woensdag 26 juli 2017 Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
25-07: Lopende zaken
30-06: Lopen, uitvallen en stoppen
22-06: De magie van de zes uren. Die na vier uurtjes altijd over was…
15-06: Hardlopers staan al jaren stil
08-06: Skeelerbaanwedstrijd in Goes gaat gewoon door
04-06: De droom van Leonie Ton: Het kussen van de voeten van Leonidas
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
wo 26-07: 34e Bokaalloop Burgh-Haamstede
vr 28-07: 44e Noormannenloop Westkapelle
za 29-07: 53e Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
di 01-08: 4e Zomerloop Groede
wo 02-08: 80e Boulevardloop Vlissingen
vr 04-08: 33e Strandloop Ouddorp
za 05-08: 2e Sabbinge Loop Oud-Sabbinge
di 08-08: 5e Zomerloop Nieuwvliet
wo 09-08: 2e Krekenloop Westkapelle
vr 11-08: Goes on Track
vr 11-08: Track Meeting Utrecht
di 15-08: 6e Zomerloop Zuidzande
vr 18-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
za 19-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
za 19-08: 31e Halve Marathon Westenschouwen
wo 23-08: 3e Krekenloop Westkapelle
do 24-08: 4e Havenloop Zierikzee
vr 25-08: 8e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
wo 30-08: Kreekloop Terneuzen
Recente uitslagen meer uitslagen
di 25-07: 3e Zomerloop Retranchement
vr 21-07: 1e Lange Jan Challenge Middelburg
wo 19-07: 38e Stratenloop Westkapelle (180)
di 18-07: 2e Zomerloop Cadzand (113)
wo 12-07: 7e Sportvissersloop Yerseke (231)
di 11-07: Boulevardloop IJzendijke (124)
wo 05-07: 28e Stratenloop Zoutelande (209)
za 24-06: 7e Ten Miles Zierikzee (60)
zo 18-06: 10 km van Nederland Goes (153)
vr 16-06: 9e Lepraloop Oostkapelle (85)
do 15-06: 18e Molenloop Stellendam
wo 14-06: Hoek Run (65)
zo 11-06: Skeelerbaanloop Goes
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
6e Oranjemuidenloop
Arnemuiden, vrijdag 21 april 2017 - Organisatie: Dynamica
8.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Erwin HarmesMiddelburg29.13M35   18.072  3:19
2  Arjo VerhageAagtekerke32.02M45   16.483  3:38
3  Willem de KorteAagtekerke32.08Mse   16.432  3:39
4  Jorim de BoksMiddelburg32.58Mse   16.016  3:45
5  Corne van BelzenMiddelburg33.24Mse   15.808  3:48
6  John SlabbekoornKapelle-Biezelinge33.32M50   15.746  3:49
7  Christiaan MourikNieuw- en Sint Joosland34.27Mse   15.327  3:55
8  Remy VasseurVlissingen34.33M35   15.282  3:56
9  Ronald GeertseSerooskerke34.46Mse   15.187  3:57
10  Gerard van der MaleWestkapelle34.50Mse   15.158  3:58
11  Erik KokArnemuiden34.53M45   15.136  3:58
12  Jeroen de NoodMiddelburg35.00M35   15.086  3:59
13  Bart de VisserSerooskerke35.07Mse   15.036  3:59
14  John de WaardKapelle-Biezelinge35.33Mse   14.852  4:02
15  Rinus van de WoestijneMiddelburg35.57Mse   14.687  4:05
16  Michel RidderhofMiddelburg36.20M45   14.532  4:08
17  Edwin van AlphenVlissingen36.33M45   14.446  4:09
18  Bram VerhageAagtekerke36.47M50   14.354  4:11
19  Jan MolendijkKrabbendijke36.59Mse   14.277  4:12
20  Lion BaasVlissingen37.02M40   14.257  4:13
21  Leo JanseMiddelburg37.23M50   14.124  4:15
22  Adrie JanseArnemuiden37.32Mse   14.067  4:16
23  Robert SchroeversArnemuiden38.16Mse   13.798  4:21
24  Jozias MarijsArnemuiden38.17M40   13.792  4:21
25  Seth DijkstraMiddelburg38.20M45   13.774  4:21
26  Casper BaasMiddelburg38.42M45   13.643  4:24
27  Lizo KoppejanArnemuiden39.19M45   13.429  4:28
28  Ron DellebekeOost-Souburg39.42M55   13.300  4:31
29  Evelien van SparrentakSint Laurens39.59Vse   13.206  4:33
30  Siem CornelisseArnemuiden41.00Mse   12.878  4:40
31  Niek van BelzenArnemuiden41.12M45   12.816  4:41
32  Elisabeth SchroeversArnemuiden41.15Vse   12.800  4:41
33  Maurice SteketeeMiddelburg41.19M35   12.779  4:42
34  Willem HuiszoonMiddelburg41.26Mse   12.743  4:43
35  Martijn RuissenOud-Sabbinge41.48Mse   12.632  4:45
36  Bjorn van BelzenKapelle-Biezelinge41.50M50   12.622  4:45
37  John GuequierreMiddelburg42.08M65   12.532  4:47
38  Jos MeeuwseArnemuiden42.10M50   12.522  4:48
39  Adri KooleSerooskerke42.11M65   12.517  4:48
40  Emma HermansMiddelburg43.02Vse   12.270  4:53
41  John OverweelMiddelburg43.04M65   12.260  4:54
42  Jan-Willem HuiszoonArnemuiden43.14Mse   12.213  4:55
43  Marije BesuijenMiddelburg43.17V35   12.199  4:55
44  Stefan van HemertMiddelburg43.20Mse   12.185  4:55
45  Corne van LomwelOost-Souburg43.30Mse   12.138  4:57
46  Petra VerhulstWestkapelle43.56V45   12.018  5:00
47  Bram van EenennaamNieuw- en Sint Joosland44.20Mse   11.910  5:02
48  Piet BeijerMiddelburg44.32M65   11.856  5:04
49  Rosette VerkaartVlissingen44.50Vse   11.777  5:06
50  Eva van HoekMiddelburg45.21Vse   11.643  5:09
51  Kees de VoogdMeliskerke45.50Mse   11.520  5:13
52  Maringe VogelMiddelburg46.10Vse   11.437  5:15
53  Marian van DijkMiddelburg46.28V45   11.363  5:17
54  Kevin de PagterArnemuiden46.37Mse   11.326  5:18
55  Edwin BoogaardZoutelande46.48Mse   11.282  5:19
56  Jan EuserVeere46.52Mse   11.266  5:20
57  Ronald van de VreedeKrabbendijke48.52Mse   10.805  5:33
58  Lilian de BruynVrouwenpolder49.04Vse   10.761  5:35
59  Jacco van de GruiterArnemuiden49.55Mse   10.578  5:40
60  Jacobine VaderSerooskerke54.47Mse   9.638  6:14
61  Danielle MarijsArnemuiden56.07Vse   9.409  6:23
62  Jorina OreelArnemuiden56.09Vse   9.403  6:23
63  Britt KlopmeijerZoutelande1.00.13Vse   8.768  6:51
Mannen: 50 (79.37%) => M35=4 - M40=2 - M45=8 - M50=5 - M55=1 - M65=4 - Mse=26
Vrouwen: 13 (20.63%) => V35=1 - V45=2 - Vse=10
4.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Wouter VerstraateWestkapelle15.27Mse   17.087  3:31
2  Sven VermeulenVlissingen15.51M40   16.656  3:36
3  Jonathan BoonOost-Souburg16.09M35   16.347  3:40
4  Yanis van der JagtVlissingen16.35Mse   15.920  3:46
5  Thijs KoopsOost-Souburg17.03Mse   15.484  3:53
6  Natalie SinkeVlissingen18.55V40   13.956  4:18
7  Nathalie SlabbekoornKapelle-Biezelinge19.05Vse   13.834  4:20
8  David WalterDusseldorf19.22Mse   13.632  4:24
9  Stephanie VermeulenVlissingen19.47Vse   13.345  4:30
10  Vincemt van BelzenArnemuiden20.12Mse   13.069  4:35
11  Paulette de KrakerArnemuiden20.38Vse   12.795  4:41
12  Marco OlivierVlissingen20.44Mse   12.733  4:43
13  Pascal van de VoordeMiddelburg20.56Mse   12.611  4:45
14  Natascha WisseMiddelburg21.21Vse   12.365  4:51
15  Tamara KramerArnemuiden21.23Vse   12.346  4:52
16  Henrike BlokpoelOost-Souburg21.28Vse   12.298  4:53
17  Caroline van TilburgArnemuiden21.50Vse   12.092  4:58
18  Marieke PoortvlietArnemuiden21.52Vse   12.073  4:58
19  Mireille HuiszoonArnemuiden22.07Vse   11.937  5:02
20  Els GelokVlissingen23.26V60   11.266  5:20
21  Sjoerd WassinkVlissingen23.28Mse   11.250  5:20
22  Danielle van de VenMiddelburg23.31Vse   11.226  5:21
23  Jan BeekmanArnemuiden23.34Mse   11.202  5:21
24  Mirjam SturmMiddelburg23.46V45   11.108  5:24
25  Mirjam KloetArnemuiden23.53Vse   11.054  5:26
26  Janneke BoutensMiddelburg24.23Vse   10.827  5:33
27  Arjan BokelaarArnemuiden24.47Mse   10.652  5:38
28  ?25.45Mse   10.252  5:51
29  Angelina van den DoolVlissingen26.07Vse   10.108  5:56
30  ?26.09Mse   10.096  5:57
31  Wilma van de GruijterArnemuiden26.38Vse   9.912  6:03
32  Christiaan de KorteMiddelburg28.03Mse   9.412  6:23
33  Cario de RidderArnemuiden28.13Mse   9.356  6:25
34  Trudy van WaardeArnemuiden28.17Vse   9.334  6:26
35  Ciska ZorgArnemuiden28.29Vse   9.269  6:28
36  Gre SchuitArnemuiden29.42V65   8.889  6:45
37  Cheyenne KuiperArnemuiden29.49Vse   8.854  6:47
38  Wendy van IwaardenArnemuiden29.52Mse   8.839  6:47
39  Silvia SwartsMiddelburg30.40Vse   8.609  6:58
40  Kimberley DijkstraVlissingen31.45Vse   8.315  7:13
Mannen: 17 (42.5%) => M35=1 - M40=1 - Mse=15
Vrouwen: 23 (57.5%) => V40=1 - V45=1 - V60=1 - V65=1 - Vse=19

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Wouter Verstraate15:27Sven Vermeulen15:51Jonathan Boon16:09Natalie Sinke18:5540
2013Klaas van Hecke16:24Sven Vermeulen16:33George Marteijn16:55Natalie Slabbekoorn20:5868


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.159 seconden nodig om deze lijst met 103 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
22-04-2016 5e OranjemuidenloopArnemuidenDynamica1068
24-04-2015 4e OranjemuidenloopArnemuidenDynamica1825
25-04-2014 3e OranjemuidenloopArnemuidenDynamica2426
26-04-2013 2e OranjemuidenloopArnemuidenDynamica2792
27-04-2012 OranjemuidenloopArnemuidenDynamica2137

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Lopende Zaken..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
22-07: Nacht van de Atletiek Heusden (2)
800 m Aniek Aper (PR)2.14.18  Vse
verspr Steven Nuytinck (PR 7.66)7.44  Mse
15-07: Masters Trophy Terneuzen (1)
15-07: NK baan Senioren Utrecht (7)
15-07: 27e Memorial Rasschaert Ninove (2)
09-07: Brussels Grand Prix (2)
09-07: Arena Games Hilversum (5)
08-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (4)
08-07: Zeeuwse kampioenschappen Zierikzee (12)
06-07: Track Meeting Rotterdam (5)
01-07: NK A/B-junioren Vught (15)
29-06: Avondbaanwedstrijd Spijkenisse (5)
28-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (10)
25-06: 10e Grote Prijs Lokeren (3)
25-06: 34e Halve Marathon Roosendaal (57)
23-06: Track Meeting Utrecht (5)
23-06: Grachtenloop Haarlem (1)
18-06: Great Breweries Marathon Puurs (15)
18-06: Marathon Amersfoort (1)
18-06: Senioren competitie Veenendaal (1)
17-06: Gouden Spike Leiden (1)
Atletiek Zeeland © 2017