donderdag 17 augustus 2017 Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
16-08: Stratenloop in Kapelle
05-08: Tim van den Broeke heerst na Westkapelle ook in 80e Boulevardloop (video)
25-07: Lopende zaken
30-06: Lopen, uitvallen en stoppen
22-06: De magie van de zes uren. Die na vier uurtjes altijd over was…
15-06: Hardlopers staan al jaren stil
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 18-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
za 19-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
za 19-08: 31e Halve Marathon Westenschouwen
wo 23-08: 3e Krekenloop Westkapelle
do 24-08: 4e Havenloop Zierikzee
vr 25-08: 8e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
wo 30-08: Kreekloop Terneuzen
vr 01-09: Track Meeting Utrecht
za 02-09: 11e Kustloop Vrouwenpolder
za 09-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
za 09-09: Baanwedstrijd Oostburg
vr 15-09: 22e Stadsloop Goes
za 16-09: Baanwedstrijd Zierikzee
za 16-09: 14e Tielemanloop Middelharnis
Recente uitslagen meer uitslagen
di 15-08: 6e Zomerloop Zuidzande
di 08-08: 5e Zomerloop Nieuwvliet
za 05-08: 2e Sabbinge Loop Oud-Sabbinge (98)
wo 02-08: 80e Boulevardloop Vlissingen (274)
di 01-08: 4e Zomerloop Groede (108)
wo 26-07: 34e Bokaalloop Burgh-Haamstede (187)
di 25-07: 3e Zomerloop Retranchement (117)
vr 21-07: 1e Lange Jan Challenge Middelburg
wo 19-07: 38e Stratenloop Westkapelle (180)
di 18-07: 2e Zomerloop Cadzand (113)
wo 12-07: 7e Sportvissersloop Yerseke (231)
di 11-07: Boulevardloop IJzendijke (124)
wo 05-07: 28e Stratenloop Zoutelande (209)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
33e Strandloop
Ouddorp, vrijdag 4 augustus 2017 - Organisatie: Flakkee
10 km
  1 Peeman Maikel              av Flakkee       259 0:36:05   1eHse
  2 Jacobs Arne                Eindhoven        203 0:36:19   2eHse
  3 SintNicolaas Ricardo       av Flakkee       250 0:36:56   1eH30
  4 Wolfert Eric               av Flakkee       226 0:37:43   3eHse
  5 Bouman David               av Flakkee       302 0:37:48   4eHse
  6 Fernandes Nixon            PAC              291 0:37:51   2eH30
  7 Leeuwen Henk van           Abbendbroek      205 0:38:19   5eHse
  8 Ravia Johnny               Delta Sport      194 0:39:52   1eH40
  9 Speksnijder Goos           Spark            214 0:39:55   3eH30
 10 Groot Tom                  av Flakkee       220 0:40:41   4eH30
 11 Uitterlinden Karel         Spirit           190 0:40:58   1eH50
 12 Verhage Arjo               Dynamica         239 0:41:06   2eH40
 13 Maliepaard Ruud            av Flakkee       789 0:41:08   6eHse
 14 Arensman John              av Flakkee       311 0:41:10   7eHse
 15 Verschoor Frido            Rotterdam        234 0:41:27   5eH30
 16 Dijk Matthijs van          Sommelsdijk      267 0:41:34   6eH30
 17 Waardenburg Richard van    Hellevoetsluis   228 0:41:56   3eH40
 18 Dorst Cock van             Pallas           771 0:42:59   2eH50
 19 Berge Laurey van den       av Flakkee       308 0:43:09   1eDse
 20 Pollemans Peter            O Tonge          179 0:43:20   8eHse
 21 Huizer Rob                 Spijkenisse      283 0:43:27   3eH50
 22 Bergen Ben van             Pallas'93        307 0:43:33   4eH50
 23 Engel Ferry                av Flakkee       189 0:43:40   5eH50
 24 Timmermans Charles         Pallas           168 0:43:48   6eH50
 25 Akershoek Leo              Stellerunners    313 0:44:28   4eH40
 26 Jong Merijn de             Spado            216 0:44:54   7eH30
 27 Eijken Mark van            av Flakkee       292 0:44:58   8eH30
 28 Dijk Ron van               av Flakkee       191 0:45:00   5eH40
 29 Nieuwenboom Erik           RA               263 0:45:08   6eH40
 30 Molendijk Jan              Krabbendijke     265 0:45:19   9eHse
 31 Kievit Chris               O Tonge          277 0:45:22   9eH30
 32 Berrevoets Steef           Delta Sport      306 0:45:25   7eH40
 33 Donkers Marc               av Flakkee       773 0:45:27   8eH40
 34 Kohn Ronald                Zuidland         206 0:45:38   7eH50
 35 Hordijk Daniel             Hellevoetsluis   764 0:45:44  10eH30
 36 Gent Jan van               Spirit           770 0:46:03   8eH50
 37 Kroon Maurits              Nw Vennep        270 0:46:10  10eHse
 38 Boutens Ruben              Middleburg       185 0:46:15  11eHse
 39 Mourik Brad                Sommelsdijk      211 0:46:24   9eH50
 40 Tieleman Henkjan           av Flakkee       245 0:46:50   9eH40
 41 HOek Jaap                  Goedereede       198 0:46:53  10eH50
 42 Graaf Ed de                Spark            288 0:46:55   1eH60
 43 Dijk Arie van              av Flakkee       294 0:46:58   2eH60
 44 Hartman Vanessa            Voorne Atletiek  170 0:47:00   1eD40
 45 Kouijzer Ruud              Amsterdam        219 0:47:04   3eH60
 46 Bennekom Jan van           Spirit           767 0:47:15  11eH50
 47 Vette Ruud de              Ouddorp          765 0:47:37  12eH50
 48 Goedendorp Richard         Pallas           180 0:47:52  11eH30
 49 Feijter Co de              Delta Sport      193 0:47:56  13eH50
 50 Kolloffel  Ronald          Waterweg         218 0:48:01  14eH50
 51 Collignon Sander           Mijnsheerenland  176 0:48:04  12eH30
 52 Raaijmakers Monique        Dordrecht        256 0:48:20   2eD40
 53 Os Mark van                Spark            768 0:48:26  13eH30
 54 Fluit Michel               Hellevoetsluis   415 0:48:29  15eH50
 55 Boer Christian             Barendrecht      303 0:48:32  14eH30
 56 Welle Jacob vd             Dirksland        775 0:48:34  12eHse
 57 Lous Henk                  Dynamica         201 0:48:36  16eH50
 58 Blok Martien               Voorne Atletiek  799 0:48:39   4eH60
 59 Eck Bart van               Westnaas         174 0:48:46  13eHse
 60 Ruben Marcel               Dordrecht        790 0:48:55  17eH50
 61 Hoogdalem Augusta          Vlaardingen      192 0:48:58   3eD40
 62 Hedrik Bert                Barendrecht      210 0:49:04  18eH50
 63 Huisman Wiebe              av Flakkee       779 0:49:06   5eH60
 64 Klop Roy                   Delta Sport      271 0:49:20  10eH40
 65 Peperstraten Daniel        Sommelsijk       187 0:49:38  15eH30
 66 Schelvis Rauric            Hoogvliet        251 0:49:44  14eHse
 67 Smit Jordi                 Middelharnis     248 0:49:55  16eH30
 68 Vonk Peter                 Brielle          207 0:49:58  19eH50
 69 Smits Jack                 Dynamica         247 0:50:00  20eH50
 70 Vlieger Johan de           Dynamica         231 0:50:02  21eH50
 71 Vroegindewij Marc          Melissant        229 0:50:08  15eHse
 72 Klooster Renda vd          Rotterdam        782 0:50:10   4eD40
 73 Zwinkels Row               Tinte            169 0:50:17  11eH40
 74 Zee Michel vd              Krimpen          774 0:50:32  12eH40
 75 Zee Paul v d               Beijerland       776 0:50:33  13eH40
 76 Hammerstein Edwin          Palls            791 0:50:58  22eH50
 77 Heijden Kees van der       Dynamica         284 0:51:01  23eH50
 78 Trainer Cor                av Flakkee       766 0:51:05  24eH50
 79 Ramasray Radjesh           Rotterdam        255 0:51:15  14eH40
 80 Engel Theo                 Delta Sport      184 0:51:32  25eH50
 81 Geuze Ada                  Middelburg       196 0:51:35   1eD30
 82 Krouwel Alex               Middelharnis     269 0:51:38  17eH30
 83 Ridderhof Michel           Middelburg       195 0:51:51  15eH40
 84 Klooster Johan van der     Barendrecht      273 0:51:54  16eH40
 85 Bienefelt Hans             av Flakkee       305 0:52:02  17eH40
 86 Persoon Rob                Brielle          258 0:52:06  18eH30
 87 Engel Marcel               Delta Sport      217 0:52:43  26eH50
 88 Hassent Jan van            av Flakkee       240 0:53:22  27eH50
 89 Klaasse Leo                Spijkenisse      183 0:53:35   6eH60
 90 Stichel Jacco v d          Dordrecht        197 0:53:42  19eH30
 91 Kros Ferry                 Pallas           798 0:53:53  28eH50
 92 Boot Niels                 Goedereede       769 0:53:56  20eH30
 93 Prooijen Dick van          LPK Capelle ad Y 257 0:53:59   7eH60
 94 Groot Paula                Pallas'93        287 0:54:01   5eD40
 95 Zijl Mark cab              Krimpen          177 0:54:03  29eH50
 96 Metzemaekers Edwin         Spark            787 0:54:05  30eH50
 97 Pad Yvonne van de          Spijkenisse      260 0:54:07   1eD50
 98 Collignon Antje            Mijnsheerenland  178 0:54:11   2eD30
 99 Herk Govert van            Krimpen          173 0:54:14  31eH50
100 Leijnse Roely              Dynamica         268 0:54:18   3eD30
101 Flikweert Rian             Dynamica         290 0:54:22   2eD50
102 Dooms Johnny               Terneuzen        213 0:54:26   8eH60
103 Baars Monique              Pallas           797 0:54:39   6eD40
104 Philpsen Jurgen            Middelburg       785 0:54:44  18eH40
105 Buitenweg Harald           Zoetermeer       299 0:54:48  19eH40
106 Eck Ruud van               Zuidland         171 0:54:59  20eH40
107 Driel Leen van             Ouddorp          777 0:55:05  21eH30
108 Verhagen Peter             Stellerunners    238 0:55:14  32eH50
109 Schelvis Bram              Stellerunners    252 0:55:17  33eH50
110 Lodder Adriaan             Sommelsdijk      172 0:55:19  21eH40
111 Klooster Anke van 't       Vleuten          274 0:55:28   2eDse
112 Bavel Adrie van            Delta Sport      202 0:55:31  34eH50
113 Snijders Johan             Voorne Atletiek  761 0:55:43  35eH50
114 Poldervaart Jeanette       Spark            772 0:55:54   3eD50
115 Karsbergen Ellen           O Tonge          280 0:56:19   3eDse
116 Karsbergen Ruud            O Tonge          279 0:56:21  36eH50
117 Vreede Ronald van de       Krabbendijke     241 0:56:24  16eHse
118 Bodegom Cok                Stellerunners    304 0:56:26   9eH60
119 Wissen Gerard van          TVHW             199 0:56:29  10eH60
120 Versaevel Eelco            Melissant        235 0:56:33  22eH30
121 Guequierre John            Dynamica         286 0:56:36  11eH60
122 Seeliger Jana              Duitsland        212 0:57:00   7eD40
123 Langstraat Tjeerd          Rotterdam        244 0:57:06  23eH30
124 Dan Jaap van               Passaat          296 0:57:15  37eH50
125 Stolk John                 Hellevoetsluis   186 0:57:23  22eH40
126 Widt Martijn de            Delta Sport      794 0:57:28  23eH40
127 Eck Willem van             Westmaas         175 0:57:39  24eH40
128 Andriessen Olivier         av Flakkee       312 0:57:42  17eHse
129 Datema Gert                Veenendaal       295 0:57:44  38eH50
130 Ydeman Frank               Rotterdam        786 0:57:50  24eH30
131 Visser Hans                O Beijerland     233 0:58:16  39eH50
132 Klooster Jack van der      Stellendam       275 0:58:24  18eHse
133 VAlk Rianne v d            Ouddorp          763 0:58:35   4eDse
134 Jager Ted de               Ouddorp          762 0:58:38  19eHse
135 Nagtegaal Kees             Stellerunners    264 0:58:59  25eH40
136 Verheij Cora               Pallas'93        237 0:59:02   8eD40
137 Wiese Niels                Rotterdam        227 0:59:11  25eH30
138 Klein Tino                 Ouddorp          276 0:59:16  26eH40
139 Sloots Joek                Pallas           783 0:59:19  12eH60
140 Ruben Marie-Louise         Dordrecht        788 0:59:23   4eD50
141 Klootwijk Leo              Numansdorp       272 0:59:28  27eH40
142 Dijk Jan van               Enschede         222 0:59:32  13eH60
143 Lodder Jacqueline          av Flakkee       281 0:59:46   9eD40
144 Visser Arthur              Krimpen ad Lek   209 0:59:49  40eH50
145 Dijk Erna van              Enschede         223 0:59:55   5eD50
146 Baans Medelon              Rotterdam        200 1:00:53   4eD30
147 Goedhart Peter             av Flakkee       188 1:00:57  41eH50
148 Verhoef Afke               Voorne Atletiek  236 1:01:45   6eD50
149 Ploeg Annelies vd          Voorne Atletiek  781 1:02:12   5eD30
150 Boven Reginald van         Bergschenhoek    301 1:02:23  42eH50
151 Beijer Femke               Delta Sport      310 1:02:52   6eD30
152 IJspelder Irene            Delta Sport      282 1:02:55   7eD50
153 Orgers Dennis              av Flakkee       262 1:03:12  26eH30
154 Bax Esther                 Oostvoorne       182 1:03:21   5eDse
155 Veer Mireille v d          Tinke            800 1:04:25  10eD40
156 Rook Ingrid                Berkel en R      253 1:04:43   8eD50
157 Zwep Douwe                 Stellerunners    224 1:05:05  14eH60
158 Rila Gerard                av Flakkee       181 1:05:22  15eH60
159 ??                                          793 1:07:17  20eHse
160 Eikelenboom Esther         Delft            792 1:07:21   6eDse
161 Tanis Elyse                Melissant        796 1:07:23   7eD30
162 Widt Loes                  Delta Sport      795 1:07:50  11eD40
163 Glerum Sylvia              Delta Sport      215 1:07:54  12eD40
164 Vlielander Gommert         Stellerunners    208 1:07:58  16eH60
165 Paassen Joke van           Voorne Atletiek  261 1:08:10   9eD50
166 Schaik Miranda             Br op Langedijk  221 1:08:12  13eD40
167 Visser Lenie de            Waterweg         232 1:08:20  10eD50
168 Hanenberg Ilse             O Tonge          285 1:08:23   7eDse
169 Appel Janneke              av Flakkee       204 1:08:37  11eD50
170 Lodder Mirjam              Dirksland        784 1:10:28   8eD30
171 Zoeteweij                  Brielle          778 1:12:27  17eH60
172 Voskamp Anneke             Brielle          230 1:15:00   9eD30
173 Noord Peter van            Oostvoorne       780 1:22:30  18eH60

4km
  1 Geus Timo de               Spirit           095 0:14:55   1eH4k
  2 Maas Bram                  Tilburg          149 0:15:14   2eH4k
  3 Goedhart Freek             av Flakkee       156 0:16:59   3eH4k
  4 Stolk Edwin                av Flakkee       113 0:17:03   4eH4k
  5 Vlierbes Henk              av Flakkee       153 0:17:29   5eH4k
  6 Stolk Nik                  Hellevoetsluis   161 0:18:14   6eH4k
  7 Franken Marlies            Ede              139 0:18:17   1eD4k
  8 Visser Lotte de            Energie          126 0:19:11   2eD4k
  9 Knollman Till              Ibbenburen Dld   130 0:19:14   7eH4k
 10 Jongejan Arie              Amsterdam        138 0:19:23   8eH4k
 11 Hederik Ilvia              Energie          145 0:19:26   3eD4k
 12 Grinwis Mark               Simonshaven      408 0:19:45   9eH4k
 13 Steketee Maurice           Middelburg       112 0:19:49  10eH4k
 14 Groenewegen Bas            Middelharnis     404 0:20:19  11eH4k
 15 Christen Michel            Brielle          150 0:20:26  12eH4k
 16 Sinke Natalie              Gonzalez RT      111 0:20:38   4eD4k
 17 Ouzzine Houcine            Antwerpen        106 0:20:50  13eH4k
 18 Bolnes Jeroen van          Rotterdam        135 0:21:43  14eH4k
 19 Woudenberg Max             HALO             121 0:22:24  15eH4k
 20 Woudenberg Tim             Sommelsdijk      120 0:22:26  16eH4k
 21 Lange Walter de            Zwijndrecht      124 0:22:30  17eH4k
 22 Bezuijen Sieman            Goedereede       136 0:22:32  18eH4k
 23 Bezuijen Joseph            Goedereede       137 0:22:34  19eH4k
 24 Lutina Katja               Leiden           134 0:22:36   5eD4k
 25 Heijlema Cor-Jan           Heenvliet        162 0:22:40  20eH4k
 26 Jacobs Gerard              Maastricht       147 0:22:42  21eH4k
 27 Stolk Ruth                 av Flakkee       114 0:22:48   6eD4k
 28 Dijkman Petra              av Flakkee       140 0:22:51   7eD4k
 29 Schouten Peter             av Flakkee       108 0:23:02  22eH4k
 30 Faber Jessica              av Flakkee       094 0:23:19   8eD4k
 31 Boer Sander de             Sommelsdijk      159 0:23:36  23eH4k
 32 Saan Erik                  Hellevoetsluis   151 0:23:39  24eH4k
 33 Ijssel Erik                Zalk             125 0:23:42  25eH4k
 34 Heijde Joey v d            Spijkenisse      133 0:23:47  26eH4k
 35 Prinsen Justin             Sommelsdijk      405 0:23:52  27eH4k
 36 Kormaat Liesbeth           Schiedam         413 0:24:13   9eD4k
 37 Baan Hofman Arjan          Sliedecht        152 0:24:18  28eH4k
 38 Leemans Marleen            Rotterdam        122 0:24:22  10eD4k
 39 Tieleman Thom              Sommelsdijk      417 0:24:38  29eH4k
 40 Heijlema Janneke           Heenvliet        163 0:24:47  11eD4k
 41 Breur Pieter-Bas           Middelharnis     158 0:24:51  30eH4k
 42 Hoek Emile                 Spark            096 0:24:55  12eD4k
 43 Hofs Jacques               Breda            165 0:24:57  31eH4k
 44 Eigenraam Petra            Maassluis        154 0:25:00  13eD4k
 45 Boutens Janneke            Middleburg       166 0:25:22  14eD4k
 46 Driel Esther van           Ouddorp          410 0:25:27  15eD4k
 47 Schouten Gabriella         av Flakkee       109 0:25:41  16eD4k
 48 Joustra Annet              Stellerunners    098 0:26:02  17eD4k
 49 Loosdrecht Naomi           Stellerunners    104 0:26:10  18eD4k
 50 Visser Peter de            Energie          128 0:26:12  32eH4k
 51 Graaf Astrio vd            Sommelsdijk      409 0:26:23  19eD4k
 52 Jiskoot Geranne            PAC              289 0:26:27  33eH4k
 53 Visser Claudia de          Energie          127 0:26:31  20eD4k
 54 Emondt Daphne              Hellevoetsluis   093 0:26:35  21eD4k
 55 Kuijper Nikki              Hellevoetsluis   101 0:26:37  22eD4k
 56 Knollmann Monika           Ibbebburen Dld   131 0:27:00  23eD4k
 57 Lange Monique de           Zwijndrecht      123 0:27:14  24eD4k
 58 Groningen Tim van          Dirksland        403 0:27:17  34eH4k
 59 Groningen Judith v         Dirksland        402 0:27:19  25eD4k
 60 Maas Daphne vd             Spark            164 0:27:21  26eD4k
 61 Kramer Martine             Maassluis        155 0:27:24  27eD4k
 62 Obst Oliver                Klepperstee      141 0:27:36  35eH4k
 63 Timmer Hannah              av Flakkee       118 0:27:38  28eD4k
 64 Berrevoets Bettina         Bruinisse        091 0:27:48  29eD4k
 65 Kindt Jasmijn              St a Haringvliet 157 0:27:54  30eD4k
 66 Maleyason Kirsten          Barendrecht      412 0:27:57  36eH4k
 67 Mellink Annelien           Houten           142 0:28:00  31eD4k
 68 Visbeen Hendrik            Melissant        406 0:28:31  37eH4k
 69 Akershoek Ko               Ouddorp          090 0:28:36  38eH4k
 70 Nouwens Iris               Dirksland        105 0:28:41  32eD4k
 71 Gajewski Sandra            Essen Dld        129 0:28:44  33eD4k
 72 Werger Laura               Rotterdam        132 0:28:48  34eD4k
 73 Oosterveen Ester           O Beijerland     411 0:29:15  35eD4k
 74 Nugteren Charlotte         Ridderkerk       414 0:29:18  36eD4k
 75 Hoven Joop v d             Krimpen ad Y     146 0:29:56  39eH4k
 76 Strien Marian van          Dirksland        115 0:30:01  37eD4k
 77 Verweij Moniek             Middelharnis     416 0:30:06  38eD4k
 78 Vermeulen Petra            Sommelsdijk      119 0:30:44  39eD4k
 79 Hoogstad Rick              Melissant        144 0:30:48  40eH4k
 80 Hoogstad Antoinette        av Flakkee       143 0:30:50  40eD4k
 81 Kloet Arina                Scharendeijk     100 0:31:12  41eD4k
 82 Boer Conny de              Sommelsdijk      160 0:31:18  42eD4k
 83 Heij Jolanda               av Flakkee       400 0:31:50  43eD4k
 84 Struik Matty               av Flakkee       116 0:32:10  44eD4k
 85 Struik Rene                Dirksland        117 0:32:13  41eH4k
 86 Lansbergen Henk            Honselersdijk    102 0:33:00  42eH4k
 87 Loenen Luisa van           av Flakkee       103 0:33:16  45eD4k
 88 Ravesteijn Hennie          B Haamstede      107 0:33:34  43eH4k
 89 Sewell Mary-Anne           av Flakkee       110 0:34:04  46eD4k
 90 Boven Annemieke van        Bergschenhoek    092 0:34:34  47eD4k
 91 Becker Joyce               av Flakkee       401 0:35:16  48eD4k
 92 Vroegindeweij Anja         av Flakkee       167 0:36:14  49eD4k
 93 Stolk Gea                  Voorne Atletiek  407 0:37:53  50eD4k
 94 Kanters Margriet           O Tonge          099 0:38:39  51eD4k
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
05-08-2016 32e StrandloopOuddorpFlakkee701
07-08-2015 31e StrandloopOuddorpFlakkee1373
08-08-2014 30e StrandloopOuddorpFlakkee1144
09-08-2013 29e StrandloopOuddorpFlakkee1817
10-08-2012 28e StrandloopOuddorpFlakkee1830
12-08-2011 27e StrandloopOuddorpFlakkee1925
06-08-2010 26e StrandloopOuddorpFlakkee1937
07-08-2009 25e StrandloopOuddorpFlakkee2234
08-08-2008 24e StrandloopOuddorpFlakkee1751
10-08-2007 23e StrandloopOuddorpFlakkee1772
11-08-2006 22e StrandloopOuddorpFlakkee2351
14-08-2005 21e StrandloopOuddorpFlakkee3425
13-08-2004 20e StrandloopOuddorpFlakkee3022
08-08-2003 19e StrandloopOuddorpFlakkee2790
09-08-2002 18e StrandloopOuddorpFlakkee3058
10-08-2001 17e StrandloopOuddorpFlakkee2305
11-08-2000 16e StrandloopOuddorpFlakkee1411
13-08-1999 15e StrandloopOuddorpFlakkee1351

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
11-08: Goes on Track (50)
11-08: Track Meeting Utrecht (3)
800 m Piet van Mourik (PR 2.19.00)2.26.59  M50
800 m Emma van Mourik (PR 2.31.54)2.35.17  Vse
200 mh Mariska Bun (PR)31.67  Vse
05-08: Memorial Jos Verstockt Lier (2)
29-07: 53e Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (3)
29-07: Baanwedstrijd Rhede (1)
23-07: Marathon Füssen (1)
22-07: Nacht van de Atletiek Heusden (5)
15-07: 27e Memorial Rasschaert Ninove (2)
15-07: Masters Trophy Terneuzen (1)
15-07: NK baan Senioren Utrecht (7)
09-07: Arena Games Hilversum (5)
09-07: Brussels Grand Prix (2)
08-07: Zeeuwse kampioenschappen Zierikzee (12)
08-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (4)
06-07: Track Meeting Rotterdam (5)
01-07: NK A/B-junioren Vught (15)
29-06: Avondbaanwedstrijd Spijkenisse (5)
28-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (10)
25-06: 34e Halve Marathon Roosendaal (57)
25-06: 10e Grote Prijs Lokeren (3)
Atletiek Zeeland © 2017