donderdag 19 oktober 2017 Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
19-10: Pool Maciek Miereczko zegeviert in regen en windrijke 15e Kustmarathon
16-10: Gaan jullie nog crossen deze winter?
07-10: Miereczko en Melanie Spruyt verrassen met winst in loodzware 15e Kustmarathon
06-10: Dit zijn de hoogtepunten van 14 jaar Kustmarathon
05-10: Terugblik op de 14e Kustmarathon
03-10: Sébastièn Schletterer: Ik ben er niet bij hè, dat doet wel weer zeer
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 21-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 21-10: 56e Singelloop Middelburg
vr 27-10: 2e Halloween Run Middelburg
za 28-10: 16e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
zo 29-10: 35e Marathon Brabant Etten-Leur
za 04-11: Appelloop Axel
za 04-11: 32e Moerschanscross Hulst
zo 05-11: 7e Trail By The Sea Renesse
za 11-11: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 11-11: 50e Mosselloop Westenschouwen
zo 12-11: 1e Natuurloop Cadzand
za 18-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 18-11: 17e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 19-11: 34e Zevenheuvelenloop Nijmegen
Recente uitslagen meer uitslagen
za 14-10: Bamisrun Kloosterzande (125)
za 07-10: Clingse Bosloop Kapellebrug (87)
za 07-10: 15e Kustmarathon Zoutelande (1431)
vr 06-10: 10e Ladiesrun Zoutelande
za 30-09: 10 Miles Philippine (71)
zo 24-09: 1e Kraaieloop Lewedorp (78)
zo 24-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand (93)
za 23-09: 3e Halve Marathon van Tholen (209)
za 16-09: 1e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (104)
vr 15-09: 22e Stadsloop Goes (159)
za 09-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse (170)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
8e Kapelsedag Loop
Kapelle-Biezelinge, vrijdag 25 augustus 2017 - Organisatie: Kapelle Promotion
5 km >> Zeeuws record staat met 15.08 min. vanaf 12-09-2015 op naam van Wouter Jansen <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Erwin Harmes (PR) + (ZR Mannen 35)Gonzalez Running15.31M35   19.334  3:06
2  Patrick de Vos (PR 15.44)Kattendijke15.52Mse   18.908  3:10
3  Jan-Willem Roelse (PR)Gonzalez Running17.16Mse   17.375  3:27
4  Willem de Korte (PR 16.41)Aagtekerke17.47Mse   16.870  3:33
5  Peter Meeuwsen (PR 18.09)Krabbendijke18.14Mse   16.453  3:39
6  John Slabbekoorn (PR 18.13)Kapelle-Biezelinge18.25M50   16.290  3:41
7  Anjolie Engels (debuut)Middelburg18.30V40   16.216  3:42
8  Jan-Kees Koole (PR)Wolphaartsdijk18.36Mse   16.129  3:43
9  Michel de Wee (PR)Yerseke18.39Mse   16.086  3:44
10  Tom Verbeek (PR)Kwadendamme18.41Mse   16.057  3:44
11  Monique Verschuure (PR)Yerseke18.44V35   16.014  3:45
12  Jeroen Janse (PR 17.45)Kapelle-Biezelinge18.49Mse   15.943  3:46
13  Jan Willem Meeuwse (PR)Kwadendamme19.07M55   15.693  3:49
14  Jan-Pieter Moens (PR)Kapelle-Biezelinge19.16Mse   15.571  3:51
15  Berry Simonse (PR)Goes19.21M45   15.504  3:52
16  Bart Verhaeghe (PR)Kapelle-Biezelinge19.24Mse   15.464  3:53
17  Ronald Geertse (debuut)Serooskerke19.38Mse   15.280  3:56
18  Jan Joosse (PR 19.33)Kapelle-Biezelinge19.40Mse   15.254  3:56
19  Maurice WalhoutYerseke20.10Mse   14.876  4:02
20  Rick van TatenhoveKapelle-Biezelinge20.15Mse   14.815  4:03
21  Anton Engels (PR)Middelburg20.18M50   14.778  4:04
22  Astrid den Herder (PR 20.05)Goes20.22Vse   14.730  4:04
23  Jan Guiljam (PR 18.28)Wemeldinge20.25M55   14.694  4:05
24  Monica Sanderse (debuut)Vlissingen20.28Vse   14.658  4:06
25  Jan Molendijk (PR 19.51)Krabbendijke20.40Mse   14.516  4:08
26  Stefan Mesu (debuut)Kapelle-Biezelinge20.47Mse   14.435  4:09
27  Martje van Dixhoorn (PR)Kapelle-Biezelinge20.50Vse   14.400  4:10
28  Maurice Steketee (PR)Middelburg20.54M35   14.354  4:11
29  Gerwin Zondervan (PR 20.27)Kapelle-Biezelinge21.04M50   14.241  4:13
30  Pascel VoordeMiddelburg21.07Mse   14.207  4:13
31  Martin Steenhart (PR 20.36)Kapelle-Biezelinge21.22Mse   14.041  4:16
32  Martin de Regt (debuut)Goes21.26Mse   13.997  4:17
33  Stefan de Weerdt (debuut)Wolphaartsdijk21.33Mse   13.921  4:19
34  Dinant SijpKapelle-Biezelinge21.48Mse   13.761  4:22
35  Wim de JongeGoes21.51Mse   13.730  4:22
36  Janco FaasseOostkapelle22.07Mse   13.564  4:25
37  John de Kraker (debuut)Kapelle-Biezelinge22.11Mse   13.524  4:26
38  Bjorn van Belzen (PR 21.35)Kapelle-Biezelinge22.16M50   13.473  4:27
39  Wim Huurman (debuut)Goes22.19M55   13.443  4:28
40  Gerard Bras (PR 21.57)Middelburg22.24M60   13.393  4:29
41  Nathalie Slabbekoorn (PR 21.55)Kapelle-Biezelinge22.31Vse   13.323  4:30
42  Chris Tramper (PR 22.03)Kapelle-Biezelinge22.33Mse   13.304  4:31
43  Pieter-Jan de Baar (PR)Wolphaartsdijk22.38M40   13.255  4:32
44  Hans Gijzel (PR)s-Heer Arendskerke22.43Mse   13.206  4:33
45  Arjan Meijer (PR 22.30)Kapelle-Biezelinge22.46Mse   13.177  4:33
46  Leendert DielemanKapelle-Biezelinge22.54Mse   13.100  4:35
47  Ronald de VreedeKrabbendijke22.59Mse   13.053  4:36
48  Stefan de Koeijer (PR 22.33)Kapelle-Biezelinge23.05Mse   12.996  4:37
49  Josah van der VlietTerneuzen23.07Vse   12.978  4:37
50  Rian Flikweert (PR) + (ZR Vrouwen 55)Middelburg23.17V55   12.885  4:39
51  Wim Roose (PR 20.54)Goes23.20M65   12.857  4:40
52  Bram DeijKapelle-Biezelinge23.25Mse   12.811  4:41
53  Damian VermaatOost-Souburg23.29Mse   12.775  4:42
54  Marco Olivier (PR)Vlissingen23.32M45   12.748  4:42
55  Merijn Knulst (PR)Middelburg23.34Mse   12.730  4:43
56  Hans Loeve (debuut)Kapelle-Biezelinge23.42Mse   12.658  4:44
57  Dennis van Rutten (debuut)Middelburg23.44Mse   12.640  4:45
58  Johan van den Koppel (PR)Kapelle-Biezelinge23.46Mse   12.623  4:45
59  Ad van den Berg (debuut)AV'5623.48Mse   12.605  4:46
60  Ron Dellebeke (PR 20.01)Oost-Souburg23.53M55   12.561  4:47
61  Kees Kaan (PR 24.04)Kapelle-Biezelinge24.09Mse   12.422  4:50
62  Stefan van den Dries (PR 22.40)Heinkenszand24.11Mse   12.405  4:50
63  Huibert Pietjouw (PR 23.45)Kapelle-Biezelinge24.13Mse   12.388  4:51
64  Michael Vermaat (debuut)Oost-Souburg24.15Mse   12.371  4:51
65  Serge LaroesKapelle-Biezelinge24.18Mse   12.346  4:52
66  Mark Weijer (PR 23.44)Kapelle-Biezelinge24.19Mse   12.337  4:52
67  Jan Dalebout (PR 23.50)Kapelle-Biezelinge24.21Mse   12.320  4:52
68  Wendy Wijnstra (debuut)Kapelle-Biezelinge24.23Vse   12.303  4:53
69  Annemarie Verschuure (PR 23.07)Kruiningen24.25V40   12.287  4:53
70  Frits Borrendam (debuut)Middelburg24.27Mse   12.270  4:53
71  Paulette de Kraker (PR 23.52)Dynamica24.29Vse   12.253  4:54
72  Kaj HoornwegBergen op Zoom24.33Mse   12.220  4:55
73  Marian Steenblok (PR)Heinkenszand24.36V45   12.195  4:55
74  Hans Westveer (PR)Kruiningen24.42M55   12.146  4:56
75  Acronius Kramer (PR 22.08)Goes24.47M60   12.105  4:57
76  Esther van Sluijs (PR 24.04)AV'5624.49V40   12.089  4:58
77  Rosette Verkaart (PR)Vlissingen24.52V40   12.064  4:58
78  Rob BoergonjeDriewegen24.58Mse   12.016  5:00
79  Hans Steenblok (debuut)Heinkenszand25.02M45   11.984  5:00
80  Kasper KoopmanBiggekerke25.05Mse   11.960  5:01
81  Robert de JongeKapelle-Biezelinge25.20Mse   11.842  5:04
82  Nicole Wondergem (PR)Sint Laurens25.23V35   11.819  5:05
83  Stefan Stokman (PR)Goes25.25Mse   11.803  5:05
84  Bianca HoornwegBergen op Zoom25.26Vse   11.796  5:05
85  Andre Luteijn (PR 25.15)Kapelle-Biezelinge25.33Mse   11.742  5:07
86  Jemmy Westveer (PR 25.28)Kapelle-Biezelinge25.36Mse   11.719  5:07
87  Alex Vermare (PR 23.49)Kapelle-Biezelinge25.39Mse   11.696  5:08
88  Henk KiwitKapelle-Biezelinge25.44Mse   11.658  5:09
89  Saskia Rooze (PR 25.40)Kapelle-Biezelinge25.47Vse   11.635  5:09
90  Ben van Belzen (PR 24.00)Kapelle-Biezelinge25.55Mse   11.576  5:11
91  Anne Remijnse (debuut)Kapelle-Biezelinge25.57Vse   11.561  5:11
92  Tom PietersKapelle-Biezelinge26.17Mse   11.414  5:15
93  Rene Nijsse (PR 24.32)Oud-Sabbinge26.35Mse   11.285  5:19
94  Herman de Glind (PR 24.25)Kloetinge26.39Mse   11.257  5:20
95  Dana MuraruKapelle-Biezelinge26.42Vse   11.236  5:20
96  Wouter van den Dries (PR)Heinkenszand26.47Mse   11.201  5:21
97  Karin Lukaart (PR 25.56)Kapelle-Biezelinge26.58Vse   11.125  5:24
98  Jurrien van LiereKapelle-Biezelinge27.10Mse   11.043  5:26
99  Lenie van Kleven (debuut)Vlissingen28.03V60   10.695  5:37
100  Ann Fiers (debuut)Goes28.27Vse   10.545  5:41
101  Gisela Nijsse (PR 26.40)AV'5628.38Vse   10.477  5:44
102  Sylvia DuinhouwerKapelle-Biezelinge29.07Vse   10.303  5:49
103  Marcel Mohr (PR 28.14)Kortgene29.17Mse   10.245  5:51
104  Nicole BierensKloetinge29.22Vse   10.216  5:52
105  Dieneke VermaireKapelle-Biezelinge30.15Vse   9.917  6:03
106  Adri DekKapelle-Biezelinge32.24Mse   9.259  6:29
107  Mariska MeebergWemeldinge32.42Vse   9.174  6:32
108  Bram Tissink (PR 27.07)Kapelle-Biezelinge33.35M50   8.933  6:43
Mannen: 81 (75%) => M35=2 - M40=1 - M45=3 - M50=5 - M55=5 - M60=2 - M65=1 - Mse=62
Vrouwen: 27 (25%) => V35=2 - V40=4 - V45=1 - V55=1 - V60=1 - Vse=18

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Erwin Harmes15:31Patrick de Vos15:52Jan-Willem Roelse17:16Anjolie Engels18:30108
2016Mats Lunders15:10Martijn de Kok16:01Robbert Meeuwse16:36Martje Dixhoorn21:3894
2015Erwin Harmes15:37Robbert Meeuwse16:41Patrick de Vos16:59Shirin van Anrooij19:51109
2014Floris Willeboordse16:02Maarten Harthoorn16:35Ruud Hoosemans16:48Baukje Doedee20:55116
2013Martijn de Kok15:41Floris Willeboordse16:00Huub van Noorden16:16Monique Verschuure19:15130
2012Neal Bouterse15:52Huub van Noorden16:43Laurent van Nieuwenhuijze17:14Monique Verschuure20:1694
2011Erwin Harmes15:39Ronnie Overgaauw15:56Huub van Noorden16:26Lindy van Anrooij21:0286
2010Huub van Noorden17:25Maarten Harthoorn17:38Marius Besuijen18:04Nadine de Wilde22:1259


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.662 seconden nodig om deze lijst met 108 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
26-08-2016 7e Kapelsedag LoopKapelle-BiezelingeKapelle Promotion1250
28-08-2015 6e Kapelsedag LoopKapelle-BiezelingeKapelle Promotion1426
29-08-2014 5e Kapelsedag LoopKapelle-BiezelingeKapelle Promotion1601
30-08-2013 4e Kapelsedag LoopKapelle-BiezelingeKapelle Promotion1556
24-08-2012 3e Kapelsedag LoopKapelle-BiezelingeKapelle Promotion2268
26-08-2011 2e Kapelsedag LoopKapelle-BiezelingeKapelle Promotion2413
27-08-2010 1e Kapelsedag LoopKapelle-BiezelingeKapelle Promotion2049

 
Laatste reacties:
Jan Roose: Gaan Jullie Nog Crossen Deze W..
Erwin Harmes: Gaan Jullie Nog Crossen Deze W..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
15-10: 42e Amsterdam Marathon (11)
15-10: Linker Oevert 1/2 marathon Antwerpen (12)
08-10: 31e 4 Mijl van Groningen (1)
08-10: 34e Marathon Eindhoven (11)
08-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
01-10: 32e Singelloop Breda (40)
01-10: Singelloop Utrecht (5)
24-09: Vestingloop Willemstad (8)
24-09: Berlin marathon Berlijn (1)
24-09: Wegwedstrijd Steenbergen (7)
17-09: 33e Dam tot Damloop Amsterdam (33)
17-09: Halve van Hoogland (1)
10-09: Quikrun Roosendaal (3)
10-09: 30 km van Amsterdam-Noord (1)
10-09: 32e Halve Marathon Deurne (22)
09-09: 42e Run Winschoten (3)
03-09: Tilburg Ten Miles (15)
03-09: Halve Marathon Oostland (1)
02-09: Dingle Marathon Dunquin (6)
01-09: Track Meeting Utrecht (2)
Atletiek Zeeland © 2017