vrijdag 19 januari 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
31-12: Erwin Harmes en Marlies Kort domineren Tankloop
30-12: Yunis Stitan verrassende winnaar van 47e Kerstloop
23-12: Oegandees Aggrey Agaba wint 18e Aagtekerkerun
22-12: De beste stuurlui staan aan wal
21-12: Verslag van de 18e Aagtekerkerun
11-12: De ene crosser is de andere niet
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 20-01: 1e Dow trimloop Terneuzen
za 27-01: 4e Scheldesport cross Westdorpe
za 27-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe
za 03-02: 20e Rammekensloop Ritthem
za 03-02: Berlaerloop Koewacht
zo 04-02: Midwinter Marathon Apeldoorn
zo 04-02: 27e Midwinter Halve Marathon Cadzand
za 10-02: Erpelkappersloop Axel
za 10-02: 24e Grevelingen cross Bruinisse
zo 11-02: 41e Groet uit Schoorl Run
za 17-02: 13e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 17-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen
zo 18-02: 7e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
Recente uitslagen meer uitslagen
za 13-01: 46e Deltacross Westenschouwen (247)
za 13-01: 20e Steense Rattenloop Sint Jansteen (123)
zo 07-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (98)
za 06-01: 57e Wallenloop Goes (134)
za 06-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (211)
vr 05-01: Ondoloop Sint Laurens (56)
zo 31-12: Tankloop Westkapelle (418)
zo 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet (103)
za 30-12: Eindejaarscross Axel (217)
di 26-12: Kerstloop Dishoek (606)
za 16-12: Kriekeloop Clinge (110)
za 16-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
za 16-12: 18e Aagtekerke Run (458)
zo 10-12: Jules Unlimitedloop Breskens (50)
za 09-12: Halve Marathon Terneuzen (142)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
12e Ropakustrun
Dishoek, zaterdag 8 april 2017 - Organisatie: Dynamica
10.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Eric WolfertSommelsdijk40.40Mse   15.344  3:55
2  Adriaan van KeulenMiddelburg42.04M35   14.834  4:03
3  Arjo VerhageAagtekerke43.05M45   14.484  4:09
4  Jorim de BoksMiddelburg43.35Mse   14.317  4:11
5  Edwin van AlphenVlissingen43.52M45   14.225  4:13
6  Henrik WesterweeleVlissingen45.29M35   13.719  4:22
7  Rob SchaapVlissingen45.45M55   13.639  4:24
8  Robin JonkersTholen45.53Mse   13.600  4:25
9  Bart de VisserSerooskerke47.14Mse   13.211  4:33
10  Bram VerhageAagtekerke47.18M50   13.192  4:33
11  Robert CarolMiddelburg48.53M50   12.765  4:42
12  Frank HoogstrateYerseke49.34Mse   12.589  4:46
13  Jack SmitsOost-Souburg49.44M55   12.547  4:47
14  Monica SanderseVlissingen49.54Vse   12.505  4:48
15  Stefan den HollanderMeliskerke50.06Mse   12.455  4:49
16  Bert DaaneButtinge50.15Mse   12.418  4:50
17  Kees den HollanderDreischor50.24Mse   12.381  4:51
18  Sander ThijsRoosendaal50.51Mse   12.271  4:53
19  Geert-Jan JobseVlissingen51.21M50   12.152  4:56
20  William de JongeNieuwdorp51.43M45   12.066  4:58
21  Arthur van AartsenMiddelburg52.07M40   11.973  5:01
22  John OverweelMiddelburg52.27M65   11.897  5:03
23  Erwin ClowtingVlissingen53.05Mse   11.755  5:06
24  Lion BaasVlissingen53.15M40   11.718  5:07
25  Gerrit SpaansGoes53.27M65   11.674  5:08
26  Jan HeshofSteenbergen53.41Mse   11.624  5:10
27  Kees SturmVlissingen53.45Mse   11.609  5:10
28  Ron DellebekeOost-Souburg54.12M55   11.513  5:13
29  John GuequierreMiddelburg55.08M65   11.318  5:18
30  Peter de WaalMiddelburg56.11Mse   11.106  5:24
31  Andre van der HoovenOost-Souburg56.30Mse   11.044  5:26
32  Johan DekkerMiddelburg56.52M55   10.973  5:28
33  Marije BesuijenMiddelburg57.07V35   10.925  5:30
34  Bram van EenennaamNieuw- en Sint Joosland57.37Mse   10.830  5:32
35  Rene MoerlandYerseke57.56Mse   10.771  5:34
36  Corne van LomwelOost-Souburg58.26Mse   10.679  5:37
37  Maurice SteketeeMiddelburg58.45M35   10.621  5:39
38  Michiel BroosRoosendaal58.57Mse   10.585  5:40
39  Eva van HoekVlissingen59.00Vse   10.576  5:40
40  Marian van DijkMiddelburg1.00.26V45   10.325  5:49
41  Roxanne MachielseGoes1.00.33Vse   10.306  5:49
42  Stefan van HemertMiddelburg1.00.49Mse   10.260  5:51
43  Rene GoetheerWolphaartsdijk1.01.29Mse   10.149  5:55
44  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland1.02.09Mse   10.040  5:59
45  Lex van ZuilenVlissingen1.03.25M50   9.840  6:06
46  Ron AbuysKloosterzande1.03.39M75   9.804  6:07
47  Fons van der KarDordrecht1.03.57Mse   9.758  6:09
48  Nicole NieuwlandDordrecht1.04.04Vse   9.740  6:10
49  Rob EpkerMiddelburg1.04.13Mse   9.717  6:10
50  Ellie SpaansGoes1.04.24Vse   9.689  6:12
51  Arthur StijnsOudelande1.04.32M65   9.669  6:12
52  Lucienne van BroekOost-Souburg1.04.57Vse   9.607  6:15
53  Leo FranckeOostkapelle1.07.25M55   9.256  6:29
54  Jacco van de GruiterArnemuiden1.09.35Mse   8.968  6:41
55  Wim van der LindeGoes1.09.48Mse   8.940  6:43
56  Lenie van KlevenVlissingen1.12.06V60   8.655  6:56
57  Lena KleingeldVlissingen1.12.11Vse   8.645  6:56
Mannen: 47 (82.46%) => M35=3 - M40=2 - M45=3 - M50=4 - M55=5 - M65=4 - M75=1 - Mse=25
Vrouwen: 10 (17.54%) => V35=1 - V45=1 - V60=1 - Vse=7

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.124 seconden nodig om deze lijst met 57 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
21-03-2015 11e RopakustrunZoutelandeDynamica1500
15-03-2014 10e RopakustrunDishoekDynamica1999
16-03-2013 9e RopakustrunDishoekDynamica1666
17-03-2012 8e RopakustrunDishoekDynamica2118
19-03-2011 7e RopakustrunDishoekDynamica1716
20-03-2010 6e RopakustrunDishoekDynamica2086
21-03-2009 5e RopakustrunDishoekDynamica2045
15-03-2008 4e RopakustrunDishoekDynamica1705
17-03-2007 RopakustrunDishoekDynamica1508
18-03-2006 2e RopakustrunDishoekDynamica1029
19-03-2005 1e RopakustrunDishoekDynamica1244

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-01: 46e Halve van Egmond (14)
17-12: 12e Spark marathon Spijkenisse (11)
26-11: Halve Marathon Tarragona (1)
26-11: Firenze Marathon Florence (4)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018