maandag 20 augustus 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
07-08: Verwarring over wedstrijden
28-07: Jullie lopen te snel ( of te langzaam )? Vervolg.
20-07: Jullie lopen te snel?
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 24-08: Hardloop3Daagse Ritthem
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
za 25-08: Potatorun Axel
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen
wo 29-08: Kreekloop Terneuzen
vr 31-08: Track Meeting Utrecht
za 01-09: 12e Kustloop Vrouwenpolder
zo 02-09: 30e Tilburg Ten Miles
za 08-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
za 08-09: 43e Run Winschoten
za 08-09: Avondbaanwedstrijd Hulst
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes
za 15-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 21-09: Vaart van Vlissingen
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp
zo 23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam
Recente uitslagen meer uitslagen
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk (111)
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen (277)
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet (144)
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede (140)
di 24-07: 4e Zomerloop Groede (110)
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle (161)
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement (102)
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke (236)
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad (46)
za 07-07: Ronde van Sint Kruis (25)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
5e Zomerloop
Nieuwvliet, dinsdag 8 augustus 2017 - Organisatie: Wielingen
7.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Ronnie OvergaauwZoutelande25.48Mse   18.140  3:18
2  Mark VerhageZaamslag26.31Mse   17.649  3:24
3  Sander de BartBreda26.35Mse   17.605  3:24
4  Bert van de VeldeBassevelde27.15Mse   17.174  3:30
5  Sebastien MahiaNamen29.14Mse   16.009  3:45
6  Arjo VerhageAagtekerke29.16M45   15.991  3:45
7  Angelo van NevelZedelgem29.50Mse   15.687  3:49
8  Joos PauwelKleit30.22Mse   15.412  3:54
9  Monique VerschuureYerseke30.40V35   15.261  3:56
10  Leonie TonWissenkerke30.52V40   15.162  3:57
11  Abi van LareAxel31.12Mse   15.000  4:00
12  Brino van CaelenbergKoekelberg31.29Mse   14.865  4:02
13  Peter DryepondtDudzele31.36Mse   14.810  4:03
14  Patrick van MorrelgemSluis31.38Mse   14.795  4:03
15  Bram VerhageAagtekerke31.44M50   14.748  4:04
16  Simon de ClerckNieuwvliet32.21M35   14.467  4:09
17  Marco MoerlandArnemuiden32.45Mse   14.290  4:12
18  Esther VerhaegenSluis33.15Vse   14.075  4:16
19  Bart DejaegherDiksmuide-Leke33.18Mse   14.054  4:16
20  Sjaak de HulluNieuwvliet33.42Mse   13.887  4:19
21  Maurice SteketeeMiddelburg34.07M35   13.718  4:22
22  Menno DekkerTerneuzen34.11Mse   13.691  4:23
23  Jimmy BlaakmanGroede34.16Mse   13.658  4:24
24  William de JongeNieuwdorp34.19M45   13.638  4:24
25  Gert KoetsEmmeloord34.22Mse   13.618  4:24
26  Jeroen de BartAardenburg34.31Mse   13.559  4:26
27  Dimmy IvensSchoondijke34.34Mse   13.539  4:26
28  Simon de FeijterBreskens34.50Mse   13.435  4:28
29  Martijn DoolaegeBiervliet34.51Mse   13.429  4:28
30  Youri VerbekeAardenburg34.58Mse   13.384  4:29
31  Loes KeijzersLuik35.01Vse   13.365  4:29
32  Megan NieskensCadzand35.03Vse   13.352  4:30
33  Peter NiekensCadzand35.05Mse   13.340  4:30
34  Ingrid IJsebaertHulst35.14V50   13.283  4:31
35  Jacques ZamanTerneuzen35.24M55   13.220  4:32
36  Jamie NieskensCadzand35.31Vse   13.177  4:33
37  Jaap van der VeenTerneuzen35.32M45   13.171  4:33
38  Patrick DobbelaarHoek35.36Mse   13.146  4:34
39  Erik VerbuntBerkel-Enschot35.40Mse   13.121  4:34
40  Ebe BlaauwTerneuzen35.43M60   13.103  4:35
41  Joeri SchelfhautTerneuzen36.04Mse   12.976  4:37
42  Jan VerburgBiervliet36.07Mse   12.958  4:38
43  jeffrey VeldkampAardenburg36.24Mse   12.857  4:40
44  werner te KaatKevelaer36.30Mse   12.822  4:41
45  Alexander ElfrinkBreskens36.34Mse   12.799  4:41
46  Jeroen de VriesIJzendijke37.20M45   12.536  4:47
47  Johnny DoomsTerneuzen37.38M60   12.436  4:49
48  Martin KruseKoln37.54Mse   12.348  4:52
49  Eric van NevelKoolkerke37.55Mse   12.343  4:52
50  Ivan DellaertIJzendijke38.07Mse   12.278  4:53
51  Ivan VerbekeSint-Laureins38.10Mse   12.262  4:54
52  Evelien de VisserIJzendijke38.12Vse   12.251  4:54
53  John GuequierreMiddelburg38.16M65   12.230  4:54
54  Paul JaspersMaastricht38.28Mse   12.166  4:56
55  Patrick PielaatTerneuzen38.36Mse   12.124  4:57
56  Kurt de MuytDamme38.49Mse   12.057  4:59
57  Jacqueline SteijaertEmmeloord39.20Vse   11.898  5:03
58  Jack FolkersmaTerneuzen39.41Mse   11.793  5:05
59  Jelko SweegersBreskens39.56Mse   11.720  5:07
60  Niek RijnbergZuidzande40.19M50   11.608  5:10
61  Ranco BogaardOostburg40.26Mse   11.575  5:11
62  S van BerkelTilburg40.59Mse   11.419  5:15
63  Jacqueline MaasZuidzande41.03V50   11.401  5:16
64  Jan-Piet FlikweertOostburg41.05M55   11.391  5:16
65  Ann VergroteDiksmuide-Lede41.09Vse   11.373  5:17
66  Annemie DepreitereMoerkerke41.28Vse   11.286  5:19
67  Michel de MeijerCadzand41.32Mse   11.268  5:19
68  Stefaan de WolfAardenburg43.18Mse   10.808  5:33
69  Jessie VerbekeSint-Laureins43.28Vse   10.767  5:34
70  Patrick SteenbekeEeklo43.33Mse   10.746  5:35
71  Nane LorseSchoondijke43.51Vse   10.673  5:37
72  Annemiek RijnbergZuidzande43.54Vse   10.661  5:38
73  Moniek SteijaertEmmeloord43.56Vse   10.653  5:38
74  Anniek de RijckSint Jansteen44.03Vse   10.624  5:39
75  Elisabeth StickerGroede45.02Vse   10.392  5:46
76  Sara van DaleOostburg45.08Vse   10.369  5:47
77  Rik van SchuurOostburg45.10M65   10.362  5:47
78  Ineke van MorrelgemSluis45.17Vse   10.335  5:48
79  Nathalie FrohlichHortsel45.51Vse   10.207  5:53
80  Jens FrohlichHortsel45.58Mse   10.181  5:54
81  Heidi RooygensMaldegem46.34Vse   10.050  5:58
82  Marianne de BaedtsEeklo46.35Vse   10.047  5:58
83  Arsene van LaekenTimboektoe46.36Mse   10.043  5:58
84  Marina van den HurkGenderen46.40Vse   10.029  5:59
Mannen: 60 (71.43%) => M35=2 - M45=4 - M50=2 - M55=2 - M60=2 - M65=2 - Mse=46
Vrouwen: 24 (28.57%) => V35=1 - V40=1 - V50=2 - Vse=20
3.9 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Jan HiltjesdamRijssen13.08Mse   17.817  3:22
2  Wannes DejaegherDiksmuide-Leke13.28Mse   17.376  3:27
3  Tristan van de VeldeMelle14.23Mse   16.269  3:41
4  Amor MaertensBreskens14.26Mse   16.212  3:42
5  Matti BuysseStekene14.45Mse   15.864  3:47
6  Erik CapponZuidzande15.12M50   15.395  3:54
7  Mirte KortmanArnhem15.24Vse   15.195  3:57
8  Carlo DepreZuidzande15.31Mse   15.081  3:59
9  Dwight van HulleIJzendijke15.39Mse   14.952  4:01
10  E. JansenRijssen15.55Mse   14.702  4:05
11  Marc LauwersGrimbergen16.06Mse   14.534  4:08
12  Ronnie le CoqBreskens16.38Mse   14.068  4:16
13  Sem ElfrinkGroede16.50Mse   13.901  4:19
14  Louise le CoqBreskens17.06Vse   13.684  4:23
15  Yves BrackeZelzate17.07Mse   13.671  4:23
16  Tom KoppensEindhoven17.32Mse   13.346  4:30
17  Rini FenijnNieuwvliet17.54Mse   13.073  4:35
18  Suzanne HiltjesdamRijssen18.11Vse   12.869  4:40
19  Giovanni KeijmelBreskens18.28Mse   12.671  4:44
20  Ilona DielemanNieuwvliet18.34Vse   12.603  4:46
21  Jordy MichielsenNieuwvliet18.35Mse   12.592  4:46
22  Pauline ScheeleOostburg18.41Vse   12.525  4:47
23  Tianda Donker CurtiusSchoondijke18.52Vse   12.403  4:50
24  Jelle van LareTerneuzen18.54Mse   12.381  4:51
25  Gerjan de HulluGroede19.04Mse   12.273  4:53
26  Alex van HouteGroede19.05Mse   12.262  4:54
27  Linda VermeulenSchoondijke19.25V35   12.052  4:59
28  Heleen de BruijneSchoondijke19.43Vse   11.868  5:03
29  Hedy VersluijsOostburg19.44Vse   11.858  5:04
30  Lukas HunhoffEssen19.46Mse   11.838  5:04
31  Carlo KeijmelBreskens19.47Mse   11.828  5:04
32  Lars van de BergheSas van Gent19.55Mse   11.749  5:06
33  Ibrahim UcorBreskens20.00Mse   11.700  5:08
34  Frank HunhoffEssen20.03Mse   11.671  5:08
35  Marjan MistiaenZuidzande20.17Vse   11.537  5:12
36  Joey VisserTerneuzen20.22Mse   11.489  5:13
37  Daan DielemanZaamslag20.29Mse   11.424  5:15
38  Esmee SchelfhoutTerneuzen20.33Mse   11.387  5:16
39  Katrien VervarckeOostkerke20.34Vse   11.378  5:16
40  Koen van de SompeleWestkapelle (B)20.35Mse   11.368  5:17
41  Marenne HuighCadzand20.40Vse   11.323  5:18
42  Marco MinderhoudNieuwvliet21.09Mse   11.064  5:25
43  Sem van HulleIJzendijke21.14Mse   11.020  5:27
44  Mark de RijkeIJzendijke21.15Mse   11.012  5:27
45  Jorien BoidinOostburg21.19Vse   10.977  5:28
46  Ilona LipsOostburg21.21Vse   10.960  5:28
47  Chantal de WildeIJzendijke21.23Vse   10.943  5:29
48  Jens de VlugtVught21.28Mse   10.901  5:30
49  Steven de VlugtVught21.33Mse   10.858  5:32
50  Stijn BastingRetranchement21.35Mse   10.842  5:32
51  Dorien VasseurOostburg21.50Vse   10.718  5:36
52  Johnny van den BergheSas van Gent21.55Mse   10.677  5:37
53  Daisy van de VeldeOostburg22.03Vse   10.612  5:39
54  Johan de WispelaereSint Kruis22.06M65   10.588  5:40
55  Corianne VercouterenZuidzande22.10Vse   10.556  5:41
56  Alexander VercouterenZuidzande22.11Mse   10.548  5:41
57  Miranda SteyaertOostburg22.33Vse   10.377  5:47
58  Francien ElfrinkCadzand22.58Vse   10.189  5:53
59  Emmaly van ZunderdOostburg23.08Vse   10.115  5:56
60  Bram DeesPhilippine23.14Mse   10.072  5:57
61  Karin den DekkerTerneuzen23.22V45   10.014  5:59
62  Geeske HamelinkBreskens23.23Vse   10.007  6:00
63  Kim DewaeleMoerkerke23.48Vse   9.832  6:06
64  Lisette de NeveSchoondijke23.49Vse   9.825  6:06
65  Peggy SlockAxel24.03Vse   9.730  6:10
66  Steven SlockAxel24.04Mse   9.723  6:10
Mannen: 40 (60.61%) => M50=1 - M65=1 - Mse=38
Vrouwen: 26 (39.39%) => V35=1 - V45=1 - Vse=24

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.118 seconden nodig om deze lijst met 150 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
10-07-2018 2e ZomerloopCadzand-BadWielingen0
07-08-2018 6e ZomerloopZuidzandeWielingen0
03-07-2018 1e ZomerloopIJzendijkeWielingen0
31-07-2018 5e ZomerloopNieuwvlietWielingen0
17-07-2018 3e ZomerloopRetranchementWielingen0
24-07-2018 4e ZomerloopGroedeWielingen0
25-07-2017 3e ZomerloopRetranchementWielingen0
18-07-2017 2e ZomerloopCadzandWielingen0
01-08-2017 4e ZomerloopGroedeWielingen0
15-08-2017 6e ZomerloopZuidzandeWielingen0
28-07-2015 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen506
04-08-2015 4e ZomerloopZuidzandeWielingen616
14-07-2015 1e ZomerloopRetranchementWielingen441
21-07-2015 2e ZomerloopGroedeWielingen654
11-08-2015 5e ZomerloopCadzandWielingen689
09-07-2013 ZomerloopRetranchementWielingen1281
17-07-2012 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen1365
10-07-2012 2e ZomerloopGroedeWielingen1245
03-07-2012 ZomerloopRetranchementWielingen1398
24-07-2012 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1244
05-07-2011 ZomerloopRetranchementWielingen1258
26-07-2011 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1823
28-07-2009 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1737
04-08-2009 5e ZomerloopCadzand-BadWielingen1858
21-07-2009 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen1741
14-07-2009 2e ZomerloopGroedeWielingen1474
07-07-2009 ZomerloopRetranchementWielingen1237
22-07-2008 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen1508
15-07-2008 2e ZomerloopGroedeWielingen1412
08-07-2008 ZomerloopRetranchementWielingen1497
29-07-2008 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1440

 
Laatste reactie:
Danny Meeus: Verwarring Over Wedstrijden..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
18-08: Memorial Jos Verstockt Lier (2)
5000 m Job de Feijter (PR)15.23.36  Mse
800 m Paavo de Leng (PR 2.03.76)2.04.95  JoB
17-08: 4e Goes on Track (45)
15-08: We All Love Running Zomergem (4)
30 km Leonie Ton (PR)2.07.25  V40
30 km Hans Minnaard (PR)3.00.18  M55
20 km John Guequierre (PR 1.11.47)1.46.17  M65
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)42.29  M35
08-08: Internationale meeting Sint-Niklaas (3)
04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (2)
03-08: Track Meeting Utrecht (7)
28-07: Memorial Rasschaert Ninove (2)
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
07-07: Chaamloop (2)
07-07: Arena Games Hilversum (3)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
23-06: Marathon Rond Sneek en Meer (6)
Atletiek Zeeland © 2018