dinsdag 21 augustus 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
20-08: Strijd verwacht bij Stratenloop Kapelle
07-08: Verwarring over wedstrijden
28-07: Jullie lopen te snel ( of te langzaam )? Vervolg.
20-07: Jullie lopen te snel?
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 24-08: Hardloop3Daagse Ritthem
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
za 25-08: Potatorun Axel
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen
wo 29-08: Kreekloop Terneuzen
vr 31-08: Track Meeting Utrecht
za 01-09: 12e Kustloop Vrouwenpolder
zo 02-09: 30e Tilburg Ten Miles
za 08-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
za 08-09: 43e Run Winschoten
za 08-09: Avondbaanwedstrijd Hulst
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes
za 15-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 21-09: Vaart van Vlissingen
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp
zo 23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam
Recente uitslagen meer uitslagen
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk (111)
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen (277)
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet (144)
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede (140)
di 24-07: 4e Zomerloop Groede (110)
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle (161)
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement (102)
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke (236)
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad (46)
za 07-07: Ronde van Sint Kruis (25)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
9e Marathon Zeeuws-Vlaanderen
Terneuzen, zaterdag 15 april 2017 - Organisatie: Marathon Zeeuws-Vlaanderen
Marathon >> Zeeuws record staat met 2.12.22 uur vanaf 08-04-1989 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Michel VerhaegheWambrechies2.30.51M40   16.783  3:35
2  Michael de CoomanGent2.39.15M35   15.898  3:46
3  Jorim Scheele (PR 2.36.20)Atletiek Maastricht2.40.58Mse   15.728  3:49
4  Tim Pleijte (PR 2.36.12)Vlissingen2.42.25Mse   15.588  3:51
5  Marcel Suurmond (PR)Vlissingen2.42.25M40   15.588  3:51
6  Remy Vasseur (PR 2.37.21)Vlissingen2.46.49M35   15.177  3:57
7  Jan VijvermanErpe-Mere2.48.20M35   15.040  3:59
8  Mathias BecquaertAalst2.48.21Mse   15.038  3:59
9  Laurent van Nieuwenhuijze (PR)Krabbendijke2.48.37Mse   15.015  4:00
10  Xavier LisabethSint-Amandsberg2.50.39M40   14.836  4:03
11  Edwin de NeijsTilburg2.51.25M40   14.769  4:04
12  Wouter van Caspel (PR)Oost-Souburg2.53.07Mse   14.624  4:06
13  Erwin van den Broeke (PR 2.48.25)Axel2.53.23M35   14.602  4:07
14  Danny BautersTernat2.53.41M50   14.577  4:07
15  Marco Geldof (PR 2.47.25)Middelburg2.53.54M50   14.558  4:07
16  Mike VerbekeSint-Laureins2.54.15Mse   14.529  4:08
17  Marc GunterRoosendaal2.55.37M50   14.416  4:10
18  Edwin de Jaeger (PR 2.53.30)Zuiddorpe2.56.21M45   14.356  4:11
19  Dieter BuggenhoudtWambeek2.56.42M40   14.328  4:11
20  Samuel Pernet CoudrierChartres2.57.33Mse   14.259  4:12
21  Lars BaeyensWechelderzande2.57.54Mse   14.231  4:13
22  Paul MertensNijlen2.59.43M50   14.087  4:16
23  Anjolie Engels (PR)Middelburg3.00.47V40   14.004  4:17
24  Lieven PletsGent3.01.58M50   13.913  4:19
25  Micha Janse (PR 2.59.53)Zoutelande3.02.32M40   13.870  4:20
26  Benny Thuy (PR 2.55.00)Sint Jansteen3.03.00M45   13.834  4:20
27  Christof GeudensGeel3.03.54M40   13.767  4:22
28  Luc DaelmanEksaarde3.06.01M50   13.610  4:25
29  Melvin RorijsBarendrecht3.07.14M50   13.522  4:26
30  Arik BurghoutMeeuwen3.07.17Mse   13.518  4:26
31  Frederiek Van LandschootMaldegem3.07.29M35   13.504  4:27
32  Alexander WullemsHulst3.07.38Mse   13.493  4:27
33  René van der LindeZeist3.07.48M40   13.481  4:27
34  Bart DubinKapelle op den bos3.07.49Mse   13.480  4:27
35  Jurgen LootensHulst3.08.21M40   13.441  4:28
36  Bert VerbekeSint-Laureins3.08.38Mse   13.421  4:28
37  Sander van Doorn (PR 2.56.14)Terneuzen3.08.54Mse   13.402  4:29
38  Sofie ClausSinaai3.10.29V35   13.291  4:31
39  Stefan TemmermanStekene3.12.46M35   13.133  4:34
40  Geert van HouteBreda3.13.27Mse   13.087  4:35
41  Erik Goossen (PR 2.39.56)Terneuzen3.14.07M45   13.042  4:36
42  Geert Waelput (PR 3.08.49)Koewacht3.14.10M40   13.039  4:36
43  Peter Van de WalleLembeke3.14.23M45   13.024  4:36
44  Martin VerstichelLauwe3.15.53M50   12.925  4:39
45  Johan RoozemondGenderen3.16.53M50   12.859  4:40
46  Ivo DerksMalden3.16.55M35   12.857  4:40
47  Kristof VereeckeWachtebeke3.17.42M35   12.806  4:41
48  Jordy Leenknecht (PR)Hulst3.17.42M35   12.806  4:41
49  Peter LeermakersEindhoven3.17.53M50   12.794  4:41
50  Wim van Dijke (PR 3.01.13)Vlissingen3.18.00M50   12.786  4:42
51  Jack GelensRoosendaal3.18.19M60   12.766  4:42
52  Robert Vroon (PR 3.08.55)Breskens3.18.21M45   12.764  4:42
53  Dirk VerwulgenStekene3.18.25M55   12.760  4:42
54  Erik Bolleman (PR)Axel3.18.25M45   12.760  4:42
55  Marco Riemens (PR 3.16.01)IJzendijke3.18.34M50   12.750  4:42
56  Leon StijnenBaexem3.18.41M50   12.742  4:43
57  Bert van BoggetRoggel3.18.41M50   12.742  4:43
58  Leo Bracke (PR 3.15.42)Axel3.18.51M50   12.732  4:43
59  Mark Verhage (PR 2.42.54)Zaamslag3.19.13Mse   12.708  4:43
60  Steven VrijdaghsOverijse3.19.15M40   12.706  4:43
61  Pascal RijdantGeraardsbergen3.19.18M45   12.703  4:43
62  Roeland BrackeSint-Gillis-Waas3.19.19M35   12.702  4:43
63  Guy Van Driessche (PR)Graauw3.19.20M45   12.701  4:43
64  Jan Louws (PR)Middelburg3.19.21M55   12.700  4:43
65  Chris DhoogeZaffelare3.19.39M45   12.681  4:44
66  Rianne KremersGorinchem3.19.48V50   12.671  4:44
67  Fons de Rijcke (PR)Kloosterzande3.19.53M50   12.666  4:44
68  Steven NaessensWestvleteren3.20.11M35   12.647  4:45
69  Rene Traas (PR 3.05.42)Kapelle-Biezelinge3.20.48M50   12.608  4:46
70  Dirk JanssensKessel-Lo3.20.56M45   12.600  4:46
71  Karel HagemanSon en Breugel3.21.00M35   12.596  4:46
72  Sjaak NugterHarmelen3.21.11M55   12.584  4:46
73  Frank van den Branden (PR 3.18.31)Sint Jansteen3.21.13M55   12.582  4:46
74  Sjaak de VisserLeusden3.21.24M50   12.571  4:46
75  Peter Van LooGent3.21.35M40   12.559  4:47
76  Thijs VandeursenGent3.22.29Mse   12.503  4:48
77  Christiaan KlaverdijkRoosendaal3.22.44M50   12.488  4:48
78  Remco IvensStekene3.22.53M40   12.479  4:48
79  Preben MaesLichtaart3.23.52Mse   12.418  4:50
80  Danny de BaereWaasmunster3.24.06M55   12.404  4:50
81  Christoffe Vanden BusscheBrugge3.24.16M55   12.394  4:50
82  Marius Besuijen (PR 2.43.21)Sint Laurens3.24.27M55   12.383  4:51
83  Erwin van ArendonkDrunen3.24.33M35   12.377  4:51
84  Bryan Hofman (PR)Westdorpe3.24.39M45   12.371  4:51
85  Rik ProvostOostende3.25.05M50   12.345  4:52
86  John van Dijke (PR 3.14.32)Kloosterzande3.25.06M45   12.344  4:52
87  Etienne den Toom (PR 3.22.29)Terneuzen3.25.12M50   12.338  4:52
88  Rob VerhaarNieuwkoop3.25.16M50   12.334  4:52
89  Arjen van DijkMiddelburg3.25.16M40   12.334  4:52
90  Marcel Sommeijer (PR 3.24.15)Oost-Souburg3.25.23M45   12.327  4:52
91  Dominiek Van De PutteTielt3.25.30M40   12.320  4:52
92  Philip TorbeynsRotselaar3.25.31M35   12.319  4:52
93  Floris BormsGent3.25.43M35   12.307  4:53
94  Raoul De WildeZele3.26.00M55   12.290  4:53
95  Peter EveraertsRillaar3.26.05M45   12.285  4:53
96  Robert Carol (PR 3.15.57)Middelburg3.26.11M50   12.279  4:53
97  Gunther de CockSint-Gillis-Waas3.26.14M40   12.276  4:53
98  Freek RebelCapelle aan den IJssel3.26.19M40   12.271  4:53
99  Patrick van de VijverVeldhoven3.26.45M45   12.245  4:54
100  Joachim DeslooverLochristi3.26.49Mse   12.241  4:54
101  Ivo PeetersLichtaart3.27.22M55   12.209  4:55
102  Tom Erpelinck (PR)Hengstdijk3.27.24Mse   12.207  4:55
103  Wim Flipse (PR 3.16.45)Terneuzen3.27.24M45   12.207  4:55
104  Twan SchermersHardinxveld-Giessendam3.27.54Mse   12.177  4:56
105  Kees van der VlietRoosendaal3.27.56M45   12.176  4:56
106  Davy TeirlynckMoerbeke3.28.01M35   12.171  4:56
107  Robert Matthijs (PR 3.18.56)Terneuzen3.28.11M50   12.161  4:56
108  Dominique PattynIngelmunster3.28.16M45   12.156  4:56
109  Steven de keersmaekerMeise3.28.45M40   12.128  4:57
110  Herman KeunenMeeuwen3.28.46M60   12.127  4:57
111  Luc StaessensBissegem3.28.51M50   12.122  4:57
112  Petra de Knecht (PR)Terneuzen3.28.53V50   12.120  4:57
113  Joris De NeveEeklo3.29.30M45   12.084  4:58
114  Axel VehreschildBad Ditzenbach3.29.48M45   12.067  4:58
115  Dave RaesStekene3.30.00M40   12.056  4:59
116  Martine LemsonZoetermeer3.30.12V45   12.044  4:59
117  Francis HuysmanOuwegem3.30.15Mse   12.041  4:59
118  Piet Moes (PR 3.16.17)Koudekerke3.30.25M65   12.032  4:59
119  Lion Baas (PR 3.23.22)Vlissingen3.30.33M40   12.024  4:59
120  Robbie MachielsenBreda3.30.47M40   12.011  5:00
121  Tim TessensohnHoofddorp3.30.56M50   12.002  5:00
122  Marco Toussaint (PR)Wolphaartsdijk3.31.18M50   11.982  5:00
123  Bart EnemanZolder3.31.41M40   11.960  5:01
124  Thomas KeirseGent3.31.58Mse   11.944  5:01
125  Renske Verbrugge (PR)Goes3.32.32V45   11.912  5:02
126  Gert-Jan Verbrugge (PR 2.58.36)Goes3.32.33M45   11.911  5:02
127  Henk KasbergenMoordrecht3.33.00M50   11.886  5:03
128  Jean-Marie VandenheedKaster3.33.21M55   11.866  5:03
129  Danmar Dees (PR 3.27.51)Goes3.33.23M45   11.865  5:03
130  Peru EstebanPamplona3.33.38M45   11.851  5:04
131  Martijn Broekaart (PR)Graauw3.33.46Mse   11.843  5:04
132  Sonja van HeckeRoosendaal3.33.50V45   11.840  5:04
133  Marcel van Luik (PR 3.32.37)Terneuzen3.34.02M40   11.829  5:04
134  Kees van OosterhoutZoetermeer3.34.03M55   11.828  5:04
135  Bas SchopEethen3.34.24M50   11.808  5:05
136  Kenny HaestIchtegem3.34.45Mse   11.789  5:05
137  De BruijnBreda3.35.09M45   11.767  5:06
138  Mattheo Moerland (PR 3.29.09)Oosterland3.35.29Mse   11.749  5:06
139  Tim SurmontRuisbroek3.35.50M35   11.730  5:07
140  Arthur van Aartsen (PR 3.18.18)Middelburg3.36.02M40   11.719  5:07
141  Angelo Delforge (PR 3.07.16)Hulst3.36.05M40   11.716  5:07
142  Jessey KasandikromoTeteringen3.36.31M35   11.693  5:08
143  Gino Dhanis (PR 3.30.24)Sint Jansteen3.36.39M50   11.686  5:08
144  Peter DrubbelClinge3.36.43M50   11.682  5:08
145  Joost GoedePurmerland3.37.06M55   11.661  5:09
146  David Pieters (PR)Oostburg3.37.33M35   11.637  5:09
147  Astrid Verhage (PR 3.32.33)Zuiddorpe3.37.37V35   11.634  5:09
148  Gerard BeirnaertStekene3.37.53Mse   11.620  5:10
149  Jeroen LeermakersEindhoven3.37.54M45   11.619  5:10
150  Dirk WagenaerStekene3.38.00M50   11.613  5:10
151  Guy Van den BrandenBeveren3.38.20M45   11.596  5:10
152  Katrien ROGIERSRoeselare3.38.28V55   11.588  5:11
153  Stefan BoretIngelmunster3.38.40M45   11.578  5:11
154  Nico van der BaanSoest3.38.50Mse   11.569  5:11
155  Reggy Heijens (PR)Vogelwaarde3.38.55M45   11.565  5:11
156  Herman Kuijer (PR 3.09.49)Terneuzen3.38.56M55   11.564  5:11
157  Mieke RemmerieHooglede3.39.08V45   11.553  5:12
158  Huub van AmersfoortUtrecht3.39.13Mse   11.549  5:12
159  Bert VerveckenHerentals3.39.15M45   11.547  5:12
160  Jan NeirinckKasterlee3.39.15M40   11.547  5:12
161  Ludwig WillemsLichtaart3.39.15M50   11.547  5:12
162  Ann VerhaegheLauwe3.39.18V50   11.544  5:12
163  Marc JanssensAarschot3.39.23M55   11.540  5:12
164  Sjaak LugtenburgAlblasserdam3.39.25M45   11.538  5:12
165  Steve WittevrongelBrugge3.39.29M45   11.535  5:12
166  Pieter NoéMoerbeke3.39.47Mse   11.519  5:13
167  Ray Cornips (PR 3.35.31)Zuidzande3.39.58M50   11.509  5:13
168  Gerrit den BroederRijswijk3.40.00M40   11.508  5:13
169  Pieter HuygheHaasrode3.40.26M45   11.485  5:13
170  Eddy DewildeIeper3.40.37M55   11.476  5:14
171  Nicole SpruitVeldhoven3.40.38V45   11.475  5:14
172  Wim SchelfhoutSint-Pauwels3.40.58M40   11.457  5:14
173  Arno van Mullem (PR 3.39.18)Nieuw-Namen3.40.58M55   11.457  5:14
174  Etienne Kouijzer (PR 3.39.40)Hulst3.41.04M50   11.452  5:14
175  Robert Lafertin (debuut)Terneuzen3.41.07M35   11.450  5:14
176  Edwin ThijsClinge3.41.10M45   11.447  5:14
177  Michael VerstraetenMoerbeke3.41.30M35   11.430  5:15
178  Alex VancauwenberghKumtich3.41.32M50   11.428  5:15
179  Victor HerckenrathNistelrode3.42.22M50   11.385  5:16
180  Tom ClaeysZomergem3.42.42M35   11.368  5:17
181  Ad van CampenLage Mierde3.42.42M50   11.368  5:17
182  Jack PeetersTielen3.42.53M60   11.359  5:17
183  Stefaan CordyGentbrugge3.43.01M40   11.352  5:17
184  Reinier van WouwSerooskerke3.43.06M55   11.348  5:17
185  Örjan KlaessonMölndal3.43.08M40   11.346  5:17
186  Patrick de SutterStekene3.43.15M55   11.340  5:17
187  Koen De VliegherMoerbeke3.43.15Mse   11.340  5:17
188  Frederik De BruyckereWatervliet3.43.16M40   11.339  5:17
189  Inge RaeymaekersGierle3.43.23V45   11.333  5:18
190  Wies Koekkoek (PR)Hulst3.43.25M55   11.332  5:18
191  Selena TemmermanStekene3.43.37V40   11.322  5:18
192  Boudewijn Jansen (PR)Hulst3.43.47M45   11.313  5:18
193  Hedwig Van BeverenMoerbeke3.44.05M50   11.298  5:19
194  Marco Bakker (PR 3.33.03)Axel3.44.09M45   11.295  5:19
195  Frans Daalman (PR 3.32.26)Breskens3.44.15M60   11.290  5:19
196  Manuel BlommaertClinge3.45.07Mse   11.246  5:20
197  Erwin Nachtegael (PR)Heikant3.46.08M50   11.196  5:22
198  Rien BastiaansenRucphen3.46.30M60   11.177  5:22
199  Danny VandenbosscheKnokke-Heist3.46.35M50   11.173  5:22
200  Hans VanherckBunsbeek3.46.38M35   11.171  5:22
201  Wilco Franken (PR 3.40.34)Kapellebrug3.46.41M45   11.168  5:22
202  Jasper de VriesKinderdijk3.46.44Mse   11.166  5:22
203  Alex VervoortTessenderlo3.47.11M50   11.144  5:23
204  Martine GomméTessenderlo3.47.11V45   11.144  5:23
205  Yves HoubenZemst3.47.25M55   11.132  5:23
206  Jeroen StoopSommelsdijk3.47.26M45   11.132  5:23
207  Carl ConinxWestmalle3.47.26Mse   11.132  5:23
208  Pieter van der LuitSneek3.47.29M45   11.129  5:23
209  Louis PeetersBeerse3.47.30M50   11.128  5:23
210  Joris GeerardsZeist3.47.48M35   11.114  5:24
211  Gilles Faas (PR)Terneuzen3.48.02M40   11.102  5:24
212  Tom du Puy (debuut)IJzendijke3.48.14Mse   11.093  5:25
213  Andre Verdurmen (PR)Kloosterzande3.48.27M45   11.082  5:25
214  Ellen Hamelink (PR)Terneuzen3.48.27V40   11.082  5:25
215  Tom van de Voorde (PR 3.14.20)Hulst3.48.28M45   11.081  5:25
216  Corina Grim (PR)Lewedorp3.48.48V50   11.065  5:25
217  Tom CasteelsMechelen3.49.07M35   11.050  5:26
218  Omar Roels (PR 3.45.38)Hulst3.49.15M45   11.043  5:26
219  Raymond Woltherss-Gravenhage3.49.19M40   11.040  5:26
220  Annet van de Kreke (PR)Oost-Souburg3.49.29V45   11.032  5:26
221  Bart Verhaeghe (PR 3.36.53)Kapelle-Biezelinge3.50.01M35   11.007  5:27
222  Gil CeulemansMortsel3.50.06Mse   11.003  5:27
223  Roel BockstalHoeilaart3.50.24Mse   10.988  5:28
224  John Compiet (debuut)Hulst3.50.38M45   10.977  5:28
225  Frank SchoofDestelbergen3.50.50M45   10.968  5:28
226  Abel TroostAxel3.50.58Mse   10.961  5:28
227  Joerie de MunckBelsele3.51.03Mse   10.957  5:29
228  Dirk Van PuymbroeckRupelmonde3.51.03M55   10.957  5:29
229  Frank Faes (PR)Sluis3.51.08M45   10.953  5:29
230  Mat SkrabanjaHeythuysen3.51.19M50   10.945  5:29
231  Harold de Maat (PR)Terneuzen3.51.31M45   10.935  5:29
232  Jeannette van VeghelBerghem3.51.34V45   10.933  5:29
233  Peter ForéSijsele3.51.59M35   10.913  5:30
234  Jan BilterijstEnschede3.52.22M60   10.895  5:30
235  Jonathan SmetTemse3.52.22Mse   10.895  5:30
236  Jan MertensMol3.52.23M40   10.894  5:30
237  Adrie van Dalen (PR 3.25.19)Lewedorp3.52.39M50   10.882  5:31
238  Hans Corbijn (PR 3.14.59)Oostkapelle3.52.40M55   10.881  5:31
239  Wim BaertOedelem3.52.40M45   10.881  5:31
240  Chris De PauwWaasmunster3.52.47M50   10.876  5:31
241  Jacques de GrootBergen op Zoom3.52.54M50   10.870  5:31
242  Didier WillemijnsKruishoutem3.52.57M35   10.868  5:31
243  Arnold HaakmanHoogezand3.52.59M45   10.866  5:31
244  Angelo de Bruijn (PR)Hulst3.52.59M45   10.866  5:31
245  Dirk KumsOverpelt3.53.16M55   10.853  5:32
246  Ronny SmetSinaai3.53.19M55   10.851  5:32
247  Marco Baart (PR)Lamswaarde3.53.22M40   10.849  5:32
248  Nic VerlindeRoeselare3.53.30M35   10.842  5:32
249  Frans Verwilligen (PR 3.25.03)Hulst3.53.36M60   10.838  5:32
250  Sofie DaineffeVilvoorde3.53.44V35   10.832  5:32
251  Marianne van der MeulenAmersfoort3.53.45V40   10.831  5:32
252  Thierry SimoensOuwegem3.53.49M40   10.828  5:32
253  Cindy den Hollander (PR)Oost-Souburg3.53.51V40   10.826  5:33
254  Huibert LucasAlblasserdam3.54.10M35   10.812  5:33
255  Casper ZoetekouwVeldhoven3.54.15M50   10.808  5:33
256  Jef ClaessenTielen3.54.19M55   10.805  5:33
257  Coen Kaijser (PR)Terneuzen3.54.24Mse   10.801  5:33
258  Ronny Van Acker (PR 2.50.28)Nieuw-Namen3.54.27M60   10.798  5:33
259  Hans van DijkSchalkwijk3.54.31M45   10.795  5:33
260  Wendy VerscheldenRonse3.54.32V35   10.795  5:33
261  Rolf Luteijn (PR 3.50.16)Heikant3.54.51M45   10.780  5:34
262  Wim de Feijter (PR 3.41.38)Terneuzen3.55.04M45   10.770  5:34
263  George Taal (PR 3.26.04)Oostkapelle3.55.08M65   10.767  5:34
264  Aldo MaccoLauwe3.55.10M40   10.766  5:34
265  Daniel ElstKlein Zundert3.55.13M40   10.763  5:34
266  Eric ClausGent3.55.17M55   10.760  5:35
267  Philip Braem (PR 3.31.59)Vogelwaarde3.55.55M50   10.731  5:35
268  Paul Bosman (PR 3.19.32)Koewacht3.55.55M40   10.731  5:35
269  Lieve AnnerelTienen3.56.23V50   10.710  5:36
270  Theo KleijwegCapelle aan den IJssel3.56.26M65   10.708  5:36
271  Els JacobsHaasrode3.56.29V40   10.706  5:36
272  Thymen van VoorstRavenstein3.56.30Mse   10.705  5:36
273  Jolanda Bilderbeek (PR)Kloetinge3.56.32V40   10.703  5:36
274  Boudewijn KaijserRome3.57.01M50   10.682  5:37
275  Christ De BaeckeRoeselare3.57.11M50   10.674  5:37
276  Theo SchermersGiessenburg3.57.16M55   10.670  5:37
277  Veerle AntonissenJodoigne3.57.26V40   10.663  5:38
278  Sabrina VinquierLauwe3.57.29V45   10.661  5:38
279  Johan van den BoogaartNumansdorp3.57.30M40   10.660  5:38
280  Felix van GinkelGroningen3.57.33M40   10.658  5:38
281  Renate Van Huffel (PR 3.48.04)Sint Jansteen3.57.42V35   10.651  5:38
282  Rene Van Der ZonNieuwkoop3.57.43M55   10.650  5:38
283  Peter Erpelinck (PR 3.48.40)Hulst3.57.48M65   10.646  5:38
284  Ann BogaertGent3.58.03V40   10.635  5:38
285  Stefan BuitenwegHouten3.58.11M45   10.629  5:39
286  Margreet Pels-Gravenhage3.58.52Vse   10.599  5:40
287  Iris Vermeulen (PR)Hulst3.59.03V40   10.591  5:40
288  Leo OosseZeist3.59.07M35   10.588  5:40
289  Natasja Booij (PR)Walsoorden3.59.53V45   10.554  5:41
290  Arjen van de WeteringGouda3.59.53M40   10.554  5:41
291  Francis LietaertBellegem3.59.55M55   10.552  5:41
292  Raúl Cortés VidalZaragoza4.00.04M50   10.546  5:41
293  Jelle van den BroekeMaasbree4.00.09Mse   10.542  5:41
294  Elisabeth DehandschutterSint-Niklaas4.00.47V45   10.514  5:42
295  Imo Jongepier (PR)Nieuw- en Sint Joosland4.01.01M65   10.504  5:43
296  Altjo WeessiesHoogezand4.01.17M55   10.493  5:43
297  Frank de PotterHulst4.01.35M50   10.480  5:44
298  Nico SchefferVlaardingen4.01.38M45   10.477  5:44
299  Niek Spiljard (debuut)Middelburg4.01.47M55   10.471  5:44
300  Marc-Jan Moerland (PR)Goes4.02.08Mse   10.456  5:44
301  Leon Verlinde (PR)Terneuzen4.02.12M40   10.453  5:44
302  Peter van den Berg (PR 3.52.56)Hulst4.02.15M50   10.451  5:44
303  Nicolas ClaeysBassevelde4.02.17Mse   10.449  5:45
304  Gerhard VermeulenBreda4.02.50M55   10.426  5:45
305  Julie Serrarens (PR)Lamswaarde4.03.24V45   10.401  5:46
306  Ton van den BroekeMaasbree4.03.38M55   10.391  5:46
307  Koen Koutstaal (PR 3.46.30)Hulst4.03.44M45   10.387  5:47
308  Stan BrooijmansTerhole4.03.45M60   10.386  5:47
309  Marian van Damme (PR)Clinge4.03.46V50   10.386  5:47
310  Frans Kolijn (PR 3.17.48)Oost-Souburg4.03.51M45   10.382  5:47
311  Pieter van den HurkVeghel4.03.54M50   10.380  5:47
312  Corné Boeije (PR 3.55.52)Axel4.03.57M50   10.378  5:47
313  Hans OomenTilburg4.04.11M40   10.368  5:47
314  Marc SmitWinterswijk4.04.14M45   10.366  5:47
315  Tony GouwyAssenede4.04.16M55   10.364  5:47
316  Peter VosZutendaal4.04.19M40   10.362  5:47
317  Leendert van de Ven (PR 3.18.23)Zoutelande4.04.22M50   10.360  5:47
318  Marco Dingemanse (PR)Zoutelande4.04.22M45   10.360  5:47
319  Mario Van AsscheGent4.04.33M40   10.352  5:48
320  Wim van der Klooster (PR)Hulst4.04.42Mse   10.346  5:48
321  Johnny Dooms (PR 3.41.37)Terneuzen4.04.43M60   10.345  5:48
322  Eddy RammelooEmmeloord4.04.49M45   10.341  5:48
323  Kelly BiesemansDenderleeuw4.04.49Vse   10.341  5:48
324  Eric Dieleman (PR)Terneuzen4.04.57M40   10.336  5:48
325  Ronald van Hercules (PR 3.51.40)Serooskerke4.05.00M60   10.333  5:48
326  Berthold PonsteenAlmelo4.05.18M45   10.321  5:49
327  Geert BuyseHeule4.05.30M50   10.312  5:49
328  Inge de Booij (PR)Graauw4.05.44Vse   10.303  5:49
329  Ward KerckaertSint Kruis4.05.45M35   10.302  5:49
330  Rob Van BaelenBrasschaat4.05.47M45   10.301  5:49
331  Kurt MasselisBissegem4.05.58M45   10.293  5:50
332  De Vleeschauwer KrisStekene4.06.46M45   10.259  5:51
333  Jan Molendijk (PR)Krabbendijke4.07.18Mse   10.237  5:52
334  Christel MuisRotterdam4.07.24V35   10.233  5:52
335  René DuchateauBinkom4.07.28M45   10.230  5:52
336  Franky VandenbergheRumbeke4.07.30M50   10.229  5:52
337  Marc corijn (PR 4.03.34)Kapellebrug4.07.33M45   10.227  5:52
338  Pierre HooimeijerHendrik Ido Ambacht4.07.49M55   10.216  5:52
339  Tony Van den Neucker (PR 3.26.58)IJzendijke4.07.50Mse   10.215  5:52
340  Tom HaerensSint Kruis4.07.59M35   10.209  5:53
341  Marjan DhollanderSint-Gillis-Waas4.08.16V35   10.198  5:53
342  Marco Wauters (PR)Vogelwaarde4.08.54M45   10.172  5:54
343  Suus Duerink (PR)Terneuzen4.09.05V55   10.164  5:54
344  Pieter-Jan de BaarWolphaartsdijk,4.09.21M40   10.153  5:55
345  Martin van Ieperen (PR 4.07.38)Kapelle-Biezelinge4.09.36Mse   10.143  5:55
346  Francois BakkerWoerden4.09.37M50   10.142  5:55
347  Alain WerkersMeerdonk4.09.54M40   10.131  5:55
348  Jos Janse (PR 3.31.13)Middelburg4.09.58M45   10.128  5:55
349  Gerben Soethaert (PR 4.00.30)Terneuzen4.09.58M35   10.128  5:55
350  Nico vandenbergheAntwerpen4.10.06M35   10.123  5:56
351  Danny Dijke (PR)Oost-Souburg4.10.07Mse   10.122  5:56
352  Robert van der Peijl (PR 3.50.01)Terneuzen4.10.42M50   10.099  5:56
353  Paul CelisNijlen4.10.59M60   10.087  5:57
354  Marian van Dijk (PR 3.32.59)Middelburg4.11.04V45   10.084  5:57
355  Lorenzo MarianiRome4.11.11M65   10.079  5:57
356  Garard BuitenwegIjsselstein4.11.28M60   10.068  5:58
357  Joop Albronda (PR)Middelburg4.11.40M45   10.060  5:58
358  Peter Claes (PR 3.57.21)Sluiskil4.11.47M45   10.055  5:58
359  Jacqueline van de Voorde (PR)Hulst4.12.00V55   10.046  5:58
360  Nicole Serrarens (PR)Sint Jansteen4.12.00V45   10.046  5:58
361  Bennie Heijmans (PR)Hulst4.12.04M50   10.044  5:58
362  Jan Kaljouw (PR)Oostkapelle4.12.06M50   10.042  5:58
363  Pascal ElegeertHulst4.12.34M50   10.024  5:59
364  Stephen TewsLeidschendam4.12.52M55   10.012  6:00
365  Bert WautersOosteeklo4.12.56M40   10.009  6:00
366  Dirk FransenZuiddorpe4.13.05M50   10.003  6:00
367  Joris van MeirvenneErtvelde4.13.12M50   9.999  6:00
368  Dimmy Ivens (PR)Schoondijke4.13.12Mse   9.999  6:00
369  Marijke TaragolaGent4.13.13V40   9.998  6:00
370  Yvan VerduynZedelgem4.13.24M40   9.991  6:00
371  Jacco Lucasse (PR)Zaamslag4.13.25M40   9.990  6:00
372  Christophe BeetensRonse4.13.37M40   9.982  6:01
373  Francis van den Branden (PR)Koewacht4.13.45V40   9.977  6:01
374  Peter Meijaard (PR 4.09.38)Kloetinge4.14.14M50   9.958  6:02
375  Silke CroesNijmegen4.14.21V50   9.954  6:02
376  Chris AdemaUithoorn4.14.40M45   9.941  6:02
377  Conrad de Ridder (PR 4.02.10)Vlissingen4.15.09M45   9.922  6:03
378  Jako SterrenburgAlblasserdam4.15.30M45   9.909  6:03
379  Patrick Pielaat (PR 3.47.14)Terneuzen4.16.03M45   9.888  6:04
380  Dennis van der linden (PR)Vlissingen4.17.05Mse   9.848  6:06
381  Theo Roels (PR 3.44.48)Kloosterzande4.17.10M55   9.845  6:06
382  Pieter Wielhouwer (PR 4.15.34)Wilhelminadorp4.17.18M45   9.839  6:06
383  Nevzat Altikulac (PR 4.07.28)Middelburg4.17.21M50   9.838  6:06
384  Gert Jan MarinisseOost-Souburg4.17.22M50   9.837  6:06
385  Jeroen van HoofTilburg4.17.29M45   9.832  6:06
386  Jo Junior van RemorteleWaspik4.17.49Mse   9.820  6:07
387  Maartje TimmersMiddelburg4.17.59Vse   9.813  6:07
388  Marcel de Cock (PR)Vogelwaarde4.18.08M50   9.808  6:07
389  Richard van der KrogtHaarlem4.18.31M40   9.793  6:08
390  Paul de SchryverSint-Niklaas4.18.46M60   9.784  6:08
391  Gerlinde Van den HouteWolvertem4.19.03V55   9.773  6:08
392  Kurt VerberckmoesMelsele4.19.04M45   9.772  6:08
393  Nicole FroelingOosterhout4.19.48Vse   9.745  6:09
394  Kees van Belzen (PR 4.08.20)Ritthem4.19.51M60   9.743  6:09
395  Flip BaarsHeeze4.19.57M60   9.739  6:10
396  Rianne SmitsBerghem4.20.25V55   9.722  6:10
397  Sylvie CornelissenGlabbeek4.20.27V45   9.720  6:10
398  Bert FonteynOpwijk4.20.33M35   9.717  6:10
399  Ann BillietWingene4.20.53V45   9.704  6:11
400  Filip MonbailleuWingene4.20.54M45   9.704  6:11
401  Michael van MolZuiddorpe4.21.07Mse   9.696  6:11
402  Nadia Bleyenberg (PR 4.12.10)Nieuw-Namen4.21.23Vse   9.686  6:12
403  Mark Weijer (PR)Kapelle-Biezelinge4.21.29M40   9.682  6:12
404  Michael de BlockClinge4.21.34M35   9.679  6:12
405  Stephan Rosielle (PR 4.01.27)Axel4.21.41M45   9.675  6:12
406  Rob Joosse (PR)Vrouwenpolder4.21.55M35   9.666  6:12
407  Werner VancauwenbergheArc-Wattripont4.22.00M45   9.663  6:13
408  Danny SturmSint Jansteen4.22.01Mse   9.662  6:13
409  Heidi DeclercqKuurne4.22.04V40   9.661  6:13
410  Marion Goossen (PR 4.12.22)Terneuzen4.22.11V40   9.656  6:13
411  Marnix BuyssensLokeren4.22.21M50   9.650  6:13
412  Paul d'HaensHulst4.22.22M50   9.649  6:13
413  Mart-Jan Delzenne (PR)Krabbendijke4.22.25M40   9.648  6:13
414  Ann MaesStekene4.23.02V40   9.625  6:14
415  Paul VerstraetenNuenen4.23.14M60   9.618  6:14
416  Jochem de Dijcker (PR 4.17.54)Axel4.23.37M35   9.604  6:15
417  Rudi MahieuMortsel4.23.47M60   9.598  6:15
418  Martin BuitendijkAlblasserdam4.23.51M50   9.595  6:15
419  Saskia Smolenaers (PR)Terhole4.24.28V40   9.573  6:16
420  Arnold Westerbeke (PR)Vlissingen4.24.31Mse   9.571  6:16
421  Herman van de Glind (PR)Kloetinge4.24.49M40   9.560  6:17
422  Willem van der HeydenKieldrecht4.25.31M65   9.535  6:18
423  Kees Kloosterman (PR)Wolphaartsdijk4.26.21M50   9.505  6:19
424  Klaas ClaessenTielen4.26.32Mse   9.499  6:19
425  Sijbrand de JongAlblasserdam4.26.33M45   9.498  6:19
426  Anneleen MalfroidLeuven4.26.55Vse   9.485  6:20
427  Priscilla van Troost (PR)Hulst4.26.57V40   9.484  6:20
428  Philippe Vander DoncktMarcq4.27.04M60   9.480  6:20
429  Hans den Boer (PR)Nieuwdorp4.27.28M55   9.465  6:20
430  Claudia RooimansBrielle4.27.40V45   9.458  6:21
431  Marleen van den EngelBrielle4.27.40V45   9.458  6:21
432  Ko van der MaasKrimpen aan den IJssel4.28.16M45   9.437  6:21
433  René de Visser (PR 3.33.43)Nieuw- en Sint Joosland4.28.41M35   9.423  6:22
434  Sonja VerstraetenVeldhoven4.28.43V45   9.421  6:22
435  Jurgen segersVeldhoven4.28.44M45   9.421  6:22
436  Catherine De MeyerWaasmunster4.28.45V45   9.420  6:22
437  Dorien van der HelmSint-Niklaas4.28.45V45   9.420  6:22
438  Bart DeneirLauwe4.28.54M40   9.415  6:22
439  Herman de SobrieVorselaar4.29.31M65   9.393  6:23
440  Marleen de RechterKloosterzande4.29.33V45   9.392  6:23
441  Nathan VerleyeLombardsijde4.30.21M45   9.365  6:24
442  Johan BundervoetSleidinge4.30.44M65   9.351  6:25
443  Tommy Valckx (debuut)Hulst4.30.51Mse   9.347  6:25
444  Wim van BrummenAlmere4.30.54M65   9.346  6:25
445  Greta IngelsWatervliet4.31.19V55   9.331  6:26
446  Sjaak Vroonland (PR 3.46.23)Lamswaarde4.31.42M55   9.318  6:26
447  Luc Van de WoestyneMariakerke4.31.55M55   9.311  6:27
448  Dieter ForéMaldegem4.32.07M35   9.304  6:27
449  Floor GroeneveldZwijndrecht4.32.35M50   9.288  6:28
450  Frank BerkersRotterdam4.32.55M40   9.276  6:28
451  Herman van Hoeve (PR 4.05.59)Vlissingen4.33.31M60   9.256  6:29
452  Stephan Schouten (PR 4.17.54)Vlissingen4.33.55Mse   9.243  6:30
453  Conny RikkenVeldhoven4.33.57V35   9.241  6:30
454  John VerhoevenWoudrichem4.34.08M45   9.235  6:30
455  Marc Van de WoestyneLovendegem4.34.53M55   9.210  6:31
456  Maxime DujardinBreda4.35.47Vse   9.180  6:32
457  Wendy van der Heide (PR)Vlissingen4.36.14V35   9.165  6:33
458  Jan Buitenhuiss-Gravenhage4.36.15Mse   9.165  6:33
459  Nicolien van Bezu (PR)Biervliet4.36.16V45   9.164  6:33
460  Dennie LockefeerNieuw-Namen4.36.28M40   9.157  6:33
461  Monica Twisk (PR)Terneuzen4.36.50V55   9.145  6:34
462  Kris Van der LooNieuwkerken-Waas4.36.57M35   9.141  6:34
463  Jos van Stee (PR 3.58.32)s-Gravenpolder4.37.10M45   9.134  6:34
464  Marinda BooneGraauw4.37.12V40   9.133  6:34
465  Bram van Hoeve (PR 4.06.40)Terneuzen4.37.42M60   9.117  6:35
466  Evie BogaertAalter4.38.54V35   9.077  6:37
467  Peter ZiekmanSpijkenisse4.39.16M40   9.066  6:37
468  Jan van KatwijkRhoon4.39.27M60   9.060  6:37
469  Harry DurinckKalken4.39.30M50   9.058  6:37
470  Patrick Pieters (PR 4.12.44)Terneuzen4.39.34M45   9.056  6:38
471  Frouwkje HerderRavenswoud4.39.52V55   9.046  6:38
472  Samuel DepestelAssebroek4.40.02M35   9.041  6:38
473  Coosje van Eekelen (debuut)Hulst4.40.07V50   9.038  6:38
474  Cristel de KeselClinge4.40.13V45   9.035  6:38
475  Sander TazelaarBreda4.41.10Mse   9.004  6:40
476  Nico Van de KeereKaprijke4.41.47M40   8.985  6:41
477  Jan de ZwarteTerneuzen4.42.05M50   8.975  6:41
478  Ivo De BlockStekene4.42.06M45   8.974  6:41
479  Nelly Plasschaert (PR)Hulst4.42.09V55   8.973  6:41
480  Daniëlla de DeckereHulst,4.42.17V45   8.969  6:41
481  Dirk AdriaenssensSint-Niklaas4.42.22M60   8.966  6:42
482  Dick de BoerHuizen4.42.49M60   8.952  6:42
483  Herman Abbink (PR 3.43.02)Goes4.43.11M55   8.940  6:43
484  Johan de JonghOud-Alblas4.43.22M35   8.934  6:43
485  Monik van LoockVorselaar4.43.25V55   8.933  6:43
486  Michel Cambeen (debuut)Vogelwaarde4.43.52M35   8.919  6:44
487  Charlotte De BaereMaldegem4.44.21V40   8.903  6:44
488  Bert Van MierloBeerse4.44.40M40   8.894  6:45
489  Kevin LemsAlblasserdam4.47.13M35   8.815  6:48
490  Philip GoossensOostende4.47.42M55   8.800  6:49
491  Margo Hermans (PR 4.44.08)Ossenisse4.48.09V45   8.786  6:50
492  Cyrielle FaureLa Frette sur Seine4.48.48V35   8.766  6:51
493  Anniek de Rijck (debuut)Sint Jansteen4.49.12V45   8.754  6:51
494  Goedele PeetersBierbeek4.49.30V50   8.745  6:52
495  Marijke van BokhorstHilversum4.50.22V55   8.719  6:53
496  Corinne Hannewijk (PR)Vlissingen4.51.05V50   8.698  6:54
497  Mara PeschkeBerlin4.52.42Vse   8.649  6:56
498  Neel van MourikRavenswoud4.53.13V55   8.634  6:57
499  Patricia BraeckmanWaregem4.54.30V50   8.597  6:59
500  Hans BuisMidwoud4.54.56M65   8.584  6:59
501  Bob BlaauwOverijse4.55.06M45   8.579  7:00
502  Ilonka VandeperreKoningshooikt4.55.12V50   8.576  7:00
503  Frank vande WieleWaregem4.59.01M50   8.467  7:05
504  Kristof Van PouckeMoerbeke4.59.10M35   8.463  7:05
505  Hans de VriesHaarlem5.00.38M45   8.421  7:07
506  Oswald de BleijserHulst5.00.38M50   8.421  7:07
507  Linda Van GoolSint-Kruis-Winkel5.01.18V45   8.403  7:08
508  Arthur Stijns (PR)Oudelande5.07.37M65   8.230  7:17
509  Jakobus Meulenberg (PR 4.25.14)Oudelande5.07.37M45   8.230  7:17
510  Angela PeschkeBad Dürkheim5.09.32V55   8.179  7:20
511  Ad Roovers (PR 4.52.30)Hulst5.12.40M55   8.097  7:25
512  Frida BilterijstEnschede5.15.00V60   8.037  7:28
513  Tom BeerensLede5.15.03M35   8.036  7:28
Mannen: 419 (81.68%) => M35=48 - M40=63 - M45=89 - M50=79 - M55=44 - M60=24 - M65=12 - Mse=60
Vrouwen: 94 (18.32%) => V35=11 - V40=19 - V45=29 - V50=12 - V55=13 - V60=1 - Vse=9

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Erwin Harmes2:32:25Huub van Noorden2:38:00David Bouman2:40:31Monica Sanderse3:14:09406
2017Michel Verhaeghe2:30:51Michael de Cooman2:39:15Jorim Scheele2:40:58Anjolie Engels3:00:47513
2016Erwin Harmes2:32:17Wouter Decock2:37:36Michel Verhaeghe2:38:16Elsemieke de Vos3:06:37489
2015Erwin Harmes2:31:53Huub van Noorden2:44:23Joachim De Naeyer2:46:37Ines van Rinsum3:24:39524
2014Sébastièn Schletterer2:25:14Erwin Harmes2:30:35Huub van Noorden2:31:20Ilonka van den Hengel3:04:35539
2013Sebastien Schletterer2:35:27Henk Smalbrugge2:39:01Huub van Noorden2:39:20Ingrid IJsebaert3:19:27432
2012Sjaak Luteijn2:48:09Patrick Hembrecht2:50:33Bart Bleyaert2:50:38Elisa Rijk3:22:29378
2011Remy Vasseur2:37:49Stijn Vandevelde2:38:19Ralf Preibisch2:40:33Saskia Goole3:26:47361
2010Sebastien Schletterer2:27:40Remy Vasseur2:39:44Alwin Vermeulen2:41:05Leonie Ton3:16:58310
2009Alwin Vermeulen2:44:21Bart Bleyaert2:46:41Wim van Sparrentak2:46:45Karin Bakker3:17:30355


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.731 seconden nodig om deze lijst met 513 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
21-04-2018 10e Marathon Zeeuws-VlaanderenHulstMarathon Zeeuws-Vlaanderen0
16-04-2016 8e Marathon Zeeuws-VlaanderenTerneuzenMarathon Zeeuws-Vlaanderen1856
18-04-2015 7e Marathon Zeeuws-VlaanderenHulstMarathon Zeeuws-Vlaanderen2961
19-04-2014 6e Marathon Zeeuws-VlaanderenHulstMarathon Zeeuws-Vlaanderen3816
20-04-2013 5e Marathon Zeeuws-VlaanderenHulstMarathon Zeeuws-Vlaanderen7392
12-05-2012 4e Marathon Zeeuws-VlaanderenTerneuzenMarathon Zeeuws-Vlaanderen3804
16-04-2011 3e Marathon Zeeuws-VlaanderenTerneuzenMarathon Zeeuws-Vlaanderen6198
17-04-2010 2e Marathon Zeeuws-VlaanderenTerneuzenMarathon Zeeuws-Vlaanderen4464
16-05-2009 1e Marathon Zeeuws-VlaanderenTerneuzenMarathon Zeeuws-Vlaanderen3607

 
Laatste reactie:
Danny Meeus: Verwarring Over Wedstrijden..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
18-08: Memorial Jos Verstockt Lier (2)
5000 m Job de Feijter (PR)15.23.36  Mse
800 m Paavo de Leng (PR 2.03.76)2.04.95  JoB
17-08: 4e Goes on Track (45)
15-08: We All Love Running Zomergem (4)
30 km Leonie Ton (PR)2.07.25  V40
30 km Hans Minnaard (PR)3.00.18  M55
20 km John Guequierre (PR 1.11.47)1.46.17  M65
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)42.29  M35
08-08: Internationale meeting Sint-Niklaas (3)
04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (2)
03-08: Track Meeting Utrecht (7)
28-07: Memorial Rasschaert Ninove (2)
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
07-07: Chaamloop (2)
07-07: Arena Games Hilversum (3)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
23-06: Marathon Rond Sneek en Meer (6)
Atletiek Zeeland © 2018