donderdag 17 augustus 2017 Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
16-08: Stratenloop in Kapelle
05-08: Tim van den Broeke heerst na Westkapelle ook in 80e Boulevardloop (video)
25-07: Lopende zaken
30-06: Lopen, uitvallen en stoppen
22-06: De magie van de zes uren. Die na vier uurtjes altijd over was…
15-06: Hardlopers staan al jaren stil
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 18-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
za 19-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
za 19-08: 31e Halve Marathon Westenschouwen
wo 23-08: 3e Krekenloop Westkapelle
do 24-08: 4e Havenloop Zierikzee
vr 25-08: 8e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
wo 30-08: Kreekloop Terneuzen
vr 01-09: Track Meeting Utrecht
za 02-09: 11e Kustloop Vrouwenpolder
za 09-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
za 09-09: Baanwedstrijd Oostburg
vr 15-09: 22e Stadsloop Goes
za 16-09: Baanwedstrijd Zierikzee
za 16-09: 14e Tielemanloop Middelharnis
Recente uitslagen meer uitslagen
di 15-08: 6e Zomerloop Zuidzande
di 08-08: 5e Zomerloop Nieuwvliet
za 05-08: 2e Sabbinge Loop Oud-Sabbinge (98)
vr 04-08: 33e Strandloop Ouddorp
wo 02-08: 80e Boulevardloop Vlissingen (274)
di 01-08: 4e Zomerloop Groede (108)
wo 26-07: 34e Bokaalloop Burgh-Haamstede (187)
di 25-07: 3e Zomerloop Retranchement (117)
vr 21-07: 1e Lange Jan Challenge Middelburg
wo 19-07: 38e Stratenloop Westkapelle (180)
di 18-07: 2e Zomerloop Cadzand (113)
wo 12-07: 7e Sportvissersloop Yerseke (231)
di 11-07: Boulevardloop IJzendijke (124)
wo 05-07: 28e Stratenloop Zoutelande (209)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
9e Lepraloop
Oostkapelle, vrijdag 16 juni 2017 - Organisatie: Dynamica
10 km >> Zeeuws record staat met 29.02 min. vanaf 01-04-1992 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Wim van Sparrentak (PR 34.04)Sint Laurens38.05M45   15.755  3:49
2  Arjo Verhage (PR 35.52)Aagtekerke39.32M45   15.177  3:57
3  Edwin van Alphen (PR 35.38)Vlissingen40.50M45   14.694  4:05
4  Jorg SchienbeinMetzholz40.52Mse   14.682  4:05
5  Bart de Visser (PR 38.28)Serooskerke40.56Mse   14.658  4:06
6  Erik Kok (PR 35.35)Arnemuiden41.18M45   14.528  4:08
7  Jaap Wouters (PR 40.28)Oostkapelle43.05Mse   13.926  4:19
8  Wim Vos (PR 34.30)Oostkapelle43.43M55   13.725  4:22
9  Lion Baas (PR 41.51)Vlissingen44.58M40   13.343  4:30
10  Marco de Bruine (PR 45.09)Serooskerke45.12Mse   13.274  4:31
11  Patrick Kok (debuut)Vlissingen45.36Mse   13.158  4:34
12  Marco Moerland (PR 44.08)Arnemuiden47.10Mse   12.721  4:43
13  Ronnie Krocke (PR 45.24)Oost-Souburg47.33M60   12.618  4:45
14  Ricky Dekker (debuut)Meliskerke47.39Mse   12.592  4:46
15  Corne DekkerOostkapelle47.42Mse   12.579  4:46
16  Elizabeth Schroevers (PR 47.37)Arnemuiden48.14Vse   12.440  4:49
17  Hans SuilenSommelsdijk48.17Mse   12.427  4:50
18  Lennard HoutOosterland48.43Mse   12.316  4:52
19  Jos Put (PR 42.12)Vlissingen48.46M50   12.303  4:53
20  Kees van der Heijden (PR 45.48)Vlissingen48.50Mse   12.287  4:53
21  Ruud Geldof (PR 46.12)Middelburg49.07M55   12.216  4:55
22  John Overweel (PR 35.33)Middelburg49.15M65   12.183  4:56
23  Andre Kramer (PR 47.04)Yerseke49.34Mse   12.105  4:57
24  Adrie van den Bosse (PR 43.42)Oostkapelle49.43Mse   12.068  4:58
25  Henk van der Poel (PR 42.52)Westkapelle51.12M60   11.719  5:07
26  Petra Verhulst (PR 47.09)Westkapelle51.19V45   11.692  5:08
27  Andre Poortvliet (PR)Middelburg51.22Mse   11.681  5:08
28  Els Gelok (PR)Vlissingen51.45V60   11.594  5:11
29  Ko Davidse (PR 48.04)Oostkapelle51.48Mse   11.583  5:11
30  Jurgen Philipsen (PR 51.51)Middelburg52.18Mse   11.472  5:14
31  Evelien Capello (PR 48.27)s-Heerenhoek52.32Vse   11.421  5:15
32  Jan Hogeweg (PR)Oostkapelle52.35Mse   11.410  5:16
33  John Guequierre (PR 33.40)Middelburg52.46M65   11.371  5:17
34  Piet Beijer (PR 44.20)Middelburg53.25M65   11.232  5:21
35  Marijn Traas (PR 49.39)Heinkenszand53.58Mse   11.118  5:24
36  Suzanne Geschiere (PR 46.41)Sint Laurens54.19V50   11.046  5:26
37  Veronica Vriend (PR 53.33)Middelburg54.47Vse   10.952  5:29
38  Louise de Pooter (PR 53.22)Middelburg55.17Vse   10.853  5:32
39  Wim Jobse (debuut)Veere55.29Mse   10.814  5:33
40  Paulette de Kraker (PR 51.24)Arnemuiden55.47Vse   10.756  5:35
41  Arthur Stijns (PR 51.42)Oudelande56.55M65   10.542  5:42
42  Alex Vermare (PR 45.36)Kapelle-Biezelinge58.21Mse   10.283  5:50
43  Theo Simons (PR 41.26)Middelburg1.01.49M60   9.706  6:11
44  Susanne Poelman (PR 54.26)Domburg1.01.57Vse   9.685  6:12
45  Jacco van de Gruiter (PR 58.49)Arnemuiden1.02.04Mse   9.667  6:12
46  Janine BrouwerOostkapelle1.02.32Vse   9.595  6:15
47  Emma BrouwerLeiden1.02.35Vse   9.587  6:16
48  Karin de Rijke (PR 59.17)Colijnsplaat1.03.00Vse   9.524  6:18
49  Nico VriendMiddelburg1.04.49Mse   9.257  6:29
Mannen: 37 (75.51%) => M40=1 - M45=4 - M50=1 - M55=2 - M60=3 - M65=4 - Mse=22
Vrouwen: 12 (24.49%) => V45=1 - V50=1 - V60=1 - Vse=9

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Wim van Sparrentak38:05Arjo Verhage39:32Edwin van Alphen40:50Elizabeth Schroevers48:1449
2016Kristof Declerck36:39Arjo Verhage37:28Rene den Hollander38:21Annemieke Hannewijk48:0650
2015Wim van Sparrentak36:28Arjo Verhage37:29Kees Louws39:57Carolien van de Kreeke41:5155

5 km >> Zeeuws record staat met 15.08 min. vanaf 12-09-2015 op naam van Wouter Jansen <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Sven Vermeulen (PR 17.35)Vlissingen18.48M40   15.957  3:46
2  Jonathan Boon (PR 18.53)Oost-Souburg19.21M35   15.504  3:52
3  Jeroen van der Meide (debuut)Vlissingen20.52Mse   14.377  4:10
4  Sjaak Brouwer (PR 20.17)Vlissingen20.54M50   14.354  4:11
5  Marijn Huibregtsen (PR 20.35)Westkapelle20.59Mse   14.297  4:12
6  Astrid den Herder (PR 20.05)Goes22.10Vse   13.534  4:26
7  David WalterDusseldorf22.17Mse   13.463  4:27
8  Maurice Steketee (PR 21.34)Middelburg22.58M35   13.062  4:36
9  Mark Bouterse (debuut)Kapelle-Biezelinge23.54H20   12.552  4:47
10  Merijn Knulst (PR)Middelburg24.14Mse   12.380  4:51
11  Chantal Hofstra (PR 24.38)Vlissingen25.09Vse   11.928  5:02
12  Kees Kuzee (debuut)Middelburg25.55Mse   11.576  5:11
13  Dita Kuzee (debuut)Middelburg25.57Vse   11.561  5:11
14  Marit WoutersOostkapelle26.00Vse   11.538  5:12
15  Wendy Theune (PR 23.57)Vlissingen26.27V40   11.342  5:17
16  Janneke Boutens (PR 26.56)Middelburg28.18Vse   10.601  5:40
17  Roosmarijn VersluisMiddelburg28.20Vse   10.588  5:40
18  Jeff HeijstekNispen28.36Mse   10.490  5:43
19  Peter DekkerOostkapelle28.38Mse   10.477  5:44
20  Anke Franse (PR)Vlissingen29.34V55   10.147  5:55
21  Krista Joziasse (PR 29.46)Middelburg29.55Vse   10.028  5:59
22  Kees Francke (PR 29.46)Grijpskerke30.08Mse   9.956  6:02
23  Debbie HofstraMiddelburg30.17Vse   9.906  6:03
24  Marije van de WegDomburg31.06Vse   9.646  6:13
25  Wilma van de Gruiter (PR 29.32)Arnemuiden31.37Vse   9.489  6:19
26  Petrie Pijnenborg (PR)Veere31.48Vse   9.434  6:22
27  Mia van Belle (PR 30.54)Vlissingen31.53V65   9.409  6:23
28  Marco Janse (debuut)Oost-Souburg31.57Mse   9.390  6:23
29  Marcelina van der Molen (debuut)Vlissingen32.58Vse   9.100  6:36
30  Corry de Schacht (PR 25.08)Oost-Souburg33.00Vse   9.091  6:36
31  Ciska Zorg (PR 33.12)Arnemuiden33.26Vse   8.973  6:41
32  Trudy van Waarde (PR)Arnemuiden33.28Vse   8.964  6:42
33  Lizanna Janse (PR 31.49)Oost-Souburg34.27Vse   8.708  6:53
34  Corina Janse (PR 30.49)Oost-Souburg34.29V45   8.700  6:54
35  Tini FranckeGrijpskerke36.36Vse   8.197  7:19
36  Hans Pluijlaar (PR 29.22) + (ZR Mannen 80)Koudekerke42.23M80   7.078  8:29
Mannen: 15 (41.67%) => H20=1 - M35=2 - M40=1 - M50=1 - M80=1 - Mse=9
Vrouwen: 21 (58.33%) => V40=1 - V45=1 - V55=1 - V65=1 - Vse=17

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Sven Vermeulen18:48Jonathan Boon19:21Jeroen van der Meide20:52Astrid den Herder22:1036
2016Marijn Huibregtsen20:35Marijn Grootjans20:44Jeroen Okkema22:48Marije Besuijen23:3230
2015Pieter Wisse19:58Jan Verhage21:52Jos Put22:24Ella Neufeglise29:0521


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.313 seconden nodig om deze lijst met 85 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
08-06-2016 8e LepraloopOostkapelleDynamica635
03-06-2015 7e LepraloopOostkapelleDynamica1237

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
11-08: Goes on Track (50)
11-08: Track Meeting Utrecht (3)
800 m Piet van Mourik (PR 2.19.00)2.26.59  M50
800 m Emma van Mourik (PR 2.31.54)2.35.17  Vse
200 mh Mariska Bun (PR)31.67  Vse
05-08: Memorial Jos Verstockt Lier (2)
29-07: 53e Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (3)
29-07: Baanwedstrijd Rhede (1)
23-07: Marathon Füssen (1)
22-07: Nacht van de Atletiek Heusden (5)
15-07: Masters Trophy Terneuzen (1)
15-07: 27e Memorial Rasschaert Ninove (2)
15-07: NK baan Senioren Utrecht (7)
09-07: Arena Games Hilversum (5)
09-07: Brussels Grand Prix (2)
08-07: Zeeuwse kampioenschappen Zierikzee (12)
08-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (4)
06-07: Track Meeting Rotterdam (5)
01-07: NK A/B-junioren Vught (15)
29-06: Avondbaanwedstrijd Spijkenisse (5)
28-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (10)
25-06: 10e Grote Prijs Lokeren (3)
25-06: 34e Halve Marathon Roosendaal (57)
Atletiek Zeeland © 2017