donderdag 19 september 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
06-09: MRT training in de praktijk
04-09: Nieuwe hardloopwedstrijd….. 1e Wemeldingeloop
21-08: Hardlopen met bewuste wandelpauzes
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
01-08: Train eens mee met de M.R.T.
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 20-09: Wemeldingeloop
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
zo 22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam
zo 22-09: 3e Kraaieloop Lewedorp
za 28-09: Ten Miles Philippine
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande
zo 06-10: 34e Singelloop Breda
zo 13-10: 36e Marathon Eindhoven
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg
zo 20-10: 44e Amsterdam Marathon
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
za 14-09: 6e d'Ossekoppenloop Ossenisse (103)
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder (516)
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde (52)
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (138)
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen (77)
zo 25-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen (489)
zo 18-08: 3e Saeftinghe Run Paal (129)
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande (103)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

34e Bokaalloop

Burgh-Haamstede, woensdag 26 juli 2017 - Organisatie: Delta Sport
10.17 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Erwin AdanDynamica33.34minMse   18.179  3:185.05-
2  Ronnie OvergaauwDynamica34.31minMse   17.678  3:244.91+0:57
3  Yunis StitanDelta Sport34.49minMse   17.526  3:254.87+1:15
4  Ralph WiessnerDynamica34.56minM35   17.468  3:264.85+1:22
5  Patrick de VosAV'5635.01minMse   17.426  3:274.84+1:27
6  Menno MudLionidas35.04minM35   17.401  3:274.83+1:30
7  David SchrierDynamica36.55minMse   16.529  3:384.59+3:21
8  Erik GoossenScheldesport37.01minM45   16.484  3:384.58+3:27
9  Arjan BeijeDelta Sport37.02minM45   16.477  3:384.58+3:28
10  Arno van TriestPutte37.05minM35   16.455  3:394.57+3:31
11  John RaviaDelta Sport37.08minM45   16.433  3:394.56+3:34
12  Wim van SparrentakDynamica37.10minM45   16.418  3:394.56+3:36
13  Jan HoppenbrouwersRijen37.35minM35   16.236  3:424.51+4:01
14  Willem de KorteGonzalez Running37.55minMse   16.093  3:444.47+4:21
15  Arjo VerhageDynamica38.14minM45   15.960  3:464.43+4:40
16  Robert DrobnyEschenburg38.18minM45   15.932  3:464.43+4:44
17  ???38.28minMse   15.863  3:474.41+4:54
18  Peter van LimbergenAV'5638.35minM40   15.815  3:484.39+5:01
19  Krispijn de JongeDelta Sport38.43minM35   15.761  3:484.38+5:09
20  Jan-Willem RoelseGonzalez Running38.48minMse   15.727  3:494.37+5:14
21  Leonard van PuttenDelta Sport38.52minM40   15.700  3:494.36+5:18
22  John SlabbekoornKapelle-Biezelinge38.59minM50   15.653  3:504.35+5:25
23  Matthijs van DijkFlakkee39.08minMse   15.593  3:514.33+5:34
24  Jozias BooneAV'5639.20minM35   15.514  3:524.31+5:46
25  Gert van der VindenDynamica39.30minM50   15.448  3:534.29+5:56
26  Wilko de VosAV'5639.33minM50   15.429  3:534.29+5:59
27  Erik KokDynamica39.36minM45   15.409  3:544.28+6:02
28  Tom VerbeekAV'5639.59minM35   15.261  3:564.24+6:25
29  Heddie NieuwdorpAV'5640.04minM60   15.230  3:564.23+6:30
30  Edwin van AlphenDynamica40.22minM45   15.116  3:584.20+6:48
31  Jurrit SzarafinskiMiddelburg40.24minM35   15.104  3:584.20+6:50
32  Wolter VosDynamica40.32minM45   15.054  3:594.18+6:58
33  Arnoud RijkAV'5640.35minMse   15.036  3:594.18+7:01
34  Leonie TonAV'5640.37minV40   15.023  4:004.17+7:03
35  Jan-Kees KooleAV'5640.39minMse   15.011  4:004.17+7:05
36  Jonathan BoonGonzalez Running40.41minM35   14.999  4:004.17+7:07
37  Rini BruggemanAV'5640.44minM50   14.980  4:004.16+7:10
38  Jan de WildeAV'5640.54minM55   14.919  4:014.14+7:20
39  Piet van MourikDelta Sport40.56minM50   14.907  4:014.14+7:22
40  Jan Willem MeeuwseAV'5641.04minM55   14.859  4:024.13+7:30
41  Adriaan WattelMiddelburg41.07minMse   14.841  4:034.12+7:33
42  Rinus van de WoestijneDynamica41.14minM35   14.799  4:034.11+7:40
43  Carel SlijkhuisSpirit41.16minM45   14.787  4:034.11+7:42
44  Matthijs GorgeisZaltbommel41.18minM35   14.775  4:044.10+7:44
45  Rian van den BroekeDynamica41.20minM55   14.763  4:044.10+7:46
46  Jaap WoutersOostkapelle41.35minMse   14.674  4:054.08+8:01
47  Kees DijkmanBurgh-Haamstede41.41minM45   14.639  4:064.07+8:07
48  Rob de PagterDynamica41.50minM35   14.586  4:074.05+8:16
49  Richard de VliegerAV'5642.03minM45   14.511  4:084.03+8:29
50  Gijsbert ElstgeestAV'5642.18minM45   14.426  4:104.01+8:44
51  Bram VerhageDynamica42.20minM50   14.414  4:104.00+8:46
52  Andre MeijersAV'5642.22minM45   14.403  4:104.00+8:48
53  Jan van GentSpirit42.24minM55   14.392  4:104.00+8:50
54  Fred van der RoestHilversum42.33minM45   14.341  4:113.98+8:59
55  Marjolien NenheerePrins Hendrik42.42minV35   14.290  4:123.97+9:08
56  Martin PruijsersDynamica42.49minM45   14.251  4:133.96+9:15
57  Theo den HerderAV'5642.57minM60   14.207  4:133.95+9:23
58  Lion BaasVlissingen43.00minM40   14.191  4:143.94+9:26
59  Bart VerhaegheKapelle-Biezelinge43.05minM35   14.163  4:143.93+9:31
60  Martin van den BosHeinkenszand43.07minMse   14.152  4:143.93+9:33
61  Marius BesuijenAV'5643.11minM55   14.130  4:153.93+9:37
62  Steef BerrevoetsDelta Sport43.13minM45   14.120  4:153.92+9:39
63  Monica SanderseDynamica43.15minV35   14.109  4:153.92+9:41
64  Aschwin van den AbeeleDynamica43.18minM45   14.092  4:153.91+9:44
65  Marco MoerlandArnemuiden43.20minMse   14.082  4:163.91+9:46
66  Bram van KeulenMeliskerke43.22minM45   14.071  4:163.91+9:48
67  Robert VerwijsDelta Sport43.38minM35   13.985  4:173.88+10:04
68  Ton HoefakkerZeist43.41minM45   13.969  4:183.88+10:07
69  Johan SpruitKapelle-Biezelinge43.43minMse   13.958  4:183.88+10:09
70  Frans BosDynamica43.46minM65   13.942  4:183.87+10:12
71  Daniel SchwarzErkelenz43.57minM35   13.884  4:193.86+10:23
72  Rinus PaardekooperAV'5644.05minM55   13.842  4:203.84+10:31
73  Kevin VeerhoekRenesse44.12minMse   13.805  4:213.83+10:38
74  Michel BouwmanDelta Sport44.15minM40   13.790  4:213.83+10:41
75  Co de FeijterDelta Sport44.18minM50   13.774  4:213.83+10:44
76  Jacques GrootSpado44.23minM55   13.748  4:223.82+10:49
77  Caio de GraafDelta Sport44.26minM45   13.733  4:223.81+10:52
78  Jan MolendijkKrabbendijke44.33minMse   13.697  4:233.80+10:59
79  Rick de SmitAV'5644.39minMse   13.666  4:233.80+11:05
80  Danmar DeesAV'5644.46minM45   13.631  4:243.79+11:12
81  Henk LousDynamica44.51minM55   13.605  4:253.78+11:17
82  Arie van DijkFlakkee44.53minM65   13.595  4:253.78+11:19
83  Emma van MourikDelta Sport44.56minVse   13.580  4:253.77+11:22
84  Rens de RidderArnemuiden44.58minMse   13.570  4:253.77+11:24
85  Cor de RidderArnemuiden45.00minM45   13.560  4:253.77+11:26
86  Dennis KarssenErmelo45.04minMse   13.540  4:263.76+11:30
87  Gerben DijkmanUtrecht45.08minM35   13.520  4:263.76+11:34
88  Dennis BootsgezelVlissingen45.15minM35   13.485  4:273.75+11:41
89  Petra BruijsSpado45.24minV45   13.441  4:283.73+11:50
90  Nelleke BaldeGonzalez Running45.31minV35   13.406  4:293.72+11:57
91  Annette BevelanderRilland45.33minVse   13.396  4:293.72+11:59
92  Dennis HeilbronDynamica45.35minM40   13.386  4:293.72+12:01
93  Renate de ReusVlissingen45.48minVse   13.323  4:303.70+12:14
94  Maurice SteketeeMiddelburg45.50minM35   13.313  4:303.70+12:16
95  Martin van der MaasAV'5645.52minM35   13.304  4:313.70+12:18
96  Cor KloetDelta Sport45.54minM60   13.294  4:313.69+12:20
97  Frans DaalmanWielingen45.57minM65   13.280  4:313.69+12:23
98  Jack SmitsDynamica45.59minM55   13.270  4:313.69+12:25
99  Kees van der HeijdenDynamica46.02minM45   13.256  4:323.68+12:28
100  Jorn SoethoutMiddelburg46.10minMse   13.217  4:323.67+12:36
101  Tonnis van der TuinAV'5646.15minM50   13.194  4:333.66+12:41
102  Arthur PouwelseMiddelburg46.31minM55   13.118  4:343.64+12:57
103  Lucas van HoutertEindhoven Atletiek46.33minM45   13.108  4:353.64+12:59
104  Johan de VliegerDynamica46.42minM60   13.066  4:363.63+13:08
105  Wim de JongeAV'5646.51minM65   13.025  4:363.62+13:17
106  Martino HarinckMiddelburg46.52minM45   13.020  4:363.62+13:18
107  Kees de VisserAagtekerke46.54minM50   13.011  4:373.61+13:20
108  Gertjan BakkerAV'5646.56minM45   13.001  4:373.61+13:22
109  Nicky Aalderss-Heer Hendrikskinderen46.58minMse   12.992  4:373.61+13:24
110  Wim HuurmanAV'5646.59minM55   12.988  4:373.61+13:25
111  Anton van BelzenArnemuiden47.01minMse   12.978  4:373.61+13:27
112  Rob SeegersGloria47.03minM35   12.969  4:383.60+13:29
113  Ko van DammeAV'5647.07minM50   12.951  4:383.60+13:33
114  Henny StratingAV'5647.10minV45   12.937  4:383.59+13:36
115  Ingrid KoeneAV'5647.16minV50   12.910  4:393.59+13:42
116  Gerrit SpaansAV'5647.18minM60   12.901  4:393.58+13:44
117  Peter SchouwenaarKoudekerke47.24minM45   12.873  4:403.58+13:50
118  Ralf HotzBettingen47.30minM35   12.846  4:403.57+13:56
119  Merijn van den BergMiddelburg47.33minMse   12.833  4:413.56+13:59
120  Arjen BerrevoetsKerkwerve47.35minM35   12.824  4:413.56+14:01
121  Achab ZekriPutte47.37minVse   12.815  4:413.56+14:03
122  Jaap FlikweertDelta Sport47.40minM55   12.801  4:413.56+14:06
123  Marloes EijkelenburgMiddelburg47.48minVse   12.766  4:423.55+14:14
124  Nathalie SlabbekoornAV'5648.06minVse   12.686  4:443.52+14:32
125  John GuequierreDynamica48.24minM65   12.607  4:463.50+14:50
126  Mark BouterseKapelle-Biezelinge48.35minMse   12.560  4:473.49+15:01
127  Bianca SteijnAV'5648.43minVse   12.525  4:473.48+15:09
128  Elroy van der VlistZierikzee48.47minMse   12.508  4:483.47+15:13
129  Gertjan van SluisZierikzee49.12minM45   12.402  4:503.45+15:38
130  Theo EngelDelta Sport49.21minM45   12.365  4:513.43+15:47
131  Henry van KlinkenDelta Sport49.34minM35   12.311  4:523.42+16:00
132  Rian de VliegerGoes49.37minM45   12.298  4:533.42+16:03
133  Marike BrusketWilhelminadorp49.39minV45   12.290  4:533.41+16:05
134  Mark KakesAV'5649.53minM45   12.233  4:543.40+16:19
135  Rian FlikweertDynamica49.58minV55   12.212  4:553.39+16:24
136  ???50.16minMse   12.139  4:573.37+16:42
137  Marijn TraasHeinkenszand50.18minMse   12.131  4:573.37+16:44
138  Adrie van BavelDelta Sport50.22minM55   12.115  4:573.37+16:48
139  Petra VerhulstDynamica50.29minV45   12.087  4:583.36+16:55
140  Peter GaaijMiddelburg50.32minM55   12.075  4:583.35+16:58
141  Henk van der PoelWestkapelle50.34minM60   12.067  4:583.35+17:00
142  Mattias BoonMiddelburg50.37minM35   12.055  4:593.35+17:03
143  Marco OlivierVlissingen50.39minM45   12.047  4:593.35+17:05
144  Ronald van de VreedeKrabbendijke50.56minMse   11.980  5:003.33+17:22
145  Suzanne GeschiereDynamica51.13minV50   11.914  5:023.31+17:39
146  Ron BrusketWilhelminadorp51.30minM45   11.849  5:043.29+17:56
147  Hans LievenseMiddelburg51.41minM45   11.807  5:053.28+18:07
148  Marion GoossenScheldesport51.44minV45   11.795  5:053.28+18:10
149  Marjanne van SluisDelta Sport51.54minV45   11.757  5:063.27+18:20
150  Jan BorraBiggekerke52.03minM35   11.723  5:073.26+18:29
151  Laila HanzouliSchiedam52.14minVse   11.682  5:083.25+18:40
152  Jaimy SolcerSchiedam52.17minMse   11.671  5:083.24+18:43
153  Alex VermareKapelle-Biezelinge52.22minM45   11.652  5:093.24+18:48
154  Stefan van den DriesHeinkenszand52.32minMse   11.615  5:103.23+18:58
155  Paulette de KrakerDynamica52.35minV35   11.604  5:103.22+19:01
156  Esther van SluijsAV'5652.37minV40   11.597  5:103.22+19:03
157  Rosette VerkaartWielingen53.20minV35   11.441  5:153.18+19:46
158  Marcel PelsterMiddelburg53.44minM35   11.356  5:173.15+20:10
159  Sylvia GlerumDelta Sport53.45minV40   11.353  5:173.15+20:11
160  Niek HespAV'5653.50minM45   11.335  5:183.15+20:16
161  Debby ElstgeestAV'5653.59minV35   11.303  5:183.14+20:25
162  Jurgen PhilipsenMiddelburg54.03minM45   11.290  5:193.14+20:29
163  Ineke TempelaarDynamica54.05minV55   11.283  5:193.13+20:31
164  Laura SchreutelkampDelta Sport54.15minVse   11.248  5:203.12+20:41
165  Chantal van de GuchteRenesse54.22minV35   11.224  5:213.12+20:48
166  Roy KlopDelta Sport54.26minM45   11.210  5:213.11+20:52
167  Marloes SaamanZoutelande54.28minV35   11.203  5:213.11+20:54
168  Ellie SpaansAV'5654.30minV55   11.196  5:223.11+20:56
169  Max VeerhoekBiggekerke54.33minMse   11.186  5:223.11+20:59
170  Willem PosthumusVlissingen54.38minM65   11.169  5:223.10+21:04
171  Arthur StijnsDynamica54.40minM65   11.162  5:233.10+21:06
172  Ilonka de VlaamDelta Sport54.46minV40   11.142  5:233.09+21:12
173  Igna BecksGonzalez Running55.57minV55   10.906  5:303.03+22:23
174  Maxwell BayerHuizen56.11minMse   10.861  5:313.02+22:37
175  Karin de RijkeColijnsplaat57.11minV35   10.671  5:372.96+23:37
176  Lion van LuijkDynamica57.52minM55   10.545  5:412.93+24:18
177  Aart van LuijkDynamica57.54minM55   10.539  5:422.93+24:20
178  Annemieke HoumesGonzalez Running58.01minV35   10.518  5:422.92+24:27
179  Jan EuserVeere58.03minM65   10.512  5:422.92+24:29
180  Kevin de PagterArnemuiden58.05minMse   10.506  5:432.92+24:31
181  Michelle van DoeselaarVlissingen58.42minVse   10.395  5:462.89+25:08
182  Veroni MeijerMiddelburg58.54minV35   10.360  5:472.88+25:20
183  Chantal de KoningColijnsplaat59.23minV35   10.276  5:502.85+25:49
184  Hans van SluijsDynamica1.00.22minM65   10.108  5:562.81+26:48
185  Els van ZwietenDelta Sport1.02.54minV70   9.701  6:112.69+29:20
186  Daysy van de VeldeWielingen1.04.14minVse   9.500  6:192.64+30:40
187  Lenie van KlevenVlissingen1.04.22minV60   9.480  6:202.63+30:48
Mannen: 146 (78.07%) => M35=26 - M40=5 - M45=39 - M50=10 - M55=16 - M60=6 - M65=9 - Mse=35
Vrouwen: 41 (21.93%) => V35=12 - V40=4 - V45=6 - V50=2 - V55=4 - V60=1 - V70=1 - Vse=11

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

9.7 km

2019Tim Pleijte31:53Erwin Harmes32:37Ralph Wiessner33:42Samantha Luitwieler37:0797

10.17 km

2018Erwin Harmes33:16Yunis Stitan35:11Menno Mud35:25Monique Verschuure38:46125
2017Erwin Adan33:34Ronnie Overgaauw34:31Yunis Stitan34:49Leonie Ton40:37187
2016Tim Pleijte32:50Erwin Harmes32:59Martijn de Kok34:55Yasmin Hillebrink38:29172
2015Tim Pleijte32:22Erwin Harmes33:59Martijn de Kok34:43Monique Verschuure40:06194
2014Erwin Harmes32:28Tim Pleijte34:03Martijn de Kok34:35Anjolie Engels37:53163
2013Tim Pleijte32:36Martijn de Kok33:35Erwin Harmes33:45Laurey van den Berge37:52185
2012Tim Pleijte33:24Neal Bouterse33:36Martijn de Kok34:31Anjolie Engels36:55167
2011Tim Pleijte32:06Erwin Harmes33:32Alexandere van de Vooren34:27Anjolie Engels37:22225
2010Michel Schrier32:44Arjan Beije33:52Jesper Francke34:55Anjolie Engels38:28252
2009Tim Pleijte32:34Wim Padmos32:35Fouad Fertoute33:52Anjolie Engels37:58283
2008Christian van Beusichem32:02Wim Padmos33:03Jorit van Malsen33:13Marlies Kort38:01229
2007Peter Jongsma33:41Fouad Fertoute33:49Michel Schrier33:59Marianne de Kok40:12214

6.83 km

2006Morris Wols21:46Willem Lenting22:07Arjan Beije22:16Marianne de Kok26:26122

10.17 km

2005Arjan Beije33:34Niels Koole34:21Theo Rabout34:30Jessica Rosbergen40:13167
2004Wim Padmos32:45Dick van de Broek33:21Arjan Beije33:45Anjolie Engels37:51166
2003Wim Padmos33:36Arjan Beije33:59Theo Rabout34:30Karin Bastian40:19154
2002Arjan Beije32:55Fouad Fertoute33:06Alwin Vermeulen33:11Marlies Kort36:28101
1999Wim Padmos32:55Rachid Ben Meziane33:03Alwin Vermeulen33:15Chantal Koole40:47101
1992Edwin de Leeuw31:52Sepp Vermeulen31:57Dennis Klasen32:07Nellie van Horssen41:41120

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.455 seconden nodig om deze lijst met 187 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Nieuwe Hardloopwedstrijd….. 1e..
Jan Roose: Nieuwe Hardloopwedstrijd….. 1e..
Jan Roose: Nieuwe Hardloopwedstrijd….. 1e..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
15-09: 40e Bikse Natuurmarathon Hilvarenbeek (6)
marath Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27)3.48.23  V50
marath Guy van Driessche (PR 3.19.20)3.48.23  M50
marath Robert Carol (PR 3.15.57)3.53.05  M50
halve Bram Verhage (PR 1.26.01)1.34.12  M55
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.06  M35
10 km Jack Suijkerbuijk (PR 42.35)49.26  M60
15-09: Door Dik en Dun Steenbergen (4)
10 km Lion Baas (PR 38.59)39.49  M40
10 km Ronald Geertse (PR 39.02)44.36  M35
10 km Andre Meijers (PR 42.14)44.51  M45
10 km Jacqueline Meijers (PR 54.04)58.21  V45
08-09: Marathon Munster (1)
marath Marcel van Delden (PR 3.19.18)3.41.54  M50
08-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (1)
halve Heddie Nieuwdorp (PR 1.20.40)1.23.32  M60
08-09: Quikrun Roosendaal (6)
10 km Lion Baas (PR)38.59  M40
10 km Marco Olivier (PR)44.42  M45
10 km Nancy Koch (PR)48.12  Vse
10 km Rosette Verkaart (PR)50.09  V40
10 km Jacqueline Meijers (PR)54.04  V45
5 km Andre Meijers (PR)19.43  Mse
07-09: Halve Marathon Evergem (11)
07-09: Kramp Run Varsseveld (1)
5 km Tim van den Broeke (ZR + PR)14.37  Mse
03-09: Baanwedstrijd Vlissingen (11)
01-09: 31e Tilburg Ten Miles  (29)
30-08: Track Meeting Utrecht (5)
29-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen (1)
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam (2)
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (3)
09-08: Track Meeting Utrecht (2)
03-08: Memorial Rasschaert Ninove (1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag (8)
Atletiek Zeeland © 2019