maandag 17 juni 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
10-06: Hardloopschema’s
03-06: Het bloed kruipt, maar het moet wel leuk blijven
17-05: Nieuwe kampioenen dankzij ketonenbier
02-05: Weinig hardloopnieuws
11-04: De belangrijkste kilometer
04-04: Crossen in Zeeland
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-06: Track Meeting Utrecht
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg
za 22-06: Rondje Veerse Meer Middelburg
zo 23-06: Grote Prijs Lokeren
zo 23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal
di 02-07: Boulevardloop IJzendijke
wo 03-07: 30e Stratenloop Zoutelande
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke
vr 12-07: Track Meeting Utrecht
za 13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle
Recente uitslagen meer uitslagen
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg
wo 12-06: 3e Hoek Run (61)
vr 07-06: 19e Stadsloop Middelburg
wo 29-05: 11e Stadsloop Biervliet (162)
zo 26-05: 7e Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk
vr 24-05: 4e Gaperloop Gapinge (243)
zo 19-05: 9e Halve van Renesse (492)
za 18-05: Krammer Run Bruinisse (93)
za 18-05: Lenteloop Terneuzen (93)
za 11-05: 23e Meidoornloop Nisse (349)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Jules Unlimitedloop
Breskens, zondag 10 december 2017 - Organisatie: Wielingen
18 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Edwin de la RuelleKoewacht1.05.45M50   16.426  3:394.56
2  Jan RiemensWatervliet1.10.12Mse   15.385  3:544.27
3  Erik CapponZuidzande1.10.34M50   15.305  3:554.25
4  Sjaak LuteijnOostburg1.10.50M60   15.247  3:564.24
5  Amor MaertensNummer 11.11.49Mse   15.038  3:594.18
6  Jori de CaluweWachtebeke1.12.14Mse   14.952  4:014.15
7  Matti BuysseStekene1.12.25Mse   14.914  4:014.14
8  Marco de FeijterSchoondijke1.13.04Mse   14.781  4:044.11
9  Mark DhuyvetterBiervliet1.14.00Mse   14.595  4:074.05
10  Marco RiemensWatervliet1.14.36Mse   14.477  4:094.02
11  Frederique BurkinZuidzande1.16.00V45   14.211  4:133.95
12  Gert SchoorsAdegem1.18.00Mse   13.846  4:203.85
13  Jeroen DellaertGroede1.18.02Mse   13.840  4:203.84
14  Gino GeselleBentille1.18.11Mse   13.814  4:213.84
15  Aschwin van den AbeeleMiddelburg1.18.20Mse   13.787  4:213.83
16  Leon van BavinchovenTerneuzen1.21.05M45   13.320  4:303.70
17  John BitchBreskens1.21.20Mse   13.279  4:313.69
18  Simon de FeijterSchoondijke1.26.25Mse   12.498  4:483.47
19  Jurgen WillemsenSchoondijke1.29.05Mse   12.123  4:573.37
20  Jacqueline MaasZuidzande1.34.45V50   11.398  5:163.17
21  Randy De MolWaasmunster1.43.37Mse   10.423  5:452.90
22  Jorien Boidin de DieOostburg1.45.09Vse   10.271  5:512.85
23  Wim SmetGroede1.48.30Mse   9.954  6:022.76
Mannen: 20 (86.96%) => M45=1 - M50=2 - M60=1 - Mse=16
9 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Dante de RuijsscherOostburg34.40Mse   15.577  3:514.33
2  Patrick van QuekelbergheAardenburg38.20M50   14.087  4:163.91
3  Francois van de BroeckeBreskens38.24M45   14.063  4:163.91
4  Marc LauwersGrimbergen39.18Mse   13.740  4:223.82
5  Walther MurreZaamslag39.21M50   13.723  4:223.81
6  Lennart NicolaiBreda39.41Mse   13.608  4:253.78
7  Frans DaalmanBreskens40.59Mse   13.176  4:333.66
8  Bart DejaegherDiksmuide41.16Mse   13.086  4:353.63
9  Michel de RuijsscherBreskens41.23M45   13.049  4:363.62
10  Marcel RooseBreskens42.30Mse   12.706  4:433.53
11  Jaap van der VeenTerneuzen42.31M50   12.701  4:433.53
12  Arjen LuteijnOostburg44.03Mse   12.259  4:543.41
13  Isabel VandewalleIeper45.08Vse   11.965  5:013.32
14  Petra FaberAmsterdam45.09Vse   11.960  5:013.32
15  Anita SiposBreda45.31Vse   11.864  5:033.30
16  Ronny VersluysZuidzande45.58M45   11.748  5:063.26
17  Fred VermeireBreskens46.45M50   11.551  5:123.21
18  Piet de Visseroostburg47.22Mse   11.400  5:163.17
19  Jan Piet FlikweertOostburg47.24M55   11.392  5:163.16
20  Toni LuteijnRetranchement48.50M45   11.058  5:263.07
21  Anne-Marie ThomaesHoofdplaat49.00Vse   11.020  5:273.06
22  Tonny van MulkenBreskens49.23M60   10.935  5:293.04
23  Michel de MeijerCadzand49.24Mse   10.931  5:293.04
24  George SchanckOostburg50.48M35   10.630  5:392.95
25  Annemieke RijnbergZuidzande50.52V50   10.616  5:392.95
26  Rik van SchuurOostburg51.36M65   10.465  5:442.91
27  Tony LinkDe Meern55.15Mse   9.774  6:082.71
Mannen: 22 (81.48%) => M35=1 - M45=4 - M50=4 - M55=1 - M60=1 - M65=1 - Mse=10
Vrouwen: 5 (18.52%) => V50=1 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Dante de Ruijsscher34:40Patrick van Quekelberghe38:20Francois van de Broecke38:24Isabel Vandewalle45:0827
2014Sjaak Luteijn36:09Chris Steenbakker38:29Amor Maertens38:39Myrthe Faro44:4546


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.146 seconden nodig om deze lijst met 50 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
09-12-2018 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen0
13-12-2015 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen581
14-12-2014 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen983
08-12-2013 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen1241
16-12-2012 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen1325
12-12-2010 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen1383
20-12-2009 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen1145
16-12-2007 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen960

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
15-06: Nijmegen Global Athletics (3)
5000 m Patrick de Vos (PR)15.41.02  Mse
1500 m Yunis Stitan (PR 3.55.57)3.59.34  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR)4.04.90  JoA
15-06: Maasdijkmarathon (1)
marath Peter Biewenga (PR)2.56.12  Mse
13-06: Track Meeting Dordrecht (3)
3000 m Bart van Trigt (PR 9.02.32)9.04.19  Mse
3000 m Abraham Mehari (PR 9.34.69)9.36.18  JoA
3000 m Wouter Schets (PR)9.52.12  JoB
10-06: Pinksterwedstrijd Hulst (10)
08-06: Memorial Jos Verstockt Lier (1)
08-06: 48e Gouden Spike Leiden (3)
08-06: 37e Lenteloop Papendrecht (1)
02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (52)
01-06: Baanwedstrijd Zierikzee (18)
01-06: Putbosmeeting Oordegem (4)
30-05: Harry Schulting Games Vught (1)
28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (9)
26-05: Rock 'n' Roll Marathon Liverpool (6)
25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem (6)
24-05: Track Meeting Utrecht (4)
19-05: Leiden Marathon (10)
18-05: Ter Specke Bokaal Lisse (1)
18-05: Marathon Helsinki (5)
16-05: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (3)
15-05: Avondbaanwedstrijd Dongen (1)
12-05: Great Breweries Marathon Puurs (11)
11-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (3)
09-05: Track Meeting Barendrecht (5)
07-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (12)
05-05: 2e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (5)
03-05: Avondbaanwedstrijd Zierikzee (34)
03-05: Track Meeting Utrecht (4)
01-05: Knokke 10 KM (8)
01-05: Tungri Run Tongeren (1)
01-05: Belgisch Studenten Kampioenschap Oordegem (1)
28-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (34)
28-04: London Marathon Londen (1)
Atletiek Zeeland © 2019