donderdag 19 oktober 2017 Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
19-10: Pool Maciek Miereczko zegeviert in regen en windrijke 15e Kustmarathon
16-10: Gaan jullie nog crossen deze winter?
07-10: Miereczko en Melanie Spruyt verrassen met winst in loodzware 15e Kustmarathon
06-10: Dit zijn de hoogtepunten van 14 jaar Kustmarathon
05-10: Terugblik op de 14e Kustmarathon
03-10: Sébastièn Schletterer: Ik ben er niet bij hè, dat doet wel weer zeer
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 21-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 21-10: 56e Singelloop Middelburg
vr 27-10: 2e Halloween Run Middelburg
za 28-10: 16e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
zo 29-10: 35e Marathon Brabant Etten-Leur
za 04-11: Appelloop Axel
za 04-11: 32e Moerschanscross Hulst
zo 05-11: 7e Trail By The Sea Renesse
za 11-11: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 11-11: 50e Mosselloop Westenschouwen
zo 12-11: 1e Natuurloop Cadzand
za 18-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 18-11: 17e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 19-11: 34e Zevenheuvelenloop Nijmegen
Recente uitslagen meer uitslagen
za 14-10: Bamisrun Kloosterzande (125)
za 07-10: Clingse Bosloop Kapellebrug (87)
za 07-10: 15e Kustmarathon Zoutelande (1431)
vr 06-10: 10e Ladiesrun Zoutelande
za 30-09: 10 Miles Philippine (71)
zo 24-09: 1e Kraaieloop Lewedorp (78)
zo 24-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand (93)
za 23-09: 3e Halve Marathon van Tholen (209)
za 16-09: 1e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (104)
vr 15-09: 22e Stadsloop Goes (159)
za 09-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse (170)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Zeeuwse prestaties in 14e Tielemanloop
Middelharnis, zaterdag 16 september 2017 - Organisatie: Flakkee
10 km
                                                            km/h  min/km
001 Poldervaart Erwi Spark            951 0:32:11    1eHse 18.643  3.13
002 Stitan Younes    Haag Atl         920 0:34:52    2eHse 17.208  3.29
003 Goedhart Freek   av Flakkee       906 0:35:41    3eHse 16.814  3.34
004 Wolfert Eric     av Flakkee       963 0:35:52    4eHse 16.728  3.35
005 Berendsen Hans   Pallas'93        917 0:35:55    1eH50 16.705  3.35
006 Arensman John    av Flakkee       914 0:37:53    5eHse 15.838  3.47
007 Snoeij Ab        Pallas'93        902 0:37:56    2eH50 15.817  3.47
008 Melissant Andre  av Flakkee       923 0:38:13    1eH40 15.699  3.49
009 Berge Laurey van av Flakkee       892 0:38:24    1eDse 15.625  3.50
010 Goedhart Ruud    av Flakkee       908 0:38:35    6eHse 15.550  3.51
011 Mourik Piet van  Delta Sport      919 0:38:40    3eH50 15.517  3.51
012 Uitterlinden Kar Spirit           913 0:38:53    4eH50 15.430  3.53
013 Kerkhof Henk     Hoogvliet        900 0:39:11    5eH50 15.312  3.55
014 Tuk Henk         Voorne Atl       898 0:39:58    2eH40 15.012  3.59
015 Bergen Ben van   Pallas'93        925 0:40:07    6eH50 14.956  4.00
016 Jonge Tom de     B o Zoom         936 0:40:09    3eH40 14.943  4.00
017 Stoop Jeroen     av Flakkee       958 0:40:21    4eH40 14.869  4.02
018 Kievit Chris     O Tonge          939 0:40:31    7eHse 14.808  4.03
019 Hoek Jaap        Goedereede       915 0:41:20    7eH50 14.516  4.07
020 Mourik Bram      Sommelsdijk      948 0:41:29    8eH50 14.463  4.08
021 Goudzwaard Mart  av Haarlem       932 0:41:37    8eHse 14.417  4.09
022 Blok Martien     Voorne Atl       896 0:41:40    1eH60 14.400  4.09
023 Klem Pieter      Sommelsdijk      921 0:41:45    1eH35 14.371  4.10
024 Bakker Wilbert   Dirksland        876 0:41:47    9eHse 14.359  4.10
025 Holwerda Jacob   Dreischor        933 0:42:34    5eH40 14.095  4.15
026 Feijter Co de    Delta Sport      931 0:43:04    9eH50 13.931  4.18
027 Sedney Amar      Voorne Atl       895 0:43:28   10eH50 13.803  4.20
028 Murzyniel Tomasz Oudenbosch       877 0:43:46   10eHse 13.709  4.22
029 Huizer Hendrik   Middelharnis     935 0:44:08    2eH35 13.595  4.24
030 Looij Johan      av Flakkee       945 0:44:37   11eHse 13.447  4.27
031 Slui Kees        av Flakkee       899 0:44:39    6eH40 13.437  4.27
032 Snijders Johan   Voorne Atl       904 0:44:43   11eH50 13.417  4.28
033 Egeraat Leonhard Spado            905 0:44:49    2eH60 13.387  4.28
034 Stee Rinus van   Herkingen        882 0:44:56    7eH40 13.353  4.29
035 Mellaard Gerard  Spark            884 0:44:59    3eH60 13.338  4.29
036 Rumpt Marcel van Pallas'93        901 0:45:04    8eH40 13.313  4.30
037 Nagtegaal Kees   Sommelsdijk      897 0:45:13   12eH50 13.269  4.31
038 Leeuw John de    av Flakkee       916 0:45:49   13eH50 13.095  4.34
039 Verhagen Peter   Stellerunners    894 0:46:09   14eH50 13.001  4.36
040 Bonte Jos de     av Flakkee       928 0:46:56   12eHse 12.784  4.41
041 Groot Paula      Pallas'93        889 0:47:06    1eD40 12.738  4.42
042 Wageningen Ton v Voorne Atl       918 0:47:13    4eH60 12.707  4.43
043 Bienefelt Hans   av Flakkee       927 0:47:27    9eH40 12.644  4.44
044 Zielst Leo van   Pallas'93        964 0:47:33   15eH50 12.618  4.45
045 Karsbergen Ruud  O Tonge          937 0:47:39   16eH50 12.591  4.45
046 Lodder Adriaan   Sommelsdijk      944 0:47:52   17eH50 12.534  4.47
047 Schellevis Marti Stellerunners    954 0:47:59   18eH50 12.504  4.47
048 Voeten Duncan    Rijsbergen       907 0:48:18   13eHse 12.422  4.49
049 Have Martin van  av Flakkee       879 0:48:25   10eH40 12.392  4.50
050 Brinkman Anne    St a Haringvliet 929 0:48:31    2eDse 12.366  4.51
051 Hassent Jan van  av Flakkee       893 0:48:36   19eH50 12.345  4.51
052 Stolk Ruth       av Flakkee       910 0:49:03    3eDse 12.232  4.54
053 Stolk Edwin      av Flakkee       909 0:49:05   11eH40 12.224  4.54
054 Nagtegaal Kees   Stellerunners    890 0:49:08   12eH40 12.211  4.54
055 Terlouw Marco    Energie          924 0:49:11   13eH40 12.199  4.55
056 Bolraad Frits    Stellendam       903 0:49:22   20eH50 12.153  4.56
057 Prinsen Justin   Sommelsdijk      875 0:49:45   14eH40 12.060  4.58
058 Lodder Jacquelin av Flakkee       943 0:50:10    2eD40 11.960  5.01
059 Sliedrecht Aart  Middelharnis     956 0:50:28   21eH50 11.889  5.02
060 Winkels Ton      Middelharnis     883 0:50:30   15eH40 11.881  5.03
061 Schouten Peter   av Flakkee       955 0:50:39    5eH60 11.846  5.03
062 Bodegom Cok van  Stellerunners    887 0:50:49    6eH60 11.807  5.04
063 Sloots Joek      Pallas'93        886 0:50:56    7eH60 11.780  5.05
064 Voorthuizen Adri av Flakkee       962 0:51:24    3eD40 11.673  5.08
065 Faber Jessica    av Flakkee       922 0:51:48    4eD40 11.583  5.10
066 Verhoef Afke     Voorne Atl       961 0:51:54    1eD50 11.560  5.11
067 Hoogerwerf Aad   Voorne Atl       934 0:52:29    8eH60 11.432  5.14
068 Moerkerken Gerar Middelharnis     946 0:53:16   16eH40 11.264  5.19
069 Orgers Dennis    av Flakkee       888 0:53:20    3eH35 11.250  5.20
070 Biert Marc van   Sommelsdijk      947 0:54:00    4eH35 11.111  5.24
071 Velde Jacco van  Middelharnis     960 0:54:01   17eH40 11.107  5.24
072 Klijberg Arjen   Hellevoetsluis   941 0:54:06   18eH40 11.090  5.24
073 Stokman Stefan   Dynamica         957 0:55:09   14eHse 10.879  5.30
074 Sarelse Jeannet  av Flakkee       953 0:55:16    5eD40 10.856  5.31
075 Siemons Joyce    Spark            885 0:56:47    2eD50 10.566  5.40
076 Hanenberg Ilse   O Tonge          878 0:57:38    4eDse 10.410  5.45
077 Doel Bianca van  Sommelsdijk      881 0:57:54    6eD40 10.362  5.47
078 Bestman Michelle Herkingen        926 0:58:03    7eD40 10.335  5.48
079 Alders Nathalie  av Flakkee       880 1:00:00    8eD40 10.000  6.00
080 Stee Gerda van   Herkingen        891 1:03:08    9eD40 09.503  6.18
081 Voogt Arie       Pallas'93        911 1:03:32    9eH60 09.443  6.21
082 Nagtegaal Annema Pallas'93        912 1:03:35    3eD50 09.436  6.21
083 Korte Maarten    av Flakkee       942 1:11:35   22eH50 08.381  7.09

5.2 km                                                              
001 Maliepaard Ruud  av Flakkee       615 0:19:18    1eH   15.544  3.51
002 Boeiers Eric-Pau av Flakkee       602 0:20:18    2eH   14.778  4.03
003 Mourik Emma van  Delta Sport      614 0:23:13    1eD   12.921  4.38
004 Have Janita van  Nw Tonge         628 0:23:16    2eD   12.893  4.39
005 Christen Michel  Briele           618 0:23:46    3eH   12.622  4.45
006 Kievit Jari      av Flakkee       612 0:23:57    4eH   12.526  4.47
007 Fens Vincent     Pernis           621 0:24:13    5eH   12.388  4.50
008 Bavel Adrie van  Delta Sport      616 0:24:30    6eH   12.244  4.54
009 Tieleman Thom    av Flakkee       609 0:25:27    7eH   11.787  5.05
010 Tieleman Henkjan av Flakkee       608 0:25:29    8eH   11.772  5.05
011 Schouten Noah    av Flakkee       606 0:25:31    9eH   11.757  5.06
012 Melaard Martijn  Hellevoetsluis   604 0:25:34   10eH   11.734  5.06
013 SchoutenGabriell av Flakkee       605 0:27:41    3eD   10.836  5.32
014 Rossum Simone va St a Haringvliet 611 0:28:44    4eD   10.440  5.44
015 Groot Sietske de Dirksland        624 0:28:47    5eD   10.422  5.45
016 Groot Bert de    Dirksland        625 0:28:52   11eH   10.392  5.46
017 Baalen Maartje v Dirksland        627 0:31:16    6eD   09.594  6.15
018 Baalen Jan-Wille Dirksland        626 0:31:19   12eH   09.579  6.15
019 Antens Annelies  Roosendaal       601 0:31:34    7eD   09.503  6.18
020 Lijsterburg Bart Roosendaal       619 0:31:36   13eH   09.493  6.19
021 Kreeft Herman    Gilze            613 0:31:52   14eH   09.414  6.22
022 Weenen Evert-Jan av Flakkee       623 0:32:38   15eH   09.193  6.31
023 Weenen Agnes van av Flakkee       622 0:34:13    8eD   08.767  6.50
024 Zuydijk Wim      Sommelsdijk      629 0:34:42   16eH   08.645  6.56
025 Sewll Mary-Anne  av Flakkee       607 0:37:17    9eD   08.046  7.27
026 Admiraal Bettine Middelharnis     620 0:40:11   10eD   07.465  8.02
027 Voeten Iduna     Rijsbergen       617 0:42:13   11eD   07.106  8.26
028 Kanters Margriet av Flakkee       603 0:44:26   12eD   06.751  8.53

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
24-09-2016 13e TielemanloopMiddelharnisFlakkee442
19-09-2015 12e TielemanloopMiddelharnisFlakkee1162
20-09-2014 11e TielemanloopMiddelharnisFlakkee1082
21-09-2013 10e TielemanloopMiddelharnisFlakkee1235
22-09-2012 9e TielemanloopMiddelharnisFlakkee1733
24-09-2011 8e TielemanloopSommelsdijkFlakkee1425
18-09-2010 7e TielemanloopMiddelharnisFlakkee1469
26-09-2009 6e TielemanloopSommelsdijkFlakkee1770
27-09-2008 5e TielemanloopSommelsdijkFlakkee1016
29-09-2007 4e TielemanloopMiddelharnisFlakkee1138
16-09-2006 3e TielemanloopMiddelharnisFlakkee3996
04-09-2004 1e TielemanloopMiddelharnisFlakkee2620

 
Laatste reacties:
Jan Roose: Gaan Jullie Nog Crossen Deze W..
Erwin Harmes: Gaan Jullie Nog Crossen Deze W..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
15-10: 42e Amsterdam Marathon (11)
15-10: Linker Oevert 1/2 marathon Antwerpen (12)
08-10: 31e 4 Mijl van Groningen (1)
08-10: 34e Marathon Eindhoven (11)
08-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
01-10: 32e Singelloop Breda (40)
01-10: Singelloop Utrecht (5)
24-09: Vestingloop Willemstad (8)
24-09: Berlin marathon Berlijn (1)
24-09: Wegwedstrijd Steenbergen (7)
17-09: 33e Dam tot Damloop Amsterdam (33)
17-09: Halve van Hoogland (1)
10-09: Quikrun Roosendaal (3)
10-09: 30 km van Amsterdam-Noord (1)
10-09: 32e Halve Marathon Deurne (22)
09-09: 42e Run Winschoten (3)
03-09: Tilburg Ten Miles (15)
03-09: Halve Marathon Oostland (1)
02-09: Dingle Marathon Dunquin (6)
01-09: Track Meeting Utrecht (2)
Atletiek Zeeland © 2017