zondag 17 november 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
31-10: De handrem
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
23-09: Veldloopbijeenkomst
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
zo 17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg
zo 24-11: Warandeloop Tilburg
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse
za 30-11: Grand Slam Vlissingen
za 30-11: Scheldesportloop Terneuzen
zo 01-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 07-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen
zo 15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse
za 21-12: 20e Aagtekerke Run
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel
Recente uitslagen meer uitslagen
za 16-11: Juul Van De Walleloop Nieuw-Namen (95)
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 10-11: Natuurloop Cadzand-Bad
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen (324)
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (105)
za 02-11: Appelloop Axel (94)
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst (109)
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand (76)
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (78)
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (121)
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg (108)
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande (1421)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

32e Moerschanscross

Hulst, zaterdag 4 november 2017 - Organisatie: RKHAV
9.45 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim van den BroekeDynamica31.35minMse   17.953  3:214.99-
2  Sander VercauterenSint-Pauwels31.41minMse   17.896  3:214.97+0:06
3  Frederic CappaertWaasland31.53minMse   17.784  3:224.94+0:18
4  Yunis StitanDelta Sport32.01minMse   17.710  3:234.92+0:26
5  Erwin HarmesGonzalez Running32.26minM35   17.482  3:264.86+0:51
6  Martijn de KokAV'5632.54minMse   17.234  3:294.79+1:19
7  Job de FeijterRKHAV33.04minMse   17.147  3:304.76+1:29
8  Patrick de VosAV'5634.10minMse   16.595  3:374.61+2:35
9  Yves VercammenWaasland34.12minM35   16.579  3:374.61+2:37
10  Eric WolfertFlakkee34.15minMse   16.555  3:374.60+2:40
11  Liam de MeyRKHAV35.02minM35   16.185  3:424.50+3:27
12  Sergio HarinckGonzalez Running35.12minJoA   16.108  3:434.47+3:37
13  Tim MessagieWaasland35.21minMse   16.040  3:444.46+3:46
14  Michiel LelieRKHAV36.09minMse   15.685  3:504.36+4:34
15  Boris de BruijnAV'5636.22minM35   15.591  3:514.33+4:47
16  Jan-Willem RoelseGonzalez Running36.54minMse   15.366  3:544.27+5:19
17  Arjo VerhageDynamica36.59minM45   15.331  3:554.26+5:24
18  Wilko de VosAV'5637.10minM50   15.256  3:564.24+5:35
19  Peter BalkenendeAV'5637.23minM50   15.167  3:574.21+5:48
20  Freek GoedhartFlakkee37.28minMse   15.133  3:584.20+5:53
21  Michael de HamerScheldesport37.29minM35   15.127  3:584.20+5:54
22  Simon de ClerckWielingen37.32minM35   15.107  3:584.20+5:57
23  Endy SlockScheldesport37.35minM40   15.086  3:594.19+6:00
24  Edwin de JaegerRKHAV37.47minM45   15.007  4:004.17+6:12
25  Johan KarelseAV'5638.14minM40   14.830  4:034.12+6:39
26  Piet van MourikDelta Sport38.19minM50   14.798  4:034.11+6:44
27  Chris de SmitRKHAV38.25minM35   14.759  4:044.10+6:50
28  Frank van den BrandenRKHAV38.27minM55   14.746  4:044.10+6:52
29  Jan Willem MeeuwseAV'5638.30minM55   14.727  4:044.09+6:55
30  Edwin van AlphenDynamica38.32minM45   14.715  4:054.09+6:57
31  Danny van de VoordeVolharding38.36minM35   14.689  4:054.08+7:01
32  Rini BruggemanAV'5638.38minM50   14.676  4:054.08+7:03
33  Martijn HoosemansDynamica38.52minM35   14.588  4:074.05+7:17
34  Monique VerschuureAV'5638.54minV35   14.576  4:074.05+7:19
35  Frederique BurkinWielingen38.58minV45   14.551  4:074.04+7:23
36  Bart VerhaegheKapelle-Biezelinge39.43minM35   14.276  4:123.97+8:08
37  Adriaan WielesScheldesport39.52minM45   14.222  4:133.95+8:17
38  Monica SanderseDynamica40.34minV35   13.977  4:183.88+8:59
39  Eline DesaunoisWaasland41.22minVse   13.707  4:233.81+9:47
40  Marcel SommeijerDynamica42.11minM45   13.441  4:283.73+10:36
41  Alwin de ZeeuwScheldesport42.13minM45   13.431  4:283.73+10:38
42  Albert PlatteeuwScheldesport42.18minM50   13.404  4:293.72+10:43
43  Johan LooijHerkingen43.12minMse   13.125  4:343.65+11:37
44  Katrien van GeertsomWaasland43.14minVse   13.115  4:343.64+11:39
45  Ivan VercauterenWaasland43.17minM45   13.100  4:353.64+11:42
46  Renate de ReusDynamica43.29minVse   13.039  4:363.62+11:54
47  Niek WielandAxel43.31minM40   13.029  4:363.62+11:56
48  Jacques ZamanScheldesport43.44minM55   12.965  4:383.60+12:09
49  Henk LousDynamica45.02minM55   12.591  4:463.50+13:27
50  John CompietRKHAV45.15minM45   12.530  4:473.48+13:40
51  Maurice SteketeeMiddelburg45.22minM35   12.498  4:483.47+13:47
52  William de JongeNieuwdorp45.48minM45   12.380  4:513.44+14:13
53  Berry KnibbelerScheldesport45.49minM55   12.375  4:513.44+14:14
54  Rinus van de WoestijneDynamica46.03minM35   12.313  4:523.42+14:28
55  Harold de MaatScheldesport46.07minM45   12.295  4:533.42+14:32
56  Leo KlaasseSpijkenisse46.22minM55   12.229  4:543.40+14:47
57  Kees van der HeijdenDynamica46.27minM45   12.207  4:553.39+14:52
58  Wilco FrankenRKHAV46.38minM45   12.159  4:563.38+15:03
59  Natasja BooijScheldesport46.40minV45   12.150  4:563.38+15:05
60  Durby MeijboomVlissingen46.54minV35   12.090  4:583.36+15:19
61  Siem CornelisseDynamica47.01minM65   12.060  4:593.35+15:26
62  Albregt BunderWalo47.03minM65   12.051  4:593.35+15:28
63  Roely PrengerDynamica47.14minVse   12.004  5:003.33+15:39
64  Ron DellebekeDynamica47.24minM55   11.962  5:013.32+15:49
65  Nico MahuStekene47.37minM35   11.908  5:023.31+16:02
66  Jos de KreekScheldesport47.56minM50   11.829  5:043.29+16:21
67  Rene GoetheerWolphaartsdijk48.14minM45   11.755  5:063.27+16:39
68  Rudie HogervorstWielingen48.21minM50   11.727  5:073.26+16:46
69  Ed de WitHellevoetsluis48.26minM65   11.707  5:083.25+16:51
70  Rian FlikweertDynamica48.30minV55   11.691  5:083.25+16:55
71  Dave LouwsDynamica48.50minM65   11.611  5:103.23+17:15
72  Monique AllefsRKHAV49.22minV45   11.485  5:133.19+17:47
73  Piet BeijerDynamica49.29minM65   11.458  5:143.18+17:54
74  Els GelokDynamica49.36minV60   11.431  5:153.18+18:01
75  Jannie de VriesDynamica49.55minV55   11.359  5:173.16+18:20
76  Gerard BrasDynamica50.29minM65   11.231  5:213.12+18:54
77  Saskia OvermeireVolharding50.47minV35   11.165  5:223.10+19:12
78  Marjan HamelinckRKHAV51.07minV35   11.092  5:253.08+19:32
79  Hans LievenseMiddelburg51.46minM45   10.953  5:293.04+20:11
80  Christine BalkenendeAV'5653.00minV50   10.698  5:372.97+21:25
81  Corina LievenseMiddelburg56.55minV40   9.962  6:012.77+25:20
82  Helma MeeuwseAV'5659.45minV55   9.490  6:192.64+28:10
Mannen: 63 (76.83%) => M35=13 - M40=3 - M45=14 - M50=7 - M55=7 - M65=6 - Mse=13
Vrouwen: 18 (21.95%) => V35=5 - V40=1 - V45=3 - V50=1 - V55=3 - V60=1 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

9.45 km

2019Sander Vercauteren31:04Yunis Stitan31:43Tim Pleijte32:02Monica Sanderse38:1171
2018Tim van den Broeke30:06Tim Pleijte30:17Erwin Harmes30:45Monique Verschuure37:3789
2017Tim van den Broeke31:35Sander Vercauteren31:41Frederic Cappaert31:53Monique Verschuure38:5482

8 km

2016Tim Pleijte27:40Tim van den Broeke27:47Niek den Exter27:57Monique Verschuure35:3682
2015Job de Feijter29:29Sander Vercauteren29:36Thijs Verbeeck30:02Astrid den Herder36:3971

8.6 km

2014Erwin Harmes27:37Olivier van Hoey28:10Ruben van Praet28:18Lotte Claes36:05111

9.48 km

2013Tim Pleijte29:15Erwin Harmes29:20Karl de Raeymaecker30:26Frederique Burkin34:59102
2.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Sander VercauterenSint-Pauwels8.52minMse   18.271  3:175.08-
2  Paavo de LengDynamica9.03minJoA   17.901  3:214.97+0:11
3  Arno GovaertWaasland9.38minMse   16.817  3:344.67+0:46
4  Matthijs van DriesscheRKHAV10.08minMse   15.987  3:454.44+1:16
5  Marc van AckerRKHAV10.11minMse   15.908  3:464.42+1:19
6  Stef KapteijnAV'5610.24minMse   15.577  3:514.33+1:32
7  Aniek AperRotterdam Atletiek10.30minVse   15.429  3:534.29+1:38
8  Lander IterbekeWaasland10.50minMse   14.954  4:014.15+1:58
9  Maaike de KreekScheldesport10.53minVse   14.885  4:024.13+2:01
10  HenkJan TielemanFlakkee11.04minM45   14.639  4:064.07+2:12
11  Anton EngelsDynamica11.09minM55   14.529  4:084.04+2:17
12  Pieter-Jan de BaarAV'5611.12minM40   14.464  4:094.02+2:20
13  Danmar DeesAV'5611.20minM45   14.294  4:123.97+2:28
14  Emma van MourikDelta Sport11.36minVse   13.966  4:183.88+2:44
15  Veerle SmitsAV'5611.41minMeB   13.866  4:203.85+2:49
16  Rien de WildeAV'5611.43minM55   13.826  4:203.84+2:51
17  Veerle CampenhoutRKHAV11.46minVse   13.768  4:213.82+2:54
18  Cindy HeyndrickxVolharding12.10minVse   13.315  4:303.70+3:18
19  Ivar van de WegeScheldesport12.17minMse   13.189  4:333.66+3:25
20  Cloe van LokerenWaasland12.20minMeB   13.135  4:343.65+3:28
21  Jasmijn GeldofAV'5612.22minMeB   13.100  4:353.64+3:30
22  Fien LelieRKHAV12.24minMeB   13.065  4:363.63+3:32
23  Amy NiemantsverdrietRKHAV12.27minMeB   13.012  4:373.61+3:35
24  Ronny VersluysWielingen12.30minMse   12.960  4:383.60+3:38
25  Gert KluskensVolharding12.36minMse   12.857  4:403.57+3:44
26  Lynn SommeijerDynamica12.39minMeB   12.806  4:413.56+3:47
27  Parel BunDynamica12.42minMeB   12.756  4:423.54+3:50
28  Marian SteenblokAV'5613.00minV45   12.462  4:493.46+4:08
29  George SchanckWielingen13.23minM35   12.105  4:573.36+4:31
30  Paulette de KrakerDynamica13.26minVse   12.060  4:593.35+4:34
31  Esther van SluijsAV'5613.30minV40   12.000  5:003.33+4:38
32  Jolanda 't JongDelta Sport14.00minVse   11.571  5:113.21+5:08
33  Kathleen AdriaenssensVolharding14.07minVse   11.476  5:143.19+5:15
34  Manon WakkerScheldesport14.31minVse   11.160  5:233.10+5:39
35  Ingrid RasenbergDelta Sport14.33minVse   11.134  5:233.09+5:41
36  Mandy HeppenerScheldesport14.36minV35   11.096  5:243.08+5:44
37  Jane van der VloetRKHAV14.55minVse   10.860  5:313.02+6:03
38  Marielle SimonseAV'5615.19minV45   10.577  5:402.94+6:27
39  Angelique HarinckOost-Souburg15.21minV45   10.554  5:412.93+6:29
40  Lena de WildeVlissingen15.32minV60   10.429  5:452.90+6:40
41  Lenie van KlevenVlissingen15.35minV60   10.396  5:462.89+6:43
42  Ronald BunMiddelburg15.38minMse   10.362  5:472.88+6:46
43  Marina MolAV'5615.52minV35   10.210  5:532.84+7:00
44  Mia van BelleDynamica17.26minV65   9.293  6:272.58+8:34
Mannen: 16 (36.36%) => M35=1 - M40=1 - M45=2 - M55=2 - Mse=10
Vrouwen: 20 (45.45%) => V35=2 - V40=1 - V45=3 - V60=2 - V65=1 - Vse=11
Meisjes: 7 (15.91%) => MeB=7

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.166 seconden nodig om deze lijst met 126 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Meisjes A99/00    5,4km
    naam                            geb stn club         tijd
001 Zeeuw           Mirthe de       00 0098 Scheldesport 0:26:03
 
Jongens B01/02    5,4km
    naam                            geb stn club         tijd
001 Schets          Wouter          02 0330 AV'56        0:21:20
002 Zeeuw           Nathan de       02 0097 Scheldesport 0:22:09
003 Kruisifikx      Thomas          01 0085 Scheldesport 0:22:50
004 Roos            Matthijs        02 0243 AV'56        0:23:16
005 Verbrugge       Mees            02 0065 AV'56        0:23:25
006 Dillis          Elyas           02 0307 RKHAV        0:23:29
 
Jongens C03/04    2,7km
    naam                            geb stn club         tijd
001 Abfallah        Jamal           03 0312 Scheldesport 0:10:19
002 Maat            Ralph de        03 0111 Scheldesport 0:10:39
003 Wieles          Chris           03 0069 Scheldesport 0:11:15
004 Dikkenberg      Jesse van den   04 0156 AV'56        0:11:18
005 Zeeuw           Tobias de       04 0100 Scheldesport 0:11:20
006 Dees            Tom             03 0331 AV'56        0:11:36
007 Os              Martijn van     03 0008 RKHAV        0:11:53
008 Dobbelaar       Jonathan        03 0078 Scheldesport 0:12:23
009 Bouwhuizen      Dylan           03 0225 RKHAV        0:12:33
010 Hiel            Karsten         03 0147 RKHAV        0:12:40
011 Vierbergen      Mats            03 0161 RKHAV        0:12:42
012 Noordijk        Bryan           04 0091 Scheldesport 0:13:12
013 Oele            Sven            04 0032 AV'56        0:14:15
 
Meisjes C03/04    2,7km
    naam                            geb stn club         tijd
001 Schets          Tessa           04 0329 AV'56        0:11:22
002 Acker           Emma van        03 0150 RKHAV        0:11:49
003 Houtzager       Ruchama         03 0258 Delta Sport  0:11:51
004 Kapteijn        Lisa            03 0049 AV'56        0:12:13
005 Exter           Eva den         03 0314 RKHAV        0:12:15
006 Goudswaard      Ilse            03 0253 Delta Sport  0:12:23
007 Baar            Sanne de        03 0035 AV'56        0:12:27
008 Leenheer        Fleur           03 0257 Delta Sport  0:12:34
 
Jongens D05/06    2,7km
    naam                            geb stn club         tijd
001 Rooms           Jentho          05 0207 ac Waasland  0:10:33
002 Pauwels         Milan           05 0208 ac Waasland  0:10:59
003 Verbrugge       Ipe             06 0066 AV'56        0:11:03
004 Sven            Anne            06 0205 ac Waasland  0:11:11
005 Bosscher        Thomas de       05 0209 ac Waasland  0:11:13
006 Maat            Fabian de       06 0112 Scheldesport 0:11:22
007 Bonten          Victor          05 0210 ac Waasland  0:11:28
008 Cloodt          Niels van de    06 0206 ac Waasland  0:11:32
009 Steenblok       Koen            06 0114 AV'56        0:11:40
010 Koole           Stijn           06 0302 Dynamica     0:11:46
011 Bouwhuizen      Robin           06 0224 RKHAV        0:11:50
012 Noppe           Siebe           06 0268 Volharding   0:12:06
013 Pijnen          Benjamin        06 0108 Scheldesport 0:12:08
014 Marin           Vince           06 0269 Volharding   0:12:12
015 Kapteijn        Mart            05 0048 AV'56        0:12:21
016 Vael            Luca            06 0036 Dynamica     0:12:29
017 Dobbelaar       Lukas           05 0077 Scheldesport 0:12:31
018 Verhoeven       Alessandro      05 0265 Volharding   0:12:36
019 Acker           Job van         00 0336              0:13:01
020 Verschuren      Niels           06 0084 Scheldesport 0:13:14
021 Laeremans       Rune            06 0270 Volharding   0:13:28
022 Koopman         Kasper          06 0053 Dynamica     0:13:31
023 Berg            Nino van den    05 0038 AV'56        0:13:52
024 Dees            Rody            06 0028 AV'56        0:16:03
 
Meisjes D05/06    2,7km
    naam                            geb stn club         tijd
001 Graaf           Amy de          05 0151 AV'56        0:11:02
002 Dejonghe        Helena          06 0196 ac Waasland  0:11:18
003 Penneman        Charlotte       05 0200 ac Waasland  0:11:33
004 Maranus         Femke           06 0052 Dynamica     0:11:36
005 Vercammen       Kaat            06 0199 ac Waasland  0:11:38
006 Lorier          Lisanne         05 0042 Dynamica     0:12:00
007 Poucke          Fran van        06 0194 ac Waasland  0:12:02
008 Wauters         Lize            06 0266 Volharding   0:12:04
009 Keijmel         Myrthe          05 0071 Scheldesport 0:12:06
010 Loir            Elise           06 0195 ac Waasland  0:12:09
011 Duhoux          Dorien          06 0267 Volharding   0:12:11
012 Schuit          Daan            05 0236 Scheldesport 0:12:17
013 Kraker          Yasmine de      06 0124 Dynamica     0:12:18
014 Vermeulen       Nele            05 0201 ac Waasland  0:12:38
015 Thierens        Louise          05 0261 Volharding   0:12:41
016 Blancaert       Femke           05 0263 Volharding   0:12:43
017 Baekelant       Joke            05 0264 Volharding   0:12:50
018 Voorde          Kyra van de     06 0159 Dynamica     0:12:53
019 Vierbergen      Kirsten         05 0160 RKHAV        0:12:58
020 Simonse         Marit           06 0050 AV'56        0:13:01
021 Martens         Kaat            05 0262 Volharding   0:13:04
022 Caluwe          Febe de         05 0202 ac Waasland  0:13:09
023 Geboes          Kaat            05 0204 ac Waasland  0:13:30
024 Karelse         Yara            06 0127 AV'56        0:13:33
025 Wilde           Zita de         06 0325 Volharding   0:13:36
026 Exter           Ann den         06 0228 RKHAV        0:13:45
027 Elias           Alexandra       05 0303 RKHAV        0:13:48
028 Sierens         Lore            06 0198 ac Waasland  0:13:49
029 Buyse           Lotte           05 0335 Waasland     0:13:51
030 Elstgeest       Lotte           05 0044 AV'56        0:13:53
031 Dikkenberg      Inke van den    06 0155 AV'56        0:13:55
032 Luijk           Zoe van         06 0045 AV'56        0:14:03
033 Sluijs          Femke van       74 0012 AV'56        0:14:49
034 Kefayetou       Osratin         05 0203 ac Waasland  0:14:58
035 Seters          Sophie van      05 0149 Flakkee      0:18:00
 
Jongens pA2 07    1,3km
    naam                            geb stn club         tijd
001 Hooste          Tijn van        07 0192 ac Waasland  0:05:17
002 Joppe           Zedie           07 0118 Flakkee      0:05:23
003 Schletterer     Julius          07 0129 Dynamica     0:05:25
004 Engels          Ivar            07 0059 Dynamica     0:05:28
005 Ton             Luca            07 0126 Dynamica     0:05:34
006 Pauwels         Lars            07 0190 ac Waasland  0:05:36
007 Bonten          Jasper          07 0191 ac Waasland  0:05:47
008 Vermeersch      Cedric          07 0273 Volharding   0:05:51
009 Vlieger         Milan de        07 0333              0:05:56
010 Wieles          Viktor          07 0070 Scheldesport 0:05:58
011 Willemse        Bram            07 0216 Dynamica     0:06:04
012 Laet            Joachim de      07 0277 Volharding   0:06:10
013 Zandstra        Lucas           07 0094 Scheldesport 0:06:25
014 ParanaVithanage Samil           07 0063 AV'56        0:06:27
015 Kwikkelberghe   Jens van        07 0245 Scheldesport 0:06:30
016 Oele            Niels           07 0033 AV'56        0:06:34
017 Weert           Leander de      07 0116 RKHAV        0:06:40
018 Kusters         Lukas           07 0274 Volharding   0:06:42
019 Geldof          Thibe           07 0275 Volharding   0:07:06
020 Lous            Jochem          07 0062 Dynamica     0:07:23
021 Waele           Wout de         07 0276 Volharding   0:07:25
 
Jongens pA1 08    1,3km
    naam                            geb stn club         tijd
001 Riel            Senne van       08 0285 Volharding   0:05:22
002 Zutter          Rune de         08 0290 Volharding   0:05:29
003 Boogaard        Ezra            08 0020 Dynamica     0:05:34
004 Overmeire       Merijn          08 0189 ac Waasland  0:05:36
005 Bogaert         Arne van        08 0286 Volharding   0:05:38
006 Verbiest        Kyano           08 0086 Scheldesport 0:05:56
007 Paelinck        Lode            08 0289 Volharding   0:06:05
008 Verstraeten     Bas             08 0284 Volharding   0:06:08
009 Giele           Midas           08 0072 Scheldesport 0:06:10
010 Beuns           Jens            08 0115 AV'56        0:06:12
011 Sierens         Kobe            08 0187 ac Waasland  0:06:16
012 Noordijk        Lyam            08 0090 Scheldesport 0:06:18
013 Rummens         Bram            08 0287 Volharding   0:06:20
014 Berg            Matz van den    08 0326 Goes         0:06:44
015 Raaymakers      Robbe           08 0288 Volharding   0:06:46
016 Pauwels         Seppo           08 0188 ac Waasland  0:06:53
017 Poorten         Sven van        08 0141 RKHAV        0:06:57
018 Bouilila        Imran           08 0327 Scheldesport 0:06:59
019 Loof            Justin          08 0089 Scheldesport 0:07:08
020 Roelse          Micha           21 0334 Scheldesport 0:07:09
021 Jonge           Dylano de       08 0056 Nieuwdorp    0:07:12
022 Lensen          Quinten         08 0079 Scheldesport 0:07:14
023 Ranshuijsen     Marvin          08 0255 Delta Sport  0:07:31
024 Waeyenberghe    Milan van       08 0144 RKHAV        0:07:33
025 Waele           Lars de         08 0291 Volharding   0:07:38
026 Bisschops       Luuk            08 0234 Scheldesport 0:09:48
 
Meisjes pA2 07    1,3km
    naam                            geb stn club         tijd
001 Wibbelink       Felien          07 0010 Dynamica     0:05:30
002 Lokeren         Phebe van       07 0184 ac Waasland  0:05:32
003 Bosscher        Elise           07 0183 ac Waasland  0:05:38
004 Wauman          Louka           07 0182 ac Waasland  0:06:02
005 Geus            Brigitte de     07 0007 AV'56        0:06:14
006 Steigerwald     Myrthe          07 0011 AV'56        0:06:16
007 Hamer           Benthe den      07 0102 Scheldesport 0:06:18
008 Thoen           Alexe           07 0324 Volharding   0:06:22
009 Witte           Quinty de       07 0146 RKHAV        0:06:32
010 Sutter          Emma de         07 0186 ac Waasland  0:06:36
011 Lekhli          Nour Cioua      07 0185 ac Waasland  0:06:38
012 Lagaert         Julie           07 0272 Volharding   0:06:44
013 Goudswaard      Lieke           07 0256 Delta Sport  0:06:47
014 Mees            Vegas           07 0271 Volharding   0:06:49
015 Peeters         Demi            07 0075 Scheldesport 0:06:52
016 Crombeen        Evita           07 0132 RKHAV        0:07:00
017 Luijk           Tess van        07 0046 AV'56        0:07:02
018 Lorier          Floor           07 0043 Dynamica     0:07:10
019 Keijzer         Shana de        07 0137 RKHAV        0:07:20
 
Meisjes pA1 08    1,3km
    naam                            geb stn club         tijd
001 Casserie        Ella van de     08 0217 Volharding   0:06:02
002 Vercauteren     Violetta        08 0181 ac Waasland  0:06:14
003 Pijnen          Valerie         08 0107 Scheldesport 0:06:42
004 Cock            Renske de       08 0321 Volharding   0:06:48
005 Muyldermans     Talitha         08 0179 ac Waasland  0:06:50
006 Mol             Elise           08 0251 AV'56        0:06:55
007 Buijs           Maud            08 0131 RKHAV        0:07:01
008 Zahradnik       Ins             08 0238 Scheldesport 0:07:03
009 Waele           Lotte de        08 0282 Volharding   0:07:06
010 Lenjou          Fleur           08 0280 Volharding   0:07:17
011 Wilhelm         Nienke          08 0242 Scheldesport 0:07:19
012 Maes            Ileana          08 0279 Volharding   0:07:22
013 Lagaert         Eline           08 0281 Volharding   0:07:25
014 Damme           Marit van       08 0095 Scheldesport 0:07:28
015 Weduwe          Laura der       08 0145 RKHAV        0:07:35
016 Puymbroeck      Chelsy          08 0278 Volharding   0:07:45
017 Dobbelaar       Rebekka         08 0076 Scheldesport 0:07:48
 
Jongens pB  09    1,3km
    naam                            geb stn club         tijd
001 Rooms           Jorden          09 0170 ac Waasland  0:05:32
002 Verellen        Emiel           09 0319 ac Waasland  0:05:43
003 Bareman         Daniel          09 0239 Scheldesport 0:05:45
004 Lekhli          Hesa Chioua     09 0175 ac Waasland  0:05:47
005 Herremans       Sebastian       09 0174 ac Waasland  0:05:56
006 Vydt            Jules           09 0172 ac Waasland  0:06:01
007 Grave           Devlin de       09 0135 RKHAV        0:06:10
008 Dejonghe        Korneel         09 0173 ac Waasland  0:06:15
009 Vegt            Thijs van der   09 0254 Delta Sport  0:06:18
010 Duinkerke       Pepijn          09 0103 Scheldesport 0:06:27
011 Bouilila        Anwar           09 0328 Scheldesport 0:06:29
012 Potter          Nilo de         09 0229 Volharding   0:06:31
013 Creve           Emiel           09 0177 ac Waasland  0:06:33
014 Thierens        Emile           09 0294 Volharding   0:06:37
015 Heijens         Maxim           09 0220 RKHAV        0:06:45
016 Voorde          Greg van de     09 0293 Volharding   0:06:50
017 Burgelman       Siebe           09 0296 Volharding   0:06:52
018 Tuller          Sven            09 0105 Scheldesport 0:06:59
019 Rombaut         Arne            09 0178 ac Waasland  0:07:02
020 Berman          Florian         09 0313 AV'56        0:07:05
021 Vlieger         Mats de         09 0332              0:07:13
022 Vercauteren     Lion            09 0171 ac Waasland  0:07:16
023 Loon            Thomas van      09 0322 Volharding   0:07:18
024 MartensSpanhove Emile           09 0295 Volharding   0:07:54
 
Jongens pC  10+   1,3km
    naam                            geb stn club         tijd
001 Buysse          Lucas           10 0167 ac Waasland  0:06:01
002 Bogaert         Anse van        10 0298 Volharding   0:06:10
003 Sierens         Vic             10 0165 ac Waasland  0:06:12
004 Zutter          Dries de        10 0301 Volharding   0:06:14
005 Devon           Marin           10 0300 Volharding   0:06:29
006 Muyldermans     Liano           10 0168 ac Waasland  0:06:35
007 Luijk           Daan van        10 0047 AV'56        0:06:42
008 Overmeire       Thimen          10 0169 ac Waasland  0:06:59
009 Vos             Gerben de       10 0067 RKHAV        0:07:11
010 Waesberghe      Michael van     10 0143 RKHAV        0:07:29
011 Paelinck        Lucas           10 0299 Volharding   0:07:37
012 Voorde          Sepp van de     10 0297 Volharding   0:07:43
013 Poorten         Mike van        10 0140 RKHAV        0:07:46
014 Drongelen       Lucas           10 0235 Scheldesport 0:07:48
015 Thomaes         Remco           10 0166 ac Waasland  0:08:15
016 Overbeeke       Kiron           10 0223 Scheldesport 0:09:07
 
Meisjes pB  09    1,3km
    naam                            geb stn club         tijd
001 Vercammen       Lies            09 0164 ac Waasland  0:06:03
002 Vloet           Sabine van der  09 0142 RKHAV        0:06:35
003 Wouters         Stien           09 0292 Volharding   0:06:39
004 Zandstra        Liselotte       09 0093 Scheldesport 0:06:41
005 Joppe           Daphne          08 0119 Flakkee      0:06:43
006 Vermaelen       Sara            09 0081 Scheldesport 0:06:55
007 Koppen          Anouk           09 0320 Waasland     0:06:57
008 Pijnen          Victoria        09 0106 Scheldesport 0:07:20
009 Niemeijer       Esma            09 0016 Scheldesport 0:07:44
010 Hommers         Esmee           09 0087 Scheldesport 0:08:10
011 Rijt            Juliette van de 09 0068 Scheldesport 0:08:12
012 Reyns           Marie           09 0318 Volharding   0:08:54
013 Lafertin        Dianthe         09 0083 Scheldesport 0:08:56
 
Meisjes pC  10+   1,3km
    naam                            geb stn club         tijd
001 Schepper        Elize de        10 0163 ac Waasland  0:06:55
002 Kraker          Aimee de        10 0125 Dynamica     0:07:31
003 Rooms           Amber           10 0162 ac Waasland  0:07:39
004 Schuit          Senna           10 0237 Scheldesport 0:08:16
005 Peeters         Maida           11 0074 Scheldesport 0:10:31
006 Tuller          Evi-Marlene     11 0104 Scheldesport 0:10:32

 
Laatste reactie:
Jan Heshof: De Belangrijkste Kilometer..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen (2)
15 km Tim Pleijte (PR 46.43)48.47  Mse
15 km Neal Bouterse (PR)50.09  Mse
11-11: Halve Marathon Deinze-Aalter  (5)
halve Wim van Sparrentak (PR 1.14.32)1.20.47  M50
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.40  M35
halve John Guequierre (PR 1.17.01)1.51.07  M65
halve Hans Minnaard (PR 1.39.20)1.52.34  M55
halve Piet Beijer (PR 1.46.43)2.02.23  M70
03-11: 14e Drechtstadloop Dordrecht (11)
03-11: New York City Marathon  (7)
marath Floris Willeboordse (PR)2.30.01  Mse
marath Jorim de Boks (PR 2.54.08)2.55.42  Mse
marath Jesse Beijer (PR)2.59.35  Mse
marath Robert Carol (PR 3.15.57)3.47.58  M55
marath Suzanne van Elsacker (PR)3.54.18  Vse
marath Jan-Willem Roelse (PR 3.41.04)3.58.06  Mse
marath Wim Dingemanse (PR 3.06.11)4.10.28  M55
03-11: Marathon Nice (1)
marath Rudie Hogervorst (PR 3.41.38)3.50.19  M50
03-11: Marathon Porto (1)
marath Leendert van de Ven (PR 3.18.23)3.45.23  M55
27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur (83)
27-10: Frankfurt Marathon  (1)
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (24)
14-10: Kermisloop Putte (4)
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
13-10: Marathon Chicago (1)
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (14)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
13-10: Marathon Köln  (2)
06-10: 34e Singelloop Breda  (35)
06-10: Loch Ness Marathon Inverness (5)
06-10: Marathon Perth (1)
06-10: Singelloop Utrecht (3)
28-09: Halve van Katwijk  (2)
22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam (1)
22-09: Berenloop Beernem (10)
20-09: Track Meeting Wageningen (2)
Atletiek Zeeland © 2019