zondag 19 januari 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-01: Nog dieper graven over het meten van afstand met GPS door deelnemers
03-01: Nogmaals over vermeende PR's en onzorgvuldig gemeten afstanden
28-12: Wel of geen PR op Tien Mijl in Barendrecht?
18-12: De hardloopnieuwsresten van 2019
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 25-01: 6e Scheldesport cross Westdorpe
zo 26-01: 50e Mastbos Cross Breda
za 01-02: 22e Rammekensloop Ritthem
zo 02-02: 29e Midwinter Halve Marathon Cadzand
za 08-02: Erpelkappersloop Axel
za 08-02: Grevelingen cross Bruinisse
zo 09-02: 43e Groet uit Schoorl Run
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 22-02: Halve Marathon Axel
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
Recente uitslagen meer uitslagen
za 11-01: Berlaerloop Koewacht (105)
za 11-01: 48e Deltacross Westenschouwen
zo 05-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 04-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (182)
za 04-01: 59e Wallenloop Goes
di 31-12: Tankloop Westkapelle (398)
di 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
za 28-12: Eindejaarscross Axel (170)
do 26-12: 18e Kerstloop Dishoek (550)
za 21-12: 20e Aagtekerke Run (570)
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel (68)
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen (81)
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen (131)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

6e Zomerloop Zuidzande

Zuidzande, dinsdag 15 augustus 2017 - Organisatie: Wielingen
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Mark Verhage (PR 33.45) Zaamslag33.59minMse   17.656  3:244.90652
2  Bert van de VeldeBassevelde34.07minMse   17.587  3:254.89642
3  Sebastien MahiaNamen35.37minMse   16.846  3:344.68542
4  Edwin de la Ruelle (PR 34.21) Koewacht36.53minM45   16.268  3:414.52463
5  Angelo van NevelZedelgem37.55minMse   15.824  3:484.40404
6  Frederique Burkin (PR 37.26) Zuidzande39.45minV45   15.094  3:594.19550
7  Theo Rabout (PR 32.38) Aardenburg39.46minM40   15.088  3:594.19308
8  Jan SavatMaldegem41.10minMse   14.575  4:074.05244
9  Patrick de Boevere (PR 35.44) Aardenburg42.40minM50   14.063  4:163.91183
10  Dimmy Ivens (PR 38.50) Schoondijke43.08minMse   13.910  4:193.86166
11  Niek VynckeMaldegem43.20minVse   13.846  4:203.85363
12  Menno den Dekker (PR 41.29) Terneuzen43.52minM45   13.678  4:233.80141
13  Bart DejaegherDiksmuide43.58minMse   13.647  4:243.79138
14  Maurice Steketee (PR 41.35) Middelburg44.16minM35   13.554  4:263.77128
15  Simon de Feijter (PR)Breskens44.41minMse   13.428  4:283.73116
16  Jan Verburg (debuut) Biervliet44.43minMse   13.418  4:283.73115
17  Walther Murre (PR)Zaamslag45.04minM50   13.314  4:303.70105
18  Robert van de Kerkhove (debuut) Aardenburg45.07minM40   13.299  4:313.69103
19  Jaap van der Veen (PR 42.18) Terneuzen45.10minM45   13.284  4:313.69102
20  Jacques Zaman (PR 44.51) Terneuzen45.59minM55   13.048  4:363.6280
21  Martijn Doolaege (PR 43.14) Biervliet46.00minMse   13.043  4:363.6280
22  Ingrid Ijsebaert (PR 41.50) Hulst46.08minV50   13.006  4:373.61243
23  Ellen BogaertAssebroek48.14minVse   12.440  4:493.46169
24  Eric van NevelKoolkerke48.23minMse   12.401  4:503.4432
25  Yves BrackeZelzate48.29minMse   12.375  4:513.4430
26  Toine NeggersHuissen48.41minMse   12.325  4:523.4227
27  John Guequierre (PR 33.40) Middelburg48.57minM65   12.257  4:543.4024
28  Ivan VerbekeSint-Laureins49.33minMse   12.109  4:573.3616
29  Koen van de SompeleWestkapelle (B)50.18minMse   11.928  5:023.319
30  Jack Folkersma (PR 50.41) Terneuzen51.11minMse   11.723  5:073.263
31  Verena GielisGenderen51.28minVse   11.658  5:093.2481
32  Ann VergoteDiksmuide52.31minVse   11.425  5:153.1760
33  Piet Beijer (PR 44.20) Middelburg52.41minM65   11.389  5:163.16-
34  Jack van Aspert (PR 41.42) Middelburg52.51minM60   11.353  5:173.15-
35  Annemieke Rijnberg (PR 56.15) Zuidzande57.24minV45   10.453  5:442.903
36  Jens FrohlichHortsel57.55minMse   10.360  5:482.88-
37  Natalie FrohlichHorstel57.56minVse   10.357  5:482.881
38  Dorien Vasseur (PR 57.23) Oostburg57.59minVse   10.348  5:482.871
39  Johnny Dooms (PR 44.55) Terneuzen59.00minM60   10.169  5:542.82-
40  Maria van den HurkGenderen59.44minVse   10.045  5:582.79-
41  Corianne Vercouteren (PR)Zuidzande1.03.15minVse   9.486  6:202.64-
Mannen: 30 (73.17%) => M35=1 - M40=2 - M45=3 - M50=2 - M55=1 - M60=2 - M65=2 - Mse=17
Vrouwen: 11 (26.83%) => V45=2 - V50=1 - Vse=8

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2019Mark Verhage33:45Frederiek van Landscho35:57Theo Rabout37:11Esther Verhaegen44:1453
2018Mark Verhage36:00Dieter Staelens37:24Angelo Van Nevel38:25Ingrid Koene48:5337
2017Mark Verhage33:59Bert van de Velde34:07Sebastien Mahia35:37Frederique Burkin39:4541
2015Tim Pleijte34:37Mark Verhage35:09Theo Rabout36:11Myrthe Faro44:5465
6.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Wannes DejaegherDiksmuide24.45minMse   16.485  3:384.58-
2  Erik CapponZuidzande27.10minM50   15.018  4:004.17+2:25
3  Gijsbert FieretIJzendijke27.12minMse   15.000  4:004.17+2:27
4  Evert KuijkTerneuzen27.58minM50   14.589  4:074.05+3:13
5  Xander HermanOudenbosch28.51minMse   14.142  4:153.93+4:06
6  Dwight van HulleIJzendijke29.01minMse   14.061  4:163.91+4:16
7  Patrick van QuekelbergheAardenburg29.37minM50   13.776  4:213.83+4:52
8  David PietersOostburg29.42minMse   13.737  4:223.82+4:57
9  Peer DryepondtDudzele30.25minMse   13.414  4:283.73+5:40
10  Floris HuighSchoondijke30.33minMse   13.355  4:303.71+5:48
11  Ebe BlaauwTerneuzen31.08minM60   13.105  4:353.64+6:23
12  Berry KnibbelerWestdorpe31.30minM55   12.952  4:383.60+6:45
13  Leon van BavinchovenTerneuzen31.51minM45   12.810  4:413.56+7:06
14  Lukas HunhoffEssen31.58minMse   12.763  4:423.55+7:13
15  Pol van de VijverHulst32.27minMse   12.573  4:463.49+7:42
16  Evelien de VisserIJzendijke32.38minVse   12.503  4:483.47+7:53
17  Rudie HogervorstAardenburg33.04minMse   12.339  4:523.43+8:19
18  Kurt de MuytDamme33.36minMse   12.143  4:563.37+8:51
19  Niek RijnbergZuidzande33.53minM50   12.041  4:593.34+9:08
20  Michel de MeijerCadzand34.32minMse   11.815  5:053.28+9:47
21  Mikey de MeijerZuidzande34.33minMse   11.809  5:053.28+9:48
22  Jacqueline MaasZuidzande34.52minV50   11.702  5:083.25+10:07
23  Jan Piet FlikweertOostburg34.58minM50   11.668  5:093.24+10:13
24  Anne-Mie DepreitereMoerkerke36.00minVse   11.333  5:183.15+11:15
25  Ibrahim UcarBreskens36.20minMse   11.229  5:213.12+11:35
26  Ivan DellaertIJzendijke36.29minMse   11.183  5:223.11+11:44
27  Jan VisserTerneuzen37.30minMse   10.880  5:313.02+12:45
28  Katrien VervarckeOostkerke-Damme37.42minVse   10.822  5:333.01+12:57
29  Carlo KeijmelBreskens38.19minMse   10.648  5:382.96+13:34
30  Ronald JansenZwolle38.30minMse   10.597  5:402.94+13:45
31  Jorien Boidin de DieOostburg38.38minVse   10.561  5:412.93+13:53
32  Jan Willem SlabbekoornHoek38.43minMse   10.538  5:422.93+13:58
33  Kees FranckeGrijpskerke39.12minMse   10.408  5:462.89+14:27
34  Frank HunhoffEssen39.14minMse   10.399  5:462.89+14:29
35  Carla ZegersKoewacht39.32minV45   10.320  5:492.87+14:47
36  Elisabeth StickerKeulen39.36minVse   10.303  5:492.86+14:51
37  Ineke van MorrelgemSluis39.37minVse   10.299  5:502.86+14:52
38  Rik van SchuurOostburg40.24minM65   10.099  5:562.81+15:39
39  Daisy van de VeldeOostburg41.20minVse   9.871  6:052.74+16:35
40  Miranda SteijaertOostburg41.21minV50   9.867  6:052.74+16:36
41  Karin den DekkerTerneuzen42.46minV45   9.540  6:172.65+18:01
42  Lisette de NeveSchoondijke42.47minVse   9.536  6:182.65+18:02
43  Cecile NeggersHuissen44.13minVse   9.227  6:302.56+19:28
44  Peggy SlockAxel45.13minVse   9.023  6:392.51+20:28
Mannen: 30 (68.18%) => M45=1 - M50=5 - M55=1 - M60=1 - M65=1 - Mse=21
Vrouwen: 14 (31.82%) => V45=2 - V50=2 - Vse=10

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 3.05 seconden nodig om deze lijst met 85 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
12-01: 48e Halve van Egmond  (21)
22-12: Kerstloop Barendrecht (6)
15-12: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse (22)
08-12: 31e Bruggenloop Rotterdam (85)
08-12: Marathon Vientiane (2)
01-12: Surpriseloop Halsteren (4)
01-12: Montferland Run s-Heerenberg (1)
24-11: Marathon San Sebastian (9)
Atletiek Zeeland © 2020