zaterdag 21 september 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
06-09: MRT training in de praktijk
04-09: Nieuwe hardloopwedstrijd….. 1e Wemeldingeloop
21-08: Hardlopen met bewuste wandelpauzes
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
01-08: Train eens mee met de M.R.T.
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
zo 22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam
zo 22-09: 3e Kraaieloop Lewedorp
za 28-09: Ten Miles Philippine
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande
zo 06-10: 34e Singelloop Breda
zo 13-10: 36e Marathon Eindhoven
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg
zo 20-10: 44e Amsterdam Marathon
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
za 14-09: 6e d'Ossekoppenloop Ossenisse (103)
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder (516)
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde (52)
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (138)
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen (77)
zo 25-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen (489)
zo 18-08: 3e Saeftinghe Run Paal (129)
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

9e Marathon Zeeuws-Vlaanderen

Terneuzen, zaterdag 15 april 2017 - Organisatie: Marathon Zeeuws-Vlaanderen
Marathon >>> Zeeuws record staat met 2.12.22 vanaf 08-04-1989 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Michel VerhaegheWambrechies2.30.51minM40   16.783  3:354.66819
2  Michael de CoomanGent2.39.15minM35   15.898  3:464.42698
3  Jorim Scheele (PR 2.36.20) Atletiek Maastricht2.40.58minMse   15.728  3:494.37674
4  Tim Pleijte (PR 2.36.12) Vlissingen2.42.25minMse   15.588  3:514.33655
5  Marcel Suurmond (PR)Vlissingen2.42.25minM40   15.588  3:514.33655
6  Remy Vasseur (PR 2.37.21) Vlissingen2.46.49minM35   15.177  3:574.22597
7  Jan VijvermanErpe-Mere2.48.20minM35   15.040  3:594.18578
8  Mathias BecquaertAalst2.48.21minMse   15.038  3:594.18577
9  Laurent van Nieuwenhuijze (PR)Krabbendijke2.48.37minMse   15.015  4:004.17574
10  Xavier LisabethSint-Amandsberg2.50.39minM40   14.836  4:034.12549
11  Edwin de NeijsTilburg2.51.25minM40   14.769  4:044.10539
12  Wouter van Caspel (PR)Oost-Souburg2.53.07minMse   14.624  4:064.06519
13  Erwin van den Broeke (PR 2.48.25) Axel2.53.23minM35   14.602  4:074.06516
14  Danny BautersTernat2.53.41minM50   14.577  4:074.05512
15  Marco Geldof (PR 2.47.25) Middelburg2.53.54minM50   14.558  4:074.04510
16  Mike VerbekeSint-Laureins2.54.15minMse   14.529  4:084.04505
17  Marc GunterRoosendaal2.55.37minM50   14.416  4:104.00489
18  Edwin de Jaeger (PR 2.53.30) Zuiddorpe2.56.21minM45   14.356  4:113.99481
19  Dieter BuggenhoudtWambeek2.56.42minM40   14.328  4:113.98477
20  Samuel Pernet CoudrierChartres2.57.33minMse   14.259  4:123.96467
21  Lars BaeyensWechelderzande2.57.54minMse   14.231  4:133.95463
22  Paul MertensNijlen2.59.43minM50   14.087  4:163.91443
23  Anjolie Engels (PR)Middelburg3.00.47minV40   14.004  4:173.89482
24  Lieven PletsGent3.01.58minM50   13.913  4:193.86419
25  Micha Janse (PR 2.59.53) Zoutelande3.02.32minM40   13.870  4:203.85412
26  Benny Thuy (PR 2.55.00) Sint Jansteen3.03.00minM45   13.834  4:203.84408
27  Christof GeudensGeel3.03.54minM40   13.767  4:223.82398
28  Luc DaelmanEksaarde3.06.01minM50   13.610  4:253.78376
29  Melvin RorijsBarendrecht3.07.14minM50   13.522  4:263.76364
30  Arik BurghoutMeeuwen3.07.17minMse   13.518  4:263.76363
31  Frederiek Van LandschootMaldegem3.07.29minM35   13.504  4:273.75361
32  Alexander WullemsHulst3.07.38minMse   13.493  4:273.75360
33  René van der LindeZeist3.07.48minM40   13.481  4:273.74358
34  Bart DubinKapelle op den bos3.07.49minMse   13.480  4:273.74358
35  Jurgen LootensHulst3.08.21minM40   13.441  4:283.73353
36  Bert VerbekeSint-Laureins3.08.38minMse   13.421  4:283.73350
37  Sander van Doorn (PR 2.56.14) Terneuzen3.08.54minMse   13.402  4:293.72347
38  Sofie ClausSinaai3.10.29minV35   13.291  4:313.69371
39  Stefan TemmermanStekene3.12.46minM35   13.133  4:343.65311
40  Geert van HouteBreda3.13.27minMse   13.087  4:353.64304
41  Erik Goossen (PR 2.39.56) Terneuzen3.14.07minM45   13.042  4:363.62298
42  Geert Waelput (PR 3.08.49) Koewacht3.14.10minM40   13.039  4:363.62298
43  Peter Van de WalleLembeke3.14.23minM45   13.024  4:363.62296
44  Martin VerstichelLauwe3.15.53minM50   12.925  4:393.59283
45  Johan RoozemondGenderen3.16.53minM50   12.859  4:403.57274
46  Ivo DerksMalden3.16.55minM35   12.857  4:403.57274
47  Kristof VereeckeWachtebeke3.17.42minM35   12.806  4:413.56267
48  Jordy Leenknecht (PR 3.13.37) Hulst3.17.42minM35   12.806  4:413.56267
49  Peter LeermakersEindhoven3.17.53minM50   12.794  4:413.55265
50  Wim van Dijke (PR 3.01.13) Vlissingen3.18.00minM50   12.786  4:423.55264
51  Jack GelensRoosendaal3.18.19minM60   12.766  4:423.55262
52  Robert Vroon (PR 3.08.55) Breskens3.18.21minM45   12.764  4:423.55261
53  Dirk VerwulgenStekene3.18.25minM55   12.760  4:423.54261
54  Erik Bolleman (PR)Axel3.18.25minM45   12.760  4:423.54261
55  Marco Riemens (PR 3.14.10) IJzendijke3.18.34minM50   12.750  4:423.54259
56  Leon StijnenBaexem3.18.41minM50   12.742  4:433.54258
57  Bert van BoggetRoggel3.18.41minM50   12.742  4:433.54258
58  Leo Bracke (PR 3.15.42) Axel3.18.51minM50   12.732  4:433.54257
59  Mark Verhage (PR 2.42.54) Zaamslag3.19.13minMse   12.708  4:433.53254
60  Steven VrijdaghsOverijse3.19.15minM40   12.706  4:433.53254
61  Pascal RijdantGeraardsbergen3.19.18minM45   12.703  4:433.53253
62  Roeland BrackeSint-Gillis-Waas3.19.19minM35   12.702  4:433.53253
63  Guy Van Driessche (PR)Graauw3.19.20minM45   12.701  4:433.53253
64  Jan Louws (PR 3.15.29) Middelburg3.19.21minM55   12.700  4:433.53253
65  Chris DhoogeZaffelare3.19.39minM45   12.681  4:443.52250
66  Rianne KremersGorinchem3.19.48minV50   12.671  4:443.52278
67  Fons de Rijcke (PR)Kloosterzande3.19.53minM50   12.666  4:443.52248
68  Steven NaessensWestvleteren3.20.11minM35   12.647  4:453.51246
69  Rene Traas (PR 3.05.42) Kapelle-Biezelinge3.20.48minM50   12.608  4:463.50241
70  Dirk JanssensKessel-Lo3.20.56minM45   12.600  4:463.50240
71  Karel HagemanSon en Breugel3.21.00minM35   12.596  4:463.50239
72  Sjaak NugterHarmelen3.21.11minM55   12.584  4:463.50238
73  Frank van den Branden (PR 3.18.31) Sint Jansteen3.21.13minM55   12.582  4:463.49238
74  Sjaak de VisserLeusden3.21.24minM50   12.571  4:463.49236
75  Peter Van LooGent3.21.35minM40   12.559  4:473.49235
76  Thijs VandeursenGent3.22.29minMse   12.503  4:483.47227
77  Christiaan KlaverdijkRoosendaal3.22.44minM50   12.488  4:483.47225
78  Remco IvensStekene3.22.53minM40   12.479  4:483.47224
79  Preben MaesLichtaart3.23.52minMse   12.418  4:503.45217
80  Danny de BaereWaasmunster3.24.06minM55   12.404  4:503.45215
81  Christoffe Vanden BusscheBrugge3.24.16minM55   12.394  4:503.44213
82  Marius Besuijen (PR 2.43.21) Sint Laurens3.24.27minM55   12.383  4:513.44212
83  Erwin van ArendonkDrunen3.24.33minM35   12.377  4:513.44211
84  Bryan Hofman (PR)Westdorpe3.24.39minM45   12.371  4:513.44211
85  Rik ProvostOostende3.25.05minM50   12.345  4:523.43207
86  John van Dijke (PR 3.14.32) Kloosterzande3.25.06minM45   12.344  4:523.43207
87  Etienne den Toom (PR 3.22.29) Terneuzen3.25.12minM50   12.338  4:523.43206
88  Rob VerhaarNieuwkoop3.25.16minM50   12.334  4:523.43206
89  Arjen van DijkMiddelburg3.25.16minM40   12.334  4:523.43206
90  Marcel Sommeijer (PR 3.24.15) Oost-Souburg3.25.23minM45   12.327  4:523.42205
91  Dominiek Van De PutteTielt3.25.30minM40   12.320  4:523.42204
92  Philip TorbeynsRotselaar3.25.31minM35   12.319  4:523.42204
93  Floris BormsGent3.25.43minM35   12.307  4:533.42202
94  Raoul De WildeZele3.26.00minM55   12.290  4:533.41200
95  Peter EveraertsRillaar3.26.05minM45   12.285  4:533.41200
96  Robert Carol (PR 3.15.57) Middelburg3.26.11minM50   12.279  4:533.41199
97  Gunther de CockSint-Gillis-Waas3.26.14minM40   12.276  4:533.41199
98  Freek RebelCapelle aan den IJssel3.26.19minM40   12.271  4:533.41198
99  Patrick van de VijverVeldhoven3.26.45minM45   12.245  4:543.40195
100  Joachim DeslooverLochristi3.26.49minMse   12.241  4:543.40194
101  Ivo PeetersLichtaart3.27.22minM55   12.209  4:553.39190
102  Tom Erpelinck (PR)Hengstdijk3.27.24minMse   12.207  4:553.39190
103  Wim Flipse (PR 3.16.45) Terneuzen3.27.24minM45   12.207  4:553.39190
104  Twan SchermersHardinxveld-Giessendam3.27.54minMse   12.177  4:563.38187
105  Kees van der VlietRoosendaal3.27.56minM45   12.176  4:563.38186
106  Davy TeirlynckMoerbeke3.28.01minM35   12.171  4:563.38186
107  Robert Matthijs (PR 3.18.56) Terneuzen3.28.11minM50   12.161  4:563.38185
108  Dominique PattynIngelmunster3.28.16minM45   12.156  4:563.38184
109  Steven de keersmaekerMeise3.28.45minM40   12.128  4:573.37181
110  Herman KeunenMeeuwen3.28.46minM60   12.127  4:573.37180
111  Luc StaessensBissegem3.28.51minM50   12.122  4:573.37180
112  Petra de Knecht (PR)Terneuzen3.28.53minV50   12.120  4:573.37201
113  Joris De NeveEeklo3.29.30minM45   12.084  4:583.36175
114  Axel VehreschildBad Ditzenbach3.29.48minM45   12.067  4:583.35173
115  Dave RaesStekene3.30.00minM40   12.056  4:593.35172
116  Martine LemsonZoetermeer3.30.12minV45   12.044  4:593.35190
117  Francis HuysmanOuwegem3.30.15minMse   12.041  4:593.34170
118  Piet Moes (PR 3.16.17) Koudekerke3.30.25minM65   12.032  4:593.34169
119  Lion Baas (PR 3.04.55) Vlissingen3.30.33minM40   12.024  4:593.34168
120  Robbie MachielsenBreda3.30.47minM40   12.011  5:003.34166
121  Tim TessensohnHoofddorp3.30.56minM50   12.002  5:003.33165
122  Marco Toussaint (PR)Wolphaartsdijk3.31.18minM50   11.982  5:003.33163
123  Bart EnemanZolder3.31.41minM40   11.960  5:013.32160
124  Thomas KeirseGent3.31.58minMse   11.944  5:013.32159
125  Renske Verbrugge (PR)Goes3.32.32minV45   11.912  5:023.31173
126  Gert-Jan Verbrugge (PR 2.58.36) Goes3.32.33minM45   11.911  5:023.31155
127  Henk KasbergenMoordrecht3.33.00minM50   11.886  5:033.30152
128  Jean-Marie VandenheedKaster3.33.21minM55   11.866  5:033.30150
129  Danmar Dees (PR 3.27.51) Goes3.33.23minM45   11.865  5:033.30149
130  Peru EstebanPamplona3.33.38minM45   11.851  5:043.29148
131  Martijn Broekaart (PR)Graauw3.33.46minMse   11.843  5:043.29147
132  Sonja van HeckeRoosendaal3.33.50minV45   11.840  5:043.29163
133  Marcel van Luik (PR 3.32.37) Terneuzen3.34.02minM40   11.829  5:043.29145
134  Kees van OosterhoutZoetermeer3.34.03minM55   11.828  5:043.29145
135  Bas SchopEethen3.34.24minM50   11.808  5:053.28143
136  Kenny HaestIchtegem3.34.45minMse   11.789  5:053.27141
137  De BruijnBreda3.35.09minM45   11.767  5:063.27138
138  Mattheo Moerland (PR 3.24.31) Oosterland3.35.29minMse   11.749  5:063.26136
139  Tim SurmontRuisbroek3.35.50minM35   11.730  5:073.26134
140  Arthur van Aartsen (PR 3.18.18) Middelburg3.36.02minM40   11.719  5:073.26133
141  Angelo Delforge (PR 3.07.16) Hulst3.36.05minM40   11.716  5:073.25133
142  Jessey KasandikromoTeteringen3.36.31minM35   11.693  5:083.25130
143  Gino Dhanis (PR 3.30.24) Sint Jansteen3.36.39minM50   11.686  5:083.25129
144  Peter DrubbelClinge3.36.43minM50   11.682  5:083.25129
145  Joost GoedePurmerland3.37.06minM55   11.661  5:093.24126
146  David Pieters (PR)Oostburg3.37.33minM35   11.637  5:093.23124
147  Astrid Verhage (PR 3.32.33) Zuiddorpe3.37.37minV35   11.634  5:093.23137
148  Gerard BeirnaertStekene3.37.53minMse   11.620  5:103.23122
149  Jeroen LeermakersEindhoven3.37.54minM45   11.619  5:103.23122
150  Dirk WagenaerStekene3.38.00minM50   11.613  5:103.23121
151  Guy Van den BrandenBeveren3.38.20minM45   11.596  5:103.22119
152  Katrien ROGIERSRoeselare3.38.28minV55   11.588  5:113.22133
153  Stefan BoretIngelmunster3.38.40minM45   11.578  5:113.22117
154  Nico van der BaanSoest3.38.50minMse   11.569  5:113.21116
155  Reggy Heijens (PR 3.35.58) Vogelwaarde3.38.55minM45   11.565  5:113.21116
156  Herman Kuijer (PR 3.09.49) Terneuzen3.38.56minM55   11.564  5:113.21116
157  Mieke RemmerieHooglede3.39.08minV45   11.553  5:123.21128
158  Huub van AmersfoortUtrecht3.39.13minMse   11.549  5:123.21114
159  Bert VerveckenHerentals3.39.15minM45   11.547  5:123.21114
160  Jan NeirinckKasterlee3.39.15minM40   11.547  5:123.21114
161  Ludwig WillemsLichtaart3.39.15minM50   11.547  5:123.21114
162  Ann VerhaegheLauwe3.39.18minV50   11.544  5:123.21127
163  Marc JanssensAarschot3.39.23minM55   11.540  5:123.21113
164  Sjaak LugtenburgAlblasserdam3.39.25minM45   11.538  5:123.21113
165  Steve WittevrongelBrugge3.39.29minM45   11.535  5:123.20113
166  Pieter NoéMoerbeke3.39.47minMse   11.519  5:133.20111
167  Ray Cornips (PR 3.35.31) Zuidzande3.39.58minM50   11.509  5:133.20110
168  Gerrit den BroederRijswijk3.40.00minM40   11.508  5:133.20110
169  Pieter HuygheHaasrode3.40.26minM45   11.485  5:133.19108
170  Eddy DewildeIeper3.40.37minM55   11.476  5:143.19107
171  Nicole SpruitVeldhoven3.40.38minV45   11.475  5:143.19119
172  Wim SchelfhoutSint-Pauwels3.40.58minM40   11.457  5:143.18105
173  Arno van Mullem (PR 3.39.18) Nieuw-Namen3.40.58minM55   11.457  5:143.18105
174  Etienne Kouijzer (PR 3.37.39) Hulst3.41.04minM50   11.452  5:143.18104
175  Robert Lafertin (PR 3.27.53) Terneuzen3.41.07minM35   11.450  5:143.18104
176  Edwin Thijs (PR 3.40.00) Clinge3.41.10minM50   11.447  5:143.18104
177  Michael VerstraetenMoerbeke3.41.30minM35   11.430  5:153.17102
178  Alex VancauwenberghKumtich3.41.32minM50   11.428  5:153.17102
179  Victor HerckenrathNistelrode3.42.22minM50   11.385  5:163.1697
180  Tom ClaeysZomergem3.42.42minM35   11.368  5:173.1696
181  Ad van CampenLage Mierde3.42.42minM50   11.368  5:173.1696
182  Jack PeetersTielen3.42.53minM60   11.359  5:173.1695
183  Stefaan CordyGentbrugge3.43.01minM40   11.352  5:173.1594
184  Reinier van WouwSerooskerke3.43.06minM55   11.348  5:173.1594
185  Örjan KlaessonMölndal3.43.08minM40   11.346  5:173.1593
186  Patrick de SutterStekene3.43.15minM55   11.340  5:173.1593
187  Koen De VliegherMoerbeke3.43.15minMse   11.340  5:173.1593
188  Frederik De BruyckereWatervliet3.43.16minM40   11.339  5:173.1593
189  Inge RaeymaekersGierle3.43.23minV45   11.333  5:183.15103
190  Wies Koekkoek (PR)Hulst3.43.25minM55   11.332  5:183.1592
191  Selena TemmermanStekene3.43.37minV40   11.322  5:183.14101
192  Boudewijn Jansen (PR 3.42.54) Hulst3.43.47minM45   11.313  5:183.1490
193  Hedwig Van BeverenMoerbeke3.44.05minM50   11.298  5:193.1489
194  Marco Bakker (PR 3.33.03) Axel3.44.09minM45   11.295  5:193.1488
195  Frans Daalman (PR 3.32.26) Breskens3.44.15minM60   11.290  5:193.1488
196  Manuel BlommaertClinge3.45.07minMse   11.246  5:203.1284
197  Erwin Nachtegael (PR)Heikant3.46.08minM50   11.196  5:223.1179
198  Rien BastiaansenRucphen3.46.30minM60   11.177  5:223.1077
199  Danny VandenbosscheKnokke-Heist3.46.35minM50   11.173  5:223.1077
200  Hans VanherckBunsbeek3.46.38minM35   11.171  5:223.1077
201  Wilco Franken (PR 3.40.34) Kapellebrug3.46.41minM45   11.168  5:223.1076
202  Jasper de VriesKinderdijk3.46.44minMse   11.166  5:223.1076
203  Alex VervoortTessenderlo3.47.11minM50   11.144  5:233.1074
204  Martine GomméTessenderlo3.47.11minV45   11.144  5:233.1082
205  Yves HoubenZemst3.47.25minM55   11.132  5:233.0973
206  Jeroen StoopSommelsdijk3.47.26minM45   11.132  5:233.0973
207  Carl ConinxWestmalle3.47.26minMse   11.132  5:233.0973
208  Pieter van der LuitSneek3.47.29minM45   11.129  5:233.0973
209  Louis PeetersBeerse3.47.30minM50   11.128  5:233.0973
210  Joris GeerardsZeist3.47.48minM35   11.114  5:243.0971
211  Gilles Faas (PR)Terneuzen3.48.02minM40   11.102  5:243.0870
212  Tom du Puy (debuut) IJzendijke3.48.14minMse   11.093  5:253.0869
213  Andre Verdurmen (PR)Kloosterzande3.48.27minM45   11.082  5:253.0868
214  Ellen Hamelink (PR)Terneuzen3.48.27minV40   11.082  5:253.0876
215  Tom van de Voorde (PR 3.14.20) Hulst3.48.28minM45   11.081  5:253.0868
216  Corina Grim (PR)Lewedorp3.48.48minV50   11.065  5:253.0775
217  Tom CasteelsMechelen3.49.07minM35   11.050  5:263.0766
218  Omar Roels (PR 3.42.46) Hulst3.49.15minM45   11.043  5:263.0765
219  Raymond Woltherss-Gravenhage3.49.19minM40   11.040  5:263.0765
220  Annet van de Kreke (PR)Oost-Souburg3.49.29minV45   11.032  5:263.0671
221  Bart Verhaeghe (PR 3.16.04) Kapelle-Biezelinge3.50.01minM35   11.007  5:273.0662
222  Gil CeulemansMortsel3.50.06minMse   11.003  5:273.0661
223  Roel BockstalHoeilaart3.50.24minMse   10.988  5:283.0560
224  John Compiet (PR 3.44.49) Hulst3.50.38minM45   10.977  5:283.0559
225  Frank SchoofDestelbergen3.50.50minM45   10.968  5:283.0558
226  Abel TroostAxel3.50.58minMse   10.961  5:283.0458
227  Joerie de MunckBelsele3.51.03minMse   10.957  5:293.0458
228  Dirk Van PuymbroeckRupelmonde3.51.03minM55   10.957  5:293.0458
229  Frank Faes (PR)Sluis3.51.08minM45   10.953  5:293.0457
230  Mat SkrabanjaHeythuysen3.51.19minM50   10.945  5:293.0457
231  Harold de Maat (PR)Terneuzen3.51.31minM45   10.935  5:293.0456
232  Jeannette van VeghelBerghem3.51.34minV45   10.933  5:293.0462
233  Peter ForéSijsele3.51.59minM35   10.913  5:303.0354
234  Jan BilterijstEnschede3.52.22minM60   10.895  5:303.0352
235  Jonathan SmetTemse3.52.22minMse   10.895  5:303.0352
236  Jan MertensMol3.52.23minM40   10.894  5:303.0352
237  Adrie van Dalen (PR 3.25.19) Lewedorp3.52.39minM50   10.882  5:313.0251
238  Hans Corbijn (PR 3.14.59) Oostkapelle3.52.40minM55   10.881  5:313.0251
239  Wim BaertOedelem3.52.40minM45   10.881  5:313.0251
240  Chris De PauwWaasmunster3.52.47minM50   10.876  5:313.0251
241  Jacques de GrootBergen op Zoom3.52.54minM50   10.870  5:313.0250
242  Didier WillemijnsKruishoutem3.52.57minM35   10.868  5:313.0250
243  Arnold HaakmanHoogezand3.52.59minM45   10.866  5:313.0250
244  Angelo de Bruijn (PR)Hulst3.52.59minM45   10.866  5:313.0250
245  Dirk KumsOverpelt3.53.16minM55   10.853  5:323.0149
246  Ronny SmetSinaai3.53.19minM55   10.851  5:323.0149
247  Marco Baart (PR)Lamswaarde3.53.22minM40   10.849  5:323.0149
248  Nic VerlindeRoeselare3.53.30minM35   10.842  5:323.0148
249  Frans Verwilligen (PR 3.25.03) Hulst3.53.36minM60   10.838  5:323.0148
250  Sofie DaineffeVilvoorde3.53.44minV35   10.832  5:323.0152
251  Marianne van der MeulenAmersfoort3.53.45minV40   10.831  5:323.0152
252  Thierry SimoensOuwegem3.53.49minM40   10.828  5:323.0147
253  Cindy den Hollander (PR)Oost-Souburg3.53.51minV40   10.826  5:333.0152
254  Huibert LucasAlblasserdam3.54.10minM35   10.812  5:333.0046
255  Casper ZoetekouwVeldhoven3.54.15minM50   10.808  5:333.0046
256  Jef ClaessenTielen3.54.19minM55   10.805  5:333.0045
257  Coen Kaijser (PR 3.52.19) Terneuzen3.54.24minMse   10.801  5:333.0045
258  Ronny Van Acker (PR 2.50.28) Nieuw-Namen3.54.27minM60   10.798  5:333.0045
259  Hans van DijkSchalkwijk3.54.31minM45   10.795  5:333.0045
260  Wendy VerscheldenRonse3.54.32minV35   10.795  5:333.0050
261  Rolf Luteijn (PR 3.50.16) Heikant3.54.51minM45   10.780  5:342.9943
262  Wim de Feijter (PR 3.41.38) Terneuzen3.55.04minM45   10.770  5:342.9943
263  George Taal (PR 3.26.04) Oostkapelle3.55.08minM65   10.767  5:342.9942
264  Aldo MaccoLauwe3.55.10minM40   10.766  5:342.9942
265  Daniel ElstKlein Zundert3.55.13minM40   10.763  5:342.9942
266  Eric ClausGent3.55.17minM55   10.760  5:352.9942
267  Philip Braem (PR 3.31.59) Vogelwaarde3.55.55minM50   10.731  5:352.9840
268  Paul Bosman (PR 3.19.32) Koewacht3.55.55minM40   10.731  5:352.9840
269  Lieve AnnerelTienen3.56.23minV50   10.710  5:362.9842
270  Theo KleijwegCapelle aan den IJssel3.56.26minM65   10.708  5:362.9738
271  Els JacobsHaasrode3.56.29minV40   10.706  5:362.9742
272  Thymen van VoorstRavenstein3.56.30minMse   10.705  5:362.9738
273  Jolanda Bilderbeek (PR)Kloetinge3.56.32minV40   10.703  5:362.9742
274  Boudewijn KaijserRome3.57.01minM50   10.682  5:372.9736
275  Christ De BaeckeRoeselare3.57.11minM50   10.674  5:372.9736
276  Theo SchermersGiessenburg3.57.16minM55   10.670  5:372.9636
277  Veerle AntonissenJodoigne3.57.26minV40   10.663  5:382.9639
278  Sabrina VinquierLauwe3.57.29minV45   10.661  5:382.9639
279  Johan van den BoogaartNumansdorp3.57.30minM40   10.660  5:382.9635
280  Felix van GinkelGroningen3.57.33minM40   10.658  5:382.9635
281  Renate Van Huffel (PR 3.46.14) Sint Jansteen3.57.42minV35   10.651  5:382.9638
282  Rene Van Der ZonNieuwkoop3.57.43minM55   10.650  5:382.9634
283  Peter Erpelinck (PR 3.48.40) Hulst3.57.48minM65   10.646  5:382.9634
284  Ann BogaertGent3.58.03minV40   10.635  5:382.9536
285  Stefan BuitenwegHouten3.58.11minM45   10.629  5:392.9533
286  Margreet Pels-Gravenhage3.58.52minVse   10.599  5:402.9434
287  Iris Vermeulen (PR)Hulst3.59.03minV40   10.591  5:402.9433
288  Leo OosseZeist3.59.07minM35   10.588  5:402.9430
289  Natasja Booij (PR)Walsoorden3.59.53minV45   10.554  5:412.9331
290  Arjen van de WeteringGouda3.59.53minM40   10.554  5:412.9328
291  Francis LietaertBellegem3.59.55minM55   10.552  5:412.9328
292  Raúl Cortés VidalZaragoza4.00.04minM50   10.546  5:412.9327
293  Jelle van den BroekeMaasbree4.00.09minMse   10.542  5:412.9327
294  Elisabeth DehandschutterSint-Niklaas4.00.47minV45   10.514  5:422.9228
295  Imo Jongepier (PR)Nieuw- en Sint Joosland4.01.01minM65   10.504  5:432.9225
296  Altjo WeessiesHoogezand4.01.17minM55   10.493  5:432.9124
297  Frank de PotterHulst4.01.35minM50   10.480  5:442.9123
298  Nico SchefferVlaardingen4.01.38minM45   10.477  5:442.9123
299  Niek Spiljard (debuut) Middelburg4.01.47minM55   10.471  5:442.9123
300  Marc-Jan Moerland (PR 4.01.55) Goes4.02.08minMse   10.456  5:442.9022
301  Leon Verlinde (PR 3.51.22) Terneuzen4.02.12minM40   10.453  5:442.9022
302  Peter van den Berg (PR 3.52.56) Hulst4.02.15minM50   10.451  5:442.9022
303  Nicolas ClaeysBassevelde4.02.17minMse   10.449  5:452.9022
304  Gerhard VermeulenBreda4.02.50minM55   10.426  5:452.9020
305  Julie Serrarens (PR)Lamswaarde4.03.24minV45   10.401  5:462.8921
306  Ton van den BroekeMaasbree4.03.38minM55   10.391  5:462.8918
307  Koen Koutstaal (PR 3.46.30) Hulst4.03.44minM45   10.387  5:472.8918
308  Stan BrooijmansTerhole4.03.45minM60   10.386  5:472.8918
309  Marian van Damme (PR)Clinge4.03.46minV50   10.386  5:472.8820
310  Frans Kolijn (PR 3.17.48) Oost-Souburg4.03.51minM45   10.382  5:472.8818
311  Pieter van den HurkVeghel4.03.54minM50   10.380  5:472.8818
312  Corné Boeije (PR 3.55.52) Axel4.03.57minM50   10.378  5:472.8818
313  Hans OomenTilburg4.04.11minM40   10.368  5:472.8817
314  Marc SmitWinterswijk4.04.14minM45   10.366  5:472.8817
315  Tony GouwyAssenede4.04.16minM55   10.364  5:472.8817
316  Peter VosZutendaal4.04.19minM40   10.362  5:472.8817
317  Leendert van de Ven (PR 3.18.23) Zoutelande4.04.22minM50   10.360  5:472.8817
318  Marco Dingemanse (PR)Zoutelande4.04.22minM45   10.360  5:472.8817
319  Mario Van AsscheGent4.04.33minM40   10.352  5:482.8816
320  Wim van der Klooster (PR 3.59.36) Hulst4.04.42minMse   10.346  5:482.8716
321  Johnny Dooms (PR 3.41.37) Terneuzen4.04.43minM60   10.345  5:482.8716
322  Eddy RammelooEmmeloord4.04.49minM45   10.341  5:482.8716
323  Kelly BiesemansDenderleeuw4.04.49minVse   10.341  5:482.8717
324  Eric Dieleman (PR)Terneuzen4.04.57minM40   10.336  5:482.8716
325  Ronald van Hercules (PR 3.51.40) Serooskerke4.05.00minM60   10.333  5:482.8715
326  Berthold PonsteenAlmelo4.05.18minM45   10.321  5:492.8715
327  Geert BuyseHeule4.05.30minM50   10.312  5:492.8614
328  Inge de Booij (PR)Graauw4.05.44minVse   10.303  5:492.8615
329  Ward KerckaertSint Kruis4.05.45minM35   10.302  5:492.8614
330  Rob Van BaelenBrasschaat4.05.47minM45   10.301  5:492.8614
331  Kurt MasselisBissegem4.05.58minM45   10.293  5:502.8614
332  De Vleeschauwer KrisStekene4.06.46minM45   10.259  5:512.8512
333  Jan Molendijk (PR)Krabbendijke4.07.18minMse   10.237  5:522.8411
334  Christel MuisRotterdam4.07.24minV35   10.233  5:522.8412
335  René DuchateauBinkom4.07.28minM45   10.230  5:522.8411
336  Franky VandenbergheRumbeke4.07.30minM50   10.229  5:522.8411
337  Marc corijn (PR 4.03.34) Kapellebrug4.07.33minM45   10.227  5:522.8411
338  Pierre HooimeijerHendrik Ido Ambacht4.07.49minM55   10.216  5:522.8410
339  Tony Van den Neucker (PR 3.26.58) IJzendijke4.07.50minMse   10.215  5:522.8410
340  Tom HaerensSint Kruis4.07.59minM35   10.209  5:532.8410
341  Marjan DhollanderSint-Gillis-Waas4.08.16minV35   10.198  5:532.8310
342  Marco Wauters (PR 3.54.07) Vogelwaarde4.08.54minM45   10.172  5:542.838
343  Suus Duerink (PR)Terneuzen4.09.05minV55   10.164  5:542.828
344  Pieter-Jan de Baar (PR)Wolphaartsdijk4.09.21minM40   10.153  5:552.828
345  Martin van Ieperen (PR 4.01.45) Kapelle-Biezelinge4.09.36minMse   10.143  5:552.827
346  Francois BakkerWoerden4.09.37minM50   10.142  5:552.827
347  Alain WerkersMeerdonk4.09.54minM40   10.131  5:552.817
348  Jos Janse (PR 3.31.13) Middelburg4.09.58minM45   10.128  5:552.817
349  Gerben Soethaert (PR 3.50.28) Terneuzen4.09.58minM35   10.128  5:552.817
350  Nico vandenbergheAntwerpen4.10.06minM35   10.123  5:562.817
351  Danny Dijke (PR)Oost-Souburg4.10.07minMse   10.122  5:562.817
352  Robert van der Peijl (PR 3.50.01) Terneuzen4.10.42minM50   10.099  5:562.816
353  Paul CelisNijlen4.10.59minM60   10.087  5:572.806
354  Marian van Dijk (PR 3.32.59) Middelburg4.11.04minV45   10.084  5:572.805
355  Lorenzo MarianiRome4.11.11minM65   10.079  5:572.805
356  Garard BuitenwegIjsselstein4.11.28minM60   10.068  5:582.805
357  Joop Albronda (PR)Middelburg4.11.40minM45   10.060  5:582.795
358  Peter Claes (PR 3.51.51) Sluiskil4.11.47minM45   10.055  5:582.795
359  Jacqueline van de Voorde (PR)Hulst4.12.00minV55   10.046  5:582.794
360  Nicole Serrarens (PR 4.07.02) Sint Jansteen4.12.00minV45   10.046  5:582.794
361  Bennie Heijmans (PR 3.51.38) Hulst4.12.04minM50   10.044  5:582.794
362  Jan Kaljouw (PR)Oostkapelle4.12.06minM50   10.042  5:582.794
363  Pascal Elegeert (debuut) Hulst4.12.34minMse   10.024  5:592.784
364  Stephen TewsLeidschendam4.12.52minM55   10.012  6:002.784
365  Bert WautersOosteeklo4.12.56minM40   10.009  6:002.783
366  Dirk Fransen (PR 3.51.07) Zuiddorpe4.13.05minM50   10.003  6:002.783
367  Joris van MeirvenneErtvelde4.13.12minM50   9.999  6:002.783
368  Dimmy Ivens (PR 3.23.49) Schoondijke4.13.12minMse   9.999  6:002.783
369  Marijke TaragolaGent4.13.13minV40   9.998  6:002.783
370  Yvan VerduynZedelgem4.13.24minM40   9.991  6:002.783
371  Jacco Lucasse (PR)Zaamslag4.13.25minM40   9.990  6:002.783
372  Christophe BeetensRonse4.13.37minM40   9.982  6:012.773
373  Francis van den Branden (PR)Koewacht4.13.45minV40   9.977  6:012.773
374  Peter Meijaard (PR 4.09.38) Kloetinge4.14.14minM50   9.958  6:022.772
375  Silke CroesNijmegen4.14.21minV50   9.954  6:022.762
376  Chris AdemaUithoorn4.14.40minM45   9.941  6:022.762
377  Conrad de Ridder (PR 4.02.10) Vlissingen4.15.09minM45   9.922  6:032.762
378  Jako SterrenburgAlblasserdam4.15.30minM45   9.909  6:032.751
379  Patrick Pielaat (PR 3.47.14) Terneuzen4.16.03minM45   9.888  6:042.751
380  Dennis van der linden (PR)Vlissingen4.17.05minMse   9.848  6:062.741
381  Theo Roels (PR 3.44.48) Kloosterzande4.17.10minM55   9.845  6:062.731
382  Pieter Wielhouwer (PR 4.15.34) Wilhelminadorp4.17.18minM45   9.839  6:062.73-
383  Nevzat Altikulac (PR 4.07.28) Middelburg4.17.21minM50   9.838  6:062.73-
384  Gert Jan Marinisse (PR 4.13.52) Oost-Souburg4.17.22minM50   9.837  6:062.73-
385  Jeroen van HoofTilburg4.17.29minM45   9.832  6:062.73-
386  Jo Junior van RemorteleWaspik4.17.49minMse   9.820  6:072.73-
387  Maartje Timmers (debuut) Middelburg4.17.59minVse   9.813  6:072.73-
388  Marcel de Cock (PR)Vogelwaarde4.18.08minM50   9.808  6:072.72-
389  Richard van der KrogtHaarlem4.18.31minM40   9.793  6:082.72-
390  Paul de SchryverSint-Niklaas4.18.46minM60   9.784  6:082.72-
391  Gerlinde Van den HouteWolvertem4.19.03minV55   9.773  6:082.71-
392  Kurt VerberckmoesMelsele4.19.04minM45   9.772  6:082.71-
393  Nicole FroelingOosterhout4.19.48minVse   9.745  6:092.71-
394  Kees van Belzen (PR 4.08.20) Ritthem4.19.51minM60   9.743  6:092.71-
395  Flip BaarsHeeze4.19.57minM60   9.739  6:102.71-
396  Rianne SmitsBerghem4.20.25minV55   9.722  6:102.70-
397  Sylvie CornelissenGlabbeek4.20.27minV45   9.720  6:102.70-
398  Bert FonteynOpwijk4.20.33minM35   9.717  6:102.70-
399  Ann BillietWingene4.20.53minV45   9.704  6:112.70-
400  Filip MonbailleuWingene4.20.54minM45   9.704  6:112.70-
401  Michael van MolZuiddorpe4.21.07minMse   9.696  6:112.69-
402  Nadia Bleyenberg (PR 4.12.10) Nieuw-Namen4.21.23minVse   9.686  6:122.69-
403  Mark Weijer (PR)Kapelle-Biezelinge4.21.29minM40   9.682  6:122.69-
404  Michael de BlockClinge4.21.34minM35   9.679  6:122.69-
405  Stephan Rosielle (PR 4.01.27) Axel4.21.41minM45   9.675  6:122.69-
406  Rob Joosse (PR 4.01.49) Vrouwenpolder4.21.55minM35   9.666  6:122.69-
407  Werner VancauwenbergheArc-Wattripont4.22.00minM45   9.663  6:132.68-
408  Danny Sturm (debuut) Sint Jansteen4.22.01minMse   9.662  6:132.68-
409  Heidi DeclercqKuurne4.22.04minV40   9.661  6:132.68-
410  Marion Goossen (PR 4.12.15) Terneuzen4.22.11minV40   9.656  6:132.68-
411  Marnix BuyssensLokeren4.22.21minM50   9.650  6:132.68-
412  Paul d'Haens (PR 3.58.11) Hulst4.22.22minMse   9.649  6:132.68-
413  Mart-Jan Delzenne (PR)Krabbendijke4.22.25minM40   9.648  6:132.68-
414  Ann MaesStekene4.23.02minV40   9.625  6:142.67-
415  Paul VerstraetenNuenen4.23.14minM60   9.618  6:142.67-
416  Jochem de Dijcker (PR 3.56.48) Axel4.23.37minM35   9.604  6:152.67-
417  Rudi MahieuMortsel4.23.47minM60   9.598  6:152.67-
418  Martin BuitendijkAlblasserdam4.23.51minM50   9.595  6:152.67-
419  Saskia Smolenaers (PR)Terhole4.24.28minV40   9.573  6:162.66-
420  Arnold Westerbeke (PR)Vlissingen4.24.31minMse   9.571  6:162.66-
421  Herman van de Glind (PR)Kloetinge4.24.49minM40   9.560  6:172.66-
422  Willem van der HeydenKieldrecht4.25.31minM65   9.535  6:182.65-
423  Kees Kloosterman (PR)Wolphaartsdijk4.26.21minM50   9.505  6:192.64-
424  Klaas ClaessenTielen4.26.32minMse   9.499  6:192.64-
425  Sijbrand de JongAlblasserdam4.26.33minM45   9.498  6:192.64-
426  Anneleen MalfroidLeuven4.26.55minVse   9.485  6:202.63-
427  Priscilla van Troost (PR)Hulst4.26.57minV40   9.484  6:202.63-
428  Philippe Vander DoncktMarcq4.27.04minM60   9.480  6:202.63-
429  Hans den Boer (PR)Nieuwdorp4.27.28minM55   9.465  6:202.63-
430  Claudia RooimansBrielle4.27.40minV45   9.458  6:212.63-
431  Marleen van den EngelBrielle4.27.40minV45   9.458  6:212.63-
432  Ko van der MaasKrimpen aan den IJssel4.28.16minM45   9.437  6:212.62-
433  René de Visser (PR 3.27.51) Nieuw- en Sint Joosland4.28.41minM35   9.423  6:222.62-
434  Sonja VerstraetenVeldhoven4.28.43minV45   9.421  6:222.62-
435  Jurgen segersVeldhoven4.28.44minM45   9.421  6:222.62-
436  Catherine De MeyerWaasmunster4.28.45minV45   9.420  6:222.62-
437  Dorien van der HelmSint-Niklaas4.28.45minV45   9.420  6:222.62-
438  Bart DeneirLauwe4.28.54minM40   9.415  6:222.62-
439  Herman de SobrieVorselaar4.29.31minM65   9.393  6:232.61-
440  Marleen de RechterKloosterzande4.29.33minV45   9.392  6:232.61-
441  Nathan VerleyeLombardsijde4.30.21minM45   9.365  6:242.60-
442  Johan BundervoetSleidinge4.30.44minM65   9.351  6:252.60-
443  Tommy Valckx (PR 3.56.30) Hulst4.30.51minMse   9.347  6:252.60-
444  Wim van BrummenAlmere4.30.54minM65   9.346  6:252.60-
445  Greta IngelsWatervliet4.31.19minV55   9.331  6:262.59-
446  Sjaak Vroonland (PR 3.46.23) Lamswaarde4.31.42minM55   9.318  6:262.59-
447  Luc Van de WoestyneMariakerke4.31.55minM55   9.311  6:272.59-
448  Dieter ForéMaldegem4.32.07minM35   9.304  6:272.58-
449  Floor GroeneveldZwijndrecht4.32.35minM50   9.288  6:282.58-
450  Frank BerkersRotterdam4.32.55minM40   9.276  6:282.58-
451  Herman van Hoeve (PR 4.05.59) Vlissingen4.33.31minM60   9.256  6:292.57-
452  Stephan Schouten (PR 4.17.54) Vlissingen4.33.55minMse   9.243  6:302.57-
453  Conny RikkenVeldhoven4.33.57minV35   9.241  6:302.57-
454  John VerhoevenWoudrichem4.34.08minM45   9.235  6:302.57-
455  Marc Van de WoestyneLovendegem4.34.53minM55   9.210  6:312.56-
456  Maxime DujardinBreda4.35.47minVse   9.180  6:322.55-
457  Wendy van der Heide (PR)Vlissingen4.36.14minV35   9.165  6:332.55-
458  Jan Buitenhuiss-Gravenhage4.36.15minMse   9.165  6:332.55-
459  Nicolien van Bezu (PR)Biervliet4.36.16minV45   9.164  6:332.55-
460  Dennie LockefeerNieuw-Namen4.36.28minM40   9.157  6:332.54-
461  Monica Twisk (PR)Terneuzen4.36.50minV55   9.145  6:342.54-
462  Kris Van der LooNieuwkerken-Waas4.36.57minM35   9.141  6:342.54-
463  Jos van Stee (PR 3.58.32) s-Gravenpolder4.37.10minM45   9.134  6:342.54-
464  Marinda BooneGraauw4.37.12minV40   9.133  6:342.54-
465  Bram van Hoeve (PR 4.06.40) Terneuzen4.37.42minM60   9.117  6:352.53-
466  Evie BogaertAalter4.38.54minV35   9.077  6:372.52-
467  Peter ZiekmanSpijkenisse4.39.16minM40   9.066  6:372.52-
468  Jan van KatwijkRhoon4.39.27minM60   9.060  6:372.52-
469  Harry DurinckKalken4.39.30minM50   9.058  6:372.52-
470  Patrick Pieters (PR 4.00.45) Terneuzen4.39.34minM45   9.056  6:382.52-
471  Frouwkje HerderRavenswoud4.39.52minV55   9.046  6:382.51-
472  Samuel DepestelAssebroek4.40.02minM35   9.041  6:382.51-
473  Coosje van Eekelen (PR 4.33.22) Hulst4.40.07minV50   9.038  6:382.51-
474  Cristel de KeselClinge4.40.13minV45   9.035  6:382.51-
475  Sander TazelaarBreda4.41.10minMse   9.004  6:402.50-
476  Nico Van de KeereKaprijke4.41.47minM40   8.985  6:412.50-
477  Jan de ZwarteTerneuzen4.42.05minM50   8.975  6:412.49-
478  Ivo De BlockStekene4.42.06minM45   8.974  6:412.49-
479  Nelly Plasschaert (PR)Hulst4.42.09minV55   8.973  6:412.49-
480  Daniëlla de DeckereHulst,4.42.17minV45   8.969  6:412.49-
481  Dirk AdriaenssensSint-Niklaas4.42.22minM60   8.966  6:422.49-
482  Dick de BoerHuizen4.42.49minM60   8.952  6:422.49-
483  Herman Abbink (PR 3.43.02) Goes4.43.11minM55   8.940  6:432.48-
484  Johan de JonghOud-Alblas4.43.22minM35   8.934  6:432.48-
485  Monik van LoockVorselaar4.43.25minV55   8.933  6:432.48-
486  Michel Cambeen (debuut) Vogelwaarde4.43.52minM35   8.919  6:442.48-
487  Charlotte De BaereMaldegem4.44.21minV40   8.903  6:442.47-
488  Bert Van MierloBeerse4.44.40minM40   8.894  6:452.47-
489  Kevin LemsAlblasserdam4.47.13minM35   8.815  6:482.45-
490  Philip GoossensOostende4.47.42minM55   8.800  6:492.44-
491  Margo Hermans (PR 4.36.41) Ossenisse4.48.09minV45   8.786  6:502.44-
492  Cyrielle FaureLa Frette sur Seine4.48.48minV35   8.766  6:512.44-
493  Anniek de Rijck (PR 4.28.40) Sint Jansteen4.49.12minV45   8.754  6:512.43-
494  Goedele PeetersBierbeek4.49.30minV50   8.745  6:522.43-
495  Marijke van BokhorstHilversum4.50.22minV55   8.719  6:532.42-
496  Corinne Hannewijk (PR)Vlissingen4.51.05minV50   8.698  6:542.42-
497  Mara PeschkeBerlin4.52.42minVse   8.649  6:562.40-
498  Neel van MourikRavenswoud4.53.13minV55   8.634  6:572.40-
499  Patricia BraeckmanWaregem4.54.30minV50   8.597  6:592.39-
500  Hans BuisMidwoud4.54.56minM65   8.584  6:592.38-
501  Bob BlaauwOverijse4.55.06minM45   8.579  7:002.38-
502  Ilonka VandeperreKoningshooikt4.55.12minV50   8.576  7:002.38-
503  Frank vande WieleWaregem4.59.01minM50   8.467  7:052.35-
504  Kristof Van PouckeMoerbeke4.59.10minM35   8.463  7:052.35-
505  Hans de VriesHaarlem5.00.38minM45   8.421  7:072.34-
506  Oswald de BleijserHulst5.00.38minM50   8.421  7:072.34-
507  Linda Van GoolSint-Kruis-Winkel5.01.18minV45   8.403  7:082.33-
508  Arthur Stijns (PR)Oudelande5.07.37minM65   8.230  7:172.29-
509  Jakobus Meulenberg (PR 4.25.14) Oudelande5.07.37minM45   8.230  7:172.29-
510  Angela PeschkeBad Dürkheim5.09.32minV55   8.179  7:202.27-
511  Ad Roovers (PR 4.52.13) Hulst5.12.40minM55   8.097  7:252.25-
512  Frida BilterijstEnschede5.15.00minV60   8.037  7:282.23-
513  Tom BeerensLede5.15.03minM35   8.036  7:282.23-
Mannen: 419 (81.68%) => M35=48 - M40=63 - M45=88 - M50=78 - M55=44 - M60=24 - M65=12 - Mse=62
Vrouwen: 94 (18.32%) => V35=11 - V40=19 - V45=29 - V50=12 - V55=13 - V60=1 - Vse=9

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

marathon

2019Maarten van Zetten2:28:05Leendert van der Lugt2:30:55Erwin Adan2:33:45Hinke Schokker2:57:43579
2018Erwin Harmes2:32:25Huub van Noorden2:38:00David Bouman2:40:31Monica Sanderse3:14:09406
2017Michel Verhaeghe2:30:51Michael de Cooman2:39:15Jorim Scheele2:40:58Anjolie Engels3:00:47513
2016Erwin Harmes2:32:17Wouter Decock2:37:36Michel Verhaeghe2:38:16Elsemieke de Vos3:06:37489
2015Erwin Harmes2:31:53Huub van Noorden2:44:23Joachim De Naeyer2:46:37Ines van Rinsum3:24:39524
2014Sébastièn Schletterer2:25:14Erwin Harmes2:30:35Huub van Noorden2:31:20Ilonka van den Hengel3:04:35539
2013Sebastien Schletterer2:35:27Henk Smalbrugge2:39:01Huub van Noorden2:39:20Ingrid IJsebaert3:19:27432
2012Sjaak Luteijn2:48:09Patrick Hembrecht2:50:33Bart Bleyaert2:50:38Elisa Rijk3:22:29378
2011Remy Vasseur2:37:49Stijn Vandevelde2:38:19Ralf Preibisch2:40:33Saskia Goole3:26:47361
2010Sebastien Schletterer2:27:40Remy Vasseur2:39:44Alwin Vermeulen2:41:05Leonie Ton3:16:58310
2009Alwin Vermeulen2:44:21Bart Bleyaert2:46:41Wim van Sparrentak2:46:45Karin Bakker3:17:30355

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 5.458 seconden nodig om deze lijst met 513 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Nieuwe Hardloopwedstrijd….. 1e..
Jan Roose: Nieuwe Hardloopwedstrijd….. 1e..
Jan Roose: Nieuwe Hardloopwedstrijd….. 1e..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
20-09: Track Meeting Wageningen (1)
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.53  JoA
15-09: 40e Bikse Natuurmarathon Hilvarenbeek (6)
marath Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27)3.48.23  V50
marath Guy van Driessche (PR 3.19.20)3.48.23  M50
marath Robert Carol (PR 3.15.57)3.53.05  M50
halve Bram Verhage (PR 1.26.01)1.34.12  M55
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.06  M35
10 km Jack Suijkerbuijk (PR 42.35)49.26  M60
15-09: Door Dik en Dun Steenbergen (4)
10 km Lion Baas (PR 38.59)39.49  M40
10 km Ronald Geertse (PR 39.02)44.36  M35
10 km Andre Meijers (PR 42.14)44.51  M45
10 km Jacqueline Meijers (PR 54.04)58.21  V45
08-09: Marathon Munster (1)
marath Marcel van Delden (PR 3.19.18)3.41.54  M50
08-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (1)
halve Heddie Nieuwdorp (PR 1.20.40)1.23.32  M60
08-09: Quikrun Roosendaal (6)
10 km Lion Baas (PR)38.59  M40
10 km Marco Olivier (PR)44.42  M45
10 km Nancy Koch (PR)48.12  Vse
10 km Rosette Verkaart (PR)50.09  V40
10 km Jacqueline Meijers (PR)54.04  V45
5 km Andre Meijers (PR)19.43  Mse
07-09: Halve Marathon Evergem (11)
07-09: Kramp Run Varsseveld (1)
5 km Tim van den Broeke (ZR + PR)14.37  Mse
03-09: Baanwedstrijd Vlissingen (11)
01-09: 31e Tilburg Ten Miles  (29)
30-08: Track Meeting Utrecht (5)
29-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen (1)
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam (2)
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (3)
09-08: Track Meeting Utrecht (2)
03-08: Memorial Rasschaert Ninove (1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag (8)
Atletiek Zeeland © 2019