woensdag 20 september 2017 Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
19-09: 1e Kraaieloop is kennismaking met jongste dorp van Zeeland en omgeving
18-09: Bosse Pielenloop staat weer op de kaart!
12-09: Geloven in een wonder
12-09: Leonie Ton trots op gouden NK-medaille op 100 km hardlopen
11-09: Mijn Jungfrau marathon in Zwitserland
29-08: Anjolie Engels verbetert parcoursrecord in Kapelle
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-09: 3e Halve Marathon van Tholen
zo 24-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand
zo 24-09: 1e Kraaieloop Lewedorp
za 30-09: 10 Miles Philippine
vr 06-10: 10e Ladiesrun Zoutelande
za 07-10: Clingse Bosloop Kapellebrug
za 07-10: 15e Kustmarathon Zoutelande
zo 08-10: 34e Marathon Eindhoven
za 14-10: Bamisrun Kloosterzande
zo 15-10: 42e Amsterdam Marathon
za 21-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 21-10: 56e Singelloop Middelburg
Recente uitslagen meer uitslagen
za 16-09: 1e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (104)
vr 15-09: 22e Stadsloop Goes
za 09-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse (170)
za 02-09: 11e Kustloop Vrouwenpolder (477)
wo 30-08: Kreekloop Terneuzen (93)
vr 25-08: 8e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (108)
za 19-08: 31e Halve Marathon Westenschouwen (462)
di 15-08: 6e Zomerloop Zuidzande (85)
di 08-08: 5e Zomerloop Nieuwvliet (150)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
7e Sportvissersloop
Yerseke, woensdag 12 juli 2017 - Organisatie: AV'56
10 km >> Zeeuws record staat met 29.02 min. vanaf 01-04-1992 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Erwin Adan (PR 32.18)Dynamica33.17Mse   18.027  3:20
2  Huub van Noorden (PR 33.29)s-Heer Abtskerke33.43Mse   17.795  3:22
3  Ronnie Overgaauw (PR 32.07)Dynamica34.41Mse   17.299  3:28
4  Floris Willeboordse (PR 32.42)Gonzalez Running35.43Mse   16.799  3:34
5  Stefan Schrier (PR 35.00)Vlissingen35.52M35   16.729  3:35
6  Remy Vasseur (PR 33.36)Vlissingen35.56M35   16.698  3:36
7  David Schrier (PR 34.39)Dynamica36.25Mse   16.476  3:39
8  Ralph Wiessner (PR 33.47)Dynamica36.50M35   16.290  3:41
9  Erik Goossen (PR 31.53)Scheldesport36.54M45   16.260  3:41
10  Boris de Bruijn (PR 35.53)AV'5637.01M35   16.209  3:42
11  Wim van Sparrentak (PR 34.04)Dynamica37.06M45   16.173  3:43
12  Corne van Belzen (PR)Dynamica37.36M35   15.957  3:46
13  Jan de Voogd (debuut)s-Gravenpolder37.40Mse   15.929  3:46
14  Wilco Boogaard (PR 35.52)Dynamica37.42M35   15.915  3:46
15  Arno van TriestPutte37.45M35   15.894  3:47
16  Jorim de Boks (PR 35.00)Gonzalez Running37.49Mse   15.866  3:47
17  Peter van Limbergen (PR 35.27)AV'5637.55M40   15.824  3:48
18  Willem de Korte (PR 35.26)Gonzalez Running37.56Mse   15.817  3:48
19  Jan HoppenbrouwersRijen38.17M35   15.673  3:50
20  Arjo Verhage (PR 35.52)Dynamica38.18M45   15.666  3:50
21  Liselotte van de BergAV'3638.27V35   15.605  3:51
22  Frank Houweling (PR 37.21)AV'5638.39M40   15.524  3:52
23  Laurey van den BergeFlakkee38.42Vse   15.504  3:52
24  Jan-Willem Roelse (PR)Gonzalez Running38.46Mse   15.477  3:53
25  John Slabbekoorn (PR 38.31)Kapelle-Biezelinge38.48M50   15.464  3:53
26  Jurrit Szarafinski (PR)Middelburg38.57M35   15.404  3:54
27  Johan Karelse (PR 37.58)AV'5638.59M40   15.391  3:54
28  Peter Meeuwsen (PR 38.05)Krabbendijke39.01Mse   15.378  3:54
29  Jozias Boone (debuut)AV'5639.06M35   15.345  3:55
30  Erik Kok (PR 35.35)Dynamica39.13M45   15.300  3:55
31  Jonathan Boon (PR 38.55)Gonzalez Running39.15M35   15.287  3:56
32  Wilko de Vos (PR 33.54)AV'5639.17M50   15.274  3:56
33  Marcel Adriaanse (PR 39.10)Middelburg39.39M40   15.132  3:58
34  Adrie Faes (PR 33.42)Dynamica39.44M55   15.101  3:58
35  Rob van 't Veen (PR 39.38)AV'5639.49M35   15.069  3:59
36  John Nieuwenhuize (PR 38.40)AV'5639.52M35   15.050  3:59
37  Karel UitterlondenSpirit39.58M45   15.013  4:00
38  Wolter Vos (PR)Dynamica40.00M45   15.000  4:00
39  Michel de Wee (PR 39.48)AV'5640.03M35   14.981  4:00
40  Jan-Kees Koole (PR 38.48)AV'5640.06Mse   14.963  4:01
41  Rian van den Broeke (PR 30.28)Dynamica40.08M55   14.950  4:01
42  Edwin van Alphen (PR 35.38)Dynamica40.12M45   14.925  4:01
43  Arnoud Rijk (PR 40.08)AV'5640.20Mse   14.876  4:02
44  Bart de Visser (PR 38.28)Serooskerke40.22Mse   14.864  4:02
45  Jaap Wouters (PR)Oostkapelle40.28Mse   14.827  4:03
46  Gilles Geschiere (PR 37.32)Gonzalez Running40.46M45   14.718  4:05
47  Adriaan Wattel (PR 38.19)Middelburg40.56Mse   14.658  4:06
48  Yvonne Moerland (PR 40.00)AV'5640.58V35   14.646  4:06
49  Richard de Vlieger (PR)AV'5641.00M45   14.634  4:06
50  Rinus van de Woestijne (PR 38.43)Dynamica41.03M35   14.616  4:06
51  Leonie Ton (PR 39.47)AV'5641.05V40   14.604  4:07
52  Jan Willem Meeuwse (PR 40.46)AV'5641.07M55   14.593  4:07
53  Ruben Boutens (PR 38.57)Middelburg41.10Mse   14.575  4:07
54  Marius Besuijen (PR 35.10)AV'5641.16M55   14.540  4:08
55  Bram Verhage (PR 38.11)Dynamica41.18M50   14.528  4:08
56  Jan Rouwendaal (debuut)Vogelwaarde41.20M35   14.516  4:08
57  Jan de Wilde (PR 32.16)AV'5641.22M55   14.504  4:08
58  Berry Simonse (PR 40.05)AV'5641.24M45   14.493  4:08
59  Martijn Hoosemans (PR 40.24)Dynamica41.26M35   14.481  4:09
60  Esther Platteeuw (debuut)Scheldesport41.31Vse   14.452  4:09
61  Jan Molendijk (PR)Krabbendijke41.55Mse   14.314  4:12
62  Jostein Decorte (debuut)Wolphaartsdijk42.05M40   14.257  4:13
63  Lion Baas (PR 41.51)Vlissingen42.09M40   14.235  4:13
64  Martin Pruijsers (PR 37.08)Dynamica42.19M45   14.179  4:14
65  Andre Meijers (PR)AV'5642.31M45   14.112  4:15
66  Baukje Doedee (PR)Driewegen42.33V35   14.101  4:15
67  Rob de Pagter (PR 39.43)Dynamica42.39M35   14.068  4:16
68  Reinier Spijk (PR 41.58)Goes42.44M35   14.041  4:16
69  Mirthe Overkamp (PR)Dynamica42.56Vse   13.975  4:18
70  Bram van Keulen (PR 41.06)Meliskerke42.59M45   13.959  4:18
71  Bart Verhaeghe (PR)Kapelle-Biezelinge43.16M35   13.867  4:20
72  Frans Bos (PR 40.02)Dynamica43.19M65   13.851  4:20
73  Jacques de GrootSpado43.21M55   13.841  4:20
74  Tim Kramer (PR 42.53)AV'5643.24Mse   13.825  4:20
75  Johan Spruit (PR)Kapelle-Biezelinge43.31Mse   13.788  4:21
76  Theo den Herder (PR 37.27)AV'5643.37M60   13.756  4:22
77  Danmar Dees (PR 42.35)AV'5643.42M45   13.730  4:22
78  Monica Sanderse (debuut)Dynamica44.00V35   13.636  4:24
79  Robin de Vriend (PR)Hansweert44.03Mse   13.621  4:24
80  Marco Moerland (PR)Arnemuiden44.08Mse   13.595  4:25
81  Leon van Kruiningen (PR 42.59)Goes44.10Mse   13.585  4:25
82  Rinus Paardekooper (PR 42.28)AV'5644.15M55   13.559  4:26
83  William de Jonge (PR 43.48)Nieuwdorp44.20M45   13.534  4:26
84  Marcel Vervuurt (PR)Middelburg44.24M45   13.514  4:26
85  Peter Vader (PR 36.23)Delta Sport44.28M55   13.493  4:27
86  Tom Jonker (PR)AV'5644.45Mse   13.408  4:29
87  Roy Klop (PR 44.40)Delta Sport44.48M45   13.393  4:29
88  Co de Feijter (PR 42.23)Delta Sport44.52M50   13.373  4:29
89  Petra BruijsSpado44.54V45   13.363  4:29
90  Rick de SmitAV'5644.57Mse   13.348  4:30
91  Harry Christiaanse (PR 44.05)AV'5645.02M55   13.323  4:30
92  Dennis Bootsgezel (PR 39.22)Vlissingen45.06M35   13.304  4:31
93  Gertjan Bakker (PR)AV'5645.10M45   13.284  4:31
94  Anton van Belzen (debuut)Arnemuiden45.13Mse   13.269  4:31
95  Annette Bevelander (PR)Rilland45.21Vse   13.230  4:32
96  Gerwin Zondervan (PR 44.21)Kapelle-Biezelinge45.27M45   13.201  4:33
97  Ko van Damme (PR 44.55)AV'5645.39M50   13.143  4:34
98  Maurice Steketee (PR 41.35)Middelburg45.42M35   13.129  4:34
99  Frans DaalmanWielingen45.46M55   13.110  4:35
100  Hans SuilenSommelsdijk45.48M45   13.100  4:35
101  Kees de Visser (PR 43.48)Aagtekerke45.50M50   13.091  4:35
102  Nelleke Balde (PR)Gonzalez Running45.54V35   13.072  4:35
103  Henk Lous (PR 40.07)Dynamica45.57M55   13.058  4:36
104  Wim de Jonge (PR 37.27)AV'5645.59M65   13.048  4:36
105  Tonnis van der Tuin (PR 42.16)AV'5646.01M50   13.039  4:36
106  Nicky Aalders (PR)s-Heer Hendrikskinderen46.04Mse   13.025  4:36
107  Leonard van EgeraatSpado46.12M55   12.987  4:37
108  Cees KoomanSpado46.15M65   12.973  4:38
109  Henny Strating (PR)AV'5646.18V45   12.959  4:38
110  Gerrit Spaans (PR 43.59)AV'5646.20M60   12.950  4:38
111  Kees van der Heijden (PR 45.48)Dynamica46.23M45   12.936  4:38
112  Arthur Pouwelse (PR 43.13)Middelburg46.40M55   12.857  4:40
113  Ruud Geldof (PR 46.12)Dynamica46.42M55   12.848  4:40
114  Ingrid Koene (PR 44.27)AV'5646.45V50   12.834  4:41
115  Jurgen van RompaeyTurnhout46.56M45   12.784  4:42
116  Andre Kramer (PR)Yerseke47.04M45   12.748  4:42
117  Wim Huurman (PR 44.30)AV'5647.10M55   12.721  4:43
118  Kees Kloosterman (PR 46.58)Wolphaartsdijk47.19M45   12.681  4:44
119  Lion van Luijk (PR 34.24)Dynamica47.25M55   12.654  4:45
120  Martino Harinck (debuut)Middelburg47.30M45   12.632  4:45
121  Peter Schouwenaar (PR 45.36)Koudekerke47.33M45   12.618  4:45
122  Lizo Koppejan (PR 44.36)Arnemuiden47.50M45   12.544  4:47
123  Werner Helmich (PR 47.12)Kapelle-Biezelinge47.53M45   12.530  4:47
124  John Guequierre (PR 33.40)Dynamica47.59M65   12.504  4:48
125  Tim Vervuurt (PR)Middelburg48.03Mse   12.487  4:48
126  Mark Bouterse (debuut)Kapelle-Biezelinge48.06H20   12.474  4:49
127  Suzanne Elsacker (PR)Middelburg48.08Vse   12.465  4:49
128  Marian Steenblok (PR 48.15)AV'5648.19V45   12.418  4:50
129  Steffen Humer (PR 46.34)AV'5648.22M50   12.405  4:50
130  Bianca Steijn (PR 46.56)AV'5648.23Vse   12.401  4:50
131  Arjan BerrevoetsKerkwerve48.26M35   12.388  4:51
132  Rene Goetheer (PR 47.16)Wolphaartsdijk48.35M45   12.350  4:52
133  Marike Brusket (PR)Wilhelminadorp48.37V45   12.341  4:52
134  Ada Geuze (PR 46.19)Middelburg48.43Vse   12.316  4:52
135  Jannie de Vries (PR 46.15)Dynamica48.53V55   12.274  4:53
136  Achab ZekriPutte49.00Vse   12.245  4:54
137  Bernhard van der MeerDelta Sport49.06M45   12.220  4:55
138  Antoin ZuijdwegtYerseke49.14Mse   12.187  4:55
139  Petra Verhulst (PR 47.09)Dynamica49.17V45   12.175  4:56
140  Mark Kakes (PR)AV'5649.19M45   12.166  4:56
141  Raoul van Hijfte (PR 47.49)Yerseke49.25Mse   12.142  4:57
142  Rian Flikweert (PR 47.13)Dynamica49.33V55   12.109  4:57
143   ??49.36Mse   12.097  4:58
144  MartJan DelzenneKrabbendijke49.56M35   12.016  5:00
145  Esdra Minnaard (debuut)Yerseke50.12Mse   11.952  5:01
146  Hans Lievense (PR 48.33)Middelburg50.23M45   11.909  5:02
147  Frans Vogel (PR 42.57)Middelburg50.29M45   11.885  5:03
148  Marlou Eckhardt (PR 48.55)AV'5650.34Vse   11.866  5:03
149  Chris Koppejan (PR 47.41)s-Gravenpolder50.43M45   11.830  5:04
150  Jelco KostenYerseke50.46Mse   11.819  5:05
151  Marco Olivier (PR 48.43)Vlissingen50.49M45   11.807  5:05
152  Marijn Traas (PR 49.39)Heinkenszand50.53Mse   11.792  5:05
153  Roxanne Machielse (PR 48.31)Goes50.55Vse   11.784  5:06
154  Michel BarbeYerseke50.57M45   11.776  5:06
155  Priscilla ValkKortgene50.59Vse   11.769  5:06
156  Paulette de Kraker (PR)Dynamica51.24V35   11.673  5:08
157  Rene Nijsse (PR 50.47)AV'5651.31M55   11.647  5:09
158  Tristan Krombeen (PR 49.23)Kruiningen51.33Mse   11.639  5:09
159  Marijn van de BergMiddelburg51.35Mse   11.632  5:10
160  Thomas VeerhoekBiggekerke51.39Mse   11.617  5:10
161  Suzanne Geschiere (PR 46.41)Dynamica51.47V50   11.587  5:11
162  Jan van Wingerden (PR 44.47)AV'5651.50M60   11.576  5:11
163  Rosette VerkaartWielingen52.27V35   11.439  5:15
164  Huibert Pietjouw (PR 49.26)Kapelle-Biezelinge52.37Mse   11.403  5:16
165  Maurits de Feijter (PR)Lewedorp52.39Mse   11.396  5:16
166  Ronald van de Vreede (debuut)Krabbendijke52.43Mse   11.382  5:16
167  Piet Beijer (PR 44.20)Dynamica52.49M65   11.360  5:17
168  Annemarie Verschuure (PR 48.47)AV'5652.51V35   11.353  5:17
169  Max Veerhoek (debuut)Biggekerke52.56H20   11.335  5:18
170  Marcel Pelster (PR 48.35)Middelburg52.59M35   11.324  5:18
171  Esther van Sluijs (PR 48.59)AV'5653.02V40   11.314  5:18
172  Henrike Blokpoel (PR 52.05)Dynamica53.08Vse   11.292  5:19
173  Alex Vermare (PR 45.36)Kapelle-Biezelinge53.14M45   11.271  5:19
174  Hans Westveer (PR 52.32)AV'5653.23M55   11.239  5:20
175  Jeroen van KruiningenKrabbendijke53.31M35   11.211  5:21
176  Marion Goossen (PR 50.39)Scheldesport53.40V45   11.180  5:22
177  Jakobus Meulenberg (PR 52.25)AV'5653.43M45   11.170  5:22
178  Sylvia Glerum (PR)Delta Sport53.58V40   11.118  5:24
179  Jan Euser (PR)Veere54.13M65   11.067  5:25
180  Maringe Vogel (PR 48.28)Middelburg54.15V45   11.060  5:26
181  Arthur Stijns (PR 51.42)Dynamica54.18M65   11.050  5:26
182  Yolanda Krombeen (PR)Kruiningen54.28V45   11.016  5:27
183  Niek Hesp (PR 50.54)AV'5654.31M45   11.006  5:27
184  Ineke Tempelaar (PR 46.11)Dynamica54.36V55   10.989  5:28
185  Imo Jongepier (PR 52.05)Nieuw- en Sint Joosland54.48M65   10.949  5:29
186  Willem Posthumus (PR)Vlissingen54.56M65   10.922  5:30
187  Annemieke Houmes (PR)Gonzalez Running55.04V35   10.896  5:30
188  Kevin de Pagter (PR 33.34)Arnemuiden55.06Mse   10.889  5:31
189  Chantal van de Guchte (PR)Renesse55.08V45   10.883  5:31
190  Ellie Spaans (PR)AV'5655.12D55   10.870  5:31
191  Danny Westeinde (PR 53.24)Goes55.15M35   10.860  5:32
192  Jan Dalebout (PR 52.56)Kapelle-Biezelinge55.34M55   10.798  5:33
193  Corina Lievense (PR 48.54)Middelburg56.11V40   10.679  5:37
194  Dana MuraruKapelle-Biezelinge56.13V35   10.673  5:37
195  Aart van Luijk (PR 46.28)Dynamica57.04M55   10.514  5:42
196  Rien BogaartsSpado57.25M65   10.450  5:45
197  Michelle Doeselaar (PR)Vlissingen57.51Vse   10.372  5:47
198  Henk de Kiewit (PR 55.57)AV'5657.57M35   10.354  5:48
199  Antoinette BarbeYerseke59.02V35   10.164  5:54
200  Chantal de Koning (PR)Colijnsplaat59.15V35   10.127  5:56
201  Karin de Rijke (PR)Colijnsplaat59.17V35   10.121  5:56
202  Richard van KruiningenKrabbendijke59.20Mse   10.112  5:56
203  Veroni Meijer (debuut)Middelburg59.23V35   10.104  5:56
204  Hans van Sluijs (PR 44.40)Dynamica59.36M65   10.067  5:58
205  Lenie van Kleven (PR 46.23)Vlissingen59.55V60   10.014  6:00
Mannen: 158 (77.07%) => H20=2 - M35=28 - M40=6 - M45=39 - M50=8 - M55=20 - M60=3 - M65=11 - Mse=41
Vrouwen: 47 (22.93%) => D55=1 - V35=14 - V40=4 - V45=9 - V50=2 - V55=3 - V60=1 - Vse=13

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Erwin Adan33:17Huub van Noorden33:43Ronnie Overgaauw34:41Liselotte van de Berg38:27205
2016Tim Pleijte33:36Erwin Harmes33:40Martijn de Kok33:51Monique Verschuure40:32248
2015Tim Pleijte31:34Erwin Harmes32:41Martijn de Kok33:15Monique Verschuure39:58205
2014Erwin Harmes32:11Erwin Adan34:33Martijn de Kok35:34Anjolie Engels38:57195
2013Tim Pleijte32:06Erwin Harmes32:24Martijn de Kok33:41Marianne de Kok38:51184

6.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Astrid den HerderAV'5628.06Vse   14.093  4:15
2  Michel RidderhofMiddelburg29.45M45   13.311  4:30
3  Nathalie SlabbekoornAV'5630.50Vse   12.843  4:40
4  Kevin KuitemaGoes33.59Mse   11.653  5:09
5  Acronius KramerAV'5635.08M60   11.271  5:19
6  Raymond ArratoonDynamica35.32Mse   11.144  5:23
7  Caroline VerwijsKapelle-Biezelinge36.02Vse   10.990  5:28
8  Stefan StokmanDynamica36.28Mse   10.859  5:32
9  Michael VermaatOost-Souburg36.38Mse   10.810  5:33
10  Chris AntwerpenAV'5636.41Mse   10.795  5:33
11  Ingrid RijkGoes36.57Vse   10.717  5:36
12  Anita ElzingaAV'5637.46Vse   10.485  5:43
13  Vivian GeelhoedNieuwdorp37.52Vse   10.458  5:44
14  Jolanda SteenbakkerAV'5638.31V50   10.281  5:50
15  Gisela NijsseAV'5639.33Vse   10.013  6:00
16  Marco WagenaarAV'5639.35Mse   10.004  6:00
17  Rianne VerschuureAV'5639.46Vse   9.958  6:02
18  Tamara van LeeuwenNieuwdorp40.18Vse   9.826  6:06
19  Liesbet BodeAV'5640.44Vse   9.722  6:10
20  Corrie SteijnHoedekenskerke41.14Vse   9.604  6:15
21  Natasja NieuwenhuijseNieuwdorp43.01Vse   9.206  6:31
22  Marjon NeelsYerseke43.06Vse   9.188  6:32
23  Helma MeeuwseAV'5643.45Vse   9.051  6:38
24  Ylja van IwaardenAV'5644.38Vse   8.872  6:46
25  Anita PeetersAV'5644.42Vse   8.859  6:46
26  Lidy KuitemsGoes48.39Vse   8.140  7:22
Vrouwen: 18 (69.23%) => V50=1 - Vse=17

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.21 seconden nodig om deze lijst met 231 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Jeugdloop
001 Koops Thijs          Souburg          983 0:05:25   1eJ13-14 16.615  3.36 min/km
002 Verbrugge Ipe        AV'56            968 0:05:48   1eJ11-12 15.517  3.51 min/km
003 Zerbib Raphael       Dynamica         960 0:05:51   2eJ13-14 15.384  3.54 min/km
004 Baar Remco de        AV'56            980 0:05:54   2eJ11-12 15.254  3.56 min/km
005 Haar Dana ter        Dynamica         995 0:05:56   1eM13-14 15.168  3.57 min/km
006 Smits Veerle         AV'56            999 0:05:58   2eM13-14 15.083  3.58 min/km
007 Geense Bowen         AV'56            961 0:06:01   3eJ11-12 14.958  4.00 min/km
008 Dees Tom             AV'56            985 0:06:03   3eJ13-14 14.876  4.01 min/km
009 Baar Sanne de        AV'56            979 0:06:05   3eM13-14 14.794  4.03 min/km
010 Steenblok Koen       AV'56            984 0:06:07   1eJ09-10 14.713  4.04 min/km
011 Kapteijn Lisa        AV'56            988 0:06:09   4eM13-14 14.634  4.05 min/km
012 Maranus Femke        Westkapelle      970 0:06:18   1eM09-10 14.285  4.11 min/km
013 Koole Stijn          Dynamica         974 0:06:20   2eJ09-10 14.210  4.13 min/km
014 Veerhoek Maik        Biggekerke       992 0:06:25   3eJ09-10 14.025  4.16 min/km
015 Simonse Jesper       Goes             964 0:06:28   4eJ11-12 13.917  4.18 min/km
016 Zuijderduijn Lars    av Rijnsoever    955 0:06:30   4eJ09-10 13.846  4.20 min/km
017 Kapteijn Mart        AV'56            989 0:06:38   5eJ11-12 13.567  4.25 min/km
018 Geense Mauro         Waarde           945 0:06:40   5eJ09-10 13.500  4.26 min/km
019 Luijk Zoe van        AV'56            994 0:06:43   1eM11-12 13.399  4.28 min/km
020 Simonse Marit        AV'56            963 0:06:45   2eM09-10 13.333  4.30 min/km
021 Dikkenberg Inke vd   AV'56            967 0:06:47   3eM09-10 13.267  4.31 min/km
022 Geus Brigitte de     AV'56            969 0:06:50   4eM09-10 13.170  4.33 min/km
023 Kok Timon            Armemuiden       982 0:07:04   6eJ11-12 12.735  4.42 min/km
024 Boonman Jasper       Dynamica         990 0:07:07   1eJ07-08 12.646  4.44 min/km
025 Jonge Dylano de      Dynamica         962 0:07:09   2eJ07-08 12.587  4.46 min/km
026 Vervuurt Valentijn   Middelburg       972 0:07:12   6eJ09-10 12.500  4.48 min/km
027 Boonman Anouk        Nieuwdorp        991 0:07:42   5eM09-10 11.688  5.07 min/km
028 Barentsen Tino       Yerseke          953 0:07:47   7eJ09-10 11.563  5.11 min/km
029 Dees Rody            AV'56            986 0:07:50   8eJ09-10 11.489  5.13 min/km
030 Luijk Daan van       AV'56            959 0:07:54   3eJ07-08 11.392  5.16 min/km
031 Luijk Tess van       AV'56            993 0:07:57   6eM09-10 11.320  5.18 min/km
032 Andriese Marjolein   Zoeterwoude      957 0:08:00   7eM09-10 11.250  5.20 min/km
033 Nieuwenhuyze Peter   Yerseke          947 0:08:11   7eJ11-12 10.997  5.27 min/km
034 Braal Jan de         Yerseke          952 0:08:21   4eJ07-08 10.778  5.33 min/km
035 Verschuure Fayenne   AV'56            954 0:08:24   1eM07-08 10.714  5.35 min/km
036 Slager Lara          Yerseke          949 0:08:49   8eM09-10 10.207  5.52 min/km
037 Boertjes Mike        Yerseke          951 0:08:54   5eJ07-08 10.112  5.56 min/km
038 Boertjes Rudy        Yerseke          950 0:08:56   9eJ09-10 10.074  5.57 min/km
039 Zoetewey Ruben       Yerseke          948 0:08:59   6eJ07-08 10.018  5.59 min/km
040 Burg Ben van         AV'56            956 0:10:11  10eJ09-10 08.837  6.47 min/km

opm o.v.v. startnummer binnen 5 dagen naar aeromad@zeelandnet.nl

>>>>>Stratenloopcircuit mannen 2017
>>>>>naam                  vereniging        stn  zou yer wkp bhs vli   ptn
001  Overgaauw Ronnie      Dynamica          009  498 498               0996 01e H20
002  Wiessner Ralph        Dynamica          003  497 493               0990 01e H35
003  Vasseur Remy          Vlissingen        047  492 495               0987 02e H35
004  Goossen Erik          Scheldesport      027  491 492               0983 01e H45
005  Bruijn Boris de       AV'56             011  490 491               0981 03e H35
006  Sparrentak Wim van    Dynamica          038  489 490               0979 02e H45
007  Triest Arno van       Putte             040  488 486               0974 04e H35
008  Korte Willem de       Gonzalez RT       075  486 483               0969 02e H20
009  Limbergen Peter van   AV'56             080  484 484               0968 05e H35
010  Hoppenbrouwers Jan    Rijen             039  485 482               0967 06e H35
011  Verhage Arjo          Dynamica          021  483 481               0964 03e H45
012  Slabbekoorn John      Kapelle           074  477 477               0954 04e H45
013  Houweling Frank       AV'56             078  472 480               0952 07e H35
014  Kok Erik              Dynamica          043  479 472               0951 05e H45
015  Faes Adrie            Dynamica          059  478 468               0946 01e H55
016  Boon Jonathan         Gonzalez RT       079  475 471               0946 08e H35
017  Boone Jozias          AV'56             008  473 473               0946 09e H35
018  Meeuwsen Peter        Krabbendijke      068  467 474               0941 03e H20
019  Roelse Jan-Willem     Gonzalez RT       069  463 478               0941 04e H20
020  Alphen Edwin van      Dynamica          032  468 460               0928 06e H45
021  Wattel Adriaan        Middelburg        041  466 455               0921 05e H20
022  Besuijen Marius       AV'56             024  469 450               0919 02e H55
023  Rijk Arnoud           AV'56             060  459 459               0918 06e H20
024  Visser Bart de        Serooskerke       031  458 458               0916 07e H20
025  Koole Jan-Kees        AV'56             062  448 462               0910 08e H20
026  Verhage Bram          Dynamica          030  461 449               0910 07e H45
027  Geschiere Gilles      Gonzalez RT       085  453 456               0909 08e H45
028  Wouters Jaap          Oostkapelle       049  449 457               0906 09e H20
029  Wilde Jan de          AV'56             064  455 447               0902 03e H55
030  Hoosemans Martijn     Dynamica          013  451 445               0896 10e H35
031  Baas Lion             Vlissingen        005  443 441               0884 11e H35
032  Pruijsers Martin      Dynamica          063  438 440               0878 09e H45
033  Pagter Rob de         Dynamica          034  439 438               0877 12e H35
034  Meijers Andre         AV'56             050  436 439               0875 10e H45
035  Keulen Bram van       Meliskerke        017  437 435               0872 11e H45
036  Spruit Johan          Kapelle           035  429 430               0859 10e H20
037  Paardekooper Rinus    AV'56             051  424 424               0848 04e H55
038  Moerland Marco        Arnemuiden        042  416 426               0842 11e H20
039  Feijter Co de         DeltaSport        014  423 418               0841 12e H45
040  Lous Henk             Dynamica          037  435 405               0840 05e H55
041  Bootsgezel Dennis     Vlissingen        086  417 415               0832 13e H35
042  Smit Rick de          AV'56             048  405 417               0822 12e H20
043  Jonge Wim de          AV'56             018  411 404               0815 01e H65
044  Steketee Maurice      Middelburg        026  406 409               0815 14e H35
045  Heijden Kees van der  Dynamica          004  412 398               0810 13e H45
046  Pouwelse Arthur       Middelburg        076  413 397               0810 06e H55
047  Spaans Gerrit         AV'56             036  407 399               0806 07e H55
048  Aalders Nicky         s-HHendrikskinde  007  396 402               0798 13e H20
049  Bakker Gertjan        AV'56             054  382 414               0796 14e H45
050  Visser Kees de        Aagtekerke        087  389 406               0795 15e H45
051  Huurman Wim           AV'56             028  400 393               0793 08e H55
052  Luijk Lion van        Dynamica          052  395 391               0786 09e H55
053  Guequierre John       Dynamica          066  387 386               0773 02e H65
054  Humer Steffen         AV'56             057  380 382               0762 16e H45
055  Kakes Mark            AV'56             044  374 374               0748 17e H45
056  Schouwenaar Peter     Koudekerke        070  353 389               0742 18e H45
057  Olivier Marco         Vlissingen        058  366 364               0730 19e H45
058  Traas Marijn          Heinkenszand      073  367 363               0730 14e H20
059  Berg Marijn v d       Middelburg        056  359 357               0716 15e H20
060  Veerhoek Max          Biggekerke        019  362 350               0712 16e H20
061  Westveer Hans         AV'56             053  349 346               0695 10e H55
062  Vermare Alex          Kapelle           072  342 347               0689 20e H45
063  Euser Jan             Veere             033  340 343               0683 03e H65
064  Pelster Marcel        Middelburg        082  334 349               0683 15e H35
065  Posthumus Willem      Vlissingen        061  343 339               0682 04e H65
066  Stijns Arthur         Dynamica          065  337 342               0679 05e H65
067  Hesp Niek             AV'56             029  336 341               0677 21e H45
068  Pagter Kevin de       Arnemuiden        045  333 338               0671 17e H20
069  Luijk Aart van        Dynamica          016  332 335               0667 11e H55
070  Sluijs Hans van       Dynamica          012  330 330               0660 06e H65
071  Harmes Erwin          Gonzalez RT       001  500                   0500 16e H35
072  Adan Erwin            Dynamica          023      500               0500 18e H20
073  Beije Arjan           DeltaSport        083  482                   0482 22e H45
074  Jaeger Edwin de       RKHAV             067  474                   0474 23e H45
075  Heilbron Dennis       Dynamica          006  465                   0465 17e H35
076  Nood Jeroen de        Dynamica          081  464                   0464 18e H35
077  Bos Frans             Dynamica          055      433               0433 07e H65
078  Overweel John         Dynamica          071  431                   0431 08e H65
079  Brouwer Willem        Middelburg        010  390                   0390 09e H65
080  Borra Jan             Biggekerke        077  364                   0364 19e H35
081  Dries Stefan van den  Heinkenszand      022  363                   0363 19e H20
082  Veerhoek Thomas       Biggekerke        020      356               0356 20e H20

>>>>>Stratenloopcircuit vrouwen 2017
>>>>>naam                  vereniging        stn  zou yer wkp bhs vli   ptn
001  Ton Leonie            AV'56             133  500 497               0997 01e D35
002  Platteeuw Esther      Scheldesport      119  499 496               0995 01e D20
003  Bruijs Petra          Spado             148  497 492               0989 01e D45
004  Sanderse Monica       Dynamica          145  495 493               0988 02e D35
005  Bevelander Annette    Rilland           146  496 491               0987 02e D20
006  Balde Nelleke         Gonzalez RT       143  494 490               0984 03e D35
007  Koene Ingrid          AV'56             135  491 487               0978 02e D45
008  Vries Jannie de       Dynamica          126  489 481               0970 01e D55
009  Verhulst Petra        Dynamica          120  487 479               0966 03e D45
010  Zekri Achab           Putte             132  485 480               0965 03e D20
011  Flikweert Rian        Dynamica          125  486 478               0964 02e D55
012  Geschiere Suzanne     Dynamica          127  483 473               0956 04e D45
013  Kraker Paulette de    Dynamica          141  480 474               0954 04e D35
014  Machielse Roxanne     Goes              130  474 476               0950 04e D20
015  Verkaart Rosette      Wielingen         142  478 472               0950 05e D35
016  Goossen Marion        Scheldesport      136  482 468               0950 05e D45
017  Verschuure Annemarie  AV'56             128  476 471               0947 06e D35
018  Sluijs Esther van     AV'56             144  475 470               0945 07e D35
019  Tempelaar Ineke       Dynamica          122  472 464               0936 03e D55
020  Glerum Sylvia         DeltaSport        134  468 467               0935 08e D35
021  Spaans Ellie          AV'56             121  464 461               0925 04e D55
022  Houmes Annemieke      Gonzalez RT       131  462 463               0925 09e D35
023  Doeselaar Michelle    Vlissingen        129  463 458               0921 05e D20
024  Koning Chantal de     Colijnsplaat      118  458 456               0914 10e D35
025  Meijer Veroni         Middelburg        137  460 454               0914 11e D35
026  Kleven Lenie van      VVN Vlissingen    138  459 453               0912 05e D55
027  Rijke Karin de        Colijnsplaat      147  457 455               0912 12e D35
028  Strating Henny        AV'56             139      489               0489 06e D45
029  Steijn Bianca         AV'56             123      484               0484 06e D20
030  Elstgeest Debbie      AV'56             116  473                   0473 13e D35
031  Saaman Marloes        Zoutelande        140  467                   0467 14e D35
032  Bree Mariska de       Middelburg        124  466                   0466 07e D20
033  Becks Igna            Gonzalez RT       117  465                   0465 06e D55

001 Koops Thijs          Souburg          983 0:05:25   1eJ13-14 16.615  3.36 min/km
002 Verbrugge Ipe        AV'56            968 0:05:48   1eJ11-12 15.517  3.51 min/km
003 Zerbib Raphael       Dynamica         960 0:05:51   2eJ13-14 15.384  3.54 min/km
004 Baar Remco de        AV'56            980 0:05:54   2eJ11-12 15.254  3.56 min/km
005 Haar Dana ter        Dynamica         995 0:05:56   1eM13-14 15.168  3.57 min/km
006 Smits Veerle         AV'56            999 0:05:58   2eM13-14 15.083  3.58 min/km
007 Geense Bowen         AV'56            961 0:06:01   3eJ11-12 14.958  4.00 min/km
008 Dees Tom             AV'56            985 0:06:03   3eJ13-14 14.876  4.01 min/km
009 Baar Sanne de        AV'56            979 0:06:05   3eM13-14 14.794  4.03 min/km
010 Steenblok Koen       AV'56            984 0:06:07   1eJ09-10 14.713  4.04 min/km
011 Kapteijn Lisa        AV'56            988 0:06:09   4eM13-14 14.634  4.05 min/km
012 Maranus Femke        Westkapelle      970 0:06:18   1eM09-10 14.285  4.11 min/km
013 Koole Stijn          Dynamica         974 0:06:20   2eJ09-10 14.210  4.13 min/km
014 Veerhoek Maik        Biggekerke       992 0:06:25   3eJ09-10 14.025  4.16 min/km
015 Simonse Jesper       Goes             964 0:06:28   4eJ11-12 13.917  4.18 min/km
016 Zuijderduijn Lars    av Rijnsoever    955 0:06:30   4eJ09-10 13.846  4.20 min/km
017 Kapteijn Mart        AV'56            989 0:06:38   5eJ11-12 13.567  4.25 min/km
018 Geense Mauro         Waarde           945 0:06:40   5eJ09-10 13.500  4.26 min/km
019 Luijk Zoe van        AV'56            994 0:06:43   1eM11-12 13.399  4.28 min/km
020 Simonse Marit        AV'56            963 0:06:45   2eM09-10 13.333  4.30 min/km
021 Dikkenberg Inke vd   AV'56            967 0:06:47   3eM09-10 13.267  4.31 min/km
022 Geus Brigitte de     AV'56            969 0:06:50   4eM09-10 13.170  4.33 min/km
023 Kok Timon            Armemuiden       982 0:07:04   6eJ11-12 12.735  4.42 min/km
024 Boonman Jasper       Dynamica         990 0:07:07   1eJ07-08 12.646  4.44 min/km
025 Jonge Dylano de      Dynamica         962 0:07:09   2eJ07-08 12.587  4.46 min/km
026 Vervuurt Valentijn   Middelburg       972 0:07:12   6eJ09-10 12.500  4.48 min/km
027 Boonman Anouk        Nieuwdorp        991 0:07:42   5eM09-10 11.688  5.07 min/km
028 Barentsen Tino       Yerseke          953 0:07:47   7eJ09-10 11.563  5.11 min/km
029 Dees Rody            AV'56            986 0:07:50   8eJ09-10 11.489  5.13 min/km
030 Luijk Daan van       AV'56            959 0:07:54   3eJ07-08 11.392  5.16 min/km
031 Luijk Tess van       AV'56            993 0:07:57   6eM09-10 11.320  5.18 min/km
032 Andriese Marjolein   Zoeterwoude      957 0:08:00   7eM09-10 11.250  5.20 min/km
033 Nieuwenhuyze Peter   Yerseke          947 0:08:11   7eJ11-12 10.997  5.27 min/km
034 Braal Jan de         Yerseke          952 0:08:21   4eJ07-08 10.778  5.33 min/km
035 Verschuure Fayenne   AV'56            954 0:08:24   1eM07-08 10.714  5.35 min/km
036 Slager Lara          Yerseke          949 0:08:49   8eM09-10 10.207  5.52 min/km
037 Boertjes Mike        Yerseke          951 0:08:54   5eJ07-08 10.112  5.56 min/km
038 Boertjes Rudy        Yerseke          950 0:08:56   9eJ09-10 10.074  5.57 min/km
039 Zoetewey Ruben       Yerseke          948 0:08:59   6eJ07-08 10.018  5.59 min/km
040 Burg Ben van         AV'56            956 0:10:11  10eJ09-10 08.837  6.47 min/km
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
13-07-2016 6e Sportvissersloop YersekeAV'561581
24-06-2015 5e Sportvissersloop YersekeAV'561896
25-06-2014 4e Sportvissersloop YersekeAV'562533
26-06-2013 3e Sportvissersloop YersekeAV'562985
26-06-2012 2e Sportvissersloop YersekeAV'562525
10-07-2010 1e Sportvissersloop YersekeAV'561677

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-09: Halve van Hoogland (1)
halve Heddie Nieuwdorp (PR 1.20.40)1.22.24  M60
17-09: 33e Dam tot Damloop Amsterdam (33)
10-09: 32e Halve Marathon Deurne (22)
10-09: Quikrun Roosendaal (3)
10-09: 30 km van Amsterdam-Noord (1)
09-09: 42e Run Winschoten (3)
03-09: Tilburg Ten Miles (15)
03-09: Halve Marathon Oostland (1)
02-09: Dingle Marathon Dunquin (6)
01-09: Track Meeting Utrecht (2)
29-08: 10km van Groot Steenbergen (12)
27-08: Dorpsloop Teteringen (2)
26-08: Ten Miles Veldhoven (2)
24-08: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
17-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
16-08: Wiekenloop Hulshorst (1)
11-08: 3e Goes on Track (50)
11-08: Track Meeting Utrecht (3)
05-08: Memorial Jos Verstockt Lier (2)
29-07: 53e Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (3)
Atletiek Zeeland © 2017