zaterdag 21 september 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
06-09: MRT training in de praktijk
04-09: Nieuwe hardloopwedstrijd….. 1e Wemeldingeloop
21-08: Hardlopen met bewuste wandelpauzes
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
01-08: Train eens mee met de M.R.T.
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
zo 22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam
zo 22-09: 3e Kraaieloop Lewedorp
za 28-09: Ten Miles Philippine
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande
zo 06-10: 34e Singelloop Breda
zo 13-10: 36e Marathon Eindhoven
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg
zo 20-10: 44e Amsterdam Marathon
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 20-09: Wemeldingeloop (87)
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
za 14-09: 6e d'Ossekoppenloop Ossenisse (103)
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde (52)
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder (516)
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (138)
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen (77)
zo 25-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen (489)
zo 18-08: 3e Saeftinghe Run Paal (129)
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

29e Kustcross

Vlissingen, zaterdag 3 maart 2018 - Organisatie: Dynamica
10.14 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Yunis StitanDelta Sport35.16minMse   17.251  3:294.79-
2  Tim van den BroekeDynamica35.41minMse   17.050  3:314.74+0:25
3  Erwin HarmesGonzalez Running36.14minM35   16.791  3:344.66+0:58
4  Martijn de KokAV'5636.29minM35   16.676  3:364.63+1:13
5  Maikel PeemanFlakkee36.41minMse   16.585  3:374.61+1:25
6  Erwin AdanDynamica36.46minMse   16.548  3:384.60+1:30
7  Ronnie OvergaauwDynamica36.51minMse   16.510  3:384.59+1:35
8  David BoumanPAC36.59minMse   16.451  3:394.57+1:43
9  Ben QuintelierLebbeke38.00minM35   16.011  3:454.45+2:44
10  Eric WolfertFlakkee38.18minMse   15.885  3:474.41+3:02
11  Sergio HarinckGonzalez Running38.40minJoA   15.734  3:494.37+3:24
12  Luuk BalkenendeDelft38.45minMse   15.701  3:494.36+3:29
13  Thommy van WeverbergLebbeke39.19minM35   15.474  3:534.30+4:03
14  Imed NjemaLebbeke41.06minM35   14.803  4:034.11+5:50
15  Arjo VerhageDynamica41.14minM45   14.755  4:044.10+5:58
16  Glen SmetLebbeke42.09minJoA   14.434  4:094.01+6:53
17  Wilko de VosAV'5642.14minM50   14.406  4:104.00+6:58
18  Piet van MourikDelta Sport42.33minM50   14.298  4:123.97+7:17
19  Peter BalkenendeAV'5643.02minM50   14.138  4:153.93+7:46
20  Martijn de VriesMiddelburg43.18minM35   14.051  4:163.90+8:02
21  Bart VerhaegheKapelle-Biezelinge43.22minM35   14.029  4:173.90+8:06
22  Edwin van AlphenDynamica43.28minM45   13.997  4:173.89+8:12
23  Adriaan WielesScheldesport43.32minM45   13.975  4:183.88+8:16
24  Jeroen de NoodDynamica43.36minM35   13.954  4:183.88+8:20
25  Ruud WoordThor43.36minM55   13.954  4:183.88+8:20
26  Dannie van CampenhoutLebbeke43.47minM35   13.896  4:193.86+8:31
27  Monica SanderseDynamica43.49minV35   13.885  4:193.86+8:33
28  Ronald GeertseSerooskerke43.51minM35   13.875  4:193.85+8:35
29  Mirthe OverkampDynamica44.00minVse   13.827  4:203.84+8:44
30  Esther PlatteeuwScheldesport44.11minVse   13.770  4:213.82+8:55
31  Rinus van de WoestijneDynamica44.15minM35   13.749  4:223.82+8:59
32  Bas de NooijerGonzalez Running45.03minMse   13.505  4:273.75+9:47
33  Jaap WoutersDynamica45.14minMse   13.450  4:283.74+9:58
34  Pascal HuyvaertLebbeke45.38minM45   13.332  4:303.70+10:22
35  Francois van de BroeckeWielingen45.48minM45   13.284  4:313.69+10:32
36  Rian van den BroekeDynamica46.03minM55   13.212  4:323.67+10:47
37  Kris VannieuwenhuyseLebbeke46.11minM45   13.174  4:333.66+10:55
38  Philip VermeirenLebbeke46.39minMse   13.042  4:363.62+11:23
39  Jan Willem MeeuwseAV'5646.45minM55   13.014  4:373.61+11:29
40  Johan SmetLebbeke47.11minM45   12.894  4:393.58+11:55
41  Alwin de ZeeuwScheldesport47.44minM45   12.746  4:423.54+12:28
42  Maarten HysmanLebbeke47.49minM45   12.724  4:433.53+12:33
43  Glen BraemLebbeke48.02minMse   12.666  4:443.52+12:46
44  Henk LousDynamica48.07minM55   12.644  4:453.51+12:51
45  Stephanie SaerensLebbeke48.10minVse   12.631  4:453.51+12:54
46  Jan MoensLebbeke48.13minM45   12.618  4:453.51+12:57
47  Arie van DijkFlakkee48.42minM65   12.493  4:483.47+13:26
48  Jurjen SwiersVlissingen48.55minM45   12.437  4:493.45+13:39
49  Walther MurreScheldesport49.10minM45   12.374  4:513.44+13:54
50  Jos PutVlissingen49.17minM50   12.345  4:523.43+14:01
51  Albert PlatteeuwScheldesport49.34minM50   12.274  4:533.41+14:18
52  Florence van RijsbergenThor49.38minV50   12.258  4:543.40+14:22
53  Durby MeijboomVlissingen49.50minV35   12.209  4:553.39+14:34
54  Nick VanderheydenLebbeke50.06minM35   12.144  4:563.37+14:50
55  Harold de MaatScheldesport50.13minM45   12.115  4:573.37+14:57
56  Kees van der HeijdenDynamica50.17minM55   12.099  4:583.36+15:01
57  Jacques ZamanScheldesport50.29minM55   12.052  4:593.35+15:13
58  Maurice SteketeeMiddelburg50.42minM35   12.000  5:003.33+15:26
59  Martin SteenhartKapelle-Biezelinge51.07minM45   11.902  5:023.31+15:51
60  Ilse SaerensLebbeke51.26minV35   11.829  5:043.29+16:10
61  Ronald RidderbosMiddelburg51.35minMse   11.795  5:053.28+16:19
62  Piet OvaaMeliskerke51.56minM45   11.715  5:073.25+16:40
63  Ron DellebekeDynamica52.13minM55   11.651  5:093.24+16:57
64  Andre LousWestkapelle52.28minM45   11.596  5:103.22+17:12
65  Siem CornelisseDynamica52.40minM65   11.552  5:123.21+17:24
66  Kim de NooijerBrussel52.44minVse   11.537  5:123.20+17:28
67  Johan de VliegerDynamica53.12minM60   11.436  5:153.18+17:56
68  Stephan SchoutenVlissingen53.23minMse   11.397  5:163.17+18:07
69  Ramon van der GriftVlissingen54.13minMse   11.222  5:213.12+18:57
70  Peter UytensprotLebbeke54.24minM45   11.184  5:223.11+19:08
71  John GuequierreDynamica54.38minM65   11.136  5:233.09+19:22
72  Dave LouwsDynamica54.57minM65   11.072  5:253.08+19:41
73  Piet BeijerDynamica55.04minM65   11.048  5:263.07+19:48
74  Jan-Willem FlorieVlissingen55.15minM35   11.012  5:273.06+19:59
75  Els GelokDynamica55.27minV55   10.972  5:283.05+20:11
76  Peter MaranusAagtekerke55.59minM45   10.868  5:313.02+20:43
77  Katlijn D'HondtLebbeke56.05minV35   10.848  5:323.01+20:49
78  Hans LievenseMiddelburg56.22minM45   10.794  5:343.00+21:06
79  Jeanine van OverveldThor56.30minV55   10.768  5:342.99+21:14
80  Jannie de VriesDynamica56.45minV55   10.721  5:362.98+21:29
81  Christine BalkenendeAV'5656.51minV50   10.702  5:362.97+21:35
82  Johnny DoomsTerneuzen56.55minM65   10.689  5:372.97+21:39
83  Stefan van HemertMiddelburg58.54minMse   10.329  5:492.87+23:38
84  Ineke TempelaarDynamica59.14minV55   10.271  5:502.85+23:58
85  Jolanda van DriesscheRKHAV59.56minV45   10.151  5:552.82+24:40
86  Leonard EgeraatSpado1.00.14minM55   10.101  5:562.81+24:58
87  Arthur StijnsDynamica1.00.17minM65   10.092  5:572.80+25:01
88  Jacqueline SmitHeinkenszand1.01.44minVse   9.855  6:052.74+26:28
89  Ina WillemseKoudekerke1.02.54minV45   9.672  6:122.69+27:38
90  Corina LievenseMiddelburg1.04.32minV35   9.428  6:222.62+29:16
91  Joos HarinckKoudekerke1.07.13minMse   9.051  6:382.51+31:57
92  Theo SimonsDynamica1.09.47minM60   8.718  6:532.42+34:31

Warning: A non-numeric value encountered in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/weduitslag.php on line 532
Mannen: 72 (78.26%) => M35=14 - M45=19 - M50=5 - M55=8 - M60=2 - M65=7 - Mse=17
Vrouwen: 18 (19.57%) => V35=5 - V45=2 - V50=2 - V55=4 - Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10.14 km

2019Tim Pleijte34:47Erwin Harmes34:58Job de Feijter35:37Monica Sanderse42:1190
2018Yunis Stitan35:16Tim van den Broeke35:41Erwin Harmes36:14Monica Sanderse43:4992
2017Tim Pleijte35:19Eric Wolfert37:44Michael Dewilde37:46Mirthe Overkamp44:2473

9.66 km

2016Tim Pleijte34:04Job de Feijter35:41Erwin Adan35:54Laurey van den Berge42:0580
2015Tim Pleijte33:34Martijn de Kok35:24Erwin Harmes36:27Katleen Meire48:4775

11 km

2014Tommy Staal38:49Erwin Adan39:22Robert Willemse39:46Laurey van den Berge43:1495
3.22 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Franklin van AnrooijAV'5611.48minMse   16.373  3:404.55-
2  Paavo de LengDynamica11.59minMse   16.122  3:434.48+0:11
3  Shirin van AnrooijAV'5612.57minVse   14.919  4:014.14+1:09
4  Jasper ZuidhofAV'5613.07minMse   14.729  4:044.09+1:19
5  Niels VandeperreLebbeke13.13minMse   14.618  4:064.06+1:25
6  Matthijs van DriesscheRKHAV13.18minMse   14.526  4:084.04+1:30
7  Niels SlagmulderLebbeke13.26minMse   14.382  4:104.00+1:38
8  Marc van AckerRKHAV13.29minMse   14.329  4:113.98+1:41
9  Joel AafjesAV'5613.35minMse   14.223  4:133.95+1:47
10  Anjolie EngelsVZA13.47minV40   14.017  4:173.89+1:59
11  Stef KapteijnAV'5614.06minMse   13.702  4:233.81+2:18
12  Maarten TanisSerooskerke14.12minMse   13.606  4:253.78+2:24
13  Pieter-Jan de BaarAV'5614.56minM40   12.938  4:383.59+3:08
14  Jil GelukOlympia15.11minVse   12.724  4:433.53+3:23
15  Veerle SmitsAV'5615.57minMeB   12.113  4:573.36+4:09
16  Louise le CoqWielingen16.19minMeB   11.841  5:043.29+4:31
17  Amy NiemantsverdrietRKHAV16.32minMeB   11.685  5:083.25+4:44
18  Fien LelieRKHAV16.44minMeB   11.546  5:123.21+4:56
19  Femke SmetLebbeke16.54minMeB   11.432  5:153.18+5:06
20  Lies HeyvaertLebbeke17.34minMeB   10.998  5:273.06+5:46
21  Lynn SommeijerDynamica17.46minMeB   10.874  5:313.02+5:58
22  Parel BunDynamica18.03minMeB   10.704  5:362.97+6:15
23  George SchanckWielingen18.53minM35   10.231  5:522.84+7:05
24  Linda OosterveenVlissingen18.58minVse   10.186  5:532.83+7:10
25  Laura NijnattenGonzalez Running19.06minVse   10.115  5:562.81+7:18
26  Angelique HarinckOost-Souburg19.49minV45   9.749  6:092.71+8:01
27  Ronald BunMiddelburg20.45minMse   9.311  6:272.59+8:57
28  Lenie van KlevenVlissingen21.14minV60   9.099  6:362.53+9:26
29  Moniek van GoeijeVlissingen21.54minVse   8.822  6:482.45+10:06
30  Natasja BreilerSerooskerke22.30minVse   8.587  6:592.39+10:42
31  Mia van BelleDynamica22.49minV65   8.467  7:052.35+11:01
32  Sjoerd WassinkVlissingen22.52minMse   8.449  7:062.35+11:04
33  Renate JanssenVlissingen23.00minVse   8.400  7:092.33+11:12

Warning: A non-numeric value encountered in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/weduitslag.php on line 512
Mannen: 14 (42.42%) => M35=1 - M40=1 - Mse=12
Vrouwen: 11 (33.33%) => V40=1 - V45=1 - V60=1 - V65=1 - Vse=7

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.243 seconden nodig om deze lijst met 125 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Jongens B01/02   4,6km
    naam                            geb stn club      tijd
001 Graaf           Robert de       0474 AV'56        0:16:46
002 Petersen        Bereket         0610 AV'56        0:17:07
003 Campenhout      Siebe van       0768 ac Lebbeke   0:17:14
004 Schets          Wouter          0330 AV'56        0:17:23
005 Tuil            Niels van       0393 AV'56        0:17:55
006 Zeeuw           Nathan de       0097 Scheldesport 0:18:05
007 Verbrugge       Mees            0065 AV'56        0:18:08
008 Vermorgen       Maxim           0769 ac Lebbeke   0:18:51
009 Wernsing        Jesse           0635 Delta Sport  0:24:10
 
Jongens C03/04   2,2km
    naam                            geb stn club      tijd
001 Blommaert       Tristan         0774 ac Lebbeke   0:07:49
002 Dieleman        Tuur            0773 ac Lebbeke   0:08:07
003 Maat            Ralph de        0111 Scheldesport 0:08:20
004 Koops           Thijs           0734 Busport      0:08:26
005 Wieles          Chris           0069 Scheldesport 0:08:40
006 Zeeuw           Tobias de       0100 Scheldesport 0:08:52
007 Bouwhuizen      Dylan           0225 RKHAV        0:09:15
008 Os              Martijn van     0008 RKHAV        0:09:20
009 Dees            Tom             0331 AV'56        0:09:27
010 Vierbergen      Mats            0161 RKHAV        0:09:42
011 Oele            Sven            0032 AV'56        0:10:48
012 Noordijk        Bryan           0091 Scheldesport 0:10:51
 
Meisjes C03/04   2,2km
    naam                            geb stn club      tijd
001 Raemdonck       Madeleine       0781 ac Lebbeke   0:08:23
002 Quintelier      Noor            0777 ac Lebbeke   0:08:35
003 Huyck           Timea           0780 ac Lebbeke   0:08:52
004 Cante           Lotte van       0772 ac Lebbeke   0:08:55
005 D'Hollander     Emma            0775 ac Lebbeke   0:09:00
006 Huyck           Larissa         0778 ac Lebbeke   0:09:06
007 Houtzager       Ruchama         0258 Delta Sport  0:09:09
008 Acker           Emma van        0150 RKHAV        0:09:18
009 Leenheer        Fleur           0257 Delta Sport  0:09:22
010 Goudswaard      Ilse            0253 Delta Sport  0:09:26
011 Kapteijn        Lisa            0049 AV'56        0:09:31
012 Verbrugge       Mette           0064 AV'56        0:09:33
013 Baar            Sanne de        0035 AV'56        0:09:36
 
Jongens D05/06   2,2km
    naam                            geb stn club      tijd
001 Blommaert       Laurens         0786 ac Lebbeke   0:07:54
002 Verbrugge       Ipe             0066 AV'56        0:08:33
003 Coocs           Xander          0586 ac Lebbeke   0:08:48
004 Schuit          Daan            0236 Scheldesport 0:08:53
005 Koole           Silvain         0597 OOstkapelle  0:08:58
006 Maat            Fabian de       0112 Scheldesport 0:09:04
007 Bouwhuizen      Robin           0224 RKHAV        0:09:18
008 Koole           Stijn           0302 Dynamica     0:09:33
009 Koole           Lauran          0603 Oostkapelle  0:09:36
010 Kabbedijk       Twan            0386 Delta Sport  0:09:38
011 Koopman         Kasper          0053 Dynamica     0:09:58
012 Broeksma        Silas           0449 AV'56        0:10:16
013 Raemdonck       Lukas           0785 ac Lebbeke   0:10:34
014 Pijnen          Benjamin        0108 Scheldesport 0:10:36
015 Berg            Nino van den    0038 AV'56        0:10:39
016 Verschuren      Niels           0084 Scheldesport 0:10:55
017 Moolenbroek     Levi van        0747 Dynamica     0:11:12
018 Smit            Aaron           0743 AV'56        0:11:15
019 Poortvliet      Jarne           0746 Dynamica     0:11:32
020 Dees            Rody            0028 AV'56        0:13:22
 
Meisjes D05/06   2,2km
    naam                            geb stn club      tijd
001 Graaf           Amy de          0151 AV'56        0:08:47
002 Lorier          Lisanne         0042 Dynamica     0:09:13
003 Kraker          Yasmine de      0124 Dynamica     0:09:20
004 Campenhout      Nienke van      0783 ac Lebbeke   0:09:24
005 Maranus         Femke           0052 Dynamica     0:09:29
006 Heyvaert        Ella            0782 ac Lebbeke   0:09:38
007 Keijmel         Myrthe          0071 Scheldesport 0:09:41
008 Gheorghe        Alessandra      0784 ac Lebbeke   0:09:43
009 Karelse         Yara            0127 AV'56        0:10:02
010 Vierbergen      Kirsten         0160 RKHAV        0:10:05
011 Voorde          Kyra van de     0159 Dynamica     0:10:12
012 Luijk           Zoe van         0045 AV'56        0:10:20
013 Recour          Jante           0787 ac Lebbeke   0:10:30
014 Exter           Ann den         0228 RKHAV        0:10:49
015 Elstgeest       Lotte           0044 AV'56        0:11:12
 
Jongens pA2 07   1,1km
    naam                            geb stn club      tijd
001 Schletterer     Julius          0129 Dynamica     0:04:06
002 Joppe           Zedie           0118 Flakkee      0:04:09
003 Ton             Luca            0126 Dynamica     0:04:25
004 Wieles          Viktor          0070 Scheldesport 0:04:27
005 Engels          Ivar            0059 Dynamica     0:04:36
006 Willemse        Bram            0216 Dynamica     0:04:40
007 Borre           Joppe van den   0791 ac Lebbeke   0:04:54
008 Oele            Niels           0033 AV'56        0:05:04
009 Zandstra        Lucas           0094 Scheldesport 0:05:08
010 Vervuurt        Valentijn       0735 Dynamica     0:05:12
011 Lous            Jochem          0062 Dynamica     0:05:55
 
Jongens pA1 08   1,1km
    naam                            geb stn club      tijd
001 Boogaard        Ezra            0020 Dynamica     0:04:17
002 Verbiest        Kyano           0086 Scheldesport 0:04:33
003 Legroux         Klaas           0795 ac Lebbeke   0:04:37
004 Giele           Midas           0072 Scheldesport 0:04:50
005 Njema M         M               0793 ac Lebbeke   0:04:59
006 Beuns           Jens            0115 AV'56        0:05:10
007 Noordijk        Lyam            0090 Scheldesport 0:05:12
008 Jonge           Dylano de       0056 Nieuwdorp    0:05:36
009 Berg            Matz van den    0326 Goes         0:05:45
 
Meisjes pA2 07   1,1km
    naam                            geb stn club      tijd
001 Wibbelink       Felien          0010 Dynamica     0:04:21
002 Loovrie         Zina            0792 ac Lebbeke   0:04:23
003 Geus            Brigitte de     0007 AV'56        0:04:57
004 Hamer           Benthe den      0102 Scheldesport 0:04:59
005 Goudswaard      Lieke           0256 Delta Sport  0:05:01
006 Crombeen        Evita           0132 RKHAV        0:05:06
007 Steigerwald     Myrthe          0011 AV'56        0:05:10
008 Struijk         Maud            0630 Delta Sport  0:05:15
009 Vereecken       Nora            0790 ac Lebbeke   0:05:18
010 Peeters         Demi            0075 Scheldesport 0:05:35
011 Luijk           Tess van        0046 AV'56        0:05:44
 
Meisjes pA1 08   1,1km
    naam                            geb stn club      tijd
001 Campenhout      Dieuwke van     0796 ac Lebbeke   0:04:41
002 Koole           Florence        0605 Oostkapelle  0:04:47
003 Schletterer     Bowien          0422 Dynamica     0:04:55
004 Mol             Elise           0251 AV'56        0:05:08
005 Pijnen          Valerie         0107 Scheldesport 0:05:18
006 Wilhelm         Nienke          0242 Scheldesport 0:05:33
007 Damme           Marit van       0095 Scheldesport 0:05:48
 
Jongens pB  09   1,1km
    naam                            geb stn club      tijd
001 Bareman         Daniel          0239 Scheldesport 0:04:42
002 Muyshondt       Jarne           0799 ac Lebbeke   0:04:49
003 Boonman         Jasper          0348 Dynamica     0:04:55
004 Vegt            Thijs van der   0254 Delta Sport  0:04:57
005 Beljaars        Damian          0742 Dynamica     0:05:16
006 Duinkerke       Pepijn          0103 Scheldesport 0:05:23
007 Berman          Florian         0313 AV'56        0:05:34
 
Jongens pC  10+  1,1km
    naam                            geb stn club      tijd
001 Driedijk        Aneirin         0414 Dynamica     0:05:34
002 Luijk           Daan van        0047 AV'56        0:05:52
003 Waesberghe      Michael van     0143 RKHAV        0:06:00
004 Waesbergen      Floris van      0547 RKHAV        0:06:05
005 Overbeeke       Kiron           0223 Scheldesport 0:06:54
 
Meisjes pB  09   1,1km
    naam                            geb stn club      tijd
001 Joppe           Daphne          0119 Flakkee      0:04:59
002 Zandstra        Liselotte       0093 Scheldesport 0:05:25
003 Pijnen          Victoria        0106 Scheldesport 0:05:32
 
Meisjes pC  10+  1,1km
    naam                            geb stn club      tijd
001 Kraker          Aimee de        0125 Dynamica     0:05:44
002 Schuit          Senna           0237 Scheldesport 0:06:03
003 Lijs            Nova de le      0391 Wielingen    0:06:07
004 Schletterer     Dorethe         0423 Dynamica     0:06:11
005 Peeters         Maida           0074 Scheldesport 0:08:13

Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl

   Hse-34                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Stitan          Yunis           0222 Delta Sport  226 220 220 207 241 241 250 15 1193  7
 2 Kok             Martijn de      0308 AV'56        215 241 211 215 226 220 226 15 1143  7
 3 Bouwman         David           0009 PAC              226 207 220 233     207 00 1093  5
 4 Wolfert         Eric            0002 Flakkee      200 215 200 200 211 203 200 15 1044  7

   starts  113
   H35-44                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Harmes          Erwin           0247 Gonzales RT  220     241 250 250 250 233 05 1229  6
 2 Bruijn          Boris de        0060 AV'56        186     188 197 215 211     00 0997  5
 3 Hamer           Michael de      0101 Scheldesport 174 197 180 186 207 197     05 0972  6
 4 Karelse         Johan           0306 AV'56        166     174 182 200 200     00 0922  5
 5 Slock           Endy            0088 Scheldesport 170 184     156 194 191     00 0895  5
 6 Verhaeghe       Bart            0037 Kapelle      156     161 158 188 172 174 05 0858  6
 7 Woestijne       Rinus van de    0123 Dynamica     142     159 166 176     163 00 0806  5
 8 Steketee        Maurice         0026 Middelburg   145 151     128 164 153 139 05 0757  6

   starts  107
   H45-54                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Verhage         Arjo            0040 Dynamica     182 200 191     186 194 186 05 0962  6
 2 Mourik          Piet van        0022 Delta Sport  164 188 170 168 191 182 180 15 0926  7
 3 Vos             Wilko de        0034 AV'56        180     172 178 197 184 182 05 0926  6
 4 Wieles          Adriaan         0080 Scheldesport 155 174 154 157 182 174 170 15 0872  7
 5 Alphen          Edwin van       0013 Dynamica     160 182 164 162         172 00 0840  5
 6 Zeeuw           Alwin de        0099 Scheldesport 153 161 144 131 174 164 153 15 0820  7
 7 Broecke         Francois v d    0051 Wielingen        162 152 144 178     159 00 0795  5
 8 Maat            Harold de       0110 Scheldesport 141 152 133 101 163 155 142 15 0768  7
 9 Heijden         Kees van der    0023 Dynamica     139 144 124 103 161 151 141 15 0751  7
10 Platteeuw       Albert          0073 Scheldesport 152 163     118 168     144 00 0745  5
11 Murre           Walther         0240 Scheldesport     149 130 126 170     146 00 0721  5
12 Lievense        Hans            0340 Middelburg   126 134 105 054 151 133 123 15 0682  7
13 Goetheer        Rene            0117 Wolphaartsdi 132     120 085 158 148     00 0643  5

   starts  184
   H55-64                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Meeuwse         Jan-Willem      0025 AV'56        161 172 163         166 155 00 0817  5
 2 Lous            Henk            0029 Dynamica     147 159 135 116 172 154 150 15 0797  7
 3 Zaman           Jacques         0241 Scheldesport 148 155 136 106 166 156 140 15 0780  7
 4 Dellebeke       Ron             0128 Dynamica     135 141 119 084 157 145 135 15 0728  7
 5 Dooms           Johnny          0404                  148 128     160 159 122 00 0717  5
 6 Knibbeler       Berry           0109 Scheldesport 143 143 122 096 155         00 0659  5

   starts  88
   H65+                                              Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Cornelisse      Siem            0249 Dynamica     137 142         162 150 133 00 0724  5
 2 Louws           Dave            0024 Dynamica     129 137 108 072 152 136 127 15 0696  7
 3 Guequierre      John            0015 Dynamica         136 110 062 154 130 128 05 0663  6
 4 Beijer          Piet            0018 Dynamica     128 135 101 082     138 126 05 0633  6
 5 Stijns          Arthur          0031 Dynamica         131 098 044 149 127 119 05 0629  6

   starts  56
   JA 99/00                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Harinck         Sergio          0230 Gonzales RT  194 211 197         207 197 00 1006  5

   starts  6
   Vse-34                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Reus            Renate de       0006 Dynamica     215 215 211 226     241     00 1108  5

   starts  38
   V35-44                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Sanderse        Monica          0004 Dynamica     233 233 226 241 241 250 250 15 1230  7
 2 Meijboom        Durby           0152 Vlissingen   207 211 203 200     220 215 05 1061  6
 3 Lievense        Corina          0341 Middelburg   182 186 166 154 203 194 180 15 0960  7

   starts  41
   V45-54                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w

   starts  35
   V55+                                              Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Vries           Jannie de       0157 Dynamica     191 191 180 182 220 211 194 15 1022  7
 2 Flikweert       Rian            0021 Dynamica     200 197     174 215 207     00 0993  5
 3 Gelok           Els             0226 Dynamica     194     182 180 226     203 00 0985  5
 4 Tempelaar       Ineke           0311 Dynamica         188 174     207 197 188 00 0954  5

   starts  31
   MA99/00                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w

   starts  5
   JB01/02                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Zeeuw           Nathan de       0097 Scheldesport 241 241 233 226 250 233 215 15 1213  7
 2 Tuil            Niels van       0393 AV'56            233 241 233     241 220 00 1168  5

   starts  42
   MB01/02                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Smits           Veerle          0984 AV'56        250 250 250 233 250     250 05 1255  6
 2 Niemantsverdrie Amy             0980 RKHAV        220 220 241 241 241 241 233 15 1212  7
 3 Lelie           Fien            0966 RKHAV        226 233     226 233 250 226 05 1173  6
 4 Sommeijer       Lynn            0987 Dynamica     215 226 233 220 226     211 05 1125  6
 5 Bun             Parel           0976 Dynamica     211 215 226 215 220     207 05 1092  6

   starts  39
   Hkcr+JA                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Leng            Paavo de        0993 Dynamica     241     250 250     241 241 00 1223  5
 2 Driessche       Matthijs van    0996 RKHAV        226 226     226 241     226 00 1145  5
 3 Acker           Marc van        0981 RKHAV        220 215 226         215 215 00 1091  5
 4 Tieleman        HenkJan         0954 Flakkee      207 200 207 203 233 211     05 1066  6
 5 Engels          Anton           0989 Dynamica     203 197 203 194 220 207     05 1035  6
 6 Baar            Pieter-Jan de   0994 AV'56        200 194 197 197 215 203 203 15 1033  7
 7 Wege            Ivar van de     0958 Scheldesport 191 191 200 200 226         00 1008  5
 8 Versluys        Ronny           0957 Wielingen    188 186 186 188 211         00 0959  5
 9 Schanck         George          0995 Wielingen    184 180 180 184         200 00 0928  5
10 Bun             Ronald          0977 Middelburg   182 178 178 182         197 00 0917  5

   starts  106
   Vkcr+MA                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Engels          Anjolie         0988 VZA              250 250 250 250 250 241 05 1255  6
 2 Mourik          Emma van        0997 Delta Sport  233 220 233 241 241 241     05 1194  6
 3 Jong            Jolanda 't      0973 Delta Sport  203     220 226 233 220     00 1102  5
 4 Heppener        Mandy           0969 Scheldesport 191     215 220 226 215     00 1067  5
 5 Vloet           Jane van der    0960 RKHAV        188 197 203 203 207 211     05 1026  6
 6 Harinck         Angelique       0965 Souburg      184 200 200         207 215 00 1006  5
 7 Belle           Mia van         0970 Dynamica     176 186 191 184 200 200 200 15 0992  7
 8 Kleven          Lenie van       0990 AVVN Vlissin 180     194 194     203 211 00 0982  5
 9 Mol             Marina          0972 AV'56        178 191 197 197 203         00 0966  5

   starts  97
   JC03/04                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Abdallah        Jamal           0312 Scheldesport 250 250 250 250 250 250     05 1255  6
 2 Maat            Ralph de        0111 Scheldesport 241 241 241 233 241 233 233 15 1212  7
 3 Wieles          Chris           0069 Scheldesport 233 220 233 241 226 226 220 15 1174  7
 4 Dikkenberg      Jesse van den   0156 AV'56        226 226 220 226 233 215     05 1136  6
 5 Zeeuw           Tobias de       0100 Scheldesport 220 233 226 211 220 211 215 15 1129  7
 6 Os              Martijn van     0008 RKHAV        211 207 211 207 211     207 05 1052  6
 7 Dobbelaar       Jonathan        0078 Scheldesport 207 215 203     203 203     00 1031  5
 8 Bouwhuizen      Dylan           0225 RKHAV        203 197 207 197     200 211 05 1023  6
 9 Vierbergen      Mats            0161 RKHAV        197 191 197 203 207     200 05 1009  6
10 Noordijk        Bryan           0091 Scheldesport 194 188 188 194 200 197 194 15 0994  7
11 Oele            Sven            0032 AV'56        191 180 191     197 194 197 05 0975  6

   starts  92
   MC03/04                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Acker           Emma van        0150 RKHAV        241 241 250 250 250 220 207 15 1247  7
 2 Houtzager       Ruchama         0258 Delta Sport  233 250 207 241 241 203 211 15 1191  7
 3 Goudswaard      Ilse            0253 Delta Sport  215 220 233 233 220 226 200 15 1147  7
 4 Kapteijn        Lisa            0049 AV'56        226     241 211 233 207 197 05 1123  6
 5 Leenheer        Fleur           0257 Delta Sport  207 211 220 226 207 211 203 15 1090  7
 6 Verbrugge       Mette           0064 AV'56            226 226     226 215 194 00 1087  5
 7 Baar            Sanne de        0035 AV'56        211 207 211 215 215 200 191 15 1074  7
 8 Exter           Eva den         0314 RKHAV        220 215     220 211 197     00 1063  5

   starts  68
   JD05/06                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Verbrugge       Ipe             0066 AV'56        233     241 250 250     241 00 1215  5
 2 Maat            Fabian de       0112 Scheldesport 215 241 226 233 233 241 215 15 1189  7
 3 Schuit          Daan            0236 Scheldesport 186 226 207 226 241 250 226 15 1184  7
 4 Bouwhuizen      Robin           0224 RKHAV        197 233 233 220 226 226 211 15 1153  7
 5 Pijnen          Benjamin        0108 Scheldesport 191 220 215 203 220 203 188 15 1076  7
 6 Kabbedijk       Twan            0386 Delta Sport      211 220 211 211 207 200 05 1065  6
 7 Steenblok       Koen            0114 AV'56        203     200 215 207 220     00 1045  5
 8 Koole           Stijn           0302 Dynamica     200 215 211         211 207 00 1044  5
 9 Koopman         Kasper          0053 Dynamica     170 203 197 207 215     197 05 1024  6
10 Dobbelaar       Lukas           0077 Scheldesport 180 207 194     203 215     00 0999  5
11 Vael            Luca            0036 Dynamica     182 200 188 200 197 194     05 0984  6
12 Kapteijn        Mart            0048 AV'56        184     203 191 200 200     00 0978  5
13 Broeksma        Silas           0449 AV'56                191 188 188 191 194 00 0952  5
14 Verschuren      Niels           0084 Scheldesport 174 191 184 180 191     184 05 0935  6
15 Dees            Rody            0028 AV'56        166     178 178 186 176 176 05 0899  6

   starts  138
   MD05/06                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Graaf           Amy de          0151 AV'56        250     250 250 250     250 00 1250  5
 2 Lorier          Lisanne         0042 Dynamica     215 241 241 241     241 241 05 1210  6
 3 Keijmel         Myrthe          0071 Scheldesport 203 233 226 226 241 233 211 15 1174  7
 4 Maranus         Femke           0052 Dynamica     226 250 233 233     220 220 05 1167  6
 5 Kraker          Yasmine de      0124 Dynamica     194 226 211 197 226 226 233 15 1137  7
 6 Vierbergen      Kirsten         0160 RKHAV        180 220 203 211 233     200 05 1072  6
 7 Luijk           Zoe van         0045 AV'56        159 215 197 215 215 211 194 15 1068  7
 8 Karelse         Yara            0127 AV'56        170     215 203 220 207 203 05 1053  6
 9 Exter           Ann den         0228 RKHAV        166 211 188 188 211     188 05 0991  6
10 Sluijs          Femke van       0012 AV'56        158     178 182 203 188     00 0909  5

   starts  119
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpA2 07                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Joppe           Zedie           0118 Flakkee      241 250 241 250     241 241 00 1223  6
 2 Engels          Ivar            0059 Dynamica     226 241 250 241 250 233 220 00 1215  7
 3 Schletterer     Julius          0129 Dynamica     233     233     233 250 250 00 1199  5
 4 Wieles          Viktor          0070 Scheldesport 200 233 226 233 226 226 226 00 1144  7
 5 Willemse        Bram            0216 Dynamica     197         220 220 220 215 00 1072  5
 6 Oele            Niels           0033 AV'56        184 215 220     215 211 207 00 1068  6
 7 Zandstra        Lucas           0094 Scheldesport 191 220 215 215 203 207 203 00 1060  7
 8 Lous            Jochem          0062 Dynamica     176 211 211 211 200 203 200 00 1036  7

   starts  71
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpA1 08                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Boogaard        Ezra            0020 Dynamica     233 250 250 250 250 250 250 00 1250  7
 2 Verbiest        Kyano           0086 Scheldesport 215 241 241 233 241 241 241 00 1205  7
 3 Giele           Midas           0072 Scheldesport 203 233 226 220 226 226 226 00 1137  7
 4 Beuns           Jens            0115 AV'56        200 211 203 215 233 233 215 00 1107  7
 5 Noordijk        Lyam            0090 Scheldesport 194 220 211 211 215 220 211 00 1077  7
 6 Jonge           Dylano de       0056 Nieuwdorp    174 203 200         211 207 00 0995  5

   starts  81
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MpA2 07                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Wibbelink       Felien          0010 Dynamica     250 250 250 250 250 250 250 00 1250  7
 2 Geus            Brigitte de     0007 AV'56        220     233 241 241     233 00 1168  5
 3 Hamer           Benthe den      0102 Scheldesport 211 241 226 233 233 226 226 00 1159  7
 4 Steigerwald     Myrthe          0011 AV'56        215 233 220     226 220 211 00 1114  6
 5 Goudswaard      Lieke           0256 Delta Sport  191 215 215 220 220 233 220 00 1108  7
 6 Crombeen        Evita           0132 RKHAV        184 211 203 215 215 215 215 00 1071  7
 7 Peeters         Demi            0075 Scheldesport 186 220 207 211 207 211 200 00 1056  7
 8 Luijk           Tess van        0046 AV'56        182 197 200 207     203 197 00 1004  6

   starts  80
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MpA1 08                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Mol             Elise           0251 AV'56        215 250 241 250 226 250 226 00 1217  7
 2 Pijnen          Valerie         0107 Scheldesport 233 241 233 241 233 233 220 00 1181  7
 3 Wilhelm         Nienke          0242 Scheldesport 197 226 211 220 215 226 215 00 1102  7
 4 Damme           Marit van       0095 Scheldesport 188 220 226 211 211 220 211 00 1088  7
 5 Zahradnik       Iris            0238 Scheldesport 207 233 203 215 220         00 1078  5
 6 Dobbelaar       Rebekka         0076 Scheldesport 182 207 207     203 207     00 1006  5

   starts  69
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpB  09                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Bareman         Daniel          0239 Scheldesport 233 250 250 250 250 250 250 00 1250  7
 2 Vegt            Thijs van der   0254 Delta Sport  203     241 233 233 226 226 00 1159  6
 3 Boonman         Jasper          0348 Dynamica         241 233 211 226     233 00 1144  5
 4 Duinkerke       Pepijn          0103 Scheldesport 200 233 215 226 220     215 00 1109  6
 5 Berman          Florian         0313 AV'56        176 220 211 220 215 211 211 00 1077  7

   starts  67
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpC  10+                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Luijk           Daan van        0047 AV'56        211 250 241 250 250 250 241 00 1241  7
 2 Driedijk        Aneirin         0414 Dynamica             233 250 241 241 250 00 1215  5
 3 Waesberghe      Michael van     0143 RKHAV        200 241 226 226 233 207 233 00 1159  7

   starts  54
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MpB  09                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Joppe           Daphne          0119 Flakkee      220 250 241 233 250 250 250 00 1241  7
 2 Vloet           Sabine van der  0142 RKHAV        241 233 250 250     233     00 1207  5
 3 Zandstra        Liselotte       0093 Scheldesport 226 241 226 241 241 241 241 00 1205  7
 4 Pijnen          Victoria        0106 Scheldesport 207 226 215 226 233 220 233 00 1138  7
 5 Hommers         Esmee           0087 Scheldesport 200 207 211     226 207     00 1051  5

   starts  49
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MpC  10+                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Kraker          Aimee de        0125 Dynamica     241 250 241 250 250 250 250 00 1250  7
 2 Lijs            Nova de le      0391 Wielingen        241 233 241 226 233 233 00 1181  6
 3 Schuit          Senna           0237 Scheldesport 226         226 233 226 241 00 1152  5
 4 Peeters         Maida           0074 Scheldesport 220 226 226 220     220 220 00 1112  6

   starts  34
   totaal  1910 starts

 
Laatste reacties:
Jan Roose: Nieuwe Hardloopwedstrijd….. 1e..
Jan Roose: Nieuwe Hardloopwedstrijd….. 1e..
Jan Roose: Nieuwe Hardloopwedstrijd….. 1e..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
20-09: Track Meeting Wageningen (2)
5000 m Marijke de Visser (ZR + PR)16.11.96  Vse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.53  JoA
15-09: 40e Bikse Natuurmarathon Hilvarenbeek (6)
marath Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27)3.48.23  V50
marath Guy van Driessche (PR 3.19.20)3.48.23  M50
marath Robert Carol (PR 3.15.57)3.53.05  M50
halve Bram Verhage (PR 1.26.01)1.34.12  M55
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.06  M35
10 km Jack Suijkerbuijk (PR 42.35)49.26  M60
15-09: Door Dik en Dun Steenbergen (4)
10 km Lion Baas (PR 38.59)39.49  M40
10 km Ronald Geertse (PR 39.02)44.36  M35
10 km Andre Meijers (PR 42.14)44.51  M45
10 km Jacqueline Meijers (PR 54.04)58.21  V45
08-09: Marathon Munster (1)
marath Marcel van Delden (PR 3.19.18)3.41.54  M50
08-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (1)
halve Heddie Nieuwdorp (PR 1.20.40)1.23.32  M60
08-09: Quikrun Roosendaal (6)
10 km Lion Baas (PR)38.59  M40
10 km Marco Olivier (PR)44.42  M45
10 km Nancy Koch (PR)48.12  Vse
10 km Rosette Verkaart (PR)50.09  V40
10 km Jacqueline Meijers (PR)54.04  V45
5 km Andre Meijers (PR)19.43  Mse
07-09: Halve Marathon Evergem (11)
07-09: Kramp Run Varsseveld (1)
5 km Tim van den Broeke (ZR + PR)14.37  Mse
03-09: Baanwedstrijd Vlissingen (11)
01-09: 31e Tilburg Ten Miles  (29)
30-08: Track Meeting Utrecht (5)
29-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen (1)
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam (2)
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (3)
09-08: Track Meeting Utrecht (2)
03-08: Memorial Rasschaert Ninove (1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag (8)
Atletiek Zeeland © 2019