woensdag 18 juli 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
08-06: De laatste Lepraloop!
28-05: Organiseren met de nieuwe privacywet
27-05: Erwin Adan en Anjolie Engels sterksten in Halve van Renesse
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle
di 24-07: 4e Zomerloop Groede
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede
vr 27-07: 45e Noormannenloop Westkapelle
za 28-07: Memorial Rasschaert Ninove
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
vr 03-08: Track Meeting Utrecht
za 04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk
vr 17-08: 4e Goes on Track
Recente uitslagen meer uitslagen
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke (236)
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad (46)
za 07-07: Ronde van Sint Kruis (25)
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande (192)
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke (74)
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle (95)
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg (149)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
1e Natuurloop
Retranchement, zondag 12 november 2017 - Organisatie: Wielingen
9.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Angelo van NevelZedelgem39.55Mse   14.580  4:07
2  Sjaak LuteijnOostburg40.42M60   14.300  4:12
3  Edwin de la RuelleKoewacht42.16M50   13.770  4:21
4  Dante de RuijsscherOostburg42.18Mse   13.759  4:22
5  Simon de ClerckNieuwvliet42.20M35   13.748  4:22
6  Erik CapponZuidzande42.32M50   13.683  4:23
7  Michael den HamerHoek42.55Mse   13.561  4:25
8  Marco de FeijterSchoondijke44.10Mse   13.177  4:33
9  Frederique VersluijsZuidzande44.22V45   13.118  4:34
10  Patrick van MorrelgemSluis44.28Mse   13.088  4:35
11  Mark DhuyvetterBiervliet44.34Mse   13.059  4:36
12  Robert VroonBreskens45.03M45   12.919  4:39
13  Marco ScherbeijnCadzand45.06M45   12.905  4:39
14  Ronny TresonieSluis45.25Mse   12.815  4:41
15  Maxime VermettenMertsel46.48Vse   12.436  4:49
16  David MestdaghSint Michiels47.20Mse   12.296  4:53
17  Jimmy BlaakmanGroede47.44Mse   12.193  4:55
18  John BirchBreskens48.20Mse   12.041  4:59
19  Menno den DekkerTerneuzen48.28Mse   12.008  5:00
20  Bart DejaegherLeke-Diksmuide48.35Mse   11.979  5:01
21  Jeroen de VriesIJzendijke48.43M45   11.947  5:01
22  Niek WielandAxel49.08M40   11.845  5:04
23  Kenny LannoyKnokke-Heist49.25Mse   11.777  5:06
24  Frank VerschorreBreskens49.30Mse   11.758  5:06
25  Michel BuijckMiddelburg49.32M40   11.750  5:06
26  Frans DaalmanBreskens49.38Mse   11.726  5:07
27  Koen HamelinkNieuwvliet49.47Mse   11.691  5:08
28  Michel de RuijsscherBreskens50.02M45   11.632  5:09
29  Simon de FeijterBreskens50.15Mse   11.582  5:11
30  Arjen LuteijnOostburg50.25Mse   11.544  5:12
31  Harold de MaatTerneuzen50.37M45   11.498  5:13
32  Kristien LaeverenBornem50.52Vse   11.442  5:15
33  Jurgen WillemsenSchoondijke51.42Mse   11.257  5:20
34  Dimmy IvensSchoondijke51.55Mse   11.210  5:21
35  Edwin RiemensAxel52.29Mse   11.089  5:25
36  Niek VerbekeIJzendijke53.29Mse   10.882  5:31
37  Miet VyncheMaldegem54.13Vse   10.735  5:35
38  Stephanie vanPouckeBreskens55.18Vse   10.524  5:42
39  Jan Piet FlikweertOostburg56.03M55   10.384  5:47
40  Ronny SavelsWestkapelle (B)56.04Mse   10.380  5:47
41  Karel van EetveltBornem58.15Mse   9.991  6:00
42  Astrid van der VeenEnschede1.06.11Vse   8.794  6:49
43  Karin den DekkerTerneuzen1.08.20V40   8.517  7:03
44  Karel TobbackPuurs1.13.27Mse   7.924  7:34
Mannen: 37 (84.09%) => M35=1 - M40=2 - M45=5 - M50=2 - M55=1 - M60=1 - Mse=25
Vrouwen: 7 (15.91%) => V40=1 - V45=1 - Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Angelo van Nevel39:55Sjaak Luteijn40:42Edwin de la Ruelle42:16Frederique Versluijs44:2244
2016Stefaan Vanneste39:07Edwin de la Ruelle39:19Angelo van Nevel39:40Ann Vergote57:0932
2015Martijn de Kok37:06Bart Bleyaert38:37Sander Post39:14Myrthe Faro53:0635

4.3 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Wannes DejaegherDiksmuide17.24Mse   14.828  4:03
2  Amor MaertensBreskens18.49Mse   13.711  4:23
3  Carlo DepreZuidzande20.15Mse   12.741  4:43
4  Floris HuighSchoondijke20.54Mse   12.344  4:52
5  Peter van WaesAardenburg21.15M55   12.141  4:57
6  Johan HuighSchoondijke21.56M55   11.763  5:06
7  Angela BuijckMiddelburg22.11Vse   11.630  5:10
8  Isabel VandewalleIeper22.12Vse   11.622  5:10
9  Jacques ZamanTerneuzen22.20M55   11.552  5:12
10  Niek RijnbergZuidzande22.27M50   11.492  5:13
11  Kurt de MuytDamme22.52Mse   11.283  5:19
12  Tianda Donker CurtiusSchoondijke23.05Vse   11.177  5:22
13  Jaap van der VeenTerneuzen23.09M50   11.145  5:23
14  Rini FenijnNieuwvliet23.20Mse   11.057  5:26
15  Rudie HogervorstAardenburg23.32M50   10.963  5:28
16  Guido VanderijseDamme23.39Mse   10.909  5:30
17  Corinne MaertensBreskens23.44Vse   10.871  5:31
18  Giovanni BoumanOostburg24.44Mse   10.431  5:45
19  M. FieretTerneuzen24.45Mse   10.424  5:45
20  Toni LuteijnRetranchement25.04M45   10.293  5:50
21  Marc van WaesIJzendijke25.47M70   10.006  6:00
22  Anne-Mie DeprettereMoerkerke26.05Vse   9.891  6:04
23  Michel de MeijerCadzand26.08Mse   9.872  6:05
24  Annemiek RijnbergZuidzande26.25Vse   9.767  6:09
25  Rik van SchuurOostburg26.26M65   9.760  6:09
26  Katrien VervarckeOostkerke26.45Vse   9.645  6:13
27  Ann VergroteDiksmuide27.58Mse   9.225  6:30
28  Daisy van de VeldeOostburg30.02Vse   8.590  6:59
29  Lisette de NeveSchoondijke30.28Vse   8.468  7:05
Mannen: 20 (68.97%) => M45=1 - M50=3 - M55=3 - M65=1 - M70=1 - Mse=11
Vrouwen: 9 (31.03%) => Vse=9

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Wannes Dejaegher17:24Amor Maertens18:49Carlo Depre20:15Angela Buijck22:1129
2016Kevin Strubbe17:43Wannes Dejaegher19:59Patrick van Quekelberghe20:09Roos de Smit21:4725
2015Kevin Strubbe17:23Wannes Dejaegher17:32Amor Maertens19:46Stephanie van der Veen24:1621


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.087 seconden nodig om deze lijst met 73 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
25-02-2018 3e NatuurloopCadzandWielingen0
11-03-2018 4e NatuurloopCadzand-BadWielingen0
31-12-2017 2e NatuurloopNieuwvlietWielingen0
13-11-2016 NatuurloopCadzandWielingen375
31-12-2015 2e NatuurloopCadzandWielingen616
15-11-2015 1e NatuurloopCadzand-BadWielingen633
17-02-2013 NatuurloopCadzand-BadWielingen778
18-11-2012 NatuurloopCadzandWielingen937
06-03-2011 NatuurloopCadzand-BadWielingen1116
17-02-2008 NatuurloopNieuwvliet-BadWielingen564
02-03-2008 NatuurloopCadzand-BadWielingen650
31-12-2007 NatuurloopNieuwvliet-BadWielingen703
06-03-2005 NatuurloopCadzand-BadWielingen510
15-02-2004 NatuurloopNieuwvliet-BadWielingen396

 
Laatste reactie:
Jan Roose: De Levensduur Van Hardloopweds..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
1500 m Chris de Smit (PR 4.29.70)4.38.26  M35
800 m Wouter Verstraate (PR 1.58.48)1.58.99  Mse
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
800 m Viktor Beelen (PR 2.05.32)2.07.80  Mse
100 m Mariska Bun (PR 12.11)12.42  Vse
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
07-07: Chaamloop (2)
07-07: Arena Games Hilversum (3)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
23-06: Marathon Rond Sneek en Meer (6)
21-06: 19e Molenloop Stellendam (4)
20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (25)
17-06: Dwars door Geel (1)
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
14-06: Track Meeting Dordrecht (2)
13-06: Hardloopgala Gilze (9)
12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (24)
09-06: Baanwedstrijd Zierikzee (14)
09-06: 47e Gouden Spike Leiden (1)
09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht (2)
08-06: Nijmegen Global Athletics (3)
06-06: Pagnevaartloop Oudenbosch (4)
03-06: NK Masters Gouda (1)
03-06: 8e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (43)
02-06: Putbosmeeting Oordegem (10)
02-06: Van Goghloop Zundert (3)
01-06: Track Meeting Utrecht (5)
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
27-05: 28e Leiden Marathon (25)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
21-05: Pinksterwedstrijd Hulst (13)
21-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (9)
Atletiek Zeeland © 2018