maandag 18 december 2017 Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
11-12: De ene crosser is de andere niet
29-11: Komen sportorganisaties onder druk te staan?
21-11: Verspringer Steven Nuytinck moet stoppen vanwege achillespeesblessure
20-11: Hamid El Mouaziz speelt met tegenstanders in jubilerende 50e Mosselloop
11-11: 50e Mosselloop is prooi voor El Mouaziz
05-11: Erwin Harmes en Tim van den Broeke winnen Trail by the Sea
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 26-12: Kerstloop Dishoek
za 30-12: Eindejaarscross Axel
zo 31-12: 37e Sylvestercross Soest
zo 31-12: Tankloop Westkapelle
zo 31-12: 2e Natuurloop Aardenburg
vr 05-01: Ondoloop Sint Laurens
za 06-01: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 06-01: Sportdorploop Oostkapelle
za 06-01: 57e Wallenloop Goes
zo 07-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 13-01: 20e Steense Rattenloop Sint Jansteen
za 13-01: 46e Deltacross Westenschouwen
zo 14-01: 46e Halve van Egmond
za 20-01: 1e Dow trimloop Terneuzen
Recente uitslagen meer uitslagen
za 16-12: 18e Aagtekerke Run
za 16-12: Kriekeloop Clinge
za 16-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
zo 10-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 09-12: Halve Marathon Terneuzen (142)
za 02-12: 25e Inkelcross Kruiningen (154)
zo 26-11: 18e Zakloop Nisse (668)
za 25-11: 32e Elderschanscross Aardenburg (115)
za 18-11: 17e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (293)
zo 12-11: 1e Natuurloop Retranchement (73)
za 11-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (134)
za 11-11: 50e Mosselloop Westenschouwen (363)
zo 05-11: 7e Trail By The Sea Renesse (405)
za 04-11: 32e Moerschanscross Hulst (126)
za 04-11: Appelloop Axel (172)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
15e Kustmarathon
Zoutelande, zaterdag 7 oktober 2017 - Organisatie: Kustmarathon
Marathon >> Zeeuws record staat met 2.12.22 uur vanaf 08-04-1989 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Maciek MiereczkoErfstadt2.43.46M35   15.459  3:53
2  Mohammed OumaarirBaarn2.44.18Mse   15.409  3:54
3  Erwin Harmes (PR 2.29.50)Middelburg2.45.13M35   15.324  3:55
4  Hamid El MouazizBrussel2.45.37M35   15.287  3:56
5  Huub van Noorden (PR 2.31.20)s-Heer Abtskerke2.49.24Mse   14.945  4:01
6  Erwin Adan (PR)Vlissingen2.50.56Mse   14.811  4:03
7  Ralph Wiessner (PR 2.36.14)Vlissingen2.51.48M35   14.736  4:04
8  Michel VerhaegheWambrechies2.55.05M35   14.460  4:09
9  Pascal van NordenGouda2.55.51M45   14.397  4:10
10  Jorim Scheele (PR 2.36.20)Maastricht2.56.47Mse   14.321  4:11
11  David BoumanOude Tonge2.57.42Mse   14.247  4:13
12  Floris Willeboordse (PR)Middelburg2.58.00Mse   14.223  4:13
13  Joeri Versluis (PR 2.47.24)Middelburg2.58.58Mse   14.146  4:14
14  Kevin BoonBeusichem3.01.05Mse   13.981  4:17
15  Ruud ButeijnRotterdam3.03.01M35   13.833  4:20
16  Johnny Ravia (PR 2.48.23)Zierikzee3.03.13M45   13.818  4:21
17  Huub MaasEtten-Leur3.06.43M45   13.559  4:26
18  Jan A de Voogd (PR)s-Gravenpolder3.06.58Mse   13.541  4:26
19  Maarten HendriksFlums3.07.05M35   13.532  4:26
20  Wim NieuwkerkDinteloord3.07.49M35   13.480  4:27
21  Niels Goudswaard (PR 2.43.00)Zierikzee3.08.15M45   13.449  4:28
22  Eric WolfertSommelsdijk3.08.48Mse   13.409  4:28
23  Jeroen MeijerWijk bij Duurstede3.09.14M35   13.379  4:29
24  Tjitte van den Buys (PR 2.50.21)Biggekerke3.09.41M35   13.347  4:30
25  Marco Geldof (PR 2.47.25)Middelburg3.10.41M50   13.277  4:31
26  Leo SmetsOlen3.11.56M45   13.191  4:33
27  Boris de Bruijn (PR)Kloetinge3.13.53M35   13.058  4:36
28  Laurent van Nieuwenhuijze (PR 2.48.37)Krabbendijke3.14.23Mse   13.024  4:36
29  Jorim de Boks (PR)Middelburg3.14.49Mse   12.995  4:37
30  Peter Balkenende (PR 2.55.50)Goes3.15.05M50   12.978  4:37
31  Arnoud BijlsmaHilversum3.15.14M35   12.968  4:38
32  Vincent LangendamDordrecht3.15.32Mse   12.948  4:38
33  Corné van Belzen (PR 3.11.24)Middelburg3.15.58M35   12.919  4:39
34  Henk van der SteltHank3.16.05M35   12.911  4:39
35  Jozias Boone (PR 3.07.38)Goes3.16.30M35   12.884  4:39
36  Andy HuybensBeveren3.16.38M35   12.875  4:40
37  Emiel Flipse (PR 2.58.48)Vlissingen3.16.54Mse   12.858  4:40
38  Heddie Nieuwdorp (PR 2.51.50)AV'563.17.06M60   12.845  4:40
39  Melanie SpruytNieuwerkerk ad IJssel3.17.08V35   12.843  4:40
41  Edwin de la Ruelle (PR 3.00.07)Koewacht3.17.31M45   12.818  4:41
40  Wouter BaasGeldermalsen3.17.34Mse   12.814  4:41
42  Gert Van der Vinden (PR 2.54.41)Biggekerke3.17.56M50   12.791  4:41
43  Wim van Sparrentak (PR 2.41.38)Sint Laurens3.18.08M45   12.778  4:42
44  Adriaan CoppoolseRhoon3.18.58M45   12.724  4:43
45  Leonard van PuttenHerkingen3.19.16M35   12.705  4:43
46  Edward de Leng (PR 2.49.44)Koudekerke3.19.36M50   12.684  4:44
47  Bart van de VoortVeldhoven3.19.44M35   12.675  4:44
48  Tom JanssensEksaarde3.20.03M35   12.655  4:44
49  Barry 't HoenWillemstad3.20.04M35   12.654  4:44
51  Selina van der VlietSoest3.20.17V35   12.641  4:45
50  Erik van der HelmBergschenhoek3.20.24M45   12.633  4:45
55  Liselotte van den BergZoeterwoude-Dorp3.20.30V35   12.627  4:45
52  John Nieuwenhuize (PR 3.03.48)Kloetinge3.20.32M35   12.625  4:45
53  Monique Verschuure (PR 3.04.22)Yerseke3.20.34V35   12.623  4:45
54  Johan MelaardMiddelharnis3.20.42Mse   12.614  4:45
56  Marcel Adriaanse (PR 3.01.02)Middelburg3.21.02M40   12.593  4:46
57  Leonie Ton (PR 3.03.46)Wissenkerke3.21.07V40   12.588  4:46
58  Peter Meeuwsen (PR 3.16.59)Krabbendijke3.21.14Mse   12.581  4:46
59  Jan de Wilde (PR 2.29.02)Nisse3.21.35M55   12.559  4:47
60  John Slabbekoorn (PR 3.04.57)Kapelle-Biezelinge3.22.14M50   12.519  4:48
61  Pascal HuppertzNiederzier3.22.15M35   12.518  4:48
62  Rudy KapteinBarneveld3.22.23M35   12.509  4:48
63  Erik Poppe (PR 3.03.05)Biggekerke3.22.34M45   12.498  4:48
64  Willem Jan de Voogd (PR)s-Gravenpolder3.23.03Mse   12.468  4:49
66  Jurrit Szarafinski (PR 3.12.04)Middelburg3.23.05M35   12.466  4:49
65  Wolter Vos (PR 3.12.42)Grijpskerke3.23.14M45   12.457  4:49
67  Rob van 't Veen (PR 3.21.13)Goes3.23.19M35   12.452  4:49
68  Bart Verkaart (PR 2.59.16)Zierikzee3.23.37M45   12.434  4:50
69  Edwin de Jaeger (PR 2.53.30)Zuiddorpe3.24.23M45   12.387  4:51
70  Ralph VerstralenKrimpen aan den IJssel3.24.29Mse   12.381  4:51
71  Peter van Limbergen (PR 2.50.47)Goes3.24.39M40   12.371  4:51
72  Andries VerheijdenGoirle3.24.45M35   12.365  4:51
73  Marco De Feijter (PR)Schoondijke3.25.47M35   12.303  4:53
74  Arthur HulstkampRotterdam3.25.54M45   12.296  4:53
78  Michel SchoutenHilversum3.26.13M35   12.277  4:53
75  John van Dijke (PR 3.14.32)Kloosterzande3.26.19M45   12.271  4:53
76  Luc Van LaenenRijkevorsel3.26.19M45   12.271  4:53
77  Arjan Beije (PR 2.41.30)Burgh-Haamstede3.26.49M45   12.241  4:54
79  Bas Groothedde (PR 3.23.37)Zierikzee3.27.05M45   12.226  4:54
80  Jürgen GerritsenDordrecht3.27.21M45   12.210  4:55
81  Sander van Doorn (PR 2.58.37)Terneuzen3.28.08Mse   12.164  4:56
82  Dirk HammerLangerwehe3.28.19M45   12.153  4:56
83  Jan Willem Meeuwse (PR 2.59.37)Kwadendamme3.28.28M55   12.144  4:56
84  Hendrik WestraUrk3.28.44M35   12.129  4:57
86  Jan HoppenbrouwersRijen3.29.02M35   12.111  4:57
85  Daan GlorieHeemskerk3.29.21Mse   12.093  4:58
91  Eva HalbgewachsNeustrelitz3.29.42V35   12.073  4:58
89  Jan Louws (PR 3.19.21)Middelburg3.29.49M55   12.066  4:58
93  Martijn Blommaert (PR 3.23.14)Middelburg3.29.49Mse   12.066  4:58
88  Erwin van Schaik (PR 3.12.47)Middelburg3.29.50M45   12.065  4:58
96  Simon De Clerck (PR 2.58.17)Nieuwvliet3.29.50M35   12.065  4:58
87  Patrick van Iersel (PR 3.10.34)Goes3.29.58M50   12.058  4:59
90  Rene Traas (PR 3.05.42)Kapelle-Biezelinge3.29.59M50   12.057  4:59
92  Paola van Gilst (PR 3.10.29)Goes3.30.14V40   12.042  4:59
97  Kurt TurelinckxBetekom3.30.23M35   12.034  4:59
94  Michiel OttenDidam3.30.24M45   12.033  4:59
95  Hans Verhaagen (PR 3.08.54)Goes3.30.26M45   12.031  4:59
98  Ies GoedbloedSchiedam3.31.21Mse   11.979  5:01
99  Willem van de WeteringLexmond3.31.29M45   11.971  5:01
104  Marco Scherbeijn (PR 3.12.33)Cadzand3.31.32M45   11.968  5:01
100  Johan Spruit (debuut)Kapelle-Biezelinge3.31.38Mse   11.963  5:01
105  Stijn WeytsWuustwezel3.31.49Mse   11.952  5:01
101  Johan Ovaa (PR 3.27.58)Koudekerke3.31.51M35   11.950  5:01
102  Richard GroenendijkLekkerkerk3.31.56M45   11.946  5:01
103  Pieter Wisse (PR 3.24.15)Biggekerke3.32.08M50   11.934  5:02
106  Koen RendersTilburg3.32.22Mse   11.921  5:02
107  Michael BoogerdGoes3.32.26M45   11.918  5:02
108  Rein-Jan Elenbaas (PR 3.29.47)Wilhelminadorp3.32.27M35   11.917  5:02
109  Marius Besuijen (PR 3.26.42)Middelburg3.32.37M55   11.907  5:02
111  Sergio Baecke (PR 3.29.34)Middelburg3.33.00M35   11.886  5:03
110  Rian van den Broeke (PR 3.09.50)Vlissingen3.33.03M55   11.883  5:03
112  Norbert FaselWachtberg3.33.08M45   11.878  5:03
113  Michel Lisseveld (PR 3.15.36)Scherpenisse3.33.28M45   11.860  5:04
114  Olivier D'havéAalter3.33.29M35   11.859  5:04
115  René de Visser (PR)Nieuw- en Sint Joosland3.33.43M35   11.846  5:04
116  Richard van de Wege (PR 3.14.49)Vlissingen3.33.54M45   11.836  5:04
118  Michel de Wee (PR 3.17.05)Yerseke3.34.20M35   11.812  5:05
119  Yvonne Moerland (PR)Yerseke3.34.20V35   11.812  5:05
117  Ruud ZijlmansRoosendaal3.34.21M45   11.811  5:05
120  Stef MaternéRotselaar3.34.44M45   11.790  5:05
121  Hilbert Bredemeijers-Gravenhage3.35.10Mse   11.766  5:06
122  Patrick Vervaet (PR 2.55.00)Sint Jansteen3.36.00M45   11.721  5:07
123  Rinus van de Woestijne (PR 3.26.55)Middelburg3.36.02M35   11.719  5:07
124  Frank DoomenHilvarenbeek3.36.05M45   11.716  5:07
126  Paul TimmermansBavel3.36.22M45   11.701  5:08
129  Samantha LuitwielerVlissingen3.36.27Vse   11.696  5:08
125  Janwillem RietbergOost-Souburg3.36.31M35   11.693  5:08
128  Bart Verhaeghe (PR)Kapelle-Biezelinge3.36.53M35   11.673  5:08
127  Jan van GentOud-Beijerland3.36.59M55   11.668  5:09
135  Jacques MullerWeiler-la-Tour3.37.05Mse   11.662  5:09
131  Marcus PolaczekDueren3.37.11M35   11.657  5:09
132  Andreas EngelenSimmerath3.37.11M35   11.657  5:09
130  Walter PackoletHoboken3.37.20M55   11.649  5:09
133  Jeroen Klink (PR 3.13.40)Bruinisse3.37.22M45   11.647  5:09
134  Steef Berrevoets (PR 3.35.32)Bruinisse3.37.23M45   11.646  5:09
136  Walter Houtzager (PR 3.33.05)Oost-Souburg3.38.10M45   11.604  5:10
137  Micha Janse (PR 2.59.53)Zoutelande3.38.10M40   11.604  5:10
138  David Van der SandenOud-Turnhout3.38.19Mse   11.596  5:10
139  Arik BurghoutMeeuwen3.38.22Mse   11.594  5:11
141  Rudy BoogaardHeerhugowaard3.38.30M45   11.587  5:11
140  Theo de Macker (PR)Burgh-Haamstede3.39.10M45   11.551  5:12
144  Sjef BeringsNuenen3.39.10M55   11.551  5:12
143  Marvin BooneYerseke3.39.14Mse   11.548  5:12
142  Marcel Sommeijer (PR 3.24.15)Oost-Souburg3.39.26M45   11.537  5:12
145  Piet van der VormPoortugaal3.39.43M45   11.523  5:12
146  Kurt Van de VeldeLovendegem3.39.57M45   11.510  5:13
147  Martijn de Vries (PR 3.38.30)Middelburg3.39.57M35   11.510  5:13
148  Cees Dijkman (PR 3.34.53)Burgh-Haamstede3.40.02M45   11.506  5:13
149  Dirk Nerger-BaumgartChemnitz3.40.59M55   11.457  5:14
150  Jorik ZeemeringGrootebroek3.41.03M35   11.453  5:14
151  Pieter Goud (PR 3.26.33)Oostdijk3.41.03M35   11.453  5:14
152  Jan Braam (PR 3.38.56)Middelburg3.41.05Mse   11.451  5:14
153  Annemiek Van KootenWageningen3.41.06Vse   11.450  5:14
154  Henk KasbergenMoordrecht3.41.51M45   11.412  5:15
155  Simon KingsBergheim3.41.57M35   11.407  5:16
156  Joël EngelenLandgraaf3.42.07Mse   11.398  5:16
157  Luc van Mils-Hertogenbosch3.42.09Mse   11.396  5:16
161  Gerard van der Male (PR 3.21.37)Westkapelle3.42.09M55   11.396  5:16
160  Elsbeth Haasnoot (debuut)Middelburg3.42.16V35   11.390  5:16
159  Robbert van der Helm (PR 3.42.01)Bruinisse3.42.28Mse   11.380  5:16
158  Kim Reijnierse (PR 2.13.43)Middelburg3.42.35M55   11.374  5:17
162  Jan-Willem Roelse (PR)Goes3.42.48Mse   11.363  5:17
163  Simon LuckettHaarlem3.43.04M55   11.350  5:17
176  Arjan HoenselaarArnhem3.43.30M35   11.328  5:18
165  Tonnis van der Tuin (PR 3.24.19)Kattendijke3.43.34M50   11.324  5:18
170  Koen BeukemaWaalre3.43.39M35   11.320  5:18
164  Peter Schouwenaar (PR 3.32.31)Koudekerke3.43.43M45   11.317  5:18
166  Jack van de HuygevoortBiest-Houtakker3.43.43M55   11.317  5:18
171  Janny StraatsmaRosmalen3.43.45V45   11.315  5:18
168  Roberto SassmannshausenRotterdam3.43.54M35   11.307  5:18
167  André BesselingLeusden3.44.01M45   11.301  5:19
172  Erik de Kraker (PR 3.18.02)Oost-Souburg3.44.02M40   11.301  5:19
169  Wilco GeelhoedTilburg3.44.10Mse   11.294  5:19
173  Frank LangeKöln3.44.13M45   11.291  5:19
175  Richard Jacobs (PR)Nieuw- en Sint Joosland3.44.18Mse   11.287  5:19
174  Frank van der MarkBilthoven3.44.21M55   11.285  5:19
178  Angeli De koningMaasland3.44.25V45   11.281  5:19
180  Marco KerkhoveRoosendaal3.44.29M45   11.278  5:19
177  Martine Lust (PR 3.20.18)Brielle3.44.30V45   11.277  5:19
183  Arjan Kranenburg (PR 3.19.06)Oost-Souburg3.44.34Mse   11.274  5:19
179  Edwin Geluk (PR 3.42.37)Heinkenszand3.44.41M45   11.268  5:19
181  Danny MeeusNijlen3.44.48M55   11.262  5:20
186  Mark BruursRijen3.44.48M35   11.262  5:20
185  Bastian Mathijssen (debuut)Zonnemaire3.44.49M45   11.261  5:20
184  Lode KenisWuustwezel3.44.50Mse   11.260  5:20
182  Olivier DeckersBrussel3.44.54M35   11.257  5:20
190  Jürgen Op de beeckMerksem3.44.56M35   11.255  5:20
191  Jostein Decorte (debuut)Wolphaartsdijk3.45.00M40   11.252  5:20
188  Jérémy BréveryArlon3.45.15Mse   11.240  5:20
187  René van der LindeZeist3.45.17M35   11.238  5:20
189  Andre Meijers (PR)Hoedekenskerke3.45.30M45   11.227  5:21
194  Hans van der LindenGorinchem3.45.33M55   11.225  5:21
192  John BoutWillemstad3.45.37Mse   11.221  5:21
201  Andy WiencekTremelo3.45.47M35   11.213  5:21
193  Sjef Goris (PR 3.38.47)Middelburg3.45.48M45   11.212  5:21
195  Rini Bruggeman (PR 2.48.13)Kloetinge3.46.01M50   11.201  5:21
196  Reinier van Wouwe (PR)Serooskerke3.46.05M55   11.198  5:21
199  Boudewijn BaanWillemstad3.46.09M35   11.195  5:22
197  Ralph DoggenRotterdam3.46.12M35   11.192  5:22
198  Adriaan Wieles (PR 3.01.28)Terneuzen3.46.21M45   11.185  5:22
200  Mirthe Overkamp (PR 3.44.03)Vlissingen3.46.28Vse   11.179  5:22
202  Pieter HeggenBreda3.46.44M45   11.166  5:22
204  Fitzgerald KruddeAlmere3.46.44M45   11.166  5:22
203  Danmar Dees (PR 3.27.51)Goes3.46.55M45   11.157  5:23
216  Jan van de SandtDe Meern3.46.56M45   11.156  5:23
212  Nico KoppeBergambacht3.47.03M45   11.150  5:23
215  Arjan VerschoorGouda3.47.07Mse   11.147  5:23
205  Bernard van den BergLeusden3.47.08M55   11.146  5:23
214  Patrick Vogel (PR)Middelburg3.47.10M45   11.145  5:23
222  Jelle Maljaars (PR)Oostkapelle3.47.13Mse   11.142  5:23
206  Christoph MangBrücken3.47.17Mse   11.139  5:23
210  Lion Baas (PR 3.28.30)Vlissingen3.47.19M40   11.137  5:23
211  JaapJan Ritsema (PR 2.58.38)Middelburg3.47.21M45   11.136  5:23
220  Robert van der ZandenBrielle3.47.21M35   11.136  5:23
207  Ronald Aarts (PR)Schore3.47.24M55   11.133  5:23
213  Patrick Giljam (debuut)Nieuwerkerk3.47.25Mse   11.132  5:23
217  Jeroen KortenoevenSteenbergen3.47.25M35   11.132  5:23
208  Johan de Vlieger (PR 2.29.07)Vlissingen3.47.27M60   11.131  5:23
209  Patrick DermulTervuren3.47.29M45   11.129  5:23
218  Jesper Daniek SamanVoorburg3.47.48Mse   11.114  5:24
219  Richard GoedendorpHellevoetsluis3.47.58M35   11.106  5:24
221  Jonathan Boon (PR)Oost-Souburg3.48.13M35   11.093  5:25
227  Gert HamelinkSteenbergen3.48.29M35   11.080  5:25
223  Conor GreenanShanghai3.48.36Mse   11.075  5:25
228  Martijn HesperBrielle3.48.36M35   11.075  5:25
225  Bert HendrixLovenjoel3.48.41Mse   11.071  5:25
224  Stefan KrischerLangerwehe3.48.47M35   11.066  5:25
226  Frank BergrathDüren3.48.49M35   11.064  5:25
231  Arthur KokNederhorst den Berg3.48.52M35   11.062  5:25
247  Antoon van de WaterBerlicum3.48.53M45   11.061  5:25
229  Bram Verhage (PR 3.28.44)Aagtekerke3.49.05M50   11.051  5:26
230  Guido VervloetHeist op den Berg3.49.06M45   11.051  5:26
234  Bob van GaansOudenbosch3.49.07M35   11.050  5:26
232  Robin Jonkers (PR)Tholen3.49.13Mse   11.045  5:26
248  Willem Van DelsenGentbrugge3.49.24Mse   11.036  5:26
236  Ron de WitObbicht3.49.30M45   11.031  5:26
240  Henry VosGorinchem3.49.31M55   11.031  5:26
235  Aalt NijeboerErmelo3.49.32M55   11.030  5:26
245  Gaelle MingatHalsteren3.49.35Vse   11.027  5:26
233  Fred van Es (PR 3.24.28)Domburg3.49.38M45   11.025  5:27
237  Hanco Adriaanse (PR 3.29.23)Aagtekerke3.49.40M45   11.023  5:27
239  Henk VermaasRotterdam3.49.49M55   11.016  5:27
238  Corne Nieuwkerk (PR)Koudekerke3.49.51M35   11.015  5:27
241  Reinoud SchiewoldVlissingen3.49.56Mse   11.011  5:27
244  Maris JacobsVelden3.49.56M35   11.011  5:27
243  Bjorn Wijnstekers (debuut)Oosterland3.49.58Mse   11.009  5:27
246  Nico BogaardLeerdam3.50.02M35   11.006  5:27
242  Olav NieuwenhuisTegelen3.50.04M35   11.004  5:27
251  Harry Christiaanse (PR 3.25.17)Yerseke3.50.31M55   10.983  5:28
252  Jaap Wouters (PR 3.49.36)Oostkapelle3.50.32Mse   10.982  5:28
250  Marc MoonsDessel3.50.33M55   10.981  5:28
255  Leon NillessenGroesbeek3.50.43M45   10.973  5:28
249  Manfred Scheiber (PR 3.40.10)Domburg3.50.49M35   10.968  5:28
260  Gino Dhanis (PR 3.30.24)Sint Jansteen3.50.58M50   10.961  5:28
254  Patrick van de Putte (PR)Vrouwenpolder3.51.11Mse   10.951  5:29
258  Marc DonkersOude-Tonge3.51.11M35   10.951  5:29
259  Davy TeirlynckMoerbeke-Was3.51.13M35   10.949  5:29
261  Rob de Pagter (PR 3.37.58)Ritthem3.51.18M35   10.946  5:29
253  Coen ElferinkOlst3.51.20M45   10.944  5:29
256  Davy BouchetFlorenville3.51.22Mse   10.942  5:29
263  Pieter FeijDeventer3.51.26Mse   10.939  5:29
262  Mark van de MeerakkerUtrecht3.51.29M35   10.937  5:29
267  Bart de Visser (PR)Serooskerke3.51.42Mse   10.927  5:29
257  Frank Houweling (PR 2.56.43)Goes3.51.43M40   10.926  5:29
266  Ron Van DijkMiddelharnis3.51.56M45   10.916  5:30
264  Marco DielemanStad aan 't Haringvliet3.52.07M45   10.907  5:30
265  Dennis But (PR 3.40.30)Middelburg3.52.10M45   10.905  5:30
270  Richard de VroomeBreda3.52.25M45   10.893  5:30
268  Christina NeefAachen3.52.33V35   10.887  5:31
271  Dennis SommerEngelskirchen3.52.40M35   10.881  5:31
276  Chris TijmanVeenendaal3.52.43M35   10.879  5:31
269  Jaap van der BokMiddelharnis3.52.47M55   10.876  5:31
272  Martijn van VeenendaalIJsselstein3.52.48M35   10.875  5:31
280  Cornelis de schipperHouten3.52.51Mse   10.873  5:31
274  Rob KoolenHoogerheide3.52.54Mse   10.870  5:31
275  Mark HesselsHoogerheide3.52.55Mse   10.870  5:31
273  Alex de LangenOud-Beijerland3.52.58M45   10.867  5:31
278  Leendert BergSpijkenisse3.53.00M45   10.866  5:31
281  Jeroen KlosStolwijk3.53.03M45   10.863  5:31
277  Robbert-Jan de SmitDordrecht3.53.05Mse   10.862  5:31
279  Frank HusslageMiddelburg3.53.11M55   10.857  5:32
284  Ronald Van BovenNijkerk3.53.26Mse   10.845  5:32
282  Peter De Rijke (debuut)Bruinisse3.53.29M35   10.843  5:32
283  Ruben van BovenNijkerk3.53.29Mse   10.843  5:32
285  Frank HuckeWuppertal3.53.30M55   10.842  5:32
287  Niels De BruijnDordrecht3.53.33Mse   10.840  5:32
288  Roel WijnandsWilrijk3.53.35M35   10.839  5:32
286  Casper De VriesZaandam3.53.37M35   10.837  5:32
290  Emile JaenschOegstgeest3.54.06M45   10.815  5:33
289  Marcel van Delden (PR 3.19.18)Oost-Souburg3.54.16M45   10.807  5:33
294  Rino van Oosten (PR 3.53.24)Driewegen3.54.30M55   10.796  5:33
307  Gaston LoomansBerlicum3.54.34M45   10.793  5:34
291  Tjerry van SchijndelUden3.54.36M45   10.792  5:34
293  Marco Thuiss-Heerenberg3.54.43M45   10.786  5:34
292  Bert de VosZierikzee3.54.46M55   10.784  5:34
298  Erik TangeAmstelveen3.54.53M35   10.779  5:34
299  Emanuel BrokkeApeldoorn3.54.56M35   10.776  5:34
295  Maus DielemanUtrecht3.54.58M65   10.775  5:34
304  Corina BotsDen Dolder3.54.58V45   10.775  5:34
296  Roland VandenborneSint-Truiden3.55.17M65   10.760  5:35
297  Niels DoortenAssen3.55.27M35   10.753  5:35
300  Richard van der Werf (PR 3.30.11)Oosterland3.55.34M35   10.747  5:35
301  Gijsbert Elstgeest (PR 3.39.09)s-Heerenhoek3.55.36M45   10.746  5:35
305  Gino SesselleSint Jan In Eremo3.55.39M45   10.743  5:35
303  Mark van der Kooijs-Heer Abtskerke3.55.42M35   10.741  5:35
306  Bas de JongBergen op Zoom3.55.49M55   10.736  5:35
310  Derk PrinsenHolten3.55.51M45   10.734  5:35
302  Joost de RijkMontfoort3.55.53M35   10.733  5:35
312  Grietje JeronimusMiddelburg3.56.02Vse   10.726  5:36
309  Anja van der GugtenAmersfoort3.56.05V55   10.724  5:36
311  Kristof De MuynckZwijnaarde3.56.05Mse   10.724  5:36
315  Remco van der VeldenSchiedam3.56.06M45   10.723  5:36
313  Rob KromwijkUtrecht3.56.21M35   10.712  5:36
323  Fred van der RoestHilversum3.56.23M45   10.710  5:36
308  Roy Klop (PR 3.37.44)Bruinisse3.56.24M45   10.709  5:36
314  Sander Pleijte (PR)Nisse3.56.25Mse   10.709  5:36
317  Koen Gideonse (PR 3.54.02)Vrouwenpolder3.56.26Mse   10.708  5:36
321  Jan DemeulenaereKontich3.56.34M35   10.702  5:36
324  Jan-Joris Jooss (PR 3.19.03)Goes3.56.35M35   10.701  5:36
316  Martin MolenaarNieuwerkerk ad IJssel3.56.38M45   10.699  5:36
318  Bertus EbbenhorstDe Meern3.56.40M55   10.697  5:37
325  Stephan Jozwiak (PR 3.38.16)Vlissingen3.56.40M35   10.697  5:37
320  Martijn WillemsBoxmeer3.56.47M35   10.692  5:37
319  Remco Kapteijn (PR 3.27.36)Kapelle-Biezelinge3.56.52M45   10.688  5:37
331  Petje ZegelinkWinterswijk3.56.53M45   10.688  5:37
322  Léon de LangenBergschenhoek3.56.58M45   10.684  5:37
330  Jan HeshofSteenbergen3.56.59M45   10.683  5:37
338  Wilco Jonker (debuut)Colijnsplaat3.56.59Mse   10.683  5:37
326  Erik Goossen (PR 2.39.56)Terneuzen3.57.22M45   10.666  5:38
327  Bram van Keulen (PR 3.41.52)Meliskerke3.57.23M45   10.665  5:38
334  Martin RoestVlissingen3.57.23M35   10.665  5:38
337  Margreet van ZijlGouda3.57.26V35   10.663  5:38
328  Rob van NoordtMonster3.57.27M45   10.662  5:38
329  Norberth KorsmitSint-Oedenrode3.57.28M45   10.661  5:38
344  Gerard van WijkOoltgensplaat3.57.30M45   10.660  5:38
333  Jeroen HanslerCapelle aan den IJssel3.57.32M45   10.658  5:38
332  Hans DuijfCuijk3.57.41M35   10.652  5:38
345  Jurgen LambrechtsDrunen3.58.02M35   10.636  5:38
335  Michel BertelkampArnhem3.58.04M45   10.634  5:39
336  Jos Boot (PR 3.26.31)Zoutelande3.58.08M55   10.631  5:39
346  Gerrit BouhuisUtrecht3.58.12M45   10.628  5:39
339  Henny Strating (PR 3.38.14)Kamperland3.58.13V45   10.628  5:39
343  Reggy Heijens (PR 3.38.55)Vogelwaarde3.58.13M45   10.628  5:39
341  Niels van OostrumRotterdam3.58.15M45   10.626  5:39
347  André van DorpVlaardingen3.58.16M45   10.625  5:39
340  Ingrid Koene (PR 3.28.34)Yerseke3.58.20V50   10.623  5:39
342  Leo Dalebout (PR 3.29.57)Gapinge3.58.39M55   10.608  5:39
351  Marsel Wiegand BrussIJsselstein3.58.40M45   10.608  5:39
350  John van der LindenIJsselstein3.58.42M45   10.606  5:39
348  Sjaco de JongZwijndrecht3.58.43M55   10.605  5:39
349  Marco HeestermansRosmalen3.58.56M45   10.596  5:40
352  Souverein van der Gaag (debuut)Vlissingen3.59.07Mse   10.588  5:40
359  Sander van VlietSpijkenisse3.59.10Mse   10.586  5:40
353  Jurjen Swiers (PR 3.20.13)Vlissingen3.59.11M45   10.585  5:40
355  Maarten Pouwelse (PR 3.35.32)Westkapelle3.59.16M55   10.581  5:40
358  Andries van BarenOuderkerk aan den IJssel3.59.35M45   10.567  5:41
354  Sonja van HeckeRoosendaal3.59.41V45   10.563  5:41
356  Mattheo Moerland (PR 3.35.29)Oosterland3.59.41Mse   10.563  5:41
357  Patrick HapersBrasschaat3.59.54M45   10.553  5:41
363  Harry van NoordAlmere3.59.57M45   10.551  5:41
360  Daniel KannapinnKöln4.00.02M45   10.547  5:41
368  Lourens MeeuwsenHilversum4.00.04M35   10.546  5:41
365  Ko van Damme (PR 3.26.57)Kwadendamme4.00.07M50   10.544  5:41
362  Cor Kloet (PR 3.44.44)Burgh-Haamstede4.00.12M65   10.540  5:42
361  Mark HilbertsNederhorst den Berg4.00.21M35   10.533  5:42
364  Renske Verbrugge- van derGoes4.00.35V45   10.523  5:42
378  Eelco van DuijvenbodeHuijbergen4.00.42M35   10.518  5:42
371  Hedwig Van BeverenMoerbeke-Waas4.00.44M45   10.517  5:42
366  Joris van Toors-Gravenhage4.00.48Mse   10.514  5:42
367  Tom HuybrechtsHoevenen4.00.48M35   10.514  5:42
376  Christian JanseAagtekerke4.00.52Mse   10.511  5:43
377  Henk Van BlitterswijkAagtekerke4.00.52Mse   10.511  5:43
379  Gerwin Zondervan (PR 3.36.05)Kapelle-Biezelinge4.00.56M45   10.508  5:43
381  Louis TronchetAlblasserdam4.01.05M35   10.501  5:43
375  Timo SandersDelft4.01.06Mse   10.501  5:43
370  René Harinck (PR)Oost-Souburg4.01.07M45   10.500  5:43
369  Bart van SchiltMeer4.01.08M35   10.499  5:43
372  Jeroen de Nood (PR 3.25.12)Middelburg4.01.08M35   10.499  5:43
373  Jelmer van WoesikAssendelft4.01.09M35   10.498  5:43
374  Erik van KoertWoerden4.01.10M35   10.498  5:43
383  Coos DiepenbroekLent4.01.11M55   10.497  5:43
380  Gert SchoorsAdegem4.01.19M45   10.491  5:43
382  Martino Harinck (debuut)Middelburg4.01.28M45   10.485  5:43
385  Mark BuninghCapelle aan den IJssel4.01.40M35   10.476  5:44
388  Patrick Kok (debuut)Vlissingen4.01.41M45   10.475  5:44
384  Ferdy OerlemansSteenbergen4.01.44M45   10.473  5:44
389  Florus Jan de WolfVoorhout4.01.57M55   10.464  5:44
390  Karin NieuwenhuisTegelen4.02.00V35   10.462  5:44
403  Berry Lindenbergh (debuut)Zierikzee4.02.02M35   10.460  5:44
386  Corné SchilperoortZierikzee4.02.09Mse   10.455  5:44
392  Philippe De RyckeZelzate4.02.16M55   10.450  5:44
391  Frank hoogstrate (debuut)Yerseke4.02.18M35   10.449  5:45
387  Leendert Van de Ven (PR 3.18.23)Zoutelande4.02.22M50   10.446  5:45
394  Gert Kooiman (PR 3.53.36)Middelburg4.02.24M55   10.444  5:45
402  Manuel MertensAlmere4.02.27M45   10.442  5:45
396  Arnout BaasBaarn4.02.32M35   10.439  5:45
397  Jeroen Ridderhof (debuut)Sint-Annaland4.02.37Mse   10.435  5:45
395  Rene RozendaalGorinchem4.02.54M45   10.423  5:45
398  Wim de Feijter (PR 3.41.38)Terneuzen4.02.56M45   10.421  5:45
400  Marcel Moerland (PR 3.32.29)Krabbendijke4.03.02M35   10.417  5:46
393  Arthur van Aartsen (PR 3.18.18)Middelburg4.03.05M40   10.415  5:46
407  Marco van den Boogaard (PR 4.00.04)Goes4.03.07M45   10.414  5:46
399  Wim Flipse (PR 3.16.45)Terneuzen4.03.14M45   10.409  5:46
404  Tim GeesRoosendaal4.03.16M35   10.407  5:46
408  Michel KramerSpijkenisse4.03.17Mse   10.406  5:46
401  Jan de GoedeLeiden4.03.23M55   10.402  5:46
409  John van EmdenBladel4.03.28M45   10.399  5:46
413  Anoek Van der HeijdenIJsselstein4.03.40V35   10.390  5:46
406  Lammert KuikRotterdam4.03.47M55   10.385  5:47
405  Jaap VerhoevenBarendrecht4.03.49M45   10.384  5:47
412  Eric Jansen (PR 3.51.06)Kloetinge4.03.54M55   10.380  5:47
419  Arinka BongertmanRoosendaal4.03.54V45   10.380  5:47
410  Arnold HilgemanBarendrecht4.03.55Mse   10.379  5:47
417  Michel van den Bos (debuut)Zierikzee4.03.55M50   10.379  5:47
415  Nico GeelhoedKatwijk4.03.56M55   10.379  5:47
420  Michel Van den heuvelKoningshooikt4.03.56M45   10.379  5:47
411  Wendi LinkeVinkel4.03.59V45   10.377  5:47
414  Marco KoddeGoes4.04.07Mse   10.371  5:47
422  Arine FijnGouda4.04.12V35   10.367  5:47
424  Marcel StamVlaardingen4.04.12M45   10.367  5:47
416  John HuismanGorinchem4.04.13M35   10.367  5:47
429  Wilbert JoostenRiemst4.04.17M45   10.364  5:47
421  Johnny WilleboerRoosendaal4.04.26M35   10.357  5:48
423  Nicolette Malcorps (PR 3.38.27)Oost-Souburg4.04.39V35   10.348  5:48
418  Mark DuinkerkenBerkel en Rodenrijs4.04.42M45   10.346  5:48
435  Helmut HoffMonschau4.04.42M55   10.346  5:48
431  Peter Belfroid (PR 3.27.22)Terneuzen4.04.52M55   10.339  5:48
434  Leo OosseZeist4.04.53M35   10.338  5:48
428  Patrick KarremansSteenbergen4.04.56M35   10.336  5:48
425  Adriaan KosterKrimpen aan de Lek4.04.57M45   10.336  5:48
426  Gerry VeekeBreda4.04.58Mse   10.335  5:48
430  Sebastian ZügeSchenefeld4.05.08M35   10.328  5:49
433  Dick van der WiltRidderkerk4.05.21M45   10.319  5:49
427  Archie Staal (PR 3.01.24)Burgh-Haamstede4.05.30M50   10.312  5:49
438  Gerard MachielseBreda4.05.34M45   10.310  5:49
439  Ed KooijmanGameren4.05.37M45   10.308  5:49
441  Sonja BoogaardClinge4.05.41V35   10.305  5:49
436  Jan van Hoeve (PR 4.00.27)Oostburg4.05.44M65   10.303  5:49
440  Johan Klompe (PR 3.40.49)Wolphaartsdijk4.05.47M55   10.301  5:49
432  Rinus ReijngoudtDordrecht4.05.49M55   10.299  5:50
437  Marc Wijne (PR 3.59.21)Koudekerke4.05.50M35   10.298  5:50
454  Timo Van der WalRotterdam4.06.04Mse   10.289  5:50
445  Erik PetersHolten4.06.06M35   10.287  5:50
453  Frans RiepmaHaren4.06.06M45   10.287  5:50
444  Marcel SijbrandijIJsselstein4.06.15M45   10.281  5:50
449  Jeroen van ElsHaarlem4.06.24M35   10.275  5:50
446  Edwin BleijenberghMaarssen4.06.33M35   10.269  5:51
451  Aart de WithRijen4.06.41M45   10.263  5:51
452  Hans HavelaarNumansdorp4.06.41M35   10.263  5:51
448  Ronald van Hercules (PR 3.51.40)Serooskerke4.06.54M55   10.254  5:51
442  Koen de Vries (PR 3.18.07)Vlissingen4.06.55M55   10.253  5:51
456  Michiel BalsterHeumen4.06.55M35   10.253  5:51
443  William de Jonge (PR 3.29.05)Nieuwdorp4.06.56M45   10.253  5:51
455  Gerrit Spaans (PR 3.39.51)Goes4.06.57M60   10.252  5:51
447  David Pieters (PR 3.37.33)Oostburg4.07.02M35   10.248  5:51
450  Ronald Melaard (PR 3.45.37)Oost-Souburg4.07.03M35   10.248  5:51
464  Peter de VreugdKatwijk4.07.14M35   10.240  5:52
457  Leon GoorDordrecht4.07.16M55   10.239  5:52
459  Bert KnolHouten4.07.24M45   10.233  5:52
460  Rinus RaasBladel4.07.26M55   10.232  5:52
466  Harry BootZierikzee4.07.29M35   10.230  5:52
463  Nicole SpruitVeldhoven4.07.39V45   10.223  5:52
461  Rijndert van der KolkOud-Beijerland4.07.41M45   10.222  5:52
462  Tom NijlandBorculo4.07.45M45   10.219  5:52
471  Maarten GeeraetsGeel4.07.45M35   10.219  5:52
465  Hugo VrolijkWoubrugge4.07.51M55   10.215  5:52
467  Martijn van RooijIJsselstein4.07.51M45   10.215  5:52
458  Anja VertongenZandvliet4.07.56V45   10.211  5:53
469  Hans BruynenWuustwezel4.08.21Mse   10.194  5:53
470  Christl FoekemaLeusden4.08.33V45   10.186  5:53
483  Wolfgang KringsMonschau4.08.37M45   10.183  5:54
468  Robert Carol (PR 3.15.57)Middelburg4.08.41M50   10.180  5:54
473  Maarten van KaamBergen op Zoom4.08.46Mse   10.177  5:54
476  Henk BosmaBussum4.08.49M45   10.175  5:54
472  Bennie van HuizenDirksland4.08.58M45   10.169  5:54
479  Frank van EschBreda4.08.58M45   10.169  5:54
495  Jeroen de Vries (PR)IJzendijke4.09.07M45   10.163  5:54
484  Klaus AmtmannSolingen4.09.09M45   10.161  5:54
475  Philip Braem (PR 3.31.59)Vogelwaarde4.09.13M50   10.159  5:54
474  Geert Waelput (PR 3.08.49)Koewacht4.09.14M45   10.158  5:54
477  Jeroen Brouwer (PR 3.58.23)Borssele4.09.18M35   10.155  5:54
486  Dieter Van GoolMerksem4.09.19M45   10.155  5:55
485  Allard BruinshoofdDriebergen-Rijsenburg4.09.21M35   10.153  5:55
491  Johannes PaessensBietigheim Bissingen4.09.21Mse   10.153  5:55
482  Guido KochKall4.09.28M45   10.148  5:55
504  Pieter Jan LouwerseUtrecht4.09.30Mse   10.147  5:55
489  Harm KuipersHaarlem4.09.35M45   10.144  5:55
480  Arend van WijkHattem4.09.37M35   10.142  5:55
481  Jan Guiljam (PR 2.48.44)Wemeldinge4.09.38M55   10.142  5:55
498  Henk OffringaGouda4.09.39M45   10.141  5:55
478  Ruud Geldof (PR 3.57.07)Middelburg4.09.41M55   10.140  5:55
488  Ton KoopmanRotterdam4.09.50M55   10.134  5:55
506  Jaco Wagenaar (debuut)Yerseke4.09.50Mse   10.134  5:55
494  Dik KokRotterdam4.09.51M45   10.133  5:55
492  Ittai ShachamTilburg4.09.53Mse   10.132  5:55
487  Marcel Vervuurt (PR 3.39.49)Middelburg4.09.57M45   10.129  5:55
503  Jaap van Beest (debuut)Vlissingen4.10.10M45   10.120  5:56
490  Sjoerd van der MeuleUtrecht4.10.14Mse   10.117  5:56
496  Claudia KarlKöln4.10.21V45   10.113  5:56
508  Marco VerhoeffAlblasserdam4.10.25M35   10.110  5:56
497  Robert van WalsemUtrecht4.10.26M35   10.109  5:56
505  Carlo Smolderss-Gravenhage4.10.30M45   10.107  5:56
502  John ElieMiddelburg4.10.31Mse   10.106  5:56
499  Lisette WalterFort William4.10.34V35   10.104  5:56
493  Ed WientjensBergen op Zoom4.10.37M55   10.102  5:56
511  Eric van EijkerenWilhelminadorp4.10.45M45   10.097  5:57
518  Richard van den DoelKoudekerke4.10.45M35   10.097  5:57
500  Wolfgang GratesHückelhoven4.10.47M55   10.095  5:57
501  Bas BastenVelden4.10.50M35   10.093  5:57
522  Wilfried DuivenvoordenNoordwijkerhout4.10.50M45   10.093  5:57
512  Henry KoopmanGoes4.10.55Mse   10.090  5:57
513  Gerben AarnoudseUtrecht4.10.58M35   10.088  5:57
507  Johan Treurniet (PR 3.47.19)Middelburg4.11.09M45   10.080  5:57
509  Ben SchillemansRoosendaal4.11.16M45   10.076  5:57
510  Thomas StahlBergheim4.11.16M35   10.076  5:57
516  Theo SchermersGiessenburg4.11.37M55   10.062  5:58
526  Luuk KoopmanBergen op Zoom4.11.37M45   10.062  5:58
527  Niek van Belzen (PR 3.51.27)Middelburg4.11.39M45   10.060  5:58
519  Paul Constandse (PR)Middelburg4.11.44M35   10.057  5:58
530  Ron AretGouda4.11.49M55   10.054  5:58
524  Twan Timmermans (PR)Hoofdplaat4.11.51M55   10.052  5:58
514  Michel Bouwman (PR)Burgh-Haamstede4.11.53M45   10.051  5:58
515  Kevin VeerhoekRenesse4.11.54Mse   10.050  5:58
517  Robertjan ProvoostDomburg4.11.56M45   10.049  5:58
523  Geert Jan Jobse (PR 3.47.59)Vlissingen4.12.00M45   10.046  5:58
525  Johnny BerkKapelle-Biezelinge4.12.05M35   10.043  5:58
520  Alexander Elfrink (PR 3.44.35)Breskens4.12.08M35   10.041  5:59
521  Wouter RoeleveldVoorburg4.12.12Mse   10.038  5:59
529  Peter Wilbrink (PR 3.29.11)Zierikzee4.12.14M55   10.037  5:59
536  Pieter van der Kolk (PR 4.05.24)Vlissingen4.12.14M45   10.037  5:59
528  Han MathijssenHaaren4.12.24M45   10.031  5:59
531  Martin FaasKoudekerke4.12.28M45   10.028  5:59
535  Hans StougieKortenhoef4.12.30M45   10.027  5:59
537  Sophie MiljoenGapinge4.12.30V35   10.027  5:59
538  Hans SuilenSommelsdijk4.12.31M45   10.026  5:59
532  Audry van Dijke (PR 3.52.58)Kloosterzande4.12.43V35   10.018  5:59
534  Marco Baart (PR 3.53.22)Lamswaarde4.12.49M35   10.014  5:59
533  Cornelis WilligenburgZoetermeer4.12.53M45   10.011  6:00
542  Dirk LeibelDüren4.12.54M35   10.011  6:00
545  Jolien Kort (debuut)s-Heer Arendskerke4.12.54V35   10.011  6:00
540  Simone HeestermansRosmalen4.12.58V35   10.008  6:00
541  Lambert LindersHorst4.12.58M55   10.008  6:00
539  Arjan BreugemRotterdam4.13.00M35   10.007  6:00
546  Edgar van Weelden (PR)s-Heer Arendskerke4.13.01M45   10.006  6:00
549  Etienne Kouijzer (PR 3.39.40)Hulst4.13.04M45   10.004  6:00
552  Johan Lorier (debuut)Vlissingen4.13.06M40   10.003  6:00
558  Peter GoedbloedEde4.13.08Mse   10.001  6:00
547  Johnn LabrieIJsselstein4.13.09M55   10.001  6:00
544  Louw HuijgenLeusden4.13.12M55   9.999  6:00
550  Michel Van der HeidenDordrecht4.13.19M35   9.994  6:00
551  Thomas De CuyperStabroek4.13.27M35   9.989  6:00
548  Suzanne Van Elsacker (debuut)Middelburg4.13.30Vse   9.987  6:00
553  Gil CeulemansMortsel4.13.34Mse   9.984  6:01
560  Patrick TerheijdenUtrecht4.13.37M35   9.982  6:01
561  Marc WagenaarRotterdam4.13.38Mse   9.982  6:01
570  Willem VerbuystTilburg4.13.41M35   9.980  6:01
543  PJ VerhoefKatwijk4.13.43M45   9.978  6:01
554  Michiel RomboutsBreda4.13.49Mse   9.975  6:01
557  Peter HoncoopRijen4.13.54M55   9.971  6:01
567  Edgar BakkerGroningen4.13.57M45   9.969  6:01
564  Joost GoedePurmerland4.14.05M55   9.964  6:01
562  Carin HeutinckStadskanaal4.14.10V35   9.961  6:01
555  Annet van der Linde (PR 3.22.05)Nisse4.14.20V45   9.954  6:02
559  Huibert LucasAlblasserdam4.14.21M35   9.954  6:02
556  Tom RozenburgVijfhuizen4.14.22M35   9.953  6:02
565  Jeffrey Geerse (PR 3.47.22)Vlissingen4.14.22M35   9.953  6:02
563  Willem SikkersSprang-Capelle4.14.26M35   9.950  6:02
576  Eswin van HalWaalwijk4.14.30M35   9.948  6:02
577  Huberto van der SchuitWaalwijk4.14.30M45   9.948  6:02
574  Mark KleinloogWaspik4.14.31M45   9.947  6:02
578  Ruud MeerenDongen4.14.31Mse   9.947  6:02
569  Rene Moerland (PR 4.07.01)Yerseke4.14.35M35   9.944  6:02
581  Marnix de WitteDe Koog4.14.37M45   9.943  6:02
573  Steven Stroo (PR 3.47.31)Middelburg4.14.39Mse   9.942  6:02
566  André Verdurmen (PR 3.48.27)Kloosterzande4.14.40M45   9.941  6:02
572  Jeroen van GestelNuenen4.14.47M35   9.937  6:02
579  Frank Sprengers (PR)Wolphaartsdijk4.14.50M45   9.935  6:02
580  Stephanie BootZierikzee4.14.56Vse   9.931  6:03
568  Titus ZweinertGross Gerau4.15.01M45   9.928  6:03
583  Henk van RoekelVeenendaal4.15.06M45   9.924  6:03
571  Ron BiemansEtten-Leur4.15.17M55   9.917  6:03
582  Ruud KokApeldoorn4.15.19M55   9.916  6:03
585  Alwin OerlemansWoerden4.15.26M45   9.911  6:03
586  Gert-Paul van der BeekUtrecht4.15.27Mse   9.911  6:03
584  Gerwin GuichelaarDelft4.15.29M35   9.909  6:03
590  Twan Van LimptEindhoven4.15.30M35   9.909  6:03
575  Bert LemmensHerten4.15.36M55   9.905  6:03
593  Corianne Van SluijsAmersfoort4.15.52V35   9.895  6:04
588  Corno LangerakNumansdorp4.15.53M35   9.894  6:04
589  Stefan GroenewegOud-Beijerland4.15.58Mse   9.891  6:04
587  Mark BorremanOuderkerk aan den IJssel4.16.00Mse   9.889  6:04
594  René den OtterBruchem4.16.02M45   9.888  6:04
601  Ruud LautenslagerRotterdam4.16.04M55   9.887  6:04
602  Cindy den Hollander (PR 3.53.51)Oost-Souburg4.16.14V35   9.880  6:04
596  Corné van Rooijen (PR 4.10.26)Goes4.16.15M35   9.880  6:04
591  Marcel Van Luik (PR 3.32.37)Terneuzen4.16.22M35   9.875  6:05
592  Jan ValkierWissenkerke4.16.29Mse   9.871  6:05
597  Adri Koole (PR 3.07.54)Serooskerke4.16.32M65   9.869  6:05
595  Frans KroesenAmersfoort4.16.41M35   9.863  6:05
598  Libby van DalenRotterdam4.16.43Vse   9.862  6:05
608  Dirk de JongAlblasserdam4.16.47Mse   9.859  6:05
600  Marcel Drijdijk (PR 3.31.00)Heinkenszand4.16.52Mse   9.856  6:05
605  Les VermeulenArkel4.16.58M45   9.852  6:05
603  Serge NöthenArnemuiden4.17.09M35   9.845  6:06
599  Jaap Flikweert (PR 3.51.49)Nieuwerkerk4.17.12M55   9.843  6:06
610  Joeri SempelsNijlen4.17.17M35   9.840  6:06
615  Natasja Booij (PR 3.59.53)Walsoorden4.17.20V45   9.838  6:06
607  Frank LodewijkNuenen4.17.22M35   9.837  6:06
614  Mark VerschoorNijverdal4.17.25M35   9.835  6:06
616  Jan RietsemaGeldrop4.17.29M45   9.832  6:06
604  Jules MarséHilvarenbeek4.17.37M55   9.827  6:06
612  Jan Casper van Schagen (PR)Goes4.17.38M65   9.827  6:06
606  Peter KoomenHillegom4.17.43M45   9.824  6:06
620  Jan Davidse (PR 3.59.29)Oost-Souburg4.17.48M55   9.820  6:07
611  Dennis SmitDeventer4.17.54M35   9.817  6:07
627  Jasper de VriesKinderdijk4.17.56Mse   9.815  6:07
628  Rik PlankenBleskensgraaf4.17.57Mse   9.815  6:07
635  Ivo KloetZierikzee4.17.58M35   9.814  6:07
613  Franck WanlinNeufchateau4.18.04M45   9.810  6:07
618  Nicky Aalders (PR 4.03.26)s-Heer Hendrikskinderen4.18.06Mse   9.809  6:07
622  Ronald Dees (PR 3.48.31)Vlissingen4.18.09M45   9.807  6:07
621  Wouter van EssenHaarlem4.18.11M35   9.806  6:07
609  Rinie EbischMaasbree4.18.12V55   9.805  6:07
642  Cris SimonsHaaren4.18.17M45   9.802  6:07
623  Gertrude van RijnBodegraven4.18.19Vse   9.801  6:07
619  Julia den BreejenZwijndrecht4.18.22Vse   9.799  6:07
629  Annet van de Kreke (PR 3.49.29)Oost-Souburg4.18.23V45   9.798  6:07
630  Jos TorremansVosselaar4.18.42M55   9.786  6:08
634  Casper de KortTilburg4.18.54Mse   9.779  6:08
633  Kees de KortDiessen4.18.55M55   9.778  6:08
639  Henk Lous (PR 3.28.59)Vlissingen4.18.55M55   9.778  6:08
617  Hans van KrimpenRotterdam4.18.56M45   9.777  6:08
637  Tom SmetsersReuver4.18.56M35   9.777  6:08
643  Tatiana NetsereVlissingen4.18.58V35   9.776  6:08
626  Paul TyroCanterbury4.19.06M35   9.771  6:08
631  Marian van Damme (PR 4.03.46)Clinge4.19.06V50   9.771  6:08
636  Michiel van der MeerBergen op Zoom4.19.07M45   9.771  6:08
640  Stefan Feleus (PR 4.14.17)Westkapelle4.19.10M40   9.769  6:09
655  Kees VlotGorinchem4.19.18Mse   9.764  6:09
638  Eric Berrevoets (PR 3.52.51)Burgh-Haamstede4.19.19M45   9.763  6:09
641  Aarnout Huibregtse (PR 3.42.12)Westkapelle4.19.20M55   9.762  6:09
624  Jolanda AmmerlaanMaasland4.19.21V55   9.762  6:09
625  George Taal (PR 3.26.04)Oostkapelle4.19.22M65   9.761  6:09
646  Lennard van Splunter (PR 3.57.47)Hoedekenskerke4.19.24M40   9.760  6:09
652  Peter KorzeliusHuizen4.19.30M65   9.756  6:09
650  Daniël Zuiddam (PR 3.45.56)Middelburg4.19.31M55   9.755  6:09
649  Florian SauerStolberg4.19.32Mse   9.755  6:09
651  Ralph MüllerMonheim4.19.32M45   9.755  6:09
647  Ab van der RoestVeenendaal4.19.34M55   9.754  6:09
632  Dennis de Nooijer (debuut)Vlissingen4.19.35M45   9.753  6:09
648  Guy Van den BrandenBeveren4.19.36M45   9.752  6:09
644  Bart StoffelsBergen op Zoom4.19.42M35   9.749  6:09
645  Liesbeth LustUtrecht4.19.46V35   9.746  6:09
653  Sven CartonGroot-Bijgaarden4.19.53M35   9.742  6:10
656  Michiel van VossenDirksland4.20.00Mse   9.737  6:10
658  Ronald van de Woestijne (PR 3.46.41)Vlissingen4.20.01M55   9.737  6:10
660  Leo JasperseUlvenhout4.20.15M45   9.728  6:10
661  Charly NelemansBreda4.20.15M35   9.728  6:10
659  Maarten TimmermanVeere4.20.20Mse   9.725  6:10
672  Gilles DeheyderBoom4.20.23M45   9.723  6:10
654  Rian Flikweert (PR 3.33.44)Middelburg4.20.31V55   9.718  6:10
667  Desmond KloegGeldrop4.20.33M35   9.717  6:10
673  Meino BoonZwijndrecht4.20.39M35   9.713  6:11
662  Marike Brusket (PR 3.52.01)Wilhelminadorp4.20.43V45   9.711  6:11
663  Tony PaesmansDilbeek4.20.45M45   9.709  6:11
657  Hanno de Hoon (PR 3.19.20)Terneuzen4.20.47M55   9.708  6:11
670  Kaj De VriesDelft4.20.50M35   9.706  6:11
666  Remco van der Pluijms-Hertogenbosch4.20.52M45   9.705  6:11
664  Ingrid BaggermanBleiswijk4.20.58V45   9.701  6:11
665  Dick BaggermanBleiswijk4.20.58M55   9.701  6:11
669  Maarten JongeneelUtrecht4.21.07M35   9.696  6:11
675  Angela Goedman (PR 4.14.02)Zoutelande4.21.10V40   9.694  6:11
668  Kees de FijterBarneveld4.21.16M55   9.690  6:12
674  Suzanne GeschiereMiddelburg4.21.20V45   9.688  6:12
676  Bart SavelsbergTeteringen4.21.22Mse   9.686  6:12
680  Clemens de BruinRotterdam4.21.22Mse   9.686  6:12
677  Wiebo RazenbergMade4.21.24M35   9.685  6:12
688  Roeland KooijmansZutphen4.21.32M55   9.680  6:12
671  Wendel RontgenAmsterdam4.21.47M35   9.671  6:12
678  Nicolas DespeselHalsteren4.21.49Mse   9.670  6:12
695  Peter WitloxHaaren4.22.00M55   9.663  6:13
685  Marco Meur (PR 4.19.37)Middelburg4.22.01M35   9.662  6:13
679  Marielle SprangersKaatsheuvel4.22.02V55   9.662  6:13
683  Richard Hollebrands (PR)Vlissingen4.22.04M35   9.661  6:13
689  Michael LipsIJzendijke4.22.08M35   9.658  6:13
682  Bob Schmelzer (PR)Middelburg4.22.09Mse   9.657  6:13
690  Ronny TresonieSluis4.22.09M35   9.657  6:13
681  Ezra De KorteAmsterdam4.22.23Mse   9.649  6:13
694  Maarten Verdonk (debuut)Vlissingen4.22.25Mse   9.648  6:13
702  André PruijssersLekkerkerk4.22.39M45   9.639  6:13
698  Wijnte HolElst4.22.42M35   9.637  6:14
693  Rudy van GervenTegelen4.22.45V35   9.635  6:14
684  Remco van Wijk (PR)Middelburg4.22.46M35   9.635  6:14
687  Carina SlingerlandHaaksbergen4.23.02V45   9.625  6:14
701  Rene ZorgeBreda4.23.03M35   9.624  6:14
691  Peter Knippers (PR)Domburg4.23.07M45   9.622  6:14
697  Dennis PetersGroesbeek4.23.07M35   9.622  6:14
703  Chris Kole (PR)Wemeldinge4.23.09Mse   9.621  6:14
692  Cor van der BlomBergschenhoek4.23.16M55   9.616  6:14
705  Eric SchneiderLeubsdorf4.23.22M45   9.613  6:14
700  Rob GordijnDelft4.23.23M55   9.612  6:15
686  Jan-Jeroen SchaapKatwijk4.23.25M45   9.611  6:15
696  Michel Sinke (PR 3.41.03)Middelburg4.23.29M45   9.609  6:15
713  Ludo SomersLint4.23.33M45   9.606  6:15
717  Ellen ZaalDordrecht4.23.33V45   9.606  6:15
704  Roland Flipse (PR 3.56.08)Koudekerke4.23.34M55   9.606  6:15
706  Ronny ToussaintRoermond4.23.34M45   9.606  6:15
708  Arjen van Belzen (PR)Oost-Souburg4.23.39Mse   9.603  6:15
709  Martijn StofferAlmere4.23.39Mse   9.603  6:15
710  Norbert RademakersWegberg4.23.40M55   9.602  6:15
711  Jeroen MessemakerRhoon4.23.45Mse   9.599  6:15
712  Martin SmeetsPernis Rotterdam4.23.49M35   9.596  6:15
720  Joop Albronda (PR 4.11.40)Middelburg4.23.52M45   9.595  6:15
716  Jeroen BootBreda4.23.55M35   9.593  6:15
707  MOnique KramerSchagen4.24.02V45   9.589  6:15
730  Alexander BergKöln4.24.02M35   9.589  6:15
699  Jeroen KuijlenMierlo4.24.06M45   9.586  6:16
723  Rutger Wondergem (PR 3.45.59)Middelburg4.24.10M35   9.584  6:16
725  Peter BoumaLelystad4.24.16M45   9.580  6:16
714  Kristof BoutTorhout4.24.23M35   9.576  6:16
737  Kevin DanceLeighton Buzzard4.24.32M45   9.570  6:16
718  Wilco IJzermanMeerkerk4.24.38M35   9.567  6:16
721  Peter WiersmaSteenbergen4.24.40M35   9.566  6:16
719  Michael KamhausenMönchengladbach4.24.41M45   9.565  6:16
728  Esther van Nijf-MohunlolEtten-Leur4.24.43V45   9.564  6:16
729  Gerrit BeumerEllecom4.24.45M45   9.563  6:16
722  Niels de Waters-Gravenhage4.24.53Mse   9.558  6:17
736  Cecil van EnterCulemborg4.24.58M35   9.555  6:17
715  Gerry Van HelmondRijen4.24.59M45   9.554  6:17
726  Henk van der Poel (PR 3.17.37)Westkapelle4.25.03M60   9.552  6:17
727  Perry PosDe Meern4.25.06M45   9.550  6:17
738  Andre JansenAbbenbroek4.25.08M55   9.549  6:17
724  Jackie Minderhoud (PR)Westkapelle4.25.17M35   9.543  6:17
732  Manuel MüllerMönchengladbach4.25.19Mse   9.542  6:17
733  Bernd WinkelhausErkelenz4.25.20Mse   9.542  6:17
741  Maurice TwigtRotterdam4.25.21M35   9.541  6:17
743  Piet Jobse (PR)Koudekerke4.25.26M55   9.538  6:17
744  Martin Willemse (PR)Vlissingen4.25.32M35   9.534  6:18
731  Emardo de Rijck (PR 3.53.38)Sint Jansteen4.25.34Mse   9.533  6:18
739  Mark Kakes (PR 4.20.24)Wolphaartsdijk4.25.42M45   9.528  6:18
734  Jan Schot (PR 3.49.05)Middelburg4.25.49M55   9.524  6:18
753  René van LuijkWoerden4.25.49M45   9.524  6:18
745  Ilona Sturm-van der Made (PR 4.23.51)Oost-Souburg4.25.50V35   9.524  6:18
735  Vincent BoekhoornVleuten4.25.53M35   9.522  6:18
759  Meta SipkensTilburg4.26.07V45   9.513  6:18
742  Patrick GauweZuiddorpe4.26.12M45   9.511  6:19
747  Hans van GinnekenDordrecht4.26.12M55   9.511  6:19
764  Robbert SterkWeesp4.26.12M35   9.511  6:19
748  Jelle TroostZoetermeer4.26.15M35   9.509  6:19
765  Silvy MeuwissenHouten4.26.23V45   9.504  6:19
757  Cees HoogerlandYerseke4.26.25M45   9.503  6:19
767  Wim van der MaatEindhoven4.26.30M55   9.500  6:19
740  Gerald van den HoekVeenendaal4.26.36Mse   9.496  6:19
750  Floris Janse de JongeAmstelveen4.26.40M45   9.494  6:19
755  Betty van ZoelenHaarlem4.26.43V45   9.492  6:19
768  Leonard Van den HoutenIJsselstein4.26.43M45   9.492  6:19
762  Alain van den BergDelft4.26.44Mse   9.492  6:19
751  Niek van Belzen (PR 4.00.09)Arnemuiden4.26.49M45   9.489  6:19
777  Stefan Von BoninWiesbaden4.26.50M45   9.488  6:19
772  Nick PruijssersLekkerkerk4.26.51Mse   9.487  6:19
752  Paul de Bruijckere (PR 3.42.24)Oostburg4.26.53M55   9.486  6:19
749  Stefan WielemakerKoudekerke4.26.54Mse   9.486  6:20
771  Stefan SchurenNettetal4.26.56M35   9.484  6:20
761  Rob van der Beijl (PR 3.47.00)Bruinisse4.27.02M50   9.481  6:20
760  Anton SamanStadskanaal4.27.05M55   9.479  6:20
746  Frans Daalman (PR 3.32.26)Breskens4.27.06M65   9.478  6:20
756  Danny Ars (PR 3.54.37)Ovezande4.27.06M55   9.478  6:20
758  Danielle GillissenDordrecht4.27.06V35   9.478  6:20
754  Angela VidelerRockanje4.27.16V45   9.473  6:20
769  Francois BakkerWoerden4.27.19M45   9.471  6:20
773  André Polfliet (PR 3.57.07)Oost-Souburg4.27.21Mse   9.470  6:20
778  René HüsserOberönz4.27.24M45   9.468  6:20
766  Piet Moes (PR 3.16.17)Koudekerke4.27.33M65   9.463  6:20
774  Henk Schraa (debuut)Vlissingen4.27.33M35   9.463  6:20
763  Fred Van Luijk (PR 4.06.59)Kruiningen4.27.37M45   9.460  6:21
770  Jeroen Steendijk (PR)Goes4.27.40Mse   9.458  6:21
783  Carlo BosHazerswoude-Rijndijk4.27.52Mse   9.451  6:21
791  Katie van de LindeLeighton Buzzard4.27.52V45   9.451  6:21
782  Marc MeertensAlmere4.27.56M45   9.449  6:21
779  Hans Corbijn (PR 3.14.59)Oostkapelle4.28.14M55   9.438  6:21
781  Christian Jobse (PR 3.52.44)Middelburg4.28.23M35   9.433  6:22
775  Ger VisRhoon4.28.24M55   9.433  6:22
776  Michael van DijkBarendrecht4.28.27M45   9.431  6:22
780  Carlo de Smit (PR 4.10.51)Breskens4.28.32M45   9.428  6:22
784  Erik de Bruine (PR)Goes4.28.39M45   9.424  6:22
794  Ciska Dijkers (PR 4.14.03)Zoutelande4.28.42V45   9.422  6:22
785  Wim Huibregtse (PR 3.39.04)Westkapelle4.28.47M45   9.419  6:22
786  Ruth HelsenVenlo4.28.47V35   9.419  6:22
787  Bobby de Witte (PR 4.21.20)Westkapelle4.28.48M45   9.419  6:22
795  Rob Maat (PR 4.02.11)Goes4.28.52M45   9.416  6:22
798  Daaf Kooman (PR 4.16.34)Kapelle-Biezelinge4.28.53M45   9.416  6:22
796  Marinus HoogendoornWerkendam4.28.56M45   9.414  6:22
797  Jean-Jacques Van GielsBergen op Zoom4.28.56M45   9.414  6:22
792  Mart Jan DelzenneKrabbendijke4.29.08M35   9.407  6:23
801  Leon Verlinde (PR 4.02.12)Terneuzen4.29.10M35   9.406  6:23
799  Rudy Ovaa (PR 3.50.54)Middelburg4.29.14M45   9.403  6:23
790  Frenk-jan Visser (PR 4.14.25)Middelburg4.29.15M45   9.403  6:23
800  Jan de Reu (PR 4.14.51)Middelburg4.29.18M55   9.401  6:23
789  Hans CrulRoosendaal4.29.28M55   9.395  6:23
788  Pieter de BeijerNieuwerkerk ad IJssel4.29.33M45   9.392  6:23
803  Alexander van Keulen (PR)Kloetinge4.29.35M45   9.391  6:23
804  Marleen PijpelinkLeiden4.29.35V35   9.391  6:23
793  Leo Janse (PR 3.22.12)Middelburg4.29.41M45   9.388  6:23
811  Robbie JobseBiggekerke4.29.45Mse   9.385  6:24
808  Martijn van RietRosmalen4.29.52M35   9.381  6:24
818  Marjan Ririhena-sturm (PR)Middelburg4.30.00V35   9.377  6:24
819  Dore PriesterMiddelburg4.30.05Vse   9.374  6:24
825  Katharina KraneisFrankfurt4.30.05Vse   9.374  6:24
802  Sjaak Riemens (PR 4.12.25)Vrouwenpolder4.30.08M35   9.372  6:24
805  Kristof CassiersAntwerpen4.30.13M35   9.369  6:24
810  Ziko KoleKloetinge4.30.15Mse   9.368  6:24
816  Simon BeijerMiddelburg4.30.27Mse   9.361  6:25
809  Petra van GorcumSprang-Capelle4.30.30V45   9.359  6:25
817  Esdra Minnaard (debuut)Yerseke4.30.30Vse   9.359  6:25
829  Brigitte SijpestijnVught4.30.30V45   9.359  6:25
822  Gregor SchneiderMönchengladbach4.30.33Mse   9.358  6:25
831  Joost ValkenbergVught4.30.33M45   9.358  6:25
832  Seth Dijkstra (PR 3.29.16)Middelburg4.30.40M45   9.354  6:25
815  Kees Verburg (PR 4.18.18)Kamperland4.30.43M55   9.352  6:25
821  Petra Verhulst (PR 4.07.44)Westkapelle4.30.43V45   9.352  6:25
813  Folkwin Kl;oezenHeerenveen4.30.44M45   9.351  6:25
814  Ansje van de LaarUtrecht4.30.44V45   9.351  6:25
835  André MeijerMiddelharnis4.30.44M45   9.351  6:25
826  Marlies De JongStadskanaal4.30.54V35   9.346  6:25
830  Mike TaxHaarlem4.30.55M35   9.345  6:25
806  Jeffrey BeltUgchelen4.30.59Mse   9.343  6:25
807  André VlotZevenaar4.31.00M45   9.342  6:25
812  Daniela OsterholtLangerwehe4.31.09V35   9.337  6:26
820  Olivier van der BruggeEindhoven4.31.11M35   9.336  6:26
836  Peter AkerboomUitgeest4.31.12M55   9.335  6:26
827  Mireille Huiszoon-la Gran (PR 4.22.35)Arnemuiden4.31.14V35   9.334  6:26
848  Ward KerckaertBreskens4.31.20M35   9.331  6:26
828  Ilse Verwijs (debuut)Zonnemaire4.31.23Vse   9.329  6:26
839  Wouter KasteleinLeidschendam4.31.24M45   9.328  6:26
846  Jugen VerschuerenStabroek4.31.27M35   9.327  6:26
859  Leendert van de LindeLeighton Buzzard4.31.30M45   9.325  6:26
823  Jan Ijzelenberg (PR 4.12.40)Oosterland4.31.31M35   9.324  6:26
843  Nick van der WeijdenWeert4.31.31Mse   9.324  6:26
833  Johan BoucherieVlissingen4.31.32M35   9.324  6:26
855  Ludovic VERHEGGENAngleur4.31.32M35   9.324  6:26
824  Frans HettemaWijchen4.31.35M55   9.322  6:26
840  Annemarie MalschaertDordrecht4.31.39V55   9.320  6:26
857  René Goetheer (PR 4.01.11)Wolphaartsdijk4.31.39M45   9.320  6:26
837  John Provoost (PR 3.59.35)Domburg4.31.47M45   9.315  6:26
854  Rob VeermanDordrecht4.31.47M45   9.315  6:26
838  Jan-willem Huiszoon (PR 4.12.09)Arnemuiden4.31.50M45   9.313  6:27
850  Michel BakkerBenschop4.31.56M35   9.310  6:27
856  Henk BerghoutWaddinxveen4.31.57Mse   9.309  6:27
858  Bauke van Dorst (PR 3.49.21)Middelburg4.32.05Mse   9.305  6:27
861  Frank CaspersVoerde4.32.06M45   9.304  6:27
834  Maarten VeldhuizenRiel4.32.09M45   9.303  6:27
841  Jan VosBussum4.32.14M45   9.300  6:27
847  Jan Molendijk (PR 4.07.18)Krabbendijke4.32.14Mse   9.300  6:27
853  Eddy van der WitZeewolde4.32.16M45   9.299  6:27
842  Hans-Jan Rijberings-Gravenhage4.32.18M45   9.297  6:27
863  Koen Hamelink (debuut)Oostburg4.32.21Mse   9.296  6:27
874  Catriona CampbellAmsterdam4.32.28V45   9.292  6:27
875  Madeline MaingayAmsterdam4.32.28V35   9.292  6:27
844  Gertjan Louweret (PR 3.45.30)Middelburg4.32.32M35   9.290  6:28
862  Elbert le ClercqHellum4.32.34M45   9.288  6:28
873  Joost Boonman (PR 4.24.39)Yerseke4.32.37M50   9.287  6:28
845  Rik DuijmBreda4.32.40M35   9.285  6:28
852  Inge Baart (PR 4.08.59)Kloosterzande4.32.40V45   9.285  6:28
851  Jochem PennekampWervershoof4.32.44M35   9.283  6:28
849  Boris KorlaarAmsterdam4.32.49M35   9.280  6:28
867  Jan HermkesVelden4.32.50M45   9.279  6:28
865  Imo Jongepier (PR 4.01.01)Nieuw- en Sint Joosland4.32.51M65   9.279  6:28
868  Daniëlle Mook (PR)Burgh-Haamstede4.32.54V45   9.277  6:28
866  Martien SlagtHilversum4.32.57M55   9.275  6:28
884  Frank den HerderVoorschoten4.32.59M65   9.274  6:28
876  Elsbeth Dingemanse (PR 4.02.00)Gapinge4.33.02V45   9.272  6:28
860  Guus HagemanMidwoud4.33.09M55   9.269  6:28
864  Kees de Visser (PR 4.24.56)Aagtekerke4.33.11M50   9.267  6:28
869  Alexander DoornAmersfoort4.33.14M35   9.266  6:29
870  Filip CartonDilbeek4.33.18M35   9.263  6:29
879  Alexander DavidseKoudekerke4.33.19M35   9.263  6:29
882  Erik Vande WeijerVremde4.33.22M55   9.261  6:29
886  Gerard SchramDe Meern4.33.30M45   9.257  6:29
871  Bennie Heijmans (PR 4.12.04)Hulst4.33.37M45   9.253  6:29
872  Marco Wauters (PR 4.08.54)Vogelwaarde4.33.37M45   9.253  6:29
888  Willeke den DikkenNijkerk4.33.41Vse   9.250  6:29
877  Arnold Westerbeke (PR 4.24.31)Vlissingen4.33.47Mse   9.247  6:29
878  Birgit Bockxmeer (debuut)Zonnemaire4.33.49V40   9.246  6:29
880  Wietse Sluimer (debuut)Zonnemaire4.33.52M35   9.244  6:29
881  Stephan Schouten (PR 4.17.54)Vlissingen4.33.52Mse   9.244  6:29
883  Matthijs van Straten (PR 4.14.44)Vlissingen4.33.57M35   9.241  6:30
892  Marloes SaarloosAmsterdam4.34.00Vse   9.240  6:30
889  Martin van Ieperen (PR 4.07.38)Kapelle-Biezelinge4.34.01Mse   9.239  6:30
887  Jasper CommandeurDriebergen-Rijsenburg4.34.06M35   9.236  6:30
896  Ronald Ridderbos (PR 4.28.33)Middelburg4.34.19Mse   9.229  6:30
885  Robbert BliekRotterdam4.34.22M45   9.227  6:30
901  Sjaak VerberkmoesWijk bij Duurstede4.34.23M65   9.227  6:30
897  Saskia WarmerRotterdam4.34.35V65   9.220  6:30
890  Albert BoogaardUtrecht4.34.37M45   9.219  6:30
895  Marc-Jan Moerland (PR 4.02.08)Goes4.34.43Mse   9.216  6:31
894  Rianne VossersEnschede4.34.58V45   9.207  6:31
891  Adrie Van Dalen (PR 3.25.19)Lewedorp4.34.59M50   9.207  6:31
893  Frank De HaanWaalre4.35.03M55   9.205  6:31
909  Reinier WesterduinUtrecht4.35.05Mse   9.203  6:31
904  Eva van Hoek (PR)Middelburg4.35.06V35   9.203  6:31
899  Mascha HofmeesterBergen op Zoom4.35.08Vse   9.202  6:31
911  Karlo HeringGorinchem4.35.11M45   9.200  6:31
908  Raf IdeOedelem4.35.16M65   9.197  6:31
902  Enteny KlarenbeekBlokker4.35.19M35   9.196  6:31
900  Vincent Lange (PR 3.54.41)Middelburg4.35.33M35   9.188  6:32
898  Stephan Willemstein (PR 4.23.48)Westkapelle4.35.41M35   9.183  6:32
903  Kees Van der steltWerkendam4.35.46Mse   9.181  6:32
906  Wim Vroegop (PR 3.31.48)Scherpenisse4.35.47M55   9.180  6:32
905  Dimmy Ivens (PR 4.13.12)Schoondijke4.35.51Mse   9.178  6:32
907  Jurgen Willemsen (debuut)Schoondijke4.35.52Mse   9.177  6:32
915  Stephan BouwensBergen op Zoom4.35.57M55   9.174  6:32
916  Merie SchooneHoeven4.35.58V45   9.174  6:32
914  Inge LensRijkevorsel4.36.05V35   9.170  6:33
918  Mark-Jan DuinkerkeWemeldinge4.36.24M35   9.160  6:33
920  Tiny RaijmakersUden4.36.30M65   9.156  6:33
910  Pieter De Gaaij (PR 4.27.07)Middelburg4.36.36M55   9.153  6:33
912  Katja BroddaAachen4.36.40V35   9.151  6:33
913  Thorsten BroddaAachen4.36.40M35   9.151  6:33
924  Mauritz KleynNijmegen4.36.41Mse   9.150  6:33
927  John van EckBarendrecht4.36.41M45   9.150  6:33
922  Esther Houmes (PR)Wissenkerke4.36.50V35   9.145  6:34
921  Willem -Wouter AantjesGouda4.36.54M35   9.143  6:34
917  Thomas ScholzNiederkruechten4.37.03M45   9.138  6:34
936  Ad Moerland (PR 4.06.09)Sint-Maartensdijk4.37.11M35   9.134  6:34
933  Ben van der PolsPiershil4.37.16M35   9.131  6:34
934  Eline VreeOud-Beijerland4.37.16V35   9.131  6:34
939  Ricky Dekker (debuut)Meliskerke4.37.21Mse   9.128  6:34
940  Ronny DekkerDeventer4.37.24M35   9.127  6:34
923  Peter van den Thillarts-Hertogenbosch4.37.26M35   9.125  6:35
931  Mark Bouterse (debuut)Kapelle-Biezelinge4.37.28Mse   9.124  6:35
919  Marco MuschDordrecht4.37.33M45   9.122  6:35
929  Andreas MatthesHaan4.37.38M45   9.119  6:35
925  Jennifer HoebekeTervuren4.37.39Vse   9.118  6:35
932  Marco de Bruine (debuut)Serooskerke4.37.49Mse   9.113  6:35
937  Sjaak de GraasMoordrecht4.37.50M55   9.112  6:35
941  Cees FlinkAmsterdam4.37.50Mse   9.112  6:35
938  Hans KoemanKrabbendijke4.37.51M45   9.112  6:35
926  Gina HeuserRidderkerk4.37.52V55   9.111  6:35
928  Jürgen MelzerAachen4.38.03M55   9.105  6:35
930  Tonny Janse (PR 4.07.16)Aagtekerke4.38.14M35   9.099  6:36
947  Marc van MeursGroenlo4.38.15M35   9.099  6:36
944  Peter Kuijper (debuut)Lewedorp4.38.18M45   9.097  6:36
948  Dirk FransenZuiddorpe4.38.19M45   9.096  6:36
935  Arjen PasUtrecht4.38.21M35   9.095  6:36
949  Francois van ZonDrunen4.38.21M45   9.095  6:36
943  Henry van Klinken (debuut)Nieuwerkerk4.38.25M35   9.093  6:36
942  Mark Weijer (PR 4.21.29)Kapelle-Biezelinge4.38.28M35   9.092  6:36
946  Adriaan RijkKruiningen4.38.32M35   9.089  6:36
950  Michael GehriStuttgart4.38.33M45   9.089  6:36
956  Bouwe Postma (PR 4.13.13)Middelburg4.38.36M55   9.087  6:36
957  Jacqueline Kafoe-Quist (PR)Zierikzee4.38.44V45   9.083  6:36
954  Bart van RemortelKoewacht4.38.45Mse   9.082  6:36
951  Derk Roelofs (PR 4.24.54)Vlissingen4.38.47M45   9.081  6:36
958  Ludolf Reijntjes (PR 2.59.49)Zierikzee4.38.48M50   9.081  6:36
959  Léon FransenGeleen4.38.50M55   9.080  6:36
953  Diana van GentAmersfoort4.38.51V35   9.079  6:37
952  Manu FelixStrombeek-Bever4.38.56M45   9.076  6:37
945  Michel CravatteHouffalize4.39.14M35   9.067  6:37
960  Frank Ocké (PR 3.35.21)Oost-Souburg4.39.21M50   9.063  6:37
955  Fred de Bree (PR 3.27.29)Zoutelande4.39.25M65   9.061  6:37
968  Jan Kaan (PR 4.04.29)Rilland4.39.34M55   9.056  6:38
962  Guido HoenselaarDordrecht4.39.45M45   9.050  6:38
967  Stefan BedburErkelenz4.39.47M35   9.049  6:38
965  Hester HouwelingZwolle4.39.49Vse   9.048  6:38
961  Kees-Jan VerstrateMiddelburg4.39.57M35   9.043  6:38
972  Lian KuiperBergen op Zoom4.39.59V45   9.042  6:38
969  Benjamin MoerenhoutKapelle-Biezelinge4.40.15Mse   9.034  6:39
979  Karel LigtrinkDe Meern4.40.18M55   9.032  6:39
980  John de BoerDe Meern4.40.18M45   9.032  6:39
971  Renekant Cm KantRijswijk4.40.19M45   9.032  6:39
974  Vincent HuiserKudelstaart4.40.28M35   9.027  6:39
975  Kick KuiperHillegom4.40.29M45   9.026  6:39
970  Rick de Smit (PR 4.12.31)Goes4.40.30Mse   9.026  6:39
964  Jacco Nieboer (PR 4.12.24)Vrouwenpolder4.40.33M45   9.024  6:39
983  Christina ScheilElsdorf4.40.35V35   9.023  6:39
984  Thomas WernerBergheim4.40.36M45   9.022  6:39
978  Leo PutRidderkerk4.40.42M45   9.019  6:39
966  Edwin MerschCapelle aan den IJssel4.40.44M45   9.018  6:39
977  David BlumIssum4.40.44Mse   9.018  6:39
981  Leon van HeltenNijverdal4.40.46M35   9.017  6:39
963  Simone CornelisseMiddelburg4.40.47Vse   9.017  6:39
986  Niels MastenbroekUtrecht4.40.47M45   9.017  6:39
976  Paul de Bruijn (PR 4.31.34)Vlissingen4.40.54M35   9.013  6:39
991  Diantha MeiringDordrecht4.40.54V45   9.013  6:39
995  Thorsten EdelerEssen4.41.12M45   9.003  6:40
989  Jacqueline van de Voorde-Hulst4.41.17V55   9.001  6:40
973  Ulrich JanssenAachen4.41.23M45   8.997  6:40
985  Sjoerd van VoorthuijsenGoes4.41.30Mse   8.994  6:40
996  Ronald NuijtenDordrecht4.41.35M35   8.991  6:40
997  Jan-Willem De GrootOisterwijk4.41.35M45   8.991  6:40
982  Martijn Leenknegt (PR 4.18.00)Kapelle-Biezelinge4.41.36M45   8.990  6:40
1001  Jan ten NapelDronten4.41.38M45   8.989  6:40
992  Jan Minnaard (PR 3.56.40)Yerseke4.41.43M50   8.987  6:41
993  Gerben van der LugtArnhem4.41.47M45   8.985  6:41
999  Guy VancauwenberghsBeerzel4.41.53M45   8.981  6:41
990  Monica LanzendörferDüsseldorf4.41.59V45   8.978  6:41
998  Adrie van Belzen (PR 4.19.05)Westkapelle4.41.59M50   8.978  6:41
1000  Heike HausmannKrefeld4.42.05V35   8.975  6:41
1005  Marian van Dijk (PR 3.32.59)Middelburg4.42.12V45   8.971  6:41
1002  Marcel ZwiersBunnik4.42.16M45   8.969  6:41
1003  Jeroen Hage (PR 3.55.01)Middelburg4.42.17M45   8.969  6:41
987  Axel ZachauViersen4.42.17M35   8.969  6:41
994  John BraspennincxAalsmeer4.42.17M45   8.969  6:41
988  Jorg TheelenNettetal4.42.18M45   8.968  6:41
1011  Sanne HengeveldZeist4.42.26M35   8.964  6:42
1009  Bo Gravestein (PR 4.16.17)Sint-Annaland4.42.42V45   8.955  6:42
1006  Niels van NieuwenhuijzeKruiningen4.42.43Mse   8.955  6:42
1008  Rompt NoordenbosDen Ham4.42.52M45   8.950  6:42
1004  Goossen MostertHarderwijk4.42.54M45   8.949  6:42
1015  Mario Matulessy (PR 4.23.30)Domburg4.43.12M55   8.940  6:43
1017  Sjaak LugtenburgAlblasserdam4.43.14M45   8.939  6:43
1014  Johan BracquineMelle4.43.15M55   8.938  6:43
1007  Louis BordewijkCapelle aan den IJssel4.43.21M45   8.935  6:43
1013  Andre Kramer (PR)Yerseke4.43.21M45   8.935  6:43
1019  Gert SimonsHoevelaken4.43.28M55   8.931  6:43
1018  Addie van DalenHoevelaken4.43.29M45   8.931  6:43
1012  André de Koning (PR 4.27.20)Goes4.43.35M65   8.928  6:43
1016  Gijs WirtzOost-Souburg4.43.39M45   8.925  6:43
1010  Benjamin ToussaintFlorenville4.43.47Mse   8.921  6:44
1020  Pieter Wielhouwer (PR 4.15.34)Wilhelminadorp4.44.17M45   8.906  6:44
1021  Christian van LeeuwenVlissingen4.44.31M35   8.898  6:45
1026  Paul VerbekeWaasmunster4.44.33M55   8.897  6:45
1023  Godelieve PieperSchalkhaar4.44.36V45   8.896  6:45
1022  Raoul van Hijfte (debuut)Yerseke4.44.41Mse   8.893  6:45
1024  Patryk WalkarzSerooskerke4.44.45Mse   8.891  6:45
1027  Jeanet Verhaagen (PR)Goes4.44.49V45   8.889  6:45
1025  Marco PetersHellevoetsluis4.44.50M45   8.888  6:45
1034  Heino de GeusAmersfoort4.45.04M35   8.881  6:45
1036  Lonneke Rietveld - van deAmsterdam4.45.17V35   8.874  6:46
1029  Gerco Geschiere (PR)Nieuwdorp4.45.18M45   8.874  6:46
1035  Else van EsWoerden4.45.23V45   8.871  6:46
1030  Sem de Paauw (PR 4.01.57)Middelburg4.45.30Mse   8.868  6:46
1032  Marlou Eckhardt (PR)Wemeldinge4.45.36Vse   8.864  6:46
1028  Remco PastoorUtrecht4.45.44M35   8.860  6:46
1039  Alex VerkerkBarendrecht4.45.46Mse   8.859  6:46
1033  Wouter MondenLopik4.46.00M35   8.852  6:47
1031  Richard MaquelinCapelle aan den IJssel4.46.11M55   8.846  6:47
1047  Noleen Schraa (debuut)Vlissingen4.46.15V35   8.844  6:47
1045  Jens FrüchteBonn4.46.26M45   8.839  6:47
1041  Erik BosBath4.46.39M55   8.832  6:48
1042  Johan van DijkHaarlem4.46.40M45   8.832  6:48
1048  Rik RademakersHouten4.46.40M45   8.832  6:48
1049  Hans den BoerNieuwdorp4.46.40M55   8.832  6:48
1037  Arnold DaviesHilvarenbeek4.46.48M55   8.827  6:48
1050  Youri LoonstijnBreda4.46.55M35   8.824  6:48
1038  Teun NoordhoekNumansdorp4.46.57M55   8.823  6:48
1044  Ger van DrumptAppingedam4.47.00M45   8.821  6:48
1043  Roxanne Machielse (debuut)Goes4.47.11Vse   8.816  6:48
1052  Jack Mechielsen (PR 3.47.41)Spui4.47.25M45   8.808  6:49
1040  Maurice LeendersAngeren4.47.28M35   8.807  6:49
1051  Jochen MaviusBad Dürkheim4.47.32M45   8.805  6:49
1053  Marty BouquetRoosendaal4.47.33M55   8.804  6:49
1046  René Kuiper (PR 4.22.50)Vlissingen4.47.38M35   8.802  6:49
1060  Stan LambrechtsGroningen4.48.06Mse   8.788  6:50
1061  Duco Van EijkelenburgMiddelburg4.48.07Mse   8.787  6:50
1059  Esther van Sluijs-kole (debuut)Kloetinge4.48.08V35   8.787  6:50
1062  Peter Meijaard (PR 4.09.38)Kloetinge4.48.08M50   8.787  6:50
1067  Klaus ConradWiesbaden4.48.12M55   8.785  6:50
1068  Joerg LiebeWiesbaden4.48.12M45   8.785  6:50
1069  Mario LucasWiesbaden4.48.13M55   8.784  6:50
1056  Olivier PierikAmsterdam4.48.23Mse   8.779  6:50
1063  Jan Kaljouw (PR 4.12.06)Oostkapelle4.48.27M45   8.777  6:50
1057  Rene DokterIJsselstein4.48.30M45   8.775  6:50
1058  Matthijs van der MeulenRotterdam4.48.35M35   8.773  6:50
1064  Thomas SchweitzerInden4.48.40M35   8.770  6:50
1054  Gérard De Nooijer (debuut)Oost-Souburg4.48.49M45   8.766  6:51
1065  Frank VelraedsMiddelburg4.48.59Mse   8.761  6:51
1055  Jan van den BroekGeldermalsen4.49.15M55   8.753  6:51
1075  Ronald van der KolkRotterdam4.49.20M35   8.750  6:51
1073  Roger GroteclaesSchimmert4.49.23M45   8.749  6:51
1076  Hans Lievense (PR 4.06.14)Middelburg4.49.35M45   8.743  6:52
1070  Lars RutjesWouw4.49.36M45   8.742  6:52
1077  Herbert KuntzeiWeilerswist h4.49.38M45   8.741  6:52
1080  Fedor Hamelink (PR 4.48.06)Goes4.49.46M45   8.737  6:52
1079  Wilfred KooijmanKrommenie4.49.52M45   8.734  6:52
1066  Jean-Pierre RanochaSint-Amandsberg4.49.59M55   8.731  6:52
1072  Melinda BakkerOud-Beijerland4.50.01V45   8.729  6:52
1078  Marloes Saaman (PR)Zoutelande4.50.07V35   8.726  6:53
1071  Paul FeijnenbuikMaartensdijk4.50.12M35   8.724  6:53
1081  Caroline Veringa (PR 3.49.30)Middelburg4.50.18V40   8.721  6:53
1082  Dominique Boonmans-Heer Arendskerke4.50.33M45   8.713  6:53
1074  Mirjam Altenas-Gravenhage4.50.34V35   8.713  6:53
1091  Marion IsaacSimmerath4.51.06V45   8.697  6:54
1084  Matthijs Krepels-Hertogenbosch4.51.07Mse   8.697  6:54
1090  Menno WerrieAmersfoort4.51.12M35   8.694  6:54
1093  Gerke van VlietOosterhout4.51.21M45   8.690  6:54
1083  Erik CeulemansMortsel4.51.24M45   8.688  6:54
1088  Willem StruijsAmersfoort4.51.26M45   8.687  6:54
1087  Jan Wagemaker (PR 4.45.59)Zonnemaire4.51.29M55   8.686  6:54
1094  Lia Dobbelaar (PR 4.26.37)Heinkenszand4.51.42V50   8.679  6:55
1089  Jan Willem HesselinkZeewolde4.51.48M45   8.676  6:55
1086  Friederike Slupina-BeckWuppertal4.52.00V45   8.670  6:55
1100  Stuard MatthijsseVlissingen4.52.01Mse   8.670  6:55
1085  Jan Cornelisse (debuut)Middelburg4.52.06M45   8.667  6:55
1096  Lion van Luijk (PR 2.54.43)Vlissingen4.52.09M55   8.666  6:55
1105  Jan Dalebout (PR 4.52.01)Kapelle-Biezelinge4.52.18M55   8.661  6:56
1092  Jolanda Markx (PR 4.33.39)Oost-Souburg4.52.20V35   8.660  6:56
1095  Robbie SchettersBergen op Zoom4.52.21Mse   8.660  6:56
1106  Christiaan Janssens-Hertogenbosch4.52.22M55   8.659  6:56
1104  Ad Tres (PR 4.27.22)Wilhelminadorp4.52.33M55   8.654  6:56
1103  Ad den Dekker (PR)Kapelle-Biezelinge4.52.36M55   8.652  6:56
1098  Joost WiskerkeMeliskerke4.52.41Mse   8.650  6:56
1099  Daniel CorbijnMiddelburg4.52.42Mse   8.649  6:56
1108  Pascal NeymanSaint-Gérard4.52.47M45   8.647  6:56
1102  Rob van WoudenbergDelft4.52.52M45   8.645  6:56
1101  Marshelon CoffieIJsselstein4.52.53Mse   8.644  6:56
1097  Thomas StuurwoldZoutelande4.53.03M35   8.639  6:57
1107  Raf MeulemansWommelgem4.53.03M55   8.639  6:57
1113  Anne de BooNieuwegein4.53.26M45   8.628  6:57
1114  Anne LAURENTAngleur4.53.30V55   8.626  6:57
1115  Jörgen Peer (PR)Oost-Souburg4.53.39M55   8.621  6:58
1111  Anne-Marie Thomaes-BuijssHoofdplaat4.53.41V35   8.621  6:58
1118  Daniella Evers (debuut)Middelburg4.53.41V35   8.621  6:58
1116  Emily SnoerenRotterdam4.53.50Vse   8.616  6:58
1121  Henk van der ZandeBergen op Zoom4.53.50M45   8.616  6:58
1112  Wendy Wijnstra (debuut)Kapelle-Biezelinge4.53.51Vse   8.616  6:58
1109  Walter SprangersKaatsheuvel4.54.02M55   8.610  6:58
1123  Corienne Kaljouw (debuut)Middelburg4.54.03V45   8.610  6:58
1124  Ilse de BruynMiddelburg4.54.04V45   8.609  6:58
1127  Job Hoogesteger (debuut)Kapelle-Biezelinge4.54.17Mse   8.603  6:58
1122  Kees van Belzen (PR 4.08.20)Ritthem4.54.22M65   8.600  6:59
1125  Rebecca van Winkelhof (PR 4.23.21)Middelburg4.54.22Vse   8.600  6:59
1117  Martin VerburghBergen op Zoom4.54.33M45   8.595  6:59
1110  Marco Dingemanse (PR 4.04.22)Zoutelande4.54.34M45   8.595  6:59
1131  Pieter LuijtenSteenbergen4.54.35M45   8.594  6:59
1130  Peter de Broekert (PR 4.54.08)s-Heer Hendrikskinderen4.54.48M45   8.588  6:59
1119  Dennis WeiffenJüchen4.54.49M35   8.587  6:59
1135  Maarten van den BroekWaddinxveen4.54.54M65   8.585  6:59
1136  Kees KarelseKapelle-Biezelinge4.54.58M35   8.583  6:59
1126  Michel LouisseMiddelburg4.54.59M35   8.583  6:59
1132  Dick BrouwerHeerde4.55.01M45   8.582  7:00
1120  Joost SmuldersTilburg4.55.06Mse   8.579  7:00
1144  Max RauerPulheim4.55.19Mse   8.573  7:00
1139  Wilco Ovaa (PR 4.32.52)Middelburg4.55.22M45   8.571  7:00
1147  Jan TalmonSint Odilienberg4.55.32M65   8.567  7:00
1133  Dominique Hofstra (debuut)Oost-Souburg4.55.35M35   8.565  7:00
1140  Kees Van GeelRoosendaal4.55.38M55   8.564  7:00
1146  Guido MäurerHückelhoven4.55.39M35   8.563  7:00
1129  Uwe LempkenDuisburg4.55.47M55   8.559  7:01
1151  Elroy VeermanDen Haag4.55.47M45   8.559  7:01
1137  Leentje MattheysesHoboken4.55.50V55   8.558  7:01
1128  Bart van Belle (debuut)Vlissingen4.55.51Mse   8.557  7:01
1149  Gert-Jan Van der ReijdenZwijndrecht4.55.52M45   8.557  7:01
1141  Jan-willem van der Hart (PR)Nieuwdorp4.55.54M35   8.556  7:01
1148  Arjan van der VeldeNieuw-Beijerland4.55.58M45   8.554  7:01
1150  Ramon Zoeteweij (PR 4.45.36)s-Heerenhoek4.56.01Mse   8.553  7:01
1145  Jan NoomScherpenisse4.56.02Mse   8.552  7:01
1154  Marcel Schoon (PR 4.51.26)Vlissingen4.56.08M45   8.549  7:01
1134  Anne PolDordrecht4.56.09Vse   8.549  7:01
1153  Debby Elstgeest (PR 4.28.19)s-Heerenhoek4.56.25V35   8.541  7:01
1138  Danny Molegraaf (PR 4.37.03)Koudekerke4.56.34M45   8.537  7:02
1143  Marcel GerritsEnschede4.56.45M45   8.531  7:02
1142  Martin PuntRidderkerk4.56.46M45   8.531  7:02
1152  Eelco MensMeerle4.56.46M45   8.531  7:02
1157  Henning SchmitzDuisburg4.56.52M55   8.528  7:02
1158  Annemiek VerhageMiddelburg4.56.57Vse   8.526  7:02
1159  Bart MeyersMechelen4.56.59M45   8.525  7:02
1163  Sascha KollenbergEssen4.57.08Mse   8.520  7:03
1156  Eric HaestKasterlee4.57.11M55   8.519  7:03
1161  Rianne Kok (debuut)Wemeldinge4.57.29V45   8.510  7:03
1155  Kees HonkoopWerkendam4.57.30M35   8.510  7:03
1160  Martijn van RijckevorselBreda4.57.31M35   8.509  7:03
1162  Pieter de HaanZuidhorn4.57.43M55   8.504  7:03
1164  Tino VelisDe Meern4.58.03M55   8.494  7:04
1165  Marianne Koster (PR)Borssele4.58.07Vse   8.492  7:04
1167  Ruben PetersUtrecht4.58.07M35   8.492  7:04
1168  Manon de LaatDongen4.58.18V35   8.487  7:04
1166  Doreen DielemanMiddelburg4.58.28Vse   8.482  7:04
1170  Mario SchroederWaldfeucht4.59.12M45   8.462  7:05
1172  Herman van de Glind (PR 4.24.49)Kloetinge4.59.13M35   8.461  7:05
1171  Marion Goossen (PR 4.22.11)Terneuzen4.59.39V45   8.449  7:06
1169  Rosette Verkaart (debuut)Vlissingen4.59.41V40   8.448  7:06
1176  Leon van LiereMiddelburg4.59.44M55   8.447  7:06
1174  Goverdien den BravenHoogblokland4.59.54V45   8.442  7:06
1175  Jean-Pierre Maas (PR)Vlissingen4.59.59M45   8.439  7:07
1177  Edwin KooleVlissingen5.00.09M35   8.435  7:07
1173  Arthur Gillissens-Gravenhage5.00.10Mse   8.434  7:07
1179  Arjan BosBarendrecht5.00.38M45   8.421  7:07
1178  Peter Koster (PR 4.14.18)Krabbendijke5.00.59M35   8.411  7:08
1181  Sjaco AalbersNieuwleusen5.01.37M55   8.394  7:09
1182  Peter Van OoijenHaren5.01.47M55   8.389  7:09
1185  Rob VlietstraNijkerkerveen5.01.48M55   8.389  7:09
1183  Jos van Stee (PR 3.58.32)s-Gravenpolder5.01.59M45   8.384  7:09
1180  Alexander PootZevenhuizen5.02.00M35   8.383  7:09
1187  Ilonka De Vlaam-KlinkZierikzee5.02.10V35   8.378  7:10
1186  Andre Van vliet (PR 5.01.26)Dreischor5.02.27M35   8.371  7:10
1188  Nicole sturmNederland5.02.30V35   8.369  7:10
1189  Huib den BravenHoogblokland5.02.33M45   8.368  7:10
1190  Jasper MonsterZuidland5.02.39M55   8.365  7:10
1184  Miranda KwakkelaarMiddelburg5.02.45V35   8.362  7:11
1193  Frank SuijkGapinge5.02.45M45   8.362  7:11
1192  Mirjam SuijkGapinge5.02.47V45   8.361  7:11
1195  Frank BrosowskiLangenfeld5.02.50M45   8.360  7:11
1194  Robert de BruijneKapelle-Biezelinge5.03.02Mse   8.355  7:11
1191  Lotje Buijs (debuut)Terhole5.03.32V35   8.341  7:12
1196  Mandy WunninkZoetermeer5.04.40V35   8.310  7:13
1197  Marie José Janse (PR 4.57.53)Goes5.05.06V55   8.298  7:14
1198  Martin van OordtBodegraven5.05.20M45   8.292  7:14
1201  Oscar BosjeLeiden5.05.26M55   8.289  7:14
1203  Marnix den DekkerKoudekerke5.05.27Mse   8.288  7:14
1202  Arend KeeminkSchiedam5.05.42M45   8.282  7:15
1206  Bert KoopmansArnhem5.05.48M55   8.279  7:15
1199  Jacquelien Smit (PR)Heinkenszand5.05.50V45   8.278  7:15
1200  Arno MelaardMiddelburg5.05.58M35   8.274  7:15
1207  Luc BaiverlinLiege5.05.59M45   8.274  7:15
1205  Antoine HoogerheideKloetinge5.06.20M35   8.265  7:16
1210  Robert van VuurenSliedrecht5.06.42M35   8.255  7:16
1212  Nicole KennerknechtHückelhoven5.06.50V35   8.251  7:16
1204  Robert van der LindenZoetermeer5.06.52M55   8.250  7:16
1208  Stephan van GentAmersfoort5.06.59M45   8.247  7:17
1213  John Sonnevijlle (PR)Vlissingen5.07.18M45   8.239  7:17
1211  Job LeeuwanghPoortugaal5.07.20M35   8.238  7:17
1216  Annemiek RooversVlissingen5.07.32Vse   8.232  7:17
1215  Marleen Huson (PR 4.23.15)Oost-Souburg5.07.40V55   8.229  7:17
1217  Dick Hilberdink (PR 5.00.52)Vlissingen5.07.58M45   8.221  7:18
1209  Kees HessHaaren5.08.02M65   8.219  7:18
1219  Chris Blondeel TimmermanMaastricht5.08.16Mse   8.213  7:18
1220  Ben Blondeel TimmermanVelp5.08.16Mse   8.213  7:18
1225  Anja IsaacSimmerath5.08.16V45   8.213  7:18
1214  Gea LagerweijKootwijkerbroek5.08.17V45   8.212  7:18
1224  Saskia Dieleman (debuut)Middelburg5.08.27V35   8.208  7:19
1222  Wilma Steendijk (PR 4.28.17)Middelburg5.08.32V55   8.206  7:19
1227  Frank RichterRosenheim5.08.36M45   8.204  7:19
1221  Matthias BoonMiddelburg5.08.40M35   8.202  7:19
1226  Pietertje VlijmErmelo5.08.46M45   8.199  7:19
1218  Chantal Nachtegael (PR 4.46.02)Heikant5.08.48V55   8.199  7:19
1228  Henk van GastelVrouwenpolder5.08.51M55   8.197  7:19
1234  Marcel NaaktgeborenZwijndrecht5.09.04M45   8.191  7:19
1223  Erik VosVeen5.09.07M35   8.190  7:20
1229  Monique van de VenTilburg5.09.11V45   8.188  7:20
1237  Maarten KaufmannAmsterdam5.09.11Mse   8.188  7:20
1239  Bert ScheufensAlsdorf5.09.20M35   8.184  7:20
1236  Peter Almekinders (PR 4.19.19)Vlissingen5.09.22M45   8.183  7:20
1230  Miranda Weug (debuut)Vlissingen5.09.23V45   8.183  7:20
1231  Femke de Nooijer (debuut)Vlissingen5.09.24V35   8.183  7:20
1235  Sander HuismanHerten5.09.29M45   8.180  7:20
1240  Erwin FalterRheden5.09.34M35   8.178  7:20
1238  Niek van der MaasRotterdam5.09.35Mse   8.178  7:20
1242  Riet Pouwelse (PR 4.22.48)Vrouwenpolder5.10.10V65   8.162  7:21
1243  Bert Doedel (PR)Middelburg5.10.11M45   8.162  7:21
1245  Iris Vermeulen (PR 3.59.03)Hulst5.10.28V35   8.154  7:21
1233  Hanneke de Groots-Gravenhage5.10.32Vse   8.153  7:22
1232  Kate Ferriers-Gravenhage5.10.33Vse   8.152  7:22
1244  Johan Rijkeboer (debuut)Middelburg5.10.34M55   8.152  7:22
1247  Silke KringsMonschau5.10.46V35   8.147  7:22
1246  Alice SigtermansPapendrecht5.10.48V55   8.146  7:22
1249  Richard Kooper (PR 4.43.01)Vlissingen5.10.48M35   8.146  7:22
1248  Arjan Burggraaff (PR 4.37.02)Vlissingen5.11.00M45   8.141  7:22
1241  Peter Erpelinck (PR 3.48.40)Hulst5.11.20M65   8.132  7:23
1252  Bernard Van Meer (debuut)Zierikzee5.11.20M45   8.132  7:23
1250  Robert Eerland (PR 4.28.10)Oost-Souburg5.11.38M45   8.124  7:23
1253  Johan Van den BergBergen op Zoom5.11.58M55   8.115  7:24
1255  Anniek de Rijck- SerrarenSint Jansteen5.12.13V45   8.109  7:24
1254  Rik KoppejanMiddelburg5.12.38M35   8.098  7:25
1256  Marieke Schieman (PR 4.14.21)Philippine5.12.42V35   8.096  7:25
1251  Bas Sinke (PR 4.47.42)Kruiningen5.12.46M35   8.095  7:25
1258  Peter LoonenUlvenhout AC5.13.12M55   8.083  7:25
1257  Marielle Simonse (debuut)Goes5.13.20V45   8.080  7:26
1263  Flenn RijkschroeffKapelle-Biezelinge5.13.34M35   8.074  7:26
1262  Paul Burger (debuut)Oost-Souburg5.13.41M45   8.071  7:26
1267  Rafaela ColinaAmsterdam5.13.55V45   8.065  7:26
1260  Ane Van de VeldeNoordgouwe5.14.11M55   8.058  7:27
1266  Diana de RooijUtrecht5.14.11Vse   8.058  7:27
1269  Rene NijsseWolphaartsdijk5.14.11M55   8.058  7:27
1268  Mariska De Bree (PR)Middelburg5.14.12Vse   8.058  7:27
1270  Rob Bourgonje (PR)Driewegen5.14.12M55   8.058  7:27
1259  Hannie Peene (PR)Zoutelande5.14.20V45   8.054  7:27
1271  Marja VesterVogelenzang5.14.23V55   8.053  7:27
1264  Mike Egter van Wissekerke (PR)Middelburg5.14.24Mse   8.052  7:27
1265  Anouk de Hamer (PR 5.12.49)Nieuwdorp5.14.37Vse   8.047  7:27
1273  Till KesslerVoerde5.14.37M35   8.047  7:27
1261  Sander VaderArnemuiden5.14.39Mse   8.046  7:27
1272  Stephan Rosielle (PR 4.01.27)Axel5.15.03M45   8.036  7:28
1278  Frans Willem van der MaasGoes5.15.06Mse   8.035  7:28
1274  Peter LegemateZierikzee5.15.09M45   8.033  7:28
1279  Liesbeth Kazen- van DijkHardinxveld-Giessendam5.15.11V55   8.032  7:28
1277  Eric Cevaal (PR 4.54.00)Oost-Souburg5.15.21Mse   8.028  7:28
1275  Ben RijborzRoosendaal5.15.23M45   8.027  7:28
1276  Albertina RijborzRoosendaal5.15.23V45   8.027  7:28
1280  Ilka HoubenNettetal5.15.27V35   8.026  7:29
1282  Mathieu Koning (PR 4.41.56)Arnemuiden5.15.43M35   8.019  7:29
1284  Thomas BergEschweiler5.16.41Mse   7.994  7:30
1281  Dietmar BeckWuppertal5.16.50M55   7.991  7:31
1283  Dick Van dyckAntwerpen5.16.55M45   7.989  7:31
1287  Ricardo GieleVierpolders5.17.29M45   7.974  7:31
1285  Jan-Pieter van BeestGoes5.17.45M45   7.968  7:32
1290  Sieglinde JungSimmerath5.17.46V45   7.967  7:32
1288  Andreas BreuerErftstadt5.17.51M35   7.965  7:32
1291  Rob BeckmannBarendrecht5.17.53M55   7.964  7:32
1289  Aad SpruijtPoortugaal5.17.57M55   7.963  7:32
1292  Andreas MorickBergisch Gladbach5.17.58M45   7.962  7:32
1286  Sigrid Jense (PR 4.43.48)Middelburg5.18.07V50   7.958  7:32
1294  Mary Kerkhove-EveryVlissingen5.18.30V45   7.949  7:33
1295  Marcel BoonstraZuidwolde5.18.35M45   7.947  7:33
1296  Jeroen BakkenesLeusden5.18.44M55   7.943  7:33
1293  Sjors LukasseMiddelburg5.19.13Mse   7.931  7:34
1300  Wim SollieWilsum5.19.39M55   7.920  7:35
1299  Johan SchoulsKerkwerve5.19.58M35   7.912  7:35
1297  Jeroen Paijmans (PR)Nieuwdorp5.20.00M45   7.912  7:35
1298  Lucienne van den BroekOost-Souburg5.20.03V55   7.910  7:35
1301  Chantal de Koning (debuut)Colijnsplaat5.20.57V35   7.888  7:36
1303  Herman Abbink (PR 3.43.02)Goes5.20.59M55   7.887  7:36
1302  Ron Brusket (PR 4.26.37)Wilhelminadorp5.21.03M45   7.886  7:37
1307  Matthieu Van LeeuwenBergen op Zoom5.21.22M45   7.878  7:37
1304  Nancy WisotzkiVenlo5.21.23V35   7.878  7:37
1305  Hans VerhaagVenlo5.21.24M45   7.877  7:37
1306  John RommensWoensdrecht5.21.27M65   7.876  7:37
1308  Chantal Hofstra (debuut)Vlissingen5.22.12Vse   7.858  7:38
1309  Pascal TevelOost-Souburg5.22.15M35   7.856  7:38
1310  Jolanda Van Keulen (debuut)Middelburg5.22.22V45   7.853  7:38
1311  Rob WeedaBarendrecht5.23.24M45   7.828  7:40
1312  Petra HollandSchwalmtal5.23.31V55   7.826  7:40
1313  Sabine ChuravyKrefeld5.23.37V45   7.823  7:40
1318  Charles BouwensVrouwenpolder5.23.54M45   7.816  7:41
1314  Andrea BleakerBiggekerke5.24.21Vse   7.805  7:41
1315  Christian BleakerBiggekerke5.24.21Mse   7.805  7:41
1316  Lottie KasteleinCulemborg5.24.24V35   7.804  7:41
1317  Joyce MulderDordrecht5.24.43V35   7.797  7:42
1319  Arwin Schot (PR 4.39.18)Zierikzee5.24.51M50   7.793  7:42
1323  Mufasa RasulRoosendaal5.25.22Mse   7.781  7:43
1325  Anja Schnellen-WinzViersen5.25.29V45   7.778  7:43
1321  Jose DingemanseKoudekerke5.25.40V35   7.774  7:43
1328  Benjamin AkkerdaasVrouwenpolder5.25.55Mse   7.768  7:43
1329  Stefan WörsdörferBergisch Gladbach5.25.57M55   7.767  7:43
1320  Wilma Filius (debuut)Ritthem5.26.01V45   7.766  7:44
1324  Anne AantjesGoudriaan5.26.09M35   7.762  7:44
1331  Thorsten KobußSchwalmtal5.26.16M45   7.760  7:44
1322  Robert de GoedeHulst5.26.33M45   7.753  7:44
1332  Bas BijvankWoudenberg5.27.03Mse   7.741  7:45
1327  Katia LeroyStraimont5.27.12V45   7.737  7:45
1326  Aldo LeroyBlancheoreille5.27.13M45   7.737  7:45
1333  Remco van de WaartBergen op Zoom5.27.18M35   7.735  7:45
1335  Cynthia Janse (PR 4.47.57)Zierikzee5.27.31V45   7.730  7:46
1334  Erwin SaleminkZoutelande5.27.36M45   7.728  7:46
1330  Lenie de VisserSchiedam5.27.56V55   7.720  7:46
1338  Wim van VlietArnemuiden5.28.08M45   7.715  7:47
1336  Chantal Van de Guchte -KoRenesse5.28.33V35   7.706  7:47
1339  Annette StraussBocholt5.28.44V45   7.701  7:47
1343  Dick van KerkhofDordrecht5.29.12M45   7.690  7:48
1342  Bianca Gerritsen-DirksDordrecht5.29.14V45   7.690  7:48
1341  Paul van der WeijdenAmersfoort5.29.19M45   7.688  7:48
1345  Rob Goedhart (PR 3.48.09)Koudekerke5.29.21M45   7.687  7:48
1337  Annelies PijperZwolle5.29.30V55   7.683  7:49
1340  Marco J.L. RemijnGoes5.29.47Mse   7.677  7:49
1346  Sabine KuckMonschau5.29.55V35   7.674  7:49
1344  Quinten MeulblokKamperland5.29.58Mse   7.673  7:49
1347  Gera van BovenNijkerk5.30.21V55   7.664  7:50
1348  Patrick Peters (PR 4.39.49)Goes5.30.24M35   7.663  7:50
1349  #TheFunRunner ockeBergen op Zoom5.30.39Mse   7.657  7:50
1350  Frank FenskeWetter5.31.43M55   7.632  7:52
1352  Wim BlaauwPutten5.31.58M45   7.626  7:52
1353  Trees Blaauw-KramNijkerk5.31.58V65   7.626  7:52
1356  Herman van der DonkGrootegast5.32.02M45   7.625  7:52
1357  Anouk HilkenAlmere5.32.03V35   7.624  7:52
1358  Nikki WerkmanAlmere5.32.03Vse   7.624  7:52
1359  Sandra BaudermannSimmerath5.32.17V45   7.619  7:52
1351  Ulrike PlönesStraelen5.32.34V45   7.613  7:53
1355  Nico van den BergCapelle aan den IJssel5.32.35M55   7.612  7:53
1354  Suzan VisWinterthur5.32.48V55   7.607  7:53
1360  Ben Schrooten (PR)Vlissingen5.32.57M55   7.604  7:53
1363  Peter GoedhartSommelsdijk5.33.10M55   7.599  7:54
1361  Patrick WondergemOostkapelle5.33.42Mse   7.587  7:55
1365  Benoit LespineuxHuy5.33.53M45   7.583  7:55
1366  Anne FourneauHuy5.33.55V35   7.582  7:55
1364  Ruth SchoenweitzDarmstadt5.34.09V35   7.577  7:55
1369  Marco StrooOost-Souburg5.34.12M35   7.575  7:55
1362  Wesley KroonSerooskerke5.34.17Mse   7.574  7:55
1367  John van Beek (PR 4.18.23)Arnemuiden5.34.23M50   7.571  7:55
1370  Lineke van der SneppenBreda5.34.38V35   7.566  7:56
1368  Wil Oudshoorn (PR 4.03.49)Goes5.35.03M55   7.556  7:56
1371  Stefanie de Rijke SpycherHinterkappelen5.35.18V35   7.551  7:57
1373  Johan Dieleman (debuut)Oost-Souburg5.35.20M35   7.550  7:57
1372  Edwin Blok (PR 5.14.20)Middelburg5.35.27M35   7.547  7:57
1375  Stefan JurgahnBirlenbach5.36.04M35   7.533  7:58
1374  Dian LigtendagFijnaart5.36.11V55   7.531  7:58
1376  Duncan KikkertHoek van Holland5.36.21M45   7.527  7:58
1378  Mirjam VerhulstWolphaartsdijk5.37.28V35   7.502  8:00
1379  Jessica Maas-Goverde (debuut)Zoutelande5.37.28V35   7.502  8:00
1377  Ger van BeersHilvarenbeek5.37.50M65   7.494  8:00
1382  Werner Verplanke (PR 5.29.59)Vlissingen5.38.31M45   7.479  8:01
1380  Joerg RosenbaumMülheim an der Ruhr5.39.03M45   7.467  8:02
1381  Ralf BuschmannEssen5.39.05M45   7.466  8:02
1384  Koen BakkerBerltsum5.39.15M45   7.463  8:02
1383  Martin VinjéSchoondijke5.39.39M35   7.454  8:03
1387  Lorna CampoRoetgen5.40.40V35   7.432  8:04
1385  Jürgen BiniasDuisburg5.40.50M55   7.428  8:05
1388  Oliver BeerSprockhövel5.41.26M45   7.415  8:06
1390  Joey RebergenVeenendaal5.41.31M35   7.413  8:06
1389  Jonne TijssenVeenendaal5.41.33M35   7.412  8:06
1391  Richard DingemanseVeere5.41.35Mse   7.412  8:06
1386  Helmut LeyDuisburg5.41.48M65   7.407  8:06
1392  Klarissa Jörissen- HummlHeinsberg5.41.49V35   7.407  8:06
1393  Sylvia PassonNettetal5.41.52V45   7.406  8:06
1394  Elisabeth JongmannsNettetal5.41.54V55   7.405  8:06
1395  Harma Breuker (PR 5.18.56)Middelburg5.43.33V65   7.369  8:09
1397  Sandra De KortRijen5.44.15V35   7.354  8:10
1398  Karlijn Von MeijenfeldtRijen5.44.15V35   7.354  8:10
1399  Klaas van LavierenVeenendaal5.44.41M55   7.345  8:10
1396  Piet Verhage (PR 4.07.44)Westkapelle5.45.32M70   7.327  8:11
1400  Jan van de Velde (PR 5.27.57)Oosterland5.45.43M35   7.323  8:12
1401  Michel van DijkPijnacker5.45.59M35   7.317  8:12
1402  Marjan De Schipper (debuut)Middelburg5.46.33V35   7.305  8:13
1403  Judith KoningsVeldhoven5.47.09V35   7.293  8:14
1404  Julia PaessensGeldern5.47.13Vse   7.291  8:14
1405  Jaap de KamAmstelveen5.48.08M65   7.272  8:15
1406  Sjaak SchipperGroningen5.48.43M65   7.260  8:16
1407  Debby PoulsNieuw-Vossemeer5.49.01V45   7.254  8:16
1408  Nico WisseBreda5.50.16Mse   7.228  8:18
1412  Ron 't LamSchiedam5.50.40M55   7.220  8:19
1411  Marcel BalVlissingen5.51.10M35   7.209  8:19
1413  Geert VanstraelenTemse5.51.16M45   7.207  8:19
1410  Ben JansenVenray5.51.18M65   7.207  8:20
1414  Tom FrederickxBalen5.51.27M35   7.204  8:20
1409  Kees Geertse (PR 4.12.17)Meliskerke5.51.41M55   7.199  8:20
1415  Herman RiemensSchoondijke5.53.32M35   7.161  8:23
1416  Tamara Schöningh (PR 5.36.03)Middelburg5.53.34V35   7.160  8:23
1420  Silke HallenbergRemscheid5.53.46V45   7.156  8:23
1421  Marcus BehneckeRemscheid5.53.46M45   7.156  8:23
1419  Gerard OverdijkRoermond5.53.48M45   7.156  8:23
1417  Adie KunstMiddelburg5.53.58M55   7.152  8:23
1418  Marliese SchneiderLeubsdorf5.54.14V55   7.147  8:24
1423  Moniek Kingma SchippersBreda5.54.59V55   7.132  8:25
1424  Mellinda BeumkesHouten5.55.50V45   7.115  8:26
1425  Laätzar MatitaputtyDordrecht5.55.50Mse   7.115  8:26
1422  Christiaan SchmetsZoutelande5.55.51M45   7.115  8:26
1426  Hans Verhage (PR 4.09.29)Goes5.56.17M55   7.106  8:27
1428  Anouk strooDen Helder6.00.07V35   7.030  8:32
1427  Izaak Kroon (PR 5.02.54)Middelburg6.00.50M55   7.016  8:33
1429  Monique Gillesse (PR 5.38.30)Vlissingen6.01.10V45   7.010  8:34
1430  Ton WegmanBurgh-Haamstede6.02.23M65   6.986  8:35
1431  Karl PaessensGeldern6.03.02M55   6.974  8:36
Mannen: 1181 (82.53%) => M35=309 - M40=11 - M45=405 - M50=29 - M55=181 - M60=4 - M65=29 - M70=1 - Mse=212
Vrouwen: 250 (17.47%) => V35=86 - V40=6 - V45=84 - V50=4 - V55=27 - V65=4 - Vse=39

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Maciek Miereczko2:43:46Mohammed Oumaarir2:44:18Erwin Harmes2:45:13Melanie Spruyt3:17:081431
2016Tim Pleijte2:36:12Huub van Noorden2:42:05Mohamed Oumaarir2:42:41Radka Churanova3:05:301363
2015Hamid El Mouaziz2:29:50Mohamed Oumaarir2:31:40Erwin Harmes2:37:42Miriam van Reijen2:55:281493
2014Hamid El Mouaziz2:32:58Sebastien Schletterer2:33:34Dieter Brouckaert2:40:18Agnes Schipper3:07:221404
2013Huub van Noorden2:40:51Anthony Pochet2:42:03Remy Vasseur2:43:30Anjolie Engels3:11:321383
2012Hicham El Barouki2:29:55Nouredine Athamna2:34:43Anthony Pochet2:39:07Marlies Kort3:01:341413
2011Rik Wolswinkel2:50:07Remy Vasseur2:52:39Huub van Noorden2:52:58Ilonka van den Hengel3:16:351141
2010Nouredine Athamna2:33:50Sébastien Schletterer2:35:16Jos op 't Hoog2:47:33Ilonka van den Hengel3:13:301045
2009Sébastien Schletterer2:55:38Miquel van Tongeren2:56:12Bert Flier2:56:57Leonie Ton3:44:13853
2008Sébastien Schletterer2:46:54Bart de Berge2:47:16Niels Koole2:48:47Irma Heeren3:10:48861
2007Jan van der Marel2:40:25Wim Padmos2:42:45Theo Rabout2:50:18Petra Knops3:28:23795
2006Jan van der Marel2:51:40Niels Koole2:51:53Miquel van Tongeren2:55:31Martine Lust3:27:29552
2005Jan van der Marel2:48:01Niels Koole2:56:59Wouter Hamelink3:00:51Martine Lust3:34:36510
2004Sebastien Schletterer2:46:50Wim Padmos2:47:32Theo Rabout2:51:58Marlies Kort3:03:14402
2003Pieter Heggen2:55:57Frank Wiebes3:00:07Franky Beljaars3:00:13Edith Gerards3:33:44359


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 4.312 seconden nodig om deze lijst met 1431 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
01-10-2016 14e KustmarathonZoutelandeKustmarathon2563
03-10-2015 13e KustmarathonZoutelandeKustmarathon4108
04-10-2014 12e KustmarathonZoutelandeKustmarathon5516
05-10-2013 11e KustmarathonZoutelandeKustmarathon7775
06-10-2012 10e KustmarathonZoutelandeKustmarathon7076
01-10-2011 9e KustmarathonZoutelandeKustmarathon10268
02-10-2010 8e KustmarathonZoutelandeKustmarathon6623
03-10-2009 7e KustmarathonZoutelandeKustmarathon4819
04-10-2008 6e KustmarathonZoutelandeKustmarathon3589
06-10-2007 5e KustmarathonZoutelandeKustmarathon2531
07-10-2006 4e KustmarathonZoutelandeKustmarathon4017
01-10-2005 3e KustmarathonZoutelandeKustmarathon2281
02-10-2004 2e KustmarathonZoutelandeKustmarathon2323
04-10-2003 1e KustmarathonZoutelandeKustmarathon2475

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-12: 12e Spark marathon Spijkenisse (11)
26-11: Halve Marathon Tarragona (1)
26-11: Firenze Marathon Florence (4)
19-11: 34e Zevenheuvelenloop Nijmegen (72)
19-11: Ronde Venen Marathon Abcoude (2)
18-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht (149)
12-11: Marathon Tenerife (7)
05-11: Marathon Porto (3)
05-11: 21e Berenloop Terschelling (5)
05-11: Herbstlauf Bottrop (2)
29-10: 35e Marathon Brabant Etten-Leur (76)
29-10: 12e Drechtstadloop Dordrecht (10)
28-10: Marathon van Gent (8)
22-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Typhoonloop Gorinchem (1)
15-10: 42e Amsterdam Marathon (11)
15-10: Linker Oevert 1/2 marathon Antwerpen (12)
08-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
08-10: 34e Marathon Eindhoven (11)
08-10: 31e 4 Mijl van Groningen (1)
Atletiek Zeeland © 2017