donderdag 14 december 2017 Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
11-12: De ene crosser is de andere niet
29-11: Komen sportorganisaties onder druk te staan?
21-11: Verspringer Steven Nuytinck moet stoppen vanwege achillespeesblessure
20-11: Hamid El Mouaziz speelt met tegenstanders in jubilerende 50e Mosselloop
11-11: 50e Mosselloop is prooi voor El Mouaziz
05-11: Erwin Harmes en Tim van den Broeke winnen Trail by the Sea
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 16-12: Kriekeloop Clinge
za 16-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
za 16-12: 18e Aagtekerke Run
zo 17-12: 12e Spark marathon Spijkenisse
di 26-12: Kerstloop Dishoek
za 30-12: Eindejaarscross Axel
zo 31-12: 37e Sylvestercross Soest
zo 31-12: Tankloop Westkapelle
zo 31-12: 2e Natuurloop Aardenburg
vr 05-01: Ondoloop Sint Laurens
za 06-01: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 06-01: Sportdorploop Oostkapelle
za 06-01: 57e Wallenloop Goes
zo 07-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 13-01: 20e Steense Rattenloop Sint Jansteen
za 13-01: 46e Deltacross Westenschouwen
zo 14-01: 46e Halve van Egmond
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 10-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 09-12: Halve Marathon Terneuzen (142)
za 02-12: 25e Inkelcross Kruiningen (154)
zo 26-11: 18e Zakloop Nisse (668)
za 25-11: 32e Elderschanscross Aardenburg (115)
za 18-11: 17e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (293)
zo 12-11: 1e Natuurloop Retranchement (73)
za 11-11: 50e Mosselloop Westenschouwen (363)
za 11-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (134)
zo 05-11: 7e Trail By The Sea Renesse (405)
za 04-11: Appelloop Axel (172)
za 04-11: 32e Moerschanscross Hulst (126)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Zeeuwse prestaties in 42e Omloop van Menheerse
Middelharnis, donderdag 27 april 2017 - Organisatie: Flakkee
6.8 km Sommelsdijk
  1 Peeman Maikel        av Flakkee      076 20:32   1eHSe
  2 Akershoek Marco      av Flakkee      145 21:06   2eHSe
  3 StNicolaas Ricardo   av Flakkee      083 21:59   3eHSe
  4 Braven Henjan den    Nieuwpoort      298 22:32   4eHSe
  5 Wolfert Eric         av Flakkee      068 23:05   5eHSe
  6 Korte Willem de      Aagtekerke      121 23:14   6eHSe
  7 Wielaard Peter       Gouda           239 23:18   1eH40
  8 Groot Tom            av Flakkee      231 23:35   7eHSe
  9 Pollemans Peter      O Tonge         070 23:40   8eHSe
 10 Stolk Edwin          av Flakkee      206 23:44   2eH40
 11 Boks Jorim de        Middelburg      274 24:05   9eHSe
 12 Engel Ferry          av Flakkee      050 24:11   3eH40
 13 Schellevis Roland    Sommelsdijk     291 24:17  10eHSe
 14 Arensman John        av Flakkee      088 24:23  11eHSe
 15 Zoon Bastian         av Flakkee      099 24:27  12eHSe
 16 Vroegindweij Ruben   Delft           349 24:35  13eHSe
 17 Berge Laurey v d     av Flakkee      269 24:38   1eDSe
 18 Vermeulen Sven       Vlissingen      285 24:41  14eHSe
 19 Melissant Arco       Stellendam      240 24:50  15eHSe
 20 Melissant Andre      av Flakkee      069 24:52   4eH40
 21 Walsem Maarten v     Middelharnis    283 24:58  16eHSe
 22 Wekken Niels van der Delft           030 25:03  17eHSe
 23 Mourik Piet van      Ouwerkerk       128 25:09   5eH40
 24 Goedhart Freek       av Flakkee      093 25:15  18eHSe
 25 Peperstraten Daniel  Sommelsdijk     207 25:38  19eHSe
 26 Goedhart Ruud        av Flakkee      311 25:40  20eHSe
 27 Franzen Marco        Middelharnis    214 25:43  21eHSe
 28 Boeters Eric-Paul    Sommelsdijk     015 25:48  22eHSe
 29 Putten Leonard van   Herkingen       218 26:25   6eH40
 30 Tieleman Henkjan     av Flakkee      052 26:27   7eH40
 31 Eijken Mark van      Sommelsdijk     007 26:37  23eHSe
 32 Osseweijer Jarno     Sommelsdijk     040 26:40  24eHSe
 33 Arensman Matthew     Middelharnis    169 27:06  25eHSe
 34 Zwijnenburg Ron      Nw Vossemeer    237 27:08  26eHSe
 35 Kievit Christian     O Tonge         075 27:11  27eHSe
 36 Dijk on van          av Flakkee      337 27:13   8eH40
 37 Mourik Bram          Sommelsdijk     143 27:14   9eH40
 38 Roetman Johan        Middelharnis    196 27:17  28eHSe
 39 Hoek Jaap            Goedereede      188 27:19  10eH40
 40 Meijers Andre        Hoedekenskerke  189 27:43  11eH40
 41 Hollander Kees den   Dreischor       258 27:47  12eH40
 42 Vroegindweij Marc    Melissant       351 27:52  29eHSe
 43 Grinwis Niels        Sommelsdijk     146 27:55  30eHSe
 44 Robijn Cornelis      Sommelsdijk     282 28:09  31eHSe
 45 Schellevis Michael   Sommelsdijk     346 28:17  32eHSe
 46 Spruijt Lotte        Middelharnis    037 28:19   2eDSe
 47 Hederik Ilvia        Barendrecht     227 28:27   1eDje
 48 Nagtegaal Kees       Sommelsdijk     073 28:33  13eH40
 49 Klop Roy             Bruijnisse      344 28:40  14eH40
 50 Starink Ronald       Stellendam      084 28:46  15eH40
 51 Joppe Zedie          av Flakkee      092 29:00   1eHje
 52 Feijter Co de        Zierikzee       139 29:06  16eH40
 53 Hassent Jan van      Sommelsdijk     066 29:15  17eH40
 54 Zoon Youri           Ouddorp         318 29:17  33eHSe
 55 Huikeshoven Anouk    Dirksland       110 29:18   1eD40
 56 Sinke Natalie        Vlissingen      032 29:20   2eD40
 57 Hederik Bert         Barendrecht     228 29:22  18eH40
 58 Welle  Jacob v d     Dirksland       333 29:25  34eHSe
 59 Ligt Laurens de      Middelharnis    262 29:48   2eHje
 60 Bergen Alex van      av Flakkee      307 29:51  19eH40
 61 Bienefelt Hans       av Flakkee      089 29:53  20eH40
 62 Ligt Lucas de        av Flakkee      261 29:58   3eHje
 63 Rijen Tom van        av Flakkee      264 30:02  21eH40
 64 Arensman Arie-Jan    Middelharnis    221 30:15  22eH40
 65 Keuvelaar Marinus    Middelharnis    317 30:18  35eHSe
 66 Engel Snep           Zierikzee       313 30:23  23eH40
 67 Huizer Hendrik       Middelharnis    126 30:29  36eHSe
 68 Bok Ronald van der   Goedereede      018 30:35  24eH40
 69 Andriessen Olivier   O Tonge         133 30:40  37eHSe
 70 Smit Jordi           Middelharnis    302 30:44  38eHSe
 71 Mourik Emma van      Ouwerkerk       127 30:49   3eDSe
 72 Verduijn Stefan      Middelharnis    324 30:54  39eHSe
 73 Kalkman Walter       Kiyozumi        154 30:57  25eH40
 74 Dijk Leonard van     Middelharnis    236 30:59  40eHSe
 75 Verhagen Peter       Ouddorp         350 31:01  26eH40
 76 Krijgsman Gerwin     Sommelsdijk     131 31:02  41eHSe
 77 Tijl Nick            Sommelsdijk     229 31:05   4eHje
 78 Meijs Gerard         Middelharnis    353 31:08  27eH40
 79 Guequierre John      Middelburg      286 31:09  28eH40
 80 Groningen Judith van av Flakkee      023 31:11   3eD40
 81 Rooijen Moreno van   Eindhoven       047 31:13  42eHSe
 82 Brandwijk Tobias     st a Haringvliet020 31:14   5eHje
 83 Roodenburg Leo       Kiyuzumi        150 31:15  29eH40
 84 Herk Aad van         Hellevoetsluis  137 31:17  30eH40
 85 Engel Marcel         Zierikzee       335 31:19  31eH40
 86 Alphen Bert van      Dirksland       225 31:20  43eHSe
 87 Wensen Bart van      Rotterdam       331 31:22  44eHSe
 88 Meijer Erik-Jan      Middelharnis    224 31:24  45eHSe
 89 Versaevel Eelco      Mleissant       384 31:26  46eHSe
 90 Poortvliet Rene      Hellevoetsluis  190 31:27  32eH40
 91 Es Frank van         Middelharnis    319 31:29  47eHSe
 92 Witte Michel de      Middelharnis    179 31:30  33eH40
 93 Woudenberg Tim       Rotterdam       223 31:32  34eH40
 94 Kieviet Jari         av Flakkee      348 31:34   6eHje
 95 Akershoek Kees       Ouddorp         309 31:35  35eH40
 96 Klein Adri           Sommelsdijk     215 31:38  36eH40
 97 Mourik Pim van       Dirksland       345 31:40  48eHSe
 98 Braven Huib den      Hoogblokland    255 31:42  37eH40
 99 Meijer Joey v d      Spijkenisse     222 31:44  49eHSe
100 Wit Adriaan de       O Tonge         316 31:46  38eH40
101 Veerman Rens         Rijswijk        355 31:51  39eH40
102 Sliedrecht Aart van  Middelharnis    006 31:54  40eH40
103 Grimwis Evert        Middelharnis    277 31:55  41eH40
104 Meesters Ian         Kiyozumi        157 31:57  50eHSe
105 Slingerland Carina   Haaksbergen     295 31:59   4eD40
106 Stolk Ruth           av Flakkee      205 32:01   4eDSe
107                                      254 32:03   0e
108 Verbiest Benny       Utrecht         321 32:06  42eH40
109 Terlouw Marco        Barendrecht     085 32:16  43eH40
110 Groot Tijs de        Dirksland       272 32:18  51eHSe
111 Peperstraten Youp va Sommelsdijk     208 32:20   7eHje
112 Lodder Jacqueline    av Flakkee      062 32:25   5eD40
113 Tieleman Thom        Sommelsdijk     053 32:26   8eHje
114 Blok Jerry de        Sommelsdijk     265 32:37  52eHSe
115 Kik Marloes          Middelharnis    305 32:41   5eDSe
116 Rensen Hans          Schipluiden     289 32:45  44eH40
117 Noordhoek Teun       Numansdorp      322 32:52  45eH40
118 Nagtegaal Kees       Stellerunners   090 33:00  46eH40
119 Droger Niels         Middelharnis    303 33:05  53eHSe
120 Vroegindeweij Juulie Sommelsdijk     219 33:08   2eDje
121 Faber Jessica        av Flakkee      019 33:10   6eD40
122 Roosmalen Jacques    Middelharnis    233 33:12  54eHSe
123 Dieren Debora van    av Flakkee      136 33:14   3eDje
124 Karsbergen Ellen     O Tonge         122 33:17   6eDSe
125 Karsbergen Ruud      av Flakkee      125 33:19  47eH40
126 Joppe Bert           Dirksland       091 33:21  48eH40
127 Dingemanse Richard   Dirksland       290 33:23  55eHSe
128 Bickel Valence       Kiyozumi        151 33:25   7eDSe
129 Koeijer Kevin de     Kiyozumi        156 33:27  56eHSe
130 Brussel Peter van    Sommelsdijk     174 33:31  49eH40
131 Oudenaren Peter v    av Flakkee      308 33:34  50eH40
132 Strien Kees van      Dirksland       036 33:36  51eH40
133 Hoogstad Antoinette  Melissant       124 33:37   8eDSe
134 Tillema Jeanet       av Flakkee      293 33:40   7eD40
135 Broek Daan v d       av Flakkee      195 33:42  52eH40
136 Lodder Jan           Sommelsdijk     380 33:44  53eH40
137 Zon Wouter van der   Gronsveld       055 33:47   9eHje
138 Jong Mark de         Sommelsdijk     320 33:50  57eHSe
139 Helden Chris van     Middelharnis    256 33:52  58eHSe
140 Smits Gert-Jan       av Flakkee      170 33:55  54eH40
141 VroegindeweijWilleke Middelharnis    138 33:57   9eDSe
142 Melissant Joyce      Middelharnis    352 34:00   8eD40
143 Groot Imre de        Dirksland       271 34:05  10eHje
144 Meijer Thijs         Ouddorp         234 34:07  11eHje
145 Poortvliet Lars      Dirksland       003 34:09  12eHje
146 Groot Bert de        av Flakkee      270 34:10  55eH40
147 Iwaarden Sharon van  av Flakkee      021 34:12  10eDSe
148 Jansen Arnold        Sommelsdijk     281 34:17  59eHSe
149 Osseweijer Miranda   Sommelsdijk     041 34:19  11eDSe
150 Mourik Juliet        Dirksland       338 34:21  12eDSe
151 Nieuwland Dider      Dirksland       339 34:23  60eHSe
152 Prinsen Justin       Sommelsdijk     077 34:25  56eH40
153 Schouten Gabriella   av Flakkee      284 34:26   4eDje
154 Rentes Luuk          Middelharnis    183 34:30  13eHje
155 GroenewegenAntoinett Ouddorp         243 34:33  13eDSe
156 Vliet Jan-Willem vd  Sommelsdijk     323 34:38  61eHSe
157 Biert Marc van       Sommelsdijk     194 34:42  62eHSe
158 Braber Rene          Brielle         325 34:52  57eH40
159 Welle Marijn van der Sommelsdijk     118 34:58  63eHSe
160 Kievit Cees          Sommelsdijk     306 35:02  58eH40
161 Jouwstra Annet       Herkingen       340 35:05   9eD40
162 Ruggeman Teo         O Tonge         171 35:16  59eH40
163 Dis Roy van          Middelharnis    216 35:17  14eHje
164 Wit Hanna de         Middelharnis    288 35:20  14eDSe
165 Wit Johan de         Middelharnis    287 35:21  60eH40
166 Poortvliet Tanco     Middelharnis    191 35:23  15eDSe
167 Gebraad Luuk         Sommelsdijk     217 35:25  15eHje
168 Damme Jens van       Sommelsdijk     329 35:26  16eHje
169 Goedhart Peter       Sommelsdijk     312 35:30  61eH40
170 Damme Wout van       Sommelsdijk     328 35:32  62eH40
171 Visser Sven de       Stellendam      310 35:34  64eHSe
172 Vinke Bernard        Middelharnis    235 35:35  65eHSe
173 Zoetman Sem          Middelharnis    197 35:37  17eHje
174 Mackloet Daniel      Sommelsdijk     123 35:39  63eH40
175 Postema Rick         Middelharnis    209 35:42  66eHSe
176 Arensman Jona        Middelharnis    220 35:44  18eHje
177 Voorthuizen Adrienne Middelharnis    087 35:58  10eD40
178 Neef Ben de          Middelharnis    273 36:02  67eHSe
179 Kleingeld Joris      Dirksland       107 36:04  68eHSe
180 Moerkerk Daan        Middelharnis    119 36:06  64eH40
181 Poortvliet Cornelis  Dirksland       004 36:08  69eHSe
182 Fransen Leon         O Tonge         012 36:09  65eH40
183 Sarelse Jeannet      Sommelsdijk     009 36:16  11eD40
184 Ledden Siem van      Sommelsdijk     060 36:17  19eHje
185 Doel Rick van den    StartRunning    481 36:20  20eHje
186 Okker Nadia          StartRunning    474 36:25  16eDSe
187 Driel Esther van     Ouddorp         259 36:27  17eDSe
188 Melissant Maartje    Sommelsdijk     140 36:30  18eDSe
189 Orgers Dennis        Dirksland       026 36:32  70eHSe
190 Wijnsema Piet        Ridderkerk      304 36:35  66eH40
191 Kap Jorne            Middelharnis    054 36:45  19eDSe
192 Ledden Thomas van    Sommelsdijk     059 36:56  21eHje
193 Ledden Mathijs van   Sommelsdijk     061 37:01  67eH40
194 Splunder Jacques van Sommelsdijk     130 37:06  68eH40
195 Brussel Bas van      O Tonge         241 37:08  22eHje
196 Verdoes Rineke       Dirksland       112 37:10  12eD40
197 Graaf Astrid de      Sommelsdijk     260 37:13  13eD40
198 Verolme Matthijs     Sommelsdijk     173 37:16  23eHje
199 Leeuw John de        av Flakkee      172 37:17  69eH40
200 Brussel Tom van      O Tonge         242 37:20  70eH40
201 Groot Arjen de       Woensdrecht     342 37:22  71eH40
202 Groot Nicoline de    Woensdrecht     341 37:24  14eD40
203 Arensman Lucas       Middelharnis    257 37:26  24eHje
204 Visser Mirjam        Middelharnis    354 37:30  20eDSe
205 Appel Janneke        Sommelsdijk     022 37:32  15eD40
206 Bergen Jolanda van   Hios            043 37:34  16eD40
207 Dogterom Anne        Middelharnis    100 37:36  17eD40
208 Jong Jaco de         Middelharnis    280 37:38  71eHSe
209 Eshuis Karin         Sommelsdijk     226 37:40  18eD40
210 Dijk Rick van        Middelharnis    315 37:47  25eHje
211 Lindt Gerard         The Hague       017 37:49  72eH40
212 Doel Bianca van den  Sommelsdijk     134 37:52  19eD40
213 Heemst Hans van      O Tonge         187 37:57  72eHSe
214 Faber Wessel         Hellevoetsluis  148 38:02  73eHSe
215 Kievit Linda         Kiyozumi        155 38:05  21eDSe
216 Ridder Eric de       Kiyozumi        158 38:08  74eHSe
217 Boer Sander de       Sommelsdijk     193 38:19  26eHje
218 Meijers Jacqueline   Hoedekenskerke  230 38:22  20eD40
219 Lambert Ad           Den Bommel      279 38:24  73eH40
220 Karsbergen Anne      O Tonge         074 38:28  22eDSe
221 Knook Andre          Sommelsdijk     336 38:32  74eH40
222 Rij Henk van         av Flakkee      178 38:34  75eH40
223 Klem Henrico         Sommelsdijk     186 38:36  76eH40
224 Vermeulen Olivier    Sommelsdijk     212 38:45  27eHje
225 Hanenberg Ilse       O Tonge         232 38:47  23eDSe
226 Mourik Lenie         Sommelsdijk     326 38:51  21eD40
227 Vermeulen Joep       Sommelsdijk     213 38:53  77eH40
228 Broekman Karin       Middelharnis    343 38:55  22eD40
229 Tieleman Yolanda     Sommelsdijk     185 38:57  23eD40
230 Moerkerken Gerard    Middelharnis    011 38:59  78eH40
231 Delhaas Paula        StartRunning    495 39:04  24eD40
232 Delhaas Jeroen       StartRunning    493 39:06  79eH40
233 Kriek Bernard        Melissant       238 39:08  75eHSe
234 Bakker Peter de      Sommelsdijk     184 39:11  80eH40
235 Brandwijk Amram-Boaz av Flakkee      375 39:20  28eHje
236 Gouweleeuw Marcel    Kiyozumi        168 39:23  81eH40
237 Grootenboer Bert     Sommelsdijk     334 39:25  82eH40
238 Grootenboer Daan     Sommelsdijk     249 39:27  76eHSe
239 Breen Annebelle      Dirksland       299 39:30  24eDSe
240 Brandwijk Jeftha     av Flakkee      332 39:33  29eHje
241 Brandwijk Pieter     s               356 39:36  83eH40
242 Smit Milou           Sommelsdijk     251 39:39  25eDSe
243 Jong Tessa de        Dirksland       250 39:42  26eDSe
244 Etten Sanne van      Sommelsdijk     382 39:45   5eDje
245 Etten Richard van    Sommelsdijk     381 39:47  84eH40
246 Naomi                StartRunning    496 39:50  27eDSe
247 Bonkes Astrid        Dirksland       106 39:52  25eD40
248 Doel Ailine v d      Dirksland       113 39:53  28eDSe
249 Knops Jeroen         Dirksland       314 39:55  77eHSe
250 Etten Miranda van    Sommelsdijk     383 39:57  29eDSe
251 Nouwens Iris         Dirksland       002 40:00  30eDSe
252 Alders Nathalie      av Flakkee      268 40:04  26eD40
253 Beuken Monique van   Sommelsdijk     177 40:14  27eD40
254 Robijn Natasja       Dirksland       104 40:16  28eD40
255 Weenen Jens van      Kiyozumi        162 40:18  30eHje
256 Wezel Andre van      Kiyozumi        165 40:20  85eH40
257 Papenveld Dianne van Sommelsdijk     378 40:22  31eDSe
258 Lugtenburg Ab        Dirksland       101 40:25  86eH40
259 Wezel Luuk van                       377 40:27  31eHje
260 Beek Ruud            StartRunning    498 40:29  87eH40
261 Schouten Peter       StartRunning    479 40:31  88eH40
262 Timmer Hannah        StartRunning    486 40:34  32eDSe
263 Hokke Mark           Middelharnis    246 40:36  32eHje
264 Hokke Kees           Middelharnis    245 40:38  89eH40
265 Brinke Frenk ten     Middelharnis    181 40:44  29eD40
266 Leune Rianne         Middelharnis    049 40:46  33eDSe
267 Jong Aniek de        Goedereede      244 40:50  30eD40
268 Kruider Elly         Sommelsdijk     141 40:52  31eD40
269 Kardux Sophie        Middelharnis    182 40:54   6eDje
270 Pijls Marie H        Sommelsdijk     327 40:56  32eD40
271 Bestman Michelle     Dirksland       105 41:13  33eD40
272 Bonte Irma de        Dirksland       115 41:21  34eDSe
273 IJpelaar Lisette     Achthuizen      046 41:28  35eDSe
274 Nobels Willie        Hios            042 41:33  34eD40
275 Kievit Adria         Dirksland       103 41:37  36eDSe
276 Vervloet Manuela     Dirksland       111 41:42  37eDSe
277 Haak Marijke v d     Rotterdam       180 41:45  35eD40
278 Welle Roy van        Kiyozumi        163 41:49  33eHje
279 Wezel Bert van       Kiyozumi        164 41:50  90eH40
280 Stoep Gina van der   Sommelsdijk     058 41:53   7eDje
281 Grootenboer Jeanet   Dirksland       108 41:55  36eD40
282 Straver Arie         av Flakkee      033 41:56  91eH40
283 Gerven Neeltje van   av Flakkee      016 41:58  37eD40
284 Stoep Jolanda van de Sommelsdijk     057 42:00  38eD40
285 Kastelein Marije     StartRunning    475 42:02  38eDSe
286 Berg Elina van de    Dirksland       008 42:04  39eDSe
287 Breen Wilma          Middelharnis    116 42:05  39eD40
288 Petermeijer Mees     Middelharnis    294 42:08  34eHje
289 Buijze Ilona         StartRunning    468 42:14  40eDSe
290 Groenewegen Janneke  av Flakkee      199 42:18  40eD40
291 Groenewegen Bas      Middelharnis    198 42:20  78eHSe
292 Buskop Cyrine        StartRunning    467 42:23  41eDSe
293 Meijer Marlon        Middelharnis    347 42:25  42eDSe
294 Aaldijk Dennis       Middelharnis    097 42:29  79eHSe
295 Slik Wilma van der   av Flakkee      028 42:35  41eD40
296 Jordaan Johan        Nw Tonge        267 42:37  92eH40
297 Troost Martine       av Flakkee      117 42:39  43eDSe
298 Smit Hans            Kiyozumi        167 42:42  93eH40
299 Weenen Evertjan van  Nw Tonge        275 43:04  94eH40
300 Burg Judith van der  Oude Tonge      038 43:10  44eDSe
301 Kleingeld Marianne   av Flakkee      025 43:25  45eDSe
302 Lussenburg Alessia   Sommelsdijk     204 43:27   8eDje
303 Buijs Rita           O Tonge         301 43:33  42eD40
304 Buijs Monica         Middelharnis    300 43:35  46eDSe
305 Wolfert Marian       StartRunning    487 43:46  47eDSe
306 Zuydijk Wim          Sommelsdijk     096 43:55  95eH40
307 Koole Sjaak          Sommelsdijk     253 43:58  80eHSe
308 Jordaan Karolien     Nw Tonge        266 44:06  43eD40
309 Hoekman Willona      Middelharnis    252 44:09  44eD40
310 Weenen Agnes van     Nw Tonge        276 44:11  45eD40
311 Nieuwendijk Leon van Middelharnis    120 44:15  96eH40
312 Melissant Arnold     Middelharnis    135 44:19  97eH40
313 Eijkeren Arjan van   Sommelsdijk     278 44:26  81eHSe
314 Rijke Bianca         StartRunning    472 44:28  46eD40
315 Immezeel Michel      Startrunner     463 44:45  98eH40
316 Noteboom Jolanda     Middelharnis    175 44:48  47eD40
317 Noteboom Jasper      Middelharnis    176 44:51  99eH40
318 Ravenhorst Heleen    Sommelsdijk     005 44:53  48eD40
319 Trimp Cynthia        Den Bommel      200 44:56  49eD40
320 Arensman Kees        Nw Tonge        357 44:59  100eH40
321 Boer Conny de        Sommelsdijk     192 45:07  50eD40
322 Hilkemeijer Nicole   Goedereede      132 45:15  48eDSe
323 Vermeij Elske        Middelharnis    129 45:17  49eDSe
324 Jansen Matz          Rotterdam       081 45:20  35eHje
325 Peeman Paul          Middelharnis    385 45:25  101eH40
326 Verbiest Piet        Rotterdam       082 45:29  102eH40
327 Maliepaard Ina       Middelharnis    166 45:35  51eD40
328 Sarelse Kevin        Sommelsdijk     056 45:40  82eHSe
329 Tanis Klazina        Sommelsdijk     203 45:48  50eDSe
330 Horssels Bert        Dirksland       102 45:51  103eH40
331 Keijzer Annelies     StartRunning    489 45:56  51eDSe
332 Dan Annelies van     Start to Run    490 45:58  52eD40
333 Posthuma Rozalin     StartRunning    466 46:01  36eHje
334 Spoel Sylvia van der Nw Tonge        067 46:04  53eD40
335 Groenendijk Ankie    av Flakkee      035 46:06  52eDSe
336 Korte Maarten de     av Flakkee      024 46:08  104eH40
337 Schout Quincy        StartRunning    476 46:21   9eDje
338 Verbiest Ingrid      Heinenoord      031 46:23  53eDSe
339 Bal Piet             Middelharnis    086 46:26  105eH40
340 Boogert Heidi v d    StartRunning    499 46:28  54eD40
341 Rijke Mariska        StartRunning    473 46:31  55eD40
342 Visbeen Gerriette    Sommelsdijk     065 46:33  54eDSe
343 Kuiper Anne          Sommelsdijk     064 46:35  55eDSe
344 Okker Karien         Stellendam      063 46:37  56eDSe
345 Winkels Esther       O Tonge         013 46:39  56eD40
346 Veer Saskia van de   StartRunning    464 46:45  10eDje
347 Baalen Maartje van   Dirksland       330 46:47  11eDje
348 Hal Emma v d         Sommelsdijk     202 46:50  12eDje
349 Kooistra Lieke       Middelharnis    201 46:52  13eDje
350 Ochtend Marianne vd  Herkingen       048 46:54  57eDSe
351 Ochtend M van den    StartRunning    494 46:57  106eH40
352 Mourik Carolien      StartRunning    469 46:59  57eD40
353 Struik Matty         StartRunning    485 47:02  58eD40
354 Schaaf Corma         StartRunning    477 47:04  59eD40
355 Reuijl Arjan         StartRunning    480 47:06  107eH40
356 Dam Marion van       Sommelsdijk     263 47:31  60eD40
357 Giljam Marcherie     Middelharnis    292 47:33  58eDSe
358 Spronse Gwen         O Tonge         297 48:03  14eDje
359 Groenendijk Tirsa    StartRunning    483 48:17  59eDSe
360 Dekker Jasper        StartRunning    482 48:19  108eH40
361 Jong Gerrit de       Sommelsdijk     379 48:25  109eH40
362 Schellevis Marielle  Sommelsdijk     094 48:30  61eD40
363 Verweij Ella         Sommelsdijk     095 48:32  62eD40
364 Grit Jolize          StarRunning     484 48:41  60eDSe
365 Admiraal Bettine     Middelharnis    039 48:43  61eDSe
366 Kroos Yara           Middelharnis    211 49:01  15eDje
367 Kroos Erwin          Middelharnis    210 49:03  110eH40
368 Sewell Mary-Anne     Middelharnis    010 49:51  63eD40
369 Heestermans Martijn  Sommelsdijk     051 49:53  83eHSe
370 Meijs Alisa          Middelharnis    044 49:55  62eDSe
371 Verbiest Els         Rotterdam       079 50:00  63eDSe
372 Humblet Enola        Kiyozumi        153 50:07  16eDje
373 Breen Conny          Middelharnis    072 50:09  64eD40
374 Rustveld Mairo       Kiyozumi        160 50:11  37eHje
375 Rustveld Mirah       Kiyozumi        159 50:16  17eDje
376 Rustveld Henny       O Tonge         071 50:18  65eD40
377 Verbiest Marijke     Rotterdam       078 50:20  64eDSe
378 Verbiest Hanneke     Rotterdam       080 50:24  65eDSe
379 Beckers Joyce        av Flakkee      029 50:26  66eDSe
380 Spronse Renata van   O Tonge         296 51:15  67eDSe
381 Spronse Arjan van    Kiyozumi        161 51:20  111eH40
382 Mourik Ilona van     StartRunning    470 53:05  68eDSe
383 Linden Talita v d    StartRunning    471 53:07  66eD40
384 Kom Hanne            Nw Tonge        247 53:56  18eDje
385 Bom Martijn          Middelharnis    248 54:22  84eHSe
386 Polder Gerda v d     D Bommel        376 54:48  69eDSe
387 Zweep Marco van der  Middelharnis    001 55:28  85eHSe
388 Vroegindewey Anja    StartRunning    488 55:42  67eD40
389 Kriek Annalies       StartRunning    491 57:01  70eDSe
390 Kanters Margriet     StartRunning    492 58:51  68eD40
391 Doel Jose van den    StartRunning    500 08:18  69eD40
392 Manse Martin         Middelharnis    098 13:22  112eH40
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
27-04-2016 41e Omloop van MenheerseMiddelharnisFlakkee528
27-04-2015 40e Omloop van MenheerseMiddelharnisFlakkee2235
30-04-2013 38e Omloop van MenheerseMiddelharnisFlakkee1450
30-04-2012 37e Omloop van MenheerseMiddelharnisFlakkee1472
30-04-2011 36e Omloop van MenheerseMiddelharnisFlakkee1578
30-04-2010 35e Omloop van MenheerseMiddelharnisFlakkee2696
30-04-2009 Omloop van MenheerseMiddelharnisFlakkee1739
30-04-2008 33e Omloop van MenheerseMiddelharnisFlakkee1127
30-04-2004 29e Omloop van MenheerseMiddelharnisFlakkee711

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
26-11: Halve Marathon Tarragona (1)
26-11: Firenze Marathon Florence (4)
19-11: 34e Zevenheuvelenloop Nijmegen (72)
19-11: Ronde Venen Marathon Abcoude (2)
18-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht (149)
12-11: Marathon Tenerife (7)
05-11: Marathon Porto (3)
05-11: 21e Berenloop Terschelling (5)
05-11: Herbstlauf Bottrop (2)
29-10: 35e Marathon Brabant Etten-Leur (76)
29-10: 12e Drechtstadloop Dordrecht (10)
28-10: Marathon van Gent (8)
22-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Typhoonloop Gorinchem (1)
15-10: Linker Oevert 1/2 marathon Antwerpen (12)
15-10: 42e Amsterdam Marathon (11)
08-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
08-10: 34e Marathon Eindhoven (11)
08-10: 31e 4 Mijl van Groningen (1)
01-10: 32e Singelloop Breda (40)
Atletiek Zeeland © 2017