zaterdag 23 september 2017 Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
23-09: Nieuwe hardloopschoenen kopen
19-09: 1e Kraaieloop is kennismaking met jongste dorp van Zeeland en omgeving
18-09: Bosse Pielenloop staat weer op de kaart!
12-09: Geloven in een wonder
12-09: Leonie Ton trots op gouden NK-medaille op 100 km hardlopen
11-09: Mijn Jungfrau marathon in Zwitserland
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-09: 3e Halve Marathon van Tholen
zo 24-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand
zo 24-09: 1e Kraaieloop Lewedorp
za 30-09: 10 Miles Philippine
vr 06-10: 10e Ladiesrun Zoutelande
za 07-10: Clingse Bosloop Kapellebrug
za 07-10: 15e Kustmarathon Zoutelande
zo 08-10: 34e Marathon Eindhoven
za 14-10: Bamisrun Kloosterzande
zo 15-10: 42e Amsterdam Marathon
za 21-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 21-10: 56e Singelloop Middelburg
vr 27-10: 2e Halloween Run Middelburg
za 28-10: 16e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
Recente uitslagen meer uitslagen
za 23-09: 3e Halve Marathon van Tholen
za 16-09: 1e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (104)
vr 15-09: 22e Stadsloop Goes
za 09-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse (170)
za 02-09: 11e Kustloop Vrouwenpolder (477)
wo 30-08: Kreekloop Terneuzen (93)
vr 25-08: 8e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (108)
za 19-08: 31e Halve Marathon Westenschouwen (462)
di 15-08: 6e Zomerloop Zuidzande (85)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
3e Zomerloop
Retranchement, dinsdag 25 juli 2017 - Organisatie: Wielingen
10.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Sebastien MahiaBelgium37.34Mse   17.249  3:29
2  Bert van de VeldeRetranchement37.50M35   17.128  3:30
3  Mark VerhageZaamslag39.28Mse   16.419  3:39
4  Edwin de la RuelleNummer Een40.03M50   16.180  3:43
5  Theo RaboutAardenburg42.58M40   15.081  3:59
6  Monique VerschuureYerseke43.41V35   14.834  4:03
7  Frederique VersluijsZuidzande43.57V45   14.744  4:04
8  Patrick van MorrelgemSluis44.40M35   14.507  4:08
9  Francois van de BroeckBreskens44.57M45   14.416  4:10
10  Robert VroonBreskens45.22M50   14.284  4:12
11  Simon de ClerckNieuwvliet45.32M35   14.231  4:13
12  Patrick de BoevereAardenburg45.44M50   14.169  4:14
13  Bart DeJaegherDiksmuide46.03M45   14.072  4:16
14  Gert GoorhuisVoorthuizen46.04M40   14.067  4:16
15  Paul HaertjensBoekhoute46.06M50   14.056  4:16
16  Willy BexheusHilden46.27M45   13.950  4:18
17  Koen HamelinkNieuwvliet46.59Mse   13.792  4:21
18  Franky VerschuerenBrecht47.50M55   13.547  4:26
19  Marcus BierlrerRheinbach48.17M50   13.421  4:28
20  Simon de FeyterBreskens48.42M50   13.306  4:31
21  Jan VerburgBiervliet48.55M40   13.247  4:32
22  Menno van der ZandenPhilippine49.43Mse   13.034  4:36
23  Coen DekkerZaamslag49.58M40   12.969  4:38
24  Jan DucaatGroede50.05M50   12.938  4:38
25  Arjen LuteijnOostburg50.12Mse   12.908  4:39
26  Eddy van de PolGrobbendonk50.31M55   12.827  4:41
27  Marcel RooseBreskens50.41M45   12.785  4:42
28  Dimmy IvensSchoondijke51.00Mse   12.706  4:43
29  Johnny DoomsTerneuzen51.17M60   12.636  4:45
30  Sjaak de HulluNieuwvliet51.31Mse   12.578  4:46
31  Berry KnibbelerWestdorpe51.52M55   12.494  4:48
32  Femke KriensBemelen51.59V50   12.466  4:49
33  Els BruylandtBerlare52.40V35   12.304  4:53
34  Kristof VanDaeleHouthulst53.48M35   12.045  4:59
35  Patrick PielaatTerneuzen53.54M45   12.022  4:59
36  Eric van NevelKoolkerke53.55M60   12.019  5:00
37  Josa van der VlietTerneuzen53.58V50   12.007  5:00
38  Jan BoonmanAxel54.30M65   11.890  5:03
39  Ivan VerbekeSint-Laureins55.46M55   11.620  5:10
40  Karin van HalSint kruis56.10Vse   11.537  5:12
41  Edwin RiemensAxel56.21M50   11.500  5:13
42  Erik Jan RemDordrecht56.48M45   11.408  5:16
43  Ranco BogaardOostburg57.36Mse   11.250  5:20
44  Ann VergoteDiksmuide57.41V40   11.234  5:20
45  Imelda de PooterTerneuzen58.43V50   11.036  5:26
46  Bert SchampersAsse59.18M60   10.927  5:29
47  Anniek de RijckSint Jansteen59.31V50   10.888  5:31
48  Marc van MaleAxel1.00.10M50   10.770  5:34
49  Anne- Marie ThomaesHoofdplaat1.00.51V40   10.649  5:38
50  Astrid FinkRheder1.01.28V45   10.542  5:41
51  Emily ThijsBorgerhout1.04.05Vse   10.112  5:56
52  Joeri SchepersAalter1.04.06M45   10.109  5:56
53  Dirk ThijsBorgerhout1.05.02M50   9.964  6:01
54  Jessie VerbekeSint-Laureins1.07.03Vse   9.664  6:13
Mannen: 41 (75.93%) => M35=4 - M40=4 - M45=7 - M50=10 - M55=4 - M60=3 - M65=1 - Mse=8
Vrouwen: 13 (24.07%) => V35=2 - V40=2 - V45=2 - V50=4 - Vse=3

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Sebastien Mahia37:34Bert van de Velde37:50Mark Verhage39:28Monique Verschuure43:4154
2015Sander Post38:36Mark Verhage40:07Angelo van Nevel40:51Myrthe Faro49:4642

7.2 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Wasnnes De JaegherDiksmuide26.37Mse   16.230  3:42
2  Sem SchockaertMelle27.22Mse   15.786  3:48
3  Bruno van CaelenbergKoekelberg28.41M35   15.061  3:59
4  Erik CapponZuidzande29.06M50   14.845  4:03
5  Joss BroothaertsKapelle o/d Bos31.20M60   13.787  4:21
6  Floris HuighSchoondijke31.32Mse   13.700  4:23
7  Peter van WaesAardenburg31.38M55   13.656  4:24
8  Jos PutVlissingen31.55M50   13.535  4:26
9  Frank VerschorreBreskens31.58M55   13.514  4:26
10  Jeroen de BartAardenburg32.52Mse   13.144  4:34
11  Leonard ParidaenGroede32.53Mse   13.137  4:34
12  Youri VerbekeAardenburg32.55Mse   13.124  4:34
13  Jeffrey VeldkampoAardenburg33.30M60   12.896  4:39
14  Aafje van RemoortereBiervliet33.46V40   12.794  4:41
15  Luc BelotVeltem-Beisem33.52M45   12.756  4:42
16  Peter NieskensCadzand33.57M40   12.725  4:43
17  Rudie HogervorstAardenburg34.04M50   12.681  4:44
18  Pol van de VijverHulst34.20M50   12.583  4:46
19  Inge de BooijGraauw34.37Vse   12.480  4:48
20  Dieter HitzmannKempen34.45M60   12.432  4:50
21  Alex FenijnPhilippine34.55M50   12.372  4:51
22  Corina van de WegePhilippine35.04V50   12.319  4:52
23  Luc T'JampensLembeke35.22M45   12.215  4:55
24  Mario SchockaertMelle35.31M40   12.163  4:56
25  Niek RijnbergZuidzande35.33M50   12.152  4:56
26  Sanne HeymannVeenendaal35.46Vse   12.078  4:58
27  Rini FenijnNieuwvliet35.46M50   12.078  4:58
28  Sjani RijsdijkRotterdam36.01Vse   11.994  5:00
29  Remco MostertOostburg36.05M40   11.972  5:01
30  Ivan DellaertIJzendijke36.15Mse   11.917  5:02
31  Kurt de MuytDamme36.16M50   11.912  5:02
32  Toni LuteijnRetranchement36.22M45   11.879  5:03
33  Marianne KnijffPhilippine36.31V55   11.830  5:04
34  Tim vanIwaardenAardenburg36.45Mse   11.755  5:06
35  Patrick SteenbekeEeklo36.53M65   11.713  5:07
36  Fred VermeireBreskens36.57M50   11.691  5:08
37  Jacqueline MaasZuidzande37.02V50   11.665  5:09
38  Jan Piet FlikweertOostburg37.25M55   11.546  5:12
39  Kimberley d'HooreSluis37.47Vse   11.434  5:15
40  Geert ProvoostKnokke-Heist38.20M55   11.270  5:19
41  Giovanni KeijmelBreskens38.22Mse   11.260  5:20
42  Jamie NieskensCadzand38.39Vse   11.177  5:22
43  Koen van de SompeleWestkapelle (B)38.44M50   11.153  5:23
44  Anne-Mie DepreitereMoerkerke39.00V45   11.077  5:25
45  Stefaan de WolfAardenburg39.27Mse   10.951  5:29
46  Annemieke RijnbergZuidzande40.27V50   10.680  5:37
47  Stijn FenijnLeiden40.32Mse   10.658  5:38
48  Ilona LipsOostburg40.37Vse   10.636  5:38
49  Chantal de WildeIJzendijke40.39Vse   10.627  5:39
50  Cindy DijkersBiervliet40.42M40   10.614  5:39
51  Daan DielemanZaamslag40.43M65   10.610  5:39
52  Ronny den ExterHulst40.48M45   10.588  5:40
53  Niek ScheppersIJzendijke40.49Mse   10.584  5:40
54  Sabine HerremerreKnokke-Heist41.01V55   10.532  5:42
55  WIm WijmaTilburg41.37M75   10.380  5:47
56  Marlous van HoeveBiervliet41.54Vse   10.310  5:49
57  Rik Van SchuurOostburg42.05M65   10.265  5:51
58  Eline CatsemanSint Kruis42.20Vse   10.205  5:53
59  Marianne de BaedtsEeklo43.10V50   10.008  6:00
60  Corianne VercouterenZuidzande45.16Vse   9.543  6:17
61  Peter HaselaerKeulen45.22M45   9.522  6:18
62  Elvira BecuSchoondijke46.26Vse   9.304  6:27
63  Geod FinkRheder47.13M50   9.149  6:33
Mannen: 44 (69.84%) => M35=1 - M40=4 - M45=5 - M50=11 - M55=4 - M60=3 - M65=3 - M75=1 - Mse=12
Vrouwen: 19 (30.16%) => V40=1 - V45=1 - V50=4 - V55=2 - Vse=11

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Wasnnes De Jaegher26:37Sem Schockaert27:22Bruno van Caelenberg28:41Aafje van Remoortere33:4663
2015Theo Rabout26:28Tommy de Smet27:10Matti Buysse27:29Evelien de Visser33:4257


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.162 seconden nodig om deze lijst met 117 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
      DAMES, TRIMLOOP 3,6 KM                                 
    1 Shanaya Esther Scholla 07 Blankenberge            14:59
    2 Megan Nieskens         05 Cadzand                 15:06
    3 Eva den Exter          03 Hulst                   16:47
    4 Terese van Lare        49 Sluis                   16:57
    5 Corinne Maertens       79 Breskens                17:01
    6 Ilona Dieleman         81 Nieuwvliet              17:16
    7 Linda Vermeulen        81 Schoondijke             17:22
    8 Wendy van de Velde     93 Hoofdplaat              18:17
    9 Marenne Huigh          99 Cadzand                 18:31
   10 Marte T'Jampens        06 Lembeke                 18:50
   11 Marjan Mistiaen        82 Zuidzande               18:53
   12 Britt Luteijn          04 Retranchement           19:01
   13 Carla Zegers           68 Koewacht                19:14
   14 Katrien Vervarcke      70 Oostkerke               19:18
   15 Dorien Vasseur         87 Oostburg                19:20
   16 Rebecca Mostert        04 Oostburg                19:56
   17 Maycke van Summeren    53 Knokke Heist            20:01
   18 Miranda Steijaert      66 Oostburg                20:23
   19 Tianda Donker Curtius  94 Schoondijke             20:47
   20 Geeske Hamelink        85 Breskens                21:02
   21 Daisy van de Velde     90 Oostburg                21:19
   22 Marije Fenijn          92 Zuidzande               22:46
   23 Peggy Slock            76 Axel                    22:53
   24 Mary Wiltink           59 Bilthoven               23:28
   25 Carmen Willemsen       94 Oostburg                24:21
   26 Carolien Mostert       78 Oostburg                24:22
                                                             
      HEREN, TRIMLOOP 3,6 KM                                 
    1 Rowin Smekens          98 Schoondijke             12:42
    2 Tim Buysse             85 Assenede                12:46
    3 Andy Cocquyt           81 Zelzate                 12:51
    4 Sjaak Luteijn          57 Oostburg                13:10
    5 Matti Buysse           83 Stekene                 13:31
    6 Bart van den Hemel     88 Groede                  13:53
    7 Joakim van Gasse       83 Sint Pauwels            14:09
    8 Bram den Exter         02 Hulst                   14:25
    9 Jelle T'Jampens        04 Lembeke                 14:33
   10 Gregory Vande Kerckhov 82 Kuurne                  14:42
   11 Alex Cocquyt           55 Boekhoute               14:45
   12 Cil CLaeys             00 Oostkerke               14:52
   13 Marnix Scheele         01 Oostburg                15:16
   14 Jeroen de Milliano     88 Breskens                15:21
   15 Yves Bracke            77 Zelzate                 15:25
   16 Jordy Engelaar         91 Oostburg                15:32
   17 Sem Luteijn            01 Retranchement           16:51
   18 William de Jonge       95 Oostburg                16:58
   19 Sven van de Plasse     05 Retranchement           17:02
   20 Jordy Michielse        04 Nieuwvliet              17:03
   21 Tycho van Baal         06 Oostburg                17:04
   22 Mark de Rijke          72 IJzendijke              17:23
   23 Robbe De Letter        03 Assenede                17:28
   24 Twan Rijnberg          00 Sluis                   17:29
   25 George Schanck         82 Oostburg                17:34
   26 Marvin Cornelis        92 Hoofdplaat              17:42
   27 Stefan Krijnen         79 Oostburg                17:44
   28 Davy van Mulken        77 Hoofdplaat              17:45
   29 Sem Mostert            03 Oostburg                18:05
   30 Jan Schatteman         00 Zelzate                 18:14
   31 Niek Dieleman          98 Schoondijke             18:29
   32 Carlo Keymel           67 Breskens                18:57
   33 Tibo Slock             02 Axel                    19:02
   34 Sjaak Oosterling       49 Breskens                19:03
   35 Jens van Dongen        07 Groede                  19:07
   36 Tonny van Mulken       53 Breskens                19:19
   37 Johan de Wispelaere    47 Sint Kruis              21:18
   38 Ignace van Nevel       65 Maldegem                21:52
   39 Jules van Mulken       48 Groede                  21:53
   40 Harm Aarnoutse         83 Oostburg                22:31
   41 Steven Slock           70 Axel                    22:54
                                                             
     DAMES, JEUGDLOOP 750 M                                 
    1 Sanne Walhout          09 Zuiddorpe                2:43
    2 Anouk Dieleman         09 Nieuwvliet               2:53
    3 Nova de le Lijs        10 Cadzand                  3:12
    4 Lore de Vos            09 Berlare                  3:16
                                                             
      HEREN, JEUGDLOOP 750 M                                 
    1 Nick Wisse             10 Breskens                 2:48
    2 Lars den Besten        09 Breskens                 2:52
    3 Niels Aarnoutse        10 Retranchement            2:54
    4 Luuk van Morrelgem     11 Suis                     3:04
    5 Wout de Vos            12 Berlare                  3:50
    6 Luka de le Lijs        12 Cadzand                  4:13
    7 Marius Buysse          13 Stekene                  4:26
                                                             
      DAMES, JEUGDLOOP 1500M                                 
    1 Ann den Exter          06 Hulst                    6:11
    2 Tessa Walhout          07 Zuiddorpe                6:31
    3 Tara den Besten        06 Breskens                 8:57
    4 Emma Maertens          06 Breskens                 9:04
                                                             
      HEREN, JEUGDLOOP 1500M                                 
    1 Niek Pietersen         04 Dieren                   6:09
    2 Bruce Wisse            06 Breskens                 6:18
    3 Jens Maertens          06 Breskens                 6:19
    4 Leon Herwegh           08 Schoondijke              6:40
    5 Colin Wisse            06 Breskens                 6:52
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
08-08-2017 5e ZomerloopNieuwvlietWielingen0
15-08-2017 6e ZomerloopZuidzandeWielingen0
01-08-2017 4e ZomerloopGroedeWielingen0
18-07-2017 2e ZomerloopCadzandWielingen0
11-08-2015 5e ZomerloopCadzandWielingen689
28-07-2015 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen506
14-07-2015 1e ZomerloopRetranchementWielingen441
04-08-2015 4e ZomerloopZuidzandeWielingen616
21-07-2015 2e ZomerloopGroedeWielingen654
09-07-2013 ZomerloopRetranchementWielingen1281
10-07-2012 2e ZomerloopGroedeWielingen1245
24-07-2012 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1244
17-07-2012 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen1365
03-07-2012 ZomerloopRetranchementWielingen1398
26-07-2011 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1823
05-07-2011 ZomerloopRetranchementWielingen1258
04-08-2009 5e ZomerloopCadzand-BadWielingen1858
07-07-2009 ZomerloopRetranchementWielingen1237
21-07-2009 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen1741
14-07-2009 2e ZomerloopGroedeWielingen1474
28-07-2009 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1737
15-07-2008 2e ZomerloopGroedeWielingen1412
29-07-2008 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1440
08-07-2008 ZomerloopRetranchementWielingen1497
22-07-2008 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen1508

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-09: Halve van Hoogland (1)
halve Heddie Nieuwdorp (PR 1.20.40)1.22.24  M60
17-09: 33e Dam tot Damloop Amsterdam (33)
10-09: 32e Halve Marathon Deurne (22)
10-09: Quikrun Roosendaal (3)
10-09: 30 km van Amsterdam-Noord (1)
09-09: 42e Run Winschoten (3)
03-09: Tilburg Ten Miles (15)
03-09: Halve Marathon Oostland (1)
02-09: Dingle Marathon Dunquin (6)
01-09: Track Meeting Utrecht (2)
29-08: 10km van Groot Steenbergen (12)
27-08: Dorpsloop Teteringen (2)
26-08: Ten Miles Veldhoven (2)
24-08: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
17-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
16-08: Wiekenloop Hulshorst (1)
11-08: 3e Goes on Track (50)
11-08: Track Meeting Utrecht (3)
05-08: Memorial Jos Verstockt Lier (2)
29-07: 53e Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (3)
Atletiek Zeeland © 2017