zaterdag 21 juli 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
20-07: Jullie lopen te snel?
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
08-06: De laatste Lepraloop!
28-05: Organiseren met de nieuwe privacywet
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 24-07: 4e Zomerloop Groede
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede
vr 27-07: 45e Noormannenloop Westkapelle
za 28-07: Memorial Rasschaert Ninove
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
vr 03-08: Track Meeting Utrecht
za 04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk
vr 17-08: 4e Goes on Track
vr 24-08: Hardloop3Daagse Ritthem
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
za 25-08: Potatorun Axel
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen
Recente uitslagen meer uitslagen
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke (236)
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad (46)
za 07-07: Ronde van Sint Kruis (25)
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande (192)
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke (74)
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle (95)
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg (149)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
12e Ropakustrun
Dishoek, zaterdag 8 april 2017 - Organisatie: Dynamica
10.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Eric WolfertSommelsdijk40.40Mse   15.344  3:55
2  Adriaan van KeulenMiddelburg42.04M35   14.834  4:03
3  Arjo VerhageAagtekerke43.05M45   14.484  4:09
4  Jorim de BoksMiddelburg43.35Mse   14.317  4:11
5  Edwin van AlphenVlissingen43.52M45   14.225  4:13
6  Henrik WesterweeleVlissingen45.29M35   13.719  4:22
7  Rob SchaapVlissingen45.45M55   13.639  4:24
8  Robin JonkersTholen45.53Mse   13.600  4:25
9  Bart de VisserSerooskerke47.14Mse   13.211  4:33
10  Bram VerhageAagtekerke47.18M50   13.192  4:33
11  Robert CarolMiddelburg48.53M50   12.765  4:42
12  Frank HoogstrateYerseke49.34Mse   12.589  4:46
13  Jack SmitsOost-Souburg49.44M55   12.547  4:47
14  Monica SanderseVlissingen49.54Vse   12.505  4:48
15  Stefan den HollanderMeliskerke50.06Mse   12.455  4:49
16  Bert DaaneButtinge50.15Mse   12.418  4:50
17  Kees den HollanderDreischor50.24Mse   12.381  4:51
18  Sander ThijsRoosendaal50.51Mse   12.271  4:53
19  Geert-Jan JobseVlissingen51.21M50   12.152  4:56
20  William de JongeNieuwdorp51.43M45   12.066  4:58
21  Arthur van AartsenMiddelburg52.07M40   11.973  5:01
22  John OverweelMiddelburg52.27M65   11.897  5:03
23  Erwin ClowtingVlissingen53.05M55   11.755  5:06
24  Lion BaasVlissingen53.15M40   11.718  5:07
25  Gerrit SpaansGoes53.27M65   11.674  5:08
26  Jan HeshofSteenbergen53.41Mse   11.624  5:10
27  Kees SturmVlissingen53.45Mse   11.609  5:10
28  Ron DellebekeOost-Souburg54.12M55   11.513  5:13
29  John GuequierreMiddelburg55.08M65   11.318  5:18
30  Peter de WaalMiddelburg56.11Mse   11.106  5:24
31  Andre van den HoovenOost-Souburg56.30Mse   11.044  5:26
32  Johan DekkerMiddelburg56.52M55   10.973  5:28
33  Marije BesuijenMiddelburg57.07V35   10.925  5:30
34  Bram van EenennaamNieuw- en Sint Joosland57.37Mse   10.830  5:32
35  Rene MoerlandYerseke57.56Mse   10.771  5:34
36  Corne van LomwelOost-Souburg58.26Mse   10.679  5:37
37  Maurice SteketeeMiddelburg58.45M35   10.621  5:39
38  Michiel BroosRoosendaal58.57Mse   10.585  5:40
39  Eva van HoekVlissingen59.00Vse   10.576  5:40
40  Marian van DijkMiddelburg1.00.26V45   10.325  5:49
41  Roxanne MachielseGoes1.00.33Vse   10.306  5:49
42  Stefan van HemertMiddelburg1.00.49Mse   10.260  5:51
43  Rene GoetheerWolphaartsdijk1.01.29Mse   10.149  5:55
44  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland1.02.09Mse   10.040  5:59
45  Lex van ZuilenVlissingen1.03.25M50   9.840  6:06
46  Ron AbuysKloosterzande1.03.39M75   9.804  6:07
47  Fons van der KarDordrecht1.03.57Mse   9.758  6:09
48  Nicole NieuwlandDordrecht1.04.04Vse   9.740  6:10
49  Rob EpkerMiddelburg1.04.13Mse   9.717  6:10
50  Ellie SpaansGoes1.04.24Vse   9.689  6:12
51  Arthur StijnsOudelande1.04.32M65   9.669  6:12
52  Lucienne van BroekOost-Souburg1.04.57Vse   9.607  6:15
53  Leo FranckeOostkapelle1.07.25M55   9.256  6:29
54  Jacco van de GruiterArnemuiden1.09.35Mse   8.968  6:41
55  Wim van der LindeGoes1.09.48Mse   8.940  6:43
56  Lenie van KlevenVlissingen1.12.06V60   8.655  6:56
57  Lena KleingeldVlissingen1.12.11Vse   8.645  6:56
Mannen: 47 (82.46%) => M35=3 - M40=2 - M45=3 - M50=4 - M55=6 - M65=4 - M75=1 - Mse=24
Vrouwen: 10 (17.54%) => V35=1 - V45=1 - V60=1 - Vse=7

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.053 seconden nodig om deze lijst met 57 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
21-03-2015 11e RopakustrunZoutelandeDynamica1500
15-03-2014 10e RopakustrunDishoekDynamica1999
16-03-2013 9e RopakustrunDishoekDynamica1666
17-03-2012 8e RopakustrunDishoekDynamica2118
19-03-2011 7e RopakustrunDishoekDynamica1716
20-03-2010 6e RopakustrunDishoekDynamica2086
21-03-2009 5e RopakustrunDishoekDynamica2045
15-03-2008 4e RopakustrunDishoekDynamica1705
17-03-2007 RopakustrunDishoekDynamica1508
18-03-2006 2e RopakustrunDishoekDynamica1029
19-03-2005 1e RopakustrunDishoekDynamica1244

 
Laatste reactie:
Jan Roose: De Levensduur Van Hardloopweds..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
07-07: Arena Games Hilversum (3)
07-07: Chaamloop (2)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
23-06: Marathon Rond Sneek en Meer (6)
21-06: 19e Molenloop Stellendam (4)
20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (25)
17-06: Dwars door Geel (1)
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
14-06: Track Meeting Dordrecht (2)
13-06: Hardloopgala Gilze (9)
12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (24)
09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht (2)
09-06: Baanwedstrijd Zierikzee (14)
09-06: 47e Gouden Spike Leiden (1)
08-06: Nijmegen Global Athletics (3)
06-06: Pagnevaartloop Oudenbosch (4)
03-06: 8e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (43)
03-06: NK Masters Gouda (1)
02-06: Putbosmeeting Oordegem (10)
02-06: Van Goghloop Zundert (3)
01-06: Track Meeting Utrecht (5)
27-05: 28e Leiden Marathon (25)
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
Atletiek Zeeland © 2018