mse   14.694  4:05
12  Bert DaaneButtinge28.51Mse   14.558  4:07
13  Niek van BelzenMiddelburg29.13Mse   14.375  4:10
14  Rinus WitteSint Laurens29.21M50   14.310  4:12
15  Arthur van AartsenMiddelburg29.44M40   14.126  4:15
16  Ronald WillemsenKamperland29.58M50   14.016  4:17
17  Laurens GeschiereMiddelburg30.00Mse   14.000  4:17
18  Niels WitteSint Laurens30.04Mse   13.969  4:18
19  Jack SmitsOost-Souburg30.16M55   13.877  4:19
20  Jos PutVlissingen30.33M50   13.748  4:22
21  Ada GeuzeMiddelburg30.36Vse   13.725  4:22
22  Evelien van SparrentakSint Laurens30.53Vse   13.600  4:25
23  Albert KarstanjeSint Laurens31.20M60   13.404  4:29
24  Ronnie KrockeOost-Souburg31.22M60   13.390  4:29
25  Peter de WaalMiddelburg31.31Mse   13.326  4:30
26  Wim DingemanseGrijpskerke31.53M55   13.173  4:33
27  Suzanne GeschiereSint Laurens32.34V50   12.897  4:39
28  Emma HermansMiddelburg32.53Vse   12.772  4:42
29  Maurice SteketeeMiddelburg33.05M35   12.695  4:44
30  Johan QuistMiddelburg33.07M50   12.682  4:44
31  Petra VerhulstWestkapelle33.54V45   12.389  4:51
32  Wim JobseVeere33.57Mse   12.371  4:51
33  Sandra van den BroekSint Laurens33.59Vse   12.359  4:51
34  Piet BeijerMiddelburg34.07M65   12.311  4:52
35  Marcel BesuijenMiddelburg34.10Mse   12.293  4:53
36  Jack van AspertMiddelburg34.18M60   12.245  4:54
37  Kristy KolmusSerooskerke36.01Vse   11.661  5:09
38  Niels van den BroekSint Laurens36.34Mse   11.486  5:13
Mannen: 30 (78.95%) => M35=1 - M40=1 - M45=3 - M50=6 - M55=2 - M60=3 - M65=1 - Mse=13
Vrouwen: 8 (21.05%) => V40=1 - V45=1 - V50=1 - Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Jorim de Boks24:38Rene den Hollander26:21Martijn de Vries26:54Carolien van de Kreeke27:2444
2017Wim van Sparrentak24:28Bart de Visser26:41Aart Joziasse26:47Carolien van de Kreeke26:5738
2016Ronnie Overgaauw23:11Wim van Sparrentak24:04Gilles Geschiere26:02Carolien van de Kreeke26:3248
2015Wim van Sparrentak24:00David Schrier24:11Niels Koole24:34Carolien van de Kreeke27:0671
2014Ronnie Overgaauw25:22Wim van Sparrentak25:38Niels Koole26:25Carolien van de Kreeke29:0157


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.053 seconden nodig om deze lijst met 38 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
05-01-2018 OndoloopSint LaurensOndo0
08-01-2016 OndoloopSint LaurensOndo943
02-01-2015 OndoloopSint LaurensOndo1269
03-01-2014 OndoloopSint LaurensOndo1293
04-01-2013 OndoloopSint LaurensOndo1403
06-01-2012 OndoloopSint LaurensOndo1487
08-01-2010 OndoloopSint LaurensOndo1540
04-01-2008 OndoloopSint LaurensOndo1169
05-01-2007 OndoloopSint LaurensOndo1338
06-01-2006 OndoloopSint LaurensOndo962

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
1500 m Chris de Smit (PR 4.29.70)4.38.26  M35
800 m Wouter Verstraate (PR 1.58.48)1.58.99  Mse
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
800 m Viktor Beelen (PR 2.05.32)2.07.80  Mse
100 m Mariska Bun (PR 12.11)12.42  Vse
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
800 m Wouter Verstraate (PR 1.58.48)2.00.96  Mse
400 m Jacques Zaman (PR 56.4)60.28  M55
07-07: Arena Games Hilversum (3)
07-07: Chaamloop (2)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
23-06: Marathon Rond Sneek en Meer (6)
21-06: 19e Molenloop Stellendam (4)
20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (25)
17-06: Dwars door Geel (1)
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
14-06: Track Meeting Dordrecht (2)
13-06: Hardloopgala Gilze (9)
12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (24)
09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht (2)
09-06: Baanwedstrijd Zierikzee (14)
09-06: 47e Gouden Spike Leiden (1)
08-06: Nijmegen Global Athletics (3)
06-06: Pagnevaartloop Oudenbosch (4)
03-06: 8e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (43)
03-06: NK Masters Gouda (1)
02-06: Putbosmeeting Oordegem (10)
02-06: Van Goghloop Zundert (3)
01-06: Track Meeting Utrecht (5)
27-05: 28e Leiden Marathon (25)
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
21-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (9)
21-05: Pinksterwedstrijd Hulst (13)
19-05: 7e Bokkenloop Sinaai (5)
19-05: Ter Specke Bokaal Lisse (3)
18-05: Track Meeting Wageningen (2)
17-05: Track Meeting Barendrecht (6)
Atletiek Zeeland © 2018