zaterdag 17 november 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
16-11: Aggrey Agaba oppermachtig in 51e Mosselloop
13-11: Kustmarathon kan volgend jaar weer terug naar oud parcours
12-11: Levensduur van sporthorloges
10-11: Aggrey Agaba klopt Pleijte en Harmes in Mosselloop
29-10: Stelleplascross opent Zeeuws veldloopseizoen
23-10: Zorgt EK cross voor een nieuwe impuls?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 18-11: 35e Zevenheuvelenloop Nijmegen
za 24-11: 33e Elderschanscross Aardenburg
zo 25-11: 19e Zakloop Nisse
za 01-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 01-12: 26e Inkelcross Kruiningen
za 08-12: Halve Marathon Terneuzen
zo 09-12: Jules Unlimitedloop Breskens
vr 14-12: Kanjerloop Goes
za 15-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
zo 16-12: 13e Spark marathon Spijkenisse
za 22-12: 19e Aagtekerke Run
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 11-11: 1e Natuurloop Retranchement
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (100)
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen (286)
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse (416)
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst (138)
za 03-11: Appelloop Axel (168)
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand (67)
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (93)
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg (109)
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (107)
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande (1436)
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
2e Zomerloop
Cadzand, dinsdag 18 juli 2017 - Organisatie: Wielingen
9.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Sebastien MahiaBelgie34.51Mse   16.528  3:38
2  Bert Van de VeldeBassevelde35.16M35   16.333  3:40
3  Mark VerhageZaamslag36.17Mse   15.875  3:47
4  Andy SlockTemse37.19Mse   15.435  3:53
5  Edwin de la RuelleKoewacht37.58M50   15.171  3:57
6  Endy SlockAxel38.36M40   14.922  4:01
7  Angelo van NevelZedelgem40.05Mse   14.370  4:11
8  Robert VroonBreskens41.25M50   13.907  4:19
9  Bruno van CaelenbergKoekelberg41.45M45   13.796  4:21
10  Bert VerbekeSente42.38M35   13.511  4:26
11  Patrick de BoevereAardenburg43.16M50   13.313  4:30
12  Koen HamelinkNieuwvliet43.47Mse   13.156  4:34
13  Marco MoerlandArnemuiden44.10Mse   13.042  4:36
14  David MestdaghSint-Michiels44.20M40   12.992  4:37
15  Paul HaertjensBoekhoute44.28M50   12.954  4:38
16  Patrick VervaetSint Jansteen44.37M45   12.910  4:39
17  Allan van AltenAxel45.04M40   12.781  4:42
18  Dimmy IvensSchoondijke45.33Mse   12.645  4:45
19  Karel VerbekeSente45.44Mse   12.595  4:46
20  Menno van der ZandenPhilippine45.50Mse   12.567  4:46
21  Walther MurreZaamslag46.00M50   12.522  4:48
22  Joel RoosFrasnes46.03M45   12.508  4:48
23  Arjen LuteijnOostburg46.25Mse   12.409  4:50
24  Geert WeversAalten46.27M55   12.400  4:50
25  Jan DucaatGroede46.29M50   12.392  4:51
26  Marcel RooseBreskens46.30M45   12.387  4:51
27  Ingrid IjsebaertHulst46.41V50   12.338  4:52
28  Luc de ConinckEeklo46.43M50   12.330  4:52
29  Jan VerburgBiervliet46.56M40   12.273  4:53
30  Jacques ZamanTerneuzen47.18M55   12.178  4:56
31  Jaap van der VeenTerneuzen48.15M50   11.938  5:02
32  Wim van de VeireBentille48.44M35   11.819  5:05
33  Johnny DoomsTerneuzen49.10M60   11.715  5:07
34  Kees van der BorstRucphen49.16M55   11.691  5:08
35  Eric van NevelKoolkerke49.38M60   11.605  5:10
36  Ivan VerbekeSint-Laureins49.56M55   11.535  5:12
37  Karin van HalSint Kruis50.02Vse   11.512  5:13
38  Els BruylandtBerlare50.25V35   11.425  5:15
39  Joeri SchepersAalter50.47M45   11.342  5:17
40  Rudie HogervorstAardenburg50.55M50   11.313  5:18
41  Aschwin RoegiersTerneuzen51.02M45   11.287  5:19
42  Edwin RiemensAxel51.24M50   11.206  5:21
43  Kristof VanbaekeHouthulst51.36M40   11.163  5:23
44  Patrick DeclerckWoumen51.37M55   11.159  5:23
45  Jack FolkersmaTerneuzen51.49M45   11.116  5:24
46  Josa van der VlietTerneuzen52.03V50   11.066  5:25
47  Tjarco EttemaGorssel52.45M35   10.919  5:30
48  Alexandra DankersBonn53.18V45   10.807  5:33
49  Kimberley D'HooreSluis56.10Vse   10.255  5:51
50  Imelda de PooterTerneuzen56.51V50   10.132  5:55
51  Marc van der MaleAxel57.22M50   10.041  5:59
52  Ranco BogaardOostburg58.01Mse   9.928  6:03
53  Astrid FinkRheder58.02V45   9.925  6:03
54  Bert SchampersAsse58.49M60   9.793  6:08
55  Stephanie van der VeenTerneuzen1.00.12Vse   9.568  6:16
56  Anne-Marie ThomaesHoofdplaat1.00.33V40   9.513  6:18
57  Ilona LipsOostburg1.00.38Vse   9.500  6:19
58  Chantal de WildeIJzendijke1.01.03Vse   9.435  6:22
59  Ria van der BorstRucphen1.04.43V55   8.900  6:44
Mannen: 46 (77.97%) => M35=4 - M40=5 - M45=7 - M50=11 - M55=5 - M60=3 - Mse=11
Vrouwen: 13 (22.03%) => V35=1 - V40=1 - V45=2 - V50=3 - V55=1 - Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Sander Post32:49Angelo van Nevel34:42Erwin van den Broeke35:21Emanuela Bracke50:0736
2017Sebastien Mahia34:51Bert Van de Velde35:16Mark Verhage36:17Ingrid Ijsebaert46:4159
2015Tim Pleijte32:37Mark Verhage35:52Michel Buijck37:41Myrthe Faro44:1769

6.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Amor MaertensBreskens25.44M35   14.922  4:01
2  Dennis VlassenroodSint Jansteen26.33M35   14.463  4:09
3  Gijsbert FieretIJzendijke26.41Mse   14.391  4:10
4  Peter DryepondtDudsele26.58M45   14.240  4:13
5  Patrick van MorrelgemSluis27.08M35   14.152  4:14
6  Arno van de HemelGroede27.39Mse   13.888  4:19
7  Evert KuijkTerneuzen27.43M50   13.854  4:20
8  Dwight van HulleIJzendijke27.58M75   13.731  4:22
9  Jimmy BlaakmanGroede28.58Mse   13.257  4:32
10  Peter van WaesAardenburg29.55M55   12.836  4:40
11  Bart van de HemelGroede29.57Mse   12.821  4:41
12  Frank VerschorreBreskens30.30M55   12.590  4:46
13  Berry KnibbelerWestdorpe30.49M55   12.461  4:49
14  Floris HuighSchoondijke31.00Mse   12.387  4:51
15  Ebe BlaauwTerneuzen31.10M60   12.321  4:52
16  Peter NieskensCadzand31.27Mse   12.210  4:55
17  Youri VerbekeAardenburg31.32Mse   12.178  4:56
18  Luc RottiersHamme31.37M55   12.145  4:56
19  Luc BelotVeltem-Beisem31.52M45   12.050  4:59
20  Tim BuysseAssenede32.03Mse   11.981  5:00
21  Yves BrackeZelzate32.14M40   11.913  5:02
22  Rini FenijnNieuwvliet32.26M50   11.840  5:04
23  Dieter HitzmannCadzand32.28M60   11.828  5:04
24  Niek RijnbergZuidzande32.33M50   11.797  5:05
25  Evelien de VisserIJzendijke32.51V35   11.689  5:08
26  Sebe WilhelmViersen32.52M35   11.684  5:08
27  Wim BakkerTerneuzen32.53M65   11.678  5:08
28  Jamie NieskensCadzand33.00Vse   11.636  5:09
29  Jeffrey VeldkampAardenburg33.10Mse   11.578  5:11
30  Fred VermeireBreskens34.06M50   11.261  5:20
31  Anne-Mie DepreitereMoerkerke34.20V45   11.184  5:22
32  Kurt de MuytDamme34.21M50   11.179  5:22
33  Jan Piet FlikweertOostburg34.22M55   11.174  5:22
34  Jeroen de VriesIJzendijke34.23M45   11.168  5:22
35  Alex FenijnPhilippine34.51M50   11.019  5:27
36  Jeroen de BartAardenburg34.56Mse   10.992  5:28
37  Eleonore DhooreSluis35.02Vse   10.961  5:28
38  Michel de MeijerCadzand35.04M55   10.951  5:29
39  Jens KerckhoveOostkerke37.54Mse   10.132  5:55
40  Annemieke RijnbergZuidzande38.24V50   10.000  6:00
41  Daan DielemanZaamslag38.42M65   9.922  6:03
42  Rik van der SchuurOostburg38.43M65   9.918  6:03
43  Marianne de BaedtsEeklo39.44V50   9.664  6:13
44  Carla ZegersKoewacht40.06V75   9.576  6:16
45  Niek ScheppersIJzendijke40.23Mse   9.509  6:19
46  Eline CatsemanSint Kruis40.23Vse   9.509  6:19
47  Daisy v/d VeldeOostburg43.01Vse   8.927  6:43
48  Corianne VercouternZuidzande43.02Vse   8.923  6:43
49  Peter HaseloevKeulen43.23M45   8.851  6:47
50  Lisette de NeveSchoondijke44.08Vse   8.701  6:54
51  Isolde van de SompeleWestkapelle (B)45.53Vse   8.369  7:10
52  Harm AarnoutseOostburg46.15Mse   8.303  7:14
53  Celia VerhoetGroede47.13Vse   8.133  7:23
54  Peggy SlockAxel47.14V40   8.130  7:23
Mannen: 40 (74.07%) => M35=4 - M40=1 - M45=4 - M50=6 - M55=6 - M60=2 - M65=3 - M75=1 - Mse=13
Vrouwen: 14 (25.93%) => V35=1 - V40=1 - V45=1 - V50=2 - V75=1 - Vse=8

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Martijn Kox23:32Theo Rabout23:41Amor Maertens24:28Marly de Lijser29:2838
2017Amor Maertens25:44Dennis Vlassenrood26:33Gijsbert Fieret26:41Evelien de Visser32:5154
2015Kevin Strubbe23:33Matti Buysse23:49Theo Rabout23:55Sjani Rijsdijk31:3243


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.114 seconden nodig om deze lijst met 113 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
      DAMES, TRIMLOOP 3,2 KM                                 
    1 Eva den Exter          03 Hulst                   15:03
    2 Corinne Maertens       79 Breskens                15:57
    3 Yente van Cuijck       00 Retranchement           16:00
    4 Ilona Dieleman         81 Nieuwvliet              16:01
    5 Terese van Lare        49 Sluis                   16:17
    6 Britt Luteijn          04 Retranchement           16:23
    7 Jacqueline Maas        67 Zuidzande               17:00
    8 Wendy v.d. Velde       93 Hoofdplaat              17:18
    9 Marenne Huigh          99 Cadzand                 17:37
   10 Dorien Vasseur         87 Oostburg                18:47
   11 Sophie Rusch           88 Wendlingen              18:50
   12 Erin Schepers          02 Aalter                  19:24
   13 Heidi Roeygens         70 Maldegem                19:25
   14 Tianda Donker Curtius  94 Schoondijke             19:40
   15 Jessie Verbeke         89 St. Laureins            20:08
   16 Francien ELfrink       63 Cadzand                 20:21
   17 Marije Fenijn          92 Zuidzande               20:50
   18 Viviane Isringhans     01 Monheim                 20:51
   19 Veerle Mornout         84 Waterlandkerkje         21:36
                                                             
      HEREN, TRIMLOOP 3,2 KM                                 
    1 Rowin Smekens          98 Schoondijke             12:07
    2 Thomas Rottiers        90 Hamme                   12:14
    3 Matti Buysse           83 Stekene                 12:31
    4 Carlo Depre            86 Zuidzande               13:12
    5 Taecthg Schepers       00 Aalter                  13:24
    6 Joakim van Gasse       83 Sint Pauwels            13:25
    7 Twan Rijnberg          00 Zuidzande               14:41
    8 Tycho van Baal         06 Oostburg                15:58
    9 Jordy Michielsen       04 Nieuvliet               16:00
   10 Bruno Marcoux          00 Montreal                16:04
   11 Giovanni Bouman        97 Oostburg                16:22
   12 Marvin Cornelis        92 Hoofdplaat              16:24
   13 Stefaan de Wolf        82 Aardenburg              16:29
   14 Kees van Basel         71 Oostburg                16:57
   15 Arsene van Laeken      53 Assenede                17:10
   16 Mark de Rijke          72 IJzendijke              17:23
   17 Sem van Hulle          07 IJzendijke              17:26
   18 Geert Provoost         62 Knokke Heist            18:12
   19 Tonny van Mulken       53 Breskens                18:24
   20 Koen van de Sompele    63 Westkapelle             18:25
   21 Stefan van Lier        58 Taremelo                18:43
   22 Johan de Wispelaere    47 Sint Kruis              19:46

      DAMES, JEUGDLOOP 750                                   
    1 Anouk Dieleman         09 Nieuwvliet               3:32
    2 Marit van Hulle        10 IJzendijke               3:33
    3 Nova de le Lijs        10 Cadzand                  3:44
    4 Sophie Mornout         12 Waterlandkerkje          6:00
    5 Krissie Kuijpers       15 Maastricht               7:05
                                                             
      HEREN, JEUGDLOOP 750                                   
    1 Brent Ronse            10 Damme                    3:04
    2 Ben Vossenkaul         09 Schmitten                3:14
    3 Joran Ronse            08 Damme                    3:30
    4 Tom Vossenkaul         09 Schmitten                3:31
    5 Lars van Besten        09 Breskens                 3:34
    6 Milan Dryepondt        11 Dudzele                  3:35
    7 Luuk van Morrelgem     11 Sluis                    3:44
    8 Marius Buysse          13 Stekene                  4:26
    9 Abel Kuijpers          13 Maastricht               4:48
   10 Bauke Fieret           12 Ijzendijke               4:51
   11 Luka de le Lijs        12 Cadzand                  5:25
                                                             
      DAMES, JEUGDLOOP 1500M                                 
    1 Ann den Exter          06 Hulst                    7:10
    2 Tara van Besten        06 Breskens                 8:37
    3 Emma Maertens          06 Breskens                 8:51
    4 Esther de Koeijer      06 Schoondijke              9:21
    5 Kaato Breedveld        06 Groede                   9:21
                                                             
      HEREN, JEUGDLOOP 1500M                                 
    1 Boaz Murre             05 Zaamslag                 7:06
    2 Jens Maertens          06 Breskens                 8:00
    3 Leon Herwegh           08 Schoondijke              8:02
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
10-07-2018 2e ZomerloopCadzand-BadWielingen0
17-07-2018 3e ZomerloopRetranchementWielingen0
07-08-2018 6e ZomerloopZuidzandeWielingen0
03-07-2018 1e ZomerloopIJzendijkeWielingen0
31-07-2018 5e ZomerloopNieuwvlietWielingen0
24-07-2018 4e ZomerloopGroedeWielingen0
15-08-2017 6e ZomerloopZuidzandeWielingen0
08-08-2017 5e ZomerloopNieuwvlietWielingen0
01-08-2017 4e ZomerloopGroedeWielingen0
25-07-2017 3e ZomerloopRetranchementWielingen0
28-07-2015 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen506
14-07-2015 1e ZomerloopRetranchementWielingen441
04-08-2015 4e ZomerloopZuidzandeWielingen616
21-07-2015 2e ZomerloopGroedeWielingen654
11-08-2015 5e ZomerloopCadzandWielingen689
09-07-2013 ZomerloopRetranchementWielingen1281
17-07-2012 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen1365
10-07-2012 2e ZomerloopGroedeWielingen1245
24-07-2012 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1244
03-07-2012 ZomerloopRetranchementWielingen1398
05-07-2011 ZomerloopRetranchementWielingen1258
26-07-2011 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1823
07-07-2009 ZomerloopRetranchementWielingen1237
28-07-2009 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1737
04-08-2009 5e ZomerloopCadzand-BadWielingen1858
21-07-2009 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen1741
14-07-2009 2e ZomerloopGroedeWielingen1474
29-07-2008 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1440
22-07-2008 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen1508
15-07-2008 2e ZomerloopGroedeWielingen1412
08-07-2008 ZomerloopRetranchementWielingen1497

 
Laatste reacties:
Jan Roose: Kustmarathon Kan Volgend Jaar ..
Gerben Soethaert: Levensduur Van Sporthorloges..
Martijn de Kok: Levensduur Van Sporthorloges..
Jeroen Janse: Levensduur Van Sporthorloges..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
11-11: Istanbul Marathon (3)
marath Hans Verhaagen (PR 3.08.54)3.14.09  M50
marath Gert-Jan Verbrugge (PR 2.58.36)3.26.16  M50
marath Renske Verbrugge (PR 3.32.32)3.46.27  V45
04-11: New York City Marathon (2)
04-11: 13e Drechtstadloop Dordrecht (10)
28-10: Diepe Hel Holterbergloop Nijverdal (1)
28-10: Ghent Marathon Gent (5)
28-10: Brussels Marathon (1)
28-10: Marathon Ljubljana (7)
28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur (61)
21-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
21-10: 43e Amsterdam Marathon (26)
14-10: Linker Oevert marathon Antwerpen (5)
14-10: 35e Marathon Eindhoven (10)
07-10: 33e Singelloop Breda (41)
23-09: Vestingloop Willemstad (21)
23-09: Berenloop Beernem (5)
23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam (24)
Recente video(s)

Atletiek Zeeland © 2018