woensdag 20 juni 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
08-06: De laatste Lepraloop!
28-05: Organiseren met de nieuwe privacywet
27-05: Erwin Adan en Anjolie Engels sterksten in Halve van Renesse
18-05: Hardlopen in de Zeeuwse media
30-04: Hardloopadviezen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
wo 20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
do 21-06: 19e Molenloop Stellendam
za 23-06: Zeeuwse kampioenschappen Oostburg
zo 24-06: Grote Prijs Lokeren
zo 24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal
zo 01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke
vr 13-07: Track Meeting Utrecht
za 14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle
di 24-07: 4e Zomerloop Groede
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg (149)
za 02-06: Ladiesrun Goes
vr 01-06: 3e Gaperloop Gapinge (199)
wo 30-05: Hoek Run (45)
zo 27-05: 8e Halve van Renesse (442)
vr 25-05: 7e Schellachloop Middelburg (175)
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg (399)
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse (325)
wo 09-05: 10e Stadsloop Biervliet (135)
zo 06-05: Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk (47)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
4e Zomerloop
Groede, dinsdag 1 augustus 2017 - Organisatie: Wielingen
9.9 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Bart BleyaertKnesselare34.07M35   17.411  3:27
2  Sebastien MahiaNamen34.37Mse   17.159  3:30
3  Mark VerhageZaamslag35.10Mse   16.891  3:33
4  Emile DercksenHarderwijk36.00M70   16.500  3:38
5  Guy de WachterBetekom36.18M40   16.364  3:40
6  Jeroen van den BroekeTerneuzen36.28M35   16.289  3:41
7  Endy SlockAxel37.37M40   15.791  3:48
8  Martijn KoxWestdorpe38.20M35   15.496  3:52
9  Erwin van den BroekeAxel40.09M35   14.795  4:03
10  Dennis van den BroekeAxel40.30Mse   14.667  4:05
11  Peter DryepondtDudzele41.03M45   14.470  4:09
12  Bart DejaegherDiksmuide41.50M45   14.199  4:14
13  J. DellaertGroede42.55M35   13.841  4:20
14  Esther VerhaegenSluis43.07Vse   13.777  4:21
15  Tom van VoorenAmsterdam43.36Mse   13.624  4:24
16  Ruben BoutensMiddelburg43.53Mse   13.536  4:26
17  Jimmy BlaakmanGroede44.03Mse   13.485  4:27
18  Dimmy IvensSchoondijke44.09Mse   13.454  4:28
19  Jan VerburgBiervliet44.52M40   13.239  4:32
20  Simon de FeijterBreskens45.04Mse   13.180  4:33
21  Joeri SchepersAalter46.23M45   12.806  4:41
22  Gert SchoorsAdegem46.30M45   12.774  4:42
23  Gino SesselleBentille46.33M45   12.760  4:42
24  Martijn DoolaegeBiervliet47.48Mse   12.427  4:50
25  Perry van der ZandenWaalre48.14M45   12.315  4:52
26  Edwin FrijnsMaastricht48.29M45   12.252  4:54
27  Bert VerbekeSente48.34M35   12.231  4:54
28  Kristof VandaeleHouthulst48.51M40   12.160  4:56
29  Patrick DobbelaarHoek49.08M50   12.090  4:58
30  Nico RosWaarschoot49.22M50   12.032  4:59
31  Patrick DeclerckWoumen49.30M55   12.000  5:00
32  Patrick PielaetTerneuzen49.40M45   11.960  5:01
33  Edwin RiemensAxel49.46M50   11.936  5:02
34  Martin de JagerTerneuzen50.05M45   11.860  5:04
35  Joa EphraimAxel50.25M35   11.782  5:06
36  Jack FolkersmaTerneuzen50.34M45   11.747  5:06
37  Bjorn BertrandSittard50.36M35   11.739  5:07
38  Ellen van LeeuwenHellevoetsluis51.16V35   11.586  5:11
39  Johnny DoomsTerneuzen51.18M60   11.579  5:11
40  Kimberley D'HooreSluis52.40Vse   11.278  5:19
41  Martin KocherBreskens52.51M55   11.239  5:20
42  Tim van IwaardenAardenburg53.08Mse   11.179  5:22
43  Ann VergroteDiksmuide53.45V40   11.051  5:26
44  Ivan VerbekeSint-Laureins53.57M55   11.010  5:27
45  Astrid FinkRheder54.11V45   10.963  5:28
46  Marc van der MaleAxel54.28M50   10.906  5:30
47  Imelda de PoorterTerneuzen55.00V50   10.800  5:33
48  Annemieke RijnbergZuidzande57.16V50   10.373  5:47
49  Ilse NieskensBiervliet57.17V50   10.370  5:47
50  Jessie VerbekeSint-Laureins1.00.20Vse   9.845  6:06
51  Marianne De BaedtsEeklo1.00.58V50   9.743  6:09
52  Patrick SteenbekeEeklo1.00.59M65   9.740  6:10
53  Inge QuataertAardenburg1.02.22V50   9.524  6:18
54  Claudine GoethalsAardenburg1.02.23V55   9.522  6:18
55  Maria VerschaeveAardenburg1.02.25V60   9.517  6:18
56  Corianne VercouterenZuidzande1.04.02Vse   9.276  6:28
57  Rini FenijnNieuwvliet1.04.07M50   9.264  6:29
58  Minze ZwerverRetranchement1.04.23M55   9.226  6:30
Mannen: 44 (75.86%) => M35=8 - M40=4 - M45=10 - M50=5 - M55=4 - M60=1 - M65=1 - M70=1 - Mse=10
Vrouwen: 14 (24.14%) => V35=1 - V40=1 - V45=1 - V50=5 - V55=1 - V60=1 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Bart Bleyaert34:07Sebastien Mahia34:37Mark Verhage35:10Esther Verhaegen43:0758
2015Mark Verhage36:20Nico Viaene36:45Jan Riemens37:29Myrthe Faro44:3755

6.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Mauro SchoorsKaprijke24.25Mse   16.218  3:42
2  Joos PauwelKleit24.56M50   15.882  3:47
3  Kevin StrubbeAdegem25.17M35   15.662  3:50
4  Edwin de JaegerZuiddorpe25.19M45   15.642  3:50
5  Wannes DejaegherDiksmuide25.32M70   15.509  3:52
6  Bruno van CaelenbergKoekelberg25.59M45   15.241  3:56
7  Erik CapponZuidzande26.15M50   15.086  3:59
8  Gijsbert FieretIJzendijke26.52Mse   14.739  4:04
9  Tadhg SchepersAalter27.27Mse   14.426  4:10
10  Gregory VandekerckhoveKuurne28.15M35   14.018  4:17
11  Christian HerweghAxel28.18Mse   13.993  4:17
12  Jeroen de BoutAardenburg28.54Mse   13.702  4:23
13  Leonard ParidaenGroede28.55Mse   13.695  4:23
14  Youri VerbekeAardenburg29.03Mse   13.632  4:24
15  Lise MusselyAssenede29.36V70   13.378  4:29
16  Jeffrey VeldkampAardenburg29.39Mse   13.356  4:30
17  Laurens CuelenaereAardenburg29.52Mse   13.259  4:32
18  John MansveldersDeurne31.09M60   12.713  4:43
19  Ivan DellaertIJzendijke31.26Mse   12.598  4:46
20  Leslie van de VijverTilburg31.27Vse   12.591  4:46
21  Pol van de VijverKoewacht31.28M45   12.585  4:46
22  Thijs van HouteBreskens31.44Mse   12.479  4:48
23  Chantal OprinsRijen32.18V40   12.260  4:54
24  Jeroen JansenTilburg32.46M35   12.085  4:58
25  Evelien de VisserIJzendijke32.48V35   12.073  4:58
26  Fred VermeireOostburg33.31M50   11.815  5:05
27  Wendy van de BroekeAxel34.01V35   11.641  5:09
28  Jan Piet FlikweertOostburg34.03M55   11.630  5:10
29  Jacqueline MaasZuidzande34.11V50   11.585  5:11
30  Michel de MeijerCadzand34.13M55   11.573  5:11
31  Giovanni KeijmelBreskens34.21Mse   11.528  5:12
32  Leon de BruijnGennep34.30M45   11.478  5:14
33  Sandra BeunAxel35.05Vse   11.287  5:19
34  Annem DepreitereMoerkerk35.32V50   11.144  5:23
35  Eleonore D'HooreSluis36.18Vse   10.909  5:30
36  Stefaan de WolfAardenburg37.11Mse   10.650  5:38
37  Rik van SchuurOostburg37.13M65   10.640  5:38
38  Daan DielemanZaamslag37.27M65   10.574  5:40
39  Linda RiemensAardenburg37.37Vse   10.527  5:42
40  Monica HorstenBergen op Zoom37.54V55   10.449  5:45
41  Jan Willem SlabbekoornHoek38.00Mse   10.421  5:45
42  Ineke van MorrelgemSluis38.06V35   10.394  5:46
43  Dorien VasseyrOostburg39.47Vse   9.954  6:02
44  Elisabeth StickerKeulen40.00V65   9.900  6:04
45  Marieke de ClerckGroede41.05Vse   9.639  6:13
46  Miriam ZweersNieuwe Pekela41.21V40   9.577  6:16
47  Marieke MullaertBiervliet41.56Vse   9.444  6:21
48  Peggy SlockAxel41.58V40   9.436  6:22
49  Geod FinkRheder44.37M50   8.876  6:46
50  Dorien VerweijGroede45.23V35   8.726  6:53
Mannen: 31 (62%) => M35=3 - M45=4 - M50=4 - M55=2 - M60=1 - M65=2 - M70=1 - Mse=14
Vrouwen: 19 (38%) => V35=4 - V40=3 - V50=2 - V55=1 - V65=1 - V70=1 - Vse=7

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Mauro Schoors24:25Joos Pauwel24:56Kevin Strubbe25:17Lise Mussely29:3650
2015Stein Vuyck22:06Theo Rabout24:06Sander d'Hont24:11Shani Rijsdijk32:0775


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.234 seconden nodig om deze lijst met 108 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
18-07-2017 2e ZomerloopCadzandWielingen0
08-08-2017 5e ZomerloopNieuwvlietWielingen0
15-08-2017 6e ZomerloopZuidzandeWielingen0
25-07-2017 3e ZomerloopRetranchementWielingen0
28-07-2015 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen506
04-08-2015 4e ZomerloopZuidzandeWielingen616
14-07-2015 1e ZomerloopRetranchementWielingen441
21-07-2015 2e ZomerloopGroedeWielingen654
11-08-2015 5e ZomerloopCadzandWielingen689
09-07-2013 ZomerloopRetranchementWielingen1281
17-07-2012 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen1365
03-07-2012 ZomerloopRetranchementWielingen1398
10-07-2012 2e ZomerloopGroedeWielingen1245
24-07-2012 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1244
26-07-2011 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1823
05-07-2011 ZomerloopRetranchementWielingen1258
28-07-2009 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1737
07-07-2009 ZomerloopRetranchementWielingen1237
14-07-2009 2e ZomerloopGroedeWielingen1474
21-07-2009 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen1741
04-08-2009 5e ZomerloopCadzand-BadWielingen1858
08-07-2008 ZomerloopRetranchementWielingen1497
15-07-2008 2e ZomerloopGroedeWielingen1412
22-07-2008 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen1508
29-07-2008 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1440

 
Laatste reacties:
Hans Corbijn: De Laatste Lepraloop!..
Hans Corbijn: De Laatste Lepraloop!..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-06: Dwars door Geel (1)
10 km Paola van Gilst (PR 40.10)40.53  V45
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
10 km Erwin Harmes (PR 31.18)32.17  M35
10 km Patrick de Vos (PR 32.14)32.27  Mse
10 km Heddie Nieuwdorp (PR 37.24)37.31  M60
10 km Ronald Geertse (PR)39.02  M35
10 km Johan Karelse (PR 36.55)39.18  M45
10 km Lion Baas (PR 41.27)41.39  M40
10 km Jaco Rip (PR 40.41)42.46  M40
10 km Annette Bevelander (PR)44.01  Vse
5 km Adrie van Bavel (PR 22.57)23.43  M55
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
3000 m Bereket Petersen (PR 8.56.34)9.01.69  JoB
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.07.06)4.13.49  JoB
800 m Paavo de Leng (PR 2.03.76)2.06.34  JoB
200 m Ruben Heijnen (PR)23.79  JoA
100 m Ruben Heijnen (PR)11.71  JoA
kogel Esther Bolle (PR)7.52  MeA
kogel Ruud Louter (PR)15.42  JoA
14-06: Track Meeting Dordrecht (2)
3000 m Hassan Mahamed (PR 9.05.52)9.17.37  JoA
3000 m Emma van Mourik (PR 11.42.61)13.25.11  Vse
13-06: Hardloopgala Gilze (9)
12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (24)
09-06: Baanwedstrijd Zierikzee (14)
09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht (2)
09-06: 47e Gouden Spike Leiden (1)
08-06: Nijmegen Global Athletics (3)
06-06: Pagnevaartloop Oudenbosch (4)
03-06: 8e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (43)
03-06: NK Masters Gouda (1)
02-06: Putbosmeeting Oordegem (10)
02-06: Van Goghloop Zundert (3)
01-06: Track Meeting Utrecht (5)
27-05: 28e Leiden Marathon (25)
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
21-05: Pinksterwedstrijd Hulst (13)
21-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (9)
19-05: 7e Bokkenloop Sinaai (5)
19-05: Ter Specke Bokaal Lisse (3)
18-05: Track Meeting Wageningen (2)
17-05: Track Meeting Barendrecht (6)
16-05: Verkerkloop Zwijndrecht (4)
13-05: Marathon Tilburg (5)
12-05: Kaaienloop Oosterhout (3)
11-05: Track Meeting Utrecht (4)
10-05: Harry Schulting Games Vught (12)
10-05: Golden Tenloop Delft (2)
10-05: 15 km van Standdaarbuiten (8)
06-05: 1e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (9)
01-05: Knokke 10 KM (4)
27-04: Vlietloop Oud-Gastel (4)
22-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (11)
Atletiek Zeeland © 2018