woensdag 26 juli 2017 Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
25-07: Lopende zaken
30-06: Lopen, uitvallen en stoppen
22-06: De magie van de zes uren. Die na vier uurtjes altijd over was…
15-06: Hardlopers staan al jaren stil
08-06: Skeelerbaanwedstrijd in Goes gaat gewoon door
04-06: De droom van Leonie Ton: Het kussen van de voeten van Leonidas
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
wo 26-07: 34e Bokaalloop Burgh-Haamstede
vr 28-07: 44e Noormannenloop Westkapelle
za 29-07: 53e Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
di 01-08: 4e Zomerloop Groede
wo 02-08: 80e Boulevardloop Vlissingen
vr 04-08: 33e Strandloop Ouddorp
za 05-08: 2e Sabbinge Loop Oud-Sabbinge
di 08-08: 5e Zomerloop Nieuwvliet
wo 09-08: 2e Krekenloop Westkapelle
vr 11-08: Goes on Track
vr 11-08: Track Meeting Utrecht
di 15-08: 6e Zomerloop Zuidzande
vr 18-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
za 19-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
za 19-08: 31e Halve Marathon Westenschouwen
wo 23-08: 3e Krekenloop Westkapelle
do 24-08: 4e Havenloop Zierikzee
vr 25-08: 8e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
wo 30-08: Kreekloop Terneuzen
Recente uitslagen meer uitslagen
di 25-07: 3e Zomerloop Retranchement
vr 21-07: 1e Lange Jan Challenge Middelburg
wo 19-07: 38e Stratenloop Westkapelle (180)
di 18-07: 2e Zomerloop Cadzand (113)
wo 12-07: 7e Sportvissersloop Yerseke (231)
di 11-07: Boulevardloop IJzendijke (124)
wo 05-07: 28e Stratenloop Zoutelande (209)
za 24-06: 7e Ten Miles Zierikzee (60)
zo 18-06: 10 km van Nederland Goes (153)
vr 16-06: 9e Lepraloop Oostkapelle (85)
do 15-06: 18e Molenloop Stellendam
wo 14-06: Hoek Run (65)
zo 11-06: Skeelerbaanloop Goes
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
9e Marathon Zeeuws-Vlaanderen
Terneuzen, zaterdag 15 april 2017 - Organisatie: Marathon Zeeuws-Vlaanderen
Marathon >> Zeeuws record staat met 2.12.22 uur vanaf 08-04-1989 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Michel Verhaeghe Wambrechies2.30.51M40   16.783  3:35
2  Michael de Cooman Gent2.39.15M35   15.898  3:46
3  Jorim Scheele (PR 2.36.20)Atletiek Maastricht2.40.58Mse   15.728  3:49
4  Tim Pleijte (PR 2.36.12)Vlissingen2.42.25Mse   15.588  3:51
5  Marcel Suurmond (PR)Vlissingen2.42.25M40   15.588  3:51
6  Remy Vasseur (PR 2.37.21)Vlissingen2.46.49M35   15.177  3:57
7  Jan Vijverman Erpe-Mere2.48.20M35   15.040  3:59
8  Mathias Becquaert Aalst2.48.21Mse   15.038  3:59
9  Laurent van Nieuwenhuijze (PR)Krabbendijke2.48.37Mse   15.015  4:00
10  Xavier Lisabeth Sint-Amandsberg2.50.39M40   14.836  4:03
11  Edwin de Neijs Tilburg2.51.25M40   14.769  4:04
12  Wouter van Caspel (PR)Oost-Souburg2.53.07Mse   14.624  4:06
13  Erwin van den Broeke (PR 2.48.25)Axel2.53.23M35   14.602  4:07
14  Danny Bauters Ternat2.53.41M50   14.577  4:07
15  Marco Geldof (PR 2.47.25)Middelburg2.53.54M50   14.558  4:07
16  Mike Verbeke Sint-Laureins2.54.15Mse   14.529  4:08
17  Marc Gunter Roosendaal2.55.37M50   14.416  4:10
18  Edwin de Jaeger (PR 2.53.30)Zuiddorpe2.56.21M45   14.356  4:11
19  Dieter Buggenhoudt Wambeek2.56.42M40   14.328  4:11
20  Samuel Pernet Coudrier Chartres2.57.33Mse   14.259  4:12
21  Lars Baeyens Wechelderzande2.57.54Mse   14.231  4:13
22  Paul Mertens Nijlen2.59.43M50   14.087  4:16
23  Anjolie Engels (PR)Middelburg3.00.47V40   14.004  4:17
24  Lieven Plets Gent3.01.58M50   13.913  4:19
25  Micha Janse (PR 2.59.53)Zoutelande3.02.32M40   13.870  4:20
26  Benny Thuy (PR 2.55.00)Sint Jansteen3.03.00M45   13.834  4:20
27  Christof Geudens Geel3.03.54M40   13.767  4:22
28  Luc Daelman Eksaarde3.06.01M50   13.610  4:25
29  Melvin Rorijs Barendrecht3.07.14M50   13.522  4:26
30  Arik Burghout Meeuwen3.07.17Mse   13.518  4:26
31  Frederiek Van Landschoot Maldegem3.07.29M35   13.504  4:27
32  Alexander Wullems Hulst3.07.38Mse   13.493  4:27
33  René van der Linde Zeist3.07.48M40   13.481  4:27
34  Bart Dubin Kapelle op den bos3.07.49Mse   13.480  4:27
35  Jurgen Lootens Hulst3.08.21M40   13.441  4:28
36  Bert Verbeke Sint-Laureins3.08.38Mse   13.421  4:28
37  Sander van Doorn (PR 2.58.37)Terneuzen3.08.54Mse   13.402  4:29
38  Sofie Claus Sinaai3.10.29V35   13.291  4:31
39  Stefan Temmerman Stekene3.12.46M35   13.133  4:34
40  Geert van Houte Breda3.13.27Mse   13.087  4:35
41  Erik Goossen (PR 2.39.56)Terneuzen3.14.07M45   13.042  4:36
42  Geert Waelput (PR 3.08.49)Koewacht3.14.10M40   13.039  4:36
43  Peter Van de Walle Lembeke3.14.23M45   13.024  4:36
44  Martin Verstichel Lauwe3.15.53M50   12.925  4:39
45  Johan Roozemond Genderen3.16.53M50   12.859  4:40
46  Ivo Derks Malden3.16.55M35   12.857  4:40
47  Kristof Vereecke Wachtebeke3.17.42M35   12.806  4:41
48  Jordy Leenknecht (debuut)Hulst3.17.42M35   12.806  4:41
49  Peter Leermakers Eindhoven3.17.53M50   12.794  4:41
50  Wim van Dijke (PR 3.01.13)Vlissingen3.18.00M50   12.786  4:42
51  Jack Gelens Roosendaal3.18.19M60   12.766  4:42
52  Robert Vroon (PR 3.08.55)Breskens3.18.21M45   12.764  4:42
53  Dirk Verwulgen Stekene3.18.25M55   12.760  4:42
54  Erik Bolleman (PR)Axel3.18.25M45   12.760  4:42
55  Marco Riemens (PR 3.16.01)IJzendijke3.18.34M50   12.750  4:42
56  Leon Stijnen Baexem3.18.41M50   12.742  4:43
57  Bert van Bogget Roggel3.18.41M50   12.742  4:43
58  Leo Bracke (PR)Axel3.18.51M50   12.732  4:43
59  Mark Verhage (PR 2.50.29)Zaamslag3.19.13Mse   12.708  4:43
60  Steven Vrijdaghs Overijse3.19.15M40   12.706  4:43
61  Pascal Rijdant Geraardsbergen3.19.18M45   12.703  4:43
62  Roeland Bracke Sint-Gillis-Waas3.19.19M35   12.702  4:43
63  Guy Van Driessche (PR)Graauw3.19.20M45   12.701  4:43
64  Jan Louws (PR)Middelburg3.19.21M55   12.700  4:43
65  Chris Dhooge Zaffelare3.19.39M45   12.681  4:44
66  Rianne Kremers Gorinchem3.19.48V50   12.671  4:44
67  Fons de Rijcke (PR)Kloosterzande3.19.53M50   12.666  4:44
68  Steven Naessens Westvleteren3.20.11M35   12.647  4:45
69  Rene Traas (PR 3.05.42)Kapelle-Biezelinge3.20.48M50   12.608  4:46
70  Dirk Janssens Kessel-Lo3.20.56M45   12.600  4:46
71  Karel Hageman Son en Breugel3.21.00M35   12.596  4:46
72  Sjaak Nugter Harmelen3.21.11M55   12.584  4:46
73  Frank van den Branden (PR 3.18.31)Sint Jansteen3.21.13M55   12.582  4:46
74  Sjaak de Visser Leusden3.21.24M50   12.571  4:46
75  Peter Van Loo Gent3.21.35M40   12.559  4:47
76  Thijs Vandeursen Gent3.22.29Mse   12.503  4:48
77  Christiaan Klaverdijk Roosendaal3.22.44M50   12.488  4:48
78  Remco Ivens Stekene3.22.53M40   12.479  4:48
79  Preben Maes Lichtaart3.23.52Mse   12.418  4:50
80  Danny de Baere Waasmunster3.24.06M55   12.404  4:50
81  Christoffe Vanden Bussche Brugge3.24.16M55   12.394  4:50
82  Marius Besuijen (PR 2.43.21)Sint Laurens3.24.27M55   12.383  4:51
83  Erwin van Arendonk Drunen3.24.33M35   12.377  4:51
84  Bryan Hofman (PR)Westdorpe3.24.39M45   12.371  4:51
85  Rik Provost Oostende3.25.05M50   12.345  4:52
86  John van Dijke (PR 3.14.32)Kloosterzande3.25.06M45   12.344  4:52
87  Etienne den Toom (PR 3.22.29)Terneuzen3.25.12M50   12.338  4:52
88  Rob Verhaar Nieuwkoop3.25.16M50   12.334  4:52
89  Arjen van Dijk Middelburg3.25.16M40   12.334  4:52
90  Marcel Sommeijer (PR 3.24.15)Oost-Souburg3.25.23M45   12.327  4:52
91  Dominiek Van De Putte Tielt3.25.30M40   12.320  4:52
92  Philip Torbeyns Rotselaar3.25.31M35   12.319  4:52
93  Floris Borms Gent3.25.43M35   12.307  4:53
94  Raoul De Wilde Zele3.26.00M55   12.290  4:53
95  Peter Everaerts Rillaar3.26.05M45   12.285  4:53
96  Robert Carol (PR 3.15.57)Middelburg3.26.11M50   12.279  4:53
97  Gunther de Cock Sint-Gillis-Waas3.26.14M40   12.276  4:53
98  Freek Rebel Capelle aan den IJssel3.26.19M40   12.271  4:53
99  Patrick van de Vijver Veldhoven3.26.45M45   12.245  4:54
100  Joachim Desloover Lochristi3.26.49Mse   12.241  4:54
101  Ivo Peeters Lichtaart3.27.22M55   12.209  4:55
102  Tom Erpelinck (debuut)Hengstdijk3.27.24Mse   12.207  4:55
103  Wim Flipse (PR 3.16.45)Terneuzen3.27.24M45   12.207  4:55
104  Twan Schermers Hardinxveld-Giessendam3.27.54Mse   12.177  4:56
105  Kees van der Vliet Roosendaal3.27.56M45   12.176  4:56
106  Davy Teirlynck Moerbeke3.28.01M35   12.171  4:56
107  Robert Matthijs (PR 3.18.56)Terneuzen3.28.11M50   12.161  4:56
108  Dominique Pattyn Ingelmunster3.28.16M45   12.156  4:56
109  Steven de keersmaeker Meise3.28.45M40   12.128  4:57
110  Herman Keunen Meeuwen3.28.46M60   12.127  4:57
111  Luc Staessens Bissegem3.28.51M50   12.122  4:57
112  Petra de Knecht (PR)Terneuzen3.28.53V50   12.120  4:57
113  Joris De Neve Eeklo3.29.30M45   12.084  4:58
114  Axel Vehreschild Bad Ditzenbach3.29.48M45   12.067  4:58
115  Dave Raes Stekene3.30.00M40   12.056  4:59
116  Martine Lemson Zoetermeer3.30.12V45   12.044  4:59
117  Francis Huysman Ouwegem3.30.15Mse   12.041  4:59
118  Piet Moes (PR 3.16.17)Koudekerke3.30.25M65   12.032  4:59
119  Lion Baas (PR 3.28.30)Vlissingen3.30.33M40   12.024  4:59
120  Robbie Machielsen Breda3.30.47M40   12.011  5:00
121  Tim Tessensohn Hoofddorp3.30.56M50   12.002  5:00
122  Marco Toussaint (PR)Wolphaartsdijk3.31.18M50   11.982  5:00
123  Bart Eneman Zolder3.31.41M40   11.960  5:01
124  Thomas Keirse Gent3.31.58Mse   11.944  5:01
125  Renske Verbrugge (PR)Goes3.32.32V45   11.912  5:02
126  Gert-Jan Verbrugge (PR 2.58.36)Goes3.32.33M45   11.911  5:02
127  Henk Kasbergen Moordrecht3.33.00M50   11.886  5:03
128  Jean-Marie VandenheedKaster3.33.21M55   11.866  5:03
129  Danmar Dees (PR 3.27.51)Goes3.33.23M45   11.865  5:03
130  Peru Esteban Pamplona3.33.38M45   11.851  5:04
131  Martijn Broekaart (PR)Graauw3.33.46Mse   11.843  5:04
132  Sonja van Hecke Roosendaal3.33.50V45   11.840  5:04
133  Marcel van Luik (PR 3.32.37)Terneuzen3.34.02M40   11.829  5:04
134  Kees van Oosterhout Zoetermeer3.34.03M55   11.828  5:04
135  Bas Schop Eethen3.34.24M50   11.808  5:05
136  Kenny Haest Ichtegem3.34.45Mse   11.789  5:05
137  De Bruijn Breda3.35.09M45   11.767  5:06
138  Mattheo Moerland (PR)Oosterland3.35.29Mse   11.749  5:06
139  Tim Surmont Ruisbroek3.35.50M35   11.730  5:07
140  Arthur van Aartsen (PR 3.18.18)Middelburg3.36.02M40   11.719  5:07
141  Angelo Delforge (PR 3.07.16)Hulst3.36.05M40   11.716  5:07
142  Jessey Kasandikromo Teteringen3.36.31M35   11.693  5:08
143  Gino Dhanis (PR 3.30.24)Sint Jansteen3.36.39M50   11.686  5:08
144  Peter Drubbel Clinge3.36.43M50   11.682  5:08
145  Joost Goede Purmerland3.37.06M55   11.661  5:09
146  David Pieters (PR)Oostburg3.37.33M35   11.637  5:09
147  Astrid Verhage (PR 3.32.33)Zuiddorpe3.37.37V35   11.634  5:09
148  Gerard Beirnaert Stekene3.37.53Mse   11.620  5:10
149  Jeroen Leermakers Eindhoven3.37.54M45   11.619  5:10
150  Dirk Wagenaer Stekene3.38.00M50   11.613  5:10
151  Guy Van den Branden Beveren3.38.20M45   11.596  5:10
152  Katrien ROGIERS Roeselare3.38.28V55   11.588  5:11
153  Stefan Boret Ingelmunster3.38.40M45   11.578  5:11
154  Nico van der Baan Soest3.38.50Mse   11.569  5:11
155  Reggy Heijens Vogelwaarde3.38.55M45   11.565  5:11
156  Herman Kuijer (PR 3.09.49)Terneuzen3.38.56M55   11.564  5:11
157  Mieke Remmerie Hooglede3.39.08V45   11.553  5:12
158  Huub van Amersfoort Utrecht3.39.13Mse   11.549  5:12
159  Bert Vervecken Herentals3.39.15M45   11.547  5:12
160  Jan Neirinck Kasterlee3.39.15M40   11.547  5:12
161  Ludwig Willems Lichtaart3.39.15M50   11.547  5:12
162  Ann Verhaeghe Lauwe3.39.18V50   11.544  5:12
163  Marc Janssens Aarschot3.39.23M55   11.540  5:12
164  Sjaak Lugtenburg Alblasserdam3.39.25M45   11.538  5:12
165  Steve Wittevrongel Brugge3.39.29M45   11.535  5:12
166  Pieter Noé Moerbeke3.39.47Mse   11.519  5:13
167  Ray Cornips (PR 3.35.31)Zuidzande3.39.58M50   11.509  5:13
168  Gerrit den Broeder Rijswijk3.40.00M40   11.508  5:13
169  Pieter Huyghe Haasrode3.40.26M45   11.485  5:13
170  Eddy Dewilde Ieper3.40.37M55   11.476  5:14
171  Nicole Spruit Veldhoven3.40.38V45   11.475  5:14
172  Wim Schelfhout Sint-Pauwels3.40.58M40   11.457  5:14
173  Arno van Mullem (PR 3.39.18)Nieuw-Namen3.40.58M55   11.457  5:14
174  Etienne Kouijzer (PR 3.39.40)Hulst3.41.04M50   11.452  5:14
175  Robert Lafertin (debuut)Terneuzen3.41.07M35   11.450  5:14
176  Edwin Thijs Clinge3.41.10M45   11.447  5:14
177  Michael Verstraeten Moerbeke3.41.30M35   11.430  5:15
178  Alex Vancauwenbergh Kumtich3.41.32M50   11.428  5:15
179  Victor Herckenrath Nistelrode3.42.22M50   11.385  5:16
180  Tom Claeys Zomergem3.42.42M35   11.368  5:17
181  Ad van Campen Lage Mierde3.42.42M50   11.368  5:17
182  Jack Peeters Tielen3.42.53M60   11.359  5:17
183  Stefaan Cordy Gentbrugge3.43.01M40   11.352  5:17
184  Reinier van Wouw Serooskerke3.43.06M55   11.348  5:17
185  Örjan Klaesson Mölndal3.43.08M40   11.346  5:17
186  Patrick de Sutter Stekene3.43.15M55   11.340  5:17
187  Koen De Vliegher Moerbeke3.43.15Mse   11.340  5:17
188  Frederik De Bruyckere Watervliet3.43.16M40   11.339  5:17
189  Inge Raeymaekers Gierle3.43.23V45   11.333  5:18
190  Wies Koekkoek (PR)Hulst3.43.25M55   11.332  5:18
191  Selena Temmerman Stekene3.43.37V40   11.322  5:18
192  Boudewijn Jansen (PR)Hulst3.43.47M45   11.313  5:18
193  Hedwig Van Beveren Moerbeke3.44.05M50   11.298  5:19
194  Marco Bakker (PR 3.33.03)Axel3.44.09M45   11.295  5:19
195  Frans Daalman (PR 3.32.26)Breskens3.44.15M60   11.290  5:19
196  Manuel Blommaert Clinge3.45.07Mse   11.246  5:20
197  Erwin Nachtegael Heikant3.46.08M50   11.196  5:22
198  Rien Bastiaansen Rucphen3.46.30M60   11.177  5:22
199  Danny Vandenbossche Knokke-Heist3.46.35M50   11.173  5:22
200  Hans Vanherck Bunsbeek3.46.38M35   11.171  5:22
201  Wilco Franken (PR 3.40.34)Kapellebrug3.46.41M45   11.168  5:22
202  Jasper de Vries Kinderdijk3.46.44Mse   11.166  5:22
203  Alex Vervoort Tessenderlo3.47.11M50   11.144  5:23
204  Martine Gommé Tessenderlo3.47.11V45   11.144  5:23
205  Yves Houben Zemst3.47.25M55   11.132  5:23
206  Jeroen Stoop Sommelsdijk3.47.26M45   11.132  5:23
207  Carl Coninx Westmalle3.47.26Mse   11.132  5:23
208  Pieter van der Luit Sneek3.47.29M45   11.129  5:23
209  Louis Peeters Beerse3.47.30M50   11.128  5:23
210  Joris Geerards Zeist3.47.48M35   11.114  5:24
211  Gilles Faas (PR)Terneuzen3.48.02M40   11.102  5:24
212  Tom du Puy (debuut)IJzendijke3.48.14Mse   11.093  5:25
213  Andre Verdurmen (PR)Kloosterzande3.48.27M45   11.082  5:25
214  Ellen Hamelink (PR)Terneuzen3.48.27V40   11.082  5:25
215  Tom van de Voorde (PR 3.14.20)Hulst3.48.28M45   11.081  5:25
216  Corina Grim (PR)Lewedorp3.48.48V50   11.065  5:25
217  Tom Casteels Mechelen3.49.07M35   11.050  5:26
218  Omar Roels (PR 3.45.38)Hulst3.49.15M45   11.043  5:26
219  Raymond Wolthers s-Gravenhage3.49.19M40   11.040  5:26
220  Annet van de Kreke (PR)Oost-Souburg3.49.29V45   11.032  5:26
221  Bart Verhaeghe de Naeyer (PR)Kapelle-Biezelinge3.50.01M35   11.007  5:27
222  Gil Ceulemans Mortsel3.50.06Mse   11.003  5:27
223  Roel Bockstal Hoeilaart3.50.24Mse   10.988  5:28
224  John Compiet (debuut)Hulst3.50.38M45   10.977  5:28
225  Frank Schoof Destelbergen3.50.50M45   10.968  5:28
226  Abel Troost Axel3.50.58Mse   10.961  5:28
227  Joerie de Munck Belsele3.51.03Mse   10.957  5:29
228  Dirk Van Puymbroeck Rupelmonde3.51.03M55   10.957  5:29
229  Frank Faes (debuut)Sluis3.51.08M45   10.953  5:29
230  Mat Skrabanja Heythuysen3.51.19M50   10.945  5:29
231  Harold de Maat (debuut)Terneuzen3.51.31M45   10.935  5:29
232  Jeannette van Veghel Berghem3.51.34V45   10.933  5:29
233  Peter Foré Sijsele3.51.59M35   10.913  5:30
234  Jan Bilterijst Enschede3.52.22M60   10.895  5:30
235  Jonathan Smet Temse3.52.22Mse   10.895  5:30
236  Jan Mertens Mol3.52.23M40   10.894  5:30
237  Adrie van Dalen (PR 3.25.19)Lewedorp3.52.39M50   10.882  5:31
238  Hans Corbijn (PR 3.14.59)Oostkapelle3.52.40M55   10.881  5:31
239  Wim Baert Oedelem3.52.40M45   10.881  5:31
240  Chris De Pauw Waasmunster3.52.47M50   10.876  5:31
241  Jacques de Groot Bergen op Zoom3.52.54M50   10.870  5:31
242  Didier Willemijns Kruishoutem3.52.57M35   10.868  5:31
243  Arnold Haakman Hoogezand3.52.59M45   10.866  5:31
244  Angelo de Bruijn (PR)Hulst3.52.59M45   10.866  5:31
245  Dirk Kums Overpelt3.53.16M55   10.853  5:32
246  Ronny Smet Sinaai3.53.19M55   10.851  5:32
247  Marco Baart (PR)Lamswaarde3.53.22M40   10.849  5:32
248  Nic Verlinde Roeselare3.53.30M35   10.842  5:32
249  Frans Verwilligen (PR 3.25.03)Hulst3.53.36M60   10.838  5:32
250  Sofie Daineffe Vilvoorde3.53.44V35   10.832  5:32
251  Marianne van der Meulen Amersfoort3.53.45V40   10.831  5:32
252  Thierry Simoens Ouwegem3.53.49M40   10.828  5:32
253  Cindy den Hollander (PR)Oost-Souburg3.53.51V40   10.826  5:33
254  Huibert Lucas Alblasserdam3.54.10M35   10.812  5:33
255  Casper Zoetekouw Veldhoven3.54.15M50   10.808  5:33
256  Jef Claessen Tielen3.54.19M55   10.805  5:33
257  Coen Kaijser (debuut)Terneuzen3.54.24Mse   10.801  5:33
258  Ronni Van Acker Nieuw-Namen3.54.27M60   10.798  5:33
259  Hans van Dijk Schalkwijk3.54.31M45   10.795  5:33
260  Wendy Verschelden Ronse3.54.32V35   10.795  5:33
261  Rolf Luteijn (PR 3.50.16)Heikant3.54.51M45   10.780  5:34
262  Wim de Feijter (PR 3.41.38)Terneuzen3.55.04M45   10.770  5:34
263  George Taal (PR 3.26.04)Oostkapelle3.55.08M65   10.767  5:34
264  Aldo Macco Lauwe3.55.10M40   10.766  5:34
265  Daniel Elst Klein Zundert3.55.13M40   10.763  5:34
266  Eric Claus Gent3.55.17M55   10.760  5:35
267  Philip Braem (PR 3.31.59)Vogelwaarde3.55.55M50   10.731  5:35
268  Paul Bosman (PR 3.32.09)Koewacht3.55.55M40   10.731  5:35
269  Lieve Annerel Tienen3.56.23V50   10.710  5:36
270  Theo Kleijweg Capelle aan den IJssel3.56.26M65   10.708  5:36
271  Els Jacobs Haasrode3.56.29V40   10.706  5:36
272  Thymen van Voorst Ravenstein3.56.30Mse   10.705  5:36
273  Jolanda Bilderbeek (PR)Kloetinge3.56.32V40   10.703  5:36
274  Boudewijn Kaijser Rome3.57.01M50   10.682  5:37
275  Christ De Baecke Roeselare3.57.11M50   10.674  5:37
276  Theo Schermers Giessenburg3.57.16M55   10.670  5:37
277  Veerle Antonissen Jodoigne3.57.26V40   10.663  5:38
278  Sabrina Vinquier Lauwe3.57.29V45   10.661  5:38
279  Johan van den Boogaart Numansdorp3.57.30M40   10.660  5:38
280  Felix van Ginkel Groningen3.57.33M40   10.658  5:38
281  Renate Van Huffel (debuut)Sint Jansteen3.57.42V35   10.651  5:38
282  Rene Van Der Zon Nieuwkoop3.57.43M55   10.650  5:38
283  Peter Erpelinck (PR 3.48.40)Hulst3.57.48M65   10.646  5:38
284  Ann Bogaert Gent3.58.03V40   10.635  5:38
285  Stefan Buitenweg Houten3.58.11M45   10.629  5:39
286  Margreet Pel s-Gravenhage3.58.52Vse   10.599  5:40
287  Iris Vermeulen (debuut)Hulst3.59.03V40   10.591  5:40
288  Leo Oosse Zeist3.59.07M35   10.588  5:40
289  Natasja de Booij (debuut)Walsoorden3.59.53V45   10.554  5:41
290  Arjen van de Wetering Gouda3.59.53M40   10.554  5:41
291  Francis Lietaert Bellegem3.59.55M55   10.552  5:41
292  Raúl Cortés Vidal Zaragoza4.00.04M50   10.546  5:41
293  Jelle van den Broeke Maasbree4.00.09Mse   10.542  5:41
294  Elisabeth Dehandschutter Sint-Niklaas4.00.47V45   10.514  5:42
295  Imo Jongepier (PR)Nieuw- en Sint Joosland4.01.01M65   10.504  5:43
296  Altjo Weessies Hoogezand4.01.17M55   10.493  5:43
297  Frank de Potter Hulst4.01.35M50   10.480  5:44
298  Nico Scheffer Vlaardingen4.01.38M45   10.477  5:44
299  Niek Spiljard (debuut)Middelburg4.01.47M55   10.471  5:44
300  Marc-Jan Moerland (PR)Goes4.02.08Mse   10.456  5:44
301  Leon Verlinde (PR)Terneuzen4.02.12M40   10.453  5:44
302  Peter van den Berg (PR 3.52.56)Hulst4.02.15M50   10.451  5:44
303  Nicolas Claeys Bassevelde4.02.17Mse   10.449  5:45
304  Gerhard Vermeulen Breda4.02.50M55   10.426  5:45
305  Julie Serrarens (PR)Lamswaarde4.03.24V45   10.401  5:46
306  Ton van den Broeke Maasbree4.03.38M55   10.391  5:46
307  Koen Koutstaal (PR 3.46.30)Hulst4.03.44M45   10.387  5:47
308  Stan Brooijmans Terhole4.03.45M60   10.386  5:47
309  Marian van Damme (PR)Clinge4.03.46V50   10.386  5:47
310  Frans Kolijn (PR 3.17.48)Oost-Souburg4.03.51M45   10.382  5:47
311  Pieter van den Hurk Veghel4.03.54M50   10.380  5:47
312  Corné Boeije (PR 3.55.52)Axel4.03.57M50   10.378  5:47
313  Hans Oomen Tilburg4.04.11M40   10.368  5:47
314  Marc Smit Winterswijk4.04.14M45   10.366  5:47
315  Tony Gouwy Assenede4.04.16M55   10.364  5:47
316  Peter Vos Zutendaal4.04.19M40   10.362  5:47
317  Leendert van de Ven (PR 3.18.23)Zoutelande4.04.22M50   10.360  5:47
318  Marco Dingemanse (debuut)Zoutelande4.04.22M45   10.360  5:47
319  Mario Van Assche Gent4.04.33M40   10.352  5:48
320  Wim van der Klooster Hulst4.04.42M50   10.346  5:48
321  Johnny Dooms (PR 3.41.37)Terneuzen4.04.43M60   10.345  5:48
322  Eddy Rammeloo Emmeloord4.04.49M45   10.341  5:48
323  Kelly Biesemans Denderleeuw4.04.49Vse   10.341  5:48
324  Eric Dieleman (PR)Terneuzen4.04.57M40   10.336  5:48
325  Ronald van Hercules (PR 3.51.40)Serooskerke4.05.00M60   10.333  5:48
326  Berthold Ponsteen Almelo4.05.18M45   10.321  5:49
327  Geert Buyse Heule4.05.30M50   10.312  5:49
328  Inge de Booij (debuut)Graauw4.05.44Vse   10.303  5:49
329  Ward Kerckaert Sint Kruis4.05.45M35   10.302  5:49
330  Rob Van Baelen Brasschaat4.05.47M45   10.301  5:49
331  Kurt Masselis Bissegem4.05.58M45   10.293  5:50
332  De Vleeschauwer Kris Stekene4.06.46M45   10.259  5:51
333  Jan Molendijk (debuut)Krabbendijke4.07.18Mse   10.237  5:52
334  Christel Muis Rotterdam4.07.24V35   10.233  5:52
335  René Duchateau Binkom4.07.28M45   10.230  5:52
336  Franky Vandenberghe Rumbeke4.07.30M50   10.229  5:52
337  Marc corijn (PR 4.03.34)Kapellebrug4.07.33M45   10.227  5:52
338  Pierre Hooimeijer Hendrik Ido Ambacht4.07.49M55   10.216  5:52
339  Tony Van den Neucker (PR 3.26.58)IJzendijke4.07.50Mse   10.215  5:52
340  Tom Haerens Sint Kruis4.07.59M35   10.209  5:53
341  Marjan Dhollander Sint-Gillis-Waas4.08.16V35   10.198  5:53
342  Marco Wauters (PR)Vogelwaarde4.08.54M45   10.172  5:54
343  Suus Duerink (PR)Terneuzen4.09.05V55   10.164  5:54
344  Pieter-Jan de Baar Wolphaartsdijk, 4.09.21M40   10.153  5:55
345  Martin van Ieperen (PR 4.07.38)Kapelle-Biezelinge4.09.36Mse   10.143  5:55
346  Francois Bakker Woerden4.09.37M50   10.142  5:55
347  Alain Werkers Meerdonk4.09.54M40   10.131  5:55
348  Jos Janse (PR 3.31.13)Middelburg4.09.58M45   10.128  5:55
349  Gerben Soethaert (PR)Terneuzen4.09.58M35   10.128  5:55
350  Nico vandenberghe Antwerpen4.10.06M35   10.123  5:56
351  Danny Dijke (PR)Oost-Souburg4.10.07Mse   10.122  5:56
352  Robert van der Peijl (PR 3.50.01)Terneuzen4.10.42M50   10.099  5:56
353  Paul Celis Nijlen4.10.59M60   10.087  5:57
354  Marian van Dijk (PR 3.32.59)Middelburg4.11.04V45   10.084  5:57
355  Lorenzo Mariani Rome4.11.11M65   10.079  5:57
356  Garard Buitenweg Ijsselstein4.11.28M60   10.068  5:58
357  Joop Albronda (debuut)Middelburg4.11.40M45   10.060  5:58
358  Peter Claes (PR 3.58.41)Sluiskil4.11.47M45   10.055  5:58
359  Jacqueline van de Voorde Hulst4.12.00V55   10.046  5:58
360  Nicole Serrarens (PR)Sint Jansteen4.12.00V45   10.046  5:58
361  Bennie Heijmans (PR)Hulst4.12.04M50   10.044  5:58
362  Jan Kaljouw (PR)Oostkapelle4.12.06M50   10.042  5:58
363  Pascal Elegeert Hulst4.12.34M50   10.024  5:59
364  Stephen Tews Leidschendam4.12.52M55   10.012  6:00
365  Bert Wauters Oosteeklo4.12.56M40   10.009  6:00
366  Dirk Fransen Zuiddorpe4.13.05M50   10.003  6:00
367  Joris van Meirvenne Ertvelde4.13.12M50   9.999  6:00
368  Dimmy Ivens (debuut)Schoondijke4.13.12Mse   9.999  6:00
369  Marijke Taragola Gent4.13.13V40   9.998  6:00
370  Yvan Verduyn Zedelgem4.13.24M40   9.991  6:00
371  Jacco Lucasse (PR)Zaamslag4.13.25M40   9.990  6:00
372  Christophe Beetens Ronse4.13.37M40   9.982  6:01
373  Francis van den Branden (PR)Koewacht4.13.45V40   9.977  6:01
374  Peter Meijaard (PR 4.09.38)Kloetinge4.14.14M50   9.958  6:02
375  Silke Croes Nijmegen4.14.21V50   9.954  6:02
376  Chris Adema Uithoorn4.14.40M45   9.941  6:02
377  Conrad de Ridder (PR 4.02.10)Vlissingen4.15.09M45   9.922  6:03
378  Jako Sterrenburg Alblasserdam4.15.30M45   9.909  6:03
379  Patrick Pielaat (PR 3.47.14)Terneuzen4.16.03M45   9.888  6:04
380  Dennis van der linden Vlissingen4.17.05M45   9.848  6:06
381  Theo Roels (PR 3.44.48)Kloosterzande4.17.10M55   9.845  6:06
382  Pieter Wielhouwer (PR 4.15.34)Wilhelminadorp4.17.18M45   9.839  6:06
383  Nevzat Altikulac (PR 4.07.28)Middelburg4.17.21M50   9.838  6:06
384  Gert Jan Marinisse Oost-Souburg4.17.22M50   9.837  6:06
385  Jeroen van Hoof Tilburg4.17.29M45   9.832  6:06
386  Jo Junior van Remortele Waspik4.17.49Mse   9.820  6:07
387  Maartje Timmers Middelburg4.17.59Vse   9.813  6:07
388  Marcel de Cock (PR)Vogelwaarde4.18.08M50   9.808  6:07
389  Richard van der Krogt Haarlem4.18.31M40   9.793  6:08
390  Paul de Schryver Sint-Niklaas4.18.46M60   9.784  6:08
391  Gerlinde Van den Houte Wolvertem4.19.03V55   9.773  6:08
392  Kurt Verberckmoes Melsele4.19.04M45   9.772  6:08
393  Nicole Froeling Oosterhout4.19.48Vse   9.745  6:09
394  Kees van Belzen (PR 4.08.20)Ritthem4.19.51M60   9.743  6:09
395  Flip Baars Heeze4.19.57M60   9.739  6:10
396  Rianne SmitsBerghem4.20.25V55   9.722  6:10
397  Sylvie Cornelissen Glabbeek4.20.27V45   9.720  6:10
398  Bert Fonteyn Opwijk4.20.33M35   9.717  6:10
399  Ann Billiet Wingene4.20.53V45   9.704  6:11
400  Filip Monbailleu Wingene4.20.54M45   9.704  6:11
401  Michael van Mol Zuiddorpe4.21.07Mse   9.696  6:11
402  Nadia Bleyenberg Hulst4.21.23Vse   9.686  6:12
403  Mark Weijer (PR)Kapelle-Biezelinge4.21.29M40   9.682  6:12
404  Michael de Block Clinge4.21.34M35   9.679  6:12
405  Stephan Rosielle (PR 4.01.27)Axel4.21.41M45   9.675  6:12
406  Rob Joosse (PR)Vrouwenpolder4.21.55M35   9.666  6:12
407  Werner Vancauwenberghe Arc-Wattripont4.22.00M45   9.663  6:13
408  Danny Sturm Sint Jansteen4.22.01Mse   9.662  6:13
409  Heidi Declercq Kuurne4.22.04V40   9.661  6:13
410  Marion Goossen (PR)Terneuzen4.22.11V40   9.656  6:13
411  Marnix Buyssens Lokeren4.22.21M50   9.650  6:13
412  Paul d'Haens Hulst4.22.22M50   9.649  6:13
413  Mart-Jan Delzenne (PR)Krabbendijke4.22.25M40   9.648  6:13
414  Ann Maes Stekene4.23.02V40   9.625  6:14
415  Paul Verstraeten Nuenen4.23.14M60   9.618  6:14
416  Jochem de Dijcker (debuut)Axel4.23.37M35   9.604  6:15
417  Rudi Mahieu Mortsel4.23.47M60   9.598  6:15
418  Martin Buitendijk Alblasserdam4.23.51M50   9.595  6:15
419  Saskia Smolenaers (PR)Terhole4.24.28V40   9.573  6:16
420  Arnold Westerbeke (PR)Vlissingen4.24.31Mse   9.571  6:16
421  Herman van de Glind (debuut)Kloetinge4.24.49M40   9.560  6:17
422  Willem van der Heyden Kieldrecht4.25.31M65   9.535  6:18
423  Kees Kloosterman (PR)Wolphaartsdijk4.26.21M50   9.505  6:19
424  Klaas Claessen Tielen4.26.32Mse   9.499  6:19
425  Sijbrand de Jong Alblasserdam4.26.33M45   9.498  6:19
426  Anneleen Malfroid Leuven4.26.55Vse   9.485  6:20
427  Priscilla van Troost (PR)Hulst4.26.57V40   9.484  6:20
428  Philippe Vander Donckt Marcq4.27.04M60   9.480  6:20
429  Hans den Boer Nieuwdorp4.27.28M55   9.465  6:20
430  Claudia Rooimans Brielle4.27.40V45   9.458  6:21
431  Marleen van den Engel Brielle4.27.40V45   9.458  6:21
432  Ko van der Maas Krimpen aan den IJssel4.28.16M45   9.437  6:21
433  René de Visser (PR 3.38.16)Nieuw- en Sint Joosland4.28.41M35   9.423  6:22
434  Sonja Verstraeten Veldhoven4.28.43V45   9.421  6:22
435  Jurgen segers Veldhoven4.28.44M45   9.421  6:22
436  Catherine De Meyer Waasmunster4.28.45V45   9.420  6:22
437  Dorien van der Helm Sint-Niklaas4.28.45V45   9.420  6:22
438  Bart Deneir Lauwe4.28.54M40   9.415  6:22
439  Herman de Sobrie Vorselaar4.29.31M65   9.393  6:23
440  Marleen de Rechter Kloosterzande4.29.33V45   9.392  6:23
441  Nathan Verleye Lombardsijde4.30.21M45   9.365  6:24
442  Johan Bundervoet Sleidinge4.30.44M65   9.351  6:25
443  Tommy Valckx Hulst4.30.51M40   9.347  6:25
444  Wim van Brummen Almere4.30.54M65   9.346  6:25
445  Greta Ingels Watervliet4.31.19V55   9.331  6:26
446  Sjaak Vroonland (PR 3.46.23)Lamswaarde4.31.42M55   9.318  6:26
447  Luc Van de Woestyne Mariakerke4.31.55M55   9.311  6:27
448  Dieter Foré Maldegem4.32.07M35   9.304  6:27
449  Floor Groeneveld Zwijndrecht4.32.35M50   9.288  6:28
450  Frank Berkers Rotterdam4.32.55M40   9.276  6:28
451  Herman van Hoeve (PR 4.05.59)Vlissingen4.33.31M60   9.256  6:29
452  Stephan Schouten (PR 4.17.54)Vlissingen4.33.55Mse   9.243  6:30
453  Conny RikkenVeldhoven4.33.57V35   9.241  6:30
454  John Verhoeven Woudrichem4.34.08M45   9.235  6:30
455  Marc Van de Woestyne Lovendegem4.34.53M55   9.210  6:31
456  Maxime Dujardin Breda4.35.47Vse   9.180  6:32
457  Wendy van der Heide (PR)Vlissingen4.36.14V35   9.165  6:33
458  Jan Buitenhuis s-Gravenhage4.36.15Mse   9.165  6:33
459  Nicolien van Bezu (PR)Biervliet4.36.16V45   9.164  6:33
460  Dennie Lockefeer Nieuw-Namen4.36.28M40   9.157  6:33
461  Monica Twisk (PR)Terneuzen4.36.50V55   9.145  6:34
462  Kris Van der Loo Nieuwkerken-Waas4.36.57M35   9.141  6:34
463  Jos van Stee (PR 3.58.32)s-Gravenpolder4.37.10M45   9.134  6:34
464  Marinda Boone Graauw4.37.12V40   9.133  6:34
465  Bram van Hoeve (PR 4.06.40)Terneuzen4.37.42M60   9.117  6:35
466  Evie Bogaert Aalter4.38.54V35   9.077  6:37
467  Peter Ziekman Spijkenisse4.39.16M40   9.066  6:37
468  Jan van Katwijk Rhoon4.39.27M60   9.060  6:37
469  Harry Durinck Kalken4.39.30M50   9.058  6:37
470  Patrick Pieters (debuut)Terneuzen4.39.34M45   9.056  6:38
471  Frouwkje Herder Ravenswoud4.39.52V55   9.046  6:38
472  Samuel Depestel Assebroek4.40.02M35   9.041  6:38
473  Coosje van Eekelen (debuut)Hulst4.40.07V50   9.038  6:38
474  Cristel de Kesel Clinge4.40.13V45   9.035  6:38
475  Sander Tazelaar Breda4.41.10Mse   9.004  6:40
476  Nico Van de Keere Kaprijke4.41.47M40   8.985  6:41
477  Jan de Zwarte Terneuzen4.42.05M50   8.975  6:41
478  Ivo De Block Stekene4.42.06M45   8.974  6:41
479  Nelly Plasschaert (debuut)Hulst4.42.09V55   8.973  6:41
480  Daniëlla de DeckereHulst, 4.42.17V45   8.969  6:41
481  Dirk Adriaenssens Sint-Niklaas4.42.22M60   8.966  6:42
482  Dick de Boer Huizen4.42.49M60   8.952  6:42
483  Herman Abbink (PR 3.43.02)Goes4.43.11M55   8.940  6:43
484  Johan de Jongh Oud-Alblas4.43.22M35   8.934  6:43
485  Monik van Loock Vorselaar4.43.25V55   8.933  6:43
486  Michel Cambeen Vogelwaarde4.43.52M35   8.919  6:44
487  Charlotte De Baere Maldegem4.44.21V40   8.903  6:44
488  Bert Van Mierlo Beerse4.44.40M40   8.894  6:45
489  Kevin Lems Alblasserdam4.47.13M35   8.815  6:48
490  Philip Goossens Oostende4.47.42M55   8.800  6:49
491  Margo Hermans (debuut)Ossenisse4.48.09V45   8.786  6:50
492  Cyrielle FaureLa Frette sur Seine4.48.48V35   8.766  6:51
493  Anniek de Rijck (debuut)Sint Jansteen4.49.12V45   8.754  6:51
494  Goedele Peeters Bierbeek4.49.30V50   8.745  6:52
495  Marijke van Bokhorst Hilversum4.50.22V55   8.719  6:53
496  Corinne Hannewijk (PR)Vlissingen4.51.05V50   8.698  6:54
497  Mara Peschke Berlin4.52.42Vse   8.649  6:56
498  Neel van Mourik Ravenswoud4.53.13V55   8.634  6:57
499  Patricia Braeckman Waregem4.54.30V50   8.597  6:59
500  Hans Buis Midwoud4.54.56M65   8.584  6:59
501  Bob Blaauw Overijse4.55.06M45   8.579  7:00
502  Ilonka Vandeperre Koningshooikt4.55.12V50   8.576  7:00
503  Frank vande Wiele Waregem4.59.01M50   8.467  7:05
504  Kristof Van Poucke Moerbeke4.59.10M35   8.463  7:05
505  Hans de Vries Haarlem5.00.38M45   8.421  7:07
506  Oswald de Bleijser Hulst5.00.38M50   8.421  7:07
507  Linda Van Gool Sint-Kruis-Winkel5.01.18V45   8.403  7:08
508  Arthur Stijns (PR)Oudelande5.07.37M65   8.230  7:17
509  Jakobus Meulenberg (PR 4.25.14)Oudelande5.07.37M45   8.230  7:17
510  Angela Peschke Bad Dürkheim5.09.32V55   8.179  7:20
511  Ad Roovers (PR 4.52.30)Hulst5.12.40M55   8.097  7:25
512  Frida BilterijstEnschede5.15.00V60   8.037  7:28
513  Tom Beerens Lede5.15.03M35   8.036  7:28
Mannen: 419 (81.68%) => M35=48 - M40=64 - M45=90 - M50=80 - M55=44 - M60=24 - M65=12 - Mse=57
Vrouwen: 94 (18.32%) => V35=11 - V40=19 - V45=29 - V50=12 - V55=13 - V60=1 - Vse=9

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Michel Verhaeghe 2:30:51Michael de Cooman 2:39:15Jorim Scheele 2:40:58Anjolie Engels3:00:47513
2016Erwin Harmes2:32:17Wouter Decock2:37:36Michel Verhaeghe2:38:16Elsemieke de Vos3:06:37489
2015Erwin Harmes2:31:53Huub van Noorden2:44:23Joachim De Naeyer2:46:37Ines van Rinsum3:24:39524
2014Sébastièn Schletterer2:25:14Erwin Harmes2:30:35Huub van Noorden2:31:20Ilonka van den Hengel3:04:35539
2013Sebastien Schletterer2:35:27Henk Smalbrugge2:39:01Huub van Noorden2:39:20Ingrid IJsebaert3:19:27432
2012Sjaak Luteijn2:48:09Patrick Hembrecht2:50:33Bart Bleyaert2:50:38Elisa Rijk3:22:29378
2011Remy Vasseur2:37:49Stijn Vandevelde2:38:19Ralf Preibisch2:40:33Saskia Goole3:26:47361
2010Sebastien Schletterer2:27:40Remy Vasseur2:39:44Alwin Vermeulen2:41:05Leonie Ton3:16:58310
2009Alwin Vermeulen2:44:21Bart Bleyaert2:46:41Wim van Sparrentak2:46:45Karin Bakker3:17:30355


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.714 seconden nodig om deze lijst met 513 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
16-04-2016 8e Marathon Zeeuws-VlaanderenTerneuzenMarathon Zeeuws-Vlaanderen1856
18-04-2015 7e Marathon Zeeuws-VlaanderenHulstMarathon Zeeuws-Vlaanderen2961
19-04-2014 6e Marathon Zeeuws-VlaanderenHulstMarathon Zeeuws-Vlaanderen3816
20-04-2013 5e Marathon Zeeuws-VlaanderenHulstMarathon Zeeuws-Vlaanderen7392
12-05-2012 4e Marathon Zeeuws-VlaanderenTerneuzenMarathon Zeeuws-Vlaanderen3804
16-04-2011 3e Marathon Zeeuws-VlaanderenTerneuzenMarathon Zeeuws-Vlaanderen6198
17-04-2010 2e Marathon Zeeuws-VlaanderenTerneuzenMarathon Zeeuws-Vlaanderen4464
16-05-2009 1e Marathon Zeeuws-VlaanderenTerneuzenMarathon Zeeuws-Vlaanderen3607

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Lopende Zaken..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
22-07: Nacht van de Atletiek Heusden (2)
800 m Aniek Aper (PR)2.14.18  Vse
verspr Steven Nuytinck (PR 7.66)7.44  Mse
15-07: Masters Trophy Terneuzen (1)
15-07: NK baan Senioren Utrecht (7)
15-07: 27e Memorial Rasschaert Ninove (2)
09-07: Brussels Grand Prix (2)
09-07: Arena Games Hilversum (5)
08-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (4)
08-07: Zeeuwse kampioenschappen Zierikzee (12)
06-07: Track Meeting Rotterdam (5)
01-07: NK A/B-junioren Vught (15)
29-06: Avondbaanwedstrijd Spijkenisse (5)
28-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (10)
25-06: 10e Grote Prijs Lokeren (3)
25-06: 34e Halve Marathon Roosendaal (57)
23-06: Track Meeting Utrecht (5)
23-06: Grachtenloop Haarlem (1)
18-06: Great Breweries Marathon Puurs (15)
18-06: Marathon Amersfoort (1)
18-06: Senioren competitie Veenendaal (1)
17-06: Gouden Spike Leiden (1)
Atletiek Zeeland © 2017