woensdag 17 januari 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
31-12: Erwin Harmes en Marlies Kort domineren Tankloop
30-12: Yunis Stitan verrassende winnaar van 47e Kerstloop
23-12: Oegandees Aggrey Agaba wint 18e Aagtekerkerun
22-12: De beste stuurlui staan aan wal
21-12: Verslag van de 18e Aagtekerkerun
11-12: De ene crosser is de andere niet
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 20-01: 1e Dow trimloop Terneuzen
za 27-01: 4e Scheldesport cross Westdorpe
za 27-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe
za 03-02: 20e Rammekensloop Ritthem
za 03-02: Berlaerloop Koewacht
zo 04-02: Midwinter Marathon Apeldoorn
zo 04-02: 27e Midwinter Halve Marathon Cadzand
za 10-02: Erpelkappersloop Axel
za 10-02: 24e Grevelingen cross Bruinisse
zo 11-02: 41e Groet uit Schoorl Run
za 17-02: 13e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 17-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen
zo 18-02: 7e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
Recente uitslagen meer uitslagen
za 13-01: 46e Deltacross Westenschouwen (247)
za 13-01: 20e Steense Rattenloop Sint Jansteen (123)
zo 07-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (98)
za 06-01: 57e Wallenloop Goes (134)
za 06-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (211)
vr 05-01: Ondoloop Sint Laurens (56)
zo 31-12: Tankloop Westkapelle (418)
zo 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet (103)
za 30-12: Eindejaarscross Axel (217)
di 26-12: Kerstloop Dishoek (606)
za 16-12: Kriekeloop Clinge (110)
za 16-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
za 16-12: 18e Aagtekerke Run (458)
zo 10-12: Jules Unlimitedloop Breskens (50)
za 09-12: Halve Marathon Terneuzen (142)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
7e Ten Miles
Zierikzee, zaterdag 24 juni 2017 - Organisatie: Delta Sport
10 km >> Zeeuws record staat met 29.02 min. vanaf 01-04-1992 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Mart Goudzwaard (PR 43.05)Zonnemaire43.57Mse   13.652  4:24
2  Maurice Steketee (PR 41.35)Middelburg45.40M35   13.139  4:34
3  Henry van Klinken (PR 47.36)Delta Sport49.27Mse   12.133  4:57
4  Leon de Munnik (PR 41.39)Delta Sport49.59M45   12.004  5:00
5  Petra Bokhove (PR 50.21)Zierikzee51.19Vse   11.692  5:08
6  Arthur Stijns (PR 51.42)Dynamica53.10M65   11.285  5:19
7  Krista Voorham (PR 47.54)Delta Sport53.12V40   11.278  5:19
8  Richard de Vlaam (PR 55.19)Delta Sport58.21Mse   10.283  5:50
9  Aad KattemolleDelta Sport58.22Mse   10.280  5:50
10  Els van Zwieten (PR 56.04)Delta Sport1.02.16V70   9.636  6:14
11  Karin de Rijke (PR 56.57)Colijnsplaat1.02.17Vse   9.633  6:14
12  Hennie KunstZierikzee1.06.46Mse   8.987  6:41
13  Cor Muller (PR 43.50)Delta Sport1.09.01M75   8.694  6:54
Vrouwen: 4 (30.77%) => V40=1 - V70=1 - Vse=2
10 EM >> Zeeuws record staat met 47.01 min. vanaf 18-09-1988 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Erwin Harmes (PR 52.56)Gonz├ílez Running53.41M35   17.983  3:20
2  Ludolf Reijntjes (PR)Delta Sport1.03.32M50   15.195  3:57
3  Bas Groothedde (debuut)Delta Sport1.04.29M45   14.971  4:00
4  Monique Verschuure (PR)AV '561.04.57V35   14.864  4:02
5  Peter Meeuwsen (PR 1.03.25)Krabbendijke1.04.58Mse   14.860  4:02
6  Jan Rouwendaal (debuut)Vogelwaarde1.05.32M35   14.731  4:04
7  Marcel Kieboom (debuut)Delta Sport1.07.03Mse   14.398  4:10
8  Berry Simonse (PR 1.06.40)AV '561.07.25M45   14.320  4:11
9  Lion Baas (PR)Vlissingen1.08.11M40   14.159  4:14
10  Jan van GentSpirit Oud Beijerland1.09.06M55   13.971  4:18
11  Robert Verwijs (PR 1.08.31)Delta Sport1.10.00M35   13.791  4:21
12  Remco Kapteijn (PR 1.07.01)AV '561.10.22M45   13.720  4:22
13  Koen KraaijenbrinkRenesse1.11.30Mse   13.502  4:27
14  William de Jonge (debuut)Nieuwdorp1.11.31M45   13.499  4:27
15  John Overweel (PR 54.35)Dynamica1.11.33M65   13.493  4:27
16  Peter Vader (PR 56.52)Delta Sport1.11.36M55   13.483  4:27
17  Cor Kloet (PR)Delta Sport1.11.41M60   13.468  4:27
18  Gerwin Zondervan (PR)AV '561.13.27M45   13.144  4:34
19  Bram Kotvis (PR)Delta Sport1.14.04M55   13.034  4:36
20  Stefan Mesu (debuut)Kapelle-Biezelinge1.14.28M35   12.964  4:38
21  Jacob Holwerda (debuut)Dreischor1.14.33M35   12.950  4:38
22  Co de Feijter (PR 1.09.32)Delta Sport1.14.43M50   12.921  4:39
23  Jos Geluk (PR 1.07.10)Delta Sport1.15.19M55   12.818  4:41
24  Erwin Clowting (PR 1.13.54)Dynamica1.15.25M55   12.801  4:41
25  Kees van der Heijden (PR)Dynamica1.15.35M45   12.773  4:42
26  Henny Strating (PR 1.14.52)AV '561.16.16V45   12.658  4:44
27  Gerrit Spaans (PR 1.14.57)AV '561.16.17M65   12.655  4:44
28  Edwin de Vlieger (PR)Scharendijke1.16.28M45   12.625  4:45
29  Berry Lindenbergh (debuut)Zierikzee1.16.50M35   12.565  4:47
30  Jaap Flikweert (debuut)Delta Sport1.18.31M55   12.295  4:53
31  Marcel Engel (PR 1.08.59)Delta Sport1.19.28M45   12.148  4:56
32  Ilse Verwijs (PR)Delta Sport1.20.02V35   12.062  4:58
33  Rian Flikweert (PR 1.17.44)Dynamica1.20.12V55   12.037  4:59
34  John Guequierre (PR 56.23)Dynamica1.21.35M65   11.833  5:04
35  Jurgen Philipsen (PR)Middelburg1.22.40M35   11.678  5:08
36  Adriaan LodderSommelsdijk1.23.01M45   11.629  5:10
37  Piet Beijer (PR 1.18.37)Dynamica1.24.22M65   11.443  5:15
38  Arwin Schot (debuut)Zierikzee1.25.44M50   11.260  5:20
39  Martin TroostSommelsdijk1.26.01M35   11.223  5:21
40  Jacqueline LodderFlakkee1.26.10V45   11.204  5:21
41  Jules van den Doel (PR 1.23.37)Delta Sport1.26.12M50   11.200  5:21
42  Chris de Koe (PR 57.51)Vlissingen1.29.01M65   10.845  5:32
43  Adrie van Bavel (debuut)Delta Sport1.29.26M55   10.795  5:33
44  Ilonka de Vlaam (debuut)Delta Sport1.29.59V40   10.729  5:36
45  Sylvia Glerum (PR)Delta Sport1.30.01V40   10.725  5:36
46  Sanne GuddeZierikzee1.39.19Vse   9.720  6:10
47  Henk de Kiewit (PR 1.34.19)AV '561.39.20M35   9.719  6:10
Mannen: 39 (82.98%) => M35=9 - M40=1 - M45=9 - M50=4 - M55=7 - M60=1 - M65=5 - Mse=3
Vrouwen: 8 (17.02%) => V35=2 - V40=2 - V45=2 - V55=1 - Vse=1

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Erwin Harmes53:41Ludolf Reijntjes1:03:32Bas Groothedde1:04:29Monique Verschuure1:04:5747
2016Ronnie Overgaauw56:20Sander Post56:58Peter Balkenende59:32Carolien van de Kreeke1:05:0565
2015Hamid El Mouaziz50:46Erwin Harmes52:56Niels Damen58:13Monique Verschuure1:05:1173
2014Erwin Harmes54:05Marco Geldof59:51Niels Goudswaard1:01:18Leonie Ton1:08:5877
2013Niels Goudswaard59:43Johnny Arensman59:47Wilko de Vos59:49Monique Verschuure1:06:3568
2012Ronnie Overgaauw56:12Fouad Fertoute56:44Huub van Noorden1:00:02Anjolie Engels1:03:3987
2011Tim Pleijte55:19Fouad Fertoute55:37Erwin Harmes55:38Anjolie Engels1:00:35100


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.344 seconden nodig om deze lijst met 60 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
10-12-2016 6e Ten MilesZierikzeeDelta Sport574
12-12-2015 5e Ten MilesZierikzeeDelta Sport1205
13-12-2014 4e Ten MilesZierikzeeDelta Sport1527
07-12-2013 3e Ten MilesZierikzeeDelta Sport2022
01-12-2012 2e Ten MilesZierikzeeDelta Sport2656
03-12-2011 1e Ten MilesZierikzeeDelta Sport3233

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-01: 46e Halve van Egmond (14)
17-12: 12e Spark marathon Spijkenisse (11)
26-11: Halve Marathon Tarragona (1)
26-11: Firenze Marathon Florence (4)
19-11: Ronde Venen Marathon Abcoude (2)
19-11: 34e Zevenheuvelenloop Nijmegen (72)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018