donderdag 14 december 2017 Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
11-12: De ene crosser is de andere niet
29-11: Komen sportorganisaties onder druk te staan?
21-11: Verspringer Steven Nuytinck moet stoppen vanwege achillespeesblessure
20-11: Hamid El Mouaziz speelt met tegenstanders in jubilerende 50e Mosselloop
11-11: 50e Mosselloop is prooi voor El Mouaziz
05-11: Erwin Harmes en Tim van den Broeke winnen Trail by the Sea
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 16-12: Kriekeloop Clinge
za 16-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
za 16-12: 18e Aagtekerke Run
zo 17-12: 12e Spark marathon Spijkenisse
di 26-12: Kerstloop Dishoek
za 30-12: Eindejaarscross Axel
zo 31-12: 37e Sylvestercross Soest
zo 31-12: Tankloop Westkapelle
zo 31-12: 2e Natuurloop Aardenburg
vr 05-01: Ondoloop Sint Laurens
za 06-01: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 06-01: Sportdorploop Oostkapelle
za 06-01: 57e Wallenloop Goes
zo 07-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 13-01: 20e Steense Rattenloop Sint Jansteen
za 13-01: 46e Deltacross Westenschouwen
zo 14-01: 46e Halve van Egmond
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 10-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 09-12: Halve Marathon Terneuzen (142)
za 02-12: 25e Inkelcross Kruiningen (154)
zo 26-11: 18e Zakloop Nisse (668)
za 25-11: 32e Elderschanscross Aardenburg (115)
za 18-11: 17e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (293)
zo 12-11: 1e Natuurloop Retranchement (73)
za 11-11: 50e Mosselloop Westenschouwen (363)
za 11-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (134)
zo 05-11: 7e Trail By The Sea Renesse (405)
za 04-11: 32e Moerschanscross Hulst (126)
za 04-11: Appelloop Axel (172)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
6e Zomerloop
Zuidzande, dinsdag 15 augustus 2017 - Organisatie: Wielingen
10 km >> Zeeuws record staat met 29.02 min. vanaf 01-04-1992 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Mark Verhage (PR)Zaamslag33.59Mse   17.656  3:24
2  Bert van de VeldeBassevelde34.07Mse   17.587  3:25
3  Sebastien MahiaNamen35.37Mse   16.846  3:34
4  Edwin de la Ruelle (PR 34.21)Koewacht36.53M45   16.268  3:41
5  Angelo van NevelZedelgem37.55Mse   15.824  3:48
6  Frederique Versluijs (PR 37.26)Zuidzande39.45V45   15.094  3:59
7  Theo Rabout (PR 32.38)Aardenburg39.46M40   15.088  3:59
8  Jan SavatMaldegem41.10Mse   14.575  4:07
9  Patrick de Boevere (PR 35.44)Aardenburg42.40M50   14.063  4:16
10  Dimmy Ivens (debuut)Schoondijke43.08Mse   13.910  4:19
11  Niek VynckeMaldegem43.20Vse   13.846  4:20
12  Menno den Dekker (debuut)Terneuzen43.52M45   13.678  4:23
13  Bart DejaegherDiksmuide43.58Mse   13.647  4:24
14  Maurice Steketee (PR 41.35)Middelburg44.16M35   13.554  4:26
15  Simon de Feijter (debuut)Breskens44.41Mse   13.428  4:28
16  Jan Verburg (debuut)Biervliet44.43Mse   13.418  4:28
17  Walther Murre (PR)Zaamslag45.04M50   13.314  4:30
18  Robert van de Kerkhove (debuut)Aardenburg45.07M40   13.299  4:31
19  Jaap van der Veen (PR 42.18)Terneuzen45.10M45   13.284  4:31
20  Jacques Zaman (PR 44.51)Terneuzen45.59M55   13.048  4:36
21  Martijn Doolaege (PR)Biervliet46.00Mse   13.043  4:36
22  Ingrid Ijsebaert (PR 41.50)Hulst46.08V50   13.006  4:37
23  Ellen BogaertAssebroek48.14Vse   12.440  4:49
24  Eric van NevelKoolkerke48.23Mse   12.401  4:50
25  Yves BrackeZelzate48.29Mse   12.375  4:51
26  Toine NeggersHuissen48.41Mse   12.325  4:52
27  John Guequierre (PR 33.40)Middelburg48.57M65   12.257  4:54
28  Ivan VerbekeSint-Laureins49.33Mse   12.109  4:57
29  Koen van de SompeleWestkapelle (B)50.18Mse   11.928  5:02
30  Jack Folkersma (PR)Terneuzen51.11Mse   11.723  5:07
31  Verena GielisGenderen51.28Vse   11.658  5:09
32  Ann VergoteDiksmuide52.31Vse   11.425  5:15
33  Piet Beijer (PR 44.20)Middelburg52.41M65   11.389  5:16
34  Jack van Aspert (PR 41.42)Middelburg52.51M60   11.353  5:17
35  Annemieke Rijnberg (PR 56.28)Zuidzande57.24V45   10.453  5:44
36  Jens FrohlichHortsel57.55Mse   10.360  5:48
37  Natalie FrohlichHorstel57.56Vse   10.357  5:48
38  Dorien Vasseur (debuut)Oostburg57.59Vse   10.348  5:48
39  Johnny Dooms (PR 44.55)Terneuzen59.00M60   10.169  5:54
40  Maria van den HurkGenderen59.44Vse   10.045  5:58
41  Corianne Vercouteren (PR)Zuidzande1.03.15Vse   9.486  6:20
Mannen: 30 (73.17%) => M35=1 - M40=2 - M45=3 - M50=2 - M55=1 - M60=2 - M65=2 - Mse=17
Vrouwen: 11 (26.83%) => V45=2 - V50=1 - Vse=8

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Mark Verhage33:59Bert van de Velde34:07Sebastien Mahia35:37Frederique Versluijs39:4541
2015Tim Pleijte34:37Mark Verhage35:09Theo Rabout36:11Myrthe Faro44:5465

6.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Wannes DejaegherDiksmuide24.45Mse   16.485  3:38
2  Erik CapponZuidzande27.10M50   15.018  4:00
3  Gijsbert FieretIJzendijke27.12Mse   15.000  4:00
4  Evert KuijkTerneuzen27.58M50   14.589  4:07
5  Xander HermanOudenbosch28.51Mse   14.142  4:15
6  Dwight van HulleIJzendijke29.01Mse   14.061  4:16
7  Patrick van QuekelbergheAardenburg29.37M50   13.776  4:21
8  David PietersOostburg29.42Mse   13.737  4:22
9  Peer DryepondtDudzele30.25Mse   13.414  4:28
10  Floris HuighSchoondijke30.33Mse   13.355  4:30
11  Ebe BlaauwTerneuzen31.08M60   13.105  4:35
12  Berry KnibbelerWestdorpe31.30M55   12.952  4:38
13  Leon van BavinchovenTerneuzen31.51M45   12.810  4:41
14  Lukas HunhoffEssen31.58Mse   12.763  4:42
15  Pol van de VijverHulst32.27Mse   12.573  4:46
16  Evelien de VisserIJzendijke32.38Vse   12.503  4:48
17  Rudie HogervorstAardenburg33.04Mse   12.339  4:52
18  Kurt de MuytDamme33.36Mse   12.143  4:56
19  Niek RijnbergZuidzande33.53M50   12.041  4:59
20  Michel de MeijerCadzand34.32Mse   11.815  5:05
21  Mikey de MeijerZuidzande34.33Mse   11.809  5:05
22  Jacqueline MaasZuidzande34.52V50   11.702  5:08
23  Jan Piet FlikweertOostburg34.58M50   11.668  5:09
24  Anne-Mie DepreitereMoerkerke36.00Vse   11.333  5:18
25  Ibrahim UcarBreskens36.20Mse   11.229  5:21
26  Ivan DellaertIJzendijke36.29Mse   11.183  5:22
27  Jan VisserTerneuzen37.30Mse   10.880  5:31
28  Katrien VervarckeOostkerke-Damme37.42Vse   10.822  5:33
29  Carlo KeijmelBreskens38.19Mse   10.648  5:38
30  Ronald JansenZwolle38.30Mse   10.597  5:40
31  Jorien Boidin de DieOostburg38.38Vse   10.561  5:41
32  Jan Willem SlabbekoornHoek38.43Mse   10.538  5:42
33  Kees FranckeGrijpskerke39.12Mse   10.408  5:46
34  Frank HunhoffEssen39.14Mse   10.399  5:46
35  Carla ZegersKoewacht39.32V45   10.320  5:49
36  Elisabeth StickerKeulen39.36Vse   10.303  5:49
37  Ineke van MorrelgemSluis39.37Vse   10.299  5:50
38  Rik van SchuurOostburg40.24M65   10.099  5:56
39  Daisy van de VeldeOostburg41.20Vse   9.871  6:05
40  Miranda SteijaertOostburg41.21V50   9.867  6:05
41  Karin den DekkerTerneuzen42.46V45   9.540  6:17
42  Lisette de NeveSchoondijke42.47Vse   9.536  6:18
43  Cecile NeggersHuissen44.13Vse   9.227  6:30
44  Peggy SlockAxel45.13Vse   9.023  6:39
Mannen: 30 (68.18%) => M45=1 - M50=5 - M55=1 - M60=1 - M65=1 - Mse=21
Vrouwen: 14 (31.82%) => V45=2 - V50=2 - Vse=10

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.267 seconden nodig om deze lijst met 85 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
25-07-2017 3e ZomerloopRetranchementWielingen0
01-08-2017 4e ZomerloopGroedeWielingen0
18-07-2017 2e ZomerloopCadzandWielingen0
08-08-2017 5e ZomerloopNieuwvlietWielingen0
28-07-2015 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen506
14-07-2015 1e ZomerloopRetranchementWielingen441
04-08-2015 4e ZomerloopZuidzandeWielingen616
21-07-2015 2e ZomerloopGroedeWielingen654
11-08-2015 5e ZomerloopCadzandWielingen689
09-07-2013 ZomerloopRetranchementWielingen1281
10-07-2012 2e ZomerloopGroedeWielingen1245
03-07-2012 ZomerloopRetranchementWielingen1398
24-07-2012 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1244
17-07-2012 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen1365
26-07-2011 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1823
05-07-2011 ZomerloopRetranchementWielingen1258
21-07-2009 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen1741
07-07-2009 ZomerloopRetranchementWielingen1237
14-07-2009 2e ZomerloopGroedeWielingen1474
28-07-2009 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1737
04-08-2009 5e ZomerloopCadzand-BadWielingen1858
08-07-2008 ZomerloopRetranchementWielingen1497
15-07-2008 2e ZomerloopGroedeWielingen1412
29-07-2008 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1440
22-07-2008 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen1508

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
26-11: Firenze Marathon Florence (4)
26-11: Halve Marathon Tarragona (1)
19-11: Ronde Venen Marathon Abcoude (2)
19-11: 34e Zevenheuvelenloop Nijmegen (72)
18-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht (149)
12-11: Marathon Tenerife (7)
05-11: 21e Berenloop Terschelling (5)
05-11: Herbstlauf Bottrop (2)
05-11: Marathon Porto (3)
29-10: 12e Drechtstadloop Dordrecht (10)
29-10: 35e Marathon Brabant Etten-Leur (76)
28-10: Marathon van Gent (8)
22-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Typhoonloop Gorinchem (1)
15-10: 42e Amsterdam Marathon (11)
15-10: Linker Oevert 1/2 marathon Antwerpen (12)
08-10: 34e Marathon Eindhoven (11)
08-10: 31e 4 Mijl van Groningen (1)
08-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
01-10: 32e Singelloop Breda (40)
Atletiek Zeeland © 2017