maandag 28 mei 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
27-05: Erwin Adan en Anjolie Engels sterksten in Halve van Renesse
18-05: Hardlopen in de Zeeuwse media
30-04: Hardloopadviezen
21-04: Erwin Harmes wint Marathon Zeeuws-Vlaanderen
09-04: Gezocht: gunstige dag voor marathon
19-03: Progressie boeken als hardloper
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
wo 30-05: Hoek Run
vr 01-06: 3e Gaperloop Gapinge
vr 01-06: Track Meeting Utrecht
za 02-06: Putbosmeeting Oordegem
za 02-06: Ladiesrun Goes
do 07-06: Avondbaanwedstrijd Zierikzee
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg
za 09-06: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht
za 09-06: 47e Gouden Spike Leiden
di 12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle
za 16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen
wo 20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
do 21-06: 19e Molenloop Stellendam
za 23-06: Zeeuwse kampioenschappen Oostburg
zo 24-06: Grote Prijs Lokeren
zo 24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal
zo 01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 27-05: 8e Halve van Renesse
vr 25-05: 7e Schellachloop Middelburg
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg (399)
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse (325)
wo 09-05: 10e Stadsloop Biervliet (135)
zo 06-05: Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk (47)
za 05-05: Vrijgezellenloop Vlissingen (30)
vr 27-04: Koningsloop Oostburg
vr 27-04: 43e Omloop van Menheerse Middelharnis
zo 22-04: 7e Zwaakse Weel loop Kwadendamme (66)
za 21-04: 10e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst (505)
vr 20-04: 7e Oranjemuidenloop Arnemuiden (88)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Clingse Bosloop
Kapellebrug, zaterdag 7 oktober 2017 - Organisatie: RKHAV
7.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Sander d'HontKuitaart26.46Mse   16.812  3:34
2  Liam de MeyRKHAV27.01M35   16.656  3:36
3  Sander PostTerneuzen27.14Mse   16.524  3:38
4  Andy Slock?28.10Mse   15.976  3:45
5  Michiel LelieSint-Gillis-Waas28.39Mse   15.707  3:49
6  Gino van BroeckTemse29.38Mse   15.186  3:57
7  Erik CapponZuidzande29.51M50   15.075  3:59
8  Frank van de BrandenSint Jansteen30.20M55   14.835  4:03
9  Dennis VlassenroodSint Jansteen30.31Mse   14.746  4:04
10  Hillaert WarrensMoerbeke30.43Mse   14.650  4:06
11  Jordy LeenknechtHulst30.49Mse   14.602  4:07
12  Ben van VlietTerneuzen31.24Mse   14.331  4:11
13  Marnix van den BrandeClinge31.56Mse   14.092  4:15
14  Ronald GeertseSerooskerke32.12Mse   13.975  4:18
15  Jan SantensDestelbergen32.27Mse   13.867  4:20
16  Frank SmitsHulst32.30Mse   13.846  4:20
17  Cathy PoppeTerneuzen33.25V35   13.466  4:27
18  Erik BollemanAxel33.31M45   13.426  4:28
19  Niek WielandAxel33.49M40   13.307  4:31
20  Menno den DekkerTerneuzen33.54Mse   13.274  4:31
21  John CompietHulst34.35Mse   13.012  4:37
22  Stijn de Vos?35.21Mse   12.730  4:43
23  Stijn AdriaansenKieldrecht35.31Mse   12.670  4:44
24  Stefan de VentClinge35.33Mse   12.658  4:44
25  Romain GeleynSint-Gillis-Waas35.35Mse   12.646  4:45
26  Arjan LambertVogelwaarde35.37Mse   12.635  4:45
27  Elyas DillisSint Jansteen35.44Mse   12.593  4:46
28  Frans VerwilligenHulst36.02Mse   12.488  4:48
29  Paul HaertjesnsBoekhoute36.05Mse   12.471  4:49
30  Berry KnibbelerWestdorpe36.08M55   12.454  4:49
31  Johnny DoomsTerneuzen36.15M60   12.414  4:50
32  Renate van HuffelSint Jansteen36.20Vse   12.385  4:51
33  Ronny SmetSinaai36.23Mse   12.368  4:51
34  David LeenknegtNieuw-Namen36.41Mse   12.267  4:53
35  Age BattHulst36.48Mse   12.228  4:54
36  Martin BurmKloosterzande37.23Mse   12.037  4:59
37  Mark WillaertHulst37.26Mse   12.021  4:59
38  Marleen AckermanDestelbergen37.28Vse   12.011  5:00
39  Johny MarimanClinge37.51Mse   11.889  5:03
40  Monique AllefsHulst38.07V50   11.806  5:05
41  Alex van LeuvenSint Jansteen38.15Mse   11.765  5:06
42  Ivo de WildeClinge38.35Mse   11.663  5:09
43  Wanda ZegersTerneuzen38.38Vse   11.648  5:09
44  Fien LelieSint-Gillis-Waas38.55Vse   11.563  5:11
45  Tommy ValckxHulst39.09Mse   11.494  5:13
46  Jurgen de BlokClinge39.41Mse   11.340  5:17
47  Georges Vonck?40.25Mse   11.134  5:23
48  Joseph MaesSint-Niklaas40.45Mse   11.043  5:26
49  Dieken van NieuwenhuijzenAssenede42.06Mse   10.689  5:37
50  Margo HermansOssenisse43.28Vse   10.353  5:48
51  Coos BuurmaHulst44.25V55   10.131  5:55
52  Daan DielemanZaamslag45.10Mse   9.963  6:01
53  Ronny den ExterHulst45.22Mse   9.919  6:03
54  Rudi van der VeldeWachtebeke47.12Mse   9.534  6:18
55  Karin den DekkerTerneuzen47.41Vse   9.437  6:21
56  Ilja TollenaarKloosterzande47.53Vse   9.398  6:23
57  Pieter van Es?48.08Mse   9.349  6:25
58  Sarina van Es?48.10Mse   9.343  6:25
59  Mariette van GuchtSinaai48.25Vse   9.294  6:27
60  Nele de LoosClinge50.18Vse   8.946  6:42
61  Kimberley van WaesbergheSint-Pauwels51.44Vse   8.698  6:54
62  Tommy de VosHaasdonck51.46Mse   8.693  6:54
63  Nancy HosteWaasmunster55.41Vse   8.081  7:25
64  Wim CoppietersGrimbergen55.42Mse   8.079  7:26
65  Greta de VijlderSint-Gillis-Waas55.43Vse   8.077  7:26
Mannen: 50 (76.92%) => M35=1 - M40=1 - M45=1 - M50=1 - M55=2 - M60=1 - Mse=43
Vrouwen: 15 (23.08%) => V35=1 - V50=1 - V55=1 - Vse=12
3 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Ronny WagenaerMelsele11.26Mse   15.743  3:49
2  Kris DerveauxOostende11.50Mse   15.211  3:57
3  Paul HaertjensBoekhoute12.22Mse   14.555  4:07
4  Joakim van GasseSint-Pauwels13.05Mse   13.758  4:22
5  Martijn van OsTerhole13.26Mse   13.400  4:29
6  Mats VierbergenHulst13.36Mse   13.235  4:32
7  Johnny DoomsTerneuzen13.58M65   12.888  4:39
8  Emma van AckerAbsdale14.15Vse   12.632  4:45
9  Michel CambeenVogelwaarde14.18Mse   12.587  4:46
10  Dylan BouwhuizenHulst14.22Mse   12.529  4:47
11  Eva den ExterHulst14.25Vse   12.486  4:48
12  Amy NiemantsverdrietSint Jansteen14.26Vse   12.471  4:49
13  Danny van WaterschootHulst14.42Mse   12.245  4:54
14  Kirsten VierbergenHulst15.12Vse   11.842  5:04
15  Martin NuytenHulst15.23Mse   11.701  5:08
16  Ann den ExterHulst15.56Vse   11.297  5:19
17  Remco PoppeClinge16.01Mse   11.238  5:20
18  Jane van der VloetHulst16.47Vse   10.725  5:36
19  Nelly PlasschaertHulst17.06Vse   10.526  5:42
20  Marian van VoorenTerneuzen17.22Vse   10.365  5:47
21  Ko ManRupelmonde23.31Mse   7.654  7:50
22  Ilse de SchrijverBeveren23.33Vse   7.643  7:51
Mannen: 13 (59.09%) => M65=1 - Mse=12
Vrouwen: 9 (40.91%) => Vse=9

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.121 seconden nodig om deze lijst met 87 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
01-10-2016 Clingse BosloopKapellebrugRKHAV395

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
halve Heddie Nieuwdorp (PR 1.20.40)1.24.44  M60
27-05: 28e Leiden Marathon (24)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
1500 m Tim van den Broeke (PR)3.47.93  Mse
1500 m Yunis Stitan (PR)3.59.85  Mse
800 m Bezuayehu Petersen (PR 1.57.99)1.59.48  JoB
800 m Floris Willeboordse (PR 1.58.62)1.59.54  Mse
800 m Bereket Petersen (PR 2.03.12)2.04.00  JoB
21-05: Pinksterwedstrijd Hulst (13)
21-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (9)
19-05: Ter Specke Bokaal Lisse (3)
19-05: 7e Bokkenloop Sinaai (5)
18-05: Track Meeting Wageningen (2)
17-05: Track Meeting Barendrecht (6)
16-05: Verkerkloop Zwijndrecht (4)
13-05: Marathon Tilburg (5)
12-05: Kaaienloop Oosterhout (3)
11-05: Track Meeting Utrecht (4)
10-05: Golden Tenloop Delft (2)
10-05: 15 km van Standdaarbuiten (8)
10-05: Harry Schulting Games Vught (12)
06-05: 1e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (9)
01-05: Knokke 10 KM (4)
27-04: Vlietloop Oud-Gastel (4)
22-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (11)
19-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (7)
15-04: Bergse Monumentenloop Bergen op Zoom (11)
14-04: 9e Wolvenloop Wachtebeke (7)
08-04: 38e Marathon Rotterdam (99)
08-04: Marathon Rome (1)
Atletiek Zeeland © 2018