donderdag 17 augustus 2017 Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
16-08: Stratenloop in Kapelle
05-08: Tim van den Broeke heerst na Westkapelle ook in 80e Boulevardloop (video)
25-07: Lopende zaken
30-06: Lopen, uitvallen en stoppen
22-06: De magie van de zes uren. Die na vier uurtjes altijd over was…
15-06: Hardlopers staan al jaren stil
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 18-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
za 19-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
za 19-08: 31e Halve Marathon Westenschouwen
wo 23-08: 3e Krekenloop Westkapelle
do 24-08: 4e Havenloop Zierikzee
vr 25-08: 8e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
wo 30-08: Kreekloop Terneuzen
vr 01-09: Track Meeting Utrecht
za 02-09: 11e Kustloop Vrouwenpolder
za 09-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
za 09-09: Baanwedstrijd Oostburg
vr 15-09: 22e Stadsloop Goes
za 16-09: Baanwedstrijd Zierikzee
za 16-09: 14e Tielemanloop Middelharnis
Recente uitslagen meer uitslagen
di 15-08: 6e Zomerloop Zuidzande
di 08-08: 5e Zomerloop Nieuwvliet
za 05-08: 2e Sabbinge Loop Oud-Sabbinge (98)
vr 04-08: 33e Strandloop Ouddorp
wo 02-08: 80e Boulevardloop Vlissingen (274)
wo 26-07: 34e Bokaalloop Burgh-Haamstede (187)
di 25-07: 3e Zomerloop Retranchement (117)
vr 21-07: 1e Lange Jan Challenge Middelburg
wo 19-07: 38e Stratenloop Westkapelle (180)
di 18-07: 2e Zomerloop Cadzand (113)
wo 12-07: 7e Sportvissersloop Yerseke (231)
di 11-07: Boulevardloop IJzendijke (124)
wo 05-07: 28e Stratenloop Zoutelande (209)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
4e Zomerloop
Groede, dinsdag 1 augustus 2017 - Organisatie: Wielingen
9.9 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Bart BleyaertKnesselare34.07M35   17.411  3:27
2  Sebastien MahiaNamen34.37Mse   17.159  3:30
3  Mark VerhageZaamslag35.10Mse   16.891  3:33
4  Emile DercksenHarderwijk36.00M70   16.500  3:38
5  Guy de WachterBetekom36.18M40   16.364  3:40
6  Jeroen van den BroekeTerneuzen36.28M35   16.289  3:41
7  Endy SlockAxel37.37M40   15.791  3:48
8  Martijn KoxWestdorpe38.20M35   15.496  3:52
9  Erwin van den BroekeAxel40.09M35   14.795  4:03
10  Dennis van den BroekeAxel40.30Mse   14.667  4:05
11  Peter DryepondtDudzele41.03M45   14.470  4:09
12  Bart DejaegherDiksmuide41.50M45   14.199  4:14
13  J. DellaertGroede42.55M35   13.841  4:20
14  Esther VerhaegenSluis43.07Vse   13.777  4:21
15  Tom van VoorenAmsterdam43.36Mse   13.624  4:24
16  Ruben BoutensMiddelburg43.53Mse   13.536  4:26
17  Jimmy BlaakmanGroede44.03Mse   13.485  4:27
18  Dimmy IvensSchoondijke44.09Mse   13.454  4:28
19  Jan VerburgBiervliet44.52M40   13.239  4:32
20  Simon de FeijterBreskens45.04M50   13.180  4:33
21  Joeri SchepersAalter46.23M45   12.806  4:41
22  Gert SchoorsAdegem46.30M45   12.774  4:42
23  Gino SesselleBentille46.33M45   12.760  4:42
24  Martijn DoolaegeBiervliet47.48Mse   12.427  4:50
25  Perry van der ZandenWaalre48.14M45   12.315  4:52
26  Edwin FrijnsMaastricht48.29M45   12.252  4:54
27  Bert VerbekeSente48.34M35   12.231  4:54
28  Kristof VandaeleHouthulst48.51M40   12.160  4:56
29  Patrick DobbelaarHoek49.08M50   12.090  4:58
30  Nico RosWaarschoot49.22M50   12.032  4:59
31  Patrick DeclerckWoumen49.30M55   12.000  5:00
32  Patrick PielaetTerneuzen49.40M45   11.960  5:01
33  Edwin RiemensAxel49.46M50   11.936  5:02
34  Martin de JagerTerneuzen50.05M45   11.860  5:04
35  Joa EphraimAxel50.25M35   11.782  5:06
36  Jack FolkersmaTerneuzen50.34M45   11.747  5:06
37  Bjorn BertrandSittard50.36M35   11.739  5:07
38  Ellen van LeeuwenHellevoetsluis51.16V35   11.586  5:11
39  Johnny DoomsTerneuzen51.18M60   11.579  5:11
40  Kimberley D'HooreSluis52.40Vse   11.278  5:19
41  Martin KocherBreskens52.51M55   11.239  5:20
42  Tim van IwaardenAardenburg53.08Mse   11.179  5:22
43  Ann VergroteDiksmuide53.45V40   11.051  5:26
44  Ivan VerbekeSint-Laureins53.57M55   11.010  5:27
45  Astrid FinkRheder54.11V45   10.963  5:28
46  Marc van der MaleAxel54.28M50   10.906  5:30
47  Imelda de PoorterTerneuzen55.00V50   10.800  5:33
48  Annemieke RijnbergZuidzande57.16V50   10.373  5:47
49  Ilse NieskensBiervliet57.17V50   10.370  5:47
50  Jessie VerbekeSint-Laureins1.00.20Vse   9.845  6:06
51  Marianne De BaedtsEeklo1.00.58V50   9.743  6:09
52  Patrick SteenbekeEeklo1.00.59M65   9.740  6:10
53  Inge QuataertAardenburg1.02.22V50   9.524  6:18
54  Claudine GoethalsAardenburg1.02.23V55   9.522  6:18
55  Maria VerschaeveAardenburg1.02.25V60   9.517  6:18
56  Corianne VercouterenZuidzande1.04.02Vse   9.276  6:28
57  Rini FenijnNieuwvliet1.04.07M50   9.264  6:29
58  Minze ZwerverRetranchement1.04.23M55   9.226  6:30
Mannen: 44 (75.86%) => M35=8 - M40=4 - M45=10 - M50=6 - M55=4 - M60=1 - M65=1 - M70=1 - Mse=9
Vrouwen: 14 (24.14%) => V35=1 - V40=1 - V45=1 - V50=5 - V55=1 - V60=1 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Bart Bleyaert34:07Sebastien Mahia34:37Mark Verhage35:10Esther Verhaegen43:0758
2015Mark Verhage36:20Nico Viaene36:45Jan Riemens37:29Myrthe Faro44:3755

6.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Mauro SchoorsKaprijke24.25Mse   16.218  3:42
2  Joos PauwelKleit24.56M50   15.882  3:47
3  Kevin StrubbeAdegem25.17M35   15.662  3:50
4  Edwin de JaegerZuiddorpe25.19M45   15.642  3:50
5  Wannes DejaegherDiksmuide25.32M70   15.509  3:52
6  Bruno van CaelenbergKoekelberg25.59M45   15.241  3:56
7  Erik CapponZuidzande26.15M50   15.086  3:59
8  Gijsbert FieretIJzendijke26.52Mse   14.739  4:04
9  Tadhg SchepersAalter27.27Mse   14.426  4:10
10  Gregory VandekerckhoveKuurne28.15M35   14.018  4:17
11  Christian HerweghAxel28.18Mse   13.993  4:17
12  Jeroen de BoutAardenburg28.54Mse   13.702  4:23
13  Leonard ParidaenGroede28.55Mse   13.695  4:23
14  Youri VerbekeAardenburg29.03Mse   13.632  4:24
15  Lise MusselyAssenede29.36V70   13.378  4:29
16  Jeffrey VeldkampAardenburg29.39Mse   13.356  4:30
17  Laurens CuelenaereAardenburg29.52Mse   13.259  4:32
18  John MansveldersDeurne31.09M60   12.713  4:43
19  Ivan DellaertIJzendijke31.26Mse   12.598  4:46
20  Leslie van de VijverTilburg31.27Vse   12.591  4:46
21  Pol van de VijverKoewacht31.28M45   12.585  4:46
22  Thijs van HouteBreskens31.44Mse   12.479  4:48
23  Chantal OprinsRijen32.18V40   12.260  4:54
24  Jeroen JansenTilburg32.46M35   12.085  4:58
25  Evelien de VisserIJzendijke32.48V35   12.073  4:58
26  Fred VermeireOostburg33.31M50   11.815  5:05
27  Wendy van de BroekeAxel34.01V35   11.641  5:09
28  Jan Piet FlikweertOostburg34.03M55   11.630  5:10
29  Jacqueline MaasZuidzande34.11V50   11.585  5:11
30  Michel de MeijerCadzand34.13M55   11.573  5:11
31  Giovanni KeijmelBreskens34.21Mse   11.528  5:12
32  Leon de BruijnGennep34.30M45   11.478  5:14
33  Sandra BeunAxel35.05Vse   11.287  5:19
34  Annem DepreitereMoerkerk35.32V50   11.144  5:23
35  Eleonore D'HooreSluis36.18Vse   10.909  5:30
36  Stefaan de WolfAardenburg37.11M35   10.650  5:38
37  Rik van SchuurOostburg37.13M65   10.640  5:38
38  Daan DielemanZaamslag37.27M65   10.574  5:40
39  Linda RiemensAardenburg37.37Vse   10.527  5:42
40  Monica HorstenBergen op Zoom37.54V55   10.449  5:45
41  Jan Willem SlabbekoornHoek38.00M50   10.421  5:45
42  Ineke van MorrelgemSluis38.06V35   10.394  5:46
43  Dorien VasseyrOostburg39.47Vse   9.954  6:02
44  Elisabeth StickerKeulen40.00V65   9.900  6:04
45  Marieke de ClerckGroede41.05Vse   9.639  6:13
46  Miriam ZweersNieuwe Pekela41.21V40   9.577  6:16
47  Marieke MullaertBiervliet41.56Vse   9.444  6:21
48  Peggy SlockAxel41.58V40   9.436  6:22
49  Geod FinkRheder44.37M50   8.876  6:46
50  Dorien VerweijGroede45.23V35   8.726  6:53
Mannen: 31 (62%) => M35=4 - M45=4 - M50=5 - M55=2 - M60=1 - M65=2 - M70=1 - Mse=12
Vrouwen: 19 (38%) => V35=4 - V40=3 - V50=2 - V55=1 - V65=1 - V70=1 - Vse=7

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Mauro Schoors24:25Joos Pauwel24:56Kevin Strubbe25:17Lise Mussely29:3650
2015Stein Vuyck22:06Theo Rabout24:06Sander d'Hont24:11Shani Rijsdijk32:0775


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.156 seconden nodig om deze lijst met 108 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
25-07-2017 3e ZomerloopRetranchementWielingen0
18-07-2017 2e ZomerloopCadzandWielingen0
08-08-2017 5e ZomerloopNieuwvlietWielingen0
15-08-2017 6e ZomerloopZuidzandeWielingen0
11-08-2015 5e ZomerloopCadzandWielingen689
28-07-2015 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen506
04-08-2015 4e ZomerloopZuidzandeWielingen616
14-07-2015 1e ZomerloopRetranchementWielingen441
21-07-2015 2e ZomerloopGroedeWielingen654
09-07-2013 ZomerloopRetranchementWielingen1281
10-07-2012 2e ZomerloopGroedeWielingen1245
24-07-2012 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1244
17-07-2012 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen1365
03-07-2012 ZomerloopRetranchementWielingen1398
05-07-2011 ZomerloopRetranchementWielingen1258
26-07-2011 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1823
04-08-2009 5e ZomerloopCadzand-BadWielingen1858
28-07-2009 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1737
07-07-2009 ZomerloopRetranchementWielingen1237
14-07-2009 2e ZomerloopGroedeWielingen1474
21-07-2009 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen1741
29-07-2008 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1440
08-07-2008 ZomerloopRetranchementWielingen1497
15-07-2008 2e ZomerloopGroedeWielingen1412
22-07-2008 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen1508

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
11-08: Goes on Track (50)
11-08: Track Meeting Utrecht (3)
800 m Piet van Mourik (PR 2.19.00)2.26.59  M50
800 m Emma van Mourik (PR 2.31.54)2.35.17  Vse
200 mh Mariska Bun (PR)31.67  Vse
05-08: Memorial Jos Verstockt Lier (2)
29-07: 53e Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (3)
29-07: Baanwedstrijd Rhede (1)
23-07: Marathon Füssen (1)
22-07: Nacht van de Atletiek Heusden (5)
15-07: Masters Trophy Terneuzen (1)
15-07: 27e Memorial Rasschaert Ninove (2)
15-07: NK baan Senioren Utrecht (7)
09-07: Arena Games Hilversum (5)
09-07: Brussels Grand Prix (2)
08-07: Zeeuwse kampioenschappen Zierikzee (12)
08-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (4)
06-07: Track Meeting Rotterdam (5)
01-07: NK A/B-junioren Vught (15)
29-06: Avondbaanwedstrijd Spijkenisse (5)
28-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (10)
25-06: 10e Grote Prijs Lokeren (3)
25-06: 34e Halve Marathon Roosendaal (57)
Atletiek Zeeland © 2017